לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2053720,537 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'האם יש טעם לבטא?'
האם יש טעם לבטא?
16/08/2018 | 06:46
2
64
הי בנות,
בדיקה של לייף 14 יום אחרי ביוץ לפי הפרשות ומקלוני ביןץ, פס חלש בשתן ראשון,האם הבדיקה של לייף פחות רגישה? הפס חלש מאוד..מה דעתכן?
לצפיה ב-'תעלי תמונה'
תעלי תמונה
16/08/2018 | 07:12
46
ובכל מקרה ברור שיש טעם לבטא
לצפיה ב-'מנסיון בדיקות של לייף מאוד אמינותת'
מנסיון בדיקות של לייף מאוד אמינותת
16/08/2018 | 07:43
47
תעשי גם בדיקת דם 
בהצלחה ומזל טוב
לצפיה ב-'יום ראשון בדיקת דם...הזמן עובר לאט...'
יום ראשון בדיקת דם...הזמן עובר לאט...
14/08/2018 | 09:45
16
80
לא מרגישה משו מיוחד חוץ מכאבים בחזה אבל זה לא משו מיוחד,סטנדרטי אצלי בכל מחזור.
מה אני אמורה לראות ביום ראשון?
איזה ערכים?
אני ככ מקווה שזה הצליח.
לצפיה ב-'מתי הזרקת אוביטרל? '
מתי הזרקת אוביטרל?
14/08/2018 | 09:54
15
44
אם זה יוצא יואב 14 ביום ראשון אז הבטא צריכה להיות באיזור ה100 או קצת פחות כמובן יכולה להיות גם יותר.

לצפיה ב-'הזריקה הייתה ב7/8 בשעה 23:00.ככה ש'
הזריקה הייתה ב7/8 בשעה 23:00.ככה ש
14/08/2018 | 11:39
14
59
יוצא 11-12 יום מאז.
לצפיה ב-'לדעתי האישית '
לדעתי האישית
14/08/2018 | 11:52
12
59
זה מעט מוקדם, כי אם זה חיובי זה יהיה כנראה במספרים נמוכים עדיין.
ויכולים להיות שאריות מהאוביטרל וזה עלול לבלבל.
הייתי דוחה ביומיים.
בכל מקרה אם את בודקת ביום ראשון הייתי מציעה לעשות הכפלה בשלישי
לצפיה ב-'יש לי היום כאבי בטן נוראיים,כמו מחזור.מקווה שסתם.'
יש לי היום כאבי בטן נוראיים,כמו מחזור.מקווה שסתם.
14/08/2018 | 12:34
11
22
לצפיה ב-'חכי ונראה '
חכי ונראה
14/08/2018 | 15:10
10
44
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'יש מצב שאני מקבלת לפני הזמן?עם התמיכה?'
יש מצב שאני מקבלת לפני הזמן?עם התמיכה?
14/08/2018 | 15:48
9
19
לצפיה ב-'כמו שאמרתי לך '
כמו שאמרתי לך
14/08/2018 | 17:01
8
49
לדעתי לא סביר שזה יקרה בכלל, להפך זה אפילו יכול לעכב.
התמיכה שאת מקבלת טובה מאוד
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שאת צודקת...הכאבים האלו מוכרים לי...'
אני מאוד מקווה שאת צודקת...הכאבים האלו מוכרים לי...
14/08/2018 | 17:30
7
53
א
לצפיה ב-'מה איתך היום? '
מה איתך היום?
15/08/2018 | 17:16
6
9
לצפיה ב-'בסדר.הכאב בטן עבר לי פחות או יותר.כל ניגוב אני בלחץ'
בסדר.הכאב בטן עבר לי פחות או יותר.כל ניגוב אני בלחץ
15/08/2018 | 17:30
5
12
לצפיה ב-'יהיה טוב, יש לי תחושה טובה החודש לגביך'
יהיה טוב, יש לי תחושה טובה החודש לגביך
15/08/2018 | 18:47
4
10
לצפיה ב-'מהפה שלך לאלוהים -יש לי עדיין כאבי בטן, פחות מאתמול אבל יש '
מהפה שלך לאלוהים -יש לי עדיין כאבי בטן, פחות מאתמול אבל יש
15/08/2018 | 19:14
3
34
אני מתפללת שהחודש הןא החודש!
אני ככ לא רוצה להתחיל עם עוד סבב כזה...או משהו אחר. 
מקווה שאלוהים הקשיב לי ונתן לי מתנת יומהולדת 40...

לצפיה ב-'עדיין עם כאבי בטן...רק התחזקו...'
עדיין עם כאבי בטן...רק התחזקו...
15/08/2018 | 22:02
2
8
לצפיה ב-'לדעתי סימן טוב איזה יואב את? '
לדעתי סימן טוב איזה יואב את?
15/08/2018 | 23:39
1
8
לצפיה ב-'בהנחה שהביוץ היה ב9.8 יואב 7.'
בהנחה שהביוץ היה ב9.8 יואב 7.
16/08/2018 | 08:01
6
לצפיה ב-'בזמנו'
בזמנו
14/08/2018 | 13:20
85
כשהייתי אחרי טיפול הזרעה עם אוביטרל בדקתי ביום ה 13 אחרי הביוץ ויצא לי ערך של מעל 100. לדעתי עדיף להיות לפחות יואב 12 לפני הבדיקה שלא יהיו שאריות אוביטרל
לצפיה ב-'תזונה זה פלא '
תזונה זה פלא
14/08/2018 | 18:08
13
92
היי בנות, אז אני על תזונת הפלאים שלי ב-100% כבר חודש וחצי, לאחר שאני פוליציסטית כל החיים (אבל מאוזנת בשנים האחרונות), עם מחזור שנהיה לא יציב שוב בשנה האחרונה. לפני שני מחזורים - 46 יום. מחזור אחרון - 26 יום ללא ביוץ.

עשיתי היום מעקב זקיקים ראשון למחזור הנוכחי - זקיק מוביל של 13 מ"מ, וזה רק ביום 9! בדרך כלל הייתי מבייצת ביום ה-18.. ביום התשיעי לא היה אפילו צל של תזוזה. אגב הפסקתי את הדיקור ושיח אברהם כי לא ראיתי שום שיפור במשך חודשיים, כך שהכל בעצם זה התזונה כאן.

זהו, מתרגשת, אף פעם לא ראיתי אצל עצמי זקיק ואת ההתפתחות שלו ככה באולטרסאונד... וממש שמחה להיווכח שצדקתי ואכן אין צורך באיקקלומין!
לצפיה ב-'מהמם!'
מהמם!
14/08/2018 | 20:38
12
46
כשנותנים לגוף מה שהוא צריך דברים טובים קורים :)

ספרי קצת על התזונה שאימצת...
לצפיה ב-'זה מאוד פשוט,'
זה מאוד פשוט,
14/08/2018 | 20:53
11
58
אוכלים אך ורק מה שניתן לאכול בהנאה בצורתו הגולמית, כלומר פירות (משם עיקר הקלוריות), ירקות, וכמויות מאוד מוגבלות של זרעים ואגוזים.
זה נשמע קצת הזוי אבל מסתבר שפירות זה דבר מספק בצורה בלתי רגילה (נגמלתי משוקולד!), ומסתבר גם שהרבה מהעניין סביב אוכל הוא בכלל בראש. זה מסע מאוד מעניין לתוך מערכת היחסים שלנו עם הזנה ואכילה רגשית.

המון מידע והשראה יש בקבוצת הפייסבוק של השיטה: https://www.facebook.com/groups/811Israel/

ויש שם גם סיפורי ריפוי מכל מחלה שאפשר לדמיין, החל בקרוהן וכלה בפטרת ציפורניים.
לצפיה ב-'אז סוג של טבעוני raw'
אז סוג של טבעוני raw
14/08/2018 | 21:42
10
46
נשמע מצוין, אקרא על זה!
אגב אני מכורה לפירות כבר שנים, אוכלת לפחות 3 ביום... וזה הרבה יותר עושה לי את זה משוקולד ומתוקים אחרים.
לצפיה ב-'כן בדיוק,'
כן בדיוק,
15/08/2018 | 00:20
9
39
זה סוג של טבעונאות (להבדיל מטבעונות שכוללת מבושל).

מעולה שאת חוגגת על פירות - שימי לב שחשוב להפריד עד כמה שרק ניתן בין פרי לבין כל אוכל אחר (כלומר פרי לקינוח למשל זה רעיון לא טוב), ובמיוחד שומן. בנוכחות שומן רב מדי בתזונה, הסוכר מהפירות מתפקד כמו כל סוכר מזוקק ויכול לקדם סוכרת סוג 2, השמנה ותנגודת אינסולין (שזה גורם משמעותי אצל פוליציסטיות), בגלל זה התזונה שלי, שמבוססת ברובה על פירות, חייבת לכלול כמות מאוד מאוד מוגבלת של שומן. האמת היא שכרגע אני בלי שומן בכלל כי פשוט מרגישה שאפילו המעט שהייתי אוכלת ממש הכביד עלי... כמובן שאחזור לזה בהמשך, כשהגוף יתייצב קצת.
לצפיה ב-'רק אוסיף שעודף סוכר בגוף הופך לשומן..'
רק אוסיף שעודף סוכר בגוף הופך לשומן..
15/08/2018 | 09:18
8
36
הסוכר, אותו אנחנו לא מצליחים לפרק (באמצעות פעילות בסיסית יומיומית ו/או פעילות גופנית) הופך לרקמות שומן.. על כן יש לשים לב לכמות הפירות הנצרכת .
לצפיה ב-'מדייקת - עודף קלוריות, לא סוכר.'
מדייקת - עודף קלוריות, לא סוכר.
15/08/2018 | 09:22
3
11
לצפיה ב-'מרבית הפחמימות הם סוכרים פשוטים.. '
מרבית הפחמימות הם סוכרים פשוטים..
15/08/2018 | 10:01
2
27
כשדיברתי על סוכרים התכוונתי גם לפחמימות.
לצפיה ב-'הבנתי אותך. עדיין.'
הבנתי אותך. עדיין.
15/08/2018 | 10:06
1
26
גם עודף קלוריות מחלבונים ייאגרו כשומן.

"עודף סוכר" הוא סובייקטיבי - יכול להגיע על חשבון חלבון ושומן שהכרחיים לקיום תקין של הגוף ועדיין לא להכנס לעודף קלורי.
לצפיה ב-''
15/08/2018 | 10:33
5
לצפיה ב-'אנסה לעשות סדר,'
אנסה לעשות סדר,
15/08/2018 | 12:55
3
31
בתזונת 801010 זה עובד אחרת, אין שום הגבלה על פירות, למעשה הם מהווים עיקר התזונה, ואילו כמות השומן מאוד מאוד מוגבלת. כשלא זורם בדם הרבה שומן, כלי הדם יותר חדירים, והכמויות הענקיות של סוכר פירות שנכנס לגוף לא נשארות בדם זמן רב (מה שהיה גורם למכת אינסולין ול"נדנדה ההורמונלית" שמביאה לבסוף להתפתחות סכרת), אלא מיד נכנסות לתאים - היכן שהסוכר נחוץ.

בפעם הקודמת שהייתי 100% בתזונה הזו, בבדיקות דם שעשיתי אחרי חצי שנה, הסוכר בדם אצלי היה 77 - הכי נמוך שהיה לי אי פעם. מאידך, בזמן האחרון, כשעשיתי בדיקת דם אחרי שהייתי רק שבועיים-שלושה על התזונה, ורמת השומן בדמי היתה עדיין גבוהה מחודשים של ג'אנק, הסוכר היה 94 - הכי גבוה שלי אי פעם.

כל סוכר הוא פחמימה, כשפחמימה יכולה להיות פשוטה (מולקולה אחת של סוכר) או מורכבת (מהרבה מולקולות של סוכר). בניגוד להמלצות הדיאטניות הרגילות, בתזונת 801010 לא אוכלים פחמימות מלאות או מורכבות כדי להאיט את פירוק הסוכרים, כי שוב, כשאין הרבה שומן בדם, ברגע שהסוכר נשפך לדם הוא מיד מתפנה לתאים. גם אין הגבלה קלורית כלל. כשאוכלים פירות, הגוף משקיע כמות מינימלית של מאמץ בעיכול ומקבל חבילה אופטימלית של סוכרים קשורים לסיבים מסיסים והמון המון מיקרונוטריינטים, כולל כל חומצות האמינו החשובות - אבני הבניין של חלבונים (רק בלי הצורך להשקיע אנרגיה בפירוק של חלבון בנוי). את האנרגיה העודפת הוא משקיע בניקוי ושיקום, ומכאן שתי תופעות טיפוסיות: 1. שלב של תופעות לוואי לא נעימות כל כך בתקופת ההתחלה (פצעונים, עייפות, פריחה, כאבי מפרקים - כולם טיפוסיים לפינוי פסולת), ולאחר מכן 2. התחדשות מדהימה של הגוף עם נסים ונפלאות מבחינת ריפוי ושינוי.

בקיצור, מכל זה אני מנסה להגיד ש-801010 די מנסח מחדש את חוקי התזונה המוכרים. יצא ספר באותו שם, שבו מפורט כל ההגיון הפיזיולוגי מאחורי התפישה, וכמובן, עשרות אלפי חברים בקבוצת הפייסבוק שמקיימים את התזונה במידה כזו או אחרת, וקובץ עם סיפורים מדהימים של הרזיה וריפוי מחלות ודכאון.
לצפיה ב-'אגב, מתוך קריאה די שטחית על התזונה הזו'
אגב, מתוך קריאה די שטחית על התזונה הזו
15/08/2018 | 13:31
2
34
ממש לא הייתי מאמצת אותה במהלך הריון...
אני יכולה להבין למה היא עושה פלאים לגוף, אבל נשמעת לי מזיקה בהריון.
מה דעתך?
שואלת מסקרנות גרידא.

לצפיה ב-'כן ולא.'
כן ולא.
15/08/2018 | 16:25
1
32
מצד אחד, להיכנס לתזונה הזאת בזמן הריון זה לא הכי סימפטי, כי זו תזונת ניקוי חזקה, מלא רעלים משתחררים לדם (בגלל זה ההרגשה הרעה בחודשים הראשונים) ומתפנים מהגוף, וזה פשוט לא משהו שכדאי לעשות במקביל לפרויקט כל כך מורכב ורגיש כמו בניית עובר.

מצד שני, וזה גם על סמך הנסיון של כמה וכמה נשים שאני מכירה מקבוצת הפייסבוק, להיות כבר בתוך התזונה הזאת ולהמשיך אותה בהריון זה נהדר, ועושה רושם שגם מאוד מפחית בעיות כמו צרבת, בחילות, סכרת הריון, בצקות ברגליים וכו'. כמובן שעוקבים בבדיקות דם לראות שלא מתפתחים חסרים, ואני מתארת לעצמי שכדאי להוסיף קצת יותר שומן מהרגיל, ולהפציץ בעלים ירוקים מעל ומעבר כדי למלא מינרלים וחומצות אמינו, אבל לא רואה חוץ מזה למה זה לא יעבוד גם בהריון.
לצפיה ב-'הבנתי...'
הבנתי...
15/08/2018 | 17:58
19
מעניין מאוד לראות איך זה משפיע על הגוף ובפרט על המחזור.
מקווה שיעשה לך רק טוב!
לצפיה ב-'בנות, הלוואי שמישהי מבינה בזה'
בנות, הלוואי שמישהי מבינה בזה
13/08/2018 | 15:11
3
143
6 ימי איחור, בטא היום 700 ופרוגסטרון 50 .
זה נמוך מידי? כל כך חוששת מכימי והבדיקות הביתיות בילבלו אותי לגמרי...
לצפיה ב-'לי זה לא נשמע כמו כימי :) מזל טוב!'
לי זה לא נשמע כמו כימי :) מזל טוב!
13/08/2018 | 15:33
22
לצפיה ב-'בטא מעולהה ממש לא כימי. מזל טוב'
בטא מעולהה ממש לא כימי. מזל טוב
13/08/2018 | 16:22
13
לצפיה ב-'ערכים מצוינים להריון תקין : )'
ערכים מצוינים להריון תקין : )
13/08/2018 | 16:35
23
לצפיה ב-'בדיקות בטא בכללית'
בדיקות בטא בכללית
13/08/2018 | 13:46
2
79
היי בנות, מישהי יודעת באיזו שעה בדרך כלל חוזרות בדיקות הדם לבטא בקופ"ח כללית?
עשיתי הבוקר ועוד רגע מורטת את שערותי מלחץ
לצפיה ב-'משתנה. לרב בשעה הזו.'
משתנה. לרב בשעה הזו.
13/08/2018 | 13:54
1
45
היתה רק פעם אחת שקבלתי תוצאה בסביבות 18.
השאר בין 13 ל-15.
לצפיה ב-'תודה!! זה כל כך מלחיץ'
תודה!! זה כל כך מלחיץ
13/08/2018 | 13:57
57
שיבש לי את כל היום. לא מצליחה לתפקד :\
לצפיה ב-'יומיים מחזור'
יומיים מחזור
12/08/2018 | 14:24
3
93
הי בנות 
הגיוני ווסת יומיים?? 
היה נראה כמו מחזור רגיל מבחינת הדימום הכאבים שבדרכ מרגישה רק ביום הראשון ובמחזור הזה גם ביום השני הרגשתי יש לציין כאבי גב תחתון מטורפים!! האם יש סיכוי בנות?? 
כדאי לעשות בדיקה?
לצפיה ב-'כמה זמן הווסת שלך נמשכת בדרך כלל?'
כמה זמן הווסת שלך נמשכת בדרך כלל?
12/08/2018 | 15:19
1
55
יש בנות שהווסת שלהן נמשכת יומיים-שלושה, זה לא נדיר.
אבל בד"כ אצל כל אחת יש איזשהו טווח קבוע...
אם בד"כ הווסת שלך 5-6 ימים, ועכשיו יומיים, אז ברור שזה חריג בשבילך.
בקיצור, זה אינדיבידואלי.
לגבי הכאבים, נשמע יותר מתאים למחזור... כיוון שאת מגדירה אותם מטורפים. בתחילת הריון הכאבים הם לרוב יותר עדינים (למיטב ידיעתי, אולי יש חריגים).
אם את באיזשהו ספק, תעשי בדיקה, אין מה להפסיד. עדיף לדעת איפה בדיוק את עומדת.
לצפיה ב-'מניסיוני '
מניסיוני
12/08/2018 | 19:53
62
אם יש ספק אני בודקת

זה אחרי שהיה לי הריון לא תקין שהתחיל בדימום שחשבתי בטעות לווסת. מקסימום הלכה בדיקה לפח. לא הייתי תולה בזה המון תקוות אבל בהחלט בודקת.
לצפיה ב-'תבדקי למה לא'
תבדקי למה לא
13/08/2018 | 00:14
47
עדיף תמיד לדעת
לצפיה ב-'בוקר טוב, שבוע טוב, חודש טוב!'
בוקר טוב, שבוע טוב, חודש טוב!
12/08/2018 | 11:34
6
123
היום בבוקר עשיתי שתי בדיקות הריון שונות מאיביי (הפשוטות ביותר). אחת יצאה שלילית לגמרי, ואחת עם פס ממש ממש חלש..
לאחר כשעה עם שתן אפילו יותר מרוכז עשיתי שוב פעם שתי בדיקות, שתיהן שליליות.
יוא"ב 8 (יודעת לפי מקלונים ומעקב זקיקים) . 
אין באפשרותי להעלות תמונה של הבדיקה שיצאה עם פס ממש חלש מאחר ואין לי דפדפן אינטרנט בפלאפון (פלאפון כשר) .
אתן חושבות שיש מקום להתייחס לבדיקה הזאת? או לקחת את השליליות יותר ברצינות? 
ואם יש מישהי שמבינה ויכולה שאשלח לה את התמונה בוואטסאפ זה יהיה ממש נחמד.. תודה:]
לצפיה ב-'את יכולה לשלוח אליי.'
את יכולה לשלוח אליי.
12/08/2018 | 11:58
2
60
יוא"ב 8 עשוי להיות מאד מוקדם.
אולי בכל זאת לחכות כמה ימים ולבצע שוב?
לצפיה ב-'תודה,'
תודה,
12/08/2018 | 12:01
1
57
אפשר את המספר שלך? כן יוא"ב 8 ממש מוקדם...
לצפיה ב-'שלחתי במסר.'
שלחתי במסר.
12/08/2018 | 12:41
19
לצפיה ב-'רוב הסיכוי שזה שלילי'
רוב הסיכוי שזה שלילי
12/08/2018 | 13:00
89
יואב 8 זה ממש מוקדם לגלות פס
מה גם שאם זה בכל זאת היה חיובי , כולן היו צריכות להיות עם פס 

לצפיה ב-'כמה דברים...'
כמה דברים...
12/08/2018 | 15:24
1
85
קודם כל, יוא"ב 8 זה ממשששש מוקדם. אז קשה להסתמך על אילו מהבדיקות. תחכי כמה ימים...
דבר שני, השתן אחרי שעה, שהוא כביכול מרוכז יותר (כי לא שתית בין לבין ו/או כי הגוף לא הספיק להפיק שתן) - זה לא אומר שיש בו מספיק ריכוז של בטא. היתרון של שתן בבוקר הוא שיש בו את הריכוז הגבוה של בטא אחרי שכל הלילה לא התפנית.
מקווה שבימים הקרובים תצא בדיקה חיובית בלי ספקות :)
לצפיה ב-'תודה לכן, מקווה לבשורות טובות לכולנו :]'
תודה לכן, מקווה לבשורות טובות לכולנו :]
12/08/2018 | 15:55
16
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולן, שאלה ממודאגת :\'
בוקר טוב לכולן, שאלה ממודאגת :\
12/08/2018 | 08:34
5
145
היי בנות, נחמד לראות שהפורום הזה ממשיך להתקיים עם נשים מקסימות כל הזמן.
בדרך להריון שלישי... יומיים לאיחור בוסת עשיתי בדיקה ביתית של מקלון הזהב והתשובה היתה חיובית. הפס היה לא מאוד חזק (כלומר, יותר בהיר מהפס השני) אבל לחלווטין נוכח וברור. אתמול בבוקר, חמישה ימים לאיחור, עשיתי את הבדיקה השניה שהיתה בחבילה. ציפיתי שהפס יתחזק אך לאכזבתי לא כך קרה. הוא לא התחזק ואולי אפילו טיפה נחלש. עדיין יש שם פס ברור ולא צללית, אבל בהחלט לא התחזק ואף היה מעט יותר חלש מהקודם. האם זה אומר שההריון לא תקין? :( כל כך מתבאסת מזה... למישהי קרה דבר כזה והכל היה בסדר?
לצפיה ב-'לי קרה וזה היה הריון כימי'
לי קרה וזה היה הריון כימי
12/08/2018 | 09:40
4
87
אבל הכי בטוח לעשות בדיקת דם ולוודא הכפלה תקינה של 1.5 לפחות
הצלחה ובשורות טובות 
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
12/08/2018 | 09:52
3
71
איזה מבאס :(
אפשר לשאול באיזה שלב התחיל הדימום? כמה זמן לוקח לזה להתאפס?
לצפיה ב-'אל תתבאסי עדיין '
אל תתבאסי עדיין
12/08/2018 | 10:33
2
76
תעשי בדיקת דם ותראי איפה את עומדת 
בכל אופן אצלי ביום ה16 17 למחזור אחרי בטא חיובית כבר התחיל דימום
לצפיה ב-'תודה מותק, רק להבין'
תודה מותק, רק להבין
12/08/2018 | 11:55
1
80
אצלך התחיל דימום 16 יום אחרי האיחור (כלומר 16 יום אחרי שראית בדיקה חיובית)?
לצפיה ב-'לא'
לא
12/08/2018 | 13:02
71
16 יום הכוונה מיום הביוץ 
שזה אומר בממוצע 2-3 ימים לאיחור
לצפיה ב-'שאלה דחופה.'
שאלה דחופה.
10/08/2018 | 22:34
4
152
הרופאה אמרה לנו לקיים יחסי מין בשני,רביעי וחמישי.
עכשיו עשיתי בדיקת ביוץ ויש עדיין פס.
לקחתי היום נרות אוטרוגסטן וזה משפיע על התוצאה של המקלון ביוץ או להתייחס לזה כאילו עדיין לא היה ביוץ.זא לקיים יחסי מין גם היום?
מוסיפה תמונה.
לצפיה ב-'את בהשפעת אוביטרל'
את בהשפעת אוביטרל
11/08/2018 | 01:29
2
70
זה הורמון ההריון, בדיקת הביוץ מזהה אותו גם כי הוא דומה בתכונותיו להורמון המבייץ.
גם אם תעשי עכשיו בדיקת הריון היא תצא חיובית בגלל זה. מיום הזריקה את צריכה לקמפר כ3 ימים.
לצפיה ב-'אוקיי,כי הבדיקה הייתה ממש חזקה.'
אוקיי,כי הבדיקה הייתה ממש חזקה.
11/08/2018 | 08:17
1
62
בכל מקרה קימפרנו....
מאוד כואב לי הציצי..כמו פעם שעברה בלי קשר לכל הזריקות והכול..מקווה שזה באמת קשור לזה ולא שבעוד שבוע אקבל.
יש מצב לקבל לפני עם כל התהליך הזה?
לצפיה ב-'עם כל התמיכה ממש בספק. '
עם כל התמיכה ממש בספק.
11/08/2018 | 08:46
58
בדרכ זה אפילו דוחה קצת.
לצפיה ב-'עם אוביטרל'
עם אוביטרל
11/08/2018 | 07:31
66
הביוץ תוך 36 שעות מההזרקה. אפשר לכסות עוד יום אחרי ה 36 שעות האלה. מעבר לכך אין טעם לעשות מקלוני ביוץ ואין טעם לבדוק מקלון הריון לפני היום ה 14 אחרי ביוץ. ועדיף לבצע בדיקת דם.
לצפיה ב-'מישהי מבינה מה אומרות התוצאות? '
מישהי מבינה מה אומרות התוצאות?
09/08/2018 | 14:21
17
182
בטא 22 
זהו המחזור בדרך 
לצפיה ב-'מאוד ממליצה לך להתקשר לרופא שלך'
מאוד ממליצה לך להתקשר לרופא שלך
09/08/2018 | 14:40
98
הפרוגסטרון מאוד נמוך והוא אכן מסביר את הדימום.
בהריון רוצים פרוגסטרון מעל 40 לפחות.

אנחנו לא יודעים מה קדם למה כי לא עשית בדיקת דם ביום של הבדיקה החיובית שלך. אבל אולי את צריכה תוספת של פרוגסטרון בפעמים הבאות.

לגבי הערך של הבטא זה רק ניחוש לא מלומד שלי אבל אם לפני 48 שעות היתה לך בדיקה חיובית הבטא היום היתה צריכה להיות גבוהה מ22. אבל ממש כדאי להתקשר עכשיו לרופא ולשאול אותו אם תוספת תמיכה עכשיו תוכל להציל משהו ולבקש הוראות ברורות לבדיקות ופעולה לחודש הבא.

הכאב לב שבהריון כימי הוא עצום ואני מבינה ומחבקת אותך!
לצפיה ב-'חיבוק '
חיבוק
09/08/2018 | 14:46
2
67
הפרוגסטרון נמוך מאד בשביל להחזיק הריון.
מצטרפת להמלצה ליצור קשר בהקדם עם הרופא המטפל שלך, והלוואי שאפשר עוד להציל את המצב
לצפיה ב-'תודהה אני בדרך אליוו'
תודהה אני בדרך אליוו
09/08/2018 | 14:48
1
74
נראה לי שהפרוגרסטון בירידה ואולי הוא כן היה גבוה?
כי חודש שעבר ביום 12 זה היה 44 עם בטא 35 
לפי הבדיקות המחזור בדרך נכון? 
לצפיה ב-'עוד לא, אם תזדרזי.'
עוד לא, אם תזדרזי.
09/08/2018 | 17:50
43
תמיכה עוד יכולה להציל את ההריון הזה. תמיכה חזקה.

מה הרופא אמר?
לצפיה ב-'ממש מצבב חרא! עדיף לקבל שלילי מאשר כימי'
ממש מצבב חרא! עדיף לקבל שלילי מאשר כימי
09/08/2018 | 14:51
1
76
אוףף 
חופש גדול ילדים בבית,  וצריך לשדר עסקים כרגיל , והלב בוכההה 
לצפיה ב-'כימי לגמרי שובר את הלב'
כימי לגמרי שובר את הלב
09/08/2018 | 14:55
57
תעדכני אחרי הרופא. אנחנו איתך.
לצפיה ב-'יקירה חיבוק'
יקירה חיבוק
09/08/2018 | 15:35
1
41
אוף איזה עצב....
מחבקת אותך חזק בצורה וירטואלית.
שולחת לך חיזוק.
ובאמת דברי עם הרופא...
חודשים ברצף זה כבר לא מקרי
לצפיה ב-'חיבוק גם ממני. אוף, איזה באסה! '
חיבוק גם ממני. אוף, איזה באסה!
09/08/2018 | 15:56
10
לצפיה ב-'פרוגסטרון נמוך מאוד'
פרוגסטרון נמוך מאוד
09/08/2018 | 17:03
53
אין ספק שיש בעיה
ממש מצטערת על הכימי. מקווה שעם טיפול ראוי החודש הבא יהיה מנצח
לצפיה ב-'חזרתי מהרופא'
חזרתי מהרופא
09/08/2018 | 19:36
7
116
הוא ממש היה אנטיפטט
ואמר לי להבא לא לבדוק 10 ימים אחרי איחור,  ולא הציע שום תמיכה ושום נעליים 

לצפיה ב-'את לא אמיתית?!'
את לא אמיתית?!
09/08/2018 | 19:38
80
אני חושבת שכדאי שתנסי רופא אחר...
לצפיה ב-'מה????'
מה????
09/08/2018 | 19:45
72
מיד להחליף רופא!
מצטערת בשבילך על החוויה :(
לצפיה ב-'לא להאמין!'
לא להאמין!
09/08/2018 | 19:59
4
71
מה היה לו להגיד על בטא 22 עם פרוגסטרון כל כך נמוך???

ממש ממליצה לך לחפש לך רופא אחר ולבדוק את מצב הפרוגסטרון. ואולי דברים מוספים שיכלו לגרום לשני כימים רצופים.

רופא כל כך חסר רגישות! ליבי איתך.
לצפיה ב-'היה שם ארוע קשה לכן הגיב כך'
היה שם ארוע קשה לכן הגיב כך
09/08/2018 | 20:07
3
110
אישה בשבוע 15 עברה הפלה וירדו לה המים בהמתנה לרופא
לכן הוא היה חסר רגישות לדעתי 
שלא נדע , כשראיתי את זה אמרתי לעצמי טוב שזה הריון שנופל מוקדם ולא הפלה בשלב מאוחר
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
09/08/2018 | 20:24
2
78
עברתי לפני חצי שנה הפלה בחודש חמישי, עדיין לא לגמרי התאוששתי מזה.

גם אני כשהיה לי הריון כימי עם כל העצב אמרתי שעדיף ככה מאשר לסחוב חצי הריון.

יאללה חודש הבא take home babys  לכולנו!  ( אני אוהבת את ההגדרה המקסימה והכל כך נכונה הזאת וטרם מצאתי לה חלופה הולמת בעברית)
לצפיה ב-'חיבוקים נשמע לא קל'
חיבוקים נשמע לא קל
09/08/2018 | 20:31
1
76
אני כנראה רוצה למנוע כמה חודשים
קשה לי לחשוב על עוד תקווה של 2 פסים ואז כימי 
לצפיה ב-'מחבקת אותך חזקה אהובה!'
מחבקת אותך חזקה אהובה!
10/08/2018 | 17:54
47
כתבתי על מה שעברתי לפני כמה זמן.
הייתה לי הפלה בתחילת חודש חמישי, זו באמת תחושה נוראית במיוחד שמספיקים להיקשר,לתכנן,לצפות ולאהוב את העובר(ית) בבטן.
יחד עם זאת זה קשה בכל שלב...פה בשבילך��
תהיי חזקה הכל לטובה!! 
#החודש כולנו ניקלט!! אמן ואמן����
לצפיה ב-'בדיקת הריון שלילית יומיים לפניי המחזור'
בדיקת הריון שלילית יומיים לפניי המחזור
08/08/2018 | 19:19
27
130
הי בנות,
החודש הזה בוודאות בייצתי אפילו הרגשתי את זה
עשינו יום כן יום לא.. הימים שצריך לחכות עד שמאחר המחזור פשוט סיוט..
היום בבוקר עשיתי בדיקה ויצאה שלילית, יש לציין שלא היו לי הפרשות של השתרשות הכל כרגיל, בדרכ לפני מחזור חווה כאב ורגישות בחזה והחודש הזה זה לא הגיע, יש מצב למרות שלא הרגשתי השתרשות או שהיו הפרשות שיש סיכוי שכן ייצא חיובי בעוד כמה ימים? (במידה והמחזור יאחר... הלוואי!!!)
אשמח לעצתכם.. כבר יצאתי מדעתי( יש לציין שיש לי כבר ילד- מנסים להריון שני)
לצפיה ב-'כן, יש סיכוי...'
כן, יש סיכוי...
08/08/2018 | 19:29
1
74
לא כולן מרגישות השתרשות ובטח שלא לכולן יש הפרשות.
את גם לא יודעת בוודאות מתי התרחש הביוץ (אפילו שהרגשת, זה לאו דווקא קורה באותו רגע), אז לא בטוח שאת בדיוק יומיים לפני מחזור. אגב, יכול להיות גם שהגוף מנסה לבייץ, וזה לא קורה, ורק יומיים-שלושה אח"כ יש ביוץ...
בקיצור, זה לא מדע מדויק לפי הרגשת הגוף.
תמתיני עוד כמה ימים...
וכן, ההמתנה למחזור (או בתקווה, לבדיקה החיובית) - נוראאאאא
לצפיה ב-'בדיקת הריון שלילית'
בדיקת הריון שלילית
08/08/2018 | 19:39
72
יש לציין שאין לי בכלל סימפטומים הכל כרגיל
הלוואייייי ופעם הבאה שאבדוק ייצא חיובי!!!!
לצפיה ב-'שאלה דומה לשאלה ששאלתי'
שאלה דומה לשאלה ששאלתי
08/08/2018 | 20:57
58
בהריון הקודם כן הרגשת את ההשתרשות? אם לא אז בכלל יש מצב שאת פשוט לא מרגישה השתרשות, יש מלא נשים כאלו.

אבל בדיקה שלילית יומיים לפני מחזור זה כן פחות מעודד. אז הייתי מנמיכה ציפיות. יש עדיין סיכוי כמובן, כי עד שהמכשפה לא מגיעה לא מספידים!
לצפיה ב-'סיכוי נמוך שיצא חיובי אם את יודעת מתי בייצת'
סיכוי נמוך שיצא חיובי אם את יודעת מתי בייצת
08/08/2018 | 22:11
23
65
בדרכ ניתן לראות פס ביואב 10-11 
אלא אם כן הביוץ היה מאוחר ואז עוד יומיים תוכלי לראות פס
לצפיה ב-'פס בהיר מאוד מאוד'
פס בהיר מאוד מאוד
09/08/2018 | 08:11
22
204
הי בנות 
זאת רק אני?או שבאמת רואים פס ממש אבל ממש ממש בהיר??? 
אמאלההה הלוואי וזה נכון... יש לציין מחר אמורה לקבל מחזור והמחזור שלי יחסית מדויק כל 28 29 ימים בדרכ מרגישה את הביוץ.. יכוך להיות שבעוד כמה ימים הפס יתחזק או שאני רק מדמיינת אותו?? 
תעזרו לי בנות!!!
לצפיה ב-'מה בהיר? ברור לגמרי!'
מה בהיר? ברור לגמרי!
09/08/2018 | 08:46
2
34
לצפיה ב-'בדיקת קליר בלו'
בדיקת קליר בלו
09/08/2018 | 09:06
1
85
במידה ויש בצד שמאל 2 פסים שיוצרים פלוס אז זה הריון לא משנה מה צבע הפס כהה או בהיר זה הריון במידה ובצד שמאל יש רק מינוס זה לא הריון
לצפיה ב-'אני יודעת : )'
אני יודעת : )
09/08/2018 | 09:14
59
יש פלוס מאד ברור לפי העיניים שלי
לצפיה ב-'אני רק רוצה להזהיר אותך '
אני רק רוצה להזהיר אותך
09/08/2018 | 08:57
101
שלא ישבר לך הלב כמו לי. הבדיקות האלו נותנות הרבה פעמים קו חלש חלש כזה וזה לא הריון.
קרה לי מספר פעמים והתאכזבתי מאוד מאוד.
החודש זה קרה לי שוב ורצתי לעשות בטא והתוצאה היתה קטנה מ2,
ככה שאפילו על הריון כימי זה לא הצביע אצלי.

אני מציעה לך לעשות בדיקת דם.  אם לא אז לפחות תחזרי על הבדיקה מחר בבוקר לפני שאת מפתחת ציפיות. ב24 שעות בהריונות תקינים שלי הבדיקה התחזקה משמעותית.

המון בהצלה, אני מאוד מקווה בשבילך ובטח לא מתכוונת להיות רעה. פשוט השברון לב כשחושבים שזה הריון וזה לא הוא נורא ואיום.
לצפיה ב-'מציעה לבדוק בעוד בדיקה. אבל נראה מבטיח'
מציעה לבדוק בעוד בדיקה. אבל נראה מבטיח
09/08/2018 | 09:56
21
לצפיה ב-'רואים :)'
רואים :)
09/08/2018 | 13:27
16
70
גם ההריון שלי התחיל מפס כזה בהיר.
מחזיקה לך אצבעות שגם בבדיקה הבאה יצא חיובי!
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכן אתן ממש מעודדות אותי!!!'
תודה רבה לכולכן אתן ממש מעודדות אותי!!!
09/08/2018 | 15:08
50
הלוואי והמכשפה לא תגיע מחר!!!����������
לצפיה ב-'כאבי ראש וכאבים בבטן התחתונה בצד ימין עם הקרנה מטורפת לגב!!'
כאבי ראש וכאבים בבטן התחתונה בצד ימין עם הקרנה מטורפת לגב!!
09/08/2018 | 15:36
14
58
עכשיו קמתי גם לא נחתי טוב בכלל וכאב ראש דומה למגרנה גלי חום מטורפים( המזגן לא דולק) עד לפני חצי שעה כאבים בבטן התחתונה צד ימין עם הקרנה מטורפת לצד ימין של הגב התחתון!! כרגע עבר לי. עדיין מרגישה קצת כאבים אבל פחות, יש לציין 2 סחרחורות הבוקר 
מבחינתי שווה כל הסבל הזה אם בסופו של דבר הוא לא יגיע מחר!! הלוואי!!!
לצפיה ב-''
09/08/2018 | 16:08
31
(הבדיקה כבר יצאה חיובית, אין סיבה לחשוב שיגיע....)
לצפיה ב-'הלוואי ממש ממש מקווה בשבילך!'
הלוואי ממש ממש מקווה בשבילך!
09/08/2018 | 16:10
12
40
תעדכני בבשורות טובות
לצפיה ב-'פס הבדיקה'
פס הבדיקה
09/08/2018 | 20:47
11
64
הפס של הבדיקה יכול להיות השתקפות של מה שכביכול אמור להיות שזה לא באמת פס שיוצר פלוס??
אשמח לעצתכם!
לצפיה ב-'כביכול כן, אבל אם הפס נצפה במסגרת הזמן שכתוב על הבדיקה אז '
כביכול כן, אבל אם הפס נצפה במסגרת הזמן שכתוב על הבדיקה אז
09/08/2018 | 21:16
32
הסיכוי נמוך.
תמיד יש מקום לטעויות בבדיקות האלה, אבל זה לא נפוץ מאוד.
אל תתעסקי בזה. תקומי מחר בבוקר ותעשי שוב בדיקה ובעזרת השם יהיה חיובי.
לצפיה ב-'ניסית לעשות עוד בדיקה?'
ניסית לעשות עוד בדיקה?
09/08/2018 | 21:17
9
34
לא יודעת מה הכוונה השתקפות. הבדיקות מהסוג הזה נוטות לעשות evaporation lines.

לצערי הבדיקות האלו ידועות כמוליכות שולל. חפשי clear blue false positive ותסתכלי בתמונות.
לצערי עוד יותר זה קרה לי כבר כמה פעמים וגרם לי לשברון לב וכאב מיותר.

הדרך לדעת היא בדיקת דם או בדיקה נוספת בבוקר. אם זה חיובי אמיתי הפס אמור להתחזק.

כל כולי תקווה ששלך חיובי אמיתי ויסתיים בתינוק מתוק.
לצפיה ב-'בדיקת קליר בלו'
בדיקת קליר בלו
09/08/2018 | 21:57
8
55
חודש שעבר גם בדקתי עם הבדיקה הזאת ויצא לי בצד ימין פס וצד שמאל גם רק פס לא נוצר פלוס בצד שמאל היה מינוס ברור
והחודש הזה כן רואים פס מאוד מאוד מאוד בהיר אבל כן פס!

הלוואי!!
לצפיה ב-'תעשי שוב מחר. עם בדיקה של חברה אחרת '
תעשי שוב מחר. עם בדיקה של חברה אחרת
09/08/2018 | 22:43
6
28
הלוואי יהיו 2 פסים
לצפיה ב-'המכשפה החליטה להגיע...'
המכשפה החליטה להגיע...
10/08/2018 | 07:58
5
75
עם הפרשות חומות עם מעט אדום על התחתונית...כנראה שזה לא החודש שלי.. מאוכזבת מאוד... באמת חשבתי שזה זה 
עם קצת כאבים בבטן התחתונה 
ננסה בחודש הבא..

לצפיה ב-'וואו איזה מבאס... :('
וואו איזה מבאס... :(
10/08/2018 | 10:16
4
34
(בטוח שזה מחזור? לעיתים יש הכתמות בתחילת הריון)
לצפיה ב-'יכול להיות בכל זאת השתרשות??'
יכול להיות בכל זאת השתרשות??
10/08/2018 | 11:00
3
40
התחיל בהפרשות חומות עם אדמדם טיפה ( סליחה על התיאור)..
החלפתי לפד וכל פעם שניגבתי ראיתי קצת חום אבל גם צבע אדום ויש לציין שיש לי כאבים בבטן התחתונה וגם בגב התחתון 
יכול להיות שאולי זאת השתרשות?? שהיא כמו מחזור?? נראה במהלך היום אם הפד מתמלא ואם הדימום מפסיק... אי אפשר לדעת , למרות שהמחזור שלי כמו שעון שוויצרי... יכול להיות צירוף מקרים? שביום של המחזור תהיה השתרשות?או מחייב כמה ימים לפני המחזור?
לצפיה ב-'יכול להיות, אבל אל תפתחי ציפיות '
יכול להיות, אבל אל תפתחי ציפיות
10/08/2018 | 11:51
2
35
קשה לדעת בשלב הזה.
קראתי על המון נשים שחשבו שקיבלו מחזור אך בסוף התברר שזה הריון.
זה לא נדיר שיש בתחילת הריון דימומים.
לגבי הצבע, את מכירה את המחזור שלך... אצלי למשל בחיים לא הייתה הפרשה חומה בתחילת מחזור (תמיד אדום ממש) אז זה היה מעורר חשד. איך זה אצלך?
בכל מקרה, לא כדאי לך לפתח ציפיות כדי לא להתאכזב...
אם מחר לא יהיה דימום, הייתי עושה בדיקת הריון בבוקר...
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
10/08/2018 | 12:01
26
אם לא יהפוך למחזור נורמלי הייתי עושה בהחלט עוד בדיקה
לצפיה ב-'ככה המחזור מתחיל בדרכ'
ככה המחזור מתחיל בדרכ
10/08/2018 | 13:40
38
בדרכ המחזור מתחיל ככה ואז מגיע הדימום האמיתי
למרות שבאמת היו מקרים 
אבל באמת לא מפתחת ציפיות 
נקווה לטוב..
לצפיה ב-'מתבאסת בשבילך'
מתבאסת בשבילך
10/08/2018 | 08:09
58
באמת לא כל הבדיקות מהסוג הזה עושות את הפס. יש כאלה שכן וכאלה שלא.
וזה מאכזב וכואב מאוד להאמין שיש הריון ולהתאכזב.

לצפיה ב-'ממשיכה בעדכונים☺'
ממשיכה בעדכונים☺
09/08/2018 | 14:08
8
144
היי אהובות 
היום התגלה שפס הבדיקה כהה יותר מפס הבדיקה משמע הבדיקה חיובית. אתמול היה שלילי אבל לא יצא לי לבדוק בשעה הקבועה(הוקפצתי לעבודה מוקדם מהרגיל)
מצרפת 8 של הבדיקה מהיום ושל חום השחר.
מה אתן אומרות?
ההפרשות קרמיות ולא נמתחות.
לצפיה ב-'לדעתי, סביר להניח שהביוץ יהיה היום או מחר...'
לדעתי, סביר להניח שהביוץ יהיה היום או מחר...
09/08/2018 | 15:01
2
15
לצפיה ב-'תודה יקירה ממש מקווה!!'
תודה יקירה ממש מקווה!!
09/08/2018 | 15:58
1
22
כבר פחדתי שהכל השתבש לי ולא יהיה ביוץ החודש��
לצפיה ב-' בהצלחה! הלוואי שזה החודש שלך!'
בהצלחה! הלוואי שזה החודש שלך!
09/08/2018 | 16:03
11
לצפיה ב-'יאיי לעבודה יאללה'
יאיי לעבודה יאללה
09/08/2018 | 17:37
1
33
תמשיכיר למדוד ולעבוד קשה ב3 ימים הקרובים
לצפיה ב-'כן וואי אני מתה כבר ללכת הביתה'
כן וואי אני מתה כבר ללכת הביתה
09/08/2018 | 17:52
33
אני מתרגשתתת חחחח
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
10/08/2018 | 09:34
2
30
אתמול בערב ההפרשות היו ממש חלבוניות ונמתחות. 
אתמול עשינו בלילה.
היום החום עלה ל36.4. כנראה שאכן היה ביוץ אתמול. האם יש מה לנסות גם היום? או שאין צורך?

לצפיה ב-'כדאי גם היום...'
כדאי גם היום...
10/08/2018 | 10:15
30
יש נשים שהביוץ אצלן מתרחש ביום של עליית הטמפ' ואפילו ביום שאחרי (למרות שזה יותר נדיר).
בהצלחה :)
לצפיה ב-'כן לנסות ברור'
כן לנסות ברור
10/08/2018 | 10:18
29
הביצית בחוץ 24 שעות. כדאי
לצפיה ב-'תופעה לא ברור.מישהי נתקלה?'
תופעה לא ברור.מישהי נתקלה?
09/08/2018 | 08:08
9
122
גם במחזור הקודם וגם עכשיו התחילו לי כאבים בחזה,גודש ונפיחות,ביום הביוץ או יום לפניו.
מה שאמר לפחות במחזור הקודם שאחראי שבוע קיבלתי מחזור.
המחזורים הקודמים זה היה מאוחר יותר ככה ידעתי שדבוע אחרי אקבל...לצערי...
גם היום התחיל גודש ונפיחות.להזכירן החודש אני מנסה זריקות ותמיכה( ממחר נרות).
למה זה קורה לי????
לצפיה ב-'ועוד שאלה לגבי הנרות'
ועוד שאלה לגבי הנרות
09/08/2018 | 08:29
3
52
קיבלתי את הנרות האלו: אוטרוגסטן.
זה אמור לתמוך?
וגם,מותר לקיים יחסי מין שלוקחים אותם?
הרופאה אמרה לי לקחתפעמיים ביום.

לצפיה ב-'מישהי?..:('
מישהי?..:(
09/08/2018 | 09:03
14
לצפיה ב-'כן, וכן'
כן, וכן
09/08/2018 | 09:45
1
31
לצפיה ב-'כן נתקלת וכן אפשר לקיים יחסי מין עם הנרות?'
כן נתקלת וכן אפשר לקיים יחסי מין עם הנרות?
09/08/2018 | 14:47
14
לצפיה ב-'האוביטרל'
האוביטרל
09/08/2018 | 09:44
4
57
זה הורמון ההריון, את תחווי תסמיני הריון. אין להתייחס
לצפיה ב-'זהו,שזה היה ככה גם בלי כל התהליך חודש שעבר ואז '
זהו,שזה היה ככה גם בלי כל התהליך חודש שעבר ואז
09/08/2018 | 14:44
3
43
קיבלתי אחרי 8 ימים מהביוץ...
לצפיה ב-'מקווה שזה לא סימן למשהו לא טוב.'
מקווה שזה לא סימן למשהו לא טוב.
09/08/2018 | 15:54
12
לצפיה ב-'כן זה אמור לתמוך '
כן זה אמור לתמוך
09/08/2018 | 17:05
35
וכן מותר יחסי מין
לצפיה ב-'זה סימן מעולה '
זה סימן מעולה
09/08/2018 | 17:07
36
הזריקה בפנים והיא משפיעה. היא גם תומכת. ביחד עם הכדורים.
בגדול סביר שתרגישי דברים כאלה כי זה ממש הורמון ההריון והוא גורם לתופעות האלה.
לצפיה ב-'עוד הריון כימי כנראה'
עוד הריון כימי כנראה
09/08/2018 | 07:17
16
117
הבוקר התחילו כתמים חומים 
אפילו בטא לא עשיתי
אוףףףף למה עוד כימי ?? מה לא בסדר??
מתחילה להתייאש מעוד תקווה להריון תקין
לצפיה ב-'די... רגע ! אולי אפשר כבר עכשיו '
די... רגע ! אולי אפשר כבר עכשיו
09/08/2018 | 07:52
84
לקבל תמיכה ולהציל משהו?
אולי בכלל זה סתם דימום שקורה לפעמים בתחילת הריונות.. (אמא שלי דיממה באחד ההריונות שלה, לכן לא חשבה שהיא בהריון בכלל, וילדה ב"ה את אחי).
בבקשה אל תתעצבי,  אולי הכל בסדר..
לצפיה ב-'רוצי לקבל תמיכה, עכשיו!'
רוצי לקבל תמיכה, עכשיו!
09/08/2018 | 08:03
8
61
מוקד/מיון/קופת חולים.. מה שזה לא יהיה.
את בתחילת הריון והתחילו הכתמות, יטפלו בך.
לצפיה ב-'נראה לי אבודד'
נראה לי אבודד
09/08/2018 | 08:05
7
68
אעשה עכשיו בטא שיהיה לי הוכחה לרופא נשים שאני חייבת לקבל תמיכה חודש הבא 
גם בדיקות הריון מאייבי הפס נחלשש 
כוס עמקק אוףףף 
לצפיה ב-'לא, לא אבוד.'
לא, לא אבוד.
09/08/2018 | 08:14
6
48
מה אכפת לך לחשוב חיובי ולנסות תמיכה ממש ממש עכשיו?

עשי בדיקת בטא וגם פרוגסטרון.
ותמיכה. בבקשה. הדחפי לרופא הראשון שאפשר ודרשי נרות אנדומטרין.

(בדיקות איביי יצאו לי חלשות יותר גם כן, זה לא אומר שום דבר)

לצפיה ב-'עשיתי בדיקת דם עכשיו'
עשיתי בדיקת דם עכשיו
09/08/2018 | 08:41
5
89
גם פרוגרסטון
העניין הוא שמקלוני הריון התחילו להחלש במקום להתחזק וגם הכתמות
בכל מקרה יהיה לי תשובה בצהריים וקבעתי תור לרופא נשים הערב
כנראה שאני צריכה תמיכה ישר מהביוץ.
כי ברוך ה' כבר חודש אחרי חודש כן היתה תחילה של הריון וזה מעודד אותי שלפחות יש התחלה של משהו ושהזרע של בעלי מצויין
לצפיה ב-'בשורות טובות '
בשורות טובות
09/08/2018 | 08:44
2
57
שקלת לבדוק קרישיות יתר?
לצפיה ב-'לאא כי עברתי 2 לידות תקינות '
לאא כי עברתי 2 לידות תקינות
09/08/2018 | 08:57
1
19
לצפיה ב-'דברים עשויים להשתנות מעת לעת.'
דברים עשויים להשתנות מעת לעת.
09/08/2018 | 09:01
41
והריונות+לידות הם בהחלט גורם משפיע.
אני מקווה בשבילך שהכל תקין, כמובן! רק מתבאסת שאולי אתם מבזבזים זמן ומאבדים הריונות בגלל סיבה שעוד לא עלתה מול הרופאים.
לצפיה ב-'אוי אני ממש ממש מקווה עבורך שזה תקין'
אוי אני ממש ממש מקווה עבורך שזה תקין
09/08/2018 | 09:01
36
כתמים לא בהכרח מעידים על משהו רע. אבל אם את אומרת שאחרי יומיים מבדיקה חיובית הקו לא חזק יותר אז באמת יכול להיות לא תקין וככה היה גם הכימי שלי.

מאחלת לך מכל הלב שכן יהיה תקין וידיים מלאות!

לצפיה ב-'הגיעו לך התשובות מותק? '
הגיעו לך התשובות מותק?
09/08/2018 | 13:21
2
לצפיה ב-'מצרפת בדיקותת . אפילו הורמון הביוץ נחלש '
מצרפת בדיקותת . אפילו הורמון הביוץ נחלש
09/08/2018 | 09:06
2
110
אתמול היו פסים חזקיםם 
לצפיה ב-'אוף מבאס נורא!'
אוף מבאס נורא!
09/08/2018 | 09:14
43
תחכי לתשובה של הבדיקות דם. הבעיה שתהיה שם בטא אז בטח תצטרכי לחזור על הבדיקה ביום ראשון כדאי לדעת
סופית.

עדיין ממש מקווה בשבילך שכן יהיה בסדר.
לצפיה ב-'אוף'
אוף
09/08/2018 | 10:13
40
חייבת תמיכה מהביוץ ובכלל ייעוץ רופא.
לצפיה ב-'יקירה לבי איתך '
יקירה לבי איתך
09/08/2018 | 13:28
25
מקווה שבכל זאת יגיעו בשורות מעודדות בערב...
חיבוק...
לצפיה ב-'בטא 22 עוד חודש הלך קיבינימאט'
בטא 22 עוד חודש הלך קיבינימאט
09/08/2018 | 13:59
1
14
לצפיה ב-'מבינה אותך....'
מבינה אותך....
09/08/2018 | 14:40
9
לצפיה ב-'שאלה על תחושת השתרשות'
שאלה על תחושת השתרשות
08/08/2018 | 11:49
24
128
בשנה האחרונה הייתי בשני הריונות. אחד נגמר בחודש חמישי ואחד היה כימי, אבל השאלה לדעתי לא קשורה.
בשתי הפעמים הרגשתי את ההשתרשות, כמו כאבי מחזור אבל לגמרי בלי מחזור.
בראשון זה היה ביואב 8 וביואב 10 בלילה היתה בדיקה עם פס חלש.
בשני זה היה ביואב 5 וביואב 7(!) היה פס חלש.

בשאר החודשים לא הרגשתי כלום וגם החודש לא. אני שואלת את עצמי האם מי שהרגישה השתרשות בעבר חייבת להרגיש שוב אם אכן תהיה השתרשות או שיכול להיות הריון גם בחודש לא הרגשתי בו כלום.

מוזמנות סתם לענות מרחשי לבכן או אם התנסתן בזה בהריונות שלכן .
לצפיה ב-'כן מרגישה.'
כן מרגישה.
08/08/2018 | 14:02
9
84
בהריון הנוכחי התחושה היתה כל כך ברורה - שעתיים של דקירות ולאחר מכן שום דבר.
שיתפתי חברה שקבעה חד משמעית: "השתרשות, ועכשיו הם מתמקמים להם בנחת"
זה קרה ביוא"ב 5.

בהריון הראשון לא היה לי מושג כי הייתי גלולות.
בהריון השני הרגשתי את אותן דקירות ביוא"ב 7, לא ניחשתי שזו השתרשות כי במחזור שקדם לו הרגשתי אותו הדבר ולבסוף זו היתה וסת (שהתחילה ביוא"ב 8).
לצפיה ב-'בשעה טובה מותק'
בשעה טובה מותק
08/08/2018 | 15:38
2
57
באמת משונה מחזור ביואב 8.

אז את דווקא מגדילה את החשש שלי, שאם אין תחושת קליטה אופיינית החודש הזה אבוד.

האמת כבר מצפה לשלילי שוב וזהו.
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שבהכרח מרגישים השתרשות.'
אני לא בטוחה שבהכרח מרגישים השתרשות.
08/08/2018 | 15:59
1
49
יש לי שלב לוטאלי קצר, מסתמן.
משהו שהגיע אחרי הלידה הראשונה. ההריון השני נקלט במחזור השני מהלידה, וההריון הזה נקלט עם תמיכה אחרי 5 חודשים של שלב לוטאלי קצר שלא הסתדר מאז הלידה/הפסקת הנקה.
לצפיה ב-'העיקר שהסתדר לך'
העיקר שהסתדר לך
08/08/2018 | 16:31
12
לצפיה ב-'מה איתך?? כבר היית בבדיקת דופק?'
מה איתך?? כבר היית בבדיקת דופק?
08/08/2018 | 15:51
5
17
לצפיה ב-'בטח! פעמיים : )'
בטח! פעמיים : )
08/08/2018 | 16:02
4
71
ראינו דופק בשבוע 6+0, כשהלכתי לרופא לבקש עוד תמיכה.
ושוב ביום שני, בשבוע 7+4, בבדיקה בטנית אפילו. כזה חמוד
השקיפות רק בשבוע 13+3, אז סיכמתי עם הרופא שאבוא כל שבועיים עד אז.

מחכה לך בקומונה שלנו
לצפיה ב-'איזה מרגש!'
איזה מרגש!
08/08/2018 | 16:23
2
55
אני מחר עושה בטא
אני עדין לא כל כך מתלהבת מההריון עד שהכל באמת יהיה תקין 
לצפיה ב-'בהצלחה. מאוד מאוד מקווה בשבילך'
בהצלחה. מאוד מאוד מקווה בשבילך
08/08/2018 | 16:29
11
לצפיה ב-'יהיה תקין!'
יהיה תקין!
08/08/2018 | 16:38
38
בזמן שלך, הקומונה מחכה לך : )
לצפיה ב-'מרגש! '
מרגש!
08/08/2018 | 16:29
8
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
08/08/2018 | 14:23
1
51
זה שלא הרגשת כלום לא אומר שלא הייתה השתרשות ולחילופין זה שתרגישי משהו גם לא אומר שהייתה.
אני שנה בניסיונות ועברתי הריונות, היו חודשים שהרגשתי דקירות ברורות ולא היה כלום. ולא זוכרת שבקליטות קודמות הרגשתי דקירות. זה כמובן אינדבידואלי. בקיצור מספידים רק כשהמכשפה מגיעה
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
08/08/2018 | 15:36
23
דקירות יש לי בהרבה חודשים וכבר הבנתי שזה לא אומר כלום אצלי לפחות.  בחודשים שנקלטתי היו כמו כאבי מחזור. שזה לא דקירות. קשה לתאר את זה למי שהיא ברת מזל ולא סובלת מכאבי מחזור.

החשש שלי הוא שאם לא היו לי כאבי מחזור כאלו עד כה, היום יואב 10, אז החודש הזה אבוד.
לצפיה ב-'אני הרגשתי בוודאות'
אני הרגשתי בוודאות
08/08/2018 | 15:54
1
67
בהריון הכימי הרגשתי דקירות וכאב גב ביואב 6
בהריון הזה הרגשתי ביואב 9 ממש כאבים בשחלות כאילו עקרו אותם מהמקום וחשבתי שאלו כאבי מחזור 

לצפיה ב-'זה מסביר למה ביואב 10 הבדיקה היתה שלילית'
זה מסביר למה ביואב 10 הבדיקה היתה שלילית
08/08/2018 | 16:30
19
לצפיה ב-'טוב, המסקנה שאם לא מרגישים כלום עד יואב 10'
טוב, המסקנה שאם לא מרגישים כלום עד יואב 10
08/08/2018 | 16:35
9
60
הסיכוי שכן יהיה הריון הוא קלוש.
גם אני הנחתי ככה.

כנראה שבגילי קשה בהרבה להיכנס להריון.  אין מה לעשות.

לצפיה ב-'זאת מסקנה לא מבוססת בעליל!'
זאת מסקנה לא מבוססת בעליל!
08/08/2018 | 19:11
41
יש המון נשים שנכנסו להריון ולא הרגישו כלום ולא היה להן מושג גם עד שלבים מאוחרים הרבה יותר!
ממש לא הייתי בונה על "כאבי השתרשות" כמנבא להריון.
לצפיה ב-'לא נראה לי מדד כל כך. '
לא נראה לי מדד כל כך.
08/08/2018 | 19:38
37
לא הרגשתי כלום ויואב 11 הספדתי ואפילו הייתה בדיקה שלילית
וביואב 13 פתאום קמתי בבוקר עם מליון סימנים והיה חיובי
לצפיה ב-'אל תניחי ככה בכלל'
אל תניחי ככה בכלל
08/08/2018 | 21:01
1
30
כמה זמן אתם מנסים?
לצפיה ב-'תלוי איך מסתכלים על זה'
תלוי איך מסתכלים על זה
08/08/2018 | 21:04
32
לפני בערך שנה התחלנו לנסות. בחודש השלישי נכנסתי להריון, רק שבחודש חמישי נאלצתי להפיל בעקבות מומים חמורים מאוד. מאז עברה חצי שנה. בפרקטיקה זאת ההזרעה החמישית.

אבל כל הדבר הזה יחד זאת רכבת הרים רגשית רצינית מאוד. ואני מבינה השעון מתקתק נגדי.
לצפיה ב-'תודה על העידודים'
תודה על העידודים
08/08/2018 | 21:02
3
45
אתן מקסימות.

אני פשוט אחרי שנה מתישה מאוד.  מעבר לאובדן בחיים לא לקח לי כל כך הרבה זמן להיכנס להריון.
אני מבינה שזה הגיל. גם המוות של התינוקת זה כנראה בגלל ביצית לא תקינה.

רב החברות שלי בכלל לא מבינות מה נסגר איתי ולמה אני עסוקה באובססיביות בלהביא עוד ילד.
יש לי שלושה ילדים בגלאי יסודי, החיים שלנו מאוד נוחים עכשיו. אין אף אחד לרוץ אחריו, הם מעסיקים את עצמם. לא צריך להזמין בייביסיטר והלכנו אתמול בהחלטה של חצי שעה לסרט. ואפילו נסענו לפני חודש לבד לספרד! אבל זה בדיוק העניין! בגלל זה בכלל נכנס לי הרצון הזה לעוד, אני רוצה תינוק קטנטן ולרוץ אחרי מישהו.

אף אחד לא מצליח להבין למה המחזור הזה כל חודש מבאס אותי כל כך.
לצפיה ב-'אין לך מה להתנצל ולהצתדק בפני אף אחד'
אין לך מה להתנצל ולהצתדק בפני אף אחד
08/08/2018 | 21:12
2
43
אנשים אוהבים להכנס לעניינים הפרטיים ולחטט.
אם יש לך אחד חופרים למה לא עוד אחד, ואם שניים אז למה לא שלושה.
ועכשיו חופרים הפוך, כשזה בכלל לא עניינו של אף אחד. ואם את רוצס 18 ילדים גם זו זכותך לעשות כל שביכולתך כדי להגשים זאת.
יתרה מכך הרוב, לפחות מי שלא עבר זאת על בשרו, לא יבין את הצורך הזה בתיקון. עברת משהו לא פשוט בכלל בכלל. ועכשיו בטוח הרצון בוער יותר מתמיד.
חוץ מזה ברגע שמגיעים להחלטה שרוצים עוד קשה לשחרר את זה.
מגיע לך את כל שתחפצי בו ואני מאחלת לך הריון ממש בקרוב שיסתיים בידיים מלאות במועד.

לצפיה ב-'כל מילה שכתבת בול'
כל מילה שכתבת בול
08/08/2018 | 21:13
1
31
ותודה על האיחולים. מאחלת לך חזרה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/08/2018 | 21:40
6
לצפיה ב-'בטא היום שלילית '
בטא היום שלילית
09/08/2018 | 12:42
30
מניחה ש11 ימים אחרי ההזרעה היה צריך להיות לפחות כמה יחידות בודדות.
לצפיה ב-'אז לא התאפקתי והרגע עשיתי בדיקה! '
אז לא התאפקתי והרגע עשיתי בדיקה!
07/08/2018 | 03:44
29
254
ונצפו 2 פסים ברורים! מקווה להמשך הריון תקין הפעם,  משעמם עגול וידיים מלאות

לצפיה ב-'יאייייייי בשעה טובה'
יאייייייי בשעה טובה
07/08/2018 | 06:32
58
מחזיקה אצבעות שימשיך תקין משעמם ויסתיים בידיים מלאות במועד
לצפיה ב-'מהמם!! אמן אמן אמן '
מהמם!! אמן אמן אמן
07/08/2018 | 06:47
19
לצפיה ב-'איזה יופי!!!!!!!!!! נהדר!שימשיך ככה.'
איזה יופי!!!!!!!!!! נהדר!שימשיך ככה.
07/08/2018 | 06:58
15
לצפיה ב-'ישששש!!!! '
ישששש!!!!
07/08/2018 | 06:59
17
לצפיה ב-'בשעה טובה !!'
בשעה טובה !!
07/08/2018 | 07:55
12
לצפיה ב-'משמח! מאחלת לך שימשיך תקין ומשעמם'
משמח! מאחלת לך שימשיך תקין ומשעמם
07/08/2018 | 09:05
12
לצפיה ב-'תודה לכולן!! הפס התחזק ונהיה יותר ברור'
תודה לכולן!! הפס התחזק ונהיה יותר ברור
07/08/2018 | 09:06
7
190
בקרוב אצל כולן פסים 
לצפיה ב-'איזה חתיךךךך'
איזה חתיךךךך
07/08/2018 | 09:10
41
קולולווווווו
לצפיה ב-'מזל טוב יקירה שימשיך משעמם'
מזל טוב יקירה שימשיך משעמם
07/08/2018 | 09:18
13
לצפיה ב-'וואו! באותו סוג בדיקה היה לך שלילי לפני שלושה ימים?'
וואו! באותו סוג בדיקה היה לך שלילי לפני שלושה ימים?
07/08/2018 | 09:48
4
32
לצפיה ב-'כן. יום ראשון היה פס ממש על גבול השלילי'
כן. יום ראשון היה פס ממש על גבול השלילי
07/08/2018 | 09:50
3
88
יותר לא משתמשת במקלוני איביי 
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
07/08/2018 | 13:45
2
66
מה רע בבדיקות של איביי?
לצפיה ב-'לא רע, אבל הפסים תמיד חלשים '
לא רע, אבל הפסים תמיד חלשים
07/08/2018 | 14:47
1
64
ולא כל כך חזקים 
לצפיה ב-'מסכימה!'
מסכימה!
07/08/2018 | 20:11
46
זו גם החוויה שלי בהריון הנוכחי.
את ההריון הקודם זהתה בדיקת איביי ביוא"ב 10 בקלות.
אולי תלוי בתנאי האחסון שלהן, תוקף וכו'.

לצפיה ב-'בשעה טובה! '
בשעה טובה!
07/08/2018 | 10:30
10
63
אני לא בדקתי. מחכה למחר למרות שעשית לי חשק לבדוק עכשיו
לצפיה ב-'בהצלחה ובשורות טובות'
בהצלחה ובשורות טובות
07/08/2018 | 10:56
19
לצפיה ב-'מקווה שיש לך בשורות טובות הבוקר'
מקווה שיש לך בשורות טובות הבוקר
08/08/2018 | 08:28
8
11
לצפיה ב-'לצערי לא. המחזור עוד לא הגיע'
לצערי לא. המחזור עוד לא הגיע
08/08/2018 | 09:07
7
40
אבל בדיקה שלילית והתחילו סימני מחזור.  אני מניחה שיהיה בהמשך היום
לצפיה ב-'אוף אוף'
אוף אוף
08/08/2018 | 09:20
6
31
ממש קיוויתי בשבילך!
הרופאה הסבירה לי שלפעמים הגוף זקוק להתאוששות לפני שיכול להתחיל הריון חדש.
מקווה שחודש הבא יהיה החודש שלך.

לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
08/08/2018 | 10:10
5
27
הפעמיים הבאות יהיו בלי הזרעה כי אנחנו בחו"ל ואחר כך זה נופל על ראש השנה. ננסה רגיל... אבל הבנזוג יתאפק לפני ונקווה שזה יהיה מספיק. קבעתי כבר תור לביוץ השלישי מעכשיו בתחילת אוקטובר. זה היתרון במחזור קצר,  יש לי שלושה ביוצים בחודשיים.
מחזיקה לך אצבעות שהחודש הצליח לך!
לצפיה ב-'כייף חופשה וטוב שיש תוכנית'
כייף חופשה וטוב שיש תוכנית
08/08/2018 | 10:37
4
29
ראיתי שהשלב הלוטאלי שלך תקין אז זה אומר שאת מבייצת ממש מוקדם מבחינת יום המחזור? אם כן, ווידאת פעם שהרירית עבה מספיק? כי זאת יכולה להיות בעיה עם מבייצים לפני יום 10 למחזור שהיא לא תספיק להתעבות.
לצפיה ב-'המחזור שלי הוא 24-25 יום'
המחזור שלי הוא 24-25 יום
08/08/2018 | 10:53
3
26
אני מבייצת היום 10 -11, מאז הגרידה הביוץ ביום 11. זזה כנראה לא בעייתי כי נכנסתי ככה לארבעה הריונות (שני ילדים). לבן השני שלי נכנסתי להריון מיחסים ביומ 7
לצפיה ב-'זה לא מאוד קצר'
זה לא מאוד קצר
08/08/2018 | 11:03
2
27
מזה שאמרת 3 ביוצים ב3 חודשים דמיינתי מחזור של 21 יום.

ביוץ אחרי יום מחזור 10 למיטב ידעתי לא נחשב בעייתי.

יאללה שתהיה לכם חופשה פרודוקטיבית
לצפיה ב-'תודה ��'
תודה ��
08/08/2018 | 11:10
1
28
זה עדיין קצר מספיק לשלושה ביוצים בחודשיים. אחד יהיה בשבת הבאה, אחריו בראש השנה והשלישי ב 5/10 שזה בערך חודשיים מהיום
לצפיה ב-'אני אומרת '
אני אומרת
08/08/2018 | 15:48
26
כמה שיותר ניסיונות יותר טוב הלוואי תקלטי בהקדם
לצפיה ב-'בשעה טובה!!! '
בשעה טובה!!!
07/08/2018 | 11:45
15
לצפיה ב-'כיףףףףף'
כיףףףףף
07/08/2018 | 13:43
1
45
בשעה טובה!! איזה יואב את? מתי מתכננת לעשות בטא?
לצפיה ב-'היום יואב 13 '
היום יואב 13
07/08/2018 | 14:46
88
אעשה בטא ביום חמישי 
לא עושה הכפלה 

לצפיה ב-'מזל טוב מאמיי'
מזל טוב מאמיי
07/08/2018 | 23:12
14
לצפיה ב-'בדיקה יוא"ב 11'
בדיקה יוא"ב 11
08/08/2018 | 11:07
5
178
היי,
עשיתי בדיקה של סנסו טסט אולטרה
יש פס חלש חלש..
קניתי עוד בדיקה של חברה אחרת, כדאי לעשות בערב שוב? 

לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
08/08/2018 | 11:31
47
את הבדיקה השניה תעשי מחר בבוקר 

לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
08/08/2018 | 11:42
30
גם לדעתי רק מחר.

איזה מזל שאת מראה את זה עכשיו. הבנתי ברגע זה שאין טעם לעשות היום בדיקה ביואב 10
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
08/08/2018 | 13:56
29
הסנסוטסט אולטרה מעולה ממש!
הבדיקה האחרת גם מזהה מבטא 10?
אם לא, הייתי מחכה איתה לאיחור.
אם כן, מחר/תיים, תלוי ביכולת שלך להתאפק : )
לצפיה ב-'רואים ברור'
רואים ברור
08/08/2018 | 14:24
24
בשעה טובה! תבדקי שוב מחר בשתן הראשון בבוקר
לצפיה ב-'הפס מעולה'
הפס מעולה
08/08/2018 | 15:24
36
בשעה טובה. יכולה לקבוע בדיקת דם נאמר ליום ראשון.
לצפיה ב-'מחכה להתחיל '
מחכה להתחיל
07/08/2018 | 19:41
8
113
בבית ילדה בת 3.3 והשאלה בנוגע להריון נוסף כבר מהדהדת אצלינו המון זמן, אני פוליציסטית ולא מבייצת. בעוד חודש יש לי תור לרופא נשים להתחיל שוב טיפולים. בינתיים מנסה להכין את הגוף, בינתיים מנסה לרדת קצת במשקל ולוקחת ויטמינים ובעיקר מתרגשת ברמות של כלה.
ומפחדת להתחיל שוב עם ההורמונים וההמתנה והלחצים.
לצפיה ב-'מרגש ממש!'
מרגש ממש!
07/08/2018 | 20:06
3
54
יש לי חברה שאני ממש ממש מחכה לבשורה ממנה שהיא מתחילה סבב נוסף של טיפולים.
המסע הזה ליצירת חיים, קשה ככל שהוא, מרגש אותי בטירוף!

שיהיה לך בהצלחה, בקלות ובדיוק בזמן הנכון
לצפיה ב-'כן, כשיש בעיה אי אפשר להיות ספונטנים'
כן, כשיש בעיה אי אפשר להיות ספונטנים
07/08/2018 | 20:47
2
59
וצריך ממש באופן מושכל להחליט שעכשיו הולכים על זה. מבינה את חברה שלך אם היא מתעכבת בדיוק מהסיבות האלה.
לצפיה ב-'היא מתעכבת מהרבה סיבות.'
היא מתעכבת מהרבה סיבות.
08/08/2018 | 07:29
1
27
היא מקיאה כל ההריון (אנדמטריוזיס? קללה דומה כלשהי), סובלת מסימפיזיוליזיס (עוד איזו קללה שקשורה להתרחבות האגן) ושאר צרות - וכל זה עוד קטני בבית שמתעתד להשאר בבית עוד הרבה זמן.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
08/08/2018 | 10:02
15
גם אני התעכבתי משלל סיבות אחרות שאינן דווקא קשורות לפוריות שלי.
הכוונה שלי הייתה, שהייתי מעדיפה שהבחירה הזו של מתי תלקח ממני וזה פשוט יקרה לבד בספונטניות ונקבל את מה שיבוא ונשים את הפחדים בצד.
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת!!!!'
בשעה טובה ומוצלחת!!!!
07/08/2018 | 23:09
1
36
שיהיה המון בהצלחה מאמי בעיקר תרפי את הנפש....
לצפיה ב-'תודה '
תודה
08/08/2018 | 10:04
21
מקווה שילך מהר.
מאמינה שבפועל נתחיל טיפול אחרי החגים, אבל אם הרופא יזרום הייתי רוצה במהלכם כמה שיתאפשר מבחינת מעקב.
לצפיה ב-'בהצלחה רבה! שילך מהר וידיים מלאות.'
בהצלחה רבה! שילך מהר וידיים מלאות.
08/08/2018 | 11:50
1
4
לצפיה ב-'תודה רבה אמן גם לך'
תודה רבה אמן גם לך
08/08/2018 | 15:48
2
לצפיה ב-'ממשיכה לעדכן...אז ככה...'
ממשיכה לעדכן...אז ככה...
07/08/2018 | 23:15
10
106
כל השבוע עקבתי אחרי חום השחר הפרשות ומקלונים...ועד כה לא נראה דבר באופק...
היום בבוקר חום בשחר ירד ב0.2 מעלות אך לא היו הפרשות פוריות ולכן ייחסתי לזה חשיבות של מדידה  מוקדמת יותר מהרגיל.
עכשיו נכנסתי לשירותים וראיתי שיש הפרשות פוריות מאוד ונמתחות..כאשר כל היום עקבתי אחרי ההפרשות והיה יובש מוחלט....אני לא אהיה עם בעלי היו1ם ואראה אותו רק מחר בערב...האם פספסתי??

מצרפת תמונה של הגרף
לצפיה ב-'מה אומרת הבדיקת ביוץ? '
מה אומרת הבדיקת ביוץ?
07/08/2018 | 23:51
1
32
עשית היום?
כי הפרשות יכולות להיות גם במשך 4 ימים.
תמשיכי לבדוק
לצפיה ב-'הבדיקוץ ביו עדיין שליליות...'
הבדיקוץ ביו עדיין שליליות...
08/08/2018 | 07:03
15
מיום ראשון התחיל להופיע פס ביקורת (בהתחלה היה ממש חלש בקושי נראה) חזק ממה שהיה בהתחלה אבל עדיין חלש יותר מהפס ביקורת.
היום מדדתי וזה 36.10 לפי החכרות עם הגוף כנראה לא פספסתי...בדכ החום שלי נע בסביבות 36.20 אז זה לא עלייה משמעותית מהביוץ...
אבדוק בשעה הקבועה בצהריים את הבדיקת ביוץ ואז אקבל אינדיקציה טובה יותר

לצפיה ב-'לפי הגרף נראה שכבר בייצת ביום ה12? '
לפי הגרף נראה שכבר בייצת ביום ה12?
08/08/2018 | 04:17
1
22
בכל מקרה תמשיכי לעקוב גם עם מקלוני ביוץ 
אצלי תמיד יום לפני ביוץ יש ירידה חדה בחצי מעלה , ביום הביוץ עליה רגילה של לפני ווסת ויום אחרי ביוץ עליה של חצי מעלה 
לצפיה ב-'לא..לא בייצתי שם'
לא..לא בייצתי שם
08/08/2018 | 07:06
14
חום השחר הראה ככה אבל הפרשות היו דביקות ויבשות לחלוטין!
אני כבר ממש קרובה להרים ידיים..איזה ייאוש!!
לצפיה ב-'נשמע אופטימי!'
נשמע אופטימי!
08/08/2018 | 07:26
5
23
ההפרשות הפוריות מגיעות לפני הביוץ.
זכרי ששמ"פ לא מחפש ביוץ אלא פתיחה וסגירה של חלון הפוריות.
אצלי, הפרשות פוריות מסוג החלבון הנמתח מופיעות 4-5 ימים לפני הביוץ, ביום השיא הפרשה מיימית מאד, וביום הביוץ די יבש (הצוואר עדיין גבוה, רך ופתוח - אך לקראת סגירה).

הייתי ממשיכה לבדוק עם מקלונים בימים הקרובים.
לצפיה ב-'וואי תודה בנות אתן מקסימות!!!'
וואי תודה בנות אתן מקסימות!!!
08/08/2018 | 07:45
4
19
תודה רבה שאתן מגיבות ומרגיעות.!!
קמתי לבדוק הפרשות ונראה כי צוואר הרחם עדיין דיי סגור ואין את ההפרשות שראיתי בלילה...אולי זה ישתנה במהלך היום? כשיש הפרשות פוריות הן לאורך כל היום? או שיכול להיות שזה משתנה?
לצפיה ב-'משתנה מאחת לאחת.'
משתנה מאחת לאחת.
08/08/2018 | 08:02
3
17
את מבצעת בדיקה מפתח הצוואר, כן?

יכולה לספר רק על עצמי:
ההפרשות הפוריות מגיעות כשהצוואר עדיין נמוך וסגור, עם הזמן עולה ונפתח.
להפרשות לוקח זמן לרדת ולכן כדאי לבדוק 2-3 פעמים ביום (בוקר, צהריים וערב, למשל) ולא לעתים קרובות מדי כי אז באמת עלולה להלקח דגימה שמרגישה לא פוריה.

אל תחששי לפספס את חלון הפוריות. את מנטרת בכמה שיטות כך שלא סביר שתפספסי.
לדעתי עדיף לשחרר מעט מאשר לחפש הפרשות באובססיביות ולשקוע בכל מיני ספקולציות.
לצפיה ב-'כן ברור'
כן ברור
08/08/2018 | 08:36
2
12
אני בודקת כפי שציינת בוקר צהריים וערב לא משהו אובססיבי כי אכן ידוע לי שזה אינדיבידואלי בין כל אחת לאחת.ולכן אני עוקבת אחרי גופי כדי להבין את השינויין שעוברים אצלי.
לפני ההריון שנקלטתי עקבתי במשך חודש אחד ונקלטתי לא היתה חי אינדיקציה של כמה חודשים עדי לגלות את כל השינויים שהגוף באמת עובר ממחזור למחזור.
לצפיה ב-'את עושה מצוין!'
את עושה מצוין!
08/08/2018 | 08:39
1
19
אני התחלתי לעקוב כשהפיצקית הפסיקה לינוק, וב-3 המחזורים הראשונים לא נרשם שום דפוס קבוע. היה מעניין וגם קצת מתסכל.
רק במחזור הרביעי והחמישי הבנתי שבעצם לא הבנתי שום דבר, והכל נעשה ברור יותר.
לצפיה ב-'כן זה ממש ככה.'
כן זה ממש ככה.
08/08/2018 | 08:55
17
אני עכשיו מבינה שיש לי המון מידע להשלים בנושא. אני מבינה שאכן הבנתי את הקונספט אבל יש הרבה דברים שמתגלים לי פתאום ממש מעניין.
שיהיה בהצלחה לכולנו ושכולנו ניקחט כבר החודש אמן!!!
אמשיך לעקוב ולעדכן כמובן��
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת זרע.'
תוצאות בדיקת זרע.
07/08/2018 | 17:29
2
79
אם כתוב ספירה תקינה וזרעים עגולים....זה תקין?
לצפיה ב-'ככה קיבלתם תוצאות? בדרך כלל מסומן מה שלא תקין '
ככה קיבלתם תוצאות? בדרך כלל מסומן מה שלא תקין
07/08/2018 | 18:02
1
16
לצפיה ב-'לא מסומן חוץ ממה שכתבתי כלום - רק כתוב צבע לא תקין...?..'
לא מסומן חוץ ממה שכתבתי כלום - רק כתוב צבע לא תקין...?..
07/08/2018 | 20:12
58
שלחתי לרופאה..\

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה