שאלת השאלות - איך להגיע לבן זוג המתאים

efrat511

New member
הבנת נכון

לא הזכרתי ילדים, שעון ביולוגי ולחץ של זמן. המגיב זרק עלי את כל סטיגמות הגיל הקדמוניות בלי קשר למה שכתבתי.
אמנם אוהבת ילדים אבל אם הייתי נעולה על רצון לגדל ולא משנה מה הייתי מביאה לבד כבר מזמן בלי קשר לזוגיות, אפשר לעשות הכל טכנית אם רק רוצים.
מה שלי חסר בחיים זה קודם כל הבסיס הטבעי של הרגש, שתהיה לי משענת, אדם שבדומה לי באמת מחפש חברה אוהבת לחיים, פתוח להכיר וייתן מעצמו לשם כך. לא מישהו שבא עם תנאים והצהרות מגבילות מראש כמו לא רוצה לצאת לבילויים אלא לשכב קודם ואז להכיר, לא רוצה עוד ילדים (אפרופו), לא רוצה להתחתן. מבחינתי אנשים כאלה הם מקובעים קשים, לא אנושיים ובטח לא טובים לי.

efrat511

New member
חחחח כן ידוע

אבל להיתפס עליו ברצינות מכניס לראיה מאוד פסימית של תקרה שאי אפשר לעבור ואני עדיין אופטימית שמתישהו יתמזל מזלי ואמצא חמוד, חכם וטוב ��. כמו שאני כזאת בוודאי יש כזה גם ממין זכר...לא כולם חיות חסרות עומק

efrat511

New member
פי איזה קלישאה מהלכת אתה

של גבר מאוים מנשים. בטח מאלה שמוצא רק פרגיות תמימות כמושכות, כל מה שמעל ובעל דעה מאיים עליך ופגום בעיניך. אתה לא מכיר אותי וכבר פתחת בהתנשאות שאחת בגילי צריכה לנסות כל אחד שרק מביע בה עניין, אולי גם להתפשר על וולגריות ואגרסיביות שלו כדי לא להישאר לבד. לא מקבלת את הדעה שלך, עקומה בעיניי ובטח לא פתוחה, תודה.

efrat511

New member
סורי שנעלבת, לא זו היתה כוונתי

אין לי בעיה עם דעה כזו או אחרת כל עוד היא ברורה ומוצהרת מראש. זה טוב שאנשים מכירים בעצמם ומה שמתאים להם או לא, אסור ללכת רק על פי מה שהחברה קובעת שצריך כי יכולים לצאת ילדים לא רצויים וחבל.
הבעיה שלי עם אנשים שמניחים מראש שמכיוון שאת בת 40 ורווקה אז אוטומטית את אנטי חתונה וילדים בלי לשאול אפילו. על סמך ההנחה האידיוטית הזאת פנו אליי. וכנ"ל צעירים ממני שפונים אליי כי בטוחים שאני איזה טורפת מין בלי צורך בחיזורים אחרת למה אני לבד ולא נשואה?! מה שמצחיק שזה בגלל שרוב הבחורים שאני נתקלת בהם לא רציניים כמוהם עם מסקנות שגויות מראש בלי להכיר.
כשכבר כן יוצא להכיר, נכנסים להלם כי זה לא מסתדר עם התפיסה, עוזבים את התחבולות, מודים שאני מקסימה ובטוחים שאמצא את הזוגיות שלי ומוזר שלא קרה עד כה.
הזוי שמרוב שאנשים רגילים לשחק משהו שהם לא ולתכמן הם כבר איבדו את האמונה שמולם יכול להיות אדם אותנתי בלי מסיכות.

אל דאגה היא תפנים

יש הרבה נשים שחושבות שהן חלומו של כל גבר, מה לעשות שיש מלא שבורות גמורות בגילאי 40, וגבר אטרקטיבי תמיד יעדיף צעירה ומושכת במיוחד שיש לו כלכך הרבה היצע
&nbsp
אז הגברת בסוף תבין שלא נשאר עוד הרבה זמן לבייציות שלה, ואחרי שכבר תבין אולי תפנים "להתפשר" על משהו שרוצה אותה מעבר ללילה או שבוע.
&nbsp
בסוף רובן מפנימות, אלה שלא מאמצות הרבה חתולים ומאכילות אותם ברחוב
&nbsp

La Milagrosa

New member
פתגם מפגר לאללה.

אני מצאתי את אהבת חיי בגיל 40.
הוא היה שם הרבה קודם- הכרנו זה את זו היטב- אבל לכל אחד מאיתנו היתה זוגיות אחרת וכנראה שלא היינו עדיין בשלים לסיפור האהבה שיש לנו ביחד כבר קרוב לשבע שנים.

efrat511

New member
30 שנה נשוי וזאת החוכמה שאתה מתגאה בה?!

אתה אומר לי בעצם - למה שמישהו בכלל ירצה להכיר ולחזר אחרי אחת בגילך?קבלי את זה שלאף אחד בגילאים שלך כבר אין סבלנות, כ-ו-ל-ם רוצים רק סקס ותתחילי לפתוח רגליים לכל המעוניין אם את רוצה "ליהנות". אולי מישהו מהם גם יישאר איתי ואני כל כך אודה לו על כך..סוף סוף וואוו...
אז מצד 1 אתה נשמע כל כך בור וחד מימדי שאתה מניח שהעולם ואנשים מתנהלים רק לפי הגישה והאופי שלך, שזה אפילו לא שווה תגובה.
מצד 2, חבל לי להיות שותפה להפצת דברי הבל שכאלה אם אתעלם.
אז יופי לך שמצאת מישהי שהשתרללה בכיף שלה כמוך ובסוף התחתנתם, אבל לא כל בנאדם מסוגל להיכנס לאינטימיות פיזית מהירה עם אנשים שרק פגש, יש אנשים שרגש מדבר אליהם יותר, התמדה והתעניינות בהם זה מה שמעורר אותם, לא מסוגלים להיות מיכניים גם אם יש משיכה ראשונית כלשהי, זה לא מספיק כדי להשתחרר כל כך מהר. אני צריכה לשקר בנפשי ולשחק זונה? למה לי? מי זה, מה הוא עשה שתהיה לי בכלל המוטיבציה ישר לחשוף את עצמי ולהשקיע בו...איפה ההנאה כשזה לא מתאים לאישיות.
כל בנאדם שונה מהשני. אולי מזלך שאתה שטחי, קליל והסתערת על כל הבא ליד אם לטענתך זה מומלץ וזכית. יש אנשים שחייבים קרבה נפשית, חיבה כלשהי ואני אפילו לא מדברת עדיין על אהבה כדי להרגיש נוח. לא דיברתי על פגישות של חודשים ואני לא איזה נזירה, אבל כמה פגישות כדי לפתח קרבה בהדרגה. מי שלא מוכן על ההתחלה, מעמיד תנאים וכל כך לחוץ על הסקס אז זה כל מה שהוא מחפש, כך שלא משנה אם אשכב איתו או לא, אני רק וי על הדרך ועוד סימון בשבילו. הוא לא רואה אותי או שומע אותי אלא חושב על החור גם אם מסוגל רק ל2 דק' בקושי. אלה לא אנשים חמים בעיניי, אלא קרים מנוכרים וחסרי אמונה באהבה שפוסלים על סמך צורת גוף או סקס ראשון ודי אומללים תכלס. אני שולחת אותם לשיכורות או לשלם לזונות, לא כתובת לכאלה. לא רואה אנשים כאובייקטים ואותי אישית זה דוחה.
אגב בתוך קשר אני היותר מינית וזאת לא הצטדקות. אם בחור הוא לא אידיוט גמור זה אמור להיות לו ברור שגישושי ההתחלה לא מעידים על ההמשך ועם הזמן במידה ויש חיבור, הקשר רק נעשה עמוק ומעניין יותר, כך גם אני לא שופטת על ההתחלה דברים שפחות נראים לי אלא מנסה לגלות מה יהיה בהמשך אם בכללי הבחור טוב לב.
כל מה שכתבתי היה בעיקר למען אלה שכמוני הם אולד פאשן רומנטים של פעם ולא מזדהים עם הניכור שהולך ורווח בימינו. תהיו אותנטים ואל תאבדו את עצמכם, תעשו רק מה שגורם לכם להרגיש טוב.

efrat511

New member
אם את רואה באחווה סוג של עילוי והצלחה זאת נק' מבטך

בטח לא נק' מבטי

זוגיות לשמה או אפילו נישואים+ הם לא בהכרח המדד להצלחה ואושר בחיים, לידיעתך זה לא העיקר לעשות וי ולהציג כלפי חוץ משהו נפוץ ומקובל.
הרבה אנשים מסוגלים לחיות בשקר ובמועקה וזה מכרסם להם בסופו של דבר בבריאות. אני לא אחת מהם ובזה אני יוצאת דופן, אין ספק. לי מתאים לחיות באמת, ברוגע ובשלמות עם עצמי. החסך הוא כרגע ברגש, בנתינה וקבלה.
יש זוגות מעטים שחיים טוב יחד והם ההשראה שלי.
להגיע לזוגיות נכונה, אוהבת ומפרה וכך גם למערכת יחסים טובה עם ילדים זה שילוב של אופי ומזל וזאת ההצלחה האמיתית בחיים.
אני אישית לא שופטת מראש אדם לפי גיל, סטטוס, עבר של מע' יחסים וכו'. מה שמעניין אותי זה איך הוא מתייחס אליי כאן ועכשיו, ומראש ברור שמתאים לי לפגוש אדם שפתוח בראש וחסר דעות קדומות כמוני. אין לי שום רצון לכבוש את כל גברי העולם.
אגב, לא אמרתי שאני מאמינה בתיאורית שינוי השדה המגנטי אלא ששמעתי עליה.
את ממהרת לקרוא לי בשמות גנאי, להסיק מסקנות שגויות, לשפוט ולקטול...על מה הכעס שלך? מתארת את חווית הרווקות שלי ששותפות לה רבות וטובות. לא המצאתי משהו חדש תחת השמש

La Milagrosa

New member
חחחחח ונראה לך ש"טיפול" זה הפתרון?

לפי הפורומים זה נראה שכל נאד שבן אדם תוקע היום הוא צריך בשבילו "טיפול".
מה נהיה מהאנשים?

La Milagrosa

New member
טיפול אף פעם לא עדיף על שום דבר

אלא אם מדובר על טראומות קשות כמו אובדן אדם יקר בפיגוע, וגם אז רק פסיכולוג מוסמך ומוכר על ידי משרד הבריאות, ולא "מטפל" שאף אחד לא יודע מי מפקח עליו ואיפה הוא למד את ה"מקצוע" האופנתי שלו.
גם הספרים האלה זה חרטבונה.
אדם סביר שאין לו מחלות נפש לא צריך "טיפולים" ו"ספרי עזרה עצמית" בשביל להתנהל בעולם.
בינתיים, כל האנשים שהכרתי שהולכים לפסיכולוג כל החיים שלהם, זה רק דפק להם את המוח.

markusfeld

New member
מסכימה עם ההפרדה

אין קשר בין הבאת ילדים לעולם (שזה נטו מצב כלכלי) לבין אירוטיקה שדרושה לאהבה. לכרוך הכל בחבילה אחת זה מה שהופך את כל הסיפור קשה. אבל כך חינכו אותנו הנשים, שזוגיות כוללת הכל. אני מציעה לה להיכנס למיטה אם בא לה אבל לא לחשוב לטווח ארוך.

אני לא חושב שהיא הפנימה את השווי האמיתי שלה

זה באמת לוקח זמן להבין את זה, מדובר בבגרות והפנמה שאין דבר כזה מושלם.
השאלה אם מה אפשר לחיות ואם מה לו.
הרבה פעמים נשים חושבות שהן יודעות מה הן רוצות ומה טוב להן, אבל לפעמים זה שקר.
מה שבאמת טוב להן, לא תמיד הן יודעות.
&nbsp
אבל הכי קל לפסול ולומר שאין גברים נורמלים, ככה לא צריך להתמודד עם המציאות ולהפנים שכל זוגיות דורשת פשרה, כי כמובן מדובר בשני אנשים שונים עם רצונות שונים
&nbsp
לדעתי, במקרה הזה דרושה הכוונה ועזרה מקצועית, אחרת המצב הזה ישאר בעוד דייטים שלא מובילים לשום מקום וסתם עוד מרמור.
אם עד עכשיו זה לא עבד בגיל 40, סביר להניח שהסיכוי שזה ישתנה ללא עבודה פנימית הוא נמוך
&nbsp

את מפספסת את הנקודה שניסיתי להעביר

דיברתי על הדרך שהמידע מועבר ולא על התוכן.
ברור שיש בעיות שהיא צריכה לפתור עם עצמה , לבחון את דרך הפעולה, מנגנון הסינון ואולי בתת המודע היא בכלל לא רוצה באמת זוגיות.
הבעיה שלי עם התגובות היא עם ה attitude של רוב המגיבים פה.
ניראה שלכמעט כולם היא נגעה בעצב חשוף. כאילו היא משקפת להם את מאחורי הקלעים מה עבר בראש של הנשים שדחו אותם בעבר.
מרגישים בתגובות שהן מלוות באמוציות של "שנאה" וזלזול בנשים שלא הצליחו לבחור אפילו גבר אחד ממלאי הגברים שאיתם נפגשו. כאילו בגלל העובדה שהם לא בזוגיות, ז כי אף גבר לא לרמה שלהן.
גם הם לא עוזרים לה. רק גורמים להכנס למצב מגננה.

בהחלט. כי יש דרך להגיד את מה שמרו לה

מרוב דברי שטנה והעלבות אישיות ורצת אופי לא רואים את הדברים החשובים שניסיתם להגיד.

efrat511

New member
כמה נעים להיתקל באדם טוב, חם, חיובי ומפרגן כמוך

תודה רעות ��
קול ההיגיון וחוכמת החיים ��

La Milagrosa

New member
אף אחד מבני הזוג הקודמים שלי לא היה שווה את הציפורן הקטנה

של אהבת חיי.

יש גברים בני 40 שניראים עשור פחות מגילם

והם כמובן בכושר.
הם גם מבוססים כלכלית ויודעים מה הם רוצים, ודווקא אלו הכי מבוקשים בקרב הצעירות שרוצות להקים משפחה ולא לבזבז ולשרוף את שנות היופי שלהן על בחורים לא רציניים, ולהתעורר בגיל מאוחר ולגלות שפספסו את הרכבת.
&nbsp
יהודה לוי נושק ל-40, אם הוא לא היה נשוי לא חושב שהיו חסרות צעירות שמעוניינות בו
גבר איכותי משתבח עם השנים, נשים מה לעשות, כבר לא צעירות. זאת המציאות

למעלה