Weekend's Watch

limors2

Active member
בשונה מהתוכניות המקוריות, הרבה

(התוכניות המקוריות היו להיות בלונדון ולהיות עכשיו אחרי המילטון ולפני כנס עם הקאסט של CR, אבל קורונה
) &nbsp תוכניות סופ"ש- Emmerdale, הארלי קווין, הקרב הטוב &nbsp השלמות/ניסיונות- רכבת הקרח, המשך של שי-רה, אולי סרט או סדרה חדשה &nbsp פינת ה"אני בטח אזניח הכל ואעשה את זה במקום"- משחק רשת, אולי ספר

Lion_Heart

Well-known member

באמת רציתי לשמוע איך פגשת אותם וחתימות והכל איזה משחק רשת? סתם סקרנות

Lion_Heart

Well-known member
ניסיתי את זה, לא התלהבתי

לי יש את WOW! אני כרגע ממתין ל BALDUR'S GATE 3 ו ל CYBERPUNK 2077 ול VAMPIRE THE MASQUERADE -BLOODLINES 2

limors2

Active member
אז את WOW לא אהבתי

כי היה צריך לשלם
&nbsp אבל להגנת המשחק, נטשתי כשהניסיון שלי נגמר ועוד לפני שסיימתי את הleveling או הגעתי לקטע חברתי.

Lion_Heart

Well-known member
לדעתי

הוא השתפר עם הזמן EXPANSION חדש מגיע בקרוב!!! כמו כן, הרחבה חדשה של SIMS 4

didalf

Well-known member
חצי יום אתמול לא הבנתי מה עם השרשורים של סופש

עד שנזכרתי שיום רביעי
איזה כיף יום רביעי שמרגיש כמו חמישי וסופש ארוך
&nbsp אניווי תוכניותי העלובות זה רק פרק הסיום של להגן על ג'ייקוב ולסיים את הספר. ואולי להתחיל חדש כי דברים שהזמנתי מזמן כשחשבתי שמאי זה עוד מליון שנה פתאום נחתו לי בקינדל.

Lhuna1

New member
יאללה אומרים ספייס פורס אז ננסה גם

חוץ מזה רגליים קרות עונה 9 הגיעה סופסוף ליס אז התחלתי אותה כבר. &nbsp &nbsp &nbsp

מילי08

Well-known member
נכון? איזה כיף

אני כל כך אוהבת את הדמויות (הבוגרות. הילדים ממש מעצבנים), והפשטות והישירות שלהם

Lhuna1

New member
הדבר שהכי היה בא לי זה למחוק לעצמי את הזכרון

ולראות מהתחלה את המקום הטוב
תביאו לי עוד משהו כיפי כזה.

מילי08

Well-known member
לא ברור עדיין

בעקרון אני עם שני ספרים. אחד פחות זורם אבל השני סוחף. אחרי הרבה זמן שתיכננתי, התחלתי סוף סוף את הספר הראשון בסדרת הרואים לרחוק, וכיף לי איתו. טלוויזיונית- עוד לא החלטתי. אמשיך לפרק השני של רכבת הקרח, אמשיך את שי-רה ואחר כך נראה מה יתחשק לי. יש לי זכרון מחורבן ממש, ואני לא מצליחה להיזכר מה עוד רציתי לראות מתוך כל ההמלצות שלכם ושאספתי לבד.. בעצם אני אקח שוב קלטות מהדודים ואתחיל סוף סוף את ה -100 7 כדי להסתנכרן איתכם.

למעלה