לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-' ספירת מלאי19/01/2017 לסוף שבוע'
ספירת מלאי19/01/2017 לסוף שבוע
19/01/2017 | 08:39
8
2

אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י"מ 17).
מי שנמצאת בי"מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא"ב 1 (יוא"ב = יום אחרי הביוץ)
יוא"ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
12
haych ימ 13
צומפי די ימ 12
היילור ימ 16
hadarh111 ימ 22
להיות אמא 26 ימ 33
עפיפונית10 ימ 34
WaitingForIt ימ 54
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
1
13
Theodora100 יואב 13 0
איןאריותכאלה יואב
לצפיה ב-'מצד אחד .....'
מצד אחד .....
19/01/2017 | 11:35
27
אני בוודאות לא בהריון
מצד שני.... המחזור לא מגיע
מעצבן גם נפשית וגם פיזית
לצפיה ב-'הריוניות ינואר'
הריוניות ינואר
19/01/2017 | 08:40
12
Atlantis K
nik name

לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
2
8
לצפיה ב-'נראה לי שגם החודש אני יוצאת מהספירה'
נראה לי שגם החודש אני יוצאת מהספירה
19/01/2017 | 11:25
1
36
בעקרון הייתי מצפה לבדיקה חיובית היום ולביוץ מחר.
בפועל, היה לי פס בחוזק בינוני ביוא"ב 11 (אז גם קימפ"רנו), אתמול היה ממש חלש. בדקתי בערב שוב עם בדיקה מאריזה אחרת והיה פס כמעט בלתי נראה, אפילו יותר חלש מהבדיקה של הבוקר. ככה שהבעיה היא לא בבדיקות, אלא בגוף  היום (יוא"ב 13) שוב פס חלש (אולי מעט יותר חזק משל אתמול? אין לי מושג).

בקיצור, אין לי מושג איפה אני עומדת החודש. שוב.
לצפיה ב-'אוף!!'
אוף!!
19/01/2017 | 14:58
22
את יודעת, אחרי אינסוף שעות שקראתי את נושא פוריות האישה (ב3 שפות!! חח), יש נשים שיש להן מחזור (ואפילו נורא מסודר) והן לא מבייצות כל חודש/: אולי כדי לך גם לבקש מעקב זקיקים בשביל להיות בטוחה? אני כל כך מקווה שהבעיה היא בבדיקות!!
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
6
"שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי""מ ליוא""ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!
שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו
כמו כן מידי יום נפתח שרשור לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי ""חדשות בבית"" או ""בהריון או לא בהריון"" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה""פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.
אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות"
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסוף שבוע'
מבייצות ביחד לסוף שבוע
19/01/2017 | 08:42
3
13
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ חיובית יומיים'
בדיקת ביוץ חיובית יומיים
19/01/2017 | 09:29
2
26
היי (: 
גם שלשום וגם אתמול הבדיקת ביוץ הייתה חיובית, אז קימפרנו שלשום ואתמול. 
זה הגיוני בכלל שהיא חיובית יומיים? 
אני אוסיף, שאתמול גם הבטן התחתונה כאבה (אני יודעת שלפני הגלולות היו לי כאבים ביום הביוץ, זה אפילו היה פעם ברמה שהגעתי למיון)
ואני הבנתי שהבדיקת ביוץ חיובית, יום לפני הביוץ. 
אז התבלבלתי , ואני לא יודעת למה לצפות מהבדיקת ביוץ היום בערב- היא צריכה להיות חיובית או שלילית? והאם רצוי לקמפר גם היום? 

תודה!!! 
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
19/01/2017 | 09:31
1
35
הגיוני מאוד, יש בנות שהבדיקה שלהן חיובית גם יומיים.
יום הביוץ הוא היום שהבדיקה הופכת לשלילית. סביר להניח שזה מה שיהיה היום ולכן, רצוי מאוד לקמפ"ר גם היום וטוב מאוד שקימפ"רתם שלשום ואתמול!
לצפיה ב-'תודה רבה!!! '
תודה רבה!!!
19/01/2017 | 10:13
9
לצפיה ב-' בהיריון כן/לא לסוף שבוע'
בהיריון כן/לא לסוף שבוע
7
לצפיה ב-' רפואי וטיפולייט לסוף שבוע'
רפואי וטיפולייט לסוף שבוע
2
לצפיה ב-'פסים/דופק/בטא לסוף שבוע'
פסים/דופק/בטא לסוף שבוע
4
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסוף שבוע'
קשקשת ברשת לסוף שבוע
19/01/2017 | 08:41
1
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע'
חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע
1
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסוף שבוע'
שאלות והתייעצויות לסוף שבוע
1
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לתחילת שבוע'
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
15/01/2017 | 08:24
30
27
לצפיה ב-'שאלה דחופה...!'
שאלה דחופה...!
13/01/2017 | 19:35
19
151
לגבי בדיקת ביוץ אם ישנתי שנ״צ שעה וקצת אפשר לבדוק ישר לאחר מכן בדיקת ביוץ כלומר להטיל שתן ולבדוק מיד לאחר הקימה?
כי בבוקר אומרים לא עם שתן ראשון של הבוקר.
ושאלה שניה האם הבדיקות באיביי אמינות? אני יודעת שפרסמתן כמה פעמים כל מיני קישורים אבל אני רוצה לרכוש סטיקים אמינים חייבת קישור אמין.תודה!
לצפיה ב-'את מתבלבלת עם בדיקת הריון'
את מתבלבלת עם בדיקת הריון
13/01/2017 | 21:59
11
91
בדיקת הריון עושים בשתן ראשון.
בדיקת ביוץ מומלץ לעשות בין השעות 10:00 ל- 20:00.

הבדיקות מאיביי מאוד אמינות.
אני מניחה שכן יש נפילות, לכן חשוב לקנות ממוכר עם קרוב ל-100% פידבק חיובי.
לצפיה ב-'לא התבלבלתי להפך את התבלבלת.... '
לא התבלבלתי להפך את התבלבלת....
13/01/2017 | 22:09
10
87
אני יודעת שבדיקת ביוץ לא עושים לאחר הקימה בבוקר, כלומר לא עם שתן ראשון. כנראה ההורמון LH לא מופרש בזמן שינה.
שאלתי אם ישנתי שנ״צ היום משהו כמו שעה פלוס אם אפשר מיד אחרי שקמה להטיל שתן שלאחר שינה ולבדוק ביוץ? או שאולי לאחר שינה וגם קצרה הבדיקת ביוץ לא נותנת תוצאה אמינה?
(הריון אין שאלה בכלל אפשר בבוקר עם שתן ראשון, ידוע).
אז השאלה היתה ממוקדת לגבי ביוץ בלבד. וביקשתי לינק לרכישת בדיקות ביוץ אמינות לרכישה שאתן מניסיון יודעות שהבדיקות אמינות (גם המוכר) או שאולי לא להמר ופשוט לקנות בארץ, איך של חברת Life מבית הסופר פארם? - יש במבצע 10 סטיקים ב45 שקלים.
תודה ושבת נעימה 
לצפיה ב-'לא התבלבלתי, לא הבנתי את השאלה'
לא התבלבלתי, לא הבנתי את השאלה
14/01/2017 | 10:07
9
64
אני לא מאמינה שיש בעיה עם שנ"צ אבל זו רק השערה שלי (אני מניחה שעד האת נכנסת לשינה עמוקה שמשפיעה על רמות ה LH ועד שמתחילה הירידה - את כבר מתעוררת). בדקת בסוף ישר אחרי?

בדיקות הריון/ביוץ שמוכרים בארץ לא בהכרח יותר אמינות מבדיקות מחו"ל. יש את קליר בלו (אם אני לא טועה) שידועה בפולס פוסיטיב שלה (בבדיקות הריון) ככה שלקנות בארץ זה לא בהכרח ללכת על בטוח.
לגבי לייף - לא יודעת להגיד לך. אני השתמשתי בה לבדיקות הריון שיצאו שליליות, אבל באמת לא היה הריון :) ממה שקראתי בפורומים, כבדיקת הריון היא לא מאוד רגישה. יש להם בדיקה שמגלה את גיל ההריון והרבה בנות ציינו שהיא נתנה תוצאה של בטא 500 (למשל) ובפועל הבטא הייתה מעל 1000. לא מכירה אותם בתחום הבדיקות ביוץ. 
בכל מקרה לוקח להזמנה מאיביי כחודש להגיע, אז אם את לא רוצה לחכות אולי תקני לייף שיהיה לך לשימוש מיידי.

אני מזמינה מפה:

בחרתי בהן באופן די רנדומלי (מחיר+מוכר אמין). אני לא חושבת שיש להן עדיפות על בדיקות כאלה או אחרות. חודש אחד (מתוך כשנה שאני בודקת) הן פישלו לי ולא הצלחתי לזהות ביוץ, כנראה שאריזה אחת הייתה פגומה.
לצפיה ב-'תודה ובקשת עזרה מעוד בנות '
תודה ובקשת עזרה מעוד בנות
14/01/2017 | 15:13
8
53
בסוף לא ערכתי בדיקה אתמול, בגלל השינה אחה״צ לא ידעתי אם יפריע לאמינות הבדיקה.
לגבי בדיקות ביוץ אני קונה את הכי פשוטות של לייף סטיקים מקרטון, אז לא רכשתי את היקרות יותר של גיל ההריון וכו.
איך בדיקת הביוץ של סנסו טסט?  יקר יחסית כי יש 20 סטיקים בחבילה.
איך סטיקים של בתי מרקחת כמו ביוצית?
ולגבי הסטיקים שקונים באיביי טרם ראיתי את הקישור ששלחת, מאיזה ארץ המוכר?
חשוב- איך ראית שאריזה אחת מאיביי פישלה חודש אחד?, היא לא איתרה ביוץ? 
ממש מבקשת שעוד בנות יגיבו להודעה וימליצו על בדיקות ביוץ אמינות אם מהארץ ואם מאיביי, זה יעזור לי ולבנות נוספות שקוראות פה.
לצפיה ב-'אני משתמשת כבר כמה חודשים בסטיקים של לייף והם מספקים'
אני משתמשת כבר כמה חודשים בסטיקים של לייף והם מספקים
14/01/2017 | 16:02
4
41
תוצאות מדויקות.
העדפתי להשתמש באותה חברה כל הזמן אבל זה התחיל להיות עסק יקר קצת... אז מישהי חביבה מהפורום מסרה לי סטיקים שקנתה בעבר באיביי (קבוקית- תודה!)
אבל נשארו לי עדיין די הרבה של לייף אז עדיין לא השתמשתי בסטיקים של אי ביי.
כלפיי חוץ הם נראים טוב (אפילו כתוב באנגלית- חשבתי שזה יהיה בסינית חחח)
כשאשתמש (בתקווה כבר שלא...) אעדכן אותך!
בהצלחה 
לצפיה ב-'היי תודה שתדעי שהסטיקים של '
היי תודה שתדעי שהסטיקים של
14/01/2017 | 19:38
3
57
לייף מיוצרים בארץ, תראה זה כתוב על הקופסה הייצור של חברה אחרת עבור לייף.
הסטיקים של לייף שכתבת שאמינים הם הכי פשוטים מקרטון, לא אלו המשודרגים יותר בפלסטיק?
אגב, איך מוודאים שהם אמינים?
לצפיה ב-'אני משתמשת בפשוטים (כן קרטון..)'
אני משתמשת בפשוטים (כן קרטון..)
14/01/2017 | 22:37
2
37
האמת- אין לי וודאות שהם אמינים אבל נראה לי שכן...
כשרק התחלתי הייתי משתמשת ב"מדיטסט" ובמשך כמעט שלושה חודשים לא מצאתי את יום הביוץ ואז החלפתי ללייף והבנתי עם הזמן שזה די מדוייק אצלי: מחזור סביב 28 יום וביוץ בערך ביום ה-14 (לפעמים יום אחורה יום קדימה...)
לצפיה ב-'אז בעצם במדיטסט'
אז בעצם במדיטסט
14/01/2017 | 23:32
1
34
זה לא היה אמין ולא היה רגיש לאיתור הביוץ ואילו של לייף הסטיקים היו עבורך מספיק רגישים לאיתור?
לצפיה ב-'כן לפחות מהניסיון האישי שלי'
כן לפחות מהניסיון האישי שלי
15/01/2017 | 19:56
17
מדיטסט לא זיהו ביוץ ולייף לא פספסו בינתיים
וכנראה גם לפחות בחודש אחד שבדקתי במדיטסט כן היה ביוץ כי ראו זאת לפי הפרוגסטרון בבדיקות דם (משהו כזה...)
לצפיה ב-'אני לא זוכרת מאיזו ארץ, כשתפתחי את הלינק תראי'
אני לא זוכרת מאיזו ארץ, כשתפתחי את הלינק תראי
15/01/2017 | 09:28
31
בטח מסין.
וכן, האריזה לא איתרה ביוץ, הפס השני היה חלש ולא התחזק. סמכתי על הבדיקה יותר מדי ולא קימפרנו כי הבדיקות היו כ"כ מדוייקות עד אז, שהייתי בטוחה שמשהו בגוף שלי השתבש באותו חודש. אבל המחזור הגיע לפי התאריכים הרגילים שלי ונראה לי שהסיכוי שלא היה לי ביוץ כלל נמוך משמעותית מהסיכוי שהבדיקה פישלה.
נראה לי שכל השקית הייתה פגומה כי תמיד יש לי עליה הדרגתית, אבל לאורך כל הימים לא הייתה בכלל התחזקות.

אגב, יש הרבה המלצות על בדיקות ביוץ עם קישורים. אם את רואה שלא עונים לך תעשי חיפוש בפורום.
לצפיה ב-'לינק לבדיקות מעולות מאיביי'
לינק לבדיקות מעולות מאיביי
15/01/2017 | 12:20
1
29
אני מזמינה את הסטריפים ולא המקלונים,

חברה של בדיקות ביוץ והריון מאנגליה (שימו לב שצריך להוסיף עוד כמעט 10 שקלים עבור משלוח, אבל הן מגיעות מאוד מהר, בערך 10 ימים אחרי ההזמנה)

עוד חברה מסין שהבדיקות שלה גם סבבה, מוסיפים משהו כמו 2 שקלים עבור המשלוח ולהן לוקח חודש בערך להגיע (כמו שאר המוצרים באיביי).
לצפיה ב-'תודה נופר שולחת לך הודעה'
תודה נופר שולחת לך הודעה
15/01/2017 | 14:37
7
לצפיה ב-'הייתי בכיף מייעצת לך, אבל אף פעם לא השתמשתי בבדיקות האלו'
הייתי בכיף מייעצת לך, אבל אף פעם לא השתמשתי בבדיקות האלו
14/01/2017 | 22:18
1
63
ובטח כמוני עוד חברות פורום שלא ענו.  במקרה שלי אני יודעת על בוא הביוץ רק בזכות ההפרשות.
לצפיה ב-'טכנית נשמע מסובך קצת '
טכנית נשמע מסובך קצת
14/01/2017 | 23:31
43
לבדוק... קשה לי קצת לדחוף אצבעות לשם...
לצפיה ב-'למי שמבינה- אם בדקתי אתמול ביוץ'
למי שמבינה- אם בדקתי אתמול ביוץ
15/01/2017 | 13:51
4
50
והפס בסטיק היה חזק לעומת פס הביקורת- זה היה אתמול, והיום יש פס חלש יותר לעומת פס הביקורת, זה אומר שהביוץ התרחש כבר וההורמון בנסיגה?
לצפיה ב-'לפי הבנתי'
לפי הבנתי
15/01/2017 | 20:01
31
וגם ממה שקראתי פה בעבר ביום שהפס חזק יותר מפס הביקורת זה אומר שיום זה והיום- יומיים הקרובים יהיה ביוץ (אף אם יום למחרת הפס חלש)
מציעה לכם לעבוד על זה בימים הקרובים- היום, מחר, מחרתיים או יום כן יום לא...
לצפיה ב-'הביוץ ככה"ן היה ביום בו הבדיקה הייתה שלילית'
הביוץ ככה"ן היה ביום בו הבדיקה הייתה שלילית
16/01/2017 | 08:31
2
35
מכיוון שבדיקה חיובית כ- 12-36 שעות לפני הביוץכשהיא הופכת לשלילית - זהו יום הביוץ.
לצפיה ב-'תודה רבה לכן אז בעצם אם -'
תודה רבה לכן אז בעצם אם -
17/01/2017 | 23:23
1
21
ביום שהפס הכי חזק מקפרים ונניח ביום שאחרי שהפס נחלש לא. עדיין זה יכול לעבוד כי הזרעונים יחכו לביצית נכון?
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
18/01/2017 | 08:35
17
זרע חי בגוף האישה כ72 שעות...
לצפיה ב-'שאלה למי שמודדת חום השחר'
שאלה למי שמודדת חום השחר
11/01/2017 | 20:11
2
61
מה הטמפרטורה שיוצאת לכן? לפני ביוץ, במחזור ואחרי מחזור?
לצפיה ב-'מאוד אישי'
מאוד אישי
14/01/2017 | 09:12
45
לכל אחת תהייה טמפרטורה שונה.
אני למשל עם תת פעילות בלוטת התריס, לכן באופן טבעי החום שלי יותר נמוך לאורך כל החודש.
כעיקרון, יום לפני המחזור יש ירידה חדה בטמפרטורה, ולאחר מכן הטמפרטורה אצלי סביב 35.8 ועולה עד 36.15 לפני ביוץ. אחרי הביוץ הטמפרטורה נוסקת ל-36.4. משם לעיתים עולה ל-36.8 ואם לא צלח (מה שקורה בד"כ) יורדת כמו שאמרתי באופן חד (סביב 36.3) ואז מגיעה הווסת.
שוב, זה מאוד משתנה מאישה לאישה ורצוי לא להשוות, אלא לעצמך. בהצלחה!
לצפיה ב-'לכל אחת תוצאה שונה'
לכל אחת תוצאה שונה
15/01/2017 | 08:34
35
אבל בוודאות יש הבדל בין חום השחר לפני ביוץ ואחרי ביוץ...
זוכרת שאצלי היה לני ביוץ סביב 36.4-36.6 ואחרי ביוץ 36.9-37.2...
לצפיה ב-'התייעצות '
התייעצות
16/01/2017 | 17:20
6
70
היי בנות, בהנחה שהמחזורים שלי תמיד כל 28 יום , החודש 28 יום היה לפניו 30 ולפניו 32 (הימים זזים פה משם מאז הניסיונות) - ממוצע 28 , מתי מומלץ להתחיל לקמפר , החודש החלטתי לוותר על מעקב זקיקים (כי זה סתם מלחיץ הגעתי למסקנה) וללכת לפי המקלוני ביוץ שקניתי ...
אשמח להכוונה בנושא

תודה ובהצלחה לכולן פה :)
לצפיה ב-'היי'
היי
16/01/2017 | 21:41
39
המחזור שלי גם ממש סדיר ומגיע כל 28-29 יום. בהתחלה הייתי בטוחה שהביוץ שלי ביום ה14, כמו ש"כתוב בספר". אחרי שהתחלתי לעשות בדיקות ביוץ ומעקב זקיקים הבנתי שהביוץ שלי יוצא ביום ה12. אם את מצליחה לעקוב אחרי ההפרשות הפוריות אז הייתי אומרת לך לקמפר מהרגע שהן מופיעות ועד שהם נעלמות (+יום יומיים אחרי).
לצפיה ב-'קנית ערימה של בדיקות ביוץ?'
קנית ערימה של בדיקות ביוץ?
17/01/2017 | 07:50
38
כי אם כן הייתי פשוט מתחילה מיומ 12 וזורמת עם זה הלאה:)
בהצלחושש!
לצפיה ב-'כשעשית מעקב זקיקים, מתי היה הביוץ?'
כשעשית מעקב זקיקים, מתי היה הביוץ?
17/01/2017 | 07:57
3
32
וכשבדקת עם מקלונים?
אם הביוץ שלך ביום 14 הייתי מציעה לך לקמפר 11-15. תשני בהתאם למועד הביוץ (אם מבייצת ביום 13 תקמפרי 10-14).
בעקרון הזרע חי בגוף 3-4 ימים ועדיף לקמפר גם יום אחרי הביוץ ליתר בטחון. תעשי את החישובים בהתאם לביוץ המשוער. 
ממליצה לך גם להוריד את אפליקציית ovia. היא עוזרת לרכז את כל התסמינים שלך במקום אחד ולנבא על פיהם (ועל סמך שאר הקריטריונים שאת מזינה) את הימים הפוריים. 
לצפיה ב-'במעקב זקיקים חודש שעבר הביוץ היה ביום ה-13...'
במעקב זקיקים חודש שעבר הביוץ היה ביום ה-13...
17/01/2017 | 22:00
2
19
כנראה לנסות לכוון מיום 11 עד 16 כדי לכסות את הימים הפורים וברור שאשתמש בערכות ביוץ כרגיל
לצפיה ב-'אפשר שאלה לגבי מעקב זקיקים?'
אפשר שאלה לגבי מעקב זקיקים?
18/01/2017 | 20:16
1
19
באילו מקרים הגינקולוג מפנה למעקב זקיקים, ואם הוא לא מפנה מתי צריך לבקש או לדחוף אותו שישלח?
לצפיה ב-'הרופא מפנה למעקב זקיקים כאשר האישה לא יודעת מתי הביוץ ולפי '
הרופא מפנה למעקב זקיקים כאשר האישה לא יודעת מתי הביוץ ולפי
19/01/2017 | 23:28
2
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים תחילת שבוע'
חיבוקים וקיטורים תחילת שבוע
15/01/2017 | 08:23
23
19
לצפיה ב-'חונכת את השרשור השבועי'
חונכת את השרשור השבועי
16/01/2017 | 08:57
2
98
חזרתי עכשיו מרופא הנשים שלי.
אדם מ-ד-ה-י-ם אין לי מילה אחרת..
הייתי אצלו בערך 3 פעמים בחודש לאורך כל ההריון הקודם.. 9 חודשים.
ליווי צמוד צמוד.

וגיליתי שהוא עוזב את המרפאה, ובהריון הזה לכשיגיע הוא כבר לא ילווה אותי, וזה פירק אותי לרסיסים, אני יודעת שזה נשמע מוזר.
אבל אני כל כך התקרבתי אליו רגשית-צריך כל כך הרבה רגישות בתחום.
הבנה, עדינות..
הגעתי אליו, אחרי שרופא לפניו גרם לי לצאת בבכי מהמרפאה.
הגעתי אליו למרות שהוא בעיר אחרת וזה גרם לטרחה גדולה.
הגעתי אליו בגלל מי שהוא, ועכשיו אני צריכה להתחיל לחפש אחד חדש, וזה עצוב לי:(.
וזה לא רלוונטי לעבור איתו למרפאה החדשה שלו, כי היא מאודדד רחוקה מהבית, ובשעות הבוקר זה פשוט אומר לעשות נסיעות של שעתיים בפקקים,לא ריאלי.

אז עשינו בדיקה, ויה לי רירית בעובי טוב.
ושחלה ימין-יצאה מהמשחק החודש, כרגיל בית קברות לביציות לא ממומשות.
ושחלה שמאל-שממנה גם בייצתי בהריון הראשון שנקלטתי -יש שם ביצית בגודל 10 ממ.
קטנה, לא ברורה עדיין.. אולי כן תתפתח אולי לא, אי אפשר לדעת, אם כן זה ייקח לפחות שבוע הוא אמר.
הוא חושב שאני צריכה לבוא למעקב זקיקים ביום חמישי וזה ייתן תמונה יותר ברורה לגבי הזקיק, האם הוא ממשיך במגמת גדילה או שהחודש אין ביוץ.

מצד אחד לא בא לי, איך שנאתי מעקבי זקיקים סביב ההריון הקודם!
כל החיטוטים האלה ברחם, וכל פעם זה רופא אחר.
וזה מכאיב.
וכל פעם אתה בציפיות-כי אפילו שלא לחוץ לי להיכנס החודש, עדיין יש תחושה של אכזבה וכישלון אם לא בייצתי, תחושה של "מקולקלת".
לא לחוץ לי להיקלט, כן רוצה לדעת שהגוף מבייץ:).

זהו פרקתי את כל התסכול, חתיכת חפירה הבאתי פה
לצפיה ב-'קודם כל - חיבוק '
קודם כל - חיבוק
16/01/2017 | 16:57
1
38
אני מבינה שזה מבאס, אבל צריך לחשוב מה עושים. אולי תבקשי ממנו המלצה, בתור מי שליווה אותך צמוד, מכיר את הצרכים שלי, את המורכבות, אולי הוא יוכל להמליץ לך על רופא ברמה שלו, האישית לא פחות מהמקצועית?

מבינה אותך בנושא התסכולים והקלקול... אני מרגישה את הקלקול הזה בכל חודש מחדש כשאני לא נקלטת.. הזרע של הבעל תקין, אז משהו בי כנראה לא בסדר..
אבל חכי קצת עם התסכול :) בפעם הקודמת, אם זכור לי נכון, נקלטת מיד כשבייצת. הפעם הרירית במצב טוב והביצית מתפתחת לאיטה, ואולי ביום ה' הוא יגיד לך שאת לקראת ביוץ. בואי נעבור שלב שלב ונתן לכל חודש את הצ'אנס מחדש, בלי להתאכזב מעצמנו מראש, אוקיי? :)
הוא הנחה אתכם לקמפ"ר?

לצפיה ב-'תודה רבה על החיבוק החם'
תודה רבה על החיבוק החם
17/01/2017 | 07:33
20
ביקשתי ממנו לייעץ לי לגבי רופאים אחרים, אבל הכל נשמע פשרה שכזו..
ההוא מקצועי, אבל מאוד קשוח
ההוא מקסים, אבל קצת מוזר
ההיא מוצלחת, אבל אופי קר
ההיא גם רופאה טובה, גם בנאדם נפלא..אבל התורים אליה סופררר רחוקים.

בסוף, קבעתי למישהו, אבל לעוד חודש...
בעיקר כדי לא להתעסק במחשבה על זה עכשיו.
מה שבטוח שכשיהיה הריון שני, אני פחות אלך לרופא נשים בקהילה,אם זה לא הוא.
אתמקד בעיקר ברופאה במחלקה של הריון בסיכון בבית החולים.

אני מבינה את המשפט שלך "משהו בי לא בסדר"
זה קל יותר להאשים את עצמנו.. אבל בסופו של דבר, זה לא אשמתך באמת.. זה לא תלוי בך, שהרי אם היית יכולה לבחור, אבל היית בוחרת ממזמן להיקלט.
כמו שאם הייתה בעיית זרע-כנראה לא היית מטיחה בבעלך:"אתה אשם!"
אני לא חושבת שזה הוגן כלפי עצמך להאשים אותך:)

ואת צודקת, אני ממהרת להספיד, בעיקר כי היה מדכא שוב לעשות אולטרסאונד ולגלות את :"בית הקברות לביציות לא ממומשות" שיש לי בשחלות, כמו שאני אוהבת להגדיר את זה:)
חודשים על חודשים של ביציות קטנטנות ולא מפותחות שלא התקדמו לשום מקום ונשארו שם.
אבל אולי באמת תהיה התקדמות.. מי יודע, אני לא התכוונתי לעשות מעקב זקיקים בחמישי, חשבתי לוותר..
אבל בעלי חושב שכדאי שכן אלך, שלפחות נדע אם זה הכיוון החודש או לא.
אז אלך.

כרגע הוא עוד לא הנחה אותי לקמפ"ר בכל מקרה הוא אמר שגם אם יהיה ביוץ, הוא לפחות עוד שבוע..לפחות.
וללכת ביום חמישי רק ייתן תמונההאם הביצית גדלה או נשארת באותו המצב.
בכל קמרה אתמול ממש לא הייתי בחשק לקמפ"R אז הבעל נאלץ להתאכזב קצת;)
לצפיה ב-'נמאס לי!!'
נמאס לי!!
16/01/2017 | 09:23
7
96
פשוט נמאס לי שה״חודש״ הראשון לניסיונות לא נגמר! כבר יו״מ 51.. מתי יהיה לי ביוץ נוסף שבתקווה יגמר בהריון או במחזור? האם הוא יהיה או שבאפריל אני אזוז לקחת כדור למחזור מלאכותי? כל כך הרבה מחשבות שלא נותנות לי מנוחה..בעלי רוצה כל הזמן לקמפר כי הוא חושב שאולי יהיה ביוץ.. אבל אני נורא אנטי בשבוע האחרון.. כמה שבועות אפשר כבר לקמפר יום-כן-יום-לא? אני גם מרגישה דיכאונית באופן כללי בזמן האחרון, מיואשת מהגוף שלי..אני יודעת שכולם אומרים לי שזה כולה ״חודש״ ראשון בלי גלולות והגוף צריך להסתדר וזה.. אבל אני גם ככה חושדת שאולי אני פוליציסטית וזה יגמר בטיפולים ובנתיים אני סתם מחכה.. למרות שאין לי אקנה בכלל ולפני הגלולות היה מלא.. אז אולי בכל זאת אני ״נורמלית״..? אתן יודעות, כשמישהי כותבת יו״מ 1 ושהמכשפה הגיעה, אני כל כך מקנאה!! התחרפנתי סופית?

לצפיה ב-'ממש לא התחפרנת'
ממש לא התחפרנת
16/01/2017 | 17:05
1
51
גם אני מוצאת את עצמי מייחלת למחזור. יש לי ימי הכתמות ארוכים, וחוץ מזה שתמיד מקנן הספק שאולי הפעם זה השתרשות וככל שההכתמות ממשיכות הציפיות שלי עולות עד לאכזבה, חוץ מזה, אני כבר מייחלת שהוא יגיע וזהו. שנוכל להתחיל את הספירה מחדש במקום לבזבז ימים שבהם אני סופרת יוא"בים מדממים במקום לעבור לספירת היו"מים שמקדמת אותי לכיוון הביוץ הבא.

אני מבינה אותך לגמרי עם הקימפו"רים, זה קשה ולא כייף ועושה אנטי כשזה הופך למטלה ולסקס ע"פ לוחות זמנים. אל תעשו בכח. מקסימום תפספסו את הביוץ. השפיות שלך יותר חשובה.
זה משגע אותי שהנחו אותך לחכות לאפריל. לפי דעתי הלא מקצועית בעלילה, זה המון זמן ואולי כדאי לבקש להקדים את זה.
לצפיה ב-'תודה על התגובות שלך(:'
תודה על התגובות שלך(:
16/01/2017 | 22:29
30
את תמיד מגיבה לי ועוזרת(: באמת תודה לך  אני מצטערת שזה לא מצליח לך הרבה זמן למרות המחזור המסודר (לא ידעתי על בעיית ההכתמות שלך.. זה באמת נשמע מעצבן ובטח גם פוגע בחיי המין? )
הבעיה היא שבגרמניה (לפחות לפי מה שחוויתי) הם אוהבים הכל טבעי ובלי לחץ.. ולפי הספרות המקצועית אל-ווסת אחרי הפסקת גלולות זה מצב שכיח.. וגם בייצתי (ב16.12 הייתה לי רירית 8 מ״מ וזקיק 16 מ״מ שלדעתי דווקא קטן מדי אבל כנראה זה נחשב לביוץ) אז אי אפשר לקרוא לי פוליציטית בנתיים.. אני בטוחה שאני כן וכל החיים חשדתי שיש לי בעיה וגיליתי לפני 5 שנים איך קוראים לזה/: 
אני כל כך לא רוצה לחכות לשום אפריל כי זה 12 שבועות מהשבוע הזה בלי כלום..): כנראה בלי כלום..אני אולי אחכה למרץ ואז אחליט אם אני מסוגלת לחכות עוד חודש..
אני מנסה להנות מהקימפורים(: אבל כל כל הרבה שבועות זה מעייף!! חח.. פשוט כשלקחתי גלולות בקושי היו קימפורים כי לא היה לי חשק בכלל (וכאבים..) ועכשיו זה כיף(; אבל זה שזה לא מוביל לכלום..
לצפיה ב-'ברור שנמאס לך, 51 יומ זה המון! '
ברור שנמאס לך, 51 יומ זה המון!
17/01/2017 | 07:43
4
38
כשאני הפסקתי גלולות לפני ההריון הראשון, היו לי 2 סבבים כאלה..
של "חודשיים"-כל סבב,
והגעתי לרופא נשים בחשש ואמרתי לו :"מה קורה עם הווסת, אני דואגת שהיא לא מופיעה"
והתשובה שקיבלתי הייתה כל כך מזלזלת:"אתם הדתיים רק הריון יש לך בראש, לכי הביתה תחכי בשקט"
לא מידע מועיל, לא להרגיע אותי שאולי זה קורה בגלל הגלולות ולא כי יש לי בעיה בגוף..
לא להסביר לי עד מתי זה תקין בכלל שהגוף ככה ולא מגיעה הווסת? 60 יומ?80?100?
רק לראות אותי בתור דתיה שלחוצה לילדים, למרות שבכלל לא שאלתי על הריון, רק על מתי הווסת תגיע, ולכן מקומי בבית כי אני לחוצה.
בקיצור יצאתי משם בוכה.

מה שאני מנסה להגיד , זה שהלחץ שלך הגיוני, ו51 יומ זה באמת לא רגיל..
לי יש לא מעט סבבים של אזור ה30 -35 יומ.
ובהם מגיע ביוץ מאוחר.
אני חושבת שזה כן לגיטימי לבקש כדור שיעזור לווסת להגיע.

וגם אנחנו בחצי שנה שניסיתי להיקלט להריון הראשון, קימפרנו כלללל הזמןןן עד שהתחרפנתי!
וברור שזה קשה ומדכא, והופך הכל למכני ומתיש.
ואני גם חושבת שאם זה ככה, אולי עדייף לדלג על ביוץ, אפילו אם יהיה אחד..
ולא לקמפר כשלא רוצים, לפחות שהזוגיות תישמר בריאה ושפויה בכל התהליך הזה.

את ממש לא התחרפנת!
את הכי אנושית שיש!

לצפיה ב-'אני גם שונאת שאומרים לי שאני לחוצה!!'
אני גם שונאת שאומרים לי שאני לחוצה!!
17/01/2017 | 15:25
3
34
במיוחד רופאת הנשים.. זה גם ככה מצב מאוד פגיע שרוצים הריון ועוד שאין מחזור וכל יום רוצים לעשות בדיקה כי הינה אולי.. אולי אני בהריון!? 
אני אקבע אליה תור בתחילת מרץ (אם לא יקרה כלום עד אז) ואבקש בדיקה. במיוחד בגלל סיפור מסוים שאני לא מספרת לאף אחד.. אבל אני רוצה לשתף: רק כשעברתי לגרמניה, ביום של הטיסה מהארץ, קיבלתי מחזור אחרי חצי שנה בלי מחזור ובדיקה אצל רופאת נשים ובדיקת הריון.. כל כך שמחתי!! ולקחתי את הגלולה הראשונה(: בלילה, בשנייה שהתיישבתי במטוס התחילו לי התכווציות נוראיות שמזכירות כבר צירים.. ואז בהמראה הרגשתי שמשהו יוצא.. כל המכנסיים שלי בדם ואני רצה לשירותים ומגלה משהו כל כך מפחיד: אני נשבעת שזה נראה כמו עובר בגודל 7 ס״מ.. מהר זרקתי את זה(טעות!!) והיה לי כל הטיסה את הדימום הכי נוראי שאני לא מאחלת לאוייבים שלי.. ניגשתי לדיילת שמצאה רופאה במטוס שסתם הרגיעה אותי שדמיינתי הכל.. ואני רק ביקשתי מקום לשכב כי אני הייתי אחרי 3 אדוולים ועדין כל הבגדים בדם.. ועלאק לא היה להם מקום!! וראיתי מישהי שוכבת על 3 מושבים והם לא הסכימו להקים אותה!! זה היה ארקיע וזאת הפעם האחרונה שהסכמתי לטוס איתם. ובעלי מסכן מחכה לי עם פרחים ואני כולי מדממת.. היה לי דימום במשך 10 ימים!! ו5 מתוכם החלפתי כל 3 שעות תחבושת של לילה! אני כל כך מפחדת לקבל מחזור אמיתי.. ואני כל כך מפחדת שהייתה לי אז הפלה.. ואני כל כך מפחדת שלא זיהו אז הריון ועכשיו גם לא מצליחים לזהות וזה יקרה שוב..(כי היה לכל הרוחות ביוץ!! אני צריכה לקבל מחזור אחריו!!!!!) זה כל כך נעים לספר את זה למישהו...
לצפיה ב-'מבינה אותך ממש!'
מבינה אותך ממש!
17/01/2017 | 20:42
1
20
תוכלי לחפש קצת למטה את החפירות שחפרתי לפני כמה ימים?
הסיפור שלי מאוד דומה לשלך, ואני חושבת שאולי תוכלי לקחת כמה פתרונות מיידיים (מעקב אחרי הפרשות, למשל) ועוד כמה פתרונות לטווח קצת ארוך יותר (טיפולים קונבנציונליים ומשלימים).
אני פוליציסטית עם מחזורים סופר ארוכים. הכי ארוך שהיה לי היה שנה (בצבא).
אחרי הפסקת הגלולות לא קיבלתי מחזור באופן טבעי - התחלתי טיפולים אחרי חצי שנה (מתוכם שלושה חודשי המתנה לתור) כי רופא הנשים הפנה אותי מהר לרופא פוריות "לא נחכה עכשיו שנה לביוץ!" (בדיעבד אני מבינה כמה חמוד הוא היה).
בקיצור, את לחוצה מסיבה מסוימת. אל תרגישי רע עם התחושות. אני שמחה מאוד שאת משתפת אותנו פה, ותמשיכי ככה.
אה, וסוף הסיפור שלי - ילדה ראשונה אחרי שלושה וחצי חודשי "טיפולים" (או בסה"כ תשעה חודשים אחרי הפסקת הגלולות), וילדה שנייה בדרך, בהריון טבעי ומפתיע שאת ביוצו זיהיתי בזכות מעקב אחרי הפרשות ומיקום צוואר הרחם.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה על הסיפור המעודד'
תודה על הסיפור המעודד
18/01/2017 | 12:11
13
הבעיה היא שאני בכלל לא בטוחה עדיין שאני פוליציסטית.. כי אני כן מבייצת טבעי/: לא יודעת.. רק שלא תמיד יש מחזור אחרי ביוץ!? מסתבר שזה גם קיים.. 
אני אפילו לא צריכה לעקוב אחרי הביוץ כי אני מזהה אותו מאוד בקלות.. (מאוד כואב לי בצד המבייץ וגם ההפרשות).. פשוט אני לא יודעת מתי הוא יהיה! ואפילו אם הוא היה, אני לא תמיד אקבל אחריו מחזור כי הגוף הדפוק שלי מחכה לעוד ביצית או למשיח.. חחח..
אני כל כך מקווה שהסיפור שלי יגמר כמו שלך(: אני מוכנה לכל טיפול (גם בעלי), פשוט אני לא רוצה לחכות שנה..החלטנו אתמול ללכת במרץ לרופא אחר ולראות איך אפשר לקדם את זה..
לצפיה ב-':(זה סיפור קשה'
:(זה סיפור קשה
18/01/2017 | 11:32
13
מסכנה, איזו חוויה קשה עברת!
אני חושבת שזה לגיטימי שתקבעי לתחילת מרץ
לצפיה ב-'מצטרפת למקטרות'
מצטרפת למקטרות
17/01/2017 | 10:29
11
61
סה"כ כביכול אין לי סיבה להתבאס כי עשיתי משהו טוב וקידמתי את עצמי, אז למה אני יושבת פה עם דמעות בעיניים?
קבענו תור לרופא פוריות. לא הייתי מסוגלת לעשות את הצעד, אז ביקשתי מבעלי לקבוע. ביום שלישי עוד שבוע.
ופתאום כ"כ נלחצתי... כי כשזה היה רופא נשים ובדיקות דם זה היה משחק ילדים, משהו שבשגרה. ופתאום עולים שלב, וזה כ"כ לא מסתדר לי עם העבודה... ויש בסה"כ 2 רופאי פוריות בעיר המסריחה הזאת! אין לי טיפת סבלנות למרדפים אחרי רופאים, תורים, בדיקות ואיחורים לעבודה ולצאת לדרך שלא יודעים איך ומתי היא תסתיים...
בא לי להמשיך לנסות לבד ולקוות לטוב. אבל אני שכנראה משהו לא תקין, אחרת איך יכול להיות שאנחנו מנסים כ"כ הרבה זמן? 
ובעלי (שהוא הלחוץ מבינינו על ילדים) כזה חמוד ואמר לי שנעשה בקצב שלי, ושזו לא מלחמה ואנחנו לא צריכים להתאבד על זה אבל ברור לי שברגע שנתחיל זה כ"כ ישאב אותי לזה, ועוד בדיקה, ועוד תור...
לצפיה ב-'אני חושבת שהשד לא נורא כל כך, פוסט מעודד '
אני חושבת שהשד לא נורא כל כך, פוסט מעודד
17/01/2017 | 14:03
3
46
את ממילא לא רואה את הרופא הרבה, קובעת איתו פרוטוקול (נניח לחודשיים ראשונים) ואז התור הוא בערך כל 5-6 שבועות, אם את רוצה בתדירות גבוהה, כל 3-4 שבועות. לא נורא.

מעקב זקיקים + דם - לוקח אצלי עשרים דקות (שניהם) כולל לחכות בתור של הדם + להתפשט ולהתלבש. לא נורא.

הוראות מהאחיות - זמינות טלפונית שעה ביום. הן מתקשרות אלי בכל יום של בדיקות. 2 דקות בטלפון כמה פעמים בחודש. לא נורא.

מרשמים ותרופות - טריקי מעט, כי את לא יודעת מה תצטרכי מתי ובאיזה מינון, אז בכל פרוטוקול ריצה אחת (ייתכן בהולה) לבית המרקחת. טיפה לחוץ. אבל גם ... לא נורא.

כשמפרקים את הדבר הגדול הזה שקוראים לו "טיפולי פוריות" לפיסות קטנטנות ומסתכלים על כל אחת בנפרד אז זה באמת..... לא כל כך נורא. 

והסטטיסטיקה:  85% מהזוגות יהרו תוך 5-6 מחזורי טיפול ב IVF.  בעיני האחוזים האלה מוצאים חן אחרי שהשגתי הריון כימי אחד ב-6 מחזורים של נסיונות טבעיים. ...

אה, כן, עברתי פורום, עכשיו אני מטופלת פוריות מתחילה ואופטימית.

לצפיה ב-'קודם כל, תודה על העידוד '
קודם כל, תודה על העידוד
17/01/2017 | 15:23
2
31
בגדול ברור לי שהשד לא נורא כ"כ, נראה לי שזה בעיקר יושב לי על משהו מהעבר שהצריך המון בדיקות רפואיות, המון קביעות תורים, המון המתנה ובעיקר סחבת כמו שמערכת הבריאות שלנו טובה בזה כ"כ..
והדבר השני, שהתורים (לא משנה אם זה לרופא הפוריות או לבדיקות דם) הם די נוראיים בשבילי. כי זה לא לאחר לעבודה ב-20 דקות. אני יוצאת מאוד מוקדם מהבית כדי להגיע לעבודה בזמן. אני נוסעת בארבעה אמצעי תחבורה ולוקח לי שעה וחצי במקרה הטוב. ככה שתור בשמונה וחצי בבוקר (כמו שיש לי עכשיו, שזה הכי מוקדם שיש) יגרום לי להגיע לעבודה ב-11:00. והסיבוך היותר גדול, שהשותפה שלי בעבודה (שמישהי מאיתנו חייבת להיות נוכחת) נמצאת בעיצומם של טיפולי IVF ואיכשהו צריך לשלב כדי שלא נעדר או נאחר ביחד. 

אני פולניה, וככזאת אני לא מסתכלת על הצד הטוב של הסטטיסטיקה, אלא על הצד הרע... שכל סבב של הזרעה (שאני מניחה שאתחיל בזה) יש לו סיכוי של בערך 25% להקלט, שזה כמו האחוז להקלט להריון רגיל... 
90% מהזוגות (לפי משהו ששלפתי לפני שניה מגוגל, לא חותמת על הנתון הזה) נכנסים להריון טבעי תוך שנה. well, לאחוזים גבוהים אין מה להציע לי, מסתבר...

ברור לי שאני אתחיל והשד לא יהיה כזה נורא. אבל מרחוק זה נראה מפחיד וגדול ומאיים.

גאה בך על האופטימיות ומקווה להדבק בה! 
לצפיה ב-'יותר קל 'מבפנים' מאשר לקראת ו'מבחוץ''
יותר קל 'מבפנים' מאשר לקראת ו'מבחוץ'
17/01/2017 | 15:51
1
31
בזה אני בטוחה כי אני חווה את זה על בשרי. אצלי לעת עתה, לא נורא. מקווה שתידבקי באופטימיות שלי וב'לא נורא' שלי (גם אני פולניה, וכבר יצא לי ליפול בצד הלא טוב של הסטטיסטיקה כמה פעמים, ובכל זאת נעים לי יותר להחזיק גישה אופטימית כי זה לא שהפסימית מגוננת עלי מהאכזבה)

ו... לא יכולה להתאפק, כמה הצעות פרקטיות
1. תור לרופא אחה"צ אחרי העבודה
2. מעקב זקיקים + דם בסמוך למקום העבודה
3. לקנות אוטו / לעבור דירה!
מה זה עבודה שצריך להגיע אליה ב-4 (!!!!) אמצעי תחבורה? אני מקווה שזו עבודת החלומות והיא שווה את הטרטור הבלתי נסבל (בלי קשר לענייני הפוריות). יאללה, בהצלחה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
17/01/2017 | 16:57
27
1. אין (הרופאים מקבלים רק בבוקר ובכל מקרה אני מגיעה רק ב-19:15 וזו רפואה ציבורית...)
2. זה עוד אפשרי.
3. עברנו לא מזמן ויש רכב, אבל לא משתלם להגיע איתו :) והפקקים מזעזעים. והעבודה אחלה, אבל אני כן מכוונת להתקרב למקום המגורים אחרי הלידה, רק שההריון הזה  מסרב להגיע ולגאול אותי מיסוריי!

לצפיה ב-'כי יש סיבה!'
כי יש סיבה!
18/01/2017 | 12:10
2
32
כי יש שינוי, וזה מלחיץ ומפחיד..
גם מה זה "אומר " על החוסר הצלחה שלנו, ומה יהיה בהמשך?
זה יעבוד?

גם נשמע שאת בנאדם מאוד מאורגן ומתוזמן..עם ימים מלאים מאוד
ולשלב שינויים ביום יום שלך זה מאוד קשה.

אני מקווה שאולי פתאום יקרה משהו טוב, והשחלות שלך כל כך יבהלו שתיקלטו עוד לפני שיגיע התור לרופא:)
אבל בכלליות, אני בטוחה שזה צעד נכון, ושלקדם את העזרה הזו רק יביא טוב,ולאט לאט תצליחי לשלב את השינויים בחיים, אולי אפילו זה יהיה הכנה להריון?
גם אז יש כל מיני בדיקות שגורמות לנו לאחר לעבודהP:
לצפיה ב-'תודה יקירה '
תודה יקירה
18/01/2017 | 13:07
1
14
על כל ההבנה.

גם בעלי אמר שאולי הפעם נקלט וזה יחסך מאיתנו, אבל אני הפסקתי להאמין בזה כי כבר אמרתי את זה לפני שקבעתי תור לרופא נשים, ולפני שעשיתי בדיקות דם ולפני ולפני ולפני...

הבעיה שלי היא באמת לוגיסטית - בגלל ההגעה המסורבלת והרחוקה לעבודה ובגלל התזמון עם טיפולי הפוריות של הקולגה.. וגם בגלל המוכנות הנפשית שלי לתהליך שלא ידעים איך הוא יגמר.
לצפיה ב-'אין על מה'
אין על מה
19/01/2017 | 06:29
6
זה בסדר שאת גמרת להאמין-בגדול כל תגובה לדעתי היא לגיטימית ברגעים קשים!
(מן הסתם למעט פגיעה בעצמך/אחר )
וזה נהדר שיש לך בעל אופטימי, ובנות נחמדות פה שיעזרו לך לראות את הצד החיובי של הדברים..
ולקבל כל התפרקות וקושי..

היה מאוד ברור מהדברים שלך, שאצלך בחיים יהיה ממשש לא פשוט לשלב גם טיפולים, אבל אולי דווקא בגלל זה טוב להתחיל עכשיו, כמה שיותר מהר ולא לדחות.
ואני באמת מאמינה  שברגע שיהיה פרוטוקול..ותראי מה את צריכה לעשות איזה תורים ובדיקות
את תמצאי את הזמנים לשלב.

ואי אפשר לדעת איך זה ייגמר, את צודקת, בל מתישהו כנראה שתנסי לבדוק,אז למה לא עכשיו?
קראתי בהודעה השניה שלך שבעלך לא יוכל להצטרף לבדיקה, זה ממש קשה:(
את גיבורה!
אולי אחרי שתחזרי עם רשימה של בקשות, תחליטי בינך לבין עצמך באיזה חשוב לך שהוא יבוא..
ואז תעשו תיאום צפיות, ובאמת תכניסו גם את לוח הזמנים שלו כשיקול.
וזה יצמצם את הפעמים שבהן תרצי אותו איתך ותרגישי לבד..
לצפיה ב-'גם היום אני מקטרת'
גם היום אני מקטרת
18/01/2017 | 14:30
3
32
עשיתי אתמול בדיקת ביוץ ויצא פס בחוזק לא רע, שמצביע על כך שכנראה אבייץ ביום ו' (כצפוי). קימפרנו.
היום עשיתי בדיקה נוספת - והפס כמעט נעלם! שוב נפלתי על שקית דפוקה? או שזה הגוף שלי שמזייף? הפעם אני לא אעשה את הטעות של הפעם הקודמת ואמשיך בקימפורים כאילו שאני מבייצת במועד הרגיל, כי בפעם שלא זיהיתי, המחזור הגיע בזמן, כך שהביוץ כנראה גם היה בזמן.
אבל זה כ"כ מרגיע אותי לדעת שיש לי את הבדיקות שמאשרות לי שאכן היה ביוץ בזמן.

ועוד דבר מבאס, שלתור הראשון אצל רופא הפוריות אלך לבד, בלי בעלי 
לצפיה ב-' '
18/01/2017 | 18:54
2
18
למה את חושבת שנפלת על שקית דפוקה? אם אתמול היה פס זה אומר שהיום את אמורה לבייץ ולכן הפס אמור להיעלם היום, לא?

את כל כך חזקה וממשיכה ולא מוותרת כל הכבוד לך!!!

לצפיה ב-'היה פס חלש אתמול'
היה פס חלש אתמול
18/01/2017 | 19:51
1
24
אני כבר רגילה לחוזק של הפסים ויודעת בערך לפי העוצמה עוד כמה ימים צפוי הביוץ.הבדיקה של אתמול לא הייתה חיובית ןבמקום להתחזק, הפס נחלש וכמעט נעלם. עכשיו בבית בדקתי עם בדיקה משקית אחרת ועדיין הפס היה כמעט דמיוני. אני כבר לא יודעת מה לחשוב �� למה ההורמון יורד פתאום? 
אמשיך לבדוק עד המועד המשוער של הביוץ אבל אני לא אוהבת את הכיוון שזה הולך אליו ��
ממש תודה על המילים החמות, אני לא מרגישה חזקה בכלל אבל התמיכה שלך ושל הבנות האחרות מחזקת אותי.
לצפיה ב-'שנמצאים בפנים לא רואים את הבחוץ (: '
שנמצאים בפנים לא רואים את הבחוץ (:
18/01/2017 | 19:59
18
תנסי לעצור ולהסתכל על עצמך ותביני לבד כמה שאת חזקה!!!
שולחת לך חיבוק חזק מלא אנרגיה!
לגבי הבדיקה, נשמע באמת מוזר.. אבל לא להתייאש ולהמשיך!!!
לצפיה ב-' רפואי וטיפולייט לתחילת שבוע'
רפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
15/01/2017 | 08:24
5
8
לצפיה ב-'שיח אברהם עם בלוטת התריס? '
שיח אברהם עם בלוטת התריס?
11/01/2017 | 20:31
1
64
היוש כולן. אנחנו בשלבי ניסיון לקליטת הריון ראשון. נוטלת פרנטל, ברזל רך ואומגה 3 מדי יום.
אני פוליציסטית ובנוסף נוטלת מדי בוקר אלטרוקסין לטיפול בבלוטת התריס (גבולית) - האם מישהי מכן יודעת אם זה מתנגש עם תמצית תה של שיח אברהם?
קיבלתי את הגרגירים ואני אמורה להכין מהם תה (גם לזה צריכה המלצה)
תודהההה ובהצלחה לכולן
לצפיה ב-'לא יודעת..'
לא יודעת..
15/01/2017 | 08:38
26
רצוי להתייעץ עם רופא ולשאול לגבי זה...
לצפיה ב-'האם התוצאות של הפרופיל הורמונלי תקינות?'
האם התוצאות של הפרופיל הורמונלי תקינות?
11/01/2017 | 18:22
2
65
ESTRADIOL (E-2) -   147 pmol/L
TSH -   1.40 mIU/L
LH -   3.60 IU/L
FSH -  5.80 IU/L
PROLACTIN -  141.4 mIU/L
TESTOSTERONE- TOTAL -  1.30 nmol/L

לצפיה ב-'תוצאה תקינה'
תוצאה תקינה
12/01/2017 | 20:42
18
לצפיה ב-'תוצאה תקינה'
תוצאה תקינה
12/01/2017 | 20:42
13
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע'
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
2
6
לצפיה ב-'פוריות'
פוריות
18/01/2017 | 12:17
1
46
החזרת עוברים
מישהי עברה כאבי התכווצות ישר אחרי ההחזרת עוברים
לצפיה ב-'תשאלי בפורום פוריות, הן יודעות ה-כ-ל ובהצלחה !!!!!!!!!!!'
תשאלי בפורום פוריות, הן יודעות ה-כ-ל ובהצלחה !!!!!!!!!!!
18/01/2017 | 16:43
8
לצפיה ב-' ספירת מלאי15/01/2017 לתחילת שבוע'
ספירת מלאי15/01/2017 לתחילת שבוע
15/01/2017 | 08:21
5
9

מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
15/01/2017 | 08:22
30
haych ימ 9
צומפי די ימ 8
היילור ימ 12
hadarh111 ימ 18
להיות אמא 26 ימ 29
עפיפונית10 ימ 30
WaitingForIt ימ 50
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
15/01/2017 | 08:22
24
Theodora100 יואב 9
איןאריותכאלה יואב
לצפיה ב-'הריוניות ינואר'
הריוניות ינואר
37
Atlantis K
nik name

7
10
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי""מ ליוא""ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!
שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו
כמו כן מידי יום נפתח שרשור לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי ""חדשות בבית"" או ""בהריון או לא בהריון"" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה""פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסוף שבוע'
שאלות והתייעצויות לסוף שבוע
11/01/2017 | 09:19
43
26
המשך>>
לצפיה ב-' רפואי וטיפולייט לסוף שבוע'
רפואי וטיפולייט לסוף שבוע
11/01/2017 | 09:20
45
23
המשך>>
לצפיה ב-'פסים/דופק/בטא לסוף שבוע'
פסים/דופק/בטא לסוף שבוע
11
12
לצפיה ב-'תוצאות בטא'
תוצאות בטא
05/01/2017 | 14:22
10
245
היי
אני אחרי הזרעה ראשונה
עשיתי היום בטא והתוצאה 129.90מה זה אומר?? להמשיך להיות אופטימית?  
אני שנתיים אחרי הפלה ללא הצלחה להכנס להריון,ולא רוצה להתאכזב...
לצפיה ב-'זה אומר שאת בהריון :)'
זה אומר שאת בהריון :)
05/01/2017 | 18:24
121
מזל טוב!!
את יכולה לבדוק הכפלה של הבטא ביום ראשון (אבל לא חובה).
בהצלחה:)
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
09/01/2017 | 21:39
21
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
11/01/2017 | 09:25
7
42
בהחלט  להיות אופטימית!!
המשך היריון קל ומשעמם!
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
11/01/2017 | 15:35
6
63
היום בטא 720 עדיין אופטימית!
רק שימשיך כך...
לצפיה ב-'בשעה טובה, באיזה שבוע את?'
בשעה טובה, באיזה שבוע את?
11/01/2017 | 16:19
3
17
לצפיה ב-'שבוע 4 '
שבוע 4
11/01/2017 | 17:27
2
21
לצפיה ב-'שימשיך משעמם ורגוע '
שימשיך משעמם ורגוע
12/01/2017 | 04:10
1
14
לצפיה ב-'אמן! תודה רבה '
אמן! תודה רבה
12/01/2017 | 19:44
39
גם אצלך
לצפיה ב-'מצויון!!'
מצויון!!
12/01/2017 | 20:38
1
60
מחכים ומצפים לאבקת דופק
לצפיה ב-'הבדיקה רק בשבוע 9 אז מחכה בסבלנות , בינתיים טסה מחר '
הבדיקה רק בשבוע 9 אז מחכה בסבלנות , בינתיים טסה מחר
13/01/2017 | 02:07
63
לנסיעת עבודה. חשבתי לבטל  כי מדובר ב2 טיסות אבל יותר מדי "מומחים" אמרו לי שאין מניעה לטוס בטרימסטר הראשון.
לצפיה ב-' ספירת מלאי11/01/2017 לסוף שבוע'
ספירת מלאי11/01/2017 לסוף שבוע
11/01/2017 | 09:17
13
5

עם הפרטים הרלוונטיים:
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
11/01/2017 | 09:17
15
haych ימ 5
צומפי די ימ 4
היילור ימ 8
hadarh111 ימ 14
להיות אמא 26 ימ 25
עפיפונית10 ימ 26
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
11/01/2017 | 09:18
11
Theodora100 יואב 5
איןאריותכאלה
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
25
חמודית281
לצפיה ב-'הריוניות ינואר'
הריוניות ינואר
30
Atlantis K
7
7
לצפיה ב-'אני יו״מ 46'
אני יו״מ 46
11/01/2017 | 14:32
6
51
כן כן.. אני אהיה לעד בניסיון/בחודש הראשון הזה!!
לצפיה ב-'ארוךךךךךך אך אל ייאוש :)'
ארוךךךךךך אך אל ייאוש :)
11/01/2017 | 19:13
5
46
לא מזמן היתה פה מישהי פוליציסטית עם מחזורים ארוכיייייםםםם. היא לא זיהתה ביוץ, לא זיהתה ביוץ, לא זיהתה ביוץ, זיהתה ביוץ! נתנו עבודה, ועכשיו היא אי שם בפורום הריון ולידה.
לצפיה ב-'תודה לך(:'
תודה לך(:
12/01/2017 | 00:39
4
34
בהחלט עודדת אותי(: הסיפור פשוט עצוב כי היה ביוץ וזה לא הצליח ואין מחזור): אני כל כך רוצה מחזור!! (בחיים לא חשבתי שאגיד את זה).. אני רוצה שזה יגמר כבר!!
בנימה יותר אופטימית: אני לא צריכה לבדוק ביוץ כי אני בהחלט מזהה אותו.. כאבי תופת!!
לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
16/01/2017 | 06:31
3
10
לי גם היו כבר חודשים של 50 יומ
זה מייאש כל כך אני ממש מבינה.

רק מציעה שאם זה לא מגיע בתקופה הקרובה, אולי לדבר עם הרופא נשים-אני יודעת שיש כדור שאפשר לקחת שמסדר את העניין
וגורם לווסת להגיע.
אולי מעל תקופה מסויימת הוא כבר ייעדיף שתקחי,אני לא מבינה בזה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/01/2017 | 22:31
2
9
חבל שעוד נשים צריכות לעבור את זה..
מה המקסימום שהיה לך?
לצפיה ב-'המקסימום'
המקסימום
17/01/2017 | 07:46
1
9
היה באזור ה60 יומ, זה קרה פעמיים
שני סבבים ראשונים אחרי הווסת, כל אחד היה כזה ארוך.
כאילובעצך שני הסביבים ארכו כ4 חודשים
ואז היה חודש רגיל-ובו הייתי במעקב זקיקים, ולא בייצתי.
ואז הגיע עוד חודש שהייתי במעקב זקיקים, ולא ראו ביוץ, ובסוף התפתח ביוץ מאוחר אחרי 30+ימים..
ובו נקלטתי.

עכשיו יש לי לרוב או חודשים רגילים או באזור ה35 יומ משהו כזה.
לצפיה ב-'יש לך כל כך הרבה מזל!!'
יש לך כל כך הרבה מזל!!
17/01/2017 | 15:03
7
נקלטת בפעם הרביעית(:
יש לי אבל הרגשה שזה יהיה הרבה יותר מיו״מ 60..המחזורים האחרונים שלי לפני הגלולות היו לפעמים כבר פעם ב4 חודשים או יותר..אבל גם לפעמים כל חודש..(אף פעם לא פחות מ32 יום..)
10
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע'
חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע
13
8
לצפיה ב-'הודעת פריקה'
הודעת פריקה
09/01/2017 | 12:52
12
166
אז אחרי התלבטויות רבות
חודשיים של ויכוחים עם הבעל
החלטתי לקפוץ למים-ולחזור לסיבוב שני.
בסיבוב הראשון, הותשתי עם חרדות חצי שנה-הפנמתי שיש לי בעיית פוליציסטיות
נקלטתי, ועברתי הריון מתיש שמוגדר כהריון בסיכון.
ועכשיו יש גוזלית בת שנה וחודשיים..
ולהתחיל ה-כ-ל מהתחלה.

אני פוחדת שאקלט מיד-ויהיה לי קשה עם הילדה הקטנטנה שבבית.
ואני פוחדת ששוב לא אקלט-פעם קודמת לא בייצתי חצי שנה.
אני פוחדת שאקלט מיד-כשיש לי חברה טובה שמנסה עוד לפני שאני הצלחתי בהריון הקודם,ועוד חברה טובה שהתחילו גם עכשיו לנסות, ויהיה להן קשה.
ואני פוחדת שלא אקלט-והן כן, ויהיה לי קשה רגשית.

ואחרי שאקלט  נשאר לעבור הריון בסיכון,וזה כל כך מתיש!
זו פשוט חצי משרה.. לפחות רופא אחד בשבוע ויש שבועות עם יותר..

ומצד שני החלטנו שזה הזמן הנכון, מכל מיני שיקולים טכניים של המשרה של בעלי וכו
והוא באמת עושה שינוים כדי להתאים את עצמו לצרכים של המשפחה
והוא כל כך רוצה, וגם אני בפנים התחלתי להפשיר עם הרעיון, ורוצה.. אבל ששש אל תגלו לו

אז זהו, היום אני טובלת(אנחנו דתיים)ונתחיל "לעבוד על זה"
ורק המחשבה על התקופה המתישה שעומדת בפני גורמת לי לשקשק.

אז למרות שזו הבחירה שלי, וזו החלטה מודעת שקיבלתי שאני רוצה
תרשו לי לפחד קצת ולהתבכיין לכן?

לצפיה ב-'תפרקי כמה שאת צריכה בשביל זה אנחנו פה'
תפרקי כמה שאת צריכה בשביל זה אנחנו פה
09/01/2017 | 13:33
7
69
אני מבינה את החששות, כל התהליך הזה מלחיץ כ"כ גם כשאין את הבעיות הידועות מראש (אפשר לשאול למה ההריון בהכרח יהיה בסיכון? כי לפעמים חלק מההריונות בסיכון וחלק לא אצל אותה אישה...)

אני בטוחה שהכל יגיע בזמן הנכון ובדיוק במידה שתוכלי להתמודד איתה, הגוזלית תתמודד גם היא ותרוויח בסוף התהליך אח או אחות חדשים.

ההמלצה שלי - תנסי להנות מהתהליך, תנסי להנות מהאינטימיות עם בעלך וכמה שאפשר (למרות שזה על סף הבלתי אפשרי) לחיות את הרגע ולא לחשוב ולחשב כל יום מה קורה או מה אמור לקרות...

וכמו שפתחתי ואמרתי - אנחנו כאן! לעזור לך ולהכיל את הפחדים והחששות
לצפיה ב-'תודה רבה על ההכלה'
תודה רבה על ההכלה
10/01/2017 | 07:13
6
109
הרגשתי אי נוחות לפרוק, כי ברור לי שאני נמצאת רגשית כרגע במקום אחר קצת..
אני עוד לא ממש בטוחה מה אני רוצה מעצמי
ואני מתלוננת בפני חבורה של נשים מדהימות ומקסימות שהדבר שהן הכיייי רוצות כרגע זה את ההריון המיוחל.

אבל אני זוכרת את הימים שכמהתי להריון, את הקשיים להיקלט..את חוסר הוודאות.
ואני יודעת שאני פוליציסטית(שאם אעשה ההערכה גסה נניח אני מבייצת אוליי 4 פעמים בשנה אז תהיה לי כנראה עוד המתנה יפה גם הפעם).
ולהיות פה כל כך עוזר,לפחות לי..
אז אני מקווה שלא גרמתי למישהי להרגיש לא נעים חלילה.

תודה רבה על העידוד זה ממש נותן הרגשה טובה!
וכן את כנראה צודקת, בסופו של דבר ההריון הזה כן יהיה רצוי מתי שלא יגיע, והילד יהיה נאהב.. ונסתדר, ויש אינסוף ייתרונות למרות החסרונות שקל לי למנות כרגע.

ההריון בסיכון-מכיוון שיש לי בעיית קרשיות בשם apla
שאם לא מטופלת על ידי נוגדי קרישה(כדור+זריקה כל יום) יכולה לגרום להפלה של ההריונות וגם לסכן את חיי בהיווצרות קרישים..
היא בעייתית רק בזמן ההריונות, ביום יום אני לא נזקקת לטיפול כלשהו.

אבל כל הריון-אני חייבת לדעת כמה שיותר מוקדם שנקלטתי ולהתחיל להזריק, ולכן אני תמיד צריכה להיות מאוד מודעת ועם היד על הדופק בעניין.
ולהתעסק בהאם בייצתי?האם נקלטתי?ולא פשוט לנסות לשכוח מזה ולראות אם הווסת מאחרת.
מה גם שאצלי קשה להגדיר מה הוא איחור?
לפעמים החודש קצר, לפעמים הוא יכול להיות גם חודשיים רצופים..
לפעמים יש ביוץ מוקדם, לפעמים ביוץ ביומ 30 ולפעמים אין ביוץ כלל...

לצפיה ב-'תנסי לראות את הצד החיובי בכל העניין'
תנסי לראות את הצד החיובי בכל העניין
11/01/2017 | 02:16
1
24
את כבר לא נמנעת מלהכנס להריון ומצד שני לא אכפת לך שזה לא יהיה "מחר בבוקר" . אז זה דווקא פותח לך פתח פשוט לקבל את מה שהעתיד יזמן לך ומה שיוצא אני מרוצה לחודשים הקרובים. 
בגלל עניין הקרישיות תחליטי שאת עושה בדיקת הריון בסביבות יוא"ב 11 ותראי את זה כעניין טכני לא ציפייה או חשש הרי גורל.
אני חושבת שרק מי שכבר אמא יכולה להבין אותך עד הסוף אבל בטוחה שכולנו יכולות להכיל ותרגישי חופשי לשתף.
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
11/01/2017 | 06:23
17
את צודקת זה ממש ייתרון!
אבל אני מקווה שבאמת אצליח להמשיך בגישה הזו, ושהצפיה והסקרנות לא ייתישו אותי בכל מקרה.

הבעיה אצלי זה שאין ביוץ סדיר, נניח בהריון הקודם בייצתי פעם ראשונה אחרי חצי שנה בלי ביוץ.
אז אני לא אדע מתי היואב, אולי החודש לא יהיה ביוץ בכלל
אולי יהיה ביוץ מאוחר..
הזמנתי לפני שבוע מאייביי המוןןן סטיקים של ביוץ, כדי שאוכל לבזבז לי בכייף
אבל הם בטח יגיעו רק עוד חודש
אז החודש הזה הוא פשוט על עיוור
לצפיה ב-'אני חושבת שכולן רוצות ומשתוקקות להריון כמוך'
אני חושבת שכולן רוצות ומשתוקקות להריון כמוך
11/01/2017 | 11:16
3
34
גם אם הן לפני ילד ראשון או לפני ילד חמישי, ההשתוקקות והרצון חזקים תמיד, גם אני חשבתי שאולי אהיה רגועה יותר לפני ההריון השני, אבל... אז את מתחילה לחשוב על איך שהרגשת בהריון הראשון, העייפות והבחילות והצרבות והכובד שאת כבר מכירה, ומה יקרה אם לא אכנס להריון "בזמן" וההפרש בין הילדים לא יהיה "האידיאלי" (שמה זה בכלל אומר?!? כל אחד הרי מאמין וחושב שהזמן הזה הוא שונה...) ואיך בכלל אפשר לתפקד כאמא בהריון?!? איך אני אתמודד עם להרים את הילד? עם המחלות שהוא מביא מהגן? עם ההתעוררויות בלילה שהוא מוכן שרק אני אבוא ולא אבא שלו?

בקיצור, כמו שאת מבינה (וכמו כתבו לך עוד בנות) הכל מלחיץ וכולנו מבינות אותך.

לגבי הקרישיות, קודם כל אני שמחה שזה לא פוגע לך ביום יום, מכירה כמה חברות ומכרים שלקחו את הזריקות במשך שנים (בלי קשר להריון) וזה מבאס מאוד, הבדיקות מאיביי יעזרו לך, לי הם הגיעו תוך שבוע (הלינק שרץ פה הוא מאנגליה ודווקא הגיע לי די מהר) מקווה שגם הזמנת מלא ערכות לבדיקת הריון שתוכלי לבדוק מדי פעם...

האם הרגשת משהו ממש בתחילת ההריון הקודם? משהו שגרם לך לבדוק או להאמין שנכנסת להריון? אצלי יש ממש תחושות מוקדמות ואני כבר די ידעתי מראש שאני בהריון, אם גם את ככה זה ייתן לך אינדיקציה טובה מתי כדאי לך לבדוק...
לצפיה ב-':)'
:)
15/01/2017 | 12:35
2
6
זהו, שאני מרגישה די אמביוולנטית, כל הזמן כן רוצה ולא רוצה
בדיוק אתמול הגדרתי את זה לבעלי:
מצד אחד, אני לא לחוצה בכלל להיכנס כרגע להריון-לא אכפת לי להיקלט עוד חודשיים שלושה ואולי יותר.. באמת בכייף.
מצד שני-ברגע שהתחלנו לעבוד על זה,והתחלנו..
כל פעם שלא נצליח, זו תחושת כישלון, אפילו שאנחנו לא בלחץ דווקא עכשיו להיקלט.

בכל מקרה נראה, יתקדמו הימים ויהיה מה שיהיה,לי יש תחושת בטן שלא נקלט החודש.
לא היו לי שום תחושת בטן בהריון הקודם, היה חודש רגיל לחלוטין
יותר מזה, בבדיקת דם יצא שלילי והספדתי עוד חודש..
יום אחרי עוד התאבלתי, ויומיים אחרי לא הבנתי למה הווסת לא באה,ועם סטיק ביתי יצא חיובי:)
ואז בדיקת דם, עם בטא נמוכה של 50 בערך אולי 30 לא זוכרת כבר..
פשוט יומיים קודם היה מוקדם מידי בדיעבד.

באמת, יש מי שמזריק גם ביום יום?
לא ידעתי.. לא למזלי הבעיה בקרישיות היא רק רק בהריונות.

כבר עבר יותר משבוע מאז שהזמנתי, הזמנתי את הבדיקות ממישהי שפרסמה פה לינק לא מזמן,אני לא יודעת מאיפה בדיוק..
לא התעמקתי בזה.
והזמנתי 50 בדיקות ביוץ, ו20 בדיקות הריון.
מדהים ההפרש מחירים בין חול לארץ!

לצפיה ב-'זה קשה...'
זה קשה...
16/01/2017 | 08:22
1
10
מאוד קשה "להתעלם" מהניסיונות ורק להנות מהם (בייחוד שאצלך ממש חשוב לדעת מתי נקלטת), תמיד את יכולה לקחת חודש "חופש" מדי פעם כי את באמת לא לחוצה, זה ירגיע אותך מדי פעם (אתם אפילו יכולים "להישמר" בחודש הזה ככה שלא תדאגי בכלל)

לגבי הקלקסן - כשמגלים קריש דם בגוף (כי לפני זה לא ידעו על בעיה) אז צריך להשתמש בקלקסן למשך כמה זמן (שנה או שנתיים לא זוכרת), זה מפחיד ומבאס, אבל עובר, אני משערת שאחרי זה כשנכנסים להריון צריך לחזור לזריקות... (אולי אפילו לקחת למניעה בטיסות ארוכות וכאלה). מזל שאצלך גילו את הבעיה בלי הצורך הזה...
לצפיה ב-'כן'
כן
16/01/2017 | 08:49
7
את צודקת
לצפיה ב-'לא במצבך, ועדיין כ"כ מזדהה...'
לא במצבך, ועדיין כ"כ מזדהה...
10/01/2017 | 13:13
1
63
אני מוצאת את עצמי מוטרדת מדברים שעוד לא קרו (למשל-ילד שני... כשעוד אין ראשון) כשבעצם אין לנו מה לעשות חוץ מלתת לחיים לזרום.. אנחנו יכולים לתכנן עד מחר, אבל לחיים לפעמים יש תוכניות אחרות לגבינו. אז צריך פשוט לעשות, להיות, ודברים יסתדרו מאליהם.
אמנם התקופה שלפניך מתישה, אבל לפחות את יודעת באיזשהו אופן לקראת מה את הולכת, איך התמודדת בפעם הקודמת ומה דרוש לך.
את מוזמנת להתבכיין חופשי, לא נראה לי שיש פה מישהי שלא מייחלת לילד אבל בה בעת מפחדת מהעתיד ומההשלכות. בשביל זה אנחנו פה, את לא לבד 
לצפיה ב-'זו תגובה כל כך מקסימה ומכילה!תודה'
זו תגובה כל כך מקסימה ומכילה!תודה
11/01/2017 | 06:20
8
לצפיה ב-'תמיד מוזמנת!!!'
תמיד מוזמנת!!!
11/01/2017 | 08:53
1
36
הפחד בהחלט קיים!! וההתרגשות וסערת הרגשות... ושוב להיכנס לעולם המסחרר הזה שבו סופרים יואבים ולבסוף המכשפה מגיעה ומתאכזבים ושוב מתחילים...
והחברות היקרות... אני בטוחה שאת שם בשבילם... ואם תגיעי להיריון את תדעי להתנהל ברגישות מולם, ואם הם יגיעו להריון לפנייך את ככל הנראה תדעי לפרגן כי הרי את יודעת איזו דרך הן עוברות.
אז הדרי היקרה, מאחלת לך המון הצלחה במסע להורות בפעם השנייה!
לצפיה ב-'מהממת שכמוך!'
מהממת שכמוך!
15/01/2017 | 12:29
10
רק בשבילך שווה לחזור לכאן!
לצפיה ב-' בהיריון כן/לא לסוף שבוע'
בהיריון כן/לא לסוף שבוע
11/01/2017 | 09:20
4
5
לצפיה ב-'דימום ביוא"ב 8 מבולבלת כבר'
דימום ביוא"ב 8 מבולבלת כבר
09/01/2017 | 12:10
3
81
היי לכולן.

וסת אחרונה ב-18/12.
אחרי נטילת איקקלומין, מקלון ביוץ חיובי ב-30/12, כלומר ביוץ בול ביום ה-14 למחזור
מכמה ימים לפני הביוץ אני עם כאבי בטן, כמו כאבי מחזור קלים. בא והולך.
אתמול, יוא"ב 8 היה לי גם כאבים טיפה יותר חזקים, ובצהריים היה גם דימומון בניגוב.
היום עוד לא היה דימום, ועכשיו גם הכאבים חזרו (לא היה מאתמול בצהריים).
חשבתי על דימום השתרשות, אבל מצד שני הכאב מרגיש כמו כאב מחזור. ואני גם לא רוצה להשלות את עצמי סתם.
לצפיה ב-'אני לא יודעת מתי דימום השתרשות מתחיל'
אני לא יודעת מתי דימום השתרשות מתחיל
09/01/2017 | 12:42
71
אבל אולי באמת דימום השתרשות?
ובכלל אני יכולה להגיד שאין תסמין הגיוני או לא הגיוני
לפעמים יש מליון תסמינים-לפעמים 0
למערי חוץ מלהמתין במתח אין ממש מה לעשות:(
מחזיקה אצבעות חזק חזק שנקלטת!
לצפיה ב-'מצטרפת להדרי'
מצטרפת להדרי
11/01/2017 | 09:11
1
44
בהחלט יכול להיות דימום השתרשות... ו... הרבה הריונות יכולים להתחיל עם סימני מכשפה...כאבי בטן, בחילות התכווצויות...אין חוקי...רק להמתין ליואב 14 ולבדוק
בהצלחה!
לצפיה ב-'מעדכנת שקיבלתי מחזור (ביוא"ב 10!!!)'
מעדכנת שקיבלתי מחזור (ביוא"ב 10!!!)
11/01/2017 | 10:16
19
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסוף שבוע'
מבייצות ביחד לסוף שבוע
4
4
לצפיה ב-'ביוץ חיובי הרבה זמן'
ביוץ חיובי הרבה זמן
07/01/2017 | 20:00
3
119
ערב טוב, ב 29 לנובמבר החל לי דימום חזק שבועיים לאחר שגילתי הריון בבטא 1200 והסתבר כהפלה או הריון כימי, נצפה שק הריון ללא תוכן ולמחרת הדימום כבר לא היה כלום. הרופא אמר לי שאני אקבל מחזור בערך שישה שבועות אחרי.. ב 20 לדצמבר זהיתי 2 פסים כהים בבדיקת ביוץ+הפרשות חלבוניות, ב2.1 היו לי כאבי בטן חזקים ולא קיבלתי מחזור, בדיקת הריון ביתית שלילית, בדקתי ביוץ שוב חיובי ומאז עד היום כל יום בודקת ביוץ והבדיקה חיובית, עשיתי עוד בדיקת הריון בייתית שיצאה שלילת.. קרה למשהי? האם להיות מודאגת? נבדקתי לאחר ההפלה והרחם היה נקי לחלוטין.
לצפיה ב-'הייתי ניגשת שוב לבדיקת רופא'
הייתי ניגשת שוב לבדיקת רופא
07/01/2017 | 21:52
63

באולטראסאונד אפשר לראות את מצב הרירית והזקיקים, להבין באיזה שלב את במחזור החודשי.
בדיקות הביוץ לא תמיד אמינות וגם ההורמונים קצת משתבשים אחרי הריון..

לצפיה ב-''
08/01/2017 | 07:29
60
אני לא יודעת מה התשובה על מצבך, אבל זה נשמע מאוד קשה.. כל החוסר וודאות הזו
אז שולחת לך חיבוק גדול..
אני גם חושבת שהכי טוב ללכת לרופא, לבדוק את מצב הרחם שוב, אולי באמת לעשות איזשהו מעקב זקיקים..
נשמח להתעדכן מה הרופא ייעץ!
לצפיה ב-'לגשת לרופא'
לגשת לרופא
11/01/2017 | 09:13
27
כשאר רואים שק היריון ברחם,,, זה כבר לא היריון כימי.... אלא הפלה מוקדמת. אחרי הפלה מומלץ לגשת לרופא נשים על מנת לבצע אולטרסאונד לרחם ולראות האם הרחם נקי.
בדיקת ביוץ יכולה להיות חיובית גם במקרים שבהם רמות ההורמונים בגוף עדיין גבוהות בעקבות היריון שנפל.
בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
בעיות פוריות? ד"ר רבהון
פרופסור ברטוב- המרכז המקיף לפוריות הגבר
פרופסור ברטוב
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה