לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'אוקסיטוצין וקשר אם-תינוק'
אוקסיטוצין וקשר אם-תינוק
22/01/2017 | 08:12
2
דרושות משתתפות למחקר הבודק את הקשר בין רמת ההורמון אוקסיטוצין לבין תגובה מוחית לאמפתיה והתקשרות. המחקר מתקיים בבית חולים איכילוב, ומיועד לאמהות בריאות לתינוקות בגילאי 3-8 חודשים. במהלך המחקר תתקיים הערכה בבית החולים, פגישה בבית המשתתפת המלווה על ידי פסיכולוגית ופגישה נוספת בבית החולים.
ישנו תגמול כספי למתאימות
המעוניינות להשתתף במחקר ולשמוע עוד פרטים מתבקשות לפנות לאורטל שמעון רז בטלפון: 0528855976 או במייל: ortalsh@hotmail.com

לצפיה ב-'שירות תיקון לעגלה של חברת Beetle'
שירות תיקון לעגלה של חברת Beetle
17/01/2017 | 16:47
29
יש לנו עגלה של beetle וחסר לה בורג איפה שהוא
אנחנו רוצים לתקן אותה אבל החנות שקנינו ממנה את העגלה אומר שכבר לא מייבאים את העגלות האלו לארץ,

יש למישהו מושג מה אפשר לעשות בנידון?

תודה
לצפיה ב-'פזילה - רופא עיניים'
פזילה - רופא עיניים
15/01/2017 | 14:43
44
היי לכולם!
מישהו יכול להמליץ לי על רופא עיניים לתינוק בן חמישה חודשים (לגבי פזילה) - קופ"ח כללית?
תודהההה ושבוע טוב!

לצפיה ב-'גם אבא וגם עובד? אשמח אם תקדיש מספר דקות '
גם אבא וגם עובד? אשמח אם תקדיש מספר דקות
14/01/2017 | 17:35
32
היי לכולם!
קוראים לי מעין ואני מריצה מחקר במסגרת תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית.
אז מה אני מחפשת? אבות לילדים מתחת לגיל 16 שגם עובדים.
מילוי השאלונים עורך רק כרבע שעה ועל הדרך אתם גם עוזרים לידע בתחום
תודה מראש לכל מי שיעזור!
https://mta.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_7Wp6oqWaMI...
לצפיה ב-'התייעצות לגבי החלפת גן לבת שנה וחודשיים'
התייעצות לגבי החלפת גן לבת שנה וחודשיים
10/01/2017 | 10:38
12
165
שלום,
בספטמבר הכנסתי לתינוקיה את בתי בת השנה, ומאז אני בכל יום תוהה האם עשיתי טעות. שמתי לב שכשאני מגיעה לגן כל הילדים בשעה 9 כבר בתוך הלולים שלהם...כשאני חוזרת לאסוף אותה בשעה ארבע, אני רואה שהיא ישובה על כסא אוכל. כשאני שואלת מדוע היא על הכסא, טוענים שזה רק כשהיא בוכה- כך היא נרגעת. אני תוהה ביני לבין עצמי האם מגבילים את התנועה של הילדה במשך היום, ולכן למרות שהיא בת שנה ו-3 חודשים היא עדיין לא הולכת? יש לציין שהיא עמדה בגיל 8 חודשים כבר. האם זה כך ברוב התינוקיות? מה גם שאין שום טיפוח קוגניטיבי בגן- לא שירים, לא פעילויות...האם ברוב התינוקיות המצב הוא שיש בעיקר בייביסיטר ופחות השקעה קוגניטיבית? והאם הייתם מעבירים באמצע שנה את הילדה? חשוב לציין שהיא התקשתה להסתגל ובכתה המון...
לצפיה ב-'נשמע קצת מטריד'
נשמע קצת מטריד
10/01/2017 | 12:53
11
117
תינוקות בגיל הזה בהחלט צריכים יותר מרק "השגחה".
כדאי שיהיה לפחות מפגש אחד ביום, שירים, הקראת סיפורים תוך שימוש בבובות ואביזרים, פעילויות לפיתוח מוטוריקה עדינה וגסה, בגיל הזה בהחלט ניתן לתת מדבקות, בצק צבעוני, גירים (תחת השגחה שלא יאכלו אותם), מגה בלוקס וכו' חשוב מאוד!!!
בגיל שנה וחודשיים גם כדאי לעודד משחקי דימיון עם טלפון, בובות, מטבח וכו' וזה דורש עזרה וטיווח מהצוות.

לגבי הלולים- מאוד מקובל שבתשע משכיבים לשנת בוקר אז זה אולי בסדר ולהושיב בכיסא אוכל אם היא לא אוכלת זה ממש לא!

אני הייתי באה לכמה ביקורי פתע באמצע היום, כדאי גם בשעות של ארוחות והחלפות שלרוה עמוסות יותר ולראות איך הן מתנהלות, או להיות מחוץ לגן בשעות שונות ולהקשיב להתנהלות. ותמיד אפשר להחליף גן! נכון שתהיה עוד תקופת הסגלות אבל זה לא נורא אם הגן שבו היא עכשיו לא טוב.

לגבי הליכה- בעיקרון עד שנה וחצי שזה בטווח הנורמה אבל אני ממליצה לשאול בקפוצה של פיזיו' התפתחותיות בפייס, הן מאוד מקצועיות ונחמדות שם.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה'
תודה רבה על התגובה
11/01/2017 | 15:04
10
72
אנסה באמת לערוך ביקורות פתע....ונראה אם צריך להחליף גן, אז נחליף...
לצפיה ב-'מה היחס המספרי בין אנשי צוות לילדים ? '
מה היחס המספרי בין אנשי צוות לילדים ?
11/01/2017 | 17:12
9
27
לצפיה ב-'1 ל-5....'
1 ל-5....
12/01/2017 | 09:48
8
61
למה? הבנתי שזה היחס הנפוץ...
לצפיה ב-'לתינוקיה עדיף 1 על 4'
לתינוקיה עדיף 1 על 4
15/01/2017 | 09:46
7
60
בעיני 1 על 5 רק כאשר כל הילדים הולכים ואוכלים עצמאית, כלומר 1.3 ואילך
לצפיה ב-'גם לדעתי ,בגיל כה רך עדיף יחס 1:4'
גם לדעתי ,בגיל כה רך עדיף יחס 1:4
15/01/2017 | 10:16
6
18
לצפיה ב-'עדכון לאחר ביקורת פתע'
עדכון לאחר ביקורת פתע
17/01/2017 | 10:20
5
55
הגעתי הבוקר בתשע וחצי לגן של הקטנה. היא הייתה ישובה בוכיה עד השמיים בתוך הלול שלה, וכך גם התינוקות האחרים- כולם בתוך הלול שלהם, חלקם סתם עומדים וחלקם שוכבים. הרוב לא בכו, הבכי של הבת שלי לעומת זאת היה מאוד חזק וברור.

הגננת פשוט עמדה שם ולא ניגשה. האם זה לגיטימי? בן זוגי אומר שתמיד בשעות ההשכבה הילדים צועקים עד השמיים, עד שנרדמים, ואי אפשר להרדים טכנית כל אחד על הידיים. חייבים לתת להם להירדם לבד. הגיוני שזה כך לאחר 5 חודשים בגן, שהילדה עוד לא הסתגלה שהולכים לישון?

בנוסף, הילדה הייתה ממש בבכי זועק...אפשר היה לגשת, לא?

אני כבר לא יודעת מה לעשות. האם להוציא מהגן? האם לא? האם בכל גן זה ככה? אשמח לתובנות....
לצפיה ב-'מסתכל'
מסתכל
17/01/2017 | 11:01
1
43
לדעתי תינוקות בוכים ואשת צוות שעומדת בלי לגשת אליהם זה לא בסדר.
יצא לי להגיע לגן של הבן שלי פעם-פעמיים בזמן הרדמות ושינה וזה לא היה כפי שאת מתארת, מנענעים את הלולים קצת כדי לעזור להירדם, מוזיקת רקע שקטה ואם ילד בוכה נותנים איזשהו יחס.

האלה גם אם הם היו בלולים כי זו שעה של הרדמה או סתם?
לצפיה ב-'זו השעה של הרדמה...שינת בוקר...'
זו השעה של הרדמה...שינת בוקר...
17/01/2017 | 11:28
17
לצפיה ב-'תשמעי, לגשת אין ספק שאפשר '
תשמעי, לגשת אין ספק שאפשר
17/01/2017 | 16:41
1
60
ועל פניו לא נשמע להיט , אבל
אני חושבת שהבעיה שכבר אין לך אמון בגן הזה
אני מקווה שבגנים של הילדים שלי לא היו סיטואציות כמו שאת מתארת אבל מצד שני גם אין לי דרך לדעת. האמנתי שהגן הוא טוב ולא מצאתי הוכחות שיפריכו את האמונה
את לעומת זאת כנראה לא ככ מאמינה בגן ואין ספק שזה מקשה על ההתנהלות מולו
קשה גם לגזור מסיטואציה אחת בדידה את המצב לאשורו
אין ספק שאם את לא מרגישה שלמה עם הגן כדאי לחפש חלופה אחרת
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
18/01/2017 | 10:18
13
לצפיה ב-'אני הייתי מוציאה, מה שאת מתארת'
אני הייתי מוציאה, מה שאת מתארת
18/01/2017 | 21:47
27
לא נשמע סביר לאחר 5 חודשים בגן. הילדה שלי בגן, לא עם יחס מטפלות מצטיין (1:6) אבל אין מצב שילד בוכה בצורה שאת מתארת והן לא מתייחסות ויותר מזה, אין סיבה שילד יבכה ככה אם יש שגרה מסודרת. מטריד אותי זה שאת אומרת שזו לא תקופת ההסתגלות וזה ש"תוקעים" אותם בלול כל הזמן, האם הערת להן בביקורת פתע? האם בדקת גנים אחרים?
לצפיה ב-'מחפשת המלצה למטפלת או משפחתון במרכז ראשון לציון'
מחפשת המלצה למטפלת או משפחתון במרכז ראשון לציון
11/01/2017 | 16:45
7
לצפיה ב-'הילד לא מפסיק לפספס בגן'
הילד לא מפסיק לפספס בגן
11/01/2017 | 13:52
1
86
שלום חברים, אני מקווה שזה המקום הנכון לשאלה כזו.

יש לנו ילד בן 3.5 שגמול כבר מעל שנה.
בבית הכל איתו מעולה. בשנה האחרונה אני חושבת שהוא פיקשש בבית אולי פעם אחת. מדי פעם בורח לו בלילה אבל גם זה מאד מאד נדיר.
כשיש לו הוא מבקש, מוריד מכנסיים, שמים אותו על הסולם שעל האסלה, עושה ושלום ולהתראות. מהיר קל והכל בדר

הבעייה מתחילה כשהוא מגיע לגן. מילא פיפי אבל הוא מקפיד לפספס גם קקי לצערי הרב, מה שמצריך מאיתנו לעזוב הכל, לבוא לנקות אותו, ולחזור לעיסוקינו.

דברים שאני יכולה לומר בוודאות:
1. זה לא קורה כל יום אבל כשזה קורה זה בגלים. הוא יכול להיות 3 שבועות פיקס ואז לפספס 3 מתוך 4 ימים.
2. זה כמעט תמיד קורה כשהוא לא עושה קקי בבוקר. אנחנו תמיד מקפידים שהוא כן יעשה, אבל לפעמים פשוט אין לו ואי אפשר פשוט להכריח אותו.
3. אנחנו מקפידים לא לכעוס עליו וחלילה לא לצאת מכלינו כשזה קורה לו בגן אלא להסביר שוב ושוב ושוב. הוא גם שואל אותנו אם אנחנו כועסים עליו.
4. אני מקפיד לחזור איתו על המנטרה שכשהוא מרגיש מגיע קקי או פיפי בגן, לעזוב את המשחק, ללכת לעשות ואז לחזור למשחק, ושילדים גדולים עושים פיפי רק בשירותים וכו' וכו' אבל כאמור זה בגלים. שבועיים הכל בסדר ואז בום! שבוע עם 3 פקשושים...ואני כבר מתחיל לחשוב שזה בגלל שאני חופרת לו ופשוט יש לעזוב אותו לנפשו.
5. כשאנחנו נמצאים איתו מחוץ לבית זה גם לא קורה לו אף פעם והוא תמיד מבקש.
6. הוא אחד הילדים הקטנים לגילו בגן. ייתכן שזה גם משפיע?
7. אני מבקש מהגננות לדגום אותו מדי פעם והן באמת בסדר אבל לא תמיד זה בשליטתן.

אשמח להמלצות, הכוונות ומה לא...
אני מבינה שהנוכחות שלנו לידו נותנת לו ביטחון לבקש, אבל איך מטפלים?

תודה:)
לצפיה ב-'ממליצה לפנות לפורום הורים לילדים גדולים יותר.... פה זה תינוק'
ממליצה לפנות לפורום הורים לילדים גדולים יותר.... פה זה תינוק
15/01/2017 | 10:36
13
לצפיה ב-'המלצה למסגרת בירושלים לבן 1.3'
המלצה למסגרת בירושלים לבן 1.3
11/01/2017 | 09:15
16
היי,

מעוניינת להתחיל לחפש לבן שלי מסגרת לשנה הבאה..אנחנו גרים בירושלים (רמת דניה) והוא יהיה בספטמבר בן שנה ושלושה חודשים..אשמח להמלצות או דיס המלצות..
לצפיה ב-'סיישל לגיל שנתיים? מישהו ממליץ?'
סיישל לגיל שנתיים? מישהו ממליץ?
10/01/2017 | 13:33
51
היי,

חושבת לנסוע בפסח. הבת שלי תהיה בת כשנתיים. האם מתאים ? בריאותית בעיקר...
לצפיה ב-'מחפשת המלצה על מקום לשחיית תינוקות או פעילות אחרת מדליקה'
מחפשת המלצה על מקום לשחיית תינוקות או פעילות אחרת מדליקה
08/01/2017 | 10:55
4
64
היי לכולם,
מחפשת מתנה מדליקה לברית. חשבתי על פעילות משותפת הורה ילד כמו שחיית תינוקות. האם אתן מכירות מקומות מומלצים במרכז ? האם יש לכן רעיונות אחרים לפעילות מהנה משותפת שאפשר לתת כמתנה ?
לצפיה ב-'גם סדנת עיסוי תינוקות זה מדליק ויש עוד כל מיני סדנאות של הור'
גם סדנת עיסוי תינוקות זה מדליק ויש עוד כל מיני סדנאות של הור
08/01/2017 | 17:37
1
57

הורים וילדים בתל אביב יש את דידאדה ובטח יש עוד מקומות.לגבי שחיית תינוקות אני מכירה בכפר סבא את גלגל הצלה שעד כמה שאני יודעת הם עושים חוגי שחייה לתינוקות
בהצלחה מקווה שזערתי
לצפיה ב-'דיאדה בת"א נסגר'
דיאדה בת"א נסגר
09/01/2017 | 22:03
13
לצפיה ב-'שחיית תינוקות'
שחיית תינוקות
09/01/2017 | 13:32
54
היי, במרכז ההידרותרפי של בית איזי שפירא ברעננה יש שחיית תינוקות מומלצת
לצפיה ב-'איפה במרכז? כל - זה אחלה רעיון!'
איפה במרכז? כל - זה אחלה רעיון!
09/01/2017 | 22:06
42
איפה במרכז? קשה להתנייד עם תינוק קטנטן, אז לא הייתי נותנת למישהי שגרה ברעננה, למשל, סדנה בת"א.
אם מדובר בת"א - אני ממליצה מאוד על מרכז פרפרים בנורדאו, יש שם כמה סדנאות התפתחות לגילאים שונים, סדנת עיסוי תינוקות, סדנאות לאבות וסדנאות ע"ר לתינוקות. עשיתי שם סדנת עיסוי של שעה ועוד 2 סדנאות התפתחות (של 5 מפגשים כ"א) ואני ממליצה בחום.
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:46
1
3
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'נצלש- הגרלה של 5 (!!) מוצרי טומי טיפי'
נצלש- הגרלה של 5 (!!) מוצרי טומי טיפי
17/01/2017 | 20:38
4

http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7378531
רק להגיב בסוף הכתבה.
מנהלת, מקווה שזה בסדר לפרסם תחת שרשור קיים.
לצפיה ב-'בחירה של גן משפחתון'
בחירה של גן משפחתון
09/01/2017 | 17:20
37
הייי לכולכם חדשה בראשון לציון מעוניינת למצוא פעוטון משפחתון או מטפלת עם עוד 2 ילדים באזור מרכז ראשון. האם יש המלצות או האם משהו יכול לכוון אותי כיצד לחפש? תודה
לצפיה ב-'כל מי שבעוברה נשעו ניסויים בחב' נובו גרופ ע"י הרופא שמחה יגל'
כל מי שבעוברה נשעו ניסויים בחב' נובו גרופ ע"י הרופא שמחה יגל
07/01/2017 | 15:22
96
מצ"ב פרוטוקול ישיבת ועדת משרד הבריאות לאחר שימוע שנעשה לאותו רופא
לצפיה ב-'המלצה על מנשא איכותי וזול :) 17.99 דולר סך הכל'
המלצה על מנשא איכותי וזול :) 17.99 דולר סך הכל
07/01/2017 | 12:37
1
75
מוצר באמת הופתעתי מהאיכות שלו, הגיע מהר ומשמש אותי על בסיס יום יומי, וגולת הכותרת היא המחיר.. 17.99 בלבד

תהנו :)
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה'
תודה על ההמלצה
15/01/2017 | 11:15
18
אני ממליצה לפני קניית כל חבילת לידה יש קודם לעשות סקירה בחנויות אונליין ולקבל חוות דעת לני קנייה אונליין
לצפיה ב-' מזמין מוצרים לתינוקת שלי במחירי ארה"ב'
מזמין מוצרים לתינוקת שלי במחירי ארה"ב
05/01/2017 | 12:33
2
111
אהלן חברים ,
הזמנתי מוצצים ובקבוקי האכלה של Tammy לבת שלי מחנויות בארה"ב  ושלחתי אותם עם חברת Fetchy שמעבירים את המוצרים בצורה חברתית וזולה עם נוסעים שטסים מארה"ב לארץ.
ממליץ עליהם ובעיקר אוהב את הרעיון החברתי:)
לצפיה ב-'ממליץ על מנשא'
ממליץ על מנשא
07/01/2017 | 12:36
75

קניתי ונהינתי מאוד איכותי ומומלץ :)
לצפיה ב-'וואו'
וואו
15/01/2017 | 11:11
22
תודה על ההמלצה! אני איישם את העניין בקניה הגדולה של הקטנטונת שלי.
בנוסף, אני רוצה להמליץ על פורטל ממש איכותי של מוצרי תינוקות באינטרנט בשם בייבי סטור. 

לצפיה ב-'שמחה לחזור אחרי כמה שנים, צריכה המלצה להפעלה לבריתה'
שמחה לחזור אחרי כמה שנים, צריכה המלצה להפעלה לבריתה
05/01/2017 | 17:14
1
84
ואווו לא הייתי פה כמה שנים טובות, ושמחה לחזור לבית חם :)
בטח אחפור בהמשך עם ים שאלות כי הספקתי לשכוח לא מעט...

אני צריכה את עזרתכן בהמלצות למפעילים עבור הבריתה שלנו ב״ה בחודש הבא.
אנחנו מאזור המרכז ואשמח לכל המלצה שהיא.
תודה מראש
לצפיה ב-'לאף אחת אין המלצות?'
לאף אחת אין המלצות?
06/01/2017 | 21:35
14
לצפיה ב-'היי לכולם'
היי לכולם
04/01/2017 | 13:24
75
אהלן אני אורטל פתחתי בלוג חדש שבו אני משתפת בחוויות של חיי בנושאים כמו אמהות לייף סטייל תקשורת אופנה אוכל ועוד אשמח אם תכנסו ותעקבו ותתנו גם פידבק הקישור לבלוג שלי

לצפיה ב-'פעוטה בת שנה ושבע לא מוכנה לישון במיטה'
פעוטה בת שנה ושבע לא מוכנה לישון במיטה
04/01/2017 | 09:51
72
יש לי ילדה מקסימה בת שנה ושבעה חודשים. עד לפני מספר ימים היתה נרדמת במיטה שלה בסביבות 19:30 אחרי מקלחת ובקבוק, לא עושה בעיות וישנה עד שבע בבוקר, לפעמים אפילו היינו צריכים להעיר אותה כדי שתלך לגן.

לפני כמה לילות פתאום כמה בשלוש לפנות בוקר ולא הסכימה לחזור לשכב במיטה, ניסינו לתת לה בקבוק והוא לא עזר, כשהיינו מרימים אותה היא היתה נרגעת וברגע שמחזירים אותה למיטה מתחילה לצרוח ורוצה לצאת, ככה במשך שעתיים וחצי עד שנרדמה בחמש וחצי לשעה וחצי ושוב קמה בצרחות.

לילה אחרי כבר לא הסכימה לקחת את הבקבוק לפני השינה וחזרה לצרוח במיטה. אחרי 40 דקות הסכימה לשתות ונרדמה לשעה וחצי ואז שוב התחיל סשן של צרחות במשך שעתיים עד שנשברנו ולקחנו אותה למיטה שלנו, שם היא היתה רגועה ונרדמה לי על הבטן עד 8 בבוקר.

יום אחרי לקחנו אותה לרופא, בדק וראה שהכל בסדר.
באותו לילה אמרנו שננסה לא להישבר ולא לקחת אותה לחדר, וניסינו להרגיע אותה במיטה, לתת לה לבכות כמה דקות וחוזר חלילה. לקח לה בסביבות השעתיים להירדם, וקמה אחרי כ8 שעות שוב לסשן של שעה וחצי של צרחות עד שפתחנו את התריס והוצאנו אותה מהמיטה

בלילה האחרון אותו סיפור, הפעם לקח לה כמעט 4 שעות להירדם.

עוד כמה דברים שנראה לי חושב לציין:
הבכי והצרחות הם לא קבועים. בדרך כלל אחרי כמה זמן של צרחות היא נרגעת לכמה דקות ואז מתחילה שוב.
כמעט כל לילה, באיזשהו שלב באמצע הסשן היא גם מקיאה, אנחנו מניחים שזה בגלל כל הצעקות
ניסינו להיות איתה בחדר בזמן שהיא בוכה אבל נראה שזה רק מעצבן אותה יותר והיא מגבירה את הבכי
בגן טוענים שהכל בסדר והיא ישנה בצהריים כרגיל
ביום יום היא חמודה ומתוקה, רק נהיית טיפה יותר עייפה ובוכיה לקראת הערב

מה עושים? :(
לצפיה ב-'ליחה, לכי לך!'
ליחה, לכי לך!
04/01/2017 | 02:36
73
התינוק (5 חודשים וקצת) מצונן כבר יומיים וחצי עם דלקת עיניים. היינו אצל הרופא שלשום, קיבלנו משחה לעיניים ומי מלח לאינלציה ולטפטוף באף.. מאז, הדלקת בעיניים תחת טיפול, השתלטה גם על העין השנייה אבל עם המשחה נראה שמשתפר.. מה שלא משתפר זו הליחה.. בכמויות! אנחנו עושים לו אינלציה שלוש פעמים ביום (הוא עוד מתוודע למכשיר אז אנחנו לא מצליחים להגיע ל-20 דקות עם המסכה, כל פעם עולים קצת..), חתכתי בצל עם דבש מתחת למיטה, יש טיפות לאיוורור הנשימה,הגבהתי את המזרון, שמתי מי מלח מתחת לנחיריים לייבש, נתתי לו רסק אגסים בבוקר.. 
מה עוד יכול לעזור להיפטר מליחה? אין לו חום גבוה אבל אני מפחדת שזה יתפתח לדלקת ריאות
תודה מראש לעונות
לצפיה ב-'מחפשת המלצה למטפלת באזור הקריות'
מחפשת המלצה למטפלת באזור הקריות
01/01/2017 | 17:51
19
מחפשת מטפלת לתינוקת, שלוש פעמים בשבוע בשעות אחה"צ מ 16.30-19.30
אשמח להמלצות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
ד"ר רון טנצר
רביד שר ישראל
רביד שר ישראל
אריאל אורתופדיה מתקדמת בע
התאמת מדרסים מקצועיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה