דיוני סדרות לאמצע השבוע

דיוני סדרות לאמצע השבוע

האם זה אמצע השבוע? כי זה מרגיש כמו עוד סופש...

noamlah

New member
THE GOOD DOCTOR S03E03

הסוכריות בסדרה הזאת עדיין מעצבנת אותי
נכון שיש את זה בכל סדרת בית חולים אבל פה נראה שזה במיוחד
מן ניסיון לא לטלטל את הצופים ולגרום להם צער
אבל זה יוצר תמונה לא מציאותית

קלייר היא דמות מאוד חד מימדית שנמצאת שם בתור המאמא תרזה הטובה עד שזה כבר מגוחך על גבול הנינט לוי מהשיר שלנו
לא יזיק אם היא תגיד פעם לשון שאין לה זמן וסבלנות אליו ולשטויות שלו
מאז שג'ראד עזב לא ראינו שום רגע אמיתי שלה, מקווה לפחות שהמוות של אמא שלה יוציא ממנה משהו טוב

קרלי לא תישאר עם שון הרבה זמן, אם הייתה אז כנראה לנו כצופים היה הרבה יותר אכפת ממנה אני מאמין שמערכת היחסים שלהם תיגמר בפרקים הקרובים והדמות שלה תתנדף

עדיין מוזר לי שהוועדה הרפואית הייתה כלכך על הצוואר של הצוות בעונה הקודמת אבל בעונה הזאת נראה שלא אכפת לאף אחד שאין נשיא לבית חולים (כשבעונה שעברה היה עניין גדול מזה שאין צ'יף), נראה שלאף אחד לא אכפת שבפרק הראשון המנתחים ביצעו ניתוח שמעולם לא הצליח קודם לכן, בפרק השני ממציאים פרוצדורה חדשה בניגוד לנהלים המקובלים, בפרק הזה קלייר גם חורגת מהנהלים וזה מגיע לד"ר לים ולא לדרגים גבוהים יותר כי נראה שאין דרגים גבוהים יותר
גלסמן עסוק בלהיות רופא משפחה והמנהלת האסייתית עסוקה בלבקר אותו ולשאול אותו שאלות ולאף אחד לא אכפת מה קורה בבית החולים בניגוד לעונה שעברה
כמובן שגם כל פרוצדורה מסובכת מחוץ לנהלים המקובלים מסתיימת בטוב וכולם שמחים ומרוצים בסוף כי אין סיכוי שהרופאים בבית החולים יעשו טעות

מקווה לשיפור וקצת יותר ריאליסטיות ועקביות בהמשך

אני לא מסכים

קודם כל לגבי קלייר - זה שהיא אדם טוב לא הופך אותה לחד מימדית. יש אנשים שרק רוצים שאנשים יחבבו אותם ולכן כל הזמן משתדלים להיות נחמדים אל כולם. זה גם חלק מהבעיה שלה שהיא כל הזמן ניסתה לעזור לאמא שלה וזה יצר מערכת יחסים בעייתית מאוד.
בעונה שעברה היה עניין גדול של משהו שהיא עשתה בניגוד להוראתו של מלנדז ואז סירבה להתנצל והוא סירב לעבוד איתה...
באופן כללי ברור שהיא מקבלת פחות פיתוח דמות מאשר מרפי. זה מה שקורה כשהסדרה היא לא ממש אנסמבל אלא ממוקדת בדמות אחת.
&nbsp
אני דווקא ממש לא חושב שמערכת היחסים עם קרלי תגמר כל כך מהר. זה משהו שבנו ממש בקטנה עוד מהפרקים הראשונים של עונה 1. זה יהיה מוזר אם זה יסתיים כל כך מהר.
לא שאני חושב שהמערכת יחסים תמשך לנצח. יהיו קשיים ואני לא אתפלא אם בסוף העונה או בעונה הבאה הם יפרדו.
נכון שלא ממש אכפת מקרלי עצמה כי הסדרה כמעט בכלל לא פיתחה את הדמות שלה. זה גם מאוד מוזר שאחרי שנתיים בסדרה ושנתיים שהיא הכירה את שון אף פעם לא עלה (עד פרק שעבר) שיש לה אחות אוטיסטית.
&nbsp
אני גם די בטוח שכבר מינו את גלסמן להיות הנשיא החדש של הבית חולים.
זה שלא רואים אותו לא אומר שהוא לא מתפקד כנשיא בית החולים. אני לא רואה סיבה שזה שקלייר לא אמרה לאמא שהיא מביאה פסיכולוגית לדבר עם הבת היא משהו שחייבים ללכת איתו עד הנשיא. זה יהיה מוזר אם כל חריגה מהנהלים בכל הבית חולים תגיע עד הנשיא.
&nbsp
אני כן מסכים שבסדרה הזאת נדיר מאוד שמשהו לא מסתיים טוב. אין כמעט תחושה של חרדה בניתוחים כי זה נדיר מאוד שמשהו לא מצליח. גם (ואולי במיוחד) במקרים מאוד מאוד מורכבים.
דווקא מהבחינה הזאת הפרק הזה היה קצת חריג כי אמא של קלייר מתה. אני הנחתי שמשהו יקרה עם אמא שלה בפרק, אבל הנחתי שהיא רק תגלה בסוף הפרק שאמא שלה חזרה לשתות, או להשתמש בסמים.
ועוד זה לא סתם שהאמא מתה בגלל שהיא שתתה כנראה, אלא זה היה הבקבוק שקלייר החליטה לשמור.
&nbsp
"נראה שלאף אחד לא אכפת שבפרק הראשון המנתחים ביצעו ניתוח שמעולם לא הצליח קודם לכן, בפרק השני ממציאים פרוצדורה חדשה בניגוד לנהלים המקובלים" - אני לא מבין למה אתה מתכוון בזה. למי אמור להיות אכפת? כלומר ציפית שתהיה להם מסיבה לאחר מכן?

noamlah

New member

זה אומר שלא יכול להיות שהוועדה שהייתה על הזנב שלהם כל עונה שתיים וביקרה אותם על החלטות שביצעו בניגוד לנהלים
פתאום יעלימו עין ויתנו לד"ר לין שגם את הרישיון שלה רצו לשים על תנאיי יד חופשית לאשר פרוצדורות שמעולם לא נעשו ולסכן את השם של בית החולים

בייחוד לאחר פיאסקו האן-אנדרוז שבגללו לין מונתה מלתחלתחילה

LeRanch

New member
מוקד 911 - עונה 3 פרק 2

די! אני לא יכול עם הסדרה הזו כבר! כל הפרק אני על הקצה של הספה מהמתח. החלטה ממש טובה למתוח את עלילת הצונאמי על פני שני פרקים (ועוד קצת מהסיום של פרק הבכורה). מעבר לזה שהאפקטים מטורפים, צונאמי שמחריב את אזור החוף של לוס אנג'לס זה באמת מצמרר (במיוחד שהייתי במזח של סנטה מוניקה לפני שלוש שנים בדיוק), המשחק עצמו באמת מוצלח. אנג'לה באסט קצת מגזימה עם הדרמה, אבל בתכלס אני באמת באמת נהנה מהסדרה הזו שרק הולכת ומשתפרת מעונה לעונה. אני צופה הזמנה לעונה נוספת ממש בקרוב.
ואם משהו קרה לבאק כריסטופר (אני מנסה להימנע מספוילרים כי הפרק השלישי שודר אתמול) - אני ממש אכעס.

גם אני ראיתי את הפרק הזה
[עוד לא ראיתי את פרק 3]

לא ראיתי את שתי העונות הראשונות, אבל במקרה ראיתי את הטריילר על הצונאמי לפני פתיחת העונה. כמובן שהם היו מאוד נכלוליים בכך שהם עשו טריילר לצונאמי כאילו הוא בפרק הראשון וזה גרם לי לראותאת כל הפרק הראשון, להכיר את כל הדמויות ורק בשניות האחרונות באמת התחיל הצונאמי.
ואז הפרק הזה עוד מושך אותי לפרק הבא.
האמת שצונאמי זה כזה דבר ענק עם השפעות כל כך ענקיות שאני ממש יכול לדמיין סדרה בסטייל של 24 שבה עונה שלמה עוסקת בצונאמי אחד ומאמצי ההצלה אחריו, כולל כל הגלים החוזרים ודברים.
&nbsp
אז אני לא ממש מכיר את הדמויות, אבל הבנתי שכריסטופר הוא הבן של אחד הכבאים. מה שלא ברור לי זה למה האבא של כריסטופר (וכל השאר הדמויות, כמו אחותו של באק) כל כך בטוחים שבאק וכריסטופר לא היו בטווח של הצונאמי. נראה שאין להם אפילו חשש שזה אפשרי.

LeRanch

New member
אתה חייב לראות את הסדרה מההתחלה

שתי העונות הראשונות כללו אסונות בקנה מידה מאוד גדול שנעשו בצורה ממש מותחת ומציאותית.

1Shir

New member
אוז אתמול ראיתי גם פרק 2

חקירה מתנהלת על מותו של דינו אורטולוני
גם ריבאדו אמר הוא התאבד (כי היתה לו התנהגות הרסנית)
רייאן אוריילי הבלתי יאומן מלשין על ג'וני פוסט שרצח את דינו כי ריאן ביקש!!!
נינו שיבטה לא מקבל עסקה של ליאו גלין לפגוש את אשתו לפני מותה תמורת הבטחה לא לנקום והורג את ג'וני פוסט
רואים חדשות על ביטול ביקורי התייחדות בכלא בתמיכת המושל דוולין
ג'פרסון קין החתן הטרי (עם אדביסי בטקס בתור הכלה
) המאוהב עצוב

didalf

Well-known member
יס התחילו שוב סבב ש"ח

אז לפני איזה שבוע יצא לי לראות קצת מפרק מהעונה הראשונה ולא זכרתי כלוםםםם. כאילו זה אפילו לא נראה לי מוכר. מסתבר שאני זוכרת רק דברים שקרו אחרי שקלר הגיע

1Shir

New member
העונה הראשונה מעולה

אני שמחה שאני רואה אותה נקי ולא בתוך המרתון ההוא
עכשיו אני בכלל לא שונאת את שילינגר

didalf

Well-known member

אלו דברי כפירה!
אבל באמת איך אפשר שלא לשנוא את שילינגר הוא מפחיד ומרושע כבר מהפרק הראשון.
&nbsp

Lhuna1

New member
אני חייבת לנסות לצפות שוב בפרק הראשון

לראות אם אני יכולה איכשהו להבין את הראש של שיר

&nbsp

didalf

Well-known member
אה נכון

ד"א נראה לי שאם מחפשים בחיפוש משהו ספציפי אפשר להגיע אפילו אם סגור.

didalf

Well-known member
הלכתי לבדוק את התיאוריה הזאת

1. זה עובד.
2. אין אוז (אבל יש "ערכה לניקוי אוזניים"
).

למעלה