לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'יוא"ב 11 מתה כבר לבדוקקקק ולא רוצה להתאכזב...'
יוא"ב 11 מתה כבר לבדוקקקק ולא רוצה להתאכזב...
26/05/2017 | 10:36
12
מישהי עשתה בדיקה בסטיק והיה חיובי בכזה שלב?
לצפיה ב-'מפוחדת ועצובה..'
מפוחדת ועצובה..
24/05/2017 | 00:41
4
101
אחרי חצי שנה מורטת עצבים, היום רופא הפוריות איבחן אצלי שחלות פוליצסטיות.. וגם לא בדרגה הכי טובה.. החודש כנראה שוב לא יהיה ביוץ (יומ 15 ונאדה.. אין זקיק חצי מוביל.. כולם קטנים כאלו.. ויש לי רירית מתאימה.. סתם!!).. וזהו.. אמר שבלי גוגאל אף (או איך שלא קוראים לזה) הריון פה לא יהיה.. יכולה לעבור לפורום פוריות עכשיו! חח..החזקתי מעמד כל הזמן הזה אבל בלילה באות המחשבות.. 
לצפיה ב-'המעבר לטיפולים יכול להיות מלווה בהקלה גדולה'
המעבר לטיפולים יכול להיות מלווה בהקלה גדולה
24/05/2017 | 05:15
2
60
הבעיה שלך ידועה - זה דבר טוב.
פוליציסטיות לא נחשבת לבעיה קשה בתחום הפריון - טוב.
85% ממטופלות הפוריות יהרו תוך חצי שנה - טוב.
להרגיש שאת עושה משהו ושהשליטה חוזרת אלייך - טוב.

הטרטורים והריצות - קצת מעיק , אבל לא סוף העולם.
הזריקות - את תתרגלי צ'יק צ'ק. זה באמת לא נורא.
הציפיה - קלה יותר כשאת ממקסמת סיכויים.

אני חושבת שסך הרווח הרבה יותר גבוה מסך ההפסד. מחזיקה לך אצבעות למעבר מוצלח לעולם הזה, ולבטא חיובית בקרוב!

לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/05/2017 | 07:51
1
46
אני תמיד ידעתי שזאת הבעיה שלי, אבל רופאות הנשים שהיו לי לפני כן חירטטו אותי שזה לא.. ממש! תמיד באולטרסאונד ראיתי המון זקיקים קטנים. עכשיו התחלנו כבר.. אני צריכה לעשות בדיקת סוכר (ששותים את המשקה הזה.. כי לפוליציסטיות יש לפעמים גם בעיית סוכר.. יאי!), צילום רחם וכמובן בדיקת זרע לחצי.. קבענו לנו כבר כמה תורים.. זה נשמע כל כך מלחיץ פתאום  שזה דבילי.. אני טובה בתיאוריה אבל עכשיו מפוחדת מהפרקטיקה! תודה לך(: אני באמת מקווה לדווח מתישהו על בטא (והלוואי חצי שנה!!!!)
לצפיה ב-'חשבתי עליך אתמול בערב!'
חשבתי עליך אתמול בערב!
24/05/2017 | 09:24
53
ותכננתי לשאול אותך אם כבר היה התור.
סוף סוף אובחנת! כבר עשית צעד ענק בדרך להריון!!! ואת גם יכולה להוכיח לבעל שצדקת :)
אני הזרקתי לעצמי גונאל. מפחיד רצח בפעם הראשונה, אבל סופר סופר סופר קל!!! מחט דקיקה ולא מורגשת בכלללללללל. אין לי הרבה נסיון עם זריקות, רק גונאל ואוביטרל (שאני מניחה שגם תצטרכי לקחת, כדי שכשהזקיקים יגיעו לגודל המתאים הזריקה תורה להם לבייץ) אבל מהקריאה הרבה הבנתי שהגונאל זו הזריקה הכי קלה שיש. קשה להבין את זה עד שמתחילים, כי יש לנו בתפיסה שזריקות זה כואב, ועוד להזריק לעצמך???? אבל כן, להזריק לעצמך, זה הכי נוח, את שולטת בקצב, את מרגישה את הגוף שלך הכי טוב, וברגע שעוברים את המחסון בראש - זה קלי קלות, נשבעת לך!

בדיקת זרע - לא בעיה שלך :) פחות דבר לדאוג לו.

צילום רחם - לא כייף אבל שווה כי לרוב אם יש בעיה - היא גם מטופלת במקום. מה איכפת לך לעבור פרוצדורה של 5 דקות שיכולה להפוך אין סיכוי להריון ליש סיכוי?
נשמע לי כמו עסקה טובה!
לצפיה ב-'בתור פוליציסטית'
בתור פוליציסטית
25/05/2017 | 06:50
43
האם אני יכולה לנסות להרגיע שזה לא כזה נורא כמו שאת פוחדת?:)
אז נכון שההגדרה "פוליציסטית" משתנה מאחת לשניה.. לא כולנו מבייצות אותו הדבר.
אבל יכולה לשתף מהנסיון האישי שלי.
אצלי ישר ראו באולטרסאונד  הראשון שעשיתי לאחר החתונה שאני פוליציסטית.
כמו שאני אוהבת לקרוא לזה :" בית קברות לבייציות לא ממומשות"
המון המון זקיקים קטנים שלא מתפתחים וכמו שאמרת שום זקיק מוביל.

עשינו בדיקת זרע שיצאה תקינה ברורב אבל עם ערך אחד גבולי, נאמר לי שבעיקרון אין עם זה בעיה, אבל בגלל שאני כבר לא בייצתי מעל חצי שנה(הייתי במעקבי זקיקים.. ובדיקות דם) נצטרך לעבור לרופא פוריות.
גם אז נאמר שאולי לפני שבכלל עוברים רק ייתנו לי תרופה במינון נמוך שכל רופא יכול לתת שמגבירה את ההורמונים ויכולה לעודד ביוץ.

בכל מקרה.. בדיוק באותו החודש שנאמר הכל-נקלטנו.
טבעי.. היום היא כבר בת שנה ושבעה חודשים הפיצקולית...
אז נכון שפוליציסטיות לא מבייצות כל חודש....
ול]עמים הביוץ שלהן פחות איכותי(נאמר לי על ידי מספר רופאים שיש לי ביוץ פחות מוצלח..)
ונכון שלא מבייצים מוקדם והחודשים לפעמים ארוכים(יומ 15? זה סופר מוקדם אצלי;)
אני לא מבייצת לפני  יומ 26-35.
אבל גם פוליציסטית יכולה לבייץ..(שוב אני לא יכולה לכלול את כולן אני בטוחה שזה משתנה מאחת לשניה).
והנה אני נקלטתי טבעי בלי רופאי פוריות.. רק עם מעקבי ביוץ.

וכשחזרנו לרופא אחרי שנה ושלושה חודשים מהלידה ההיא, מתוך מחשבה שבגלל שאני מבייצת פעם בחצי שנה, ולא נקלטים כל סיבוב שמבייצים אפשר לנסות לעבוד על הריון נוסף.
התברר שאני בדיוק מבייצת.. לא נקלטנו.
אבל בחודש שאחרכך(אומנם ביומ 25/28 לא זוכרת בדיוק) בייצתי שוב, ונקלטתי!
ועכשיו אני שבוע 14, עם עוד בת בדרך:).
מה שאני אומרת זה שפוליציסטיות זה לא גזירה קשה.. ויש סיכוי גדול שתצליחו גם בלי עזרה..
ואם לא, זה לא נורא.. יכול להיות שרק תצטרכו "דחיפה" קלה קלה מהרופאים.

תתעודדי, ברגע שאתה יודע מה הבעיה, הדרך לפתור אותה הרבה יותר קלה.

לצפיה ב-'שוב אני עם הדופק הבריקרדי'
שוב אני עם הדופק הבריקרדי
24/05/2017 | 15:53
3
70
התחיל לי אתמול בערב דימום בניגוב. הבוקר התגבר. הלכתי לטכנאית אולטראסאונד שאמרה שהעובר באותו גודל שהיה בבדיקה לפני יומיים ושהדופק חלש. היתה מאוד פסימית ואמרה שזה נראה רע. שלחה אותי לרופא במוקד. נכנסתי לרופא והוא דווקא היה אופטימי ואמר שהדופק נורמלי לשבוע הזה והמדידה יכולה להיות לא מדויקת והדימום זו הפלה מאיימת אבל עוד שום דבר לא בטוח. ולחכות לראות. אני ממש מבולבלת. במשך שעה אחרי הטכנאית הייתי בטוחה שאני מפילה. ואז הרופא פתאום עם האופטימיות. חזרתי הביתה והדימום ממשיך ויש דם קרישי דם. אולי קשור לבדיקה עם המפשק. למישהי יש נסיון עם דבר כזה עם סוף טוב?
לצפיה ב-'היה לי דימום קרישי בהריון בשבוע 8'
היה לי דימום קרישי בהריון בשבוע 8
24/05/2017 | 21:21
2
46
אמנם הדופק היה תקין. ההריון המשיך תקין אחר כך
לצפיה ב-'קיבלת תמיכה?'
קיבלת תמיכה?
24/05/2017 | 22:20
1
19
לצפיה ב-'כן. זה היה הריון ivf והייתי עם תמיכה עוד מההחזרת עוברים'
כן. זה היה הריון ivf והייתי עם תמיכה עוד מההחזרת עוברים
25/05/2017 | 06:14
15
לצפיה ב-'עזרה בפענוח בדיקה'
עזרה בפענוח בדיקה
23/05/2017 | 13:09
4
152
היי בנות
אני עם איחור של יום ועם שבוע של חוסר תאבון לא מוסבר שגובל בבחילות
עשיתי בדיקה הבוקר וזה נראה לי שלילי אם כי אולי יש שם פס בהיר ממש ואולי אני מדמיינת . 
דעתכן ?
לצפיה ב-'נורא קשה להעביר את זה בתמונה'
נורא קשה להעביר את זה בתמונה
23/05/2017 | 13:15
1
71
אבל גם אני חושבת שיש שם משהו ממשששש בהיר.
נסי שוב עוד יום/יומיים לראות אם מתחזק, או שתקבעי בדיקת דם.
דווקא על התסמינים שאת חווה לא הייתי בונה בהכרח, הרבה פעמיים זה בראש שלנו.
לצפיה ב-'תודה על התגובה '
תודה על התגובה
23/05/2017 | 13:25
58
אני פשוט מעשנת ואם זה חיובי רוצה להפסיק בהתאם.
אנסה עוד יום יומיים אולי
יש לי עוד כמה תסמינים אבל שוב, אולי הכל בראש שלי
לצפיה ב-'נראה שלילי ��'
נראה שלילי ��
23/05/2017 | 19:47
23
לצפיה ב-'הבדיקות של קליר בלו מאוד לא אמינות'
הבדיקות של קליר בלו מאוד לא אמינות
24/05/2017 | 10:07
53
תנסי של חברה אחרת
מחזיקה לך אצבעות!!!
לצפיה ב-'פה בטח יבינו'
פה בטח יבינו
23/05/2017 | 20:29
2
90
אני חדשה ישנה כאן, הפורום הזה היה הבית השני שלי בהריון הקודם והיה אחלה בית, אז חזרתי(:
אז אנחנו מנסים להכנס להריון, והשבועיים מורטי העצבים האלה קשים! 
הבעיה שלי היא שאני טיפוס מדמם. אני מדממת תמיד בין וסתות. זה מתחיל בדימום בביוץ, ומאז עד המחזור יש לי הכתמות/דימומים. 
בהריון הראשון שלי פספסתי את זה שאני בהריון, כי חיכיתי בתמימותי לאיחור במחזור, זאת אומרת לתקופה בלי דימומים, ומה שקרה היה ההיפך. הדימום הבין ויסתי היה חזק מהרגיל, ולא פינה את מקומו לווסת. עד שטרחתי לבדוק, וגיליתי עם מקלון ביוץ ביתי שאני בהריון... 
אז עכשיו שוב חוזר הדפוס, אני שבוע אחרי ביוץ (שזיהיתי על ידי דימום) ולפני יומיים התחילו לי שוב דימומים. ההשערה שלי היא שמדובר בהיווצרות של הפקק הרירי, כי אני משוכנעת שהיתה הפריה :::). אבל כמובן שאני לא באמת יודעת, ואני במתח, ובעצם אין לי שום מדד חוץ מבדיקת הריון לדעת אם אני בהריון, כי איחור קלאסי במחזור לא יהיה כאן, מקסימום גלישה לתוך מחזור שתשאיר אותי מבולבלת וממשיכה לקוות. 
סופרת ממש את הימים עד שאוכל לעשות בדיקה, ותוהה שוב איך בחיים שהשבועות עפים בהם כל כך מהר פתאום שבועיים נראים כמו נצח?
חפרתי לכן יפה בתור התחלה והיכרות, מאחלת לכל אחת כאן הריון מהיר שיגמר בידיים מלאות ומלא מלא אושר. 
לצפיה ב-'יש ימים שעוברים לאט... בכל אופן המון בהצלחה!'
יש ימים שעוברים לאט... בכל אופן המון בהצלחה!
24/05/2017 | 20:38
1
8
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/05/2017 | 21:20
6
לצפיה ב-'הריון? '
הריון?
23/05/2017 | 19:34
2
94
ב2.5 קיבלתי מחזור רגיל לחלוטין לאחר 15 ימים הופיע לי דימום חלש שנימשך סהכ יום וחצי בערך, ולאחר מיכן אחרי יומיים היה לי דם ממש ורוד בבוקר . אז יקירות לפי דעתכן יכול להיות שזה השתרושת? תודה רבה לכן : )
לצפיה ב-'בהחלט יכול להיות, גם לפי הזמנים זה תואם להשתרשות'
בהחלט יכול להיות, גם לפי הזמנים זה תואם להשתרשות
23/05/2017 | 19:51
1
45
בכל אופן אני מציעה לחכות לאיחור מס' ימים במחזור ואז לבצע בדיקה.
הלוואי וזה זה.... 
לצפיה ב-''
23/05/2017 | 19:55
35
תודה רבה לך : )
לצפיה ב-'הכפלות בטא'
הכפלות בטא
21/05/2017 | 16:46
2
118
היום שבוע 5 עשיתי בטא נוספת אחרי שבוע יצאה 17,000 לפני שבוע בדיוק 1400.האם העלייה תקינה? יש מצב לתאומים?
בנתיים אין דימומים חיצוניים, עוד שבוע אולטרסאונד(אהיה בשבוע 6)
לצפיה ב-'אין רלוונטיות לערך הבטא בשלב זה'
אין רלוונטיות לערך הבטא בשלב זה
21/05/2017 | 23:43
1
64
תקינות ההריון נצפית באמצעות הא"ס, והבדיקה גם תדעי אם מדובר העובר בודד או בתאומים. מזל טוב!!!!!!!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
22/05/2017 | 19:49
42
עדיין קצת חוששת לתקינות ההריון בגלל המטומה שעדיין לא נספגה לגמרי, מקווה לטוב, בהצלחה גם לך!
לצפיה ב-'הריון וכדורים'
הריון וכדורים
21/05/2017 | 16:23
3
78
לא יודעת אם זה הפורום הנכון....
מתכננת להיכנס להיריון (בתקווה שזה ילך כמו שצריך כמובן...)
במקביל לוקחת כדורים נגד דיכאון במינון נמוך כבר למעלה משנה.
התייעצתי עם פסיכיאטר שהרגיע ואמר שאין חשש ונזק שיכול להיגרם מהכדורים בהריון/ לידה והנקה (הוא אפילו ממליץ להמשיך לקחת דווקא בתקופה מתוחה שכזו)
בכל אופן, רציתי להתייעץ, האם מישהי במצבי ולקחה את הכדורים בזמן היריון (ציפרלקס/ ויפקאס)
תודה!
לצפיה ב-'כל תרופה שמאושרת על ידי רופא לנטילה במהלך הריון'
כל תרופה שמאושרת על ידי רופא לנטילה במהלך הריון
21/05/2017 | 23:44
35
היא בטוחה ועברה מבחנים מאד (!) מחמירים כדי להיחשב ככזו. את יכולה להמשיך ליטול אותה ללא חשש.
לצפיה ב-'היי שירה801 עניתי לך במסר'
היי שירה801 עניתי לך במסר
22/05/2017 | 21:53
1
17
לצפיה ב-'היי'
היי
25/05/2017 | 13:28
5
לא קיבלתי את ההודעה... תוכלי לשלוח שוב בבקשה? 
לצפיה ב-'מתי אמור להיות דימום השתרשות? חייב בכלל?'
מתי אמור להיות דימום השתרשות? חייב בכלל?
21/05/2017 | 11:09
4
69
מוצאת את עצמי ממש מחכה לו;)
לצפיה ב-'לא חייב להופיע'
לא חייב להופיע
21/05/2017 | 11:55
1
69
אצלי לא הופיע באף הריון
פעם אחת היו כאבי השתרשות
מה שחייב להופיע זה איחור במחזור
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודהה!!'
תודהה!!
21/05/2017 | 12:02
50
אני יוא"ב 6
איך מעבירים את הזמן הזה עד האיחור?!(מקווה שבאמת איחור...)

לצפיה ב-'בשני ההרינות לא היה לי'
בשני ההרינות לא היה לי
21/05/2017 | 19:45
32
לצפיה ב-'אצל כל אחת זה שונה. בהריון עם הבכורה לא היה לי.'
אצל כל אחת זה שונה. בהריון עם הבכורה לא היה לי.
23/05/2017 | 18:22
13
לצפיה ב-'קצת מבולבלת'
קצת מבולבלת
18/05/2017 | 21:21
10
130
המחזור שלי קבוע 28 יום. מחזור אחרון ב-1.4, ב-28.4 בטא חיובית שעלתה כשבדקתי הכפלות. לפני שבוע, בשבוע חמש+4 הלכתי לראות שק, ואכן נצפה שק אבל הרופא אמר שההריון צעיר משאמרתי לו, ומתאים לארבע+4. אתמול הלכתי שוב, לפי הספירה שלי 6+4, הטכנאית אמרה שהשק תואם לחמש+ארבע, שבוע אחורה שוב פעם. הפעם היה גם שק חלמון וגופיף צהוב בשחלה. היא נשמעה מעט סקפטית ואמרה שאבוא שוב שבוע הבא ונראה מה קורה... אם לא נמצא עובר אז נדבר על זה. מרגישה שהיא מגזימה לחלוטין, אם אני בשבוע חמש ולא שש כמו שחשבתי, לא בטוח שיהיה עובר עוד שבוע. ועוד יותר מוזר לי, ביוץ מאוחר? המחזור שלי כמו שעון 28 יום. איך ביוץ מאוחר?
לצפיה ב-'בגלל שהמחזור הבא לא הופיע'
בגלל שהמחזור הבא לא הופיע
18/05/2017 | 22:18
8
73
אלא במקומו נקלטת להריון - מועד הביוץ לא ידוע במדויק, ויכול להיות שהוא היה מאוחר, מה שהופך את ההריון שלך לצעיר יותר.
אצלי מחזורים סדירים כל החיים 30-31 יום, באחד ההריונות חישבו לי את מועד הביוץ ליו"מ 21, בהריון הזה יו"מ 14.
אני יודעת כמה קשה לחכות. והבדיקות בתחילת הריון לרוב רק מלחיצות (אני עשיתי 4 בשבועות 4-7 והתחרטתי על כולן) אבל אין ברירה, מקווה שתהיי נורא עסוקה והזמן יעבור לך מהר.
לצפיה ב-'אבל'
אבל
20/05/2017 | 09:12
7
50
14 יום אחרי הביוץ שאני שיערתי שהתרחש בדקתי במקל ובבדיקת דם והיה חיובי. אמנם התחיל מבטא 37 שיחסית נמוכה אבל אם הביוץ היה שבוע קדימה איך כבר יכולתי לבדוק בטא?
לצפיה ב-'אני מבולבלת מהתאריכים'
אני מבולבלת מהתאריכים
20/05/2017 | 12:02
6
48
אולי תכתבי אותם באופן מסודר?
ועוד שאלה - גופיף צהוב ושק חלמון נצפו בשחלה ואילו שק ההריון נצפה ברחם?
לצפיה ב-'מפרטת'
מפרטת
20/05/2017 | 20:37
5
42
מחזור אחרון 1.4.17
בדיקת בטא ראשונה 28.4.17 יצאה בטא 37
10.5.17 נצפה שק ברחם שמתאים ל-4+4 למרות שהייתי 5+4
17.5.17 נצפה שק ברחם עם שק חלמון בתוכו ובשחלה גופיף צהוב. התאים לשבוע 5+4 למרות שהייתי 6+4.

לצפיה ב-'למעשה נצפה פער עקבי של שבוע'
למעשה נצפה פער עקבי של שבוע
20/05/2017 | 23:20
4
49
ביחס לאיתור הביוץ העצמי שלך, כל עוד הממצאים תואמים את השבוע לפי הא"ס אין לך מה לדאוג. האבחון המדויק בשלב הזה הוא לפי הא"ס ונשמח שהכל תקין.
לצפיה ב-'הייתי באולטראסאונד הבוקר'
הייתי באולטראסאונד הבוקר
22/05/2017 | 14:54
3
33
7+2
היה עובר מתאים ל5+6 ויש דופק קצת איטי. מאמינה שזה בגלל שרק התחיל הדופק (ברביעי האחרון עוד לא ראו עובר) נרגעתי. שמעתי שזה נפוץ שאם רואים את הדופק כשהוא רק מתחיל הקצב קצת איטי.
לצפיה ב-'גם אצלי היה דופק איטי בשבוע מוקדם'
גם אצלי היה דופק איטי בשבוע מוקדם
23/05/2017 | 00:44
2
30
טפו טפו פועל במרץ :)
לצפיה ב-'אחרי כמה זמן הלכת לבדוק שוב?'
אחרי כמה זמן הלכת לבדוק שוב?
23/05/2017 | 06:36
1
28
עשיתי טעות ושאלתי את גוגל...
לצפיה ב-'הלכתי סה"כ 4 פעמים בשבועות 4-9'
הלכתי סה"כ 4 פעמים בשבועות 4-9
23/05/2017 | 09:09
36
3 פעמים גרמו ללחץ ולחרדות
(חשד להריון חוץ רחמי/דופק איטי/דופק די איטי)
רק בשבוע 9 הבדיקה היתה רגילה.
מאז אני מקפידה על מרווחים גדולים בין הבדיקות (יותר מחודש ) - בדיקות תכופות לא מעלות את הסיכויים לשרידות ההריון, אבל יוצרות הרבה לחץ, לפחות כך היה אצלי.
בהצלחה ובידיים מלאות!

לצפיה ב-'אני לא מבינה בזה'
אני לא מבינה בזה
21/05/2017 | 10:46
49
ומאחלת לך שההריון ימשיך תקין, ויסתיים סידיים מלאות!
אבל יכולה להגיד שממה שידוע לי, גודל זה גם עניין של סטטיסטיקה.
ונניח אצלי בגלל בעיה בדם תמיד יהיו עוברים שהם קטנים בגודלם ביחס לשבוע.
אבל זה תקין..
אני לא יודעת איך זה עובד כשעוד לא מודדים את העובר אלא את השק, אבל אולי זה אותו הדבר?
לצפיה ב-'אולי הפעם???'
אולי הפעם???
18/05/2017 | 22:04
8
169
מאחר לי בכמה ימים, ביוץ היה כנראה בין ה1.5 עד ה3.5
עדיין אין סימן למחזור ופה ושם יש קצת כאבים בבטן התחתונה (יכול מאד להיות שאני מדמיינת...)

מפחדת לעשות בדיקת שתן מהחשש ששוב לא תפס. פעם אחרונה הייתי משוכנעת שהפעם תפס ובבוקר כשתפסתי אומץ לבדוק הגיע מחזור ):

בהנחה שהמחזור לא יגיע, מתי כדאי לעשות בדיקת שתן??
לצפיה ב-'14 יום אחרי הביוץ בדיקת שתן כבר אמינה'
14 יום אחרי הביוץ בדיקת שתן כבר אמינה
18/05/2017 | 22:19
7
87
בהצלחה !!!!!!
לצפיה ב-'אז אזרתי אומץ ובדקתי...'
אז אזרתי אומץ ובדקתי...
20/05/2017 | 07:40
6
185
יצא חיובי (!!!)
מנסה עדיין לא לפתח ציפיות אחרי כל מה ששמעתי על הבדיקות של קליר בלו והפולס פוזיטיב. שבוע הבא יש לי תור לרופא נשים אז אמשיך להחזיק אצבעות ולהאמין שזה סוף סוף קרה 
לצפיה ב-'נכון שהקליר בלו מזויפת לפעמים - לדעתי בכל זאת '
נכון שהקליר בלו מזויפת לפעמים - לדעתי בכל זאת
20/05/2017 | 12:03
104
מגיע לך מזל טוב! ותעשי בטא בדם, זו בדיקה ודאית.
לצפיה ב-'בדיקת דם דחוףףף!!!'
בדיקת דם דחוףףף!!!
21/05/2017 | 09:24
4
71
מחזיקה לך אצבעות!!!
לצפיה ב-'עשיתי בטא'
עשיתי בטא
22/05/2017 | 12:04
3
75
יצא 10570
אמאלה! זה לא גבוה מדי??
ברביעי עושה בדיקה נוספת
לצפיה ב-'!!!!!!!! שיהיה בשעה טובההההה!!!'
!!!!!!!! שיהיה בשעה טובההההה!!!
22/05/2017 | 12:22
38
זה באמת נראה גבוה, אבל לא חושבת שזה בעיה!
לצפיה ב-'אין דבר כזה גבוה מידי:)'
אין דבר כזה גבוה מידי:)
22/05/2017 | 13:18
1
50
 הכל בסדר... 
המון המון מזל טוב!
ואם אני זוכרת נכון במספרים כאלה גבוהים לא חייבים הכפלה.. אז גם אין משמעות לבדיקת הכפלה.
אני חושבת שעכשיו זה רק להמתין לבדיקת האולטרסאונד בשבוע 7 בערך
לצפיה ב-'תודה רבה (;'
תודה רבה (;
22/05/2017 | 18:28
38
עוד לא ממש מעכלת..
לצפיה ב-'מבואסת :('
מבואסת :(
19/05/2017 | 10:53
2
106
שלום לכולן,
אני קוראת סמויה כאן כבר תקופה ארוכה בציפייה להריון. מחזור די סדיר, כל 28 יום, והחודש לאחר הביוץ שנבדק בבדיקה ביתית הייתה לי ממש תחושה שזה זה. שלא כמו בדרך כלל היו כל התסמינים (או שדמיינתי אותם..) והייתי ממש בטוחה שהפעם הצליח. בערך שבוע אחרי הביוץ היו לי הפרשות חומות אבל לצערי אחרי יומיים התחיל דימום. אני מבינה שבעצם קיבלתי מחזור, היום אמורה להיות ביוא"ב 12. לא יודעת איך להתייחס לזה ובעיקר מבואסת :( 
לצפיה ב-'בטוחה שזה מחזור?'
בטוחה שזה מחזור?
19/05/2017 | 11:38
1
53
כי זה ממש מוזר. מחזור אמור להגיע 10-16 יום אחרי ביוץ.
יש מצב  שזה השתרשות.
לצפיה ב-'לצערי כן'
לצערי כן
19/05/2017 | 15:07
64
בהתחלה באמת שמחתי כי חשבתי שזו השתרשות, ביום שני-שלישי היו לי הפרשות חומות ממש קצת וזה עבר, אבל מאתמול ממש דימום אולי מעט פחות ממחזור אבל דימום לאורך כל היום. חשבתי שאולי משהו התחיל להיקלט אבל זה לא צלח לא יודעת אם זה הגיוני.. בכל מקרה מנסה לעודד את עצמי שאולי חודש הבא   
לצפיה ב-'צריכה עזרה בפיענוח... מישהי מבינה?'
צריכה עזרה בפיענוח... מישהי מבינה?
18/05/2017 | 11:01
2
100
מה אומר במעקב זקיקים, הרירית ירדה מ12 ל11, יש מעט נוזל, זה תקין שהרירית יורדת??
לצפיה ב-'זה אומר שהיה ביוץ'
זה אומר שהיה ביוץ
18/05/2017 | 16:32
1
62
הזקיק התפוצץ ולכן הנוזל..והרירית אחרי ביוץ נהיית קצת דקה יותר..ואחרי שבועיים או מתעבה מאוד או נושרת וזו הווסת
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
19/05/2017 | 10:18
37
איך אני מקווה שיקלט הפעם!!!!
זה ביוץ אחרי שתקופה ארוכה מאוד לא בייציתי, קיבלתי כבר כמה ווסתות רק עם פרימולוט.
הלוואי ויצליח לי!!!

לצפיה ב-'יש בטא חיובית!'
יש בטא חיובית!
15/05/2017 | 15:15
11
304
אתמול עשיתי בטא ויצא 1400! ממש גבוה ליומיים איחור.
אני ממש מרגישה שאולי יש לי תאומים אז הלכתי היום לעשות אולטרסאונד ונמצא שיש שק הריון אחד, היו בתוך השק שני עיגולים שחורים וששאלתי את הטכנאית היא אמרה שמוקדם מידי לדעת ולחזור עוד שבועיים.
אני מצרפת לכן את התמונות, קרה למישהי פעם שראו ככה בשבוע 5 ובסוף זה היה תאומים?אנחנו כל כך מתרגשים!
לצפיה ב-'מזל טוב!!!! מתרגשות יחד איתך!'
מזל טוב!!!! מתרגשות יחד איתך!
15/05/2017 | 16:22
114
איזו בטא מדהימה!!!

אולי כדאי לקבוע תור לרופא לעוד שבוע או יותר ולראות מה מתקדם שם ברחם =)
לצפיה ב-'ייאי מזל טוב!!!!!!'
ייאי מזל טוב!!!!!!
15/05/2017 | 16:53
37
לצפיה ב-'זה לגמרי נראה כמו 2 שקי הריון'
זה לגמרי נראה כמו 2 שקי הריון
15/05/2017 | 20:21
1
140
אני אופתע מאוד אם זה לא יהיה תאומים (מנסיון ��)
לצפיה ב-'את רצינית????'
את רצינית????
15/05/2017 | 20:41
124
אז למה הטכנאית אמרה שיש שק אחד?? שאלתי אותה והיא אמרה שאי אפשר לדעת בשבוע כזה מוקדם, אני בעיקרון לפי התאריך שבוע 4+ 3 ימים.
בכל חיפוש של אולטרסאונד תאומים בשבוע 5 ראיתי משהו דומה למה שראיתי.פשוט לא מצליחה להבין.
לצפיה ב-'זה לא שק '
זה לא שק
15/05/2017 | 20:39
6
178
זה הרחם שלך הגדול הזה. בתוכו יש שני שקי הריון :) זה אכן תאומים. אני ראיתי את התאומים שלי בשבוע 6+2, כלומר ראיתי אחד ואז ב6+4 היה לי עוד אולטראסאונד שקבעתי לפני אז הלכתי ואז ראיתי עוד אחד. הייתי בטוחה שאני במעקב זקיקים ויש לי שני זקיקים... לקח זמן לקלוט. 
זה ממש מוקדם בשבוע חמש. תתחדשי ובואי לקומונה
לצפיה ב-'איך את מסבירה שהטכנאית לא הסכימה להגיד לי'
איך את מסבירה שהטכנאית לא הסכימה להגיד לי
16/05/2017 | 12:08
5
110
את אומרת כי ראית את זה אצלך? אני פשוט תמיד ראיתי עיגול שחור אחד בתחילת הריון ואף פעם לא שניים... לא נראה לי שאני אחזיק מעמד ככה עד האולטרסאונד הבא עוד שבועיים!
לצפיה ב-'כן ככה זה נראה אצלי'
כן ככה זה נראה אצלי
16/05/2017 | 15:09
4
102
מוזר שהיא לא התייחסה, אולי כי הרבה פעמים עובר אחד פורש אז היא לא רוצה שתתרגשי יותר מדי, זה באמת ממש מוקדם לראות שק. 
וגם אם היה שק אחד היית מרגישה שאין לך סבלנות לחכות עוד שבועיים :) מנסיון... 
לצפיה ב-'בדיקה נוספת'
בדיקה נוספת
16/05/2017 | 16:41
3
165
הייתי היום בבדיקה נוספת אצל רופא אחר והוא טוען שמה שחשבתי ששק נוסף מתברר כדימום המטומה שכרגע מהווה סיכון להריון הזה אז לא רק שזה לא תאומים, כרגע ההריון הזה ממש בחשש להפלה.אין לי כל דימומים חיצוניים, המליץ על מנוחה ונרות לחיזוק ההריון.עוד שבועיים לחזור על הבטא ואולטרסאונד.היו לי דאגות מיותרות עכשיו יש לי דאגה אמיתית.תחזיקו לי אצבעות.
ממש מבאס
לצפיה ב-'אני ממש מצטערת לשמוע'
אני ממש מצטערת לשמוע
17/05/2017 | 12:05
115
המעבר מהשמחה על שני השקים לפחד על השק האחד בטח קשה ומטלטל. כולי תקווה שההריון יימשך באופן תקין ומלא. אנחנו כאן - מחכות לעדכונים שלך ומחזיקות לך אצבעות.
לצפיה ב-'אנסה לעודד '
אנסה לעודד
17/05/2017 | 15:06
1
113
שהמון פעמים מדובר בשארית של השתרשות שתספג ותחלוף. אצלי ראו משהו דומה בשבוע 9 שנעלם בשבוע 12.
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
17/05/2017 | 21:21
98
אני ממש צריכה את זה, מרגישה שההורמונים משתלטים עליי, השבועיים האלה הולכים להיות ארוכים והציפייה וההמתנה לא קלה.קצת מצחיק אותי שהציפייה לתאומים התמוססה והתחלפה בחששות ובתקווה לנס המופלא הזה.כמה אירוניה.מקווים לטוב����
לצפיה ב-'אני עומדת לקבל....'
אני עומדת לקבל....
14/05/2017 | 12:46
34
208
למרות שלא טיפחתי יותר מדי תקוות,זה שאני לאחר צילום רחם ואיקקלומין ובאמת קמפרנו כמו שצריך נתן לי תקווה החודש.
הבוקר התחלתי להרגיש כאבי מחזור עמומים ולאחר מכן ממש התכווצויות. 
לאחר פיפי יש הפרשה שקופה-חומה בניגוב, זה מה שיש לי בדר"כ לפני מחזור...
מזל שהמחזור לפחות לא איחר ואף דייק., אני מופתעת.. חודש שעבר קיבלתי ב-13 והיום ה-14. אם היה מאחר הייתי מתחילה לקוות... אני ממש מאוכזבת. 
שלשום חלמתי שילדתי בת, החלומות לא מפסיקים... והם כל כך מוחשיים שכאשר אני מתעוררת אני חושבת עם עצמי כמה שניות האם זה היה אמיתי או חלום. אין לי מילים לתאר את האכזבה. 
לצפיה ב-''
14/05/2017 | 13:26
103
אכן נשמע כמו מחזור, אבל הסימנים יכולים להיות דומים גם בהריון.
אבל באמת אם כבר מחזור, לפחות שיגיע בזמן ולא יתעתע.
מקווה שבכ"ז יהיו הפתעות ואם לא, שבחודש הבא תקבלי.

אני ממש מבינה אותך... גם לי יש פתאום תקווה ואני מרגישה כאילו אני חייבת להיות בהריון, כי החודש הזה קימפרנו לפי הספר ואפילו החמרנו, ובנוסף קיבלתי הורמונים.. אבל אז אני מזכירה לעצמי שבלי ההורמונים לא היה לי סיכוי וההורמונים בסה"כ מביאים אותי לאותו מצב כמו של זוגות בלי בעיות פריון, שזה בערך 20% סיכוי... אבל למרות שאני אומרת לעצמי להוריד ציפיות, במבחן התוצאה זה לא עובד..

לצפיה ב-'מצטרפת אליך '
מצטרפת אליך
16/05/2017 | 12:32
29
88
אוף, זה כל כך קשה!
היום התחילו הכתמות...
אני כולה יום 20, המחזורים שלי הולכים ומתקצרים. 
לפחות הפעם הן מתחילות מוקדמות ולא משאירות אותי עם הספק.
כ"כ קיוויתי שזה יהיה החודש הראשון והאחרון לטיפולים :(
לצפיה ב-'אוי לא!!! '
אוי לא!!!
16/05/2017 | 12:46
19
76
אני הייתי מתקשרת לרופאה שתבדוק הורמונים.. אולי את צריכה תמיכה? זה יכול לעזור!! ואם לא הפעם אז לפעם הבאה.. אני יו״מ 8.. כל כך מקווה החודש לביוץ תקין.. שלא יהיה שוב 3 חודשים.. אבל זהו: עוד שבוע לתור לרופא פוריות.. אני מתרגשת כמו  לפני חופשה(: 
לצפיה ב-'כוסאומו עם התמיכה הזאת...'
כוסאומו עם התמיכה הזאת...
16/05/2017 | 13:51
18
94
(רגע של עצבים)
קיבלתי מינון נמוך של זריקות, אבל את המזרק הכי גדול והכי יקר. יותר מחצי מהחומר שלו ילך לפח!!(או שאמסור למישהי) והחרא הזה עולה המוווווווווון כסף!! אני מבינה שזו הפעם הראשונה ולא ידעו איך אגיב לתרופות ורצו שבמידה ויהיה צורך יוכלו להעלות לי את המינון, אבל כואב הלב!
וקיבלתי גם תמיכה! אבל אמרו לי לא להשתמש בה! אז למה קניתי?! זה אמנם החרא הכי זול בעסק הזה, אבל עדיין, זה עלה איזה 80 ש"ח אם אני זוכרת נכון...
אני תוהה אם באמת היה צורך, או שזו דרך של חברות התרופות (שעובדות בשיתוף עם הקופה) לעשות כסף על הגב שלנו.

אין לי עצבים לבדוק הורמונים, גם ככה כל הטיפולים האלה נורא קשים לי לוגיסטית. 
וואי, כמה קיללתי היום... למזלי אני מצליחה להתאפק ולהוציא את העצבים שלי אחרי שאנשים הולכים/מנתקים את השיחה ולא בפרצוף שלהם... אני מציעה לבעלי לברוח מהבית, יש סיכוי שהכל יתפוצץ עליו...

הלוואי שיהיה לך ביוץ תקין! ושהרופאה שלך תיהיה טובה ותשלח לבירור מקיף ויאללה, צ'יק צ'ק הריון ♥
לצפיה ב-'הוי!! חיבוק ענק '
הוי!! חיבוק ענק
16/05/2017 | 16:29
6
45
 אני יודעת שזה מעצבן.. (לפחות בתיאוריה  בנתיים..) אבל לפעמים תמיכה זה מה שמציל הריונות עם שלב לוטרלי (או איך שזה נקרא) קצר.. או אם דימומים שמתחילים די מוקדם.. אני פשוט מבינה אותך לגמרי!! אתמול התחלתי לבכות (אשכרה לבכות!!) בגלל שמישהי ביוטוב נכנסה להריון תוך חודש.. מה הבעיה שלי!? מה איכפת לי ממנה? אלוהים!! בעלי כמעט ברח מהבית/הרג אותי   וגם אמר לי שעד גיל 30 אין לי מה לדאוג.. סליחה!? מה קשור בת כמה אני? וגם ידיד שלי אמר לי היום אותו הדבר.. למה אני בכלל רצה לרופא פוריות.. אפשר לנסות כמה שנים עד גיל 30.. מה הקטע שלהם עם גיל 30!???? זיןן!! (סליחה ..) אבל לי יהיה הריון השנה.. (נו טוב.. גם שנה הבאה זה בסדר.. לא אופטימית בכלל)!! אני אעשה הכל! ואין לי יותר עם מי לדבר על זה.. כולם הודיעו לי רשמית שאני מדברת על זה יותר מדי ומחליפים נושא.. פאק כמה שאני לבד ):.. ומסכימה איתך לגבי הכסף.. אפשר היה באמת לחסוך את זה ואת התקווה שיצא מזה משהו.. בכלל.. בגרמניה בדיקת זרע פשוטה כבר תעלה לנו יותר משישים יורו.. חרא הכל! למה אי אפשר להיכנס למיטה ולהיכנס להריןן? למההה?
לצפיה ב-'תודה אהובה'
תודה אהובה
16/05/2017 | 17:18
5
49
אין לי שלב לוטאלי קצר, עכשיו זה רק ההכתמות, הדימום צפוי בזמן, כ-14 יום מהביוץ. החלק הקצר בסייקל הוא הביוץ שלי שפתאום מקדים, אבל הרירית בסדר והביציות בשלות, אז גם זה לא מהווה בעיה. 
בכל מקרה, אם התחיל מחזור אז נראה לי ששום תמיכה לא תעזור עכשיו, לא? נראה לי שזה נועד לחזק הריון שכבר תפס? 

זה באמת לא קשור בת כמה את... כאילו, זה כן, אבל אם אכן יש לך שחלות פוליציסטיות, אז את בהחלט צריכה לעשות בירורים. כרגע עם מחזור שמגיע פעם באף פעם נראה שאת צריכה עזרה.
בגלל זה אני מעדיפה לדבר על הנושא רק עם כאלה שהיו/עודם בטיפולים, אנשים אחרים פשוט לא מבינים... מבחינת כולם ברגע ש"תשחררי" (אחחח המילה השנואה הזאת!) את תקלטי... כן, ממש... עם החצוצרות החסומות שהיו לי יכולתי גם להיות שנה באשרם בהודו ועדיין לא להקלט.
אז את ממש לא לבד, את איתנו! 

המשפחה של בעלי הוסיפה אותי לקבוצת וואטסאפ, במה חטאתי?!
ועכשיו בין כל החפירות שלהם, אני כל יום רואה תמונות של התינוקות החדשים במשפחה, שכמובן הגיעו ממש בקלות... (אחת נכנסה להריון בירח דבש, שניה אחרי החתונה!)
לצפיה ב-''
17/05/2017 | 09:23
4
34
איזה באסה זה לראות תמונות של תינוקות כל היום.. אני הייתי מתחרפנת!!! בכלל, אני כבר כמה ימים בעצבים על בעלי.. כל מה שהוא עושה או אומר.. ועכשיו על הבוקר הגיע הפיצוץ  האידיוט הזמין חברים לכל הסופש (עם לינה אצלנו בסלון) בזמן שאני אהיה ביו״מ 11-13.. הא?? אז מתי בדיוק נקמפר? לא באמת.. כל פעם שאני בימים הטובים האלו הוא נוסע לאינשהו/ מזמין חברים.. ובכלל אני לא סובלת את החברים שלו ואין לי כח לסבול אותם 3 ימים בבית שלי.. עכשיו בכלל אני יושבת בוכה.. וזה לא הזמן בחודש 
לצפיה ב-'שיט! הזכרת לי!'
שיט! הזכרת לי!
17/05/2017 | 10:33
3
41
בעלי טס ביוני, עם המזל שלי זה יפול בדיוק על הביוץ 
וואי, גם בלי קשר לביוץ הייתי מתחרפנת אם הוא היה מזמין אנשים לישון אצלנו... אני שונאת שמסתובבים לי בין הרגליים... הם פשוט לא מבינים את זה כמונו ולא מחוייבים כמונו. 
תעשו את זה בשושו בלילה (אני יודעת שזה קשה... אני בשעות האלה שוכבת כמו גוויה, אבל המטרה מקדשת את האמצעים..) ובשאר הימים אולי תנסי לצאת קצת יותר מהבית כדי לצמצם את המפגש איתם? 
תחזיקי מעמד!!
לצפיה ב-''
17/05/2017 | 13:09
2
27
הם עם הנסיעות שלהם.. זהווווו!! מה קשה להבין שאנחנו שונאות אנשים בבית? ועוד חברים? גם ככה החברים האלו משפיעים עליו תמיד לרעה.. ואחרי בילויים איתם, הוא מתחיל לחפור לי שאיזה כיף להיות רווק בלי ילדים.. רק שעברנו רחוק מהם פתאופ הוא רוצה ילדים, מסקנה: השפעה שלילית!! הוא התחיל לאיים שהוא לא ילך לרופא פוריות.. ממש!! אני אהרוג אותו!! ): כן.. אני אנסה להילחם בו קצת היום ואם לא, אז אני אגיד לו שיהיה לנו כל כך הרבה סקס סוער שהחברים יברחו מהבית  איך האיום שלי? חח. נראה לי בסוף שאני אאלץ לוותר ופשוט לא להיות בבית.. חשבתי ללכת למספרה, לשופינג, חדר כושר (החלטתי להרזות קצת.. 5 קילו שמפריעים לי ולבגדים שלי! חח) ואז אני אזוז לשבת ללמוד בסטרקבאקס..
לצפיה ב-'היי! גם אני עדיין כאן עם הציפייה והאכזבה בין מחזור למחזור...'
היי! גם אני עדיין כאן עם הציפייה והאכזבה בין מחזור למחזור...
17/05/2017 | 18:38
32
מבינה אתכן מאוד על התסכול...
לצפות כל פעם שלא יגיע ואז מגיע ושום דבר...
אצלי בזמן האחרון או שהוא מדויק או שהוא מקדים בשיא חוצפתו!
וגם הלחץ סביב ימי הביוץ שהופך עת העניינים לטכניים וחסרי ספונטניות..
באמת אולי טוב שנתחיל לעשות דברים בשביל עצמנו ובשביל הכיף! זה תמיד טוב
רק צריך כוחות להרים את עצמנו כל פעם מחדש...
יאללה שיהיה חודש מנצח עבור כולן!!!
לצפיה ב-'או שתאיימי עליו בחוסר סקס '
או שתאיימי עליו בחוסר סקס
18/05/2017 | 08:00
21
no doctor? no sex!
לצפיה ב-'אוווווףףף'
אוווווףףף
16/05/2017 | 16:43
10
60
העצבים שלך לגמרי מוצדקים ותרגישי חופשי להתעצבן ולפרוק את התסכול ולא לשמור אותו בתוכך. אני בטוחה שגם העניין של ההוצאה הכספית הלא  קטנה, גם האכזבה, הציפיה מההורמונים הביאו איתם הרבה תסכול. 
אולי יש יתרון בזה שהמחזור הגיע מוקדם? ככה הסבב החדש יתקרב ואיתו עוד כוחות מחודשים ותקווה לחודש מוצלח במיוחד!!!! 
אולי כדאי היום או השבוע לעשות ערב כיף עם הבן זוג? לצאת או אפילו סתם לשתות בירה או לאכול סושי כי אני בטוחה שממש ממש בקרוב זה כבר לא יהיה אפשרי ומסיבות טובות. 

בנות שולחת לכם מלא כוחות ואנרגיות מחודשות לחודש הבא, שיהיה מפתיע ויביא איתו הריון!! אמן!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
16/05/2017 | 17:09
9
49
האמת שלא בחלתי בבירה ובגבינות עם עובש, אז אין סיבה מיוחדת לחגוג. ויום שישי אנחנו עושים יום כייף כי יש לבחור יום הולדת, רק שרציתי לתת לו מתנה אחרת ובמקום זה הוא יקבל אותו במחזור 

לצפיה ב-'האכזבה קשה נורא'
האכזבה קשה נורא
17/05/2017 | 00:51
8
52
אין מה לעשות, אם המכשפהן כבר כאן צריך להוציא את הקיטור (בעלים - החוצה! ) , לצעוק, לבכות, לקלל, להתחבא בשמיכות ואז..... לקום לקראת ספירה מחודשת עם תקווה חדשה. 85% ממטופלות הפוריות יהרו תוך 5-6 סבבים -בשבילי זה היה נתון מאד מעודד. אמן לשני פסים ולידיים מלאות!
לצפיה ב-' זה בערך מה שעשיתי...'
זה בערך מה שעשיתי...
17/05/2017 | 08:41
6
49
בכיתי (אבלן ממש, ביללות), קיללתי ואז לא היו לי אנרגיות לכלום, אז התחבאתי קצת בשמיכה עד שהצלחתי לגרד את עצמי...
למזלי בעלי הלך להתאמן, אז היו לי כמה שעות לבד.

הנתון על הטיפולי פוריות לא מעודד אותי  הסטטיסטיקה גם אומרת ש-90% מהזוגות יכנסו להריון טבעי תוך שנה. Well, נפלתי בצד הלא טוב של הסטטיסטיקה..

הבוקר כבר קבעתי תור לרופאה. moving on...

לצפיה ב-'היתה לך בעיה במעבר הזרע-'
היתה לך בעיה במעבר הזרע-
17/05/2017 | 09:57
3
44
90% מהזוגות יהרו כשמתאפשר מפגש בין זרע לביצית. מעכשיו האחוזים שלך שונים לגמרי! נורא קיויתי עבורך החודש והתאכזבתי מאד, ממש מקווה ששני הפסים מעבר לפינה. ותוהה לגבי הלוגיסטיקה: אין לך איך לקצר מרחקים?
לצפיה ב-'לא..'
לא..
17/05/2017 | 10:29
2
44
בעלי מגיע איתי לתורים (עם הרופאה, לא למעקב זקיקים ודברים כאלה) ואנחנו עובדים באזורים שונים, אז אין טעם לעבור לרופא שקרוב למקום העבודה. אני גם מגיעה לעבודה בלי רכב, אז גם אם אעבור לרופא קרוב לעבודה- יהיה לי סיוט להגיע לשם בתחב"צ. בקיצור, בעיה..
לצפיה ב-'ממש בעיה'
ממש בעיה
17/05/2017 | 14:01
1
37
כי לא תמיד את יודעת מתי תצטרכי ללכת ואיפה במהלך השבוע זה ייפול לך, גמישים איתך מבחינת השעות בעבודה? את יכולה להגיע באיחור?
לוגיסטיקה היא כל כך חשובה בחיים השוטפים. מקווה שבשנה הבאה התלונות הלוגיסטיות יהיו לגבי המטפלת שגרה קצת רחוק.....
לצפיה ב-'למזלי כן'
למזלי כן
18/05/2017 | 07:59
22
המנהלת שלי (שהיא גם סוג של קולגה, אנחנו עושות את אותה עבודה) גם בענייני הפוריות, כך שהיא מבינה ומזדהה ומגבה אותי כשאני מאחרת. הבאסה שכל דבר הכי קטן גורר איחור של שעתיים לעבודה, וברגע שהתור  לא על הבוקר ונצברים איחורים - נשרף חצי יום :(
המזל הוא שבאמת ב-3 הפעמים שהלכתי למעקבי זקיקים היה מדובר במעקב חד"פ כי כבר הייתי על סף ביוץ.
לצפיה ב-'מותק בסוף זה יקרה לנו'
מותק בסוף זה יקרה לנו
19/05/2017 | 10:38
1
23
החודש לקחתי את כל כך קשה ומסכן בעלי, הכל נפל עליו. יצא שהייתי במחזור בדיוק ביומולדת שלי גם ובכלל הייתי בדכאון טוטאלי. גם ככה ימי הולדת אצלי הם דכאוניים משהו אז עוד עם המחזור לא היה לי חשק לחיות, נשבעת! 
מזל שנסענו ליומיים והתאווררנו מהשגרה וזה עשה לי ממש טוב. המחזור הסתיים ועכשיו אני בסבב נוסף של איקקלומין. מקווה לטוב... אם אתם יכולים לקחת פסק זמן לאיזה יומיים ללכת לטייל איפשהו זה עושה ממש טוב. חזרתי אחרת לגמרי וחזרה לי האופטימיות. צריך להאמין שזה יקרה ואם לא קרה עד כה, כנראה יש איזו סיבה קוסמית לכך. בלתי אפשרי להתעסק בזה כל הזמן ולהיות סביב זה. תנסו לשבור שגרה קצת...זה עוזר.
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
20/05/2017 | 11:19
19
שברנו שגרה, נסענו אתמול לחגוג יום הולדת לבחור. עשינו טיפול בבריכה והיה לי מזל מטורף! הקדמנו קצת אז טיילנו בסביבה, ופתאום הרגשתי שנפלט לי קריש דם ענקי! הייתי בלי טמפון כי הציק לי לפני זה, תכננתי לשים טמפון ממש לפני הטיפול, אבל גם אם הייתי עם טמפון אין סיכוי שהוא היה עוצר את זה...
נכנסנו למקום של הטיפול והלכתי לשירותים והמשכתי להוציא קרישי גם גדולים. התנקתי ושמתי טמפון וכבר לא נהניתי מהטיפול כי הייתי כל הזמן בחרדה שימשיכו לצאת קרישים לתוך הבריכה... איזה מזל שזה קרה לפני ולא תוך כדי!! אבל זהו, הטיפול בשבילי כבר נהרס...

עכשיו אני לא יודעת מה לעשות ואיך החרא הזה עובד מבחינה לוגיסטית. ראית רופא לפני שהתחלת שוב איקקלומין? אני מפחדת שכשאתקשר מחר להגיד שקיבלתי, לא יאפשרו לי להמשיך טיפול לפני שהרופאה תראה אותי. יש לי תור אליה אבל כבר אהיה אחרי הוסת ויהיה מאוחר מדי להתחיל טיפול, מה גם שכ"כ חבל לי על הגונאל שאם לא יהיה בו שימוש החודש ייזרק בגלל התוקף :(
מן הסתם עד שאני מקבלת וסת אין לי מה ללכת שוב לרופאה, כי צריך לראות אם היו תוצאות לטיפול. אחרי הוסת יש טווח זמן של 3 ימים לראות אותה כי ביום השלישי כבר מתחילים טיפול... אבל זה לא הגיוני לקבוע תור מעכשיו לעכשיו, אז איך זה עובד?
לצפיה ב-'איזה טיפול את עשית אריות???'
איזה טיפול את עשית אריות???
17/05/2017 | 21:49
14
לצפיה ב-'מה שלומך מותק?'
מה שלומך מותק?
18/05/2017 | 10:31
8
35
מה עם ההכתמות? זה התחזק, הפך לווסת?
כי כל עוד אנחנו באזור ההכמות חבל להספיד..
כמו שציינתי אצלי בהריון הנוכחי התחילו הכתמות וכתבתי לחברה הכי טובה שאני מספידה..
ואני אני כבר בשבוע 13+2.
והייתי משוכנעת שזה כי אני עומדת לקבל ורק התחלה של הכתמות.
בכלליות אם את מתחילה עם ווסת  כל כך מהר אחרי הביוץ כדאי לדבר על זה עם הרופא..
אני קיבלתי ווסת 11 יום אחרי ביוץ, והרופא אמר שזה לא כזה תקין.

לצפיה ב-'הלוואי שזה היה הכתמות...'
הלוואי שזה היה הכתמות...
18/05/2017 | 11:26
7
48
אתמול עוד היה לי יום של תקווה כי ההכתמות, שביום הראשון היו ורודות, הפכו ביום השני לחומות, כמו של סוף מחזור... אבל היום הוא כבר ממש בפתח, ברמה שמחר זה כבר נחשב היום הראשון.
הוסת לא מתחילה לי מהר אחרי הביוץ, השלב הלוטאלי תקין. מה שהתקצר זה הזמן בין הוסת לביוץ, אבל הרירית שלי תקינה (בלי עין הרע...)
אם אכן היום הראשון יהיה מחר, זה יהיה יוא"ב 13.
לצפיה ב-'אוף איזה קקה זה!'
אוף איזה קקה זה!
21/05/2017 | 10:56
6
16
מחזיקה אצבעות חזק לחודש החדש.. עכשיו שהשחלות פתוחות.. זה נותן תקווה שהקליטה תגיע מהר מהר
לצפיה ב-'רק אחת פתוחה, והגוף שלי אוהב לבייץ דווקא מהשניה '
רק אחת פתוחה, והגוף שלי אוהב לבייץ דווקא מהשניה
21/05/2017 | 16:45
5
8
לצפיה ב-'איזה גוף דפאקט'
איזה גוף דפאקט
22/05/2017 | 13:17
4
11
הם ישקלו לפתוח גם את השניה?או שאי אפשר<?
לצפיה ב-'לא דובר על זה כרגע'
לא דובר על זה כרגע
22/05/2017 | 17:05
3
17
כי השניה מתפקדת וזה כל מה שצריך.
הבאסה שהגוף הבוגדני הזה לא אוהב לבייץ מהצד הזה.
בינתיים קיבלתי כאפה חדשה.
הלכתי ל US לקראת טיפול חדש, וגילו ציסטות, מה שאומר שאין טיפול החודש... בנוסף לכל הכייף, ממה שהבנתי ציסטה יכולה להגרם מזה שהזקיק גדל ולא בייץ, מה שגורם לי לתהות אם בכלל בייצתי החודש... אמנם לקחתי זריקה שמתזמנת ביוץ, אבל אולי רק אלה של הצד החסום בייצו והזקיק של הצד הפתוח גדל לציסטה... ככה שיכול להיות שגם הפעם בכלל לא היה לי סיכוי להרות...
לצפיה ב-'כשאנחנו צעירות'
כשאנחנו צעירות
23/05/2017 | 11:35
2
7
מפחידים אותנו עם הסיכויים להיכנס להריון לא רצוי
(בחיי שאני לא זוכרת אם לקחתי פעמיים שלוש או ארבע פעמים פוסטינור)
ואז את גדלה, ומבינה שכל החששות שלך, שקיום יחסים ישר מוביל להריון הן תמימות.
זה נכון שיש בנות כאלה, שרק נושמים לעברן והן נקלטות.
אבל בחיי שאם הייתי מבינה עד כמה הגוף שלנו מסובך ומה באמת הסיכוי להיקלט, אולי הייתי קצת פחות מפוחדת בימים ההם.

הזריקה רק מתזמנת או שזה גם הורמונים שמגדילים את כמות הזקיקים בכל ביוץ?
האמת יצא לי לשמוע על לא מעט מקרי ציסטות אצל חברות שלי..
נשמע שזה משהו די שיגרתי://
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
23/05/2017 | 13:39
1
9
לא מאמינה שהייתי על גלולות מעל 10 שנים.

לקחתי גם הורמונים אחרים (גונאל אף) להגדלת מספר הזקיקים. ציינתי דווקא את האוביטרל (לתזמון הביוץ) בגלל שהוא אמור לגרום לזקיקים הללו לבייץ, ונראה שדווקא הזקיק היחיד שהיה ממנו סיכוי להריון לא בייץ והפך לציסטה.

זה אכן די שגרתי בטיפול. רק שאני בזבזתי כ"כ הרבה זמן עד עכשיו, ואז לגלות שכשסוף סוף אחרי כמעט שנתיים היה לי ביוץ אחד ויחיד שהיה אשכרה אפקטיבי - וזה לא קרה ונוצרה ציסטה  
לצפיה ב-'את צודקת זו בהחלט הבנה קשה'
את צודקת זו בהחלט הבנה קשה
25/05/2017 | 06:03
2
ולגיטימי לגמרי להתעצבן ולהיות מאוכזב ומתוסכל..
אני גם הייתי מגיבה בדיוק ככה.
אני פשוט מקווה שעם מתן התרופות להגברת הזקיקים.. יהיו לך זקיקים מובילים ב2 השחלות בפעם הבאה...
ואז יש סיכוי שתבייצי תמיד גם מהשחלה התקינה.
ישר אחרי שתסיימי לטפל בעניין הציסטה.
לצפיה ב-'היי מה איתך חומד?'
היי מה איתך חומד?
18/05/2017 | 10:28
2
34
זה באמת התחזק לכדי ווסת? או שעדיין מדובר בהכתמות?
כי אצלי ההריון הנוכחי לגמרי התחיל בהכתמות ואני הספדתי ובכיתי והיה לי יום מחריד!
ובסוף זו הייתה השתרשות.
לצפיה ב-'היי תודה על ההתעניינות '
היי תודה על ההתעניינות
19/05/2017 | 10:25
1
43
אכן זה היה מחזור, מפתיע שהגיע בדיוק בזמן כך שלא היה אפילו זמן להתארגן על מרשם מחודש לאיקקלומין. התעצבנתי נורא כי לא הצלחתי להשיג את המרפאה במשך שבוע שלם. בסוף למזלי בבית מרקחת פרטי מכרו לי איקקלומין והתחלתי סבב נוסף אתמול. לקחתי את זה ממש קשה החודש שלא הצלחנו  אבל מקווה שזה יקרה בקרוב. יצאנו קצת לנוח ליומיים והתעודדתי וחזרתי עם כוחות.
לצפיה ב-'צר לי לשמוע, חיבוק גדול!'
צר לי לשמוע, חיבוק גדול!
21/05/2017 | 10:19
10
זה נחמד לקחת יומיים לנוח להיות ביחד..
מחזיקה אצבעות בחודש הזה, מעכשיו ברצף!
לצפיה ב-'13 ימים אחרי ביוץ ו 14 וחצי ימים אחרי אוביטרל'
13 ימים אחרי ביוץ ו 14 וחצי ימים אחרי אוביטרל
16/05/2017 | 11:01
2
152
עשיתי בטא הבוקר. כוססת ציפורניים
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
17/05/2017 | 00:54
63
איזה כיף לפגוש אותך כאן! בידיים מלאות אמן!!!
לצפיה ב-'מעדכנת. ומשהו לגבי הבדיקות מהאי ביי...'
מעדכנת. ומשהו לגבי הבדיקות מהאי ביי...
20/05/2017 | 21:19
43
אז ביום בו הועלו הבדיקות הבטא יצאה 33 זה היה יא"ב 11
לאחר יומיים יוא"ב 15 הבטא עלתה ל 120
מחר עושה שוב הכפלה.
השתמשתי ביוא"ב 11 אחרי הביוץ בבדיקה מהאי ביי הבטא יצאה 8 והבדיקה זיהתה אותה! מדהים איזו רגישות יש לה!
לצפיה ב-'מפזרת לכולכן אבקת דופק'
מפזרת לכולכן אבקת דופק
15/05/2017 | 16:40
1
112
אז אני בהריון, אחרי שנה וכמה חודשים של ניסיונות, כל הבדיקות אצלי ואצל הבן זוג היו תקינות, מחזורים סדירים, ביוץ קבוע וטייטל של "בלתי מוסברים".
צילום רחם היה תקין, כל חודש זיהתי ביוץ, קיימנו יחסים במועד, אפילו עשינו כמה הזרעות ושום דבר לא עזר, ככה שלא היתה הרבה תקווה שמשהו ישתנה ושאכן נצליח. התחלתי לדמיין בראש כבר טיפולי הפרייה בהמשך הדרך. 

הניסיון האחרון היה כלול בלקיחת הורומונים כדי לנסות להגדיל את כמות הביציות ובכך לשפר קצת את הסטטיסטיקה. ההורומונים השפיעו עליי טוב ואפילו קצת יותר מידי טוב, מה שהגיע למצב מלחיץ של ריבוי זקיקים, שזה כבר סיפור לפעם אחרת.

חיכיתי שהמחזור יגיע כי לא הרגשתי שום סימנים מיוחדים שמרמזים על הריון. המחזור אצלי מדייק כמו שעון אז כשראיתי שהוא לא מגיע עשיתי בדיקה ביתית שהראתה פס חלש חלש חלש שראיתי אותו רק בזוויות מסוימת ורק תחת מנורת שולחן. בדיקת בטא חיובית, הכפלה והשבוע בדיקת דופק מרגשת.

אני לא יכולה עדיין להתרגש או לשמוח, מאוד אדישה (!!) ולא מאמינה בכלל למה שקורה. כנראה שזה איזשהו מנגנון פנימי שפיתחתי במהלך התקופה הזו כדי להימנע מאכזבה. 

בקיצור, שולחת לכולכן אופטימיות ותקווה גדולה להריון שתיכף ממש יגיע! אני באמת באמת מאמינה שכל אחת בפורום פה תצליח להרות בקרוב ושזה רק עוד קצת עניין של זמן וסבלנות. מחכה כבר לקרוא הודעות מרגשות שלכן ולהתרגש איתכן ביחד! 

לצפיה ב-'תופסת מלוא החופן (אבל משאירה קצת לאחרות)'
תופסת מלוא החופן (אבל משאירה קצת לאחרות)
15/05/2017 | 17:00
71
איזה יופי! ואיזה כייף לך שהמחזור שלך מדייק, אצלי הוא גם היה מדייק אבל כמובן שבשלב שהתחיל להיות לי איכפת אם אני בהריון או לא, הוא התחיל לתעתע..
איזה הורמונים קיבלת ובאיזה מינון, שהגעת לריבוי זקיקים? אני עם 75 גונאל ייצרתי 3 זקיקים.
מבינה אותך לגמרי עם מנגנון ההגנה... אני כל הזמן אומרת לבעלי שגם אם נקלט לא בטוח שזה יחזיק, וגם אם זה יחזיק לא בטוח שנצא בידיים מלאות...

לצפיה ב-'אוף.. מאיפה אתן שואבות את הכוח?'
אוף.. מאיפה אתן שואבות את הכוח?
14/05/2017 | 14:56
5
129
מנסים כבר 11 חודשים, עשינו את כל הבדיקות הבסיסיות וגם מעקב זקיקים שיצאו תקינים. המומחית פוריות אמרה פשוט לחכות.. שלא כדאי להתערב עם כדורים עדיין.
החודש היה לי איחור של חמישה ימים, עשיתי בדיקה ביתית שיצאה שלילית, אבל יומיים אח"כ עדיין לא קיבלתי, אמרתי לעצמי שזה הזמן לבדיקת דם, מלאת התרגשות, באותו יום קיבלתי :(
כבר הייתי בטוחה שהחודש זה החודש! מה עושים? איך מצליחים כל חודש מחדש להתגבר על האכזבה? זה מתחיל ממש להשתלט עליי ולא עושה לי טוב בכלל. אומרים שאסור להיות בלחץ, אבל זה לא נשלט!
בעלי מחזק מאוד, אבל אין מה לעשות, הוא לא חווה את זה כמוני, ואת הלחץ הזה שהמחזור כן מגיע או לא מגיע וכל פעם שהולכת לשירותים בודקת קודם כל..
כבר 3 חברות שהתחילו לנסות אחריי נמצאות בהריון, שזה בכלל שובר.. מה עושים? איך מתמודדים? מאיפה מביאים את הכוחות כל פעם?
החודש כבר באמת הייתי בטוחה שזה זה.
לצפיה ב-'האם עשית צילום רחם?'
האם עשית צילום רחם?
14/05/2017 | 17:00
2
79
יכולה לפרט אילו בדיקות עשית?
האם הגיל הכתוב בכרטיס נכון? 
אם הגיל נכון, לדעתי תדרשי להתחיל טיפול. מעל גיל 35 אחרי חצי שנה כבר אפשר להתחיל טיפול. נכון שאם אתם לא מוסברים זה יכול להיות עניין של זמן, אבל השאלה כמה זמן... נשמע שאין לך סבלנות לחכות, אז אני לא רואה סיבה לחכות. במיוחד אם את רוצה עוד ילדים.

לגבי הכח... אני לא כ"כ רציתי הריון, אז פחות הפריע לי שאנחנו לא נקלטים. אחרי שנה ושלוש התחלנו בירורים ואז הלחץ כבר התחיל. מה שעזר לי, זה לדעת שיש עוד הרבה אופציות לפניי. גיליתי שכל הזמן הזה לא יכולתי להרות, ועכשיו כשיודעים איפה הבעיה-יודעים איך לטפל. אז התחלתי במעקבי זקיקים שלא יצא מהם כלום, אבל עודדתי את עצמי שיש מה לעשות - לקחת הורמונים. ואם זה לא יעזור, אז אמשיך להזרעות ואם לא - להפריה. יש מה לעשות. לא אפסו הסיכויים, להפך. עם הטיפולים אני במצב הרבה יותר טוב משהייתי בלי. 
אצלך שלוש חברות בהריון, אצלי כל החברות עם ילדים/בהריון. 2 הגיסות שלי נכנסו להריון חודש אחרי חודש. אני מנחמת את עצמי בזה שא. ההריון שלהן לא בא על חשבוני. ב. אין לדעת מה הן עברו בשביל ההריון הזה, אולי גם להן היה קשה? אולי זה הריון מטיפולים? יש בסביבה הקרובה שלנו הרבה יותר אנשים שעברו טיפולים מאשר אנחנו חושבות. אז ככה אני מעודדת את עצמי. ומתבאסת עם בוא המחזור, אבל מלאת מוטיבציה לעבור לשלב הבא בטיפולים.
לצפיה ב-'היי'
היי
14/05/2017 | 17:59
1
69
מסתבר שהגיל בכרטיס לא נכון, חגגתי 29 לא מזמן. לא עשיתי צילום רחם.
אין לנו ילדים ובעיקר אין לי סבלנות לחכות כי אני מרגישה שכבר עובר יותר מידי זמן וזה לא מצליח.. ואין מה לעשות, ככל שעובר הזמן ככה רוצים יותר. וכשלחברות האחרות זה נקלט תוך מקסימום ארבעה חודשים, אז אתה שואל למה אצלי זה לא?
מסכימה איתך, יש הרבה מה לעשות. בייחוד שעוד לא התחלתי לעשות משהו מבחינת התערבות רפואית. סתם קשה, מאכזב, בעיקר כשיש איחור וכבר חושבים "הנה.. זה מגיע גם אליי.."
ובעיקר הסביבה, כשזורקים לי הערות (כי אוי ואבוי אנחנו נשואים כבר 3 שנים ואיך עוד לא עם ילד במדינה הזו שכולם מתערבים לכולם).. ואז אני מתעצבנת... אבל גם לא רוצה לשתף שלא מצליחים.. כי לא חושבת שזה עניין של כולם.. זה בכלל מציק!!!
בקיצור, מורכב.
תודה על התגובה, אני לגמריי צריכה לקחת את הכיוון הזה שלך. ובאופן כללי לנסות יותר לשחרר, זה כ"כ קשה..
לצפיה ב-'ממליצה לך לעשות'
ממליצה לך לעשות
15/05/2017 | 08:01
55
לא הבדיקה הכי סימפטית בעולם, אבל אחרי שהבדיקות הבסיסיות חזרו תקינות, נשלחתי לצילום תוך אמירה של "כנראה שגם הוא יהיה תקין, אבל בואי ניהיה בטוחים".
אז זהו, שלא. 2 חצוצרות חסומות שהסבירו שנה ושלוש של נסיונות שווא. בלי הצילום הייתי ממשיכה לשרוף זמן.
אצלי הצילום פתח חצוצרה אחת ורק עכשיו אני באמת יכולה להתחיל בנסיונות אמיתיים. יש גם את אגדת צילום הרחם, לפיה הסיכוים להרות אחרי הצילום גם אם הכל נמצא תקין הם גבוהים יותר, כי הצילום מנקה שאריות הפרשות שפוגעים במעבר חלק של הביצית. 

אני לגמרי מבינה אותך, אנחנו נשואים 4 שנים ואנשים מרשים לעצמם לדחוף את האף שלהם, במיוחד מהצד של בעלי, שהוא גם הבכור וגם היחיד שיעביר את שם המשפחה הלאה..
 לשמחתי ממתי שהגיסות נכנסו להריון ההתרגשות העסיקה את המשפחה מספיק בשביל לצאת לי מהוריד, והם גם מפחדים ממני...
עד עכשיו, כשבאמת לא רציתי, אמרתי לכולם שאני לא רוצה. עכשיו אני כבר זורמת עם זה וממשיכה להגיד את זה. אנשים כל כך חסרי טאקט ולא מבינים את ההשלכות של השאלות התמימות שלהם...
לצפיה ב-'מבינה לליבך'
מבינה לליבך
15/05/2017 | 16:17
38
אין דבר יותר מתסכל מלראות מישהי בהריון סתם ככה ברחוב, זוג עם תינוק קטן ושלא לדבר על חברות קרובות שנמצאות בהריון. נראה שתמיד לכולן זה תופס כל כך מהר !!! 
קשה להתמודד כל חודש כשהמחזור מגיע ואני מבינה כמה זה שובר. אני חושבת שאפילו שהרופאת פוריות אומרת שכדאי לחכות, אולי כדאי להתחיל לבדוק על אפשרויות טיפול (לא כי זה אומר שאין סיכוי שתצליחו בניסיונות הבאים), אלא רק כדי שתוכלי להרגיש שאת בעשייה ופועלת למען השגת ההריון בהילוך חזק יותר. זה יכול להיות באמת הצילום רחם או אם יש צורך בביצוע בדיקות אחרות שעוד לא נעשו. אפילו גם טיפול משלים כמו רפלקסולוגיה ודיקור או כל טיפול אחר שתבחרי, זאת גם סוג של עשייה ואולי בתחושת העשייה הזו תרגישי התקדמות. אני בטוחה שההריון יקרה ממש בקרוב ושהדרך אליו נועדה רק כדי לראות שכולנו יודעות לעמוד באתגרים =)
קחי כוחות, תעשי אולי משהו כיפי השבוע בשביל עצמך ובשביל הנפש ויאללה לעוד חודש מוצלח במיוחד!!!
לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
15/05/2017 | 16:56
32
זה לא פשוט אבל תמיד יש עוד חודש לנסות.. פשוט תעשו כל מה שצריך, כל מה שהרופאים אומרים, בדיקות וכו'. תעקבי אחרי הביוץ..בסוף זה יגיע. אפילו קטנת אמונה כמוני אומרת לך את זה. אני עצמי כבר על סף יאוש. אצלכם אתם נשואים 3 שנים ואין לכם עדיין ילד ואני נשואה כבר 8 שנים ויש לי ילדה אחת בת 6. אנשים שהם זרים גמורים שואלים יש לך רק אותה? למה אתם לא מביאים לה אחים? וזה בכלל מתסכל כי לא רציתי פער כזה ענק בין הילדים...והכי גרוע, אני אפילו לא יודעת מתי זה יקרה ואם בכלל.... מאוד מבינה לליבך. עוזר לי לדעת שאני במעקב, שאני עושה מה שצריך ולא שאננה. גם אני החודש חשבתי שזה זה, עשינו הכל לפי הספר...ואתמול קיבלתי מחזור. קשה לי מאוד להרים את עצמי אבל יש ברירה?  לא! כי לרחם על עצמי ולבכות לא יגרום להריון , משתדלת לשמוח בדברים אחרים ולהמשיך במה שצריך לעשות  באופטימיות. 
לצפיה ב-'סקר איקקלומין'
סקר איקקלומין
15/05/2017 | 15:05
1
56
בנות שלא מקבלות מחזור ומבייצות בכלל- איזה מינון איקקלומין קיבלתן?

הייתי אצל רופאה שהביאה לי 2 ביום. בגלל שהיא לא רצתה להביא לי יחד עם מעקב זקיקים עברתי לרופא אחר שאמר לי להישאר עם המרשם של הרופאה של 2 ביום אבל אמר שהוא חושב שלכדור אחד אני לא אגיב כלל ושלשניים אני אגיב יותר מדי טוב (הריון מרובה עוברים).
לצפיה ב-'אני קיבלתי שני כדורים ליום למשך 5 ימים'
אני קיבלתי שני כדורים ליום למשך 5 ימים
19/05/2017 | 15:58
14
אני לא ממש מבינה בזה, התחלתי עם איקקלומין בחודש שעבר. לא עזר, לא נקלטנו.
אתמול התחלתי סבב נוסף. 
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:30
14
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות מנור מדיק
פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה