לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מבולבלת לגמרי....מתי היה הביוץ?'
מבולבלת לגמרי....מתי היה הביוץ?
27/07/2017 | 19:00
3
39
אני לא בטוחה איך לחשב את יום הביוץ שלי? ביום ה 18 או ביום ה 20?

מישהי יכולה לעזור ? :)

תודה
לצפיה ב-'יום 19'
יום 19
27/07/2017 | 20:08
2
6
לצפיה ב-'אז מה קרה ביום ה16? ניסיון ביוץ שלא צלח ?'
אז מה קרה ביום ה16? ניסיון ביוץ שלא צלח ?
27/07/2017 | 20:17
1
6
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
27/07/2017 | 21:19
22
אבל יום 19 מובהק פה. יש לך אחריו שלוש עליות ועליה כללית של כחצי מעלה סהכ. יום 20 זה יואב אחד
לצפיה ב-'שאלה אולי קצת מטופשת...'
שאלה אולי קצת מטופשת...
27/07/2017 | 13:43
2
60
יש משמעות לזמן ביממה לקימפור?
זאת אומרת האם משנה מתי מקפרים? בוקר / צהרים/ערב?

ועוד שאלה,
מאתמול אני ממש מזהה ביוץ, חזה נפוח ודקירות בבטן תחתונה,
היום עדיין חזה נפוח ומיחושים.
אני ביו"מ 18 , מיו"מ 10 אנחנו מקפרים יום כן ויום לא, אתמול היה יום כן, כדאי לקמפר גם היום או להמשיך עם הרצף?

תודה מראש :)
לצפיה ב-'אני ממש לא חושבת שזו שאלה מטופשת.....'
אני ממש לא חושבת שזו שאלה מטופשת.....
27/07/2017 | 16:24
1
32
ולפי דעתי מספיק יום כן/ יום לא.... זה אמור לכסות.
הלוואי שיתפוס לכם החודש.... :)
לצפיה ב-'תודה מקסימה '
תודה מקסימה
27/07/2017 | 17:07
22
אמן והחודש זה החודש 
לצפיה ב-'עזרה בפענוח מועד ביוץ'
עזרה בפענוח מועד ביוץ
27/07/2017 | 10:19
1
47
היי,
מנסה להכנס להריון ראשון.
שחלות פוליצסטיות, לקחתי איקקלומין 50 מג.

עשיתי מעקב זקיקים ללא בדיקות דם:

·         ביום ה 27 למחזור היו 2 זקיקים:

1 = 20 ממ    2 = 23 ממ

·         ביום ה 28 למחזור היה :

זקיק אחד: מבנה צסטי היכול להתאים לגופיף צהוב 23 ממ

זקיק שני 22 ממ

·         ביום ה 29 למחזור היה:

זקיק אחד 21 ממ לא צלול

זקיק שני: 23 ממ

·         ביום ה 30 למחזור היה:

זקיק אחד: לא צלול בקוטר 24 ממ

זקיק שני: 21 ממ

·         ביום ה 32 למחזור היה:

זקיק אחד: מבנה צסטי עכור 35 ממ

זקיק שני : 24 ממ

לי נראה שהביוץ היה בין היום ה 27 ליום ה 28 למחזור. אני צודקת?

כמו כן, מדוע הזקיק השני "לא זז" כל כך? יכול להיות שבייץ ולא ראו זאת?

ביום ה 34 למחזור (שזה לדעתי כשבוע לאחר הביוץ) בצעתי בדיקת דם :
פרוגסטרון 12.1

אסטרדיול 504

LH  9.1

ממש ממש אשמח לתשובות.
מרגישה מבולבלת קצת..
לצפיה ב-'היי '
היי
27/07/2017 | 15:22
30
ממליצה לך להפנות את השאלה גם לפורום פוריות כאן בתפוז בכתובת הזו - http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/180/פוריות

יש שם המון דיונים בנושאים האלו ואני מאמינה שתמצאי גם שם תשובות.
בהצלחה
לצפיה ב-' ספירת מלאי לאמצע שבוע 26/7/17 '
ספירת מלאי לאמצע שבוע 26/7/17
26/07/2017 | 09:37
15
17
לצפיה ב-' לפני ביוץ '
לפני ביוץ
26/07/2017 | 09:38
30
elinoket - יו"מ 4
שלאפי - יו"מ 10
שוש שלי2 - יו"מ 10
moonfairy - יו"מ 16
אליה 242 - יו"מ 17
לצפיה ב-' אחרי ביוץ '
אחרי ביוץ
26/07/2017 | 09:40
12
57
TO BE MOTHER1 - יוא"ב 8
חרצית1234 - יוא"ב 8
waitingforit - יוא"ב 13
לצפיה ב-'עשו לי היום בדיקות דם, זה נראה לכן בסדר?'
עשו לי היום בדיקות דם, זה נראה לכן בסדר?
26/07/2017 | 12:57
6
99

E2:772
PROGESTERON 31.4
:LH 8.7
תודה מראש לעונות....
נשיקות

לצפיה ב-'האם זה יכול להעיד על תחילת הריון?'
האם זה יכול להעיד על תחילת הריון?
26/07/2017 | 14:51
5
55
הלוואי
לצפיה ב-'אני לא מומחית ולא רוצה לטפח תקוות שווא'
אני לא מומחית ולא רוצה לטפח תקוות שווא
26/07/2017 | 15:14
4
62
אבל האסטרדיול שלך יחסית גבוה לערכים שהוא אמור להיות בהם אחרי ביוץ , וזה כן יכול להעיד על הריון.
הלוואי וזה זה יש לך בדיקות של איביי ?
לצפיה ב-'כן יש לי בזכותך'
כן יש לי בזכותך
26/07/2017 | 15:17
3
50
ועשיתי כבר איזה 3 בדיקות שבכולן ראיתי פס חלשלוש, אבל בעלי אומר שמרוב שאני רוצה אני כבר מדמיינת... אז אני כבר לא יודעת אם להאמין שאני רואה אותו או לא....
נראה לי אני יחכה ליום ראשון, אז אמורה להיות תשובה ברורה יותר.... הלוואי.
לצפיה ב-'נראה לך שנוכל להתאפק כאן עד יום ראשון '
נראה לך שנוכל להתאפק כאן עד יום ראשון
26/07/2017 | 15:30
2
44
תעשי מחר בבוקר וצלמי לנו.
הלוואי
לצפיה ב-'איזה חמודה שאת....'
איזה חמודה שאת....
26/07/2017 | 15:37
1
52

רציתי כבר היום לשלוח, אבל הבעיה שזה כ"כ חלש שלא רואים את זה בצילום, לכן בעלי חושב שאני מדמיינת,
לכן חשבתי לעצמי שיותר טוב שאני יחכה קצת ואז תהיה לי תשובה ברורה יותר לא?
בכל אופן הבדיקות הללו מאיביי פשוט ממכרות,פעם הייתי חושבת 6 פעמים לפני שהייתי עושה בדיקה, עכשיו זה ממש כל יום, זה כייף!!!

לצפיה ב-'או 6 פעמים ביום'
או 6 פעמים ביום
26/07/2017 | 16:39
40
אבל לא אמרתי כלום
חכי עד מתי שאת בטוחה בזה, אנחנו כאן מחכות לשמוח בשמחתך

לצפיה ב-'מצטרפת'
מצטרפת
26/07/2017 | 21:44
39
יוא"ב 9 היום
כל הימים האחרונים היו לי כאבים ממש מורגשים בחזה, כמובן שכבר הרגשתי לחלוטין שם. (בד"כ יום אחרי הביוץ לא כואב לי כבר)
היום קמתי, הכל נרגע, לא כואב לי כלום.
מבאס, נמאס לי לחיות לפי המצב רוח של הציצים שלי
לצפיה ב-'מחר יוא״ב 14!! '
מחר יוא״ב 14!!
26/07/2017 | 23:33
3
47
ביום חמישי שעבר הזריקו לי שוב תמיכה להריון (שוב בטא 5000).. בנתיים הבדיקות (עשיתי ביום שני והיום) חיוביות לגמרי.. מחכה שזה יצא כבר מהגוף!! אני כבר שבועיים מרגישה בהריון! בעלי חושב שאולי אני בהריון באמת.. (ההורמונים בכלל השתגעו!) אני מצידי כבר מתכננת את הטיפול הבא.. לא יודעת, כאבי המחזור ביומיים האחרונים משגעים אותי! אה.. ויש לי כל הזמן פיפי!! לא יודעת.. רציתי לבדוק מחר..אבל בדקתי כבר היום (בשתן של צהריים ופיפי של פעם בשעה..חח..) והיה חיובי.. כנראה זה עוד לא יצא מהגוף ואני מתארת לעצמי שאם היה הריון היה פס חזק לא? אז לא להוציא אותי מהרשימה! ביום שני יש לי בדיקת בטא.. אז אני אדע כבר בוודאות(:
לצפיה ב-'באמת חשבתי עליך כשעשיתי את הרשימה '
באמת חשבתי עליך כשעשיתי את הרשימה
27/07/2017 | 07:06
2
40
בעיקרון, לבטא שמזריקים לך יש את אותן תופעות כמו של בטא שמייצר הריון ?
אם כן, זה יכול להסביר את רכבת ההרים שאת עוברת
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק ליום שני , מה ההבדל של השעות בינך לישראל ? 
לצפיה ב-'חח.. אני כבר הרבה חודשים ברשימות '
חח.. אני כבר הרבה חודשים ברשימות
27/07/2017 | 08:23
1
38
כן, יש לי בטא בגוף ואת התופעות לוואי שלה.. בגלל זה גם הבדיקות החיוביות.. אחרי 10 ימים היא צריכה לרדת לגמרי! לא שמעתי שבישראל נותנים תמיכה מסוג כזה, אבל בגרמניה זה מאוד מקובל בטיפולי פוריות..לי זה אישית די מפריע ואני לא בדיוק עוברת את הזריקה הזאת בקלות.. כי שבוע אחרי אני עדיין סובלת מכאבים בשחלות, החזה כל כך רגיש שאני בקושי יכולה ללבוש שום חזייה ואני נוטה לשינויים במצב רוח! ואני לא יודעת האם זה: א. תסמינים למחזור שמתקרב ב. הזריקה הזאת ג. הריון..וזה מחרפן אותי! יש כולה שעה הבדל(; ותודה .. מקווה לא לקבל מחזור עד אז! חח..(האחות אמרה שאני יכולה לקבל מחזור, לדעתי הזוי לקבל מחזור עם בטא בגוף..)
לצפיה ב-'וואו בהצלחה!!! '
וואו בהצלחה!!!
27/07/2017 | 13:05
24
באמת טירוף כל התחושות האלה בלי לדעת מה הן אומרות
שיהיה המון בהצלחה לבטא של הריון (ולא מהזריקה)
לצפיה ב-' פסים/בטא/דופק '
פסים/בטא/דופק
26/07/2017 | 09:41
50
JB217 - פסים
8דישה8​ - בטא
לצפיה ב-'אז מה הסיפור שלך '
אז מה הסיפור שלך
23/07/2017 | 16:45
17
158
חשבתי על זה שזה פורום ממש כיפי ואינטימי, אני אישית מרגישה פה כמו בית וירטואלי... ונכון שאנונימיות זה שם המשחק, אבל נראה לי יהיה נחמד אם כל אחת תציג את עצמה בכמה מילים, שנדע למי אנחנו מחזיקות אצבעות כל חודש שיצליח 

אז אני אתחיל ומקווה שתזרמו איתי 

אני בת 30 מאיזור המרכז, עם בן זוגי 8 שנים (מתוכם 3 נשואים). הוא בן 33 וחצי, מאוד רוצה ילדים, אני ממש לא הייתי בקטע. אחרי שנים של דיונים / ויכוחים החלטנו על ילד אחד ואם אני אגלה שהשד לא כזה נורא אז נביא לו אח 
אז אנחנו מנסים להכנס להריון ראשון כבר חודשיים, ללא הצלחה. מקווה שלא נצטרך לנסות עוד הרבה כי אני לא בן אדם סבלן 
לצפיה ב-'רעיון מקסים מצטרפת...'
רעיון מקסים מצטרפת...
23/07/2017 | 22:41
114
אני בת 35 , מירושלים, עם 4 ילדים בני 7, 5.5, 3.10 ו - 1.7... גדלתי בקיבוץ כילדת סנדוויץ' להורים גרושים והחלום שלי היה לעשות תיקון ולהקים משפחה חמה , מלוכדת ומרובת ילדים.. הגשמתי אותו כמעט ב100% עד כה , כי תמיד רציתי 5 ילדים, אבל לאחרונה בעלי שם לי ברקס אז אני מקווה לשנות את דעתו בקרוב ועד אז נשארת כאן אתכם, כי המקום הזה תמיד היה ויהיה לי כמו בית

יאללה בננות, תצטרפו שנכיר אתכן
לצפיה ב-'קהל קשוח יש לנו פה '
קהל קשוח יש לנו פה
24/07/2017 | 09:39
97
אולי בכל זאת? בשביל הכיף
אפשר גם במשפט - שניים, לא חייב מגילה כמוני 
לצפיה ב-'היי :) '
היי :)
24/07/2017 | 13:22
5
103
בת 33 ממושב בשפלה. 
נשואה 6.5 שנים , אמא לבת 5.2 ובן 3.8.
"עובדים, על השלישי, בתחילת יוני הוצאתי את ההתקן שהכנסתי אחרי הלידה השניה כי ההריון השני לא ממש היה מתוכנן, גלולות אסור לי , אם היינו ממשיכים לסמוך על עצמנו לשים קונדום כל פעם , כנראה שהיו לי עוד כמה ילדים היום .
הצלחות לכולנו .
אגב , לקראת ההריון הראשון ביליתי פה המון והייתה לי תחושה של "חבורה" , תחושה שיש מי שמבינה אותי, מקווה למצוא את אותה התחושה גם הפעם. 
לצפיה ב-'מכירה את התחושה שאת מדברת עליה'
מכירה את התחושה שאת מדברת עליה
24/07/2017 | 14:51
4
96
כנראה מאז עידן הפייסבוק והקבוצות שם, תפוז קצת מתמסמס..
בזמנו כשהייתי כאן, הפורום היה גועש ורועש ומצאתי כאן המון חברות

לצפיה ב-'הנחתי לעצמי שיש קשר לפייסבוק'
הנחתי לעצמי שיש קשר לפייסבוק
24/07/2017 | 15:00
3
78
עדיין לא ברור לי איך הפייסבוק יכול להוות תחליף ולתת מקום בטוח ומכיל לפרוק , לדבר , לשתף ויחד עם זאת אנונימיות מוחלטת....?
לצפיה ב-'גם לי קשה להסביר את הקשר'
גם לי קשה להסביר את הקשר
24/07/2017 | 15:31
2
75
אבל לטעמי כי אנשים מטבעם נמצאים יותר בפייסבוק, הגישה לשם יותר קלה (הגלישה בתפוז מהנייד מחרידה !!!  ) ויש שם לרוב יותר "אקשן".....
נראה לי
לצפיה ב-'זה נכון :) '
זה נכון :)
24/07/2017 | 16:59
50
ניתן ונקח מה שאפשר ממי שכן נמצאת פה :) 
לצפיה ב-'זה נכון במידה מסויימת...'
זה נכון במידה מסויימת...
24/07/2017 | 18:48
43
אבל גם כי הממשק של תפוז למובייל מזעזע! והיום רוב הגלישה היא מהמובייל
אני אישית גרופית של פייסבוק, אבל באמת בדברים אינטימיים כמו הריון שמחתי שתפוז עדין בחיים 
לצפיה ב-'בכיף...'
בכיף...
24/07/2017 | 18:36
81
אני בת 39 אוטוטו...שני ילדים מקסימים בבית.החלטנו לנסות להביא עוד אחד...
הגיל קצת מלחיץ אותי,הגוף שונה והסבלנות הולכת ופוחתת..מקווה לטוב.
אני נמצאת בקבוצה כבר 5 שנים שנפגשנו כאן באיזה פורום גם....
זה נהדר,זו תמיכה מצויינת ואוזן קשבת.

לצפיה ב-'בת 36 '
בת 36
24/07/2017 | 20:47
78
אוטוטו 37 מאזור הדרום. הולכים על ילד שלישי אחרי הרבה נסיונות שכנוע שלו אותי.
בינתיים לוקח יותר זמן ממה שלקחו ההריונות הקודמים...הגיל כנראה משפיע
אני גם לא סבלנית ויש לי תכנון זמנים מדוייק שאני לא עומדת בו בינתיים כי הייתי בטוחה שילך מחר כמו הפעמים הקודמות.
לצפיה ב-'מצטרפת בשמחה . הזהרו - מגילה לפניכן '
מצטרפת בשמחה . הזהרו - מגילה לפניכן
24/07/2017 | 21:11
1
108
 נעים להכיר, שמי הוירטואלי, ריין, בת 31 מצפון הארץ. נשואה כמעט 8 שנים. 
יש לנו ילדה מהממת כמעט בת 6 מהריון טבעי וספונטני. 
כשהיא היתה בת שנתיים וחצי בערך מאוד רציתי להכנס להריון שני. גם בתכנון שלי, כמי שהתחתנה מאוד צעירה בגיל 23, מאוד רציתי להיות אמא צעירה ועד גיל 30 להביא לפחות 2 ילדים. האידיליה מבחינתי זה 3 ילדים. ולא רציתי פערי גילאים העולים על 4 שנים בין ילד לילד. באותה תקופה בעלי לא רצה ילד נוסף מחשש כלכלי שהיה לו כי הייתי איתה בבית במשך שנתיים כמעט ולא עבדתי. מפה לשם התחלתי לעבוד ונכנסנו לדירה משלנו לאחר שנים של שכירויות. בדירה כבר חגגנו לה יומולדת שלישי. ובתקופה ההיא, משהו בנינו לא זרם. על פני השטח כביכול הכל היה בסדר, חיי משפחה ושגרה רגילים... אבל היה ריחוק גדול באינטימיות בינינו ואני הייתי מאוד פגועה ממנו על כך שלא רצה ילד נוסף. הוא ידע שאני לא לוקחת אמצעי מניעה ומחשש להריון גם בקושי נגע בי. כמובן שכל זה ביחד מאוד תסכל והעציב אותי. גם שלא היתה אינטימיות וגם שלא רצה ילד נוסף.
הרגשתי ממש דחויה. וזו פעם ראשונה אני חושבת שאני אפילו מעלה את זה.
משהו כמו לפני שנתיים הוא החל לרצות ילד נוסף. אני כבר הייתי מתוסכלת כי ידעתי שפער הגילאים יהיה גדול וזה לא מה שרציתי. ביני לבין אחי יש 10 שנים ואנחנו לא קרובים בכלל. חשבתי כבר להשאר עם ילדה אחת וזהו מאשר שכל ילד יגדל בנפרד, למעשה כילד יחיד, במרווחי זמן כאלה.
עבר עוד קצת זמן, בו ליבנו מעט את הדברים ושפכנו את מה שעל ליבנו. הרבה דברים צפו. הבנתי שלמרות הכל אני רוצה ילדים נוספים. ואז התחלנו בניסיונות ונתקלנו בקשיים, וכבר שנה וחצי שום דבר לא זז. תחילה הרופאה אמרה לי לנסות לרדת במשקל ובאמת התמלאתי מוטיבציה, ירדתי במשקל, במשך מס' חודשים רצופים קיבלתי מחזור טבעי שלי חודש בחודשו. באותם חודשים ניסינו כחצי שנה אך לא נקלטנו. התייאשתי מהכל והפסקתי להקפיד ודיי מהר חזרתי למשקל הקודם, שוב החלו בעיות עם המחזור. ואז הגעתי לרופאה אחרת, שהיא כבר נתנה איקקלומין. ואז רופא פוריות. ועכשיו אני בחודש רביעי של איקקלומין, 99% בטוחה שלא יעזור אבל לוקחת בשביל השקט הנפשי שאני לא מפסידה חודש סתם.
החלטתי לקחת הפסקה מהרופאים ולהתרכז בלייצב את גופי ולהחזירו למצב הטבעי, לקבל וסת אמיתית כל חודש ולהתאזן. קבעתי לחודש הבא נטורופתית שתתאים לי תוכנית ודיקור ומבחינתי אני שמה כרגע את הנושא של ילד נוסף בצד.
הבנתי שמשהו בי צריך להיות יותר שלם, גם בעובדה שאת פער הגילאים אנחנו רק מתחילים ב-7 שנים ומי יודע מתי זה יקרה, אם בכלל.
אז זה הסיפור שלי, מקווה ששרדתן עד כה. אמנם אני לא מאוד פעילה כאן אבל הפורום הזה נותן לי הרבה תמיכה ועידוד ומקום לפרוק.  בייחוד שאין לי את מי לשתף בחיי האמיתיים... אז לפחות כאן בעולמנו הוירטואלי אני יכולה לפרוק.
מאחלת לכולן מכל הלב כניסה להריון תקין ומשעמם הכי מהר שיש. 
לצפיה ב-'תודה רבה על השיתוף'
תודה רבה על השיתוף
24/07/2017 | 22:54
73
תדעי לך שבין אחים עם פער גדול יש קשר מיוחד בצורה אחרת, האחים הגדולים שלי הם העוגן שלי ותמיד אני יכולה לדבר איתם
מאחלת לך שיצליח מהר!
לצפיה ב-'היוש :)'
היוש :)
26/07/2017 | 13:04
53
עוד קצת 32 ( אבל לא לספר )
2 ילדים . 

יבן תיכף בן 9 מ- IVF כן בת 23 היסטרית אחרי שנה של ניסיונות 
נקלטנו בנסיון הראשון . 
בת 4 וחצי עדין לא ברור אם היא טבעית או מהחזרת מוקפאים חחחחחח 

מנסים ילד שלישי 
אני לגמריי בעניין בעלי פחות אבל אמר שנהנה מהניסיונות 
לצפיה ב-'הסיפור שלי.....'
הסיפור שלי.....
26/07/2017 | 15:14
63
אז...... נשואים שנה וארבעה באושר ועושר ב"ה.
לפני כשבעה חודשים עברנו הפלה טבעית בתחילת שבוע שני (ממש התחלה)
כרגע נמצאת במעקב זקיקים טבעי ראשון, היום יוא"ב 8, הלוואי שנקלטתי.....
אחד הדברים שמחזיקים אותי בכל התקופה האחרונה זה הפורום הזה, והבנות ומדהימות, המקצועיות , המפרגנות והרגישות שיש כאן.
תודה לכן...
מאחלת לכולנו בקרוב ממש תשעה חודשים מאושרים, שמחים ומלאים בבשורות טובות. 
לצפיה ב-'גם אני פה :)'
גם אני פה :)
26/07/2017 | 21:34
50
היי,
אני בת 32, אם לשני אהובים: בן 5.5 ובת 3.5
מנסה להיכנס להריון כבר שמונה חודשים.
להריונות הראשונים נקלטתי ממש מהר ונורא נורא קשה לי בכל פעם שההיא מגיעה 
מוזר אך מובן שליבי נשבר עם כל נסיון שלא צולח, האמונה בגוף לאט לאט נעלמת ואני מצד אחד מיואשת ומצד שני לא מפסיקה לבדוק סימנים (חיה עם ידיים על הציצים שבועיים בחודש).
גם אני ביליתי פה בנסיונות לפני הכניסה להריון הראשון (עלאק נסיונות, חודש וחצי) אתן מקסימות, תודה על ההקשבה  
לצפיה ב-'גם אני עדיין כאן :)'
גם אני עדיין כאן :)
27/07/2017 | 09:03
1
43
אני בת 26 מתל אביב, התחתנו לפני קצת פחות משנה ואנחנו יחד 6 שנים. החלטנו להתחיל לנסות להכנס להיריון, על החודש הראשון לא הלך והתחלתי כבר לחשוב שיש משהו לא בסדר...
בחודש השני לניסיון נכנסתי לקבוצה המקסימה הזאת ובאמת הצליח :) היום אני בשבוע 8, אתמול עשינו אולטרסאונד שני וראו באמת גדילה של העובר (את האולטרסאונד הראשון עשינו בשבוע 6), ושמעו דופק יותר חזק מפעם...
ב16.8 יש לי שקיפות עורפית ונקווה שהכל ימשיך להיות בסדר...

תודה על ההקשבה :)
לצפיה ב-'וואוו איזה יופי!'
וואוו איזה יופי!
27/07/2017 | 18:58
13
ואיזה כיף שאת עדין כאן
תמשיכי לעדכן יקירה 
לצפיה ב-'מבייצת? או אחרי? '
מבייצת? או אחרי?
26/07/2017 | 13:44
5
55
היי, שאלה. אני ביו"מ 17* בימיומיים הקודמים ההפרשות שלי היו ממש נמתחות, שקופות, והיום קמתי בבוקר עם כאבים חזקים בבטן תחתונה צד ימין חדים כאלה, אבל ההפרשות יותר דביקות טפחות נמתחות...יכול להיות שאני אחרי ביוץ או כן מבייצת? מה דעתכן? אני לא רוצה לבדוק עם מקלונים כי זה חודש ראשון ובא לי שזה יהיה בכיף...קמפרנו ביום שני..מקווה שזה יתפוס...
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף שהמחזור שלי לא סדיר , לפעמים 28 יום ולפעמים בין'
שכחתי להוסיף שהמחזור שלי לא סדיר , לפעמים 28 יום ולפעמים בין
26/07/2017 | 13:51
23
לצפיה ב-'זה בדיוק הסימפטומים של ביוץ'
זה בדיוק הסימפטומים של ביוץ
26/07/2017 | 14:12
3
42
ההפרשות הנמתחות הן לפני הביוץ והכאבים החדים הם בזמן שהביצית יוצאת ופורצת את מעטפת הזקיק.
בהצלחה
לצפיה ב-'השאלה אם נקמפר בערב זה בסדר או שזה אבוד? יש '
השאלה אם נקמפר בערב זה בסדר או שזה אבוד? יש
26/07/2017 | 14:33
2
29
גם קימפרנו ביום שני...אוף הלוואי אני כל כך רוצה..
לצפיה ב-'זה לא אבוד'
זה לא אבוד
26/07/2017 | 14:48
1
30
כי ברגע שהביצית יוצאת מהזקיק היא מחכה לזרע עוד 12-24 שעות.
הלוואי והחודש יהיה שלך
לצפיה ב-'הלוואי. תודה רבה רבה! אעדכן:)'
הלוואי. תודה רבה רבה! אעדכן:)
26/07/2017 | 14:51
13
לצפיה ב-'בוקר. יום 9 אחרי ביוץ ...('
בוקר. יום 9 אחרי ביוץ ...(
24/07/2017 | 06:25
14
117
בדיקה שלילית... יכול להיות עוד אחרת?
לנסות שוב עוד כמה ימים?

לצפיה ב-'בוודאי '
בוודאי
24/07/2017 | 06:57
13
67
זה ממש ממש מוקדם, הסיכוי לגלות הריון ביום כזה הוא קלוש, אם יש לך בדיקה ממש רגישה, כזו שמזהה מבטא 10 , חכי לפחות עו יומיים.
בהצלחה
לצפיה ב-'ננסה להישאר אופטימים...'
ננסה להישאר אופטימים...
24/07/2017 | 07:25
12
48
אנסה עוד כמה ימים..
כבר מתחילה לחשוב..למרות שזה רק ניסיון שני...מה שצריך להיות יהיה...
אני כבר זקנה לזה...

לצפיה ב-'אל תחמירי עם עצמך '
אל תחמירי עם עצמך
24/07/2017 | 09:32
11
50
לגבי הפעם הזו, זה עדיין ממש מוקדם.
לגבי השאר - ניסיון שני זה ממש בחיתולים, אם את מזהה ביוץ בוודאות ואתם מקיימים יחסים בכמות שצריך ובימים הנכונים,  גם עד חצי שנה (הרופאים אומרים שנה ) זה בסדר, אח"כ (שלא תגיעי לשם ותיקלטי הרבה לפני) אם תרצי תתחילי בירור, אבל כרגע (וזה לא הריון ראשון נכון ? ) לדעתי אין לך מה לדאוג. 
לצפיה ב-'הריון שלישי ועדיין...'
הריון שלישי ועדיין...
24/07/2017 | 18:33
55
אותה סקרנות,אותו לחץ..
אפילו יותר...
קניתי ערכת קליר בלו היום.אני מבינה שזה מאתר לפני הזמן.4 ימים?
מרגיש לי שהציצים שלי ענקיים..אבל לפני מחזור יש לי בדרכ כאבים רצינים...
לנסות מחר? מחרתיים?
לצפיה ב-'עצובה.התחיל סימנים של דימום'
עצובה.התחיל סימנים של דימום
24/07/2017 | 21:22
9
56
עצוב לי.
התחיל דימום.
הרגיש לי אחרת..אבל כנראה שטעיתי.
עצובה
ומה שמדאיג אותי שלא איתרתי את הביוץ.
בעיקרון לפי החישוב אני צריכה לקבל רק עוד כמה ימים וכנראה שטעיתי...
מוזר.

לצפיה ב-'את רק ביוא"ב 10 היום'
את רק ביוא"ב 10 היום
25/07/2017 | 08:27
8
60
זה לא בהכרח דימום שמבשר על ווסת.
מה הסימנים שיש לך כרגע של דימום ?
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה משו אחר..הסימנים הם'
לא נראה לי שזה משו אחר..הסימנים הם
25/07/2017 | 16:03
43
דם בניגוב וגם על התחתונית.אמנם כרגע נכון להיום אין דימום מאסיבי אבל עדיין דימום.
זה מתגבר אצלי בדרכ ביום השני.
אין אפשרות שזה יהיה משו אחר...

לצפיה ב-'קצת מוזר האמת...מה זה יכול להיות?'
קצת מוזר האמת...מה זה יכול להיות?
25/07/2017 | 22:14
6
35
הדימום הוא חלש יחסית ודי ורוד יחסית למחזור.
בנתיים היום.
נראה מה יהיה מחר .
מה זה יכול להיות?
הפלה?
לצפיה ב-'ממה ששמעתי'
ממה ששמעתי
26/07/2017 | 07:33
1
32
1
בהפלה הדימום דווקא יותר מאסיבי ולא פחות...
איזה יואב את? עשית בדיקה נוספת?

לצפיה ב-'יואב 11 ולא עשיתי.דימום כזה זה לא נראה לי הריון...'
יואב 11 ולא עשיתי.דימום כזה זה לא נראה לי הריון...
26/07/2017 | 11:01
12
לצפיה ב-'הפלה זה בטוח שלא'
הפלה זה בטוח שלא
26/07/2017 | 09:42
3
33
זה או שלב לוטאלי קצר, או דימום השתרשות של הריון.
מה מצבך הבוקר?
לצפיה ב-'יש דימום אבל שונה מהרגיל'
יש דימום אבל שונה מהרגיל
26/07/2017 | 11:00
2
30
בדרכ יש לי ממש המוווווווון.
הםעם יש דימום בהחלט אבל קצת יחסית לקרישי דם שיש לי בדרכ..(סליחה על התיאור ..)
מה זא שלב לוטאלי קצר?
לצפיה ב-'שלב לוטאלי'
שלב לוטאלי
26/07/2017 | 11:04
1
37
הוא הזמן בין הביוץ עד לווסת הבאה. שלב תקין נמשך בין 12-16 יום וקצר הוא 10 ימים ומטה, זאת אומרת שירידת ההורמונים ותחילת התפרקות רירית הרחם קורים כ-10 ימים אחרי הביוץ או פחות.
לצפיה ב-'כנראה שזה מה שקרה החודש...'
כנראה שזה מה שקרה החודש...
26/07/2017 | 11:29
38
בחודשים האחרונים זה לא היה ככה אבל יכול להיות כנראה כל מיני סיבות שמשפיעות על זה.
בהריון אני לא .זה בלי ספק.
ננסה חודש הבא.
לצפיה ב-'היה ביוץ?'
היה ביוץ?
24/07/2017 | 16:29
7
73
היי
מאז שהתחלתי מעקבי ביוץ אני בבלבול...
האם לא כל חודש מבייצים מצד אחר? אצלי כל חודש משחלה שמאל.
בנוסף, נצפה זקיק 21 ממ ורירית 6.5 ומעט נוזל בדוגלס. הטכנאית אמרה שעוד לא היה ביוץ אבל נוזל בדוגלס יש אחרי ביוץ לא?
לצפיה ב-'ביוץ לא חייב להיות כל חודש מצד אחר...'
ביוץ לא חייב להיות כל חודש מצד אחר...
24/07/2017 | 18:43
39
ויש הרבה שיש להן צד שמבייץ יותר
לגבי השאר אין לי מושג לצערי
לצפיה ב-'ממה שאני יודעת..'
ממה שאני יודעת..
24/07/2017 | 22:34
1
45
על סמך אולטסאונד אי אפשא לדעת בייצת. למשל לי הייתה רירית 10 מ״מ וזקיק 20 מ״מ) ואת המעקב עשה לי רופא הפוריות בעצמו (ככה זה שהכל פרטי בגרמניה(: ) אז אני מאמינה שהוא יותר מומחה מטכנאית.. והוא אמר שאי אפשר לדעת כלום על סמך גודל הזקיק! עשו לי בדיקות דם והתברר שאני בביוץ.. עשו לך בדיקות דם?
לצפיה ב-'לא עשו...'
לא עשו...
25/07/2017 | 15:00
9
לצפיה ב-'לא כל נוזל בדוגלס קשור לביוץ'
לא כל נוזל בדוגלס קשור לביוץ
25/07/2017 | 11:37
48
יכולים להגיע לשם נוזלים מסיבות אחרות. 
לפי שאר הנתונים, נראה שאת עדין לפני ביוץ.
לצפיה ב-'זה בדיקת ביוץ חיובית?'
זה בדיקת ביוץ חיובית?
25/07/2017 | 15:02
2
73
או שהפס צריך להיות כהה יותר? זה ממש מעכשיו בצהריים
לצפיה ב-'חיובי וגם יכול להיות שיתכהה יותר'
חיובי וגם יכול להיות שיתכהה יותר
25/07/2017 | 16:42
42
תעשי עוד אחת מחר באותה השעה ולפי מצב הפס תדעי אם הביוץ קרה או טרם.
כמובן לקמפ"ר כבר מהיום
לצפיה ב-'חיובי בזנתי!'
חיובי בזנתי!
25/07/2017 | 17:15
42
תמשיכי לעשות כל יום עד שיצא שוב שלילי (יוא"ב אפס)
ולקמפ"ר כמובן
לצפיה ב-'למבינות...עזרה בפיענוח'
למבינות...עזרה בפיענוח
25/07/2017 | 14:47
2
81

אתמול בבוקר זקיק 19 מ״מ
היום בבוקר עשיתי בדיקות דם עם התוצאות:
Lh-14
Esrtadiol-1104
Progesterone 2.2
מחכה שהאחיות יחזרו אליי.. אולי בינתיים תובנות למישהי?
לצפיה ב-'זה אומר שהביוץ ממש היום גג מחר'
זה אומר שהביוץ ממש היום גג מחר
25/07/2017 | 15:18
1
36
פרוגסטרון במגמת עלייה
כשהאסטרדיול מעל 1000 זה אומר שהזקיק בשל
Lh זה תלוי כמה הבייס ליין שלו אבל בגדול מעל 11 זה כבר באיזור הביוץ
אם את לפני הזרעה אז כנראה מחר..אם ביחסי מין אז יגידו לך היום ומחר
ואם תצטרכי להזריק אוביטרל אז יגידו לך הערב להזריק
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/07/2017 | 15:32
29
מתרגשת אחרי כמה מחזורים ארוכים של 45 יום.
היום אני יו"מ 17
לצפיה ב-'פס חיובי בבדיקת ביוץ יומיים ברצף מזה אומר??'
פס חיובי בבדיקת ביוץ יומיים ברצף מזה אומר??
25/07/2017 | 08:47
3
32
לצפיה ב-'פס הבדיקה זהה בצבעו לפס הביקורת ?'
פס הבדיקה זהה בצבעו לפס הביקורת ?
25/07/2017 | 10:21
2
30
או אפילו יותר כהה ממנו ?
אם כן, הביוץ יתקיים ב12-36 שעות הקרובות.
לצפיה ב-'ככה היה פס זהה ..הגיוני מקלון ביוץ יומיים ברצץ חיובי?'
ככה היה פס זהה ..הגיוני מקלון ביוץ יומיים ברצץ חיובי?
25/07/2017 | 11:53
1
15
לצפיה ב-'כן'
כן
25/07/2017 | 12:40
44
זה מראה את העלייה של ההורמון, עד שמגיע לשיאו ואז תוך 12-36 שעות מתרחש הביוץ.
אני ממליצה לך גם לעקוב אחרי הפרשות וכאבים/דקירות כדי לדעת יותר במדוייק מתי זה קורה.

לצפיה ב-'בדיקת ביוץ '
בדיקת ביוץ
25/07/2017 | 10:20
1
56
היי
רופא נשים נתן לי הפניה לבדיקת ביוץ.
המחזור היה ב1.7 ואת הבדיקה עשיתי ב20.7
זאת התוצאה.לא הצלחתי להבין אם זה אומר שהיה ביוץ או לא?
PROGESTERONE 34.4

וזה ההסבר לבדיקה
PROGESTERONE
follicular phase 0.48-4.4
Postmenopausal females ND
mid luteal phase 14.12-89
luteal phase 10.62-81.28                    
לצפיה ב-'זה אומר שאת אחרי ביוץ '
זה אומר שאת אחרי ביוץ
25/07/2017 | 10:24
35
ערכי ביוץ הם 3-6 
ערכים אחרי ביוץ 10-80
לצפיה ב-'קצת פריקה בשביל הנפש'
קצת פריקה בשביל הנפש
25/07/2017 | 06:16
3
90
נמאס לי להתבאס כל פעם שהמחזור מגיע,נמאס לי לחכות כל פעם שיסתיים.
נמאס לי מבדיקות דם ומעקבי זקיקים בחדרים קרים..
נמאס לי מהזרעות...הדבר הכי טבעי בעולם זה הריון מקיון יחסי מין ולא מספקולום וצינורית שמחדירים אליי...
נמאס לי מ14 ימים שבהן אני מנסה לזהות ולדמיין כל תופעה הריונית שקיימת,לקום יום אחד להרגיש בהריון ועד הערב להבין שהסיכוי הוא אפסי.
נמאס לי לקנות בדיקות הריון בעשרות שקלים בחודש,רק כדי לראות את הלבן הבוהק הזה,כאילו גם הבדיקה עצמה כבר משועשעת ממך...
נמאס לי להשלות את עצמי שאולי בדקתי מוקדם מדי ואולי מחר תהיה הפתעה (וחוזר חלילה)...
נמאס לי מאנשים חטטנים ששואלים "נו...מה עם עוד ילד?"
בעודי מדממת (בעיקר מהלב),וצריכה לגייס את כל כוחות הנפש ולהגיד "בעזרת השם,יגיע".
נמאס לי להרגיש צביטה בלב על כל גילוי של הריונית חדשה מסביבי,ולהתבאס על עצמי שאני הופכת להיות קנאית,שבמקום לפרגן מתבאסת קצת ולחיות עם הדיסאוננס של אושר בשבילה ובאסה בשבילי...
נמאס לי כשבעלי אומר לי לקחת הכל בפרופורציות...אם לא הייתי לוקחת סביר שהייתי שוכבת במיטה ובוכה כל היום.
ובעיקר נמאס לי מהמרדף הזה...רוצה לשחרר,אוצה להנות מהכאן ועכשיו...(עד המחזור הבא לפחות) ;)

לצפיה ב-'חיבוק '
חיבוק
25/07/2017 | 06:52
46
אין לי משהו מועיל להגיד, רק מאחלת לך שיגיע מהר!
אם את אישה מאמינה, אומרים שהפרשת חלה יכולה לעזור
לצפיה ב-'מצטרפת לחיבוק'
מצטרפת לחיבוק
25/07/2017 | 07:50
46
אין באמת מה להגיד לך..
את צודקת, זה חרא..
מה יכול לעודד? להבטיח שזה יגיע? מי אמר.
להגיד לך שאת צריכה לקחת בפרופורציות? הכי מעצבן שיש.
אף אחד לא יכול להבטיח כלום...אבל אני יכולה להגיד שעברו פה לא מעט בנות שחיכו כל כך וזכו להריון עגול ושלם שנגמר בידיים מלאות.
ואני יכולה להבטיח לך שעד אז, כל פעם שתרצי לפרוק ולקבל תמיכה יהיו פה חבורה של נשים שישמחו לעמוד לצידך לשמוע ולהבין.
באמת להבין.
חיבוק גדול גדול גדול!!!
לצפיה ב-'אני כל כך מזדהה '
אני כל כך מזדהה
25/07/2017 | 08:11
45
למרות שאני שמחה על הטיפולי הפוריות שאני עוברת, כי בלעדיהם בכלל אין לי סיכוי, ולמרות שבנתיים אנחנו רק מקיים יחסי מין בבית ולא הזרעות. זה כל כך לא רומנטי! רק הידיעה הזאת שלא חייב שזה יצליח, שאת יודעת הכל על סיכויים וזקיקים ומצב הזרע  אני כל כך רוצה לחזור לתמימות של שנה שעברה, שחשבתי שזה יצליח מפעם ראשונה.. והכי נמאס לי מזריקות ובדיקות דם! יד שמאל שלי והבטן נראות פשוט.. אוף! אני יודעת שאולי זה לא הכי מעודד, אבל יש לך ילד, הגוף שלך יודע להיכנס להריון! כי אותי רק הידיעה, שאולי אף פעם זה לא יצליח ולא יהיו לי ילדים, מעירה באמצע הלילה ומפחידה.. האחות אצל הרופא שלי אמרה לי משהו (כי הייתי על סף דמעות..) שאני נורא אימצתי ומתכוונת לתלות אצלי על הקיר: ״מע שעושה הכל בשביל ילד, במיוחד מי שעושה טיפולים, תהיה אמא וזה יצליח לך, פשוט לא ידוע עדיין מתי״
לצפיה ב-'מישהי יודעת מה עם eni84? '
מישהי יודעת מה עם eni84?
24/07/2017 | 13:28
38
לצפיה ב-'בנות בבקשה תיכנסו ותשיבו לי מנסיונכן'
בנות בבקשה תיכנסו ותשיבו לי מנסיונכן
23/07/2017 | 23:14
2
106
אוףףף בנות אני ממש מיואשת  ריצה לשאול אתכן ...
כאמור מנסים כחודשיים. המחזורים שלי לא ככ סדירים תמיד מגיע כל 28מיום או 32.... לאחרונה כל 29  . בעבר יכלתי ממש לחוש בביוצים שלי.  החודש החלטתי לבדוק יום יום עם המקלונים כדי לא לפספס. מחזוג היה ב 1.7  התחלתי לבדוק מ 13לחודש עד כה  23.7 והבדיקות יוצאות שלילי.  בנוסף ( וסליחה על התיאורים) המחזורים האחרונים שלי יותר כבדים  יותר כואבים ארוכים ומלווים בקרישי דם רבים יותר מבעבר. 
מה אתן אומרות יש סיכוי שאיכשהו פיספסתי אותו למרו הבדיקות ? יש סיכוי שהוא יהיה ממש ממש מאוחר ( תיכף צריכה  לקבל שוב ) קרה למישהי?
לצפיה ב-'תתחילי לבדוק ביו"מ 9-10'
תתחילי לבדוק ביו"מ 9-10
24/07/2017 | 00:15
29
לצפיה ב-'קשה לדעת...'
קשה לדעת...
24/07/2017 | 09:38
48
בטוח שכל הבדיקות שעשית היו שליליות
עשית את כולן לפי ההוראות (טווח שעות 12:00-20:00 , שתן מרוכז..)
יכול להיות שכן פספסת אותו ונניח הבדיקה החיובית היתה כבר ב12/7 ואז הביוץ היה ב13/7 (בדיקה שלילית)...
כמו אריות מעליי, ממליצה להתחיל לבדוק יותר מוקדם.

לצפיה ב-' ספירת מלאי לתחילת שבוע 23/7/17 '
ספירת מלאי לתחילת שבוע 23/7/17
23/07/2017 | 09:35
13
17
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
23/07/2017 | 09:38
1
41
elinoket​ - יו"מ 1
שוש שלי2 - יו"מ 7
moonfairy​ - יו"מ 13
אליה 242 - יו"מ 14
לצפיה ב-'יומ 7 '
יומ 7
23/07/2017 | 18:21
7
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
23/07/2017 | 09:40
1
38
TO BE MOTHER1 - יוא"ב 5
חרצית1234 - יוא"ב 5
waitingforit​ - יוא"ב 10
איה1910 - יוא"ב 13
לצפיה ב-'אותי אפשר'
אותי אפשר
23/07/2017 | 18:06
30
כבר להוציא מהרשימה :(
אני מפסיקה לנסות,אבל אמשיך לעקוב אחריכן! המון בהצלחה לכולן,אתן מקסימות!!! 
לצפיה ב-' נו, אתן בהריון '
נו, אתן בהריון
23/07/2017 | 09:41
44
8דישה8 - יוא"ב 17
לצפיה ב-' פסים/בטא/דופק '
פסים/בטא/דופק
23/07/2017 | 09:42
7
39
JB217 - פסים
connie1 - דופק
corona17 - דופק
לצפיה ב-'אפשר לעדכן בטא חיובית משבוע שעבר'
אפשר לעדכן בטא חיובית משבוע שעבר
23/07/2017 | 10:09
6
93
והיום בדיקה חוזרת
לצפיה ב-'איזה יופי '
איזה יופי
23/07/2017 | 10:55
5
50
בהצלחה, תעדכני
לצפיה ב-'מעדכנת היום בטא 750 בחמישי היה 120'
מעדכנת היום בטא 750 בחמישי היה 120
23/07/2017 | 17:29
4
65
תקין נכון?
לצפיה ב-'וואוו איזו הכפלה גדולה'
וואוו איזו הכפלה גדולה
23/07/2017 | 17:49
46
מעניין אם זה יכול להעיד על תאומים 
שיהיה בשעה טובה!
לצפיה ב-'זה מעולה! בשעה טובה! '
זה מעולה! בשעה טובה!
23/07/2017 | 19:35
17
לצפיה ב-'נהדר, איזה כיף '
נהדר, איזה כיף
24/07/2017 | 09:33
1
29
שמחה בשבילך שימשיך קל ותקין
לצפיה ב-'אמן. תודה'
אמן. תודה
26/07/2017 | 15:40
4
לצפיה ב-'יו"מ 11 עשיתי הרגע בדיקת ביוץ חיובי (לא מוזר למחזור 28-29 יו'
יו"מ 11 עשיתי הרגע בדיקת ביוץ חיובי (לא מוזר למחזור 28-29 יו
23/07/2017 | 18:25
3
70
מהרגע שזה חיובי זה אומר שהביוץ ברגע זה או עוד 48 שעות? להתחיל לעבוד יום כן יום לא? או עדיף 3 ימים ברצץ? מה בקשר למחר לבדוק גם או לא צריך כבר אחרי שהיום המקלון חיובי?
אשמח להסבר מזמן לא השתמשתי במקלונים הלכתי לאיבוד קצת...
לצפיה ב-'מהרגע שזה חיובי...'
מהרגע שזה חיובי...
23/07/2017 | 19:27
2
43
הביוץ עתיד לקרות בטווח של 12-36 שעות.
תבדקי גם מחר וגם מחרתיים
ברגע שיצא לך שלילי תדע שהיה כבר ביוץ. אם יצא חיובי הוא עוד לא היה.
ובימים האלו אפשר לקמפר כל יום, זה כולה 2-3 ימים ברצף
לצפיה ב-'ואם אני עושה יום כן יום לא?? לא טוב'
ואם אני עושה יום כן יום לא?? לא טוב
23/07/2017 | 20:38
1
16
לצפיה ב-'זה גם סבבה...'
זה גם סבבה...
23/07/2017 | 21:08
34
אבל אם עושים כל יום זה מעלה את הסיכוי
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:52
6

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'יוא"ב 8-9 בדיקה חיובית?!?!'
יוא"ב 8-9 בדיקה חיובית?!?!
23/07/2017 | 16:47
2
99
בנות יקרות, עוקבת אחריכן במרץ, אלופות!
כבר מספר חודשים מנסים.. היו אני סביב יואב 8-9 ואחרי מיחושים שהרגשתי עשיתי שתי בדיקות שונות מאיביי, פסים חלשים חלשים- אחד בבוקר היה פס אחרי שעה בערך השני במהלך היום, פס בהיר אחרי פחות מ 10 דקות. 
אתמול היה דימום קל פעמיים , ממש קל ובהיר, לא זורם. ייתכן וזה חיובי? אחרי פחות מ 10 ימים? מתי אתן ממליצות שאעשה בדיקת דם??

אני גם בסרט כי אנחנו טסים עוד שבועיים לארהב, במידה וחיובי רוצה לראות כמה הכפלות בטא..
ועוד משהו.. האם ניתן להרחיב כיסוי הריון אחרי שעשינו ביטוח? מה הם דורשים? כי בטח לא אעשה אולטרסאונד עד שאחזור. (במידה וחיובי!!!)

סליחה על החפירה, תודה על ההבנה והתמיכה.
נשיקות
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
23/07/2017 | 16:52
56
בעיקרון אם יצא חיובי תוך פחות מ-10 דקות אין סיבה שזה יצא טעות (מאוד נדיר).
לגבי בדיקת דם, אני חושבת שאת יכולה ללכת כבר מיום 12 (טודובום תענה לך לעומק בטוח) והכפלה עושים אחרי יומיים (לא צריך לעשות אחרי זה עוד הכפלות)
לגבי הביטוח, אני בספק שזה ישנה כי ההריון מאוד מוקדם, אבל על כל מקרה תתקשרי לחברת ביטוח ותשאלי (ממה שאני יודעת, אם השינוי הוא מראש ולא ביום הטיסה, אז אפשר לשנות, אולי זה משפיע פשוט על המחיר).
אני הייתי עושה בט"א והכפלה ואז אחרי ששתי הבדיקות תקינות מתקשרת לחברת ביטוח.
לצפיה ב-'ברגע שיש פס אפשר לעשות בדיקת דם'
ברגע שיש פס אפשר לעשות בדיקת דם
23/07/2017 | 17:16
59
הדימום יכול להיות קשור להשתרשות אבל שווה לבקש לבדוק גם רמות פרוגסטרון ליתר ביטחון.
לגבי הנסיעה האמת אני במצב דומה ולא חשבתי על זה כי בפועל בשבוע כזה אין מה לעשות. אם תבדקי אשמח שתעדכני
לצפיה ב-'מתי הכי מוקדם הצלחתם לזהות הריון? אני ביוא"ב 12 ויוצא שלילי'
מתי הכי מוקדם הצלחתם לזהות הריון? אני ביוא"ב 12 ויוצא שלילי
23/07/2017 | 13:23
8
69
היי,
אני כמעט בטוחה שהצלחתי לזהות את הביוץ שלי והוא היה לפני קצת פחות משבועיים (יום שני-שלישי 10-11.7). עשיתי כבר 3 בדיקות הריון ביתיות מיום חמישי (האחרונה אתמול בלילה) וכולן שליליות לצערי. מחזור לא נראה באופק למרות שהייתי אמורה לקבל אתמול, מצד שני עייפות קשה ורגישות בפיטמות ובחזה. מרגישה בהריון אבל הבדיקות מוכיחות אחרת. יש מצב בכל זאת להריון או שאחרי 12 יום מהביוץ זה כבר היה חייב להופיע בבדיקה? מחר בדיקת דם אבל עדיין מאד סקרנית ולחוצה. תודה מראש לעונות!
יש פה סיפורים מעודדים של כאלו שהבדיקות זיהו אצלן מאוחר? כל ההריונות האחרונים שלי גיליתי הריון עוד לפני האיחור...
לצפיה ב-'זה ממש תלוי באיזה בדיקות את משתמשת....'
זה ממש תלוי באיזה בדיקות את משתמשת....
23/07/2017 | 13:33
4
52
יש כאלו שכבר ביוא"ב 8/9 הצליחו לראות פס חלש....
1: קודם כל יכול להיות שלא חישבת את יום הביוץ המדוייק.
2: יש בדיקות שמזהות בטא מ:10, ויש כאלו שמזהות רק מ:50 ומעלה, כך שזה ממש משנה באיזו בדיקה השתמשת.
3: בגדול התאריך הכי מדוייק לבצע בדיקה זה יוא"ב 14.
מחזיקות לך אצבעות, ואל תספידי כל עוד המכשפה עוד לא הגיעה... :)
לצפיה ב-'השתמשתי בבדיקות של לייף ועוד בדיקה ששכחתי'
השתמשתי בבדיקות של לייף ועוד בדיקה ששכחתי
23/07/2017 | 13:44
3
47
תודה על התגובה. השתמשתי בבדיקות של לייף,האולטרה של ה 30 שניות והרגילה שלהם, ובבדיקה נוספת ששכחתי את שמה (משהו באנגלית) והיה כתוב עליה שמזהה 4 ימים לפני האיחור.
את מכירה איזה בדיקות שמזהות מבטא 10?
לצפיה ב-'אני עדיין לא זכיתי לנסות :) אבל...'
אני עדיין לא זכיתי לנסות :) אבל...
23/07/2017 | 13:47
2
45
בנות כאן אומרות שהבדיקות של איביי  הן קודם כל זולות ממש....
והן מזהות מבטא מאוד נמוכה.
עוד מעט טודובום תגיב לך כאן , היא תמיד שולחת את הקישור להזמין את הבדיקות הללו....
לצפיה ב-'אני גם..צריכה לקבל מחזור עוד שבוע ואשמח ל'
אני גם..צריכה לקבל מחזור עוד שבוע ואשמח ל
23/07/2017 | 13:50
1
37
לדעת אם יש בדיקה כזו 
לצפיה ב-'הנה מצאתי פה מפעם שטודובום שלחה....'
הנה מצאתי פה מפעם שטודובום שלחה....
23/07/2017 | 13:55
46
הבנתי שהבדיקות הללו זיהו כאן למישהי מבטא 8.... (נראה לי אם אני לא טועה )
לצפיה ב-'זה לא אומר כלום '
זה לא אומר כלום
23/07/2017 | 14:19
2
50
כפי שאמרו לך לפניי, זה מאוד תלוי באיזו בדיקה השתמשת ולפעמים גם זה לא קובע, כי ערכי הבטא משתנים מאחת לשניה ומהריון להריון..
אני את ההריון הראשון זיהיתי ביוא"ב 14 בבטא 400 ומשהו ואת השני ביוא"ב 12 בבטא 49... 
הבדיקות הכי טובות לטעמי הן אלו מאיביי, שמזהות מבטא 10 (אצלי היה הריון כימי ובאותו בוקר שעשיתי בטא עשיתי גם בדיקה ביתית והיה פס ברור ובבדיקה כמותית יצא 10)
אחפש את הקישור האחרון שהזמנתי ממנו שהוא מעולה, כי אני לא זוכרת אם זה אותו קישור שצירפו לך, הזמנתי פעמיים ממוכרים שונים.
בכל אופן - לא להתבאס חכי עוד יומיים ותנסי שוב.
בהצלחה
לצפיה ב-'קישור להזמנה האחרונה שעשיתי'
קישור להזמנה האחרונה שעשיתי
23/07/2017 | 14:33
36
לצפיה ב-'תודה על העידוד! הלוואי ותהיה הפתעה חיובית'
תודה על העידוד! הלוואי ותהיה הפתעה חיובית
23/07/2017 | 14:35
42
מחר כנראה תהיה בדיקת דם ואז כבר אקבל תשובה סופית אבל המתח הזה הורג...
מחכה רק להשיג את המרפאה כדי שהרופאה תוציא לי הפניה לבדיקת דם. 
תודה על הקישור, עד שזה יגיע מאיביי כבר תהיה תשובה סופית לכאן או לכאן 
לצפיה ב-'בוקר מבאס...'
בוקר מבאס...
22/07/2017 | 08:31
15
160
הפרשה ורודה על הבוקר... חודש שעבר שזה קרה למחרת קיבלתי מחזור
אם באמת יגיע מחזור מחר זה אומר שהשלב הלוטאלי אצלי הוא 12-13 יום. זה תקין? (מזכירה שעד לפני חודשיים לקחתי גלולות במשך 8 שנים)
אוף וכבר מחר תיכננתי לעשות בדיקת הריון. באסה
לצפיה ב-'אנחנו באותו מצב :('
אנחנו באותו מצב :(
22/07/2017 | 08:34
45
לצפיה ב-':('
:(
22/07/2017 | 12:15
1
64
לא רוצה לעלות תקוות  אבל גם שתספידי...

אצלי אישית היו הפרשות (אדומות/חומות) כמו לפני כל מחזור שבוע לפני מחזור - ואז המחזור פשוט לא הגיע...
אחרי כמה ימים של הפרשות התחילו גם כאבים בצד של הבטן, ואז כבר הבנתי שיש סיכוי.
**גם אחרי 7 שנים של גלולות...

מחזיקה לך אצבעות  

לצפיה ב-'תודה אבל זה התחזק והאדים '
תודה אבל זה התחזק והאדים
22/07/2017 | 12:22
82
אפילו התחיל לטפטף... אני מניחה שזה כבר מחזור ועד הערב הוא יתחזק עוד.
והכי באסה שחודש הבא בעלי אמור להיות בחו"ל סביב הביוץ ככה שזה חודשיים המתנה עכשיו
באסה
לצפיה ב-'מעצבן '
מעצבן
22/07/2017 | 14:34
10
79
בעיקרון שלב לוטאלי של מעל 10 זה נחשב תקין לפי החוק היבש, אבל לי למשל הפעם כבר ביוא"ב 12 היו הכתמות בבדיקה פנימית, אבל רק ביוא"ב 15 הגיעו ממש לתחתונית ואז ספרתי יו"מ 1.
זה כבר ממש הגיע לתחתונית אצלך .?
חיבוק גדול , מקווה שאולי בכל זאת כן תהיה הפתעה
לצפיה ב-'הגיע פעמים לתחתונית...'
הגיע פעמים לתחתונית...
22/07/2017 | 15:00
3
76
כלומר הגיע
החלפתי תחתונית והגיע שוב
ואחרי המקלחת שמתי טמפון והמולין יצא מדמם כך שזה בוודאות יומ 1
הבאסה הכי גדולה שבביוץ הבאה בעלי יהיה בחו"ל אז הלכו לי מראש עוד חודש....
לצפיה ב-'*המוליך'
*המוליך
22/07/2017 | 15:01
16
לצפיה ב-'.אל תספידי את חודש הבא'
.אל תספידי את חודש הבא
22/07/2017 | 20:11
1
51
עם הקטן טסתי לשבועיים לבד ב יומ 7 וחזרתי בהריון והייתי בטוחה שאין שום סיכוי שבעולם
לצפיה ב-'כמובן שנקמפר לפני שהוא יסע...'
כמובן שנקמפר לפני שהוא יסע...
22/07/2017 | 21:21
51
אבל אני לא בונה על זה
מקסימום הפתעה לטובה 
לצפיה ב-'מתלבטת לגבי יומ 1...'
מתלבטת לגבי יומ 1...
23/07/2017 | 07:43
5
43
כי אתמול היה דימום יותר מסיבי מרק הכתמות (שמתי טמפון) אבל רובו היה חום עם קצת אדום
היום התעוררתי לדימום אדום ומסיבי
אז מאיזה יום להתחיל לספור??
לצפיה ב-'לדעתי היום'
לדעתי היום
23/07/2017 | 09:43
4
38
ועדכנתי אותך יו"מ 1 ברשימה, אם תרצי לשנות, תגידי לי
מאחלת חודש יותר מוצלח
לצפיה ב-'סבבה מבחינתי את האוטוריטה הקובעת '
סבבה מבחינתי את האוטוריטה הקובעת
23/07/2017 | 10:03
3
40
ותחזיקי אצבעות חזק שיהיה ביוץ מוקדם/ מאוחר ולא יפול שהבעלול בחו"ל 
לצפיה ב-'לא, לא, אל "תפילי" עלי אחריות כזו גדולה '
לא, לא, אל "תפילי" עלי אחריות כזו גדולה
23/07/2017 | 10:51
2
37
(זה לגבי האוטוריטה)
ולגבי הביוץ - אמן
או שתשמרי קצת זרע במקפיא
לצפיה ב-'צחוק צחוק...'
צחוק צחוק...
23/07/2017 | 11:59
1
38
אבל אם היה לי איך לשמור הייתי שומרת  (וכן, אני בטוחה שאני נשמעת מופרעת קצת.. אבל זה חזק ממני חח )
לצפיה ב-'חחח תרגישי בבית '
חחח תרגישי בבית
23/07/2017 | 12:47
26
גם לי היו תקופות של מחשבות מופרעות כאלה 
לצפיה ב-'מבאס'
מבאס
22/07/2017 | 20:59
59
אבל בהחלט תקין

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
ד
מתקשים בפוריות?
פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה