לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'חדשה שלא כל כך חדשה'
חדשה שלא כל כך חדשה
19/02/2017 | 17:35
2
85
היי בנות,
אני בעיקר מחפשת אווירה תומכת ומעודדת וטיפה הזדהות כי ממש באסה לי
אני מרגישה שהגוף שלי מתחיל להתחרפן. מאז שקיבלתי מחזור כנערה הייתי עם מחזור די סדיר. וכשהתחלנו לנסות והתחלתי יותר לשים לב למחזור ולאפיין אותו, זה כאילו שהגוף שלי פשוט השתגע. כל פעם היה מחזור מוזר ושונה מהקודם, פעם שונה במרקם, פעם בכאבים, פעם הגיע מאוחר מידי ועכשיו, כבר חודשיים, מגיע הרבה יותר מוקדם ובלי כאבים בכלל!!
התחלנו בבדיקות ועל פניו הכל נראה תקין, אבל אנחנו מנסים מעל שנה ואני כבר ממש מיואשת.

יצא לכן לחוות מחזורים מוקדמים ובלי כאבים?
לצפיה ב-'לי היה ה-כ-ל'
לי היה ה-כ-ל
19/02/2017 | 20:21
63
מחזור שהקדים ללא כאבים, הכתמות או סימנים מקדימים. מחזור שבושש להגיע עם PMS מזעזע, מחזור שדייק וכאב כמעט עד נטילת כדור (ממעטת מאד מאד), מחזורים עם דימום קל, מחזורים עם דימום ארוך. ה-כ-ל.
טוב שאתם בבירורים.
שתהיה הצלחה ובקרוב!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה אלינו לשהות קצרצרה!'
ברוכה הבאה אלינו לשהות קצרצרה!
21/02/2017 | 20:00
7
מה שאת מתארת... מתארות עוד המון בנות...שברגע שהחלו לנסות הכל השתגע והכל השתנה... גם אצלי היה ככה... ממחזור שהיה מגיע כמו שעון שוויצרי למחזור שמתעתע בי יומיים לפני או אחרי התאריך... מווסת שמגיעה בבום לווסת שמתחילה בהכתמות... מווסת ללא כאבים לווסת עם כאבי בטן... מאפס תופעות אחרי ביוץ למיליון תופעות שיכולה לקשר להיריון...אז את... ופחות או יותר כמו כולן עם אותן התחושות ואותן השגעונות.
אחרי שנה של ניסיוניות בהחלט מומלף לפנות לבירור.
האם היית מזהה ביות בדרך כלשהי?
איזה בדיקות ביצעתם?
לצפיה ב-'בדיקת זרע לא תקינה ��'
בדיקת זרע לא תקינה ��
20/02/2017 | 15:40
3
58

שלום לכולם, אנחנו בניסיונות לילד שלישי, ילדה ראשונה טבעי בניסיון של חודשיים, ילד שני אחרי הזרעה ראשונה, שביצענו בעקבות תקופה ארוכה של נסיונות. בעלי בן 35 אני 34,מחזורים סדירים מאוד, מזהה ביוץ בכמה דרכים. 
הרופא שלח למספר בדיקות גם אותי וגם את הבעל. בדיקת הזרע שקיבלנו קצת הפתיעה  אותנו לרעה. בפעמים הקודמות היתה מורפולוגיה 4. כמה זה חמור? 
לצפיה ב-'יכולה לענות רק מניסיוני'
יכולה לענות רק מניסיוני
20/02/2017 | 16:46
45
אני ובעלי שנינו בני 31-32 ואין לנו ילדים. בעלי ביצע בדיקת זרע לאחרונה שיצאה הרבה יותר גרועה מזו שאת מציגה. אצלך רק נתון המורפולוגיה נמוך. אצל בעלי הכל נמוך ומורפולוגיה גם 1%
אנחנו עדיין לפני פגישה אצל רופא פריון אבל בינתיים למרות הפעמים נקלטתי פעמיים... אחת הייתה כימי והשנייה לצערי הסתיימה בסוף שבוע 7
אבל עדיין אמרו לי שזה לא משנה כי נקלטתי כך שאולי שווה לנסות קצת טבעי לפני שפונים לטיפולים....
לצפיה ב-'שיחזור על הבדיקה'
שיחזור על הבדיקה
20/02/2017 | 21:59
31
הרופא אמר לנו שגם מחלה יכולה להשפיע על הבדיקה - בטווח של 3 חודשים.. ז"א שיכול להיות שהוא היה קצת חולה לפני 3 חודשים וזה השפיע על התוצאה. סביר להניח שבבדיקה חוזרת הערך לא יהיה בשמים, אבל אולי יעלה קצת, אל תתבאסי עדיין. מעבר לזה אני לא מבינה בזה יותר מדי. שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'בגדול'
בגדול
21/02/2017 | 19:55
7
הבדיקה מעולה פרט למורפולוגיה שזה נתון שמאוד יכול להשתנות בין בדיקה לבדיקה...בדרך כלל כשיש תוצאה לא חד משמעית ממליצים לחזור על הבדיקה.
לצפיה ב-'עשינו בדיקות פרופיל הורמנלי ובדיקת זרע יצא תקין'
עשינו בדיקות פרופיל הורמנלי ובדיקת זרע יצא תקין
20/02/2017 | 17:55
15
56
השלב הבא רוצה לשלוח אותי לצילום רחם...אוף מפחדת מזה קצת
אמר שאנסה עוד חודש חודשים עם לא לעשות צילום רחם.. בגלל הגיל שלי אמר לא רוצה יותר מידי לחכות... מנסים 5 חודשים בערך

מה עדיף בלינאדו או במאיר לעשות צילום? מהקופה הביאו לי רק את שני האופציות האלה בעצם (קופת חולים כללית)
בנתיים אחכה עם הצילום מה דעתכם??
לצפיה ב-'לניאדו!!!!!'
לניאדו!!!!!
20/02/2017 | 21:53
11
41
עשיתי שם היום את הבדיקה והאמת שכתבת אחריה פוסט ארוך וסופר מפורט - אבל משום מה הוא לא נשלח  ואין סיכוי שאני כותבת אותו שוב.

אם את מתכוונת לעשות את הצילום ואם יש לך מחזור סדיר, אני מציעה לך להתקשר כמה שיותר מוקדם לקבוע. הרופאה אמרה לי להתקשר ביום הראשון של הוסת ולקבוע ללפני הביוץ (כדי לא לפספס את החודש). שאלתי אם אין בעיה של זמינות תורים ואם באמת אוכל לקבוע תוך שבוע וחצי והיא אמרה שאין בעיה. אז זהו, שיש. עושים את הבדיקה רק פעפם-פעמיים בשבוע ולצערי הכי מוקדם היה שבועיים אחרי הוסת - בדיוק בביוץ... התקשרתי למאיר - אמרו לי שרק באפריל יפתחו תורים... לך אין בעיה לחכות אז זה בעצם פחות משנה. אני לא רציתי לבזבז עוד זמן.
בקיצור, הצוות של לניאדו מלאכים. מלאכיות, יותר נכון. אין לי מילים.
לצפיה ב-'וואו זה נשמע שממש היתה לך חוויה טובה!'
וואו זה נשמע שממש היתה לך חוויה טובה!
20/02/2017 | 22:51
6
29
אני ממש שמחה בשבילך!!!!

אשמח גם לשמוע איך היתה הבדיקה (רק אם יהיה לך זמן לכתוב, בלי לחץ).

קבעתי בדיקה דרך המוקד של כללית והציעו לי משום מה רק את מאיר.

מתה מפחד...אם יש לך טיפים טובים אני אשמח =)
לצפיה ב-'וואי, מה זה לא...'
וואי, מה זה לא...
20/02/2017 | 23:08
5
45
לא הייתה לי חוויה  טובה בכלל... פשוט הצוות המקסים מנע מזה להיות טראומתי. 
אני מעדיפה לא להכנס לחלק הטראומתי כי נראה לי שזה די נדיר ואני לא רוצה להכניס לסרטים סתם.

אכתוב עכשיו יותר בקיצור:
עושים לך במקום בדיקת שתן, מחתימים אותך שאת מודעת לסיכונים ושואלים מאה  פעם על אלרגיות.
מכנסים לחדר בו מנחים אותך ללבוש את החלוק שפתוח בתחת ולהשאר רק עם חלק גוף עליון.
עולים על הכסא ואז מפסקים את צוואר הרחם כמו בבדיקת פאפ - מי שעברה פאפ יודעת שמדובר בכאב לא נעים אבל סביל. ואז מכניסים איזה משהו שמקבע את צוואר הרחם - לי זה היה החלק הכי כואב בבדיקה. במקביל משחררים את הספקולום אז לפחות נפטרים מזה. מזריקים את הדיו, מרגיש כמו כאבי מחזור קלים. לי היו חסימות אז אמרו לי שמזריקים יותר בלחץ כדי לפתוח. זה באמת די כאב ואפילו השמעתי יבבה בקול, אבל תוך שניה עם כבר היו בחוץ.
מתלבשים, שמים פד ומחכים לדיסק.
לקחתי אופטלגין שעה לפני, זה לא הרגיש כאילו שהוא עזר... מצד שני, לא יודעת איך זה היה מרגיש בלעדיו.
מלווה לא קריטי - הוא היה שם איתי יותר לתמיכה הנפשית. אבל יש בנות שלוקחות את הכאב יותר קשה ואי אפשר לחזות מראש איך תרגישי. אני יכולה להגיד שאם הוא לא היה, לא הייתה לי בעיה לנהוג חזרה. מעבר לזה, אם הבדיקה לא הייתה באמצע היום גם הייתי הולכת לעבודה. 
אני עדיין מדממת (יומיים של דימום זה תקין) ולפעמים יש לי כאבי מחזור קלים, אבל לגמרי חזרתי לשגרה והתנחמתי בשופינג :)
אין לי טיפים מעבר ללקבוע תור כמה שיותר מוקדם למועד שאחרי הסיום המשוער של הוסת כדי לא להפסיד את הביוץ.

לי במרפאה נתנו טופס שכתוב עליו לניאדו ומאיר. כשהתקשרתי למאיר הם הציעו לי גם בי"ח כלשהו בפ"ת. אמרתי שזה לא ברשימה אבל הם אמרו שזה בי"ח של כללית ולדעתם אפשר גם שם. ויתרתי כי זה קצת רחוק  והקשה עלי מבחינה לוגיסטית אז לא בדקתי אפילו, העדפתי לפספס את החודש הזה ולסיים עם זה כבר. 
לצפיה ב-'אני כל כל שמחה בשבילך(:'
אני כל כל שמחה בשבילך(:
20/02/2017 | 23:31
4
32
דבר ראשון שסוף סוף עברת את הבדיקה הזאת ודבר שני שהינה, אולי זאת הייתה הבעיה! (החסימות?) וחודש הבא תעזבי אותנו (:
ידעת שבגרמניה עושים כל חצי שנה פאפ? (ובדיקת שד ידנית שזה מאוד חשוב) אני כל כך רגילה לזה שזה בכלל לא מרגש אותי../: יש לי גם שיטה קטנה.. לקיים יומיים לפני יחסים ואז תמיד הבדיקה עברה לי בלי דימומים בכלל!! ואם לא הספקנו, אז פעם אחת כבר בכיתי מרוב כאב.. ):
לצפיה ב-'Haych מזל טוב!'
Haych מזל טוב!
21/02/2017 | 06:59
1
26
אני יודעת שאת עוד לא בהריון, אבל 2 חצוצרות חסומות זה בדיוק 0% סיכוי בחודש.
שמחה מאד שנמצאה הבעיה, מקווה שמכאן את מתעברת בביוץ הקרוב.
מחזחקה לך אצבעות לביוץ מהשחלה הנכונה והיקלטות מהירה מהירה. מהירה!
וידיים מלאות עוד בשנת 2017.
לצפיה ב-'אמן והלוואי, תודה!!'
אמן והלוואי, תודה!!
21/02/2017 | 07:10
8
לצפיה ב-'פאפ כל חצי שנה נשמע מוגזם, לא?'
פאפ כל חצי שנה נשמע מוגזם, לא?
21/02/2017 | 07:15
1
21
בארץ זה כל 3 שנים נראה לי. אני עשיתי לפני שנה ועשו לי השנה שוב כי צריך לפני טיפולים. האמת שהפאפ לא מרגש אותי, הרופא היה ממש אלים אז זה כאב ודיממתי המון אבל לפני כן מעולם לא דיממתי.
נשמע מעניין לקיים יחסים יומיים לפני :) חבל שבצילום רחם זה לא תופס (כי אסור לקיים יחסים מחשש להריון) למרות שנראה לי שדימומים אחרי הצילום זה בלתי נמנע... בכל מקרה, גם דימומים כבר אין. אבדוק היום עם בדיקת ביוץ, אני אמורה להיות אחרי אבל אולי קרה נס והוא התעכב ותיהיה עוד תקווה החודש.

אגב, סורי שאני פולניה ומסתכלת על הצד השלילי של הדברים, אבל גם אם לא נקלטנו בגלל החסימות זה לא אומר שמעכשיו הכל ילך לנו בקלות, לא חסרות בנות שהכל תקין אצלן ואצל בן זוגן והם נופלים בקטגורית ה"לא מוסברים"... 
נצטרך לחשוב מה עושים... בעלי החמוד בעד לנסות טבעי עכשיו כי הוא לא רוצה שאזריק ואמלא עצמי בהורמונים. אני לא יודעת אם יש לי סבלנות לחכות. לקח כ"כ הרבה זמן עד שהעזתי לפנות לרופא פוריות ועכשיו אני לגמרי בעניין, לחזור לנסיונות טבעיים מרגיש לי קצת בזבוז זמן..
לצפיה ב-'גם אני חושבת שזה מוגזם/:'
גם אני חושבת שזה מוגזם/:
21/02/2017 | 07:52
19
אבל הם אוהבים לבדוק הכל בידיים ובמיוחד לפשק לך הכל שמה עם המלקחיים..( שכחתי לציין שאחרי שהיא גם מכניסה כמה וכמה אצבעות לשמה ולוחצת על הבטן), ממש ימי הבניים!! וגם על כל אולטרסאונד צריך לשלם עוד 25 יורו.. אני הצלחתי לקבל 3 (במשך 5 וחצי שנים!!) כי התלוננתי על בעיות ואז לפחות היה בחינם..ופעם אחת התגלתה לי ציסטה די גדולה והיא ממש לא התרגשה מזה ולא הסכימה לעשות אולטסאונד עוקב שזה נעלם /: לפחות ממה שביררתי אבל, שהרופאי פוריות פה דווקא מעולים (:
הלוואי שהוא התעקב!! (: אני יודעת, נשמע מטורף לחזור לנסות טבעי, אבל אולי הרופא גם ימליץ על זה בעצמו? אולי זאת כל הבעיה? (וזאת יכולה להיות כל הבעיה.. למשל אצל ההורים שלי שהיו לא מוסברים במשך 6 שנים..כן,אני יודעת הכל הכל על טיפולים משמה..ויש לי אח(: )
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המפורטת...אגב את בחרת רופא מסוים בלנאידו?'
תודה רבה על התשובה המפורטת...אגב את בחרת רופא מסוים בלנאידו?
21/02/2017 | 09:09
3
6
לצפיה ב-'לא בחרתי ואני לא יודעת אם אפשר'
לא בחרתי ואני לא יודעת אם אפשר
21/02/2017 | 09:31
2
19
היה לי בוער לעשות את הבדיקה אז הלכתי לתור הכי קרוב שהיה.
לצפיה ב-'זה כואב מאד הבדיקה? או כאב נסבל '
זה כואב מאד הבדיקה? או כאב נסבל
21/02/2017 | 10:07
1
17
אני מזה בחששות עם לעשות...מצד אחד עם יש חסימות מגלים בצילום
לצפיה ב-'לא רק מגלים, גם פותחים במידת האפשר'
לא רק מגלים, גם פותחים במידת האפשר
21/02/2017 | 10:21
20
לי פתחו.

כאב זה נורא סובייקטיבי. בגלל זה יש את סיפורי הזוועה ברשת, יש בנות עם סף כאב נמוך יותר, גם הלחץ משחק פה תפקיד.
אני לא לוקחת משככי כאבים כמעט אף פעם, וכשאני לוקחת אני מסתפקת באקמול כי הגוף שלי לא מורגל. הפעם לקחתי אופטלגין בתקווה שזה יהיה ממש חזק, אבל עדיין כאב. כמו שאמרתי, היתה לי גם איזו תקלה בבדיקה בגללה כאב לי יותר ממה שאמור לכאוב וזה הוסיף לי ללחץ.
אם אני מנקה את זה - זה היה כאב נסבל. ה"יופי" בזה שמדובר בבדיקה מאוד קצרה והכאב נגמר ברגע שמסתיימת הבדיקה (חוץ מאי נוחות או כאבים קלים שיש אח"כ).
אני יודעת שיש בדיקה שעושים נראה לי בפרטי והיא אמורה להחליף את זה ולהיות יותר סימפטית, אבל אם יש לך סף כאב סביר הייתי חוסכת את הכסף של בדיקה פרטית. 5 דקות וזה מאחורייך.
לצפיה ב-'צילום'
צילום
21/02/2017 | 17:30
2
16
בת כמה את? בדרך כלל עד גיל 35 מחכים שנה לפני בירורים ומעל 35 בירור אחרי חצי שנה...
שמעתי המון דברים טובים על לניאדו
לצפיה ב-'אני בת 38 וחצי'
אני בת 38 וחצי
21/02/2017 | 17:38
1
5
לצפיה ב-'אז...'
אז...
21/02/2017 | 19:52
4
לכי עם ההמלצות... תקבעי תור לצילום רחם... תראי אם תקין או לא ותמשיכי הלאה אל המטרה המיוחלת
לצפיה ב-'צילום רחם במאוחדת'
צילום רחם במאוחדת
21/02/2017 | 17:41
7
שלום, מישהי יודעת איפה עושים צילום רחם באזור ר"ג/ב"ב/ת"א במאוחדת והאם צריך טופס 17?

לצפיה ב-'כמה שאלות לא קשורות אחת לשנייה'
כמה שאלות לא קשורות אחת לשנייה
20/02/2017 | 06:00
7
76
1. אחרי כמה מחזורים וממוצע- המחזור שלי הוא כ 33 ימים. משמע הביוץ ביום ה 16. התחלנו ביו"מ ה 12, כשיומיים לפני הרגשתי הפרשות ותהיתי האם הביוץ כלכך מוקדם. יכול להיות ??
2. בהמשך לכך- אתמול, שבעצם היה יו"מ 14 גם ניסינו והיתה לי בדיקה שגרתית אצל הרופאה. תחילה היא אמרה שהיא רואה שאני לקראת ביוץ אבל משום מה לא רואה את השחלות שלי ???? איך זה ייתכן ?? ואז אמרה שיש מצב שאני כבר בביוץ ... אז אם היא אמרה זה נכון ?? באותו יום בצהריים בדקתי עם סטיק שהראה פס אחד בלבד. מה אמין מכל הבדיקות ??
3. האם כדאי לקמפ"ר באותה שעה אחת ליומיים? כי לעתים יוצא לנו פעםן אחת בבוקר ויומיים למחרת רק בערב.. עדיף באותה השעה ?
4. סביב כל זה גם תקף אותי וירוס.. חום צינון שיעול וכזה. האם זה יכול להשפיע על הקליטה ??
רוב תודות לעונות :)
לצפיה ב-'מקווה שאצליח לענות על כמה מהשאלות'
מקווה שאצליח לענות על כמה מהשאלות
20/02/2017 | 10:07
6
50
1. בעיקרון אם יש מחזורים באורכים קבועים, אמור להיות ביוץ בתאריך קבוע..
אבל קורה שיש לפעמים ביוץ מוקדם/ביוץ מאוחר, אלא אם כן את בודקת עם הסטיק ורואה שהיה ביוץ/ עושה בדיקות דם.. אין ממש איך לדעת.
האם יצא לכם לקמפר גם סביב יומ 12?

2.בבדיקת אולטרסאונד אפשר לראות אם את קרובה לביוץ/היה ביוץ.. אבל קשה לדעת בדיוק.. הראות לא ממש נוחה לקביעה, ולכן כדי לעשות את זה אופטימלי משלבים בדיקות דם/ שאת יכולה לשלב בדיקה של סטיק.
האם כבר יצא לך לזהות עם הסטיקים שיש לך בבית ביוץ, את יודעת שהם תקינים בוודאות?
איך את בודקת? עדייף שתן של אמצע היום, ועדייף עם שתן מרוכז ייחסית.
ייתכן אולי שבייצת ביומ 12 ולכן היא רואה שהיה ביוץ, ואת כבר לא רואה את זה בסטיק.

3.ככול הידוע לי אין חשיבות לשעה של קיום היחסים, סהכ הזרע יכול לשרוד 48 שעות בגוף, יש מי שאומר שאפילו 72..

4. ממה שידוע לי אין השפעה של מחלה על קליטה..

לצפיה ב-'תודה על התשובות'
תודה על התשובות
20/02/2017 | 11:07
5
34
אכן קימרפנו ביו"מ 12 וביום 14. 
עכשיו בדקתי בסטיק, אין שום פס.. אבל לפי לוח הזמנים שלי הביוץ אמור להיות סביב יום רביעי הקרוב לכן זה הגיוני. אממה, לאור הה]רשות ותגובה של הרופאה, אולי כבר היה ביוץ..?
טוב קימפרנו ביום 12 נקווה לטוב .. בינתיים אמשיך עם הסטיקים לראות אולי כן תהיה עליה בהורמון ואכן הביוץ עוד לא קרה.. השאלה מה הסיכויים ? 
לצפיה ב-'לפעמים הגוף משתנה'
לפעמים הגוף משתנה
21/02/2017 | 11:53
4
13
ואם יצא לך חיובי ב12 , הייתי נוטה להאמין לזה..
ובכל מקרה נאלץ פחות לחכות ולראות, לא?:)
סהכ , כל עוד כיסיתם גם את יומ 12 וגם אחרי.. זה כל מה שחשוב

לצפיה ב-'תודה לך, אבל עכשיו שמתי לב למשהו-'
תודה לך, אבל עכשיו שמתי לב למשהו-
21/02/2017 | 14:46
3
19
מסתבר שלא קראתי את התוצאות של הסטיק נכון.. צריך לחכות 10 דקות מהבדיקה?? כי עכשיו חיכיתי וראיתי פס בהיר נוסף.. מניחה שמחר יתחזק.
אתמול בערב קימפרנו ותכננו גם היום. מחר כנראה יהיו שני פסים חזקים. אז האם נכון לקמפר גם היום? או דווקא מחר ? או גם וגם ?
איך לבנות את הלו"ז ? :)
לצפיה ב-'קימפורים ועוד'
קימפורים ועוד
21/02/2017 | 15:00
2
21
מרגע קבלת סטיק חיובי שזה שני פסים חזקים הביוץ יתקיים ב72 שעות הקרובות... לא תמיד יש מסלול ברור לפסים ויכול להיות שביום אחד יהיה פס חלש או לא יהיה וביום הבא כבר יהיו 2 פסים חזקים.
אם מחזור הווסת שלך הוא 33 ימים זה אומר שהביוץ יהיה לרוב בין יום 16 ל21 ....
ואפשר לקמפר כל יום....או... אחת ליומיים איך שנוח לכם...
לצפיה ב-'לא.. אני שונאת חישובים :)'
לא.. אני שונאת חישובים :)
21/02/2017 | 15:08
1
18
אז תעזרי לי לחשב פליז איך הכי כדאי לי לקמפר.. 
אם היום יו"מ 16, וראיתי פס בהיר בסטיק. 
אתמול קימפרנו..
מה הלאה ? :)
לצפיה ב-'להמשיך לקמפר'
להמשיך לקמפר
21/02/2017 | 17:28
9
יום כן יום לא ולהמשיך לבדוק עם הסטחקחם שתדעי להבא מתי הביוץ אם לא יילך החודש...
לצפיה ב-'חפירה... '
חפירה...
21/02/2017 | 09:09
5
57
סליחה מראש.. אבל חייבת לקטר קצת..
לא יודעת מתי היה לי ביוץ. בערך בין ה-10 ל-13 לחודש.
בדרך כלל המחזור שלי מגיע תמיד 4-5 ימים קלנדריים לפני הקודם. כלומר אני אמורה לקבל בשבת. היום התעוררתי עם הפרשה חומה בהירה, כמובן חשבתי שזו השתרשות וברוב טפשותי קצתי לבדוק וכמובן יצא שלילי. מה שכן אחרי 10 דקות בערך ראיתי ממש ממש צל של פס, אולי לגמרי דמיוני, שנעלם אח"כ. עכשיו אני רואה די בבירור פס שני בצבע לבן.
יכול להיות עדיין שזה זה? לבדוק עוד כמה ימים?
לצפיה ב-'זו חפירה? כבר התכוננתי ל2 עמודים לפחות של טקסט'
זו חפירה? כבר התכוננתי ל2 עמודים לפחות של טקסט
21/02/2017 | 11:59
30
ממש לא חפירה, וזה המקום לשתף:)

קודם כל-אל תספידי.. בהחלט יש סיכוי לדימום השתרשות.
יש סיכוי שבדקת מוקדם מידי.
(מספרת מהנסיון האישי שלי, שבבדיקת בטא יצא לי שלילי, ויומיים אחרי בסטיק יצא חיובי! והיום הקטנה בת 1.3, פשוט בדקתי מוקדם מידי.)
תחכי עוד יום-יומיים .

בנוגע לבדיקה היום, נשמע שזה יותר קו התאדות מאשר קו שמעיד על הריון.

לצפיה ב-'קצת מוקדם לדעת'
קצת מוקדם לדעת
21/02/2017 | 12:02
26
אני יודעת שזה מרגיז ומתסכל וכל-כך קשה לחכות.
כשיש פס - יש פס.
פס שמופיע ונעלם מעלה חשד לפס אידוי, בפרט שאת 4 ימים לפני מועד קבלת המחזור (בערך יוא"ב 9-10). נסי להתאפק עד יוא"ב 12, בבדיקות מאד רגישות יכולה להתקבל בטא חיובית. אם את משתגעת, הדרך הכי טובה היא בדיקת דם. והיא אמורה להיות חיובית כבר מחר לדעתי.
אם בדקת עם קליר בלו אז אל תתייחסי לתוצאה בכלל, היא בדיקה נוראית.
הלוואי שזה החודש שלך !!!!!!!
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
21/02/2017 | 12:59
2
23
חשבתי הריון חמישי אני אקח בצורה יותר שקולה אבל מסתבר שממש לא :-)
ככ מקווה שזו אכן השתרשות ולא סתם עוד מחזור. אנסה להתאפק עד יום שישי..
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
21/02/2017 | 15:01
1
8
לצפיה ב-'תודה '
תודה
21/02/2017 | 21:55
לצפיה ב-'דברים שמבאסים אותי'
דברים שמבאסים אותי
20/02/2017 | 16:56
6
68
היום כשסיימתי לעבוד (אני גננת) סבתא של אחד הילדים הביאה לעובדות בצהרון חולצה שכתוב עליה מזל טוב ממני לגיל 31 (משהו כזה...)  על מנת שהילד ילבש אותה כשאמא שלו תבוא לקחת אותו
הופתעתי מהמחווה וגם חייבת לציין (רק כי אני יודעת שזה לא פורום שיפוטי...) שמאוד קינאתי והתחשק לי לבכות...
יש לי אובססייה בחישוב גילאים של אימהות וילדיהן ומתי הם נולדו... לפני שהתחתנתי הייתי בלחץ גם מזה...
האמא הזאת קטנה ממני בחצי שנה וכבר יש לה בן בן 3 וחצי...
אני יודעת שצריך להודות על מה שיש וגם לא יודעת מה קורה במשפחה שלהם אבל תמיד נצבט לי הלב ואני מתחילה להילחץ מזה שאין לי עוד ילדים, ומתי זה כבר יגיע, ומתי יהיה הריון תקין והאם יהיו לנו כמה ילדים?? וכמה זמן זה יקח ועוד ועוד חרדות למיניהן....
זהו חפרתי ..
שיהיה שבוע טוב ובשורות טובות לכולן
לצפיה ב-'מבינה אותך...'
מבינה אותך...
20/02/2017 | 21:56
3
37
אצלי הקטע החדש הוא שאני קצת שונאת את כל מי שנכנסת להריון סביבי, כולל חברות ומשפחה. אני יכולה לשמוח רק בשביל כאלה שנקלטו אחרי טיפולים או אחרי הרבה זמן...
לצפיה ב-'ברור'
ברור
21/02/2017 | 06:57
2
29
מזדהה עם שתיכן. אני תמיד מחשבת גילאים של אמהות והפרשים בין אחים. זה אוטומטי ובלתי נשלט אצלי.
ואני מקנאת בכל בטן אקראית וצריכה בכוח להזכיר לעצמי שאין לי מושג מי היא ומה היא. ושלכולם יש 'תיק'.
לצפיה ב-'בדיוק, ככה אני מעודדת את עצמי'
בדיוק, ככה אני מעודדת את עצמי
21/02/2017 | 07:44
1
30
כל הריון שאני שומעת עליו (חוץ מכאלה שאני יודעת בוודאות שנקלטו אחרי שניה וחצי) אני אכולת קנאה, אבל אז אני מזכירה לעצמי שאולי גם אצלם זה הריון מטיפולים..
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
21/02/2017 | 12:18
16
וגם אני באופן אובססיבי מחשבת גילאים והפרשים והכל ומקנאה כמובן...
זה טבעי וזה ברור ורק מי שלא חווה את זה תרים גבה, אנחנו פה בהחלט מזדהות ;)
לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
21/02/2017 | 12:03
1
19
לדעתי-זה לגיטימי לקנא..
אני זוכרת שלפני שנקלטתי עם הגדולה, הייתי בחתונה עם חברים ש3 נשים שונות של חברים היו שם בהריון.
וזה היה לי כל כך קשה!
וכל פעם שהייתי באה לעשות מעקב זקיקים וישבתי בתור ליד נשים בהריון-זרות.
זה היה לי כל כך קשה!
ואז נקלטתי, והיום היא בת 1.3, ואני מודה שכרגע אנחנו מנסים רק חודש אחד שלא הצליח.. ואני עוד לא בשלב הקנאה, אבל אני בטוחה.. בטוחהה שאם זה ייקח זמן, אני שוב אקנא.
כי כזו אני, כשאני רוצה משהו-אני מקנאה.
זו לא קנאה רעה! זו לא צרות עין.. זה לא שאני לא רוצה שלהם יהיה.
זה פשוט שאני רוצה גם.
וזה נראה לי הכי טבעי בעולם.

לצפיה ב-'תודה! מעודד לקרוא שאני לא היחידה עם רגשות כאלה..'
תודה! מעודד לקרוא שאני לא היחידה עם רגשות כאלה..
21/02/2017 | 19:18
2
לצפיה ב-'לקראת הריון'
לקראת הריון
20/02/2017 | 19:39
2
66
היי לכולם, ביוני 2016 הפסקתי עם הגלולות במטרה להכנס להריון שני. (יש לנו ילדה בת 1.8). המחזור היה מאוד לא סדיר. בספטמבר נדבקתי לראשונה ב cmv ולכן היה עלי להפסיק לנסות להיכנס להריון. כל התקופה הזאת נזהרנו אבל לא חזרתי לגלולות במטרה לנקות את הגוף. שבוע שעבר ביום רביעי ביקרתי אצל הגינקולוג שאישר שאני יכולה לחזור לנסות להכנס להריון (בעקבות תוצאות בדיקות הדם שלי). באותו יום אצל הרופא היה לי זקיק של 17.4 והוא אמר לי לחזור לאחר יומיים (בשישי האחרון) לאולטרסאונד זקיקים. באותו שישי היה זקיק של 19.8 והרופא אמר לי לקיים יחסים באותו שישי בשמונה בערב וב 00:00 וכמו כן בשבת כמה שניתן. קיימנו בשישי בשעות אלה ובשבת שלוש פעמים (8:00, 14:00, 20:00). מה הסיכויים שנקלטתי? אני חסרת סבלנות...
לצפיה ב-'סיכויים'
סיכויים
21/02/2017 | 00:03
41
בגילאי הפוריות הסיכוי להיקלט הוא כ 25% - 30% כאשר מקיימים יחסים סביב מועד הביוץ.
קשה (מאד) להמתין שבועיים.... אבל אין ברירה. מקווה שאלה יהיו השבועיים היחידים בדרך להרחבת המשפחה.
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
21/02/2017 | 19:53
4
לצפיה ב-'מנסה להתאפק..'
מנסה להתאפק..
17/02/2017 | 10:59
12
142
אז הבטחתי שהחודש אני אהיה יותר רגועה, אז הבטחתי../:
לדעתי היה ביוץ אבל אני לא יודעת מתי (היום יואב 10-15 ויומ 28).. ואני מתה פשוט לבדוק כבר!! אני כל כך מנסה להתאפק ליום שלישי שאז כבר יהיה יואב 15 גם בספירה הכי מאוחרת, אבל אני לא מצליחה להפסיק לחשוב על זה שאולי אני כבר בהריון היום ואני אקבל 2 פסים..
אני לא יכולה לחכות לאיחור כי אצלי הכל לא מסודר ויש לי ביוצים ללא מחזור אחריהם...
התופעה היחידה שיש לי זה שהציצי גדל בטירוף וכואב נורא..(וחודש שעבר לא(: )
זהו, פרקתי(: מה לעשות??? 

לצפיה ב-''
17/02/2017 | 11:15
57
לחכות...
לא שווה לבדוק ולהתאכזב. גם לא שווה לבדוק לפני המחזור, לקבל פס חלש ואח"כ מחזור (גם בסרט הזה הייתי).
אבל אני טובה בעצות.. בעצמי יוא"ב לא יודעת איזה.. בגדול אמורה לקבל בשישי-שבת הבא עם תחושות מוזרות ומתאפקת לא לבדוק על ריק

לצפיה ב-'לבדוק....'
לבדוק....
18/02/2017 | 09:02
48
לצפיה ב-'אז בדקתי..'
אז בדקתי..
18/02/2017 | 11:54
9
102
רק קניתי בדיקה ולא הצלחתי לחכות לשום יום רביעי.. חח.. היום יוא״ב 11 (בספירה הכי מאוחרת שיש) ועם השתן הראשון של הבוקר, ושוב קליר בלו הראה לי מינוס יפה  ואיכשהו זה היה צפוי, אבל כל כך רציתי, והתחלתי לבכות נורא (והבטחתי החודש לא להזיל אף דמעה!!) ובעלי כבר לא ידע איך לנחם אותי.. אני גם הייתי רוצה לעשות הפסקה מזה כבר.. כבר כמעט 3 חודשים אני מתעסקת וחושבת רק על זה.. אני גם ככה בטוחה שזה יגמר באיבחון של פוליציסטיות ו״טיפולים״ (לפחות מעקב זקיקים)..ובכלל, השד יודע מתי אני אקבל עכשיו מחזור.. (הקודם הגיע ביו״מ 56)..אני רוצה וסת כל כך!! רק להיות כמו כולן ): רק להתחיל חודש חדש..
ממש דרך נפלאה להתחיל את הסוף שבוע..
לצפיה ב-'יואב 11 עוד מוקדם להספיד, מה קרה לך?'
יואב 11 עוד מוקדם להספיד, מה קרה לך?
19/02/2017 | 20:18
8
16
לצפיה ב-'אני יודעת '
אני יודעת
20/02/2017 | 00:02
7
46
באמת בדקתי לפני הזמן.. כי היו לי הפרשות פוריות במשך 6 ימים (וכאבים חזקים בצדדים..מעניין, החודש כאב מ2 הצדדים.. זה אומר משהו?) ולפי מה שקראתי היום, הביוץ מתרחש ביום האחרון של ההפרשות.. אז אולי יש עוד סיכוי(: זה פשוט מעצבן שאני לא יכולה לחכות לאיחור כמו כולן ולקבל מחזור..:( ולהפסיק לבדוק כל הזמן..
לצפיה ב-'לחכות לאיחור? כמו כולן?'
לחכות לאיחור? כמו כולן?
20/02/2017 | 10:21
6
39
למי בדיוק את מתייחסת? אלה הימים הכי הכי קשים, לכולן. בגלל זה אנחנו מוציאות כסף על בדיקות ויוצאות מדעתנו.....
מחזיקה לך אצבעות שזה החודש שלך!
לצפיה ב-'חחח, את צודקת (:'
חחח, את צודקת (:
20/02/2017 | 12:13
5
30
גם אני מקווה..
לצפיה ב-'יקירתי, יש לך בשורות בשבילנו? '
יקירתי, יש לך בשורות בשבילנו?
21/02/2017 | 11:58
4
13
אנחנו מחזיקות לך אצבעות כבר כמה ימים ומקוות לטוב
לצפיה ב-'איזה חמודה(:'
איזה חמודה(:
21/02/2017 | 14:04
13
לא.. לא בדקתי מאז (כי יש לי מבחן בעוד שעה והייתי עסוקה רק בו) ולא התעסקתי בזה.. הציצי עדיין כואב ועדיין אין סימנים למחזור (אבל הוא מתחיל אצלי לפעמים בבום ובלי שום סימנים מקדימים) ולא יכולתי גם לבדוק כי אין לי יותר בדיקות בבית.. היום יוא״ב 14.. מאוד מפחדת לבדוק..
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו..'
בדקתי עכשיו..
21/02/2017 | 17:44
2
9
לא.. אין הריון..
לצפיה ב-'עד שהמכשפה לא באה לא מספידים'
עד שהמכשפה לא באה לא מספידים
21/02/2017 | 19:56
1
8
יואב 14 ושלל תסמינים ו... הכי חשוב... אין ווסת...
בהצלחה!
לצפיה ב-'אצלי זה לא אומר כלום..'
אצלי זה לא אומר כלום..
21/02/2017 | 20:55
3
כי לא בדקתי 100 אחוז את הביוץ (עם בדיקת ביוץ/אולטסאונד) ורק הרגשתי כאבים והיו הפרשות..
והכי חשוב שיש לי ביוצים בלי מחזור אחריהם (כבר אמרתי שיש לי גוף מטומטם?), אז המכשפה תגיע.. מתי שבאה לה ולא לפי הכללים ביואב 14-16..
עכשיו נשאר רק לחכות כנראה לביוץ נוסף שיביא אותה.. ושוב לקמפר כל יומיים/:
לצפיה ב-'זה פס התאדות, נכון?'
זה פס התאדות, נכון?
19/02/2017 | 09:37
5
138
יואב 11
לצפיה ב-'אחרי כמה זמן הוא הופיע?'
אחרי כמה זמן הוא הופיע?
19/02/2017 | 10:24
4
32
לצפיה ב-'עשיתי, הנחתי את הבדיקה והלכתי לארגן את הילדה'
עשיתי, הנחתי את הבדיקה והלכתי לארגן את הילדה
19/02/2017 | 15:06
3
61
והסתכלתי אחרי 20 דקות-חצי שעה.
לצפיה ב-'זה עלול להיות אידוי, תעשי שוב מחר בבוקר'
זה עלול להיות אידוי, תעשי שוב מחר בבוקר
19/02/2017 | 22:24
56
ותנסי להסתכל אחרי מקסימום 10 דקות.
בהצלחה
לצפיה ב-'נו? עשית שוב בדיקה?'
נו? עשית שוב בדיקה?
21/02/2017 | 19:57
1
5
לצפיה ב-'כן. פס אידוי. חודש הבא הזרעה אחרי שני נסיונות טבעיים כושלים'
כן. פס אידוי. חודש הבא הזרעה אחרי שני נסיונות טבעיים כושלים
21/02/2017 | 20:14
1
לצפיה ב-'מיואשת'
מיואשת
18/02/2017 | 20:46
5
116
היי בנות
חדשה פה.
הסיפור שלי הוא כזה.
עברתי הפלה לפני 10 שנים בגרידה
לאחר מכן היה לי הריון לא רצוי שלא התפתח ומאז התחתנתי לפני כשנה וחמי ומנסה להכנס להריון
לאחר כחצי שנה ולפני 9 חודשים עשיתי הזרעה איקקלומין + אוביטרל שהסתיימה בהריון חוץ רחמי שנתקע בחצוצרה שמאל
 ההריון הומס עם 2 זריקות מטטורקסט.
לאחר צילום רחם נצפה שהחצוצרב עם נוזל ועברתי כריתה.
כרגע אני רק עם חצוצרה ימין עשיתי הזרעה שלא הצליחה
החודש בצעתי עוד הזרעה ואתמול עשיתי בדיקה ביתית שיצאה עם פס חזק ואחד חלש מאוד יום למחרת שזה היום בעצם התחיל דימום שהקדים בשלושה ימים 
התחיל חלש ולאחר מכן התחזק רק כשאני בשירותים על הפד אין כלום.
עשיתי שוב בדיקה שיצאה גם היא עם פס שני חלש מאוד יותר מהראשונה מציינת שאני כביכול ב 3 ימים לפני האיחור בכלל.
לא יודעת מה לעשות משתגעת כבר!!!!

לצפיה ב-'בטא'
בטא
19/02/2017 | 07:55
4
69
היי,
בעקרון פס זה פס ואם יצא לך פס חלש זה לכאורה מצביע על הריון למרות הדימום. הדימון יכול להיות דימום השתרשות, זה מאוד נפוץ.

אבל,
אני יודעת שתרופות מסויימות שלוקחים בטיפולים (לא יודעת איזה בדיוק) יכולות לשבש את בדיקת ההריון כי הן מכילות הרומונים הדומים להורמון ההריון. לכן חכי לאיחור (ההמתנה קשה, אני יודעת...) ותבדקי בטא, הכי בטוח.
מחזיקה לך אצבעות.
לצפיה ב-'אוביטרל מכילה את ההורמון HCG'
אוביטרל מכילה את ההורמון HCG
19/02/2017 | 11:11
3
45
ובדיקה ביתית אמינה רק 10 ימים אחריה.
לצפיה ב-'מודעת לזה'
מודעת לזה
19/02/2017 | 11:59
2
46
עשיתי את הבדיקה יום שישי האחרון והאוביטרל לקחתי 12 יום לפני.קשה לי להאמין שזה בגלל זה.
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אוביטרל מתנקה מהגוף תוך 10 ימים :)'
למיטב ידיעתי אוביטרל מתנקה מהגוף תוך 10 ימים :)
19/02/2017 | 20:18
33
לכי מחר בבוקר לבטא
לדעתי מגיע לך מזל טוב!!!!!!!
לצפיה ב-'עשית בדיקה?'
עשית בדיקה?
21/02/2017 | 20:01
2
לצפיה ב-'מעקב זקיקים'
מעקב זקיקים
19/02/2017 | 12:08
1
49
עשיתי אולטסרץאונד היום, יום 8 למחזור עם זקיק 12 בשחלה ימין וזקוק דומה בשחלה שמאל..
אני יודעת שזה נורא מוקדם עדיין אך יש מצב שאנחנו מ2 השחלות?  או שלאט לאט אחד מהזקיקים צפוי לקטון?
לצפיה ב-'יש מצב שרק אחד ימשיך לגדול ואחד יתנוון בדרך'
יש מצב שרק אחד ימשיך לגדול ואחד יתנוון בדרך
19/02/2017 | 15:05
24
ואולי שנינם יגדלו ורק אחד יבייץ, ואולי שניהם יבייצו. אין לדעת.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הזרעה תוך רחמית'
הזרעה תוך רחמית
17/02/2017 | 17:48
6
75
שלום לכולן ,

אשמח לשמוע האם מישהי הייתה בטיפול כזה דרך הקופה?  אולי אצל דר' ממן אסתר?
האם ההזרעה כואבת? והזריקות שלפני?
מה ההליך ואיך מתבצע דרך קופת חולים?

תודה לכולן :)
לצפיה ב-'הייי ברוכה הבאה'
הייי ברוכה הבאה
18/02/2017 | 08:55
5
55
הזרעה זו פעולה יחסית פשוטה ושכיחה הכאב הוא משהו אינדבידואלי... לי לא כאב... הזריקות שנעשות לגירוי השחלות גורמות לפעמים למצבי רוח... המחט מאוד קטנה כך שפיזית...גפ הזריקות הם לא כואבות או כאבות מעט כמו צביטה קטנה.
שמעתי רבות על ד"ר אתי ממן...היא די מפורסמת יש שאוהבים אותה ויש שלא... פשוט צריך לנסות...
והתהליך...מחליטים שעוברים הזרעה הרופא נותן מרשם לזריקות... כל כמה ימים מבצעים אולטרסאונד ובדיקות דם עד ליום הביוץ... והופ הזרעה... תוך כדי את מלווה על ידי האחיות או הופא שאומר לך כל פעם כמה להזירק ומתי להגיע לבדיקה/הזרעה... נראה מאוד מסובך אבל...תהליך די פשוט אחרי שעוברים אותו...
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
18/02/2017 | 17:04
4
28
התגובה שלך מאוד עזרה לי להפסיק להילחץ מההזרעה והזריקות ,תודה לך :)
רציתי רק לשאול האם להשבחת זרע ולמקום בו מבוצעת ההזרעה (הבנתי שזה מרכז האישה או משהו כזה ) צריך לקבוע תור?
לצפיה ב-'הזרעה'
הזרעה
18/02/2017 | 21:14
3
31
היי =)

לי באופן אישי ההזרעות לא כאבו בכלל (ואני אחת שמאוד רגישה לכאב). זה גם לוקח ממש עשר שניות ובלי שתרגישי כבר יגמר.הרופא אמר לי שה"כאב" הכי גדול שיכול להיות זה כאב רגעי כמו כאב מחזור. ואם זה כואב זה ממש לשניה ברגע ההזרעה.
כשאת באה למרפאת בריאות האישה לעשות אולטרסאונד יראו איך הזקיק מתפתח וברגע שיהיה קרוב לביוץ יקבעו לעשות את ההזרעה. בדרך כלל יגידו לך יום לפני ויקבעו לך שעה להזרעה למחרת (זה מאוד גמיש ונותנים לך קדימות בתורים). באותו היום את יוצרת קשר עם מכון ההשבחה וקובעת איתם תור בהתאם לשעת ההזרעה שנקבעה לך. לוקח בערך 45 דק לבצע את ההשבחה. 

אם יש עוד שאלות תרגישי חופשי!
לצפיה ב-'המון תודה על ההסבר :)'
המון תודה על ההסבר :)
18/02/2017 | 23:29
2
34
ברשותך, עוד כמה שאלות ....
ידוע לך אולי, מהם אחוזי ההצלחה להזרעה?  
והאם את השבחת הזרע עושים במקום בו עושים בדיקות זרע? האם גם שם נותנים קדימות?
תודה :)
לצפיה ב-'השבחה'
השבחה
19/02/2017 | 08:52
1
26
את ההשבחת זרע עושים באותו מקום של הבדיקות. הם בדרך כלל נותנים קדימות ומתגמשים לפי שעת ההזרעה שקבעו לך. אבל כשאת יודעת בערך באיזה שבוע יהיה הביות שווה לך להתקשר למכון ולשאול לגבי ישעות הפעילות שלהם. יש מכונים שלא עובדים בכל הימים ויש מכונים שעובדים רק עד שעות מסוימות.

לגביי אחוזים אני יודעת שהם לא הרבה יותר מאשר אחוזים כניסה להריון בכל מחזור באמצעות קיום יחסים רגיל. אם יש מלכתחילה בעיה בזרע כמו תנועה איטית וכדומה, השבחה יכולה לעזור. 
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
19/02/2017 | 16:53
5
לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
16/02/2017 | 22:03
3
75
היי
החודש אנחנו מתחילים את הניסיון ה4 שלנו. הבנתי שיכול לקחת גם הרבה זמן עד שניקלט ולמען הספק אני רוצה לעשות בדיקות כדי לבדוק שהכל תקין ולוודא שאנחנו לא סתם יורים באפלה (;

מהניסיון שלכן, איזו בדיקות אפשר לעשות? גם לגבר וגם לאישה? איפה ומי עושה?
שמעתי שיש משהו שנקרא פרופיל הורמונלי?

תודה מראש על העזרה!
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי ובדיקת זרע'
פרופיל הורמונלי ובדיקת זרע
16/02/2017 | 23:37
2
52
הולכת לרופא נשים בקופה, אומרת לו שמנסים כבר סביב שנה ,והוא דבר ראשון נותן לעשות פרופיל הורמונלי ובדיקת זרע.
אחרי הכשלון השישי פנינו לרופא, נתן לנו את הבדיקות וככה גילינו שיש בעיית זרע ועבדנו על ריק חחח
לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
17/02/2017 | 11:22
1
47
בדיקת זרע- גם רופא המשפחה של בן זוגך יכול לתת. עושים את הבדיקה בדרך כלל במכונים פרטיים שעובדים עם הקופות (אז צריך להוציא אליהם טופס 17). את הבדיקה מומלץ לעשות לאחר 3 ימי התנזרות אז כדאי שתקבעו אותה בשבוע שבו את לא סביב הביוץ.
בדיקת דם לפרופיל הורמונלי - כמו שכבר רשמו רופא/ת הנשים נותן/ת אבל באמת מומלץ שתגידו שאתם כבר מנסים שנה ולא פחות. צריך לעשות אותה ביום ה3-4 של המחזור ולאחר זמן ערות של שעתיים. רופאת הנשים תסביר לך על זה.

בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
18/02/2017 | 20:40
29
איישם את העצות ??
לצפיה ב-' הזרעות\ הפריות חוץ גופיות'
הזרעות\ הפריות חוץ גופיות
17/02/2017 | 17:03
2
52
בנות יקרות,
אשמח לשמוע מכן חויות מכל הנושא הזה של הזרעות\ הפריות חוץ גופיות.

בעלי ואני הגענו לשלב הזה של הזרעות או הפריות חוץ גופיות(עוד לא הוחלט כי יש לנו דבר נוסף לברר לפני התחלת הטיפולים), ואני אשמח לשמוע מכן חויות.
כל הקטע הזה של הזריקות לפני ההזרעה\הפריה חוץ גופית ממש מלחיץ אותי ואני שונאת מחטים..אז מבקשת מכן קצת הרגעה..

וגם איחולי בהצלחה יתקבלו בברכה
לצפיה ב-'הזרעות והפריות'
הזרעות והפריות
18/02/2017 | 08:58
1
40
יש פורום בתפוז-פורום פוריות שבו רק מדברים על הזרעות והפריות והוא בעל משמעות רבה למטופלות הפוריות...ממליצה לך להכנס לשם לקרוא ולשאול.

אני מטופלת פוריות... לשעבר... ואולי בעתיד... ההמתנה להיריון מאוד קשה... החלק הפיזי הוא החלק היותר פשוט להתמודדות...יש סדר מאוד ברור מתי ואיזה זריקה... המחטים... מתרגלים אליהם...הקושי העיקרי הוא ההמתנה.. הציפיה ללא נודע.. התקווה... האכזבה...  שיהיה המון בהצלחה, ושהות קצרצרה בעולם  הזה של הלקראת היריון...
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
18/02/2017 | 19:48
36
לי היה נדמה שכשמגיעים לטיפולים ההמתנה קלה יותר. אז זהו, שלא. החלק הפיזי (בשבילי) לא היה נורא, אבל הייתי בטיפולים זמן מאד קצר. החלק הקשה הוא באמת ההמתנה. היתרון הוא שיש תחושה של עשייה, של יכולת לרמות את הטבע, לעקוף מכשולים, אז התקווה גדולה יותר.
מאחלת לכם הצלחה מהירה!
לצפיה ב-'חדשה ישנה'
חדשה ישנה
16/02/2017 | 09:03
5
107
יוצאת מהצללים... קוראת אתכן כבר המון זמן. (לצערי יותר מדי )
בת 38, לקראת הריון חמישי - שכרגע נראה רחוק ואולי אף בגדר פנטזיה. (אבל לעיתים כיף לפנטז) זוכרת מהעבר שנחמד פה... שיהיה יום נעים ובשורות טובות לכולן. 
לצפיה ב-'היי יקרה'
היי יקרה
16/02/2017 | 09:31
1
74
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה!
ואם זה כבר הריון חמישי, תגידי, איך אני לא מכירה אותך מהורים לפעוטות?
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
16/02/2017 | 10:59
65
זה כי לא הייתי שותפה בפורום הזה.
באמת לא יודעת למה... אחרי "לקראת" עברתי לפורום "הריון ולידה" ולא המשכתי הלאה. 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
17/02/2017 | 11:09
2
44
איזה כיף! גם אני בת 38, לקראת הריון רביעי.. גם אני קוראת בסתר קצת יותר מידי זמן. מנסים און ואוף כשנתיים.. לא מזמן חזרנו "להתאמן" ממש ברצינות

שיהיה בהצלחה!!
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה גם לך'
שיהיה בהצלחה גם לך
18/02/2017 | 19:14
1
27
ואימון נעים 
מה זה אומר מנסים שנתיים? את שנתיים ללא גלולות? אני כבר שנה ללא גלולות וכלום לא קורה, קצת מלחיץ אותי... 
לצפיה ב-'כן אני בערך שנתיים בלי אמצעי מניעה'
כן אני בערך שנתיים בלי אמצעי מניעה
21/02/2017 | 07:01
9
אבל היו תקופות שבאמת ניסינו - חום השחר, תזמון וכו'..
והיו תקופות שבכוונה נמנענו כי היו עניינים כמו בר מצווה של הבן וכו'..
אבל גם כשניסינו מספר חודשים טובים, כשידעתי בדיוק מתי אני בביוץ, כשתזמנו טוב מאוד את היחסים לא קרה כלום. בשלושת הריונות הקודמים (יותר נכון 4 הריונות כי הייתה הפלה באמצע) לא הייתה שום בעיה להיכנס להריון.. אבל הייתי הרבה הרבה יותר צעירה (הקטן שלי בן 8 וקצת).
מקווה מאוד שהגוף עוד לא התקלקל
לצפיה ב-'ביוץ ללא נוזל בדוגלס?'
ביוץ ללא נוזל בדוגלס?
17/02/2017 | 15:43
2
85
היי, שוב אני :)
הטכנאית אתמול אמרה שאני כבר אחרי הביוץ(כנראה התרחש באותו יום כי יום לפני היה זקיק של 21) יחד עם זאת אני רואה שהיא רשמה שלא נמצא נוזל בדונגלס...אם היה ביוץ לא היה אמור להיות נוזל?
ומישהי במקרה יודעת מה זה אומר נמצא ממצא הטרוגני בקוטר 16 ממ בשחלה השמאלית?
מצרפת את הבדיקה המלאה..
תודה ושבת שלום!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/02/2017 | 09:01
1
45
לא תמיד יש נוזל בדוגלאס.. יכול להיות גם שלוקח לו זמן או שבאולטרסאונד בכלל כמות קטנה לא תמיד ייראו... זה פחות רלוונטי...
זקיק הטרוגני הכוונה שהזקיק לא בעל צורה עגולה כמו שיש לביצית ובעצם זה הגופיף הצהוב...
לפי המעקב רואים שהיה ביוץ... הרירית עלתה לאט לאט... הזקיק הגיע לגודל בשל... ואז הופ..הרירית טיפה התכווצה והזקיק נעלם... ביוץ...
לצפיה ב-'תודה רבה!! מקווה שהצלחנו לתפוס אותו :'
תודה רבה!! מקווה שהצלחנו לתפוס אותו :
18/02/2017 | 11:22
25
בהצלחה לכולנו :)
לצפיה ב-' ספירת מלאי16/02/2017 לסוף שבוע'
ספירת מלאי16/02/2017 לסוף שבוע
17/02/2017 | 07:17
7
6

אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י"מ 17).
מי שנמצאת בי"מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא"ב 1 (יוא"ב = יום אחרי הביוץ)
יוא"ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
17/02/2017 | 07:18
21
haych ימ 11
היילור ימ 16
hadarh111 ימ 14
הילית87 ימ 25
mmm2016 ימ 29
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
21
Babygru יואב 8
WaitingForIt יואב
לצפיה ב-'הריוניות פברואר'
הריוניות פברואר
27
GiliDa
צומפי די
איןאריותכאלה

לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
17/02/2017 | 07:19
2
5
לצפיה ב-'יוא"ב 4 '
יוא"ב 4
19/02/2017 | 23:18
3
לצפיה ב-'נראה לי שאין טעם להמשיך לספור לי :)'
נראה לי שאין טעם להמשיך לספור לי :)
21/02/2017 | 07:48
7
כביכול יו"מ 16, אבל אני מאמינה שאני כבר ביוא"בים. גם ככה החודש הזה לא רלוונטי כי לא שכבנו בכלל...
אתמול הגיעו בדיקות הביוץ, הפעם הזמנתי מסוג חדש, מקווה שאחזור לזהות ביוצים!
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
17/02/2017 | 07:19
2
לצפיה ב-'מתוסכלת זהירות, חפירה לפניכן..'
מתוסכלת זהירות, חפירה לפניכן..
14/02/2017 | 07:42
4
199
היי בנות, חייבת לפרוק מעלי קצת לחץ. אני ממש מרגישה בדכאון. כאילו שום דבר בחיי לא זז, הכל תקוע באותו מקום. האם יש לכן לפעמים הרגשה שזה שלא נכנסתן להריון שאתן רוצות גרם לכן גם לתקיעות באספקטים אחרים של החיים?
אני כ"כ מדוכאת בזמן האחרון, מרגישה שאני קמה כל בוקר על אוטומט. לא נותנת לעצמי להרגיש שום דבר אחרת פשוט אקרוס ולא אוכל לצאת מהמיטה.
מאז שבתי המדהימה נולדה שהיא כבר בת חמש וחצי, התחלתי עבודה שחשבתי שתהיה זמנית. במהלכה עשיתי כמה קורסים בכיוון שאליו רציתי לפנות מבחינה מקצועית, ולא עשיתי עם זה כלום. אני במקום הזה כבר שלוש שנים, בהתחלה ממש סבלתי שם אבל ספגתי את זה כי זה נוח מבחינת שעות וקרוב לבית. כעת כבר התרגלתי ואני לא סובלת יותר. אין לי עזרה עם הילדה, בעלי חוזר מאוחר מאוד מהעבודה ואין לנו אפשרות למטפלת או לצהרון בשלב זה. לאחרונה נודע שהמקום בו אני עובדת הולך לעבור למקום אחר, עדיין קרוב אבל פחות נגיש. בעלי מתעקש שאעשה משהו עם הקורסים שלמדתי ואני מצד אחד רוצה, מצד שני מפחדת לקפוץ למים העמוקים בלי ניסיון בתחום ובלי אהבה גדולה בתכלס לתחום הזה...
מצד שני, חברה החלה לעבוד במקום מסוים משמרת מלאה ויתכן שתוכל להכניס אותי לשם. אני בהתלבטויות מה נכון לי לעשות, זו משמרת מלאה כך שאצטרך למצוא סידור לילדה וזה שוב עבודה חדשה עם כל הקושי של ההתחלה...
אני במן כאוס כזה עם עצמי שאני מרגישה שדברים נורא קטנים ולא חשובים מעסיקים אותי ברמה היומיומית ואני מפחדת לחשוב בגדול, לעשות צעד, ליזום, לעשות שינוי..
רציתי מאוד להכנס להריון בזמן העבודה הנוכחית ואז לצאת לחופשת לידה ומשם כבר להתקדם לכיוון מקצועי אחר. כפי שאתן יודעות זה לא קרה. 
עליתי במשקל בזמן האחרון, לא מוצאת כוחות לאכול נכון ומאורגן או להשקיע בארוחות. זה מאוד משפיע עלי ועל הדימוי העצמי (למרות שפחות מבעבר)
הכניסה להריון שלא צולחת... כרגע ממתינה שיחזרו אלי בנוגע לצילום רחם. באופן פלאי קיבלתי החודש מחזור בזמן תוך 32-33 יום מהמחזור הקודם בלי כאבי מחזור ורק יום של הכתמה כאשר בדר"כ זה כ-3 ימים אצלי. אז ישר התקשרתי לקבוע תור לצילום. כמובן שגם החודש לא ויתרנו וניסינו לקלוע לזמן הביוץ, למרות שאין לי מושג מתי זה היה. ניסיתי לעקוב לפי הפרשות... קיווינו לנס אבל לא קרה..
חולמת מלא חלומות על הריון ובדיקות הריון ומה לא...אפילו בעלי חלם שהוא עצמו בהריון. מיותר לציין שבתקופה האחרונה אנחנו עושים את זה רק כדי להכנס להריון, זה כבר לא ספונטני, לא מהנה ולא כיף. אנחנו מדברים על הכל והשבוע דיברנו (יוצא שהשיחות המשמעותיות שלנו הן בטלפון) והוא רוצה שאני אעשה מה שאני אוהבת. אפילו אמר לעזוב את העבודה, לקחת הפסקה לחודשיים- שלושה להיות בבית ולחשוב מה אני רוצה לעשות..גם מזה אני חוששת שמא אעזוב את העבודה ואח"כ ארצה לחזור אך לא אקבל את התנאים שיש לי עכשיו.
בשורה התחתונה, מרגישה ששום דבר לא מסתדר. חלקי הפאזל מפוזרים ואני לא מצליחה לאגור כוחות נפשיים כדי לסדר אותם.  
זהו...פרקתי. סליחה על החפירה

לצפיה ב-' חיבוק גדול'
חיבוק גדול
14/02/2017 | 10:13
54
זה באמת נשמע גדול ועמוס וחונק ומסובך..
ובעיקר הכל ביחד כזה.
אז קודם כל חיבוק...

אני לא חושבת שיש משהו שאני יכולה להגיד שיעזור לך, כי כל אחד בנוי אחרת, ובסופו של דבר את הבחירות שלכם תצטרכי להחליט לבד.
יכולה להגיד שאני אדם מאוד מאוד "חרד" ולכן אני כנראה הייתי נשארת בעבודה הנוכחית כי הייתי חוששת מלהיכנס להריון בתחילת עבודה חדשה.
הייתי מחכה להיקלט ואז באמת לעשות את השינוי אחרי הלידה..
ברור שזה לא אידאלי כי מי יודע מתי נקלטים בכלל.
אבל אני חושבת שככה אני אישית הייתי פועלת.

או לחילופין מחליטה לשבור כלים, להחליף עבודה, ואולי משתדלת דווקא להימנע בהתחלה מהריון.
אבל שוב זה דפוס החשיבה שלי...
אני לא חושבת שהוא בהכרח נכון לכל אחת.
לצפיה ב-'תכנון הריון ותכנון חיים'
תכנון הריון ותכנון חיים
14/02/2017 | 11:27
93
היי יקרה, קשה מאד להתקדם גם כשאין תוכניות ילודה באופק, שינויים (לרוב בני האדם) הם לא פשוטים. וכשיש תוכניות ילודה, ותכנון הקריירה (אם אני מבינה נכון) הוא יציאה לעצמאות - אז זה אפילו קשה יותר.
אם תרצי לכתוב לי בפרטי בשמחה, או לספר פה קצת יותר במה את עוסקת ועל מה את חולמת, אולי נוכל לעזור יותר.
על תחושת התקיעות, היא מעיקה ואיומה ,אני מכירה אותה גם.
לצפיה ב-'מצב בניים '
מצב בניים
15/02/2017 | 17:33
60
אני מצטערת לשמוע שהדרך שלך מתעכבת  אני מאמינה שההריון יבוא בחודש הכי לא צפוי (ובו קיימתם יחסים פעם אחת ובתשוקה.. חח).. ככה לפחות כולם אומרים לי(: בכל מקרה, אולי יש לך אפשרות לצאת לחופשה זוגית? קצת לשפר את היחסים והדכאון?
בקשר לעבודה, אני חושבת שאת יודעת עמוק בתוכך את התשובה הנכונה, רק צריך להחליט וליישם(: 
בהצלחה(:
לצפיה ב-'היי, קודם כל בהצלחה!'
היי, קודם כל בהצלחה!
17/02/2017 | 16:59
19
אני חושבת, שבחיים צריך להנות, חיים רק פעם אחת. אם את לא נהנית בעבודה, ולא טוב לך - במקומך הייתי מחפשת מקום עבודה חדש.
בהחלט אי אפשר לדעת מתי ההיריון יגיע וזה יכול לקחת זמן או פתאום להגיע, לכן בהחלט קשה להחליט לפעמים מה לעשות (רואה את זה גם עליי וההחלטות שלי בחיים).

בסופו של דבר, לדעתי צריך להעיז לעשות דברים בחיים, דברים שאוהבים, דברים שעושים טוב על הלב\הנפש.

שוב, מקווה בשבילך שתחליטי מה הכי טוב לך
ושיהיה לך בהצלחה
לצפיה ב-'מעקב זקיקים'
מעקב זקיקים
13/02/2017 | 19:51
5
80
היי, חדשה כאן...:)
המחזורים שלי לא סדירים (ממוצע של 51 יום) שחלות פוליציסטיות...נשלחתי לעשות מעקב זקיקים, היום עשיתי בפעם הראשונה
יום 13 למחזור.רירית 5.8 זקיק 17 מ"מ הטכנאית אומרת שזה אומר שזה קרוב אבל עוד לא וביקשה שאגיע כל יום...
 מישהי יכולה להגיד מניסיונה תוך כמה זמן בערך אמור להגיע הביוץ אם בכלל? בעלי אמור לעשות בדיקה ביום חמישי ואני חוששת שנפספס את הביוץ בגלל ה3 ימי התנזרות שנכפים עלינו...תודה, ובהצלחה לכולנו :)
לצפיה ב-'מעקב זקיקים'
מעקב זקיקים
14/02/2017 | 10:20
4
49
קודם כל נראה שאת מתקדמת לעבר ביוץ שזה נהדר! כי בפוליציסטיות אין כל חודש ביוץ.. ואפילו יש לך ביוץ די מוקדם.. יכולה להגיד שאצלי זה מגיע גם ביום 30+

יכולה להגיד לך שבהתחלה הם גדלים ב1 ביום, ובהמשך ב2 ממ ואפילו יותר.
וגם שכל בחורה מבייצת בגודל שונה-אני לדוגמא בייצתי בגודל 24 בערך שזה די גדול...
יכול להיות שאת כבר תבייצי ב20 תאורטית.

אצלי ביום 19 היה זקיק 10
ביום 22 זקיק 13
ביום 25 זקיק 22
וכנראה בייצתי ביום 26-27..
למה כנראה?כי לא עשיתי בדיקות דם.. בעצם אם תשלבי בדיקת דם ביחד עם האולטרסאונד ידעו מתי בדיוק בייצת, אולטרסאונד זה לא מספיק מדויק.
או שתשלבי גם בדיקות ביוץ -סטיקים בבית.. זה גם אופציה

מה שכן יש לך זקיק 17, ויש סיכוי שלא קטן שכן תבייצי ב3 ימים הקרובים, הרופא בטוח שהוא רוצה שבעלך ייתנזר?כי נשמע שיש סיכוי שתפספסו ככה את הביוץ
אולי כדאי לשאול את הרופא?
לצפיה ב-'היי'
היי
14/02/2017 | 16:05
3
34
בעלך מתכנן לעשות בדיקת זרע? אם כן, הייית חשובת על אפשרות לדחות אותה לעוד שבוע או שבועיים. כנראה שאת קרובה לביוץ ואלו הימים שבהם כדאי לקמפר (הימים הפוריים). 
כמו שכבר רשמו לך, כל אחת מבייצת ביום אחר במחזור ובגודל אחר של זקיק. אני למשל מבייצת בדרכ כשהוא מגיע ל 20-21. 

בדיקת זרע אפשר לעשות תמיד ועדיף להתמקד עכשיו בקימפורים שיביאו לכם הריון משמח!
לצפיה ב-'תודה לכן :) שאלה נוספת '
תודה לכן :) שאלה נוספת
14/02/2017 | 18:40
2
35
היום עשיתי בדיקה נוספת הזקיק גדל ל18 והרירית התעבתה ל8.4 :)
ככה שנראה לי שבאמת יהיה חכם לדחות את הבדיקה בתקווה שלא נזדקק לה..
יכול להיות מצב שזקיק כזה בסוף לא מבשיל לביוץ או שבהכרח אם הגיע לגודל כזה אני אבייץ?
תודה :)
לצפיה ב-'יכולה להגיד'
יכולה להגיד
15/02/2017 | 10:31
1
31
שכשאני ביצעתי מעקב זקיקים ושאלתי רופאה היא אמרה:"מנסיוני, מעל 13 ממשיך לביוץ"
לצפיה ב-'תודה! בהחלט מעודד!! :)'
תודה! בהחלט מעודד!! :)
15/02/2017 | 11:10
19

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה