Weekend's Watch

LeAnnDylan

Well-known member
לגבי השורה האחרונה שלך

למה את מחכה. לא יתכן שרק ניק לא מסכים איתי. אני צריכה לשנוא גם אותך. תראי ובואי עם הדעות ההזויות שלך!

didalf

Well-known member
איך את יכולה לקרוא שני ספרים בו זמנית?

זה מבלבל אותי.

מילי08

Well-known member
הם כל כך שונים, אז קשה להתבלבל

את שוליית הרוצח (המעניין יותר) לקחתי כדי לקרוא בעבודה בשעות מתות, אבל החלטתי להביא אותו איתי לסופ"ש. את הספר השני אני אקרא כנראה ממש לאט

kordilia snake

New member
אני גם עושה את זה

אבל תמיד אחד מהם זה על מלחמה ואני קוראת אותם רק בעבודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התוכניות שלי לסופש/חג

פרק של ה100 לכתוב חפירה על הפרק של ה100 פרק בכורת עונה של סוכני שיל"ד להתקדם עם פרקים של אגדות המחר (נותרו לי 3 פרקים) &nbsp יותר בגלל שרבים כאן ינסו אותה (אבל גם כי יש באמת פוטנציאל) - Space Force &nbsp אולי גם אבדוק את Central Park &nbsp יש עוד כל מיני דברים שאני רוצה להשלים אבל אין לי זמן

kordilia snake

New member
כלום!

והחצופים האלו מהלייט נייט הרשו לעצמם לקחת שבוע חופש אז אפילו את זה אין לי.
&nbsp
וספר(אני רוצה לסיים את האחרון שקניתי ואז להתחיל עם שלושת הספרים של גנזך אורות הסער ונורא מתחשק לי גם לקרוא שוב את האימפריה האחרונה אז צריך לחשוב איך לעשות את זה)

LeRanch

New member
החג האהוב עליי בשנה

שישי - הטובות לקרב, איש העתיד. שבת - הישרדות VIP, חמוץ מתוק. הורדות - ה-100, מסע מיתי (ספיישל בידוד). נטפליקס - אגדות המחר, כנופיית ברמינגהם (2.02 ואילך). בינג' לסופ"ש - Homecoming (עונה 2). כשיהיה זמן - להרוג את איב (עונה 3), אוזרק, הזר, האימה (עונה 2), הקנוניה נגד אמריקה, עלובי החיים.

snirf

Active member
בינג' זר

במהלך השבוע צפיתי ב- החיים עצמם2, הישרדותVIP, חתונה ממבט ראשון. בגזרת נטפליקס- סיימתי ולריה (מומלץ. מי שאהב-בנות/סקס והעיר הגדולה...רק בספרדית) והתחלתי משנות כיוון
חג שמח

נמרוד2016

New member
מרגע לרגע:

התחלתי את המורדת, סיימתי הרגע את הפרק הראשון, אחר הצהריים אצפה בעוד אחד או שניים..

למעלה