לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מתפללת לשני פסים'
מתפללת לשני פסים
22/03/2017 | 20:06
1
89
היום זה היום ה30 למחזור...
בחצי שנה האחרונה היו לי מחזורים של 28 29 ו30.. כבר עשיתי שתי בדיקות (אתמול בבוקר והיום בבוקר) שיצאו שליליות.. כאבי דומים למחזור אבל הוא לא מגיע בינתיים..
היום הייתה לי הפרשה בצבע ורוד פסטל (סליחה על התיאור הגרפי) שנעלמה ולא חזרה מאז הצהריים...
כבר מפחדת ללכת לשירותים, מפחדת להפליץ אפילו שלא יצא מחזור!!!!!
פאאאאק כבר מרגישה משוגעת לגמרי!!
לצפיה ב-'מבינה את הרגשתך'
מבינה את הרגשתך
24/03/2017 | 22:24
32
את לא משוגעת בכלל! מקווה שהמחזור גם לא יגיע :)
לצפיה ב-'פס שלא מתחזק, הריון כימי?'
פס שלא מתחזק, הריון כימי?
22/03/2017 | 08:44
4
85
היי, כבר 3 ימים שיוצא לי בבדיקות הריון פס חלש חלש שלא מתחזק! זה אומר הריון כימי?
אני יומיים לפני איחור.
לצפיה ב-'בלי הסקת מסקנות'
בלי הסקת מסקנות
22/03/2017 | 13:23
2
62
רק בדיקת דם והכפלה שלה יגידו לך האם ההיריון מתחיל בצורה תקינה
בהצלחה!!!

לצפיה ב-'מתי לעשות? אני לפני איחור...'
מתי לעשות? אני לפני איחור...
22/03/2017 | 13:57
1
20
לצפיה ב-'תעשי אחרי יום איחור'
תעשי אחרי יום איחור
23/03/2017 | 07:23
57
אם הווסת סדיר, תעשי, תראי את התשובה ואם חיובי תעשי כעבור יומיים שוב לראות הכפלה
לצפיה ב-'לא מעיד על כימי'
לא מעיד על כימי
24/03/2017 | 22:23
19
אני השתמשתי בבדיקות של איבי והן הראו פס חלש כמעט שבוע אחרי האיחור.
אין בדיקת הריון שיכולה לזהות כימי..

מחזיקה אצבעות לחיובי חזק ! :)
לצפיה ב-'מבוטחות מכבי'
מבוטחות מכבי
23/03/2017 | 18:12
2
54
### זהירות- ארוך (;

רקע בקצרה: נמצאים בניסיון הרביעי שלנו (פרק זמן של חצי שנה, מחזורים ארוכים יחסית בסביבות 34 יום). רוצה להקדים תרופה למכה ולהתחיל בנחת בדיקות פוריות למקרה שבעתיד נצטרך.

גם אצלכן ההתנהלות מול רופאת הנשים מזעזעת?
בעבר לא ייחסתי לזה חשיבות כי היה לי תור פעם בשנה לבדיקה שגרתית וכל כמה חודשים הוצאתי הפניה לחידוש גלולות אבל עכשיו כשאני רוצה להתחיל לעלות שלב ולבצע בדיקות ואולי גם ייעוץ אני נתקלת בשירות מזעזע!

אני רוצה ללכת לייעוץ אצל מומחה פוריות - שמעתי המלצות מעולות על דר אריה ברקוביץ - אשמח לדעות נוספות מי שמכירה.

בכל מקרה התקשרתי לרופאת הנשים שלי ואמרתי למזכירה שלה שאני רוצה הפניה למומחה פוריות. קודם כל היא טרחה לצאת עליי " למה את מתקשרת עכשיו?! הרופאה כבר סיימה לעבוד היום"

##אז למה את עונה?? ואם כבר ענית אז לפחות תנסי להיות אנושית!##

היא אמרה שאני צריכה לדבר עם הרופאה והסכימה להעביר אותי אליה. הרופאה אמרה שהיא לא מוציאה הפניות מבלי לראות ואמרה לי לקבוע תור. אז ביקשתי שתחזיר אותי חזרה למזכירה שלה וכמובן שהיא כבר הלכה הביתה!##

##מה לא יכולת להגיד לי את זה לפני שהעברת אותי לרופאה?!?! איזה עצבים!##

התקשרתי למחרת על הבוקר וביקשתי לקבוע תור. התור היחיד שהיה פנוי הוא לחודש יולי (!!) בשביל להוציא הפניה!!
אחרי שהתעקשתי היא הועילה בטובה להציע לי מועד תקוע בחודש מאי באמצע היום. כמובן שסירבתי.

ובקיצור מחפשת רופא נורמלי וזמין לעבור אליו. אזור השרון.

אשמח להמלצות על רופא/ת נשים שמקבל במכבי וכללית ( עוברת לכללית בחודש הבא )

תודה על ההקשבה, הייתי צריכה לפרוק(:
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
23/03/2017 | 19:25
37
אני אמנם בכללית אבל לא הצטרכתי הפניה בכלל לרופא פריון פשוט קבעתי תור לאחד ששמעתי שהוא מאוד מומלץ!!! ואכן כך כי הוא באמת מקצועי...
יכול להיות שיגידו לכם לחכות עד שנה של ניסיונות ורק אז יפנו לרופא פריון... אצלנו זה אמנם פחות משנה אבל היו כמה דברים לא נעימים בדרך אז לא אמרו לנו משהו על זה...
יש לי בכללית גם רופא נשים מקסים! (ולדעתי קשה למצוא רופאיי נשים שהם גם מקצועיים וגם סימפטיים) שקוראים לו ד"ר ביבי גיא- הוא מקבל בת"א (אם זה לא רחוק לך מידי..)
על ברקוביץ' שמעתי בעיקר מהאינטרנט שהוא מקצועי ויש האומרות גם ציני...
בכל אופן- לא אמורה להיות המתנה כ"כ ארוכה לרופא נשים!!!!
שלי מאוד מבוקש ולכן לפעמים אני מחכה חודש וחצי לתור- שזה גם הרבה אבל מה שכתבת נשמע ממש לא הגיוני...
שיהיה בהצלחה בכל אופן

לצפיה ב-'היוש'
היוש
24/03/2017 | 16:05
22
אני במכבי... לפני ההריון הראשון הייתי הולכת לרופאה מסוימת עוד מלפני הצבא ובאמת לא הייתה לי יותר מדי אינטרקציה איתה. ניסינו כמעט שנה והיא כל הזמן אמרה שלא צריך ללכת לבדיקות ורק לתת זמן ואני כבר לחצתי והתעצבנתי וסיר הלחץ המשפחתי רק עלה על גדותיו עד שנמאס לי והלכתי לרופא אחר, זמין בצורה בלתי רגילה ועם קארמה (לפחות אצלי) מדהימה. הוא הריץ את הבדיקות, נתן את האבחנה, את הטיפול והכל בסדר.
רופא נשים זו פונקציה חשובה מאוד ואם את לא מרוצה משלך - תחליפי!
אני מטופלת אצל ד"ר הולצינגר במכבי
לצפיה ב-'אני גאה בעצמי'
אני גאה בעצמי
22/03/2017 | 14:19
10
116
אני יו״מ 28 והחודש בכלל לא זיהיתי ביוץ. כאב לי מצד ימין נורא בימים הנכונים (סביבות יו״מ 14-20) אבל לא היו הפרשות פוריות בכלל 
החלטתי החודש לא לבצע בכלל בדיקות הריון ולחכות למחזור.. אני פשוט לא מסוגלת לראות שוב פס אחד.. זה כל כל מאכזב שאני כבר לא מסוגלת.. יש עוד בנות שפשוט מחכות למחזור?
לצפיה ב-'אני הפסקתי לבדוק בשלב מסוים'
אני הפסקתי לבדוק בשלב מסוים
22/03/2017 | 16:40
1
72
כי כבר יצאו לי העיניים.....
יודעת כמה זה קשה
גאה בך מאד!
ו..... הלוואי שהאיפוק ממש ישתלם לך החודש ותיפטרי מהמכשפה עד סוף 2017 :)
לצפיה ב-'תודה והלוואי '
תודה והלוואי
22/03/2017 | 17:13
46
גם ככה רצינו (בתוכנית המקורית שהגינו אי שם ב2012..חח) להתחיל לנסות במרץ 2018.. אז כל חודש עכשיו זה מתנה(: אני פשוט כל כך רוצה תינוק, באמת שאני רוצה אותו מ2012 ושנים אני מסתובבת מתוסכלת מבעלי שלא מסכים ופתאום זהו, גם הוא רוצה ואפשר להתחיל לנסות, ואז כבר 3 חודשים לא מצליח!! אני יודעת שזה כלום בעולם הילודה (חח.. הלוואי שילודה) אבל בשבילי זה המון..
(למען הגילוי הנאות אני באמת קוראת מ2012 עם הפסקות קטנות של כמה חודשים..)
לצפיה ב-'מחכה, בטח שמחכה..'
מחכה, בטח שמחכה..
22/03/2017 | 19:49
2
57
כשיש לי בדיקות הריון בבית אני נשברת כבר ביוא"ב 9. סיימתי את הכמות הענקית שהייתה לי ופשוט לא קניתי עוד.
גם לי אין הפרשות פוריות, נראה לי שהן פשוט נשארות בפנים... 
לצפיה ב-'הממ..'
הממ..
23/03/2017 | 12:25
1
28
גם אני, בדיקת הריון נשארת לא פתוחה אצלי עד למחרת בבוקר..
אצלי דווקא היו חודש שעבר הפרשות (ודי הרבה ובמשך שבוע..) והחודש בכלל לא.. החודש אבל קימפרנו הרבה יותר מכל החודשים עד עכשיו!! והכי אני מקווה לביוץ ביו״מ 14-16 כי קיפרנו ביו״מ 14 אחרי 3 שבועות בלי (ככה יצא.. מחזור ואז הוא חולה ואז אני חולה ואז הוא נסע לחופשה עם החברים).. רציתי גם בהזדמנות זאת לשאול אותך משהו: למה לא פתחו לך את החסימה בצד השני גם? לא יכלו וצריך ניתוח? ואל תדאגי!! בעלי הוא ילד שנוצר אחרי הריון חוץ רחמי וחצוצרה אחת (ואחריו היו עוד כמה )
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/03/2017 | 12:34
26
לא פתחו לי את החסימה כי לא הצליחו. לא יודעים למה זה חסום, אבל הרופאה שלי מהמרת שזה קשור לניתוח שעשיתי בצד שמאל של הבטן. אין לי מושג למה זה אומר להיות קשור (זה בבטן וזה בחצוצרה) אבל זה נשמע הגיוני בגלל שהניתוח הוא באותו צד של החסימה. הרופאה לא דיברה איתי על ניתוח, בגלל שיש חצוצרה אחת תקינה. אני פשוט חוששת שהיא תחסם שוב ואני לא אדע מזה ושוב אנסה לשווא...
בעקרון אפשר לקחת הרומונים ואז אבייץ משני הצדדים ולא אהיה צריכה את צד שמאל בכלל, כי כל חודש יהיו זקיקים מצד ימין. אבל אני מעדיפה בינתיים בלי הורמונים אז זה לוקח יותר זמן כי הביוצים של שמאל מעקבים אותי... אז הסחבת הזאת מבאסת :(

נשמע שעשיתם כל מה שצריך בשביל שהחודש הזה יצא לפועל :) צריך רק לקוות שהגוף ישתף פעולה!
לצפיה ב-'חודש קודם חיכיתי עד יום 30..'
חודש קודם חיכיתי עד יום 30..
22/03/2017 | 20:09
4
67
עשיתי בבוקר של היום ה31 ושעתיחם אחרי זה קיבלתי

כל כך מבינה אותך... אין רוע גדול יותר מפס אחד!!!!!
לצפיה ב-'גאה בך!'
גאה בך!
22/03/2017 | 22:43
40
אני מתחילת הניסיונות העדפתי פשוט לחכות לקבל את המחזור וככה זה עד עכשיו. יש תחושה מאוד לא נעימה בהתבוננות על מקלון ש"צועק" לך שלילי בפנים. לכן היה לי יותר קל פשוט להמתין למחזור כל חודש, מה שגם אצלי הוא מאוד מאוד מדויק אז ככה שאין הפתעות של איחורים וכאלה. אולי בגלל זה אין לי את המתח והציפייה שאולי משהו שונה קרה החודש, מה שיכול לפתות לעשות בדיקה. 

המון בהצלחה והלוואי שכולנו נופתע במהרה ונזרוק את כל המקלונים מכל הסוגים שהם לפח.
לצפיה ב-'איזה מבאס!!'
איזה מבאס!!
23/03/2017 | 12:28
2
40
והחודש? יש חדשות? 
לצפיה ב-'היום אני כבר ביום 31'
היום אני כבר ביום 31
23/03/2017 | 17:34
1
40
עוד לא קיבלתי בינתיים...
היום ואתמול שתי בדיקות ביתיות שליליות... נשארה בי עוד מעט אופטימיות...
לצפיה ב-'הכי מעצבן'
הכי מעצבן
23/03/2017 | 17:55
46
חודש שעבר פספסתי בבדיקה את הביוץ ואיחר לי המחזור ב14 יום (!)
אחרי 2 בדיקות ביתיות בהפרש של שבוע אחת מהשניה (שיצאו שלילי) החלטתי לבקש הפניה לבטא כדי לאמת לכאן או לכאן. לא עברה חצי שעה מאז שחזרתי הביתה אחרי שאספתי את ההפנייה מהרופאה ו... בום. היא הגיעה...
??
כל כך מעצבן! הגוף כאילו מחליט להתעלל בך.
בכלל מאז שהתחלתי לעקוב אחרי הביוץ זה מרגיש כאילו כל פעם המחזור משתגע.
לצפיה ב-'למסירה, בדיקות ביוץ'
למסירה, בדיקות ביוץ
22/03/2017 | 20:03
49
מרחובות
לצפיה ב-'שימוש במקלוני ביוץ סנסו-טסט המראים שני קווים לא באותו הצבע'
שימוש במקלוני ביוץ סנסו-טסט המראים שני קווים לא באותו הצבע
21/03/2017 | 11:17
2
64
היי בנות. אני חדשה באתר... זקוקה לעזרתכן.
אני מנסה להיכנס להריון. בדרך כלל המחזור סדיר מאוד, הפעם מאחר לי כבר בחמישה ימים. ניסיתי לעשות בדיקות ביוץ אולי לזהות ביוץ מאוחר למרות שרב הסיכויים שלא. בדקתי אתמול והיום והמקלונים מראים שני קווים, האחד חזק והשני חזק אבל לא באותה המידה, היום היה חלש יותר מאתמול אבל היה ברור. מישהי יודעת מה זה אומר? האם הביוץ היה ונגמר? 
אשמח לכל עצה בעניין.
תודה :))
לצפיה ב-'זה לא אומר כלום'
זה לא אומר כלום
22/03/2017 | 06:58
35
אם מאחר הוסת אז כדאי לעשות בדיקת היריון! בייחוד שאת אומרת שהווסת סדירה מאוד.
בדיקת ביוץ נחשבת חיובית רק כאשר 2 פסים חזקים, אחד חלש אחד חזק או רק אחד לא אומר כלום ולא נותן שום צפי לאיזה שלב בחודש את.
בהצלחה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
24/03/2017 | 22:30
5
אם יש לך איחור במחזור אז כדאי לעשות בדיקת הריון ולא ביוץ.
הביוץ מתרחש רק כאשר את רואה 2 פסים באותו חוזק של הצבע..גם אם המחזור שלך סדיר בדרך כללף אז אין סיבה שהביוץ יגיע כולכך מאוחר החודש.
במחזורים סדירים הביוץ נע בערך בין היום ה 14-16 של המחזור, אז את הביוץ מומלץ לבדוק מהיום ה 10 עד ה 20 בערך בשביל לא לפספס.
מקווה שהאיחור הוא לא סתם אבל לכול מקרה, יש מקלוני ביוץ שניתן להזמין באיבי -הרבה יותר זול והן מאוד מדוייקות.
לצפיה ב-'לא התאפקתי ועשיתי 2 בדיקות למרות שאני לפני האיחור'
לא התאפקתי ועשיתי 2 בדיקות למרות שאני לפני האיחור
20/03/2017 | 15:18
5
187
תכלס 4 ימים לפני האיחור!!! קצת היתה לי רגישות בחזה אז חשבתי אולי... ממש משוגעת! מה אתם אומרות יש תקוה???
לצפיה ב-'תקווה'
תקווה
20/03/2017 | 16:27
3
86
בהחלט יש תקווה
בבדיקה מאייבי ממש רואים טוב!
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'זאת בדיקת מקלון הזהב שפירקתי ��'
זאת בדיקת מקלון הזהב שפירקתי ��
20/03/2017 | 16:55
2
38
לצפיה ב-'שתן של בוקר?'
שתן של בוקר?
20/03/2017 | 21:25
1
28
לצפיה ב-'שתן שני...'
שתן שני...
20/03/2017 | 21:48
24
לצפיה ב-'המקלון הזהב רואים. בקליר בלו לא'
המקלון הזהב רואים. בקליר בלו לא
20/03/2017 | 21:27
71
ו...פס זה פס לא? נראה לי שמזל טוב!
לצפיה ב-'היפראמזיס גרבידרום'
היפראמזיס גרבידרום
20/03/2017 | 13:58
49
שלום רב,

שמי אסתר ואני רופאה בתחילת הדרך.
אני חלק מצוות שעוסק בקשר שבין תזונה למניעת מחלות.
לצורך מחקר אנחנו מחפשות נשים שסבלו מהיפראמזיס גרבידרום בהריון קודם.
הכוונה לנשים אשר חוו בחילות והקאות שהצריכו אותן לקבל עירויי נוזלים ולהיות מאושפזות בשל בעיה זו.
אנו רוצות להציע שינוי משמעותי בהרגלי התזונה כהכנה להריון הבא, על מנת לנסות ולמנוע את התופעה הקשה של היפראמזיס.
במידה ואת מעוניינת לשמוע יותר פרטים, אנא צרי עמי קשר.

בברכה, אסתר
במייל- steberstark@gmail.com
טלפון- 0525280808

לצפיה ב-'חדשה פה- שאלה על הפסקת גלולות'
חדשה פה- שאלה על הפסקת גלולות
19/03/2017 | 18:49
3
83
ראיתי בהודעות הקודמות שדיברתן על הפסקה של גלולות והתאפסות המחזור.
כמה זמן לקח למחזור שלכן לחזור אחרי שהפסקתן עם הגלולות? האם היה רקע של שחלות פוליציסטיות, או שזה יכול לקרות לכל אחת?
אני הפסקתי לפני 4 חודשים, רק עכשיו מתחילה אצלי הפרשה דמית שאני מקווה שזה התחלה של מחזור (או משהו אחר משמח יותר). לפני הגלולות המחזור שלי לא היה סדיר, אז אני די פסימית לגבי זה שאני אקבל מחזורים סדירים כשהגוף יצא מההשפעה של הגלולות.
מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'אני החפרנית הכי גדולה כאן בקשר לזה '
אני החפרנית הכי גדולה כאן בקשר לזה
19/03/2017 | 21:13
2
63
אם תחפשי הודעות שלי בפורום תראי את כל השתלשלות האירועים.. בתכלס אחרי בכי לכולן פה, קיבלתי ביו״מ 56 מחזור.. ואחריו ביו״מ 34.. ואני באמת חושבת שאני פוליציסטית כי לפני הגלולות הייתי מקבלת כמה פעמים בשנה.. אז אולי זה יסתדר גם אצלך(: הכל תלוי מתי יגיע הביוץ ואם יהיה מחזור אחריו (מסתבר שגם זה לא חובה)..
אני קבעתי לעצמי יעדים קטנים כאלו.. אם לא יגיע עד תאריך מסוים, אז אני אלך לרופא..
תראי איך פה בנות עם בעיות כאלו נכנסו להריון החודש.. הכל אפשר לסדר(: רק צריך למצוא רופא טוב שלא שם על זה שאת לא מנסה שנה, אלה מבין שבלי ביוצים אין לך שום סיכוי בכלל.. (אני מכירה מישהי שלא קיבלה שנה אחרי גלולות מחזור.. ומה? זה סתם ביזבוז זמן!!) 
לצפיה ב-'נעים מאוד, באתי להתחרות לך על התואר '
נעים מאוד, באתי להתחרות לך על התואר
20/03/2017 | 08:44
1
48
הלכתי להסתכל על תגובות ישנות שלך ואני לגמרי מזדהה עם התסכול שהיה לך, מרגישה בדיוק אותו הדבר.
אל-וסת (אמנוריאה) בהגדרתה היא 3 חודשים ללא וסת ולכן הלכתי לרופא בדיוק 3 חודשים אחרי שהפסקתי עם הגלולות. הוא עשה לי בדיקת אולטרסאונד וגינלית, אמר שהשחלות והרחם במקום ונתן לי מרשם לתרופה עם פרוגסטרון סינטטי שמשרה מחזור. (ואם לנסות להשתמש בשפת הפורום, שטרם התרגלתי אליה) עכשיו אני יו"מ 44 עם הפרשה כתמית קלה. כשהייתי אצל הרופא שאלתי אותו מתי לחזור אליו אם המחזור לא מגיע ומה עושים והוא ענה שעוד חודשיים, ואז אפשר לתת תרופה להשריית הביוץ.
למרות שבאותו רגע זה הרגיש כאילו הרופא לא ניסה לאבחן את הבעיה, נראה שהוא כן התחיל לעזור לי לטפל בה, העניין הוא שרק עכשיו (אחרי קריאה פה בפורום) הבנתי מה הייתי יכולה לעשות במשך ה- 44 יום האלה כדי לקבל איזשהי תמונה לגבי ההתנהגות של הגוף שלי.
אז רק בשבועיים האחרונים התחלתי לתעד את חום השחר.
הבנתי שאת בגרמניה, אבל יש כאן מישהי מהארץ יודעת איזה בדיקות רופאים עושים כדי לבדוק אם היה ביוץ? ומתי עושים אותן?
לצפיה ב-'היי'
היי
24/03/2017 | 22:40
5
היה לי מחזור לא סדיר לפני הגלולות, לקחתי גלולות במשך 4-5 שנים וכאשר הפסקתי אז לא קיבלתי מחזור בערך 4 חודשים.
אז לא היתי מודעת לכול בעיות הפוריות למינהם ולכן לא ניגשתי לרופא אלה חיכיתי למחזור.. בבדיקה שיגרתית אצל הרופא הוא גילה שאני פוליציסטית. גם אני שתיתי כמה פעמים פרוגסטרון בשביל לקבל מחזור ו"לאפס" את המערכת..
הבדיקות שעושים בדרך כלל זה בין יום 2-5 למחזור בשביל לראות מה רמות הפרוגסטרון\אסדיול E2 וכדומה אצלך בגוף - זה נקרא פרופיל הורמונאלי, אם לוקחים אישה ממוצעת עם מחזור סדיר אז חוזרים על כמה בדיקות גם ביום -25 21 למחזור לראות עם הערכים עלו והאם היה ביוץ החודש.
אני יודעת שכאשר לאישה המחזור לא סדיר שזה בדרך כלל נובע מבעיה כולשהי לדוגמא אם היא פוליציסטית אז אפשר להתחיל לקחת כדורים שמסדרים את המחזור ומשם ממשיכים הלאה
לצפיה ב-'לא מאמינה למראה עיני!'
לא מאמינה למראה עיני!
17/03/2017 | 22:51
7
224
רק לפני כמה ימים שאלתי מי כאן מכירה רופא פוריות מסויים...
ופרקתי כמה שאני מבולבלת והגוף שלי לא מדיד בעליל.
בכל זאת - שמתי לב שחום השחר לא ירד ב- 16 יום האחרונים.
לא הבנתי מה קורה... התחלתי להרגיש דקירות מוזרות (כמו חוטים שנמשכים... מלמטה) יותר משבוע וכשהתייעצתי בווצאפ עם רופא הנשים שלי, הוא אמר שאני יכולה לבקש הפניה לאולטרסאונד, אם אני ממש לא מסוגלת לחכות לתור שלי למומחה פוריות. (אני פוליציסטית מובהקת, וסובלת גם מתת פעילות של בלוטת התריס) - אממה.... משהו אתמול בלילה גרם לי להרגיש מוזר ולא הצלחתי לחכות עוד... שלחתי את הבחור להביא בדיקה, שתחכה לי ליד המיטה לפיפי הראשון של הבוקר.
קמתי הבוקר, ומה יצא?!?!?! לא האמנתי למראה עיני!
5:20 בבוקר - ה ל ם !
מרב התרגשות - עשיתי שתי בדיקות של life בבוקר, אחת אחרי השניה. ואחה"צ את של קליר בלו - הדיגיטלית.
הערב, שישי, מחר שבת.... אני לא מסוגלת לחכות לאמת את הכל בראשון בבדיקת דם!
אם כתוב ב"קליר בלו" שבוע 2-3 - לפי מה שכתוב אצלם זה שבוע 4-5?
הגיוני? למה לצפות מבחינת בטא?
המחזור האחרון ב- 10.1, אחרי סבב 1 של איקקלומין, ומעקב זקיקים מאכזב במיוחד, אז וויתרתי אחרי פעמיים.
ובכל מקרה לא הצלחתי לזהות ביוץ... הוא כאילו לא הגיע (מסתבר שכן...) ועשינו את זה ממש מעט החודש. הזייה! איך יתכן!?
i'm freaking out!
לצפיה ב-'מזל טוב! תעדכני בבטא'
מזל טוב! תעדכני בבטא
18/03/2017 | 22:52
30
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
19/03/2017 | 08:03
1
58
יש היריון....
בגלל שאת לא יודעת מתי היה הביוץ קשה לדעת לאיזה בטא ןצפות...אבל לפי התאריכים... אם הביוץ היה נגיד במקרה היותר מחמיר 3 שבועות מתחילת הווסת אז את בערך שבוע 8...
תעדכני איך הבטא
לצפיה ב-'בהחלט אעדכן! מחכה בשקיקה לערב שיגיעו התוצאות '
בהחלט אעדכן! מחכה בשקיקה לערב שיגיעו התוצאות
19/03/2017 | 11:22
22
לצפיה ב-' בשעה טובה!!!'
בשעה טובה!!!
19/03/2017 | 11:33
3
23
לצפיה ב-'יאי! הבדיקה מראה יותר מ- 1000... לא יכולה לחכות לבדיקת רופא'
יאי! הבדיקה מראה יותר מ- 1000... לא יכולה לחכות לבדיקת רופא
20/03/2017 | 00:51
2
101
האם משהו יכול חלילה להשתבש בדרך? מה בשלב הזה? פתאום אני מתמלאת בחששות וחושבת על מה אני יכולה לעשות במקסימום כדי למזער נזקים.
האם בבדיקה הבאה בודקים שיש שק הריון ודופק?
#הריוןראשון

לצפיה ב-'מזל טוב !!'
מזל טוב !!
24/03/2017 | 22:43
1
13
בדרך כלל קובעים תור לרופא לשבוע 8 בשביל לראות כבר שק חלמון ודופק עוברי :)
לפי מה שאמרה אבטיחית את כבר יכולה לפנות לרופא אחרי בדיקת בטא חיובית!
לצפיה ב-'עדכון, תחושה מוזרה וכמובן חששות...'
עדכון, תחושה מוזרה וכמובן חששות...
25/03/2017 | 20:29
10
הייתי כל כך מבולבלת בימים האחרונים, שביקשתי הפניה למוקד נשים, כי הרופא שלי נמצא בחופשה עד לשבוע הבא. במוקד עשו לי אולטרסאונד וראו שהשק תואם בגיל לשבוע 6+1 (זה היה ביום ראשון, מה שאומר שהיום אני בדיוק ב- 7... או לפחות ככה אני מבינה).
לא ראו דופק - ומיד הפרצוף שלהם התחלף... וגרמו לי להרגיש מאד לא אופטימית.
מה שכן, המון תופעות הריון, בחילות קשות ממש, חום שחר עדיין גבוה והתחילו מעט דקירות בפטמות פה ושם, עם נפיחות בטנית בעיקר בערב.
אממה - מאתמול (שישי...) איכשהו אני מרגישה פחות נוראי, פחות סימפטומים והבוקר כשמדדתי חום השחר (ב- 7:30 במקום ב- 6:30 כמו כל יום) - הוא היה נמוך יותר במעלה אחת... וגם היום, איכשהו פחות בחילות...
זה יכול להעיד חלילה על הפלה שבדרך?
נ.ב. הרופא במוקד סוג של אמר לי שהוא לא ממש אופטימי לצערו. דביל!
מה עושים? מישהי יודעת?

מזכירה שהיה לי ביוץ מאד מאד מאוחר. 
האולטרסאונד סה"כ נראה תקין.
לצפיה ב-'קצת סדר בנושא צילום רחם '
קצת סדר בנושא צילום רחם
19/03/2017 | 11:38
2
66
היי בנות...צילום הרחם מתקרב זה בעוד שבוע וחצי  ואני טרם קיבלתי מחזור. זה לא מפתיע וחששתי שזה יקרה, כי המחזור שלי מאוד לא סדיר. אין לי שום אינדיקציה לדעת מתי יגיע. בינתיים אין שום סימנים. ומה קורה אם אני לא מקבלת מחזור עד התאריך של הבדיקה?
עושים את הבדיקה או שמבטלים ומחכים למחזור?
לצפיה ב-'מחכים למחזור'
מחכים למחזור
19/03/2017 | 12:28
1
52
המטרה היא שלא תיהי בהריון בזמן ביצוע הבדיקה כדי לא לסכן את העובר, לכן מבקשים לקבוע תור רק אחרי שאת מקבלת (שזה קצת טריקי כי קשה למצוא תור מעכשיו לעוד שבוע).
בעקרון עושים לך בדיקת הריון בסטיק רגע לפני ביצוע הצילום. אולי תבקשי לעשות מראש בטא (בהנחה שעבר מספיק זמן מהביוץ ואם היית בהריון כבר הייתה מתקבלת תשובה חיובית) ותנסי לשכנע אותם עם הוכחת הבטא?
לצפיה ב-'בעיקרון,'
בעיקרון,
19/03/2017 | 17:52
46
התקשרתי אליהם היום ושאלתי מה קורה במידה ולא אקבל עד ליום הבדיקה.
אז אמרו לי שאין בעיה להתקשר גם יום לפני ולדחות את הבדיקה למועד אחר.
ואם אכן לא אקבל עד אז , בכ"ז יש עוד שבוע וחצי, אז באמת אדחה אותה.
האמת  שהחודש הייתי ועודני מלא זמן במחלה ולא נעים לי עוד לקחת יום חופש בשביל הבדיקה... נשמע טפשי אולי אבל זו האמת. 

לצפיה ב-'כותבת פעם ראשונה לסבב הנוכחי'
כותבת פעם ראשונה לסבב הנוכחי
19/03/2017 | 10:05
3
93
היי... לא הצגתי את עצמי... נעשה את זה בהסדמנות אחרת... אני רק צריכה לכתוב איפשהו שהוצאתי את ההתקן ב-14.2, כשהייתי איתו המחזורים היו סדירים כמו שעון ב-15 לכל חודש. אנחנו ב-19, עוד לא קיבלתי ואין גם סימנים.
זה בטח לא אומר כלום, אבל מה אם זה כן...?
לצפיה ב-'זה אכן לא אומר כלום'
זה אכן לא אומר כלום
19/03/2017 | 12:31
2
45
לא מכירה התקנים, אבל מכיוון שמדובר במשהו הורמונלי-לוקח לגוף זמן להתאפס (יכול להיות גם מספר חודשים) כמו שקורה אחרי שימוש ממושך בגלולות.
אם את חושבת שאת עשויה להיות בהריון - תבצעי בדיקה.
לצפיה ב-'אתן לזה כמה ימים'
אתן לזה כמה ימים
19/03/2017 | 13:04
1
39
אם עד סוף השבוע לא יהיה כלום - אעשה בדיקה.
זה יהיה די הזוי להיקלט במכה ראשונה, למרות שעם הפה של הרופא שלי והמזל שהוא מביא איתו זה בהחלט אפשרי
לצפיה ב-'מכירה כמה שנקלטו ישר לאחר הוצאת ההתקן :)'
מכירה כמה שנקלטו ישר לאחר הוצאת ההתקן :)
24/03/2017 | 22:46
1
לצפיה ב-'פענוח בדיקת זרע'
פענוח בדיקת זרע
16/03/2017 | 17:49
6
78
 יכולה לעזור לי בהבנה? ממה שאני קראתי התוצאות לא נראות טוב, אבל אשמח לשמוע ממי שמבינה מה זה אומר ומה ההשלכות (כמובן שגם קבענו תור לרופא)
PH 8.1
VOLUME 5.3
CONCENTRATION 0.900
TOTAL COUNT 4.77
MOTILTTY 6
TOTAL MOTILE COUNT 0.287
GRADE OF MOTILITY BE
vitality 28%
NORAML MORPHOLOGY 2%

לצפיה ב-'בדיקת זרע'
בדיקת זרע
19/03/2017 | 08:07
5
51
לפי מה שרשמת הזרע לא מצטיין אך היום יש המון טיפולים שיכולים לעזור לבחור את הזרעונים הטובים ביותר ולקצר את הדרך שלהם אל הביצית כמו הזרעה....
כמובן שלא מסמכים על בדיקת זרע בודדה, במידה ויש תוצאה חריגה ממליצים ללזור על הבדיקה לוודא שאכן לא הייתה בעיה טכנית עם מתן הדגימה.
לצפיה ב-'תודה! הבנתי ששלוש המדדים לא תקינים'
תודה! הבנתי ששלוש המדדים לא תקינים
22/03/2017 | 11:01
4
17
ובפורומים רפואיים נאמר לי שיש סיכוי גדול שנזדקק לIVF ויתכן שגם איקסי
מה הסיכוי שבבדיקה חוזרת נקבל תוצאות הפוכות?
מניחה שאולי יהיה שיפור כלשהו אבל יש סיכוי שכל התוצאות יהיהו פתאום טובות ( מנסה להתעודד אך מצד שני גם לא רוצה לשקר לעצמי..אז אשמח לתשובה כנה )
תודה
לצפיה ב-'אצלנו...'
אצלנו...
22/03/2017 | 13:33
3
20
בבדיקה נוספת שבוצעה לאחר שלושה שבועות השתנה קצת הריכוז וממש שינוי קטן גם בתנועה... אבל המורפולוגיה נשארה אותו דבר...
לא יודעת כמה זה יכול להשתנות בצורה דרסטית אבל חובה לבצע עוד בדיקה...
הוא הרגיש טוב כשביצע את הבדיקה? התנזרתם לפחות 3 ימים (זה חשוב ולא כולם יודעים...)
לצפיה ב-'והפער הזה בסוף גרם לזה שלא הייתם צריכים IVF?'
והפער הזה בסוף גרם לזה שלא הייתם צריכים IVF?
22/03/2017 | 18:19
1
13
או שבכל זאת הייתם צריכים?
והתנזרנו 4 ימים והוא הרגיש בסדר לגמרי...

לצפיה ב-'הפער היה קטן והאמת שרק היום פעם ראשונה היינו אצל מומחה פריון'
הפער היה קטן והאמת שרק היום פעם ראשונה היינו אצל מומחה פריון
22/03/2017 | 21:32
13
שנתן ראייה כוללת לכל המצב שלנו
בינתיים עוד לא התחלנו בשום טיפול (אנחנו מנסים קרוב ל-9 חודשים) אך במהלכם נקלטתי פעמיים להריונות שהסתיימו בשליש הראשון... :(
אני הייתי בטוחה שיש קשר לזרע ולהפלה מדברים ששמעתי אבל הוא אמר שכדאי שאנסה עוד 3 חודשים ורק אם לא יצליח עד אז, לחזור אליו...
לגבי מה ש-haych רשמה על הקשר בין מחלה למורפולוגיה נמוכה- מעניין על זה לא שמעתי...

לצפיה ב-'לגבי השאלה שלך אם הוא הרגיש טוב כשביצע את הבדיקה'
לגבי השאלה שלך אם הוא הרגיש טוב כשביצע את הבדיקה
22/03/2017 | 19:52
15
לנו הרופא נשים אמר שיש השפעה 3 חודשים אחורה. המורפולוגיה של בעלי גבולית, והרופא הציע שאולי 3 חודשים לפני הבדיקה הוא היה חולה.
לצפיה ב-'היי בננות צריכה קצת עידוד'
היי בננות צריכה קצת עידוד
17/03/2017 | 00:21
2
127
חדשה פה...
כבר סיפרתי בעבר על הבעיה שלי
לאחר כריתת חצומקה שמאלית
הזרעה 3 החודש רק שהפעם הייתה עם גונאל אף וזריקת אוביטרל
בדר"כ המחזור שלי מדוייק 27 יום ! חודש שעבר הגיע ביום ה 25 והחודש,היום אני כבר ביום ה 27 ואין זכר למחזור
עשיתי בדיקת הריון (עכשיו ) שלילי....
קצת מתבאסת.... מוקדם להספיד?!
לצפיה ב-'אם זה סטיק בהחלט מוקדם להספיד'
אם זה סטיק בהחלט מוקדם להספיד
17/03/2017 | 18:10
60
אם בדקת בטא בדם זה סיפור אחר. מקווה שתפס וההורמון פשוט נמוך.
לצפיה ב-'לא מספידים עד שהמכשפה לא באה!!!'
לא מספידים עד שהמכשפה לא באה!!!
19/03/2017 | 08:04
33
האם ההזעות מבוצעות כשאר הזקיקים מצד ימין??
לצפיה ב-'משהו הזוי קורה פה. פליז אל תחשבו שאני משוגעת'
משהו הזוי קורה פה. פליז אל תחשבו שאני משוגעת
18/03/2017 | 22:36
3
141
אבל כן. בדיקות האי ביי ומחירן הזול משגעות.
אני ביא"ב 9
11 ימים אחרי אוביטרל. מדי כמה ימים עשיתי בדיקות הריון כדי לראות מתי האוביטרל יוצא מהגוף.
אתמול שתן ראשון של בוקר היה פס ממש ממש חלשלוש. כזה שצריך להתאמץ כדי לראות.
הבוקר עשיתי בדיקה נוספת בשתן ראשון ולא היה שום פס.
משום מה בערב קרץ לי שוב לעשות בדיקה. הופיע פס, ופס יותר חזק מאתמול בבוקר. פז שרואים בוודאות ללא מאמץ. דרך המצלמה רואים פחות טוב אבל במציאות הוא מאוד ברור. מה קורה פה?

לצפיה ב-'אולי קורה'
אולי קורה
19/03/2017 | 08:01
75
בגלל שעדיין את בטווח הטעות של האוביטרל אז לא ממהרת להגיד מזל טוב... אבל פס שהיה חלש ובבדיקה אחרת מתחזק... זה מאוד אופטימי!!!!!
לצפיה ב-'אופטימי בהחלט,תנסי לעשות בדיקה נוספת עוד כמה ימים ואז בטא :)'
אופטימי בהחלט,תנסי לעשות בדיקה נוספת עוד כמה ימים ואז בטא :)
24/03/2017 | 22:50
1
4
לצפיה ב-'אלה היו שאריות אוביטרל'
אלה היו שאריות אוביטרל
24/03/2017 | 23:47
1
לצפיה ב-'אין לי כח כבר להמתנה הזאת...'
אין לי כח כבר להמתנה הזאת...
15/03/2017 | 13:45
10
158
כמה שחיכיתי וספרתי ימים למחזור שיגיע, כדי שאוכל לקבוע תור לצילום רחם... ואז כמה שחיכיתי לצילום רחם, כדי להתחיל להזיז עניינים... 3 שבועות הייתי צריכה לחכות לו... ופספסתי את החודש ההוא, כי הצילום נפל על הביוץ, אז הייתי שווווווב צריכה לחכות למחזור, ואז לחכות עד שיואיל בטובו להגמר, ורק עכשיו אפשר סוף סוף לעשות להתחיל לפעול! יצאה לי הנשמה כבר!
מחר, יום 11, מעקב זקיקים ראשון (קצת מוקדם, אבל יש סופ"ש).
היום התחלתי לבדוק עם בדיקות ביוץ מסוג חדש, כי מתוך הרגל אני מתחילה לבדוק ביא"ב 10. והתקבלו 2 פסים! מה? ביוץ ביוא"ב 11? זה נורא מוקדם! ולא קימפרנו בימים האלה, והיום בעלי עובד עד חצות! כמובן שאשאר ערה ונקמפ"ר, אבל תמיד אני מעדיפה לקמפר גם בימים שלפני הביוץ. מעניין אם המעקב זקיקים יאמת את הביוץ או שהבדיקות החדשות האלה לא משהו.
ומי אמר בכלל שאבייץ מהצד התקין? יכול להיות שעכשיו שובבבבבבבב אצטרך לחכות להוד ביוצו, בתקווה שיועיל בטובו להגיע מהצד הנכון... נמאס לי...
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות '
מחזיקה לך אצבעות
15/03/2017 | 18:47
1
55
מבינה אותך, גם אני תמיד מעדיפה לקמפר לפני אבל לא נורא...
הרי אומרים שמרגע שיש פס חזק אז תוך 24 מתחיל הביוץ...
לגבי ביוץ מהצד התקין- זה בגלל מה שאז כתבת על החצוצרה? זה קשור? כי אני יודעת שלמישהי הייתה בעיה בחצוצרה ולכן הרופא הסביר לה שהיא לא צריכה לדאוג שתמיד יהיה ביוץ אחד לא טוב אלא הגוף מתנהל כל חודש עם חצוצרה אחת...
לצפיה ב-'תודה, לא הלך החודש ��'
תודה, לא הלך החודש ��
16/03/2017 | 09:40
78
אני עדיין לפני ביוץ, בצהריים כשיגיעו הבדיקות דם יתנו לי צפי.
אבל הביוץ הולך להיות מהצד הדפוק...
הביוץ הוא לסירוגין משתי החצוצרות, גם אם אחת לא תקינה (אני לא יודעת מה קורה במקרה של כריתת חצוצרה חלילה, אבל ככה זה כששתיהן קיימות, גם אם אחת חסומה), ככה שהחודש הזה די אבוד. 
הרופא שעשה לי את המעקב אמר שהביצית יכולה לקפוץ לחצוצרה השניה גם אם היא יוצאת מחצוצרה אחרת, ושהסיכויים נמוכים בהרבה, אבל קיימים. אז נקמפר כאילו הכל כרגיל ונקווה לטוב..
מה ששימח אותי זה שיש לי רירית יפה. הייתי מוטרדת מזה כי המחזורים שלי נורא ארוכים ופחדתי שאולי אין לה זמן להתעבות עד הביוץ. 
לצפיה ב-'אני ממש אופטימית'
אני ממש אופטימית
17/03/2017 | 18:08
1
54
לדעתי חלק מהקושי העכשווי שלך הוא שאת יודעת שבמשך 18 חודשים המתנת לשווא. זו בשורה קצת קשה לעיכול בהיבט הרגשי.
בהיבט הפרקטי זו בשורה מעולה, עכשיו יש חצוצרה אחת פתוחה והנסיונית אמיתיים. אחותי הרתה חודש אחרי שהסירו לה חצוצרה בגלל הריון חוץ רחמי. מחזיקה לך אצבעות שהחודש הבא הוא החודש שלך!
לצפיה ב-'אבל למה להמשיך לסחוט ממני את המיץ...?'
אבל למה להמשיך לסחוט ממני את המיץ...?
19/03/2017 | 08:26
35
עכשיו עוד המתנה למחזור. במקום להיות במתח ב-14 ימים האלה אם נקלטתי או לא, אני צריכה לחכות עוד חודש עד שתיהיה שוב תקווה. לפחוץ כשלא ידעתי היה לי במה להאחז, הייתה לי תקווה שאני אקלט...
וברור שזה לא מדע מדויק, אבל יש את העניין של 3 חודשים שהצילום רחם כביכול משפיע ואני מרגישה שהפסדתי כבר 2 נסיונות כי מיד אחרי הצילום הייתי בביוץ ואז בפעם השניה בייצתי משמאל...
לצפיה ב-'בהצללחה ענקית'
בהצללחה ענקית
19/03/2017 | 08:05
1
29
מקווה שהזקיקים יהיו קשובים לך ויבייצו מהצד הנכון!!!
ההמתנה הכי קשה שיכולה להיות... כל כך מבינה אותך!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
19/03/2017 | 08:28
22
אני ממש מתפתה להתחיל עם הורמונים כדי שאף אחד לא ישאל אותם והם יבייצו משני הצדדים... אבל ממש לא בא לי הורמונים, והבטחתי לעצמי נסיון אחד "אמיתי" (כלומר, מהצד הנכון) לפני שאני עוברת להורמונים.
לצפיה ב-'בהצלחה! אני מחזיקה אצבעות'
בהצלחה! אני מחזיקה אצבעות
19/03/2017 | 08:26
3
26
אולי הביוץ יקפוץ כמו שאמרת?
אני מקווה מקווה מקווה
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
19/03/2017 | 08:29
2
30
hoping for the best but expecting the worst
תודה
לצפיה ב-'ואם בסוף תלכי על הורמונים....'
ואם בסוף תלכי על הורמונים....
19/03/2017 | 12:49
1
47
בעיני השד הרבה פחות גרוע ממה שהוא מצטייר מרחוק. לא נעים - לא נורא.
מאחלת לך כמובן שתיקלטי טבעי כבר בחודש הבא! אבל תזכרי שיש גם יתרון בהורמונים, שרפואת הפריון בישראל מעולללההה, ושאת כבר יודעת בדיוק מה הבעיה, שזה הרבה יותר טוב מלהיות לא מוסברים.
חיבוק גדול על ההמתנה הארוכההההה, אני באה לפה כל הזמן לראות מה שלומך, ומחכה בשקיקה לקרוא שאת עוברת להריון ולידה.
לצפיה ב-'תודה! גם אני עוקבת אחרי שלומך :)'
תודה! גם אני עוקבת אחרי שלומך :)
19/03/2017 | 13:22
32
אני מציצה גם בפורומים האחרים על אף שטכנית אני לא קשורה אליהם.

לצפיה ב-'פריקת מתח קלה:)'
פריקת מתח קלה:)
13/03/2017 | 18:19
12
232
רקע:
ב27.02-הייתי אצל הגניקולוג אמר אבייץ ביום-יומיים הבאים.
ב28.02-בדיקת ביוץ חיובית בבית.
ככה שבעצם יש סנכון-כנראה בייצתי ב1.3.

ב2.3-יואב1,מתח מתח מתח מתח.. עד יואב 8 יום חמישי האחרון שהיה, עשינו יום כייף בבית לכבוד יוםהולדתי-אני והבעל..
סידרתי בייביסיטר לקטנה(אמא שלי;)
ככה שאפילו היה לנו לילה משלנו..נדיר!
ובבוקר מתחיל דימום.
זהו, הספדתי.. בכיתי.. ובעיקר ביזבזתי חצי יום בלהיות הורמונלית ולריב עם הבעל על כלום.
הרסתי לעצמי את חגיגות היומולדת והזמן הזוגי.

מצד אחד לא ממש הכתמות חומות-גם, אבל לא רק.
מצד שני לא מגיע דימום של ממש..
רק דם קל בניגוב, או בטמפון שכמובן דאגתי לשים כדי לעקוב יותר טוב על מה שקורה שם.

ככה זה נמשך חמישי-שישי-שבת!
סוג של הכתמות, אבל לא רק חומות.. גם לפעמים קצת אדומות.
ממש ממש ממש קלות..
ביום ראשון-נעלמו ההכתמות-יואב 11, מתפתה לבדוק , יש לי את הבדיקות הכחולות של אייבי, ושמעתי שיש מי שזיהה אצלן מוקדם, כמובן ששלילי.

בערב עושה טעות-ומסתכלת על הבדיקה(הייתי אצל חמותי ולא רציתי לזרוק לפח, אז נערכתי מראש בשקית סנוויצים-וכוסית פלסטיק קטנה כשנכנסתי לשרותים.)
ורואה פס קלוש, אני יודעת מה זה פס אידוי..
אבל זה גרם לי להיות על קוציםםם רק לחכות להיום בבוקר.
ובעצם פעם ראשונה להפסיק להספיד את החודש.

הבוקר יואב 12, עושה בדיקה-חושבת שאם אני מאירה על זה בפנס של הפלאפון ומטה לזווית מסויימת אולי אני רואה פס שני, גם בעלי חושב שאולי.. אבל מצד שני היינו מינימום בלשים עם האור החזק והטיה לזויות..
חוזרת לבדיקה חצי שעה אחרכך-יודעת יודעת שאסור!
אבל לא התאפקתי.. פס ברור ויפהפה!.
אז מה הסיכוי שזה לא פס אידוי, ופשוט יותר קל לראות כשהשתן מתייבש פסים של התחלה?

מחר יואב 13- קבעתי לעצמי תור לבדיקת דם בטא-אני יודעת שעדייף לחכות, אבל אני רוצה לבדוק הכפלה, ואם אחכה ליום רביעי אאלץ לחכות לראשון.
אז תחזיקו לי אצבעות שביואב 13 יצליחו לראות בטא קטנה שתכפיל את עצמה ביואב 15.

לצפיה ב-'אני מחזיקה לך אצבעות!'
אני מחזיקה לך אצבעות!
13/03/2017 | 23:50
67
לי, אגב, זה נשמע חיובי. פס - גם קלוש - לא מופיע סתם. פשוט ההורמון עדיין מאד מאד נמוך.
עוד 12 שעות תדעי בוודאות:)
לצפיה ב-'וואי הלוואי שזה זה '
וואי הלוואי שזה זה
14/03/2017 | 07:51
46
תעדכני אותנו.. אני אהיה במתח היום בשבילך 
לצפיה ב-'OMG נשמע שאין הרבה מקום לספק... תעדכני!'
OMG נשמע שאין הרבה מקום לספק... תעדכני!
14/03/2017 | 11:15
21
לצפיה ב-'בטא 97'
בטא 97
14/03/2017 | 14:30
5
122
תודה על העידוד וההמתנה קצרת הרוח איתי ביחד!
אתן הכי מתוקות שיש!
יום חמישי אבדוק הכפלה:)..

לצפיה ב-'איזה יופי! '
איזה יופי!
14/03/2017 | 17:30
49
אני כל כך שמחה בשבילך!
ארוך, משעמם, ידיים מלאותתתת!
לצפיה ב-'בהצלחה!!! '
בהצלחה!!!
14/03/2017 | 19:13
10
לצפיה ב-'יא מחר זה כבר היום!!!'
יא מחר זה כבר היום!!!
14/03/2017 | 20:30
61
איזה אושר ואיזה כיף שאת שוב דוגמה לכמה לא לשים לב לכל מיני דימומים שנדחפים להם באמצע!!!1
יואאוו אני כל כך שמחה!
לצפיה ב-'עשית לי צמרמורת, איזה מרגש!!'
עשית לי צמרמורת, איזה מרגש!!
15/03/2017 | 06:26
17
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
16/03/2017 | 00:17
21
שההריון יעבור בצורה הכי קלה וטובה שיש
לצפיה ב-'יווואווו הדרי!!!'
יווואווו הדרי!!!
14/03/2017 | 18:57
56
לגמרי בהצלחה ענקית מחר!!!
נשמע מאוד אופטימייייי!!!
לצפיה ב-'תודה רב בנות מקסימות ואהובות!'
תודה רב בנות מקסימות ואהובות!
15/03/2017 | 09:02
1
111
מחר אני אבדוק הכפלה.
וכבר התחלתי לקבוע תורים לכל ארסנל הרופאים שמלווים אותי בהריונות.
(אני עם בעיה בשם apla, ומטופלת בהריון בסיכון)
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת'
בשעה טובה ומוצלחת
15/03/2017 | 14:33
58
מאחלת לך הריון תקין, משעמם עם ידיים מלאות בעז"ה.
לצפיה ב-'מבולבלת'
מבולבלת
12/03/2017 | 14:05
2
114
הפסקתי עם הגלולות בתחילת ינואר והמחזור שלאחר מכן הגיע לאחר כ 24 ימים. לאחר שהסתיים המחזור התחלתי לבדוק ביוץ עם מקלונים ביתיים והתשובה הייתה שלילית כל הזמן הזה. ביום שישי האחרון הלכתי לדיקור והיום קיבלתי מחזור (סה"כ עברו 31 יום מאז סיום המחזור הקודם). השאלה היא האם התרחש ביוץ והמקלונים לא זיהו אותו?? או שאולי כלל לא היה ביוץ (יתכן מחזור ללא ביוץ?)
ומה עדיף לעשות בחודש הבא על מנת להיקלט?

לצפיה ב-'אחרי שמפסיקים עם גלולות לגוף עלול לקחת זמן...'
אחרי שמפסיקים עם גלולות לגוף עלול לקחת זמן...
13/03/2017 | 12:42
54
לפעמים הגוף צריך זמן להתאפס... זה יכול לקחת כמה חודשים וגם יכול להיות שבדיקות פספסו את הביוץ
ממליצה לך לבדוק עם מקלונים כל יום מהיום ה-9 ככה...
כשאת מזהה ביוץ אז אפשר להתחיל ״לעבוד״ יום כן יום לא.. במשך שבוע
עד שכבר תדעי בחודשים הבאים מתי הביוץ ואז עדיף שתתחילי בסביבות ה-4 ימים לפני..
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'התשובה שענו מעלי בהחלט מספקת את כל המידע:)'
התשובה שענו מעלי בהחלט מספקת את כל המידע:)
13/03/2017 | 18:21
41
רק אוסיף, שאצלי בהריון הקודם-כשהפסקתי גלולות..
לקח לווסת שלי מספר חודשים להתאפס על עצמה,ובהחלט יכולה להגיע ווסת גם בלי ביוץ.
אני לא בייצתי חצי שנה אבל כן קיבלתי ווסת(בזמנים רחוקים יותר לא כל חודש)
אבל זה גם כי יש לי בעיה של שחלות פוליציסטיות.
לצפיה ב-'מה קורה פה!?'
מה קורה פה!?
11/03/2017 | 05:18
11
204
יוא"ב 15.
אתמול בדיקת הריון מאיביי בצהריים- פס שכמעט ולא רואים.
הבוקר- בדיקת הריון של לייף - שלילי
חצי שעה לאחר מכן - בדיקת הריון מאיביי שוב - פס יותר ברור מאתמול..
מה אמין כאן?!
לצפיה ב-'אמינות'
אמינות
11/03/2017 | 06:46
10
117
הכל תלוי ברגישות הבדיקה...
אני יודעת שבדיקות מאיביי אלו עם הפס הכחול מזהות בטא מאוד נמוכה...
איחור בשילוב עם 2 בדיקות ביתיות... זה די... מזל טוב!
לצפיה ב-'הזיה..'
הזיה..
11/03/2017 | 06:55
9
95
זו לא בדיקה עם פס כחול, אלא ורוד רגיל.. הסטיק עצמו (כאילו איפה שמחזיקים) הוא כחול.. 
והבדיקה של הלייף בלי קשר הזויה- יש לה המון חלונות- ובחלון האחרון בכלל לא הופיע פס.. 
טוב, כנראה שאין מנוס מלהמתין עד לבדיקת דם..
שונאת להמתין !!!!! 
לצפיה ב-'פס שני לא מופיע סתם כך :)'
פס שני לא מופיע סתם כך :)
11/03/2017 | 18:02
8
91
מזל טוב ופורים שמח (במיוחד) !!!!!!!!!!
לצפיה ב-'תראו את התמונות - מהיום בבוקר'
תראו את התמונות - מהיום בבוקר
12/03/2017 | 06:39
7
187
הזוי לגמרי ..
הולכת היום לרופא לבקש הפניה לבדיקת דם .. 

לצפיה ב-'אצלי היה ככה יום לפני האיחור'
אצלי היה ככה יום לפני האיחור
12/03/2017 | 12:00
6
88
והיום אני בשבוע 9
לצפיה ב-'בדיקת בטא היום - 176 ! תקין נכון ?? '
בדיקת בטא היום - 176 ! תקין נכון ??
13/03/2017 | 10:25
5
107
למרות שזה קצת הזוי.. בהיריון הקודם, בערך בזמן הזה כשעיתי בטא יצא 13500 !! 
לצפיה ב-'מזל טוב!!!!'
מזל טוב!!!!
13/03/2017 | 10:55
62
שיהיה עגול תקין ומשעמם!!
לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
13/03/2017 | 18:22
15
לצפיה ב-'תקין בהחלט, מ ז ל - ט ו ב !!!!!!!!!!!!!'
תקין בהחלט, מ ז ל - ט ו ב !!!!!!!!!!!!!
13/03/2017 | 23:50
2
13
לצפיה ב-'שילשנו וחצי !!! 640 !! '
שילשנו וחצי !!! 640 !!
16/03/2017 | 11:41
1
54
אמא איזה מרגש !!!!! 
לצפיה ב-'יווואוו מזל טוב!!!'
יווואוו מזל טוב!!!
19/03/2017 | 08:08
5
לצפיה ב-'בדיקות הריון אי ביי'
בדיקות הריון אי ביי
12/03/2017 | 16:56
1
73
אשמח ללינק לבדיקות הריון אמינות מאי ביי רצוי מבטא נמוך וכאלה שיגיעו במהרה, כדי שאוכל להפסיק לבזבז כסף לאחר שהתרוששתי  
לצפיה ב-'לינק'
לינק
13/03/2017 | 08:06
42
זה מה שאני השתמשתי...
בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום ייעוץ הנקה
פורום ייעוץ הנקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה