שאלת השאלות - איך להגיע לבן זוג המתאים

וואי אין לך מושג על מה את מדברת

&nbsp
אולי הגברים איתך היו עם חצי זקפה כי לא עשית להם את זה
גבר בן 40 הוא עדיין פורה מאוד בניגוד לאישה שכבר לא.
אם היית מדברת על גיל 60 הייתי מבין, אבל 40?

La Milagrosa

New member
חלאס עם הדראמה קוויניזם הזה.

מי שרוצה סקס מהיר שיילך לזיין זונה. לא "אונס" ולא נעליים (למרות שהיום זה נורא באופנה להגיד שלזיין זונה זה "אונס").
בעניין הזה היא צודקת.
בלי קשר לזה שהיא לגמרי חיה בסרט לגבי הסיכויים שלה למצוא גבר אוהב ועוד לעשות איתו ילדים בגיל הזה ועם הגישה שלה.

אתה מדבר אליי?

אני נשואה פלוס שלוש, לא גולשת באתרי היכרויות, ובעלי ואני באותו גיל.

הפוסט הזה מדבר על אחת מהבעיות של נשים בחברה המודרנית

וכמובן לא מדבר על משהי ספיציפית בת 40, אלא על טרנד..
&nbsp
משום מה, נשים בוגרות מסרבות להתבגר ולהפנים שהן כבר לא בנות 20, מבחינתן כל מי שהוא לא האביר על הסוס הלבן מהווה פשרה והנסיכה לא תואיל בטובה ללכת עם משהו חלילה נחות.
&nbsp
הבעיה היא שהזמן לא משחק לטובתן ואז הן מתעוררות בגיל מאוחר ועושות פשרות הרבה יותר כואבות או מוותרות על הגשמת האימהות
&nbsp
לא ברור לי למה נשים חושבות שאפשר בקלות להביא ילדים בגיל מבוגר, בטח בלי ניסיונות קודמים. אף פעם אי אפשר לדעת מה הפוריות עד שמנסים את ההריון הראשון. נכון שיש כאלה שזה בא להן בקלות אבל יש גם הרבה כאלה שלא.
&nbsp
הנשים מהסוג הזה מבזבזות את רוב שנות היופי והצעירות שלהן עם גברים בכמה רמות מעליהן בבילויים וכיף וקשרים מזדמנים, ושמגיע הרגע שבו צריך להקים משפחה, הן נזכרות שאולי כדאי להן לקחת משהו שבאמת ירצה להיות איתן לכל החיים.
מה לעשות שהבחורים החנונים הטובים האלה כבר נתפסו או שכבר לא מעוניינים במשהי לא צעירה ולא פוריה.
&nbsp
אני באמת חושב שהבחורה פה לא רואה את עצמה ומסרבת להפנים את המציאות, וגם אז סביר להניח שיהיה מאוחר מדי...

יוו כמה שטויות את פולטת, פשוט בקצב

לגבר אין בעיה להפרות אישה גם בגיל 50, נכון שאיכות הזרע קצת יורדת אבל לא בצורה אקפוננציאלית כמו אשה אחרי גיל 30
&nbsp
זקפה לא חזקה? אולי בגיל 60-65, אבל רוב הגברים מתפקדים יופי גם בגילאי 40-50
ברור שכל אישה מעדיפה גבר צעיר וחתיך, אבל אלו מעוניינים בנשים עוד יותר צעירות ויפות, אז מה שאני בסה"כ אומר זה שצריך להכיר בעובדות, אלו החיים.
אף אחד לא אמר אם זה טוב או לא, זה פשוט ככה.
נדיר שגבר אטרקטיבי בין 35 יקח משהי בת 40 (נכון שיש סיפורי אהבה יוצאי דופן כאלה אבל זה מאוד נדיר) כי הוא יעדיף משהי בת 25.
אולי יבלה איתה כמה לילות אבל לא מעבר
&nbsp
נשים צעירות _כן_ רוצות משהו בוגר, מסודר ומבוסס שרוצה להתחייב ולהקים משפחה, גברים צעירים _לא_ רוצים נשים מבוגרות מלבד קצת כיף ובילויים.
&nbsp
זאת המציאות. נקודה.
&nbsp

La Milagrosa

New member
יש הרבה נשים שמזדיינות עם גברים עשירים לא מאהבה.

אז מה? .... זה אונס?

La Milagrosa

New member
הזונות כן מעוניינות בסקס, כי זה מה שנותן להן פרנסה.

גם אני עושה אלף דברים שאני לא רוצה לעשות בעבודה שמעניינת לי את התחת.
זה לא אומר שאני עכשיו אאשים את הלקוחות ואת הבוסים שלי באונס.

ברור שהיא רוצה ילדים

רק שהיא עדיין חיה בסרט שיש לה את כל הזמן שבעולם ולא מבינה שעוד שנה-שנתיים גם בטיפולים יהיה לה קשה להרות

אם היא לא דוגמנית מאלפת (והיא לא, אחרת כבר היו חוטפים אותה), גבר שירצה לקחת אותה כמשפחה וילדים זה רק משהו שלא לטעמה (לפי מה שהיא אמרה) או כזה שמבוגר ממנה בעשור,

למה? בדיוק כי גבר מבוקש בגילה ירצה (ויכול) משהי צעירה ממנו. דאאאא

עד היום הגברת התעקשה, וממשיכה להתעקש שהאביר רק מחכה לה כל השנים ומסרבת להפנים את שווי השוק שלה.

לפעמים הנשים כלכך מנותקות מהמציאות, הנפילה כואבת ככל שהיא מגובה רב יותר

La Milagrosa

New member
אז שיעבדו בבניית ציפורניים או בניקיון משרדים.

מי שעובדת בתור זונה צריכה לקחת בחשבון שהעבודה שלה כרוכה בסקס עם זרים.
אם מישהו מכריח אותן לעסוק בזנות, זה כמובן סיפור אחר לגמרי, שהחוק צריך לטפל בו באופן הרבה יותר אפקטיבי ממה שקורה בפועל עכשיו.
לקוחות זנות הם אולי אנשים לא נחמדים ולא לטעמי. מפה ועד לעשות מהם "אנסים", המרחק ענק.

La Milagrosa

New member
לשכב עם מי שמציעה את גופה תמורת כסף זה לא אונס

ולא דומה לאונס, גם אם תעשי שמיניות באוויר.

La Milagrosa

New member
הוא רוצה סקס, לא אהבה.

היא רוצה כסף, לא אהבה. יש פה התאמה מושלמת.
אולי תגידי כבר מה את רוצה? נודניקית

ואם היית מוצאת משהו מתאים שלא רוצה עוד ילדים?

מלכתיחלה היא מכוונת לכאלה שמועמדים למשפחה
אחרת הייתה מגדילה את החיפוש לכאלה שלא רוצים עוד ילדים ושם הרבה יותר קל למצוא קשר של כיף בלי מטרה, כאלה קשרים שבטוח כבר היו לה אבל "הם לא היו סגורים על עצמם" (תרגום של לא רוצים להתחייב על ילדים)
&nbsp
אפשר לעטוף את הכל במילים יפות, בסוף הפיל פה הוא שהיא כן תרצה ילדים יום אחד רק שהיא עדיין בסרט שיש לה זמן למצוא באיזי
&nbsp

כזה שמוצא אישה שהוא אוהב ושמעוניינת להתחתן איתו?

אשמח להכיר את מאות ואלפי הגברים הישראלים שאתה מכיר שהביאו ילדים עם פונדקאית כדי לגדל אותם כהורה יחיד.

אם היא לא הייתה רוצה ילדים הייתה רושמת שהיא אל-הורית

היא אמרה שהיא בתנאים שלה תרצה שתהיה לה את הזוגיות הנכונה, כי היא עדיין חיה בסרט שהיא בת 20 ושיש לה את כל הזמן שבעולם
&nbsp
מה לעשות, שיכול להיות שהזוגיות הנכונה בכלל לא תגיע, ועוד זמן קצר היא תאבד את הפוריות שלה לחלוטין.
&nbsp
המשוואה שלי מסתדרת יופי, היא מלכתחילה יכולה לומר לגברים שהיא לא רוצה ילדים אבל היא לא אומרת את זה, כלומר - היא באיזה שהוא מקום כן רוצה ומקווה שזה יקרה
&nbsp
יש לה מספיק היצע של גרושים איכותיים בפרק ב בני 45-50 שישמחו להכיר אותה לקשר רציני ללא רצון בילדים נוספים. ברור שאלא "לא לטעמה של הנסיכה" אבל מה לעשות שזה מה שהיא יכולה להשיג מעבר ללילה עם צעירים.
&nbsp
אף אחד לא מנסה להתייפף ולומר לנסיכה שיש לה את כל הזמן שבעולם, פשוט מציגים לה את המציאות, לטוב ולרע.
&nbsp
וכן, היא לא מציאותית כי אם עד היום היא ניסתה ולא עבד לה, כנראה שגם לא יעבוד בעתיד.
&nbsp

לגמרי במקרה אמא שלי עורכת דין לענייני משפחה,

וממה שהיא מספרת, זה לא שזה המצב של כל הגברים הגרושים.
בכל מקרה, אחוז הגירושין הוא בערך שליש.
ומה לעשות, לפחות בימינו, מי שרוצה ילדים, והוא לא רונאלדו - מוצא אישה ולא פונדקאית.

וואי לגמרי, משהו חייב לנער אותה מהסרט שהיא חיה בו

יש מצב שכבר עכשיו הפוריות שלה עם סיכויים קלושים אם בכלל (אין לדעת עד שלא מנסים)
&nbsp
והיא עדיין חיה בנדמה לי שיבוא הנסיך והם יצעדו ביחד לשקיעה ויעשו 3 ילדים...
&nbsp
יש לה שעון חול מעל לראש, ולא נשאר שם הרבה חול, כל אחד מבין את זה וגם הדייטים שלה שרואים בה בילוי נחמד לעוד לילה.
&nbsp
מה לעשות, בראש היא נשארה ילדה בת 20, (זה קורה גם לגברים)
אבל תמשיכו להיות יפי נפש ולרשום לה שהיא מקסימה והכל היא עושה נכון כי כל העולם דפוק ורק היא בסדר גמור
&nbsp

לא שאני בעד זנות, אבל הטיעון של

"היא לא רוצה לעשות את זה, כי עובדה שהיא מבקשת על זה כסף" הוא לא טיעון סביר.
כדורגלנים מקצועיים לא רוצים לשחק כדורגל? שדרנים לא רוצים לשדר? מדענים לא רוצים לחקור? וכך הלאה. העובדה שמישהו מבקש ומקבל על משהו כסף לא אומרת שהוא לא מעוניין לעשות את זה.

למעלה