לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'לאחר איקקלומין- הזמן להתחיל לעבוד...ואין חשק'
לאחר איקקלומין- הזמן להתחיל לעבוד...ואין חשק
23/04/2017 | 07:27
4
54
היי בנות... העליתי את הנושא כבר בפוסטים קודמים שלי, אבל הפעם זה רציני
אני לאחר סבב ראשון של איקקלומין, טכנית אתמול נכנסתי ל-10 ימים הפוריים-הרופאה אמרה לקיים יום כן יום לא, ואין לי חשק!  אני כל כך מתבאסת מעצמי. וגם בן הזוג לא בדיוק תורם... אתמול ניגש אלי בערב כשהייתי עם הלפטופ במיטה... מסנן לעברי 'בא לך'? באמת??? מאז שהתחלנו  לטפל בנושא באמת ..בדיקות והכל...חודש לפני צילום רחם לא עשינו כלום ועכשיו אנחנו חודש אחריו, עדיין לא עשינו כלום.... כל התזמונים האלה כל כך מורידים את החשק.. אני נורא מתוסכלת פשוט רע לי. זה הרג לי את כל החשק....האירוניה! רוצים להכנס להריון אבל אין חשק לסקס.... חוץ מזה שנינו מהבוקר עד הערב לא בבית מגיעים הביתה ממש עייפים וסחוטים.  אם כבר קורה משהו זה פעם אחת - זה מרגיש שצריך לקמפר יותר כדי שיקרה משהו.. ולמה יום כן יום לא? לא עדיף כל יום? - למרות שכמו שאמרתי  לא יודעת כמה זה בר ביצוע... אני פשוט לא מסוגלת כשלא בא לי... ומרוב תסכול, באמת לא בא לי! נשבעת לכן, אני כבר חשבתי לותר על כל העניין מה שיהיה, יהיה... יש לנו ילדה אחת אולי זה מה שנועד לנו....
אין לי כוחות לכל זה   
לצפיה ב-'מזדהה...'
מזדהה...
23/04/2017 | 08:55
35
גם אנחנו לא מצליחים לעמוד ביום כן-יום לא בימים הפוריים, מצליחים פעם-גג פעמיים! וגם לנו זה מרגיש מטלה, ואנחנו מגיעים לזה ממש מאוחר בלילה, אז זה נטו לצורך חדריה ואין שום הנאה מסביב...
אבל השלמנו עם זה... זה לא שהיינו ארנבים לפני כן, פשוט עצם זה שהימים מוכתבים מראש זה מבאס. וממש לא חייבים יום כן יום לא! זו ההמלצה א. אם ידועה בעיית זרע. ב. כדי לא להתיש את הזוג. אם זורם לך יותר - זה מבורך!
לצפיה ב-'וגם אני צפויה להתחיל איקקלומין'
וגם אני צפויה להתחיל איקקלומין
23/04/2017 | 08:58
1
69
או משהו בסגנון... ביום ד' יש לי פגישה עם הרופאה, שיחת "יחסינו לאן" אחרי שבמעקבי זקיקים האחרונים בייצתי מהחצוצרה החסומה.
הרופאה מההתחלה רצתה להתחיל הורמונים, אני רציתי לנסות טבעי.

את עושה הזרעות?

לצפיה ב-'היי... הזרעות לא, עוד לא הגענו לזה. '
היי... הזרעות לא, עוד לא הגענו לזה.
24/04/2017 | 09:58
12
אני בטיפול איקקלומין ראשון, אם לא נצליח הפעם אז עוד סבב-שניים של איקקלומין ואם עדיין לא, אני מניחה ששלב הבא יהיה הזרעות.
\
לצפיה ב-'חיבוק חזק!'
חיבוק חזק!
24/04/2017 | 10:22
12
ז\ה נשמע באמת קשה ושוחק..
אולי כדאי לפתוח שיחה כנה,לחשוב מה הרצון היותר גדול כרגע.. להרחיב משפחה?
אולי בכלל באמת כמו שאמרת מתאים לכם ילדה אחת.. בינתיים.
ואולי בכלל לתמיד.
כל האופציות בסדר, כל עוד אתם ביחד ואוהבים ומבינים..
אני מאמינה בשיחות .
את גיבורה, זו תקופה קשה.. חיבוק גדול!
לצפיה ב-'היי בנות,אפשר התייעצות?'
היי בנות,אפשר התייעצות?
24/04/2017 | 08:23
1
40
מאחר לי המזור ב 4 ימים.
בדיקות הריון מראות עד היום קו אחד.

עשיתי היום שוב בדיקה, ויש סיכוי שאהי מדמיינת שם פס חלש..
אז אני אשמח לעוד חוות דעת ..
לצפיה ב-'אני באופן אישי לא רואה'
אני באופן אישי לא רואה
24/04/2017 | 09:04
22
אבל האיכות של התמונה לא טובה, אז אולי בגלל זה.
חכי יום-יומיים ותעשי בדיקה נוספת, או שתעשי בטא, זה הכי ודאי.
הלוואי שזה זה!
לצפיה ב-'יו״מ 58 '
יו״מ 58
21/04/2017 | 21:47
5
74
ושוב מליון בדיקות (לפחות קניתי כמה מאיביי) ושוב רק שלילי.. די כבר!!!!  (כמעט 5 חודשים מנסים אבל בהם היו רק 2 מחזורים).. כנראה טבעי זה לא ילך.. בקרוב רופא פוריות? כל כך מיואשת! שבוע הבא אני אקבע לי תור לבדיקה שגרתית ואדרוש אבחון של שחלות פוליציסטיות.. פשוט רציתי לפרוק..
לצפיה ב-'מבינה לגמרי!'
מבינה לגמרי!
21/04/2017 | 22:26
3
45
מזדהה עם הצורך שלך לפרוק!
גם אנחנו מנסים כבר באזור החצי שנה ואי אפשר להימנע מהתסכול שהולך ומתגבר עם הזמן.

אמנם אצלי המחזור מגיע כל חודש ואני מצליחה לזהות ביוץ ודאי כל פעם אבל עדיין כל חודש לא נקלטת! כל פעם אני אומרת לעצמי שהחודש זה החודש והפעם יתפוס ואז מגיעה המכשפה... מתסכל ברמות!

תמיד השבוע של המחזור הוא שבוע של נפילת מתח אצלי ובאסה רצינית. ואז לאט לאט אוספת את עצמי לניסיון הבא.
בשגרה היומיומית שלי מלא בנות מהעבודה נקלטו, די מהר, וחופרות על זה ברמה יומיומית, שזה לא מוסיף!

אני גם נודדת עם המחשבות לכיוון של טיפולי פוריות אבל מפחדת שזה סתם יכניס לחץ נוסף לכל התהליך הזה שגם ככה ממש מתסכל.. ):
לצפיה ב-'אני בעד טיפולי פוריות, ל Haych למשל פתחו חסימה בחצוצרה'
אני בעד טיפולי פוריות, ל Haych למשל פתחו חסימה בחצוצרה
22/04/2017 | 11:05
1
54
היא יכלה להמשיך לנסות, אבל עם 2 חצוצרות חסומות אין ממש סיכוי. בעיה פוליציסטית נחשבת פשוטה במונחי פוריות ויש לה פתרונות. לטעמי השד פחות נורא ממה שהוא נראה מבחוץ.
לצפיה ב-''
23/04/2017 | 09:04
6
לצפיה ב-'בדיוק באתי לכתוב לך וראיתי שאריות הקדימה אותי :)'
בדיוק באתי לכתוב לך וראיתי שאריות הקדימה אותי :)
23/04/2017 | 09:03
33
ממליצה לפנות לרופא פוריות.
זה נשמע מפחיד, אבל זה לא מחייב ישר זריקות והורמונים.
בתור התחלה בודקים שהכל תקין, ואם חלילה משהו לא (בהורמונים או בכל המערכת הפנימית) אז את תשמחי שהתחלת בירור מוקדם, ולא בזבזת זמן לשווא.
לי פתחו חסימה אחת, אז אחרי יותר משנה וחצי של נסיונות, רק עכשיו אני באמת יכולה להכנס להריון טבעי! וביקשתי מהרופאה לא להתחיל הורמונים, אני מנסה טבעי עם מעקב זקיקים (אבל החודש כנראה אתחיל הורמונים כי אני מבייצת בינתיים רק מהצד החסום).
בקיצור - תתחילו בלבדוק שהכל בסדר.
שבעלך יעשה בדיקת זרע - בעלי קיבל הפניה מהרופא משפחה. הוא בעצמו התנדב לבדיקה הזאת, כי היה לו חשוב לדעת שהזרע שלו תקין :)
לצפיה ב-'סתם שאלה...'
סתם שאלה...
23/04/2017 | 13:50
30
יש סיכוי שלא זיהית ביוץ בגלל מקלונים דפוקים או משהו, ושאת בהריון? אני חלילה לא רוצה להשלות אותך.. אבל חברה שלי שהרתה את ילדה הראשון בטיפולי פוריות והיא פוליציסטית חיכתה, לקבל מחזור כדי לחזור לטיפולים. המחזור לא הגיע ולא הגיע והיא חזרה לרופא, והתברר שהיא בכלל בהריון טבעי! בשלב הזה כבר היה דופק ונחסכה ההמתנה המותחת.
שווה בדיקה 

לצפיה ב-'קליר בלו חיובי!!!הפסים אתמול לא היו הזיהה������'
קליר בלו חיובי!!!הפסים אתמול לא היו הזיהה������
22/04/2017 | 10:25
3
99
לא ציפיתי שאכתוב את זה כאן אחרי זמן כל כך קצר!  אחרי ההודעה שלי על חום השחר חשבתי שזה לא החודש שלנו אבל דברים קורים כשהכי לא מצפים להם!
אתמול בבוקר היה פס חלש בבדיקה של איביי מסוג 1 ומסוג שני פס שקוף כמעט בלתי נראה. ניסינו לשמור על איפוק ללא הצלחה ממש ובערב עשיתי קליר בלו. יצא שלילי. החלטנו לחכות לשתן ראשון של הבוקר כי אני ביוא"ב 10 אתמול זה מוקדם.היום בבוקר התעוררתי ב6 בבוקר מהלחץ.מדדתי חום וחזרתי לישון.ב7 וחצי כבר לא יכולתי לחכות והלכתי לעשות עוד קליר בלו..בעלי עדיין ישן...אעיר אותו רק אם זה חיובי חשבתי על זה...אבל רגע אם זה חיובי הוא לא יחווה את הספירה לאחור ואז ההתרגשות בלראות "בהריון" על הצג. החלטתי לצלם וידיאו להראות לו אחר כך. אחרי 4 ד מורטות עצבים שבהן פעם ראשונה לא הזזתי עין מהצג. פתאום מופיע "בהריון".והשוק  מה איתו? אפילו שאתמול היה פס חיוור.הערתי את בעלי עם הפתעה והוא ישנוני בשוק גם��. חודש ראשון שהקפדנו לפני הביוץ.לא האמנו.כבר הזמנתי ויטמינים של פוריות אפילו...בקיצור פשוט לא להאמין.מקווה שנפגוש תינוק בריא ושלם ב4.1.18 .

מה עכשיו עושים??������
לצפיה ב-'מזל טוב! עכשיו.... לא עושים כלום'
מזל טוב! עכשיו.... לא עושים כלום
22/04/2017 | 11:06
1
58
בדיקת דופק בשבוע 8, שקיפות ב 12, סקירה ראשונה ב 15. יש לך זמן :)
שימשיך תקין ויסתיים בידיים מלאות!
לצפיה ב-'תודה!��'
תודה!��
22/04/2017 | 11:46
15
לצפיה ב-'בשעה טובה!!!!'
בשעה טובה!!!!
23/04/2017 | 08:59
23
מה זה ויטמינים של פוריות?
לצפיה ב-'למי שזוכרת אותי - הסבר לאן נעלמתי ועדכון ��'
למי שזוכרת אותי - הסבר לאן נעלמתי ועדכון ��
23/04/2017 | 03:35
2
62
אז שלום לכל הבנות במיוחד לאלו שיש להן ותק של לפחות 4 חודשים בפורום המקסים הזה.
נעלמתי מהפורום במהלך ינואר שהייתי בסביבות שבוע 7, אחרי שפשוט לא הצלחתי להתחבר לאתר של תפוז אפילו שניסיתי במחשבים שונים. כבר חשבתי שיש תקלה כללית באתר עד שהבנתי שמסיבה מסויימת למדינה שאני חיה בה (אי שם בסקנדינביה) אין יותר גישה לתפוז. 
כרגע אני בחופשה בבריטניה והנה מנסה להכנס לתפוז והכל עובד כמו שצריך (:
אז אנסה קצת לקרוא מה חדש אצל הבנות שאני עוד זוכרת שהיו בינואר .
שמחה לעדכן שאני כבר בסופו של שבוע 19, הבחילות עברו והבטן יצאה . מרגישה מצויין ומקווה שימשיך כך .
מזכירה לכולכן שההריון הזה הגיע אחרי שתי הפלות כימיות ב3 חודשים , אז לא לאבד תקווה !
לצפיה ב-'איזה כייך לשמוע ממך!'
איזה כייך לשמוע ממך!
23/04/2017 | 08:57
1
38
וכייף לדעת שאת מרגישה טוב והכל תקין טפו טפו!
לצפיה ב-'תודה רבה, מבאס שאין לי גישה'
תודה רבה, מבאס שאין לי גישה
23/04/2017 | 22:24
3
לצפיה ב-'שאלת ביוץ'
שאלת ביוץ
21/04/2017 | 10:23
50
היי בנות,
חזרתי לפורום, יש לי בבית 3 ילדים בת 9 , בן 7 וקטן בן שנה וחודש ופתאום בא לי עוד אחד אחרון, עדיפות לבת נוספת אבל אומר תודה על מה שייצא, רק שיצא בריא והריון תקין כמובן.
אני ביום 8 למחזור, קיבלתי ב- 14.4ומחזורים סדירים של 28 יום על השעון.בעיקרון ימי הפוריות מתחילים רק שבוע הבא מיום שלישי עד שבת אבל היום התחילו לי הפרשות נמתחות שקופות של פוריות. לא בדקתי ביוץ אף פעם ובהריונות קודמים ניסינו כל החודש, ונקלטנו די מהר, חודש או חודשיים, אבל עכשיו כבר עייפים ואין כוח לנסות בתדירות כזאת אז חשבנו לקראת הביוץ בעיקר, אבל מה פתאום ההפרשות הגיעו כל כך מוקדם? האם כדאי לנסות לבדוק ביוץ?אולי הביוץ החודש יקדים ליום ה- 11 או 12?סליחה על כל השאלות פשוט לא היה לי ככה בעבר.לא בא לי לפספס כי לא כיסינו מצד שני חשבתי לשמור 7 נקיים ואז ללכת למקווה שזה יוצא ביום שלישי, לא דתייה אבל סתם תחושה שבא לי.מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'כבר מתחרפנת'
כבר מתחרפנת
19/04/2017 | 08:58
4
91
יש לי שחלות פוליציסטיות וקיבלתי מחזור לראשונה בזכות שיח אברהם לפני כ- 45 יום. חשבתי שאני מצליחה לזהות הפרשות ועבדנו באותו החודש. ביום ה- 28 עשיתי בדיקת דם שיצאה שלילית. מאז לא קיבלתי מחזור וההפרשות שלי גם התחרפנו- יום הפרשה חלבונית, יום הפרשה צהובה, יום יובש.. אין סדר.
אתמול היה לי כתם בתחתונים וכאב בטן וחולשה ברגליים כמו שיש לי תמיד במחזור אבל היום קמתי עוד הפעם ליובש.
לא רוצה להשלות את עצמי שזה השתרשות אבל אני כבר לא יודעת מה לחשוב.
מחר סוף סוף יש לי תור ראשון לרופא פוריות..
לצפיה ב-'לגבי שחלות פוליצסטיות'
לגבי שחלות פוליצסטיות
19/04/2017 | 09:11
3
47
מנסיון אישי שלי, שינוי בתזונה עזר לי מאוד לאזן את הנושא.
כל חיי המחזור שלי לא היה סדיר, כשהפסקתי גלולות לא קיבלתי מחזור במשך חודשים. לאחר שעשיתי שינוי משמעותי בתזונה שלי, המחזור שלי הפך לסדיר (ללא גלולות) ולהריון נקלטתי מאוד מהר.
אם זה מדבר אליך, אשמח לפרט על השינוי שעשיתי : )
לצפיה ב-'שיניתי תזונה'
שיניתי תזונה
19/04/2017 | 09:16
2
43
תודה על התגובה. שיניתי תזונה והפחתתי משמעותית סוכרים ופחמימות. זה עזר לי להוריד במשקל (למרות שהמשקל שלי תקין) אבל מחזור זה לא הביא :(
עשיתי גם דיקור פעם בשבוע למשך 4 חודשים אבל זה גם לא עזר.
חשבתי שהשיח אברהם והפורמולה שנטורפתית הכינה לי עזרו אבל כנראה זה היה חד פעמי
לצפיה ב-'השינוי שלי בתזונה ובאורח החיים היה:'
השינוי שלי בתזונה ובאורח החיים היה:
19/04/2017 | 10:26
1
60
הורדתי לחלוטין מוצרי בשר (עוף ובשר אדום), גבינות מכל הסוגים (היום אני צורכת רק גבינה צהובה, אבל אז נמנעתי גם מגבינה צהובה) וכמובן סוכרים.
זו לא תזונה טבעונית, כי המשכתי לאכול ביצים ודגים.
הקפדתי על שתייה מרובה, הכנתי כמעט מידיי ערב שייקים ירוקים עם ספירולינה ועשיתי ספורט פעמיים שלוש בשבוע.
שילבתי מזונות על בתזונה שלי, זרעי צ'יה ופשתן, תותי ג'וגי ברי וקוואקר.
לאחר חודשיים שלושה הגוף שלי השתנה, המחזור שלי התאזן, ולא היו לי חוסרים של ברזל כמו שתמיד היה חסר לי בעבר (הייתי אנמית המון שנים) וכמובן היה גם את הצ'ופר הזה שבו ירדתי במשקל (מ-54-5 ל-50 ק"ג).
אני דיי משוכנת שבמקרה שלי זה עשה את העבודה, אם את מרגישה שאת מסוגלת לעשות שינוי כזה באורח החיים אני ממליצה לך בחום לנסות, בהצלחה 

לצפיה ב-'גם אני שמעתי שספירולינה יכולה לעזור'
גם אני שמעתי שספירולינה יכולה לעזור
20/04/2017 | 22:11
26
התזונאית שלי הסבירה לי שתזונה שיש בה ויטמינים ומינרלים חשובה מאוד לאיזון ההורמונלי בגוף. זה מה שהופך את הספירולינה לסופר פוד ויש בה גם הרבה ממה שהמערכות ההורמונליות בגוף צריכות כדי להיות פוריות כמו לדוגמא: ויטמין E וB שמעלה את רמות הפרוגסטרון, אבץ ואומגה 3, 6 ו9 עוד... לי קשה עם כל השייקים הירוקים האלה, אז אני לוקחת את הכמוסות של סולגאר.
לצפיה ב-'ג'ל סיכה'
ג'ל סיכה
19/04/2017 | 12:12
58
היי,
למישהי יש מושג אם ג'ל סיכה על בסיס מים (בכמות מינימלית מאוד!) עלול להפריע?
לצפיה ב-'עזרה עם ביוץ וחום השחר!חדשה כאן'
עזרה עם ביוץ וחום השחר!חדשה כאן
17/04/2017 | 12:34
5
93
שלום לכולן! אני חדשה כאן :) אני בת 26 ובעלי בן 28, אנחנו נשואים שנתיים וביחסים יותר מ10 שנים.עשיתי את כל הבדיקות הנדרשות לפני כניסה להריון והכל יצא תקין...לא עשיתי פרופיל הורמונאלי אבל זה הצעד הבא שלי אם בחודשיים הקרובים לא ניקלט עם המעקב ביוץ וחום השחר. אשמח לעזרה בכמה שאלות:)חפירה ארכיאולוגית אז סליחה מראש��
התחלתנו לנסות החודש להיכנס להריון עם מעקב זיהוי של ביוץ ומדידת חום השחר, הינו כשנתיים ללא אמצעי מניעה ולא נקלטתי ספונטני אם כי גם לא תיזמנו רוב הזמן למועד הנכון ולא היה לנו קריטי כי הינו בתקופה לא קלה מבחינת עבודה וזה השפיע כנראה מאוד כי היתי בהמון לחץ וסטרס..עזבתי את העבודה הזאת בשביל להכנס להריון..הרגשתי שהסטרט משמש אמצעי מניעה טבעי וגם לא היה לי חשק בכלל רוב הזמן כי העבודה סוג של הרסה לי את היום כל יום מחדש.. החודש זיהיתי עם בדיקת ביוץ ב11.4 2 פסים בצבע זהה, ולמחרת הקו השני התבהר, זאת אומרת שהביוץ יתרחש ב24-48 שעות אחרי בדיקה חיובית...
 ב12.4-13 לחודש ממה שקראתי, האם זה נכון?

כמו כן בימים שלפני הבדיקה 7-8-9-10/4 קיימנו יחסים כל יום מרצון וחשק אבל  ב 11/4כבר לא היה בא לנו, מה הסיכויים להיקלט בחודש כזה?

בנוסף התחלתי למדוד חום השחר החודש מהיום הרביעי והאחרון לוסת:
2/4-36.3
3/4-36.4
4/4-36.27
5/4-36.28
6-36.21
7-36.17
8-36.34
9-36.15
10/4-36.16
11-36.19 זיהוי ביוץ עם בדיקה
12/4-36.11
13-36.27
14-36.24
15-36.11
16/4-36.0
17/4-36.28
קראתי שהחום אמור לעלות אחרי הביוץ בעקבות הפרשה של פרוסטוגן, בלי קשר אם יש הריון או אין, החום שלי עלה ליומיים ב13 וב12 לחודש עלה ל36.27 ו36.24 ולאחר מכן שוב ירד ל36.11 ואז 36.0 ..מדדתי באותה שעה כל יום 6 וחצי בבוקר.
היום החום שוב על ל36.28° (בשעות יותר מאוחרות בבוקר יוצא לי חום יותר גבוה למשל היום היה לי כבר 36.6 בסביבות 10:00 אחרי שנרדמתי וחזרתי לישון מ6 בבוקר. להתייחס למדדים בשעות שהיתי בודקת לפי הביוץ ולהשוות אליהם כרגיל?

יש דבר כזה שהחום יורד לכמה ימים אחרי ביוץ ואז רק עולה?

תודה רבה לעוזרות!!מקווה שלא כתבתי שטויות כי אני בעצמי מבובלת כבר...קראתי המון הודעות בכל מיני פורומים והסברים אבל לא מצאתי מקרה דומה לשלי שהחום ירד יחסית אחרי הביוץ..
תודה!
מצרפת לכם את הגרף שלי ומעקב המחזורים שלי אם זה משנה! תודהה!!
לצפיה ב-'חום השחר וביוץ'
חום השחר וביוץ
18/04/2017 | 19:57
59
היי
ברוכה הבאה(;
אני יכולה לשתף אותך מהניסיון הלא רב שלי. אנחנו מנסים בערך חצי שנה ואני תוקפת את זה מכל הכיוונים: מקלוני ביוץ, חום השחר והפרשות כדי לנסות ולקבל תמונה מדויקת עד כמה שאפשר ולהבין את הגוף שלי.

הפסקתי גלולות לפני בערך 8 חודשים ומאז כל חודש אורך המחזור שונה. התחיל מ28 ימים וכל חודש התארך קצת עד שבחודשים האחרונים אני מקבלת כל 36-38 יום.

אצלי חום השחר רוב החודש נמוך- משהו כמו 35.8 מעלות. יום אחרי בדיקת ביוץ חיובית החום עולה לי לאזור 36.4-36.6 תלוי באיזו שעה קמתי, ונשאר גבוה במשך 14 יום. ביום שהוא חוזר לטמפ נמוכה זה היום שמגיע המחזור ):

עם כל זה, הבנתי שחום השחר לא הכי מדויק אלא יותר לתמיכה בעזרים אחרים. יש כאלה שחום השחר שלהן בכלל לא מדיד ויכול לשמש ככלי עזר אז לא הייתי מסתמכת עליו במאה אחוז. 
ההמלצה היא לבדוק במשך חודש שלם ולראות דפוס של טמפ. רק כשזה עקבי על פנח חודש חודשיים אפשר להתייחס לזה לדעתי.

ממה שנראה לי, לגבייך, יכול להיות שאחרי ביוץ הטמפ עולה רק אחרי כמה ימים או שהמדידה לא טובה. אולי לא בוצעה ישר עם ההשקמה או שלא ישנת לפחות 4 שעות רצופות...

צירפתי לך את הגרף שלי להחודש, גם אני עם האפליקציה הזו (;

בהצלחה!
לצפיה ב-'הייתי ממליצה לעקוב כמה חודשים'
הייתי ממליצה לעקוב כמה חודשים
19/04/2017 | 04:53
3
38
מהמספרים שהעלית, פרט לאינדיקציה של בדיקה חיובית של מקלון ביוץ, אני לא רואה עלייה מספקת של הטמפרטורות שתעיד על ביוץ.
א-ב-ל, זה לא אומר שלא היה. כמו שכתבה מממ2016, לא אצל כולן חום השחר הוא אינדיקציה. אני ממליצה לך לקנות את הספר "שיטת המודעות לפוריות" שמסביר בפירוט מהם התסמינים שמנבאים ביוץ (הפרשות נרתיקיות, מיקום ומרקם צוואר הרחם שמשתנים), ומהם התסמינים שמעידים על היות הביוץ בעבר (חום השחר).
בכל מקרה, הייתי ממשיכה למדוד את חום השחר, כי כמו שאמרה מממ, צריכים לראות מה הדפוס לאורך כמה חודשים. הקפידי למדוד בערך באותה שעה כל פעם (אבל לא צריך לקום במיוחד באותו זמן, יש חישוב שאפשר לעשות שימיר מדידות בזמנים ממש רחוקים, רשמתי על זה ממממממש ממזמן בפורום הזה, אבל גוגל יכול לעזור גם).
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה לכן!זה מה שאעשה:'
תודה לכן!זה מה שאעשה:
19/04/2017 | 09:53
14
לצפיה ב-'יוא"ב 10 פס ורוד שקוף???'
יוא"ב 10 פס ורוד שקוף???
21/04/2017 | 17:41
1
46
היי בנות! קמתי בבוקר ומבלי לחשוב אמרתי לבעלי בא לי סתם לעשות בדיקה מסקרנות אם אראה משהו כזה מוקדם!!!לא יודעת אם זה עובר מצלמה אבל ראיתי פס 2!אני הוזה?אנחנו הוזים? תמיד יש לבן צחור הפעם לא. לא רוצה לפתח ציפיות אבל הספקתי להזיל דמעה ולקבל התקף לב על הבוקר!!הלפ פליז!!

לצפיה ב-'החלטתי לא לחכות ועשיתי בדיקה עם בדיקת ביוץ...'
החלטתי לא לחכות ועשיתי בדיקה עם בדיקת ביוץ...
21/04/2017 | 18:09
37
מה דעתכן������
הפס הדק זה הריון והמלבן זה ביוץ
לצפיה ב-'ביוץ, הנקה ומה שביניהם'
ביוץ, הנקה ומה שביניהם
17/04/2017 | 21:58
6
58

היי כולן,
אני כמעט 11 חודשים אחרי לידה, עדיין מניקה אבל ברמת הפינוק בלבד. עד לפני בערך חודש לא קיבלתי מחזור. לפני שלושה וחצי שבועות קיבלתי מה שנראה בהתחלה כמו מחזור אבל הסתכם ביומיים של דם בניגוב, וגם זה מאד מאד חלש ועם הפסקות. 
חשבתי שזו אולי השתרשות, אבל שבוע אחרי הדימום עשיתי בדיקה שיצאה שלילית. 
מאז אני עושה בדיקות ביוץ שגם הן שליליות. 
אני לא יודעת איך להתייחס לזה, אני רוצה להכנס לעוד הריון, אבל לא בטוחה אם אני מבייצת או לא, האם להפסיק את ההנקה, האם זה היה מחזור? קשה לי לא לדעת איך לתזמן כי אין לי מושג מה קורה בגוף שלי.
יש מצב שזה פשוט היה מחזור מוזר?
תודה על היחס מראש

לצפיה ב-'ביוץ בזמן הנקה'
ביוץ בזמן הנקה
18/04/2017 | 07:15
1
45
בזמן הנקה במידה ויש ווסת יש מצב לביוץ והיריון.
אי אפשר לדעת האם מה שהיה לך זה ווסת או סתם דימום עקב חוסר איזון הורמונלי...
אם תראי שזה חוזר על עצמו בחודש הבא תדעי שזו הווסת שאת מקבלת...
או...
תגשי לרופא.. ותראי מה העניינים.. האם יש גדילה של זקיקים, האם הרירית משתנה במהלך החודש...
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות'
תודה על ההתייחסות
18/04/2017 | 07:57
23
שכחתי לכתוב שהייתי שבוע קודם אצל גניקולוג והוא אמר שהוא רואה זקיקים אבל לא רואה ביוץ.
אני קצת מרגישה בורה, המצאות של זקיקים מעיד על תחילת תהליך של ביוץ?
בהריון הקודם היתה לי שליטה כי המחזור הגיע כמו שצריך, נכון שלקח קצת זמן להקלט אבל לפחות ידעתי מתי לנסות...
לצפיה ב-'אני בדיוק במצבך! 11 חודשים אחרי הלידה ובהנקת נשנוש'
אני בדיוק במצבך! 11 חודשים אחרי הלידה ובהנקת נשנוש
18/04/2017 | 08:10
3
47
אבל קיבלתי פעמיים מחזור, לא סדיר ועשיתי מעקב ביוץ עם מקלונים, את הביוץ הראשון פיספסתי ביום יומיים ואת הביוץ השני הצלחתי לאתר עם המקלונים אבל כנראה שלא תפס, כי אנחנו בנתיים מנסים להיקלט ביום הביוץ בדיוק.
אם היה לך דימום, אפילו בקטנה, נראה לי שאת אוטוטו צפוייה לקבל מחזור, בפעם הראשונה עזר לי מאוד לעקוב אחר ההפרשה הרירית שיש כאשר הגוף מתכונן לביוץ, כשראיתי שיש התחלתי מעקב עם המקלונים.

בהצלחה לנו! 
לצפיה ב-'תאמת שאני מרגישה שהגוף שלי קצת מחורפן בחודש האחרון'
תאמת שאני מרגישה שהגוף שלי קצת מחורפן בחודש האחרון
18/04/2017 | 08:15
2
28
היו הפרשות לפני הדימום וגם עכשיו קצת התחיל. חשבת להפסיק עם ההנקה? אמרו לי שזה בטוח יסדר את העניינים אבל אני קצת מתקשה להפסיק....
אי וודאות זה קשה, אמשיך לעקוב, ואולי נהיה ביחד באותה קומונה
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'ממש לא חושבת להפסיק עם ההנקה, כיוון שזה עוזר לי המון'
ממש לא חושבת להפסיק עם ההנקה, כיוון שזה עוזר לי המון
18/04/2017 | 09:11
1
52
היא גם לא יונקת מכורה, זה מרגיע בלילה למשל, היא מתעוררת פעם אחת לבקבוק (היא לא אכלנית, אוכלת כמויות קטנות כל כמה שעות), אז עד שבנזוגי מכין לה את הבקבוק היא נרגעת עם ציצי. ועוד כל מיני קטנות כאלה.
אני לא חושבת שההנקה המסכנה הזו משבשת משהו במחזור, לדעתי זה יתאזן בהדרגה על אף ההנקה. 
כששאלתי את הרופא הוא ייעץ לי להפסיק או להפחית, והקטנה שלי הפחיתה בעצמה בהנקות אז זה הסתדר מעצמו.
מה שאת חווה היה לי גם, היו מלא הפרשות ופתאום התכווצויות, זה כנראה מעיד על כך שהגוף שלך מתחיל לחזור לעצמו מבחינת איזון הורמונלי, אז נראה לי שסביר שתקבלי מחזור אוטוטו.
נראה לי שזה הזמן גם לעקוב אחר ביוץ עם המקלונים, כי יש מצב שאת לקראת ביוץ : ))

לצפיה ב-'שנים שלא ביקרתי בתפוז, מגניב כל השידרוגים שעשו כאן '
שנים שלא ביקרתי בתפוז, מגניב כל השידרוגים שעשו כאן
18/04/2017 | 09:17
17
לצפיה ב-'ביוץ?'
ביוץ?
15/04/2017 | 01:31
16
120
אז ככה
בת 26, לפני שנה הפסקתע גלולות אחרי 10 שנים!
מאז מחזור משוגע 30-37 יום בממוצע.
מנסים להיכנס להריון חודש שני.
הבדיקה נעשתה ביומ 14
לא בטוחה שהיא חיובית
המשכתי לבדוק והפסים הלכו וחנלשו
בימים האחרונים בערך יום אחרי הבדיקה, דקירות בצידי הבטן התחתונה לסירוגין כבר שלושה ימים ברצף.
מה אתן אומרות? היה פה ביוץ?
להמשיך לבדוק?

לצפיה ב-'תמונה נוספת מקרוב'
תמונה נוספת מקרוב
15/04/2017 | 01:36
15
80
לצפיה ב-'נראה חיובי!!'
נראה חיובי!!
15/04/2017 | 13:16
14
64
נראה שאכן היה ביוץ.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אני ממש מקווה שאת צודקת...'
אני ממש מקווה שאת צודקת...
15/04/2017 | 13:21
13
45
כי הפסים לא חזקים ב100%
מצד שני, אולי הם היו יותר חזקים יום לפני שלא בדקתי..
בכל אופן הדקירות ממשיכות גם היום..
זה נסבל אבל דיי מטריד ומכניס למחשבות שמשהו לא בסדר ��
לצפיה ב-'בהחלט נראה ביוץ'
בהחלט נראה ביוץ
15/04/2017 | 19:03
12
39
הפס השני נראה מספיק חזק מה שמעיד על ביוץ.
אצלי באף חודש הפס השני לא משתווה בדיוק בדיוק לפס הבקרה (הוא כמעט חזק כמוהו אבל לא בדיוק). רופאת הנשים שלי אמרה שזה לא משנה שהם לא זהים באותו אופן.
לצפיה ב-'תודה! שאלת המליון. האם נקלטת ככה? '
תודה! שאלת המליון. האם נקלטת ככה?
15/04/2017 | 19:28
11
62
ואגב
עדיין יש לי כאבים בבטן התחתונה בעיקר בצדדים... בצד שמאל יותר. קצת מור לא? הבדיקה הייתה ביום שני והכאבים התחילו בשלישי...
לצפיה ב-'לא מוזר'
לא מוזר
15/04/2017 | 20:30
10
52
כיוון שכשהבדיקה חיובית זה עדיין לא מועד הביוץ
אלא כיון שהיא הופכת לשלילית זהו יום הביוץ ולכן הגיוני שיש לך דקירות ביום הביוץ ממש כלומר היום.
בהצלחה
לצפיה ב-'הדקירות נמשכות כבר 4 ימים.. '
הדקירות נמשכות כבר 4 ימים..
15/04/2017 | 21:47
9
22
לצפיה ב-'זקיק 21 ממ!'
זקיק 21 ממ!
17/04/2017 | 22:53
8
56
חוזרת מהמוקד עכשיו אחרי שהכאבים לא פסקו
לא נראה נוזל ברחם משמע סביר להניח שלא היה ביוץ
ויש זקיק 21 ממ בשחלה הכואבת
מה אתן אומרות?

לצפיה ב-'הביוץ בפתח!!!!'
הביוץ בפתח!!!!
18/04/2017 | 07:13
7
24
לצפיה ב-'כבר התבלבלתי לגמריי'
כבר התבלבלתי לגמריי
18/04/2017 | 07:18
6
49
מה פשר המקלון החיובי מלפני שבוע?
מיום אחריי עד אתמול (מזל שהמשכתי לבדוק) הוא שלילי מובהק.
היום אעשה שוב כמובן....

לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
18/04/2017 | 07:20
5
45
אולי הוא פג תוקף אולי רות ההורמון של הביותץ אצלך גבוהות יותר מהרגיל והמקלון רגיש במיוחד... לא יודעת...
האולטרסאונד הוא זה שקובע, ואם יש זקיק כנראה שאת לפני ביוץ
לצפיה ב-'אזזז אם ככה, מתי אבייץ? לאיזה גודל הזקיק אמור להגיע?'
אזזז אם ככה, מתי אבייץ? לאיזה גודל הזקיק אמור להגיע?
18/04/2017 | 08:40
4
35
הכאבים שיגעו אותי
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
18/04/2017 | 13:01
3
40
מאוד מוזר שהמקלון היה חיובי ואז שלילי, כי גם אם נגיד רמות ההורמון שלך גבוהות, הייתי מצפה למקלון חיובי למשך כל הדרך לביוץ.
במוקד עשו לך גם בדיקות דם? כי בדיקות דם+אולטרסאונד נותנים יחד תמונה יותר מדויקת.

לצפיה ב-'לא עשו :/'
לא עשו :/
18/04/2017 | 13:43
2
31
היום אעשה שוב בדיקה על המקלון... ממש מוזר
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
18/04/2017 | 19:14
1
49
בדיקת ביוץ שלילית לחלוטין
מה קורה פה?
אני פורשת מהבדיקות
ומה שיהיה יהיה....
לצפיה ב-'אני ניסיתי חודשיים עם הבדיקות'
אני ניסיתי חודשיים עם הבדיקות
22/04/2017 | 09:58
15
ולא הייתה אף תשובה חיובית..סה לא היה נראה לי הגיוני כי אני מקבלת מחזור כל 28 יום בול.
מאז אני עושה מעקב זקיקים (ומשתעשעת עם מקלוני ביוץ-שעדיין...לא מראים כלום אף פעם!) אבל לפי האולטרסאונד ופרוגסטרון ביום ה21 בהחלט מבייצת...כנראה שאצלי זה פשוט לא קולט .
נקודה למחשבה...
לצפיה ב-'ביוץ...עזרה בבקשה'
ביוץ...עזרה בבקשה
12/04/2017 | 21:59
2
104
אני מנסה להיכנס להריון,
קניתי מקלוני ביוץ וקרה משה מוזר.
עשיתי בדיקה ביום ה- 10 יצאו שני פסים אחד חזק ואחד חלש,
ביום ה- 11 שני הפסים התחזקו אך עדיין לא היו באותו חוזק לכן הבנתי שעדיין אין ביוץ ,
והיום יום- 12 יש רק פס אחד, פיספסתי???? לנסות לעשות עוד בדיקות ביוץ החודש???
לצפיה ב-'אני מאמינה שהביוץ שלך היה אתמול'
אני מאמינה שהביוץ שלך היה אתמול
13/04/2017 | 08:17
88
כלומר, ביום בו נעשה פס אחד.
באיזו שעה עשית את הבדיקה ביו"מ 11? הטווח המומלץ הוא 10:00-20:00, מחוץ לטווח רמות ההורמון נמוכות יותר. 
יכול להיות ששתית הרבה לפני הבדיקה והשתן היה מדולל? מומלץ להמעיט בשתיה למשך כשעתיים.
הסיבות האלה (ואחרות, אני מניחה) עשויות לגרום לכך שבבדיקה שאמורה לצאת חיובית הפס השני יהיה מעט בהיר יותר. 
בכל מקרה, קשה לשפוט על סמך חודש אחד. רק אחרי כמה חודשים (בתקווה שלא תזדקקי להם) אפשר להבין את הדפוס של הגוף ואת ההשפעה על בדיקות הביוץ. יש כאלה שיש להן בדיקה חיובית במשך יומיים ואף שלושה, יש כאלה שהפס השני אף פעם לא מגיע לרמה זהה לפס השני.. צריך ללמוד. 
את יכולה בשביל הסקרנות (ובתקווה שקנית את הבדיקות מאיביי) לנסות לבדוק עוד קצת החודש, אבל אחרי שהפס מתחזק ואז נחלש, אני לא רואה מצב בו הוא אמור להתחזק שוב, לכן לדעתי כבר בייצת.
בהצלחה!
לצפיה ב-'ממליצה מנסיון להמשיך לבדוק'
ממליצה מנסיון להמשיך לבדוק
15/04/2017 | 20:38
38
קרה לי ככה חודש שעבר 
לצפיה ב-'סדר בביוץ'
סדר בביוץ
13/04/2017 | 08:58
4
88
היי, חדשה פה, קצת קוראת סמויה :)
אשמח לעזרה לעשות קצת סדר- יש לי מחזור סדיר כל 28 יום. 
בארבעת הימים האחרונים (11-12-13-14) עשיתי בדיקות ביוץ ויצאו שני קווים- אחד חלש, זהה בכל הימים- כלומר אני מבינה שה LH לא הגיע לשיאו.
אבל- היום יש לי סימנים ומחושים שבד"כ אני מקשרת לביוץ- כאב בטן, עייפות כללית וכו'
דעות והגיגים?
לצפיה ב-'ניחושים'
ניחושים
13/04/2017 | 10:40
3
56
הביוץ שלך מאחר החודש (קורה גם במחזור סדיר, אני יכולה להעיד על עצמי) והכאבים שאת מרגישה הם כאבי טרום ביוץ.

הביוץ הקדים ופספסת אותו (קורה גם במחזור סדיר... גם לי יש כל 28 יום ומאז שהתחלתי מעקב זקיקים הוא הגיע ביום 11. ז"א שאם הייתי בודקת כמוך, ביום 11 והלאה, גם אני הייתי מקבלת פס אחד חלש, כי 2 הפסים הופיעו יום קודם, ביום 10).

הבדיקה לא טובה (היו לי חודשיים לא ברצף שלא זיהיתי ביוץ במקלונים, אבל היו לי הפרשות וסימפטומים אחרים).
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/04/2017 | 11:52
2
34
מבלבל מאד הסיפור הזה 
כנראה שבלי מעקב זקיקים אי אפשר באמת באמת לדעת, הא?
לצפיה ב-'צר לי אך זה ממש לא ודאי'
צר לי אך זה ממש לא ודאי
15/04/2017 | 20:36
1
35
אמנם כתבת שזה בגדר ניחושים אבל כתבת לה גם שהיא פספסה את הביוץ ולי דווקא לא נראה ככה
עד עכשיו היה שלילי כי נראה שהביוץ לא נהיה בטח אם רק היום התחילו הכאבים שאופייניים להיות. המשיכי לבדוק ולעקוב אחרי הפרשות צמיגיות אם יהיו
כשהערכה תהיה חיובית תדעי שאת ממש לפני הביוץ
כשהיא תהפוך לשלילית ( ממליצה לבדוק פעמיים ביום) זהו יום הביוץ
בהצלחה !
לצפיה ב-'לא כתבתי לה שהיא פספסה את הביוץ..'
לא כתבתי לה שהיא פספסה את הביוץ..
16/04/2017 | 22:11
22
ובטח שלא דיברתי בוודאות.
נתתי לה 3 אופציות שנשמעות לי הגיוניות, פספוס הביוץ היא אחת מהן. כתבתי גם שיתכן ומדובר בביוץ מאוחר ושהביוץ עדיין לא היה..
לצפיה ב-'מומחה פוריות מס' 1 ד"ר עאטף זיאדנה'
מומחה פוריות מס' 1 ד"ר עאטף זיאדנה
14/04/2017 | 13:38
73
ברצוננו להודות ולשבח את ד"ר עאטף זיאדנה על טיפול ראשון של ivf שצלח. הגענו אליו לאחר מספר הזרעות כושלות. הוא נתן לנו יחס אישי. טיפול וליווי מסור שאין כמוהו. לכל המתלבטים חבל לבזבז זמן יקר וטיפולים כושלים אצל רופאים שלוקחים ים של כסף ואפילו לא זוכרים את שמכם. אין ספק שהוא הכוכב שלנו ונחזור אליו לתכנון הילד הבא.
באהבה והערכה אין סופית!! 
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
12/04/2017 | 10:43
2
80
היי בנות... אני כבר כמה חודשים סמויה פה בפורום, תוך כדי הכנות הגוף להריון.
רק בחודש שעבר הפסקתי עם הנוברינג, בשבוע הספקה כמובן קיבלתי מחזור ועבדנו המון כל החודש, בתקווה אולי לקלוע על החודש הראשון בלי אמצעי מניעה.
לאחר "איחור" של 3 ימים עשיתי בדיקה ביתית שלילית ואחריה ביום "איחור" 8 שגם יצאה שלילית. כמובן לא ציפיתי כל כך לחיובית כי הבנתי שהגוף בבלאגן הורמונלי.. עכשיו כבר איחור של 14 יום ומשלשום יש הפרשה שקופה בבוקר ובערב ורק בניגוב (סליחה על התיאור). כדאי לעשות עוד בדיקה כבר? אולי זה השתרשות ולחכות כמה ימים? יש סיכוי להריון החודש? אני מנסה להנמיך ציפיות כמה שיותר וממש מקווה בקרוב.. חג שמח לכולן!!!
לצפיה ב-'לי היה בלגן כשהפסקתי גלולות'
לי היה בלגן כשהפסקתי גלולות
12/04/2017 | 12:47
58
הייתי מניחה שאלה ההורמונים שמתאזנים ולא תחילת הריון. אם ה"איחור" ימשיך כמובן שכדאי לבדוק שוב, אבל בשלב זה אי אפשר לסמוך על הספירה. חג שמח!
לצפיה ב-'אני ממליצה לך לא להסתמך על הספירה בינתיים'
אני ממליצה לך לא להסתמך על הספירה בינתיים
12/04/2017 | 21:53
42
בחודשים הראשונים הגוף בבלבלות...
אולי כדאי להשתמש בטכניקות לזיהוי הביוץ - "שיטת המודעות לפוריות" או מקלוני ביוץ. ברגע שתדעי מתי היה הביוץ, תוכלי לחשב 14-16 יום ממנו (השלב הלוטאלי, שיכול להיות בין 10 ל16 יום, בדרך כלל הוא 14 יום, ואצל כל אישה הוא קבוע, אבל את לא יודעת מה אורכו עבורך...) ואז אמור להגיע המחזור (או שלא יגיע, מסיבות טובות )
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'מבולבלת ממש'
מבולבלת ממש
08/04/2017 | 04:43
2
171
ב28 למרץ בבוקר בדיקת ביוץ חיובית.
סקס באותו יום ויום אחרי.
אתמול בערב 6/4 הפרשות חומות כהות.אין סימפטומים נוספים.
יש לציין שהמחזור שלי סדיר.
ייתכן שקיבלתי אחרי 9 ימים בהנחה שהביוץ התרחש ב29 למרץ?(יום אחרי שבדיקת הביוץ יצאה חיובית)
או שאלו פשוט הפרשות מקדימות לדימום החזק?
אודה על דעתכן
חג שמח
לצפיה ב-'אולי דימום השתרשות?'
אולי דימום השתרשות?
09/04/2017 | 22:02
1
74
מה מצב הדימום עכשיו? האם ממשיך?

בדרך כלל דימום השתרשות הוא בצבע כהה (דם שאינו טרי) ונחזיק לך אצבעות שזוהי הסיבה לדימום! תעדכני אותנו עוד כמה ימים אחרי שתעשי בדיקה ביתית/בדיקת דם.

בהצלחה!!!
לצפיה ב-'דימום השתרשות'
דימום השתרשות
10/04/2017 | 16:23
101
סליחה מראש על התיאורים...אבל אצלי הדימום השתרשות היה אדום בהיר..ממש דם טרי כאילו דליל יותר (לא כמו הצבע דם הכהה יותר במחזור) אבל לא בכמות של מחזור...המשיך עוד 3 ימים אחרי הבדיקה החיובית להריון...
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:00
9
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'עוד עדכון '
עוד עדכון
05/04/2017 | 19:24
5
260
היי יקירות... מעדכנת שהייתי אצל הרופאה שלי וצילום הרחם תקין לגמרי. לא היתה לי שום חסימה. מצד אחד- נהדר, הכל תקין. מצד שני- איפשהו ציפיתי לשמוע שהיתה לי חסימה ונפתחה ועכשיו הופ...תתאפשר כניסה להריון. המחזור טרם הגיע אז נתנה לי כדורים שיזרזו אותו ואז אתחיל בפעם הראשונה טיפול איקקלומין - אם למשהי יש נסיון עם זה, האם יש תופעות לוואי וכו', אשמח לקרוא.. הבעיה היחידה שלי כרגע זה מחזור וביוץ לא מסודרים אז זה מה שנותר לסדר.
בנוסף, אמרה לי לקבוע תור למרפאת פוריות מאחר והתורים ארוכים, 
בתקווה שלא נצטרך אבל שיהיה תור בכל מקרה. 
רציתי גם להתייעץ אתכן. יוצאת בקרוב ל-3-4 חודשים של מנוחה בבית. תכננתי להתחיל דיאטה וספורט ולהשקיע קצת בעצמי. אני בעודף משקל משמעותי וכבד לי. מצד אחד לא רוצה לדחות את הנסיונות להכנס להריון בגלל זה כי  אנחנו מנסים כבר מעל שנה וחצי ואני כבר בת 31. מצד שני, וודאי שזה לא המצב האידיאלי להכנס כך להריון. מה הייתן עושות?

לצפיה ב-'קצת תשובות'
קצת תשובות
05/04/2017 | 22:58
2
105
אני נכנסתי להריון בביוץ שאחרי צילום הרחם (שהיה תקין ), ומסתובבת אגדה אורבנית כזו... הלוואי גם אצלך!
אצלי האיקקלומין דיקק מאד את הרירית (היתה סביב 4, לרוב היא סביב 9 ) - זו בעיה ידועה ולפעמים נותנים אסטרופם לעיבוי הרירית ביחד עם האיקקלומין.
לגבי הירידה במשקל - אני מבינה שאת רוצה לעבור תהליך משמעותי, זה באמת טריקי להיכנס לתהליך כזה לפני כניסה להריון. מצד שני... כניסה להריון יכולה לקחת זמן. בגלל שכבד לך (בגוף ובנפש ) ובגלל שאת לוקחת הפסקה למען עצמך, אני חושבת שכן הייתי מתגייסת לתהליך. אבל כמובן את התשובה רק את יודעת.
לצפיה ב-'היי איןאריותכאלה '
היי איןאריותכאלה
08/04/2017 | 12:36
1
57
מודה לך על ההתייחסות.. 
מצד אחד אנחנו כבר נמצאים ברצץ של הנסיונות והבדיקות והכל ואני אחרי צילום רחם - שזה כמו שאמרת גם יכול לעזור, אז חבל לא לנסות ודווקא עכשיו לסגת לאחור.
מצד שני - המשקל באמת מפריע לי. בלי שום קשר להריון, התייעצתי עם נטורפתית ואני מתחילה כבר ממחר תפריט תזונה שהתאימה לי באופן אישי. 
התחלתי עם הכדורים לזירוז המחזור, אני מסיימת אותם ביום שני ואז בטוח של שבועיים אני אמורה לקבל. מאחר וכל זה בעצם לוקח זמן אני חושבת בכ"ז כן לנסות. ועדיין , זה לא אומר שנצליח. אבל לפחות לא ארגיש פספוס שכלל לא ניסינו.

לצפיה ב-'נשמע לי שמצאת את שביל הזהב שנכון עבורך '
נשמע לי שמצאת את שביל הזהב שנכון עבורך
08/04/2017 | 15:18
44
הרי גם הריון, בסופו של דבר, הוא תהליך, לא דבר נקודתי, ממש כמו המעבר לאורח חיים בריא יותר, אני לא רואה סתירה בשילוב של שניהם, בפרט שאת מגיעה עם המון מודעות.
אחותי, כשנכנסה להריון הראשון שלה, הרגישה שזה הזמן שלה לאכול מה שבא לה, ואכלה בעיקר ממתקים (בכמויות!) לאורך כל ההריון, היא עלתה יותר מ 35 ק"ג (התחילה במשקל תקין) ולקח לה הרבה זמן אחרי הלידה להתאזן מחדש. היא עכשיו חושבת על ההריון השני, ואין לה שום כוונה להתיר את הרסן בענייני המתוק כמו שעשתה בהריון הראשון....
לצפיה ב-'שמחה לשמוע שהכול תקין'
שמחה לשמוע שהכול תקין
07/04/2017 | 22:48
1
52
אני השתמשתי באיקוקלומין..בגלל שאלה כדורים הורמונליים אכן יכולים להיות תופעות לוואי,לי זה בעיקר השפיע על מצב הרוח וזה שרציתי לאכול יותר. על החודש הראשון עם הכדורים נכנסתי להריון, גם לי היה מחזור לא סדיר.
את יכולה להתחיל דיאטה וספורט- קודם כל זה מאוד בריא לגוף ודבר שני זה גם יכול לעזור לך להיכנס להריון, כי במידה ויש עודף משקל זה קצת משבש את המערכת. (אני לא רופאה רושמת לך את מה שידוע לי ) לא אומרת ללכת קיצוני מידי אבל זה תמיד טוב לגוף ולנפש.

לצפיה ב-'היי'
היי
08/04/2017 | 12:42
49
דיאטה וספורט אני בכל מקרה מתחילה, בלי קשר להריון או לא. התלבטתי האם לחכות שארד במשקל קצת , לפני שאתחיל טיפול באיקקלומין.....אך כמו שכתבתי בתגובתי לאיןאריותכאלה אני מתחילה תפריט כבר מחר וגם ככה המחזור עוד לא הגיע והכל לוקח זמן אז אני חושבת שלדחות יהיה חבל. ואם אם אכנס להריון המיוחל אמשיך כמובן בליווי נטורפתית את התהליך. 
לצפיה ב-'היי בנות,התייעצות'
היי בנות,התייעצות
05/04/2017 | 13:38
7
197
אנחנו מזה מס חודשים מנסים להיכנס להריון. בעיקרון המחזור החודשי שלי סדיר, כל 28 יום.
הוסת האחרונה הייתה ב23.3 ולפי חישוב הביוץ אמור להתרחש מחר 6.4 (14 יום) .
איך יכול להיות שעפי בדיקת ביוץ ביתית יוצא לי עדין פס אחד חלש ואחד חזק.?
ממש מתסכל.
לצפיה ב-'לא חסרות סיבות'
לא חסרות סיבות
05/04/2017 | 15:57
6
113
גם המחזור שלי סדיר, אבל עדיין, חודש שעבר הביוץ הפתיע והיה ביו"מ 11 והיו לי חודשים שהוא הגיע ביו"מ 15. הגוף הוא לא מכונה.
בדקת ביוץ גם אתמול? כי לפי הספירה שלי יומ 14 שלך הוא היום, ככה שהפסים היו אמורים להיות אתמול והבדיקה אמורה לחזור להיות שלילית היום (היום בו התחיל הדימום המשמעותי הוא יו"מ 1, אז היום יו"מ 14).
ודבר אחרון, הבדיקות, מהימנות ככל שיהיו, יכולות גם לפשל. אני עם בדיקות בערך שנה ומתוכן פעמיים לא זיהיתי ביוץ בכלל. פשוט תעשו סקס סביב הימים האלה, זה אמור לכסות.

לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה.'
תודה רבה על התשובה.
05/04/2017 | 18:39
5
60
בדקתי אתמול וגם שלשום ויצא שלילי גם...

אם יוצאים מנקודת הנחה שהבדיקה טובה והבעיה לא ביושרה שלה, האם יכול להיות מצב שאין ביוץ כלל?
אציין שהייתי אצל רופא נשים לבדיקה שיגרתית בתחילת השבוע והכל היה תקין.
לצפיה ב-'בעקרון זה יכול לקרות'
בעקרון זה יכול לקרות
06/04/2017 | 07:18
4
59
יכולים להיות מחזורים בלי ביוץ, אבל יותר סביר שפספסת אותו או שהוא עדיין לא היה.
את שמה לב גם להפרשות פוריות?
באחד החודשים שלא זיהיתי עם המקלונים, אני כן יודעת שהיה ביוץ כי הייתה לי כמות ניכרת של הפרשות (בד"כ אני לא מצליחה לזהות אותן).
סביר להניח שאם הלכת רק לבדיקה שגרתית, הרופא לא השקיע יותר מדי בבדיקה (או שרק אצלי הרופאים חפיפניקים?) אלא ראה נגיד שאין ציסטות, שהרחם נראה טוב - וזהו. בחיים רופא נשים לא אמר משהו על ביוץ מתקרב, רק אחרי שהתחלתי בירורי פוריות התחילו לחפש ולציין את זה. מה שגם שדרוש מעקב מתמשך בשביל לדעת אם חלילה יש בעיה עם הביוץ (מעקב זקיקים - מגיעים אחת לכמה ימים לאולטרסאונד+בדיקות דם ועוקבים אחרי גדילת הזקיקים)
תמשיכי לבדוק עם המקלונים, אולי הביוץ מתעכב החודש.
לצפיה ב-'אוקיי, אז נמשיך עם המקלונים.'
אוקיי, אז נמשיך עם המקלונים.
06/04/2017 | 08:40
3
43
ונקווה שלא פיספסתי אותו החודש..

ועוד משו,סליחה על הבורות, הוא שלח אותי לבדיקה הורמונלית אמר שצריך לעשות אותה ביום השלישי למחזור...מה בעצם בודקים בבדיקה הזאת?
לצפיה ב-'דגשים'
דגשים
06/04/2017 | 12:01
60
היי, המשפט שלך של הבדיקה "ביום השלישי למחזור" הקפיץ אותי...
גם לי אמרו ביום השלישי, ונלחצתי כי בדיוק חזרתי מחו"ל ביום הזה וחשבתי כבר שאצטרך לחכות לחודש הבא. הבנות פה בפורום אמרו שאפשר לעשות בימים 3-5 ככה שתדעי שגם אם זה נופל לך על סופ"ש אז זה לא נורא.
עוד דבר, אותו רופא לא אמר לי שיש לבצע את הבדיקה לאחר 3 שעות ערות  - אז אני מסבה את תשומת ליבך לכך למקרה שגם את נפלת על רופא שכזה...

הפרופיל ההורמונלי היא סט של בדיקות דם הבודקק את רמת ההורמונים שלך בגוף. כשקוראים את התוצאות יש לשים לב לזמן בחודש בו ביצאת את הבדיקה, כי התוצאות (לפחות בכללית) מחולקות לפי אם את בזמן המחזור/לפני הביוץ/אחריו/בגיל הבלות, מכיוון שרמת ההורמונים משתנה באופן טבעי במהלך החודש.

מצרפת לינק המסביר על הבדיקות:
לצפיה ב-'ניתן לעשות את הבידהק בין יום 2-5 למחזור.'
ניתן לעשות את הבידהק בין יום 2-5 למחזור.
07/04/2017 | 22:41
1
36
ראיתי שצירפו לך לינק.. אם את רוצה שנפרט עוד,או אם היה משהו לא מובן, תבקשי ונפרט :)
לצפיה ב-'ממשיכה עם המקלונים ועדין אין זכר לביוץ'
ממשיכה עם המקלונים ועדין אין זכר לביוץ
08/04/2017 | 18:15
31
ממש מלחיץ..
איך זה יכול להיות בכלל?
הרמתי ידים ממקלונים.

תודה רבה על המידע, מחכה למחזור ואז אעשה את הבדיקה ונמשיך לנסות.

????????
לצפיה ב-'שאלה לגבי איתור ביוץ '
שאלה לגבי איתור ביוץ
06/04/2017 | 11:09
2
109
עכשיו שאיתרתי את הסיסמה לניק המקורי שלי : ))

אני כ-11 חודשים אחרי הלידה ובנתיים קיבלתי מחזור פעם שניה.

לפני ההריון המחזור היה סדיר והכניסה להריון היתה מהירה לפי החישוב שאפליקציית המעקב שלי עשתה לימי הביוץ.

עכשיו כשהמחזור אינו סדיר, אני עושה מעקב עם מקלוני ביוץ ומשתדלת לכוון לבן (50/50), כלומר קיום יחסים בדיוק ביום הביוץ.

את הביוץ של המחזור הזה הצלחתי לאתר עם בדיקת הביוץ, והיה ניסיון, אבל לצערי לא הצליח ובתוך שבועיים קיבלתי מחזור.

אם יש כאן נשים עם מחזור לא סדיר, כיצד אתן מתחילות לעשות את בדיקות הביוץ? האם פשוט לספור 11 ימים מסיום הביוץ ואז להתחיל לבדוק?

בביוץ הקודם היה יום אחד שהיה פס כהה של הביקורת ופס כהה קצת פחות ולמחרת היו שני פסים ממש כהים, מתי הזמן המתאים לנסות? ביום הראשון או ביום השני?

תודה מראש : )
לצפיה ב-'היי '
היי
06/04/2017 | 13:55
66
האמת שאין לי מושג לגבי לכוון לבן... אני יכולה לומר לך באופן כללי. אמנם אצלי המחזור והביוץ בדרך כלל סדירים אבל מניחה שאחרי לידה (ואולי הנקה?) זה משתבש..
אם החודשים שלך קצרים עדיף לדעתי כבר לבדוק מיום 9... כדי שלא תפספסי
נראה לי שלפי מה שכתבת יום הביוץ שלך בפעם הקודמת התרחש 12 שעות החל ממתי שהיו לך שני פסים כהים.
אני באופן אישי מקיימת יחסים גם לפני שאני רואה פסים כהים בסטיקים כי הזרע יכול לשרוד בגוף 72 שעות...
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
07/04/2017 | 22:39
37
אומרים שהזרעונים הגבריים הם יותר מהירים וחזקים אבל מתים יותר מהר לכן מומלץ לקיים יחסים ביום הביוץ עצמו.
ברגע שראית 2 פסים באותו הצבע זה אומר שהביוץ יגיע תוך 12 שעות,אם את לא רוצה לפספס וללכת על בטוח תתחילו לקיים יחסים מרגע הופעת 2 הפסים , כי את בעצם לא יודעת מתי בדיוק ההורמון עלה ויכול להיות שתתחילי לבייץ גם בעוד 6 שעות.

בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
ד"ר אבי צפריר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה