לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2066920,669 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'ברוך הבא יואב 1'
ברוך הבא יואב 1
17/10/2018 | 09:00
10
54
כמה חיכיתי לך..
עכשיו זה החלק הקל והכיפי.
עכשיו זה כבר לא בשליטתי. מקווה לטוב ומחזיקה אצבעות לכולן.
יכולות לשתף באיזה שלב אתן בתהליך.
לצפיה ב-'אני ביואב 7 '
אני ביואב 7
17/10/2018 | 09:19
3
41
וזה לא החלק הקל לדעתי!!! שמתפסים על הקירות חחח ומחפשים רמזים..
אני כבר עם כאבים בחזה שאני יודעת שיכולים להיות לכאן או לכאן ועדיין נאחזת בזה חחח
לצפיה ב-'נסי להעסיק את עצמך'
נסי להעסיק את עצמך
17/10/2018 | 09:34
2
39
למי שכמוני בטיפולי פוריות זה אכן החלק הקל..
אחרי זריקות ומעקבים עכשיו מנוחה.

לצפיה ב-'בהצלחה לנו (:'
בהצלחה לנו (:
17/10/2018 | 09:40
1
11
לצפיה ב-'עוד שבוע '
עוד שבוע
17/10/2018 | 10:08
36
יעבור לך מהר
מחזיקה המון אצבעות
לצפיה ב-'אני יואב 8'
אני יואב 8
17/10/2018 | 11:10
4
52
מודה שמרגישה מיואשת. מרגישה שזה כבר לא יקרה.
לפני 8 חודשים עברתי אובדן בחודש חמישי ומאז רק הריונות כימים. כל הבדיקות תקינות. ובכל זאת הריון שנגמר בידים מלאות איין.

הפסקתי להאמין שאיכשהו זה יקרה בסוף.  הפסקתי עם הבדיקות ביוץ אפילו. אבל יש לי כאבים מאוד ברורים אז ברגע שהוא מתרחש אני יודעת.

מתחילה לחשוב על כיוונים אחרים לחיים שלי, להמשיך הלאה ולא  לחיות בתחושת החמצה.

לצפיה ב-'לא להתייאש'
לא להתייאש
17/10/2018 | 12:45
1
39
אולי הפעם זה יבוא. מחזיקה אצבעות כל ה20 שלי

לצפיה ב-'תודה. הלוואי גם עבורך'
תודה. הלוואי גם עבורך
17/10/2018 | 17:12
1
לצפיה ב-'יקירה חיבוק'
יקירה חיבוק
17/10/2018 | 13:27
1
27
אני כל כך יכולה להבין את הרגשות
לא קל לוותר על חלום במיוחד אחרי אובדן יש תחושה לא שלמה,  תחושה של משהו לא גמור לסיים הריון בצורה הזאת ואז לא להצליח למלא אותו בהריון חדש. אני מאחלת לך שתקלטי בקרוב בכל ליבי אבל אני גם מאחלת לך (ולי) להצליח לשחרר את החלום הזה בלב שלם.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
17/10/2018 | 17:14
11
הלוואי ונצליח לשחרר את החלום מתוך לב מלא והשלמה.  אם יקרה נס יקרה.
לצפיה ב-'אה אז אנחנו נמתין ביחד,'
אה אז אנחנו נמתין ביחד,
17/10/2018 | 17:40
6
הזרקתי היום ב-10:30 אוביטרל, כך שאני יומיים מאחורייך.. מחזיקה לשתינו אצבעות!
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
17/10/2018 | 16:05
1
24
קיבלתי מחזור ב4.10 והסתיים ב8.10
היום עשיתי בדיקה , זה מראה על ביוץ או שעדיין לא ?
המחזורים שלי בין 27-29 ימים
לצפיה ב-'התמונה'
התמונה
17/10/2018 | 16:16
16
לצפיה ב-'בדיקת זרע '
בדיקת זרע
17/10/2018 | 10:57
3
46
היי לכולם...
לצערי אחרי יותר מחצי שנה של ניסיונות כושלים להיכנס להריון, נשלחתי לסדרת בדיקות, ואני רוצה שגם בעלי יעשה בדיקות זרע. שנינו מבוטחים של כללית, והבנתי שהוא צריך ללכת לרופא משפחה כדי לקבל הפניה, אבל יש תור פנוי לרופא משפחה רק בעוד חודש! (כבר קבעתי תור לרופא פוריות ואני צריכה להגיע אליו אחרי כל הבדיקות, אז אני לא רוצה שנתעכב עם זה...) יש אפשרות לעשות איפשהו בדיקת זרע ללא הפניה? או לקבל הפניה בדרך אחרת? אני כבר מיואשת מכל הסחבת הזאת... 
אשמח גם לדעת איפה עושים את הבדיקה באזור ת"א ותוך כמה זמן מתקבלות תוצאות.  תודה!  

לצפיה ב-'תתקשרי למרפאה '
תתקשרי למרפאה
17/10/2018 | 11:03
1
30
תבקשי במשרד שידברו עם הרופא שיעביר הפניה לבדיקת זרע.
לצפיה ב-'מה עם הרופא משפחה ?'
מה עם הרופא משפחה ?
17/10/2018 | 11:40
7
לצפיה ב-'במכבי יכולתי להביא לרופאת נשים את הכרטיס שלו '
במכבי יכולתי להביא לרופאת נשים את הכרטיס שלו
17/10/2018 | 15:21
20
אבל בסוף הוא ביקש הפנייה דרך האפליקציה
לצפיה ב-'האם זה הריון?'
האם זה הריון?
17/10/2018 | 09:52
3
61
או שזה כמו בדיקת ביוץ?
איך נדע אם זה הריון ? רק בדיקת דם ?

תודה
לצפיה ב-'הריוןןןןן לגמרי'
הריוןןןןן לגמרי
17/10/2018 | 10:00
2
39
יכולה כבר לעשות בדיקת דם
לצפיה ב-'באמת?? זה בטוח ??'
באמת?? זה בטוח ??
17/10/2018 | 10:15
1
41
ייאאייי ��
לצפיה ב-'לגמרי בטוח'
לגמרי בטוח
17/10/2018 | 11:04
38
תראי אם יש לך אפשרות לעשות בדיקת דם מחר.
יכולה לקחת הפניה אצל רופא המשפחה
לצפיה ב-'צריכה את עזרתכן'
צריכה את עזרתכן
16/10/2018 | 12:46
10
92
אני מקבלת בדרך כלל כל 25-26 יום
בחודש האחרון קיבלתי אחרי 32 יום
היום אני ביום ה31 לחזור ועדיין לא קיבלתי
היה לי אתמול קצת כאבים כמו לפני מחזור והיום כבר כמעט ואין
מה אתן חושבות
היה ביוץ בערך לפני שבועיים וחצי
היה פס חלש שהתחזק ושוב נחלש
לצפיה ב-'אם את יודעת מתי הביוץ'
אם את יודעת מתי הביוץ
16/10/2018 | 12:51
3
47
אז בדיקת הריון היא השלב המתבקש כרגע, כי לפי דבריך את כבר באיחור.
לצפיה ב-'השאלה שלי'
השאלה שלי
16/10/2018 | 12:57
2
39
בגלל שחודש שעבר היה אחרי 32 אם לא עדיף לחכות עוד יום??
לצפיה ב-'מה שקובע זה מועד הביוץ,'
מה שקובע זה מועד הביוץ,
16/10/2018 | 13:00
1
46
אבל זה לא משנה, גם ככה עושים בדיקת הריון על הבוקר, פשוט תעשי מחר בבוקר. או שתתאפקי עוד יומיים שלושה ותראי מה קורה. אם את בהריון זה הרי לא באמת משנה, יום לפה יום לשם, זה לא שהוא יילך לשום מקום :)
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
16/10/2018 | 13:19
33
תודה רבה לך❤
לצפיה ב-'את יכולה לבדוק כבר'
את יכולה לבדוק כבר
16/10/2018 | 13:46
5
42
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה❤'
תודה❤
16/10/2018 | 14:00
4
19
לצפיה ב-'חזרתי לעדכן'
חזרתי לעדכן
17/10/2018 | 08:57
3
50
נראה שזה חיובי

איזה אושר
סוף סוף
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
17/10/2018 | 08:58
1
31
שימשיך עגול תקין ויסתיים במועד בידיים מלאות
לצפיה ב-'אמןן תודה'
אמןן תודה
17/10/2018 | 09:07
7
לצפיה ב-'מהמם בשעה טובה'
מהמם בשעה טובה
17/10/2018 | 09:20
11
לצפיה ב-'וווהו!'
וווהו!
16/10/2018 | 09:28
14
97
חודש ראשון על איקקלומין, יו"מ 12, נורא הייתי סקרנית לראות אם זה השפיע בכלל כי כשלקחתי את הכדורים לא הרגשתי כלום כלום כלום.
אז בשחלה אחת יש שני זקיקים של 16מ"מ ובשניה זקיק של 17מ"מ! ורירית 7.4! מתרגשת
לצפיה ב-'מעולההההה'
מעולההההה
16/10/2018 | 09:33
49
בהצלחההה
בטח יגידו לך כבר להזריק אוביטרל
לצפיה ב-'שיוו אז את '
שיוו אז את
16/10/2018 | 10:17
52
מגיבה נפלא לאיקקלומין. מתרגשת בשבילך בהצלחה!
לצפיה ב-'מה זה איקקלומין ?'
מה זה איקקלומין ?
16/10/2018 | 12:11
2
39
 ומהם הזקיקיים? מי עושה את הבדיקות האלה ואיך? 
סליחה על הבורות 
לצפיה ב-'הכל בסדר, '
הכל בסדר,
16/10/2018 | 12:56
1
41
מקווה בשבילך שלא תצטרכי להתמצא בנושא יותר מדי..
זקיקים זה השקיקים הקטנים בתוך השחלות, שבתוכם גדלות הביציות. "ביוץ" זה בעצם ביצית בשלה שמשתחררת מהזקיק שלה ויוצאת לחצוצרה לחכות לזרע להפריה.
אישה שמגיעה לטיפול של רופא פריון בגלל עיכובים בכניסה להריון עושה בדרך כלל בדיקות אולטרסאונד ודם במהלך החודש, כדי לעקוב אחר התפתחות הזקיקים ולאתר במדויק את הביוץ, או אפילו לתזמן אותו.
לצפיה ב-'אה שכחתי להסביר על איקקלומין...'
אה שכחתי להסביר על איקקלומין...
16/10/2018 | 12:58
41
נשים עם מחזור לא סדיר ו\או שחלות פוליציסטיות יכולות לקחת כדורים שנקראים איקקלומין כדי לרסן את ההורמונים הזכרייםמולעזור לגוף לבייץ בצורה תקינה ובמועד.
לצפיה ב-'הגיעו תוצאות הדם:'
הגיעו תוצאות הדם:
16/10/2018 | 12:49
1
55
Estradiol (E2) Urgent
2611.0 pmol/l
Progesterone Urgent
2.0 nmol/l
LH Urgent
18.9 IU/L

אמאל'ה מה זה האסטרדיול הגבוה הזה?
לצפיה ב-'יש לך 3 זקיקים'
יש לך 3 זקיקים
16/10/2018 | 13:21
46
ברור שיהיה אסטרדיול גבוה.
את לקראת ביוץ.
לצפיה ב-'כל כך קשה עם התקשורת עם הקופה'
כל כך קשה עם התקשורת עם הקופה
16/10/2018 | 16:55
6
34
אני מדריכה כרגע 3 טיולים ברצף, כמעט כל החודש, מסתובבת בכל הארץ עם אוביטרל בקירור, נודדת בין אירבינבי אחד לשני, עושה מעקב זקיקים יום אחד בירושלים יום אחר בתל אביב (אני לא גרה באף אחת מהערים האלה..) ועכשיו המרפאה שלי סגורה ואין עם מי לדבר עד מחר בבוקר. מחר יש לי במקרה חצי יום בבית ואחר כך זה כבר לירושלים ולעשות הזרעה בהדסה ובלגאן ובכלל לא בטוח שאפשרי.. יש מצב ששוב לא תהיה הזרעה החודש
לצפיה ב-'תתקשרי בבוקר '
תתקשרי בבוקר
16/10/2018 | 19:05
5
29
לפחות שתדעי אם להזריק אוביטרל
בדרכ עושים הזרעה יום אחרי הזריקה.
אם לא תצליחו הזרעה תעשו עניינים לפחות. יש לך סיכוי טוב מאוד גם עם יחסים רגילים. יש לך 3 זקיקים.
לצפיה ב-'תודה, האחות חזרה אלי יתברך שמה '
תודה, האחות חזרה אלי יתברך שמה
16/10/2018 | 21:19
4
31
ההוראות הן להזריק אוביטרל מחר בשש בבוקר (הרופאה מקווה שהזקיקים עוד טיפה יגדלו עד אז) והזרעה ביום חמישי בסביבות 10 בבוקר.
אדבר מחר עם המרפאה בהדסה ונראה אם זה בכלל אפשרי, זה חתיכת סיפור לעשות הזרעה בירושלים, וחתיכת סיפור עבורי להעלם לקבוצת תיירים במהלך יום פעילות עמוס. האחות טוענת שאם הזרעה תייצר לחץ אז עדיף כבר בלי וזהו (כאמור פרט למורפולוגיה גבולית אין שום בעיה בזרע).
לדברי האחות אם הולכים על קימפור אז המועד המתאים הוא חמישי בערב... אני קצת חוששת לאחר את המועד, הרי ברגע שביצית יוצאת כדאי שהיא תפגוש זרע תוך כמה שפחות זמן, כי אחרי כמה שעות היא מתחילה להתעייף כבר. הלו"ז שלי ביום הזה יסתיים רק ב-9 בערב, כלומר הסקס לא יהיה לפני 10. אם הבנתי נכון, מרגע הזרקת האוביטרל הביוץ יגיע תוך 36 שעות, זאת אומרת 6 בערב. ברור לי שזה לא מדע מדויק ויכולות להיות תנודות, אבל זה לא ממש עוזר, כי אם במקרה הביוץ קצת יקדים אז כבר יוצא שהמון שעות הביצית יושבת ומחכה לה לבד..
מתי לדעתך\ן יהיה הכי בטוח לתזמן את הקימפור?
לצפיה ב-'מה שאני עושה '
מה שאני עושה
17/10/2018 | 00:14
3
21
ביום זריקת האוביטרל, ביום למחרת ומחרתיים.
היום הכי חשוב זה יום למחרת הזריקה. אם את יכולה גם בקצוות אז עדיף.
תמשיכי למדוד חום השחר גם. זה יתן לך אינדיקציה למועד הביוץ ותדעי איפה את עומדת.
לצפיה ב-'אוקיי, אחרי התלבטויות רבות'
אוקיי, אחרי התלבטויות רבות
17/10/2018 | 08:12
2
28
(בשלוש בבוקר), החלטנו שהזרעה בתנאים האלה תהיה מסובכת מדי ותוסיף המון לחץ, וגם אז לא בטוח בכלל שנצליח לארגן את הכל. החלטנו שבעלי יצטרף אלי לאיפה שאני ישנה היום בלילה וגם מחר בלילה. בגלל שאין הזרעה לא צריך למהר עם ההזרקה, אז דחיתי אותה משש בבוקר לסביבות 11 בבוקר, ממש לפני שאצא לעבודה, כדי שהביוץ לא יתפוס אותנו מוקדם מדי. נראה לי זה הכי טוב שאנחנו יכולים החודש.
בעלי די מודאג מהאפשרות לשלישייה בחודש כזה, או אפילו תאומים. על פניו נראה שזה אכן סיכון (ממש גדול עלי תאומים) אבל לא יודעת.. קשה לי להאמין שאחרי שנה שכלום לא נתפס פתאום בבת אחת יתפסו כמה. נראה לי. חוץ מזה אני כבר ככה על המינון הכי נמוך של איקקלומין, זה לא שאני יכולה לקחת פחות ממנו להבא..
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
17/10/2018 | 08:36
1
25
אני חושבת שזאת החלטה נכונה.
לא להשתגע ולא בכל מחיר.
כן יכול להקלט מרובה עוברים אבל זה סיכון ידוע בטיפול.
מקווים לטוב. העיקר לצאת בידיים מלאות.
לצפיה ב-'תודה, את נהדרת '
תודה, את נהדרת
17/10/2018 | 11:06
5
לצפיה ב-'הזרעה ראשונה במכבי '
הזרעה ראשונה במכבי
16/10/2018 | 17:56
41
אני מיועדת לעשות הזרעה פעם ראשונה במהלך שבוע הבא בסניף מרכז בריאות האישה ברעננה. מישהי יודעת האם צריך לקבוע תור להזרעה והשבחה או שפשוט מגיעים? והאם צריך טופס 17 במידה ושנינו חברים במכבי?
לצפיה ב-'ביוץ- אם מישהי יכולה לעזור לי להבין מתי'
ביוץ- אם מישהי יכולה לעזור לי להבין מתי
16/10/2018 | 15:24
40
הי
אני ביום ה 10 מהמחזור
עד כמה שאני יודעת, בדכ הביוץ שלי ממש מוקדם (בין יום 10 ל 12)
אני בודקת באמצעות מקלונים ולרוב גם מרגישה ממש חזק את כאבי הביוץ.
ב3 הימים האחרונים בדקתי עם המקלונים פעמיים ביום, הפס השני תמיד היה חלש ואפילו נראה שהלך ונחלש.  
מבחינת הפרשות היו יומיים (יו"מ 6 ויו"מ 7) שההפרשות היו מאד סמיכות. ביו"מ 8 ויו"מ 9 הכו ממש מימיות ושקופות.
כאבי ביוץ לא הרגשתי בכלל הפעם.. מלבד טיפונת כאב עמום ועמוק אתמול בלילה.
הבוקר חזרה ההפרשה הסמיכה, בדיקת הביוץ יצאה חיובית עם 2 פסים באותו הצבע. כעבור כ 4 שעות בדקתי ושוב יצא אותו הדבר.
מבחינת יחסי מין קיימנו בלילה שבין 8 ל 9 וגם הבוקר, (יום 10).

יש לי כמה שאלות-
האם להבנתכן הביוץ כבר היה? או שהוא פחות או יותר עכשיו?
האם זה שהרגשתי פחות מאשר בדכ זה סימן שהביוץ חלש יותר?
האם רצוי לחכות שהפס יהיה כהה יותר ולא באותו צבע?
מה (ומתי) כדאי לעשות?
בשורות טובות לכולנו :)
לצפיה ב-'בדיקת פאפ'
בדיקת פאפ
16/10/2018 | 12:16
2
40
אנחנו מנסים להיכנס להריון כרגע חודש עדיין לא קיבלתי מחזור ( אמורה לקבל היום ) וקבעתי ממזמן לרופא נשים לביצוע משטח פאפ , האם כדאי או שזה עלול להזיק במידה ונקלטתי?
לצפיה ב-'תשאלי את הרופא '
תשאלי את הרופא
16/10/2018 | 13:28
30
לדעתי לא צריכה להיות בעיה. יש גם נשים בהריון שעושות פאפ
לצפיה ב-'אני עשיתי פאפ בהריון. זה בסדר'
אני עשיתי פאפ בהריון. זה בסדר
16/10/2018 | 13:55
11
לצפיה ב-'רוצה קצת לפרוק...'
רוצה קצת לפרוק...
15/10/2018 | 11:24
3
133
היי בנות,
אני חושבת שאין מקום מעולה לפרוק בו את מה שאנחנו מרגישות אם לא במקום בו יכולים להבין אותי הכי טוב.

לצערי בשנתיים האחרונות בעלי ואני הצלחנו להיכנס להריון 3 פעמים אך ללא שום תינוק. הריון כימי, הריון מולארי שלם ועוד פעם הריון כימי.
הייתי אצל כמה רופאים וכולם פה אחד אמרו לי שפשוט נפלנו על הצד הרע של הסטטיסטיקה ושנמשיך לנסות.
התחלתי בלי קשר לעשות בדיקות דם, קרישיות ויש לי תור גם להיסטרו אבחנתית.

בכל מקרה, אנחנו ממשיכים לנסות בלי קשר שאולי הפעם כן נצליח.

איך אתן מתמודדות עם כל הלחץ? גם לחץ נפשי, גם לחץ מהאנשים בסביבה, מהמשפחה...
פתאום כל החברות בהריון, כל הזוגות שאנחנו מכירים כבר מקימים משפחה ורק אנחנו נשארים מאחור.

איך מתמודדים עם זה בצורה בריאה?
אני מרגישה שזכיתי בזוגיות מדהימה והחלום שלי להעניק לבעלי כבר תינוק, וזה פשוט לא קורה עדיין.
כל פעם האכזבה מחדש.

מצטערת על החפירה, פשוט כל כך עוזר להקליד את כל מה שאני מרגישה כי אין באמת למי לפרוק. כל החברות שמכירות את הסיפור שלנו לא באמת יודעות איך להתנהג איתנו. להן יש תינוק/ת, משום מה לאף אחד אין בעיות להיקלט מהר וכל ההריונות עברו בהצלחה.

אני מאחלת לכל אחד ואחת בפורום הזה להתברך בהריון בריא ותקין!! ושיקרה כבר :)
לצפיה ב-'יקירה'
יקירה
15/10/2018 | 12:19
2
63
הסיפור שלך לא פשוט והתחושות שלך מובנות.
עם זאת חשוב לי להדגיש שלא כל הנוצץ זהב.
יכול להיות שנראה לך שכולם עם ילדים וכולם נקלטו בקלות והכל טוב ולא תמיד כך הדבר. אם יש משהו שקשה לנו איתו הוא כישלון והסתרתי טיפולים וכשלונות וההפלה.
אף אחד לא צריך לדעת מה עבר עלי. ולכן מי שיראה מהצד יראה שיש ילד וזהו. ויניח כי הכל עבר על מי מנוחות.
זה טוב שאת בודקת הכל כי אמנם כימי הוא דיי נפוץ מולארי הוא נדיר מאוד ואם כבר קרה לך כדאי בהחלט לעשות בירור מקיף.
כמו כן כשאנחנו רוצים משהו המחשבה יוצרת מציאות. כלומר אם אני רוצה הריון פתאום אראה מלא הריוניות מסביב. ואם ארצה משהו אחר גם הוא פתאום יתחיל לקפוץ לי בכל מיני מקומות. כי זה מה שבראש שלנו ולזה אנחנו שמים לב יותר.
אם כבר נקלטת 3 פעמים זה אומר שזה יקרה לך ועוד יהיה לך תינוק ומשפחה גדולה ככל שתרצי. תעשי את כל הבדיקות ותמשיכו לנסות. זה יקרה.

לצפיה ב-'מהממת חיבוק גדול'
מהממת חיבוק גדול
16/10/2018 | 13:23
1
35
האכזבה הזו שורפת את הלב והופכת את הבטן....

אבל תנסי להסתכל על הצד החיובי
נקלטת כבר 3 פעמים!!
הגוף של שניכם מתפקד כראוי את יודעת להיכנס להריון וכמו שכבר כתבו לך, זה יקרה לך בקרוב בצורה תקינה, טבעית ועד הסוף.

תרשי לעצמך להתאכזב ולבכות זה חשוב כדי לשחרר ולהמשיך לחודש הבא.

מ
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות שלכן! אתן מדהימות!'
תודה רבה על התגובות שלכן! אתן מדהימות!
16/10/2018 | 15:01
7
לצפיה ב-'פעם ראשונה פה.. help'
פעם ראשונה פה.. help
16/10/2018 | 09:08
1
66
היי בנות,
אני ובעלי מנסים כבר 7 חודשים להיקלט..
3 חודשים בדקתי חום שחר וראיתי פחות או יותר מתי אני מבייצת. החודש לא בדקתי חום שחר, אלא רק בימים האחרונים כדי לדעת מתי אקבל.
וסת אחרונה הייתה ב12/09 - בדרכ לא סדיר אצלי.. נע בין 28 ל-31 ימים.
28 יום היה ביום רביעי 10/10 = חום שחר 36.4
11/10 = 36.5
12/10 = 36.5
13/10 = 36.8 (בדקתי שעה מאוחר יותר אז לא "התלהבתי")
14/10 = 36.9 (הייתי בטוחה שאני בהריון.. עשיתי בדיקה ביתית יצא שלילי אך קבעתי בדיקת דם למחרת)
15/10 = 36.5 (נראה שהחלה ירידה והמחזור עומד להגיע.. תוצאות של בדיקת דם - שלילי)
16/10 = 36.8 שוב עלה...
מישהי חוותה או נתקלה במקרה כזה?
ייתכן שבייצתי רק עכשיו?

לצפיה ב-'אין לדעת,'
אין לדעת,
16/10/2018 | 09:24
50
מעקב חום נותן אמנם מושג על מגמות בפוריות, אבל עדיין זה מידע מאוד חלקי. להבא נסי לעקוב גם אחרי השינויים בהפרשות (ממש לדוג לך קצת מאזור צוואר הרחם בין שתי אצבעות וללמוד את המרקם הצבע ואפילו הריח). בעקרון ככל שההפרשה יותר נוזלית, שקופה וחסרת ריח, כך היא פוריה יותר. ביום הביוץ עצמו ההפרשה תיראה ממש כמו חלבון ביצה לא מבושלת. ההפרשות המתפוררות שיש להן ריח חמצמץ אינן פוריות (ואפילו קוטלות זרע) ואם יש לך כאלה סביר שהביוץ כבר חלף, אם כי שוב, אין לדעת מתי בדיוק.
בינתיים תעקבי ליתר בטחון וחכי בסבלנות למחזור. יכולה גם לשלב מקלוני ביוץ לשיפור הדיוק בחודשים הבאים.
לצפיה ב-'שרשור חרוש איך גילתן את ההריון שלכן?!:)))'
שרשור חרוש איך גילתן את ההריון שלכן?!:)))
14/10/2018 | 17:22
1
89
מחרותיים מחזור...מסה לא להשתגע. תעזרו:)
לצפיה ב-'הייתי על אוביטרל'
הייתי על אוביטרל
15/10/2018 | 10:50
75
אז מהרגע של הזריקה היה כאבים בחזה שלא פסקו.. ואז ביואב 12 בדקתי ( לפני האיחור ) 
כמובן שההריון היה מתוכנן מאוד אז לא היו הפתעות, למרות שכן היה שוק קטן וישר בדקתי עם עוד בדיקה.

אני עוד שבוע צריכה לבדוק שוב מנסה לא להתחרפן (; לצערי איבדתי את ההריון הקודם.
לצפיה ב-'דימום בביוץ יש חיה כזו?'
דימום בביוץ יש חיה כזו?
14/10/2018 | 10:55
2
66
היי בננות...
לפי האפליקציה היה לי ביוץ ביום חמישי עשיתי בדיקת ביוץ וזה הראה לי שאין ביוץ 
ביום שישי בלילה התחיל אצלי דימום בניגוב ממש ממש קל ורק בניגוב 
גם בשבת היה ככה רק פעם אחת 
והיום ב5 בבוקר שכבנו היה לי דיי כואב ולא נעים ועכשו הלכתי לעשות פיפי היה לי שוב דימום בניגוב ממש מריחה קלה בנוסף יש לי כאבים של ביוץ כאלה סוג של התכווצויות 
תאמת לא עשיתי בדיקת ביוץ כי נתקעתי בשבת בלי בדיקות 
מה זה יכול להיות הדימום הזה? קרה למישהי?

לצפיה ב-'דימום'
דימום
14/10/2018 | 12:32
1
61
יתכנו דימומים קלים בביוץ. במידה ואת גם חשה כאבים *בזמן קיום היחסים* מומלץ לבדוק את זה אצל רופא נשים (לשלול דלקות וכו').

לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/10/2018 | 16:20
17
לצפיה ב-'איחור ובדיקה'
איחור ובדיקה
13/10/2018 | 09:07
6
179
היי לכולן,
וסת אחרונה ב 15.9 עוד תחת השפעת גלולות..מאז לא התחלתי חפיסה חדשה. 
לא עקבתי במהלך החודש אחר הביוץ והכל...
היום הוא היום ה28..אין וסת בנתיים אבל בהחלט כבר כמעט שבוע שיש תסמינים של לקראת..התכווציות, כאבי רגליים, רגישות בשדיים.
מפחדת להיכנס לסרט של מחזור לא סדיר כמו לפני הגלולות ��
בנתיים בדיקה שלילית הבוקר..
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
13/10/2018 | 09:31
1
83
אצלי היה מחזור סדיר לפני הגלולות והמחזור הראשון אחרי ההפסקה איחר באיזה שבועיים, זה קורה
אחכ חזר להיות סדיר שוב. 

יכול להיות שזה הריון אולי בדקת מוקדם מידי? אם את יודעת מתי היה הביוץ כדאי לבדוק 12-14 יום אחרי.
לצפיה ב-'תודה על העידוד :)'
תודה על העידוד :)
13/10/2018 | 19:02
40
לא ידוע לי מתי היה מועד הביוץ...אמשיך להמתין
לצפיה ב-'ממש אין מה להיכנס לסרט...'
ממש אין מה להיכנס לסרט...
13/10/2018 | 13:36
3
57
הדימום שהיה לך תחת השפעת גלולות זה לא וסת, זה פשוט דימום של הפסקת גלולות.
אחרי שמפסיקים גלולות לוקח זמן עד שהגוף חוזר למחזוריות הרגילה שלו, בטח ובטח בפעם הראשונה. תזכרי גם, שהציפייה שהמחזור יגיע כל 28 יום היא לא ריאלית בעליל (מדובר על ממוצע, כאשר הטווח הוא בין 21-35 ימים, ולפעמים אף מעבר לכך).
יכול להיות שמה שאת מרגישה בשבוע האחרון זה סימנים של ביוץ, ויכול להיות גם, כמו שאמרת, שזה סימנים של מחזור ואת תקבלי בימים הקרובים (יכול להיות גם הריון, לא הבנתי אם את מנסה או לא)
בכל מקרה, מה שקורה עכשיו זה לא איחור.
תהיי רגועה ותני לגוף שלך את הזמן.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/10/2018 | 19:03
2
44
מאוד רוצה הריון, אבל כרגע החלטנו להמשיך "שגרה" כרגיל..בלי להיכנס ללחץ של בדיקות ביוץ וחישובים..מה שיקרה יקרה.

לצפיה ב-'זה מעולה בלי לחץ!'
זה מעולה בלי לחץ!
13/10/2018 | 21:40
1
51
בגלל שרשמת שאת מאוד רוצה הריון, מציעה לך לכל הפחות לשים לב לאורך המחזור שלך (כולו, לא רק הוסת), ולצאת מנקודת הנחה שביוץ מתרחש בערך 14 יום לפני וסת. בלי חישובים מסובכים
את לא צריך אפילו לשתף את בעלך בעניין, רק להיות במודעות לימים הפוריים בחודש.
אלא אם כן השגרה שלכם זה גם ככה לשכב יום כן יום לא (או כל יום) ואז באמת אין צורך (וגם - כל הכבוד!)
לצפיה ב-'משתדלים '
משתדלים
14/10/2018 | 11:18
39
ואם אני באמת רוצה להיות במעקב על הביוץ...כמה ימים בדיוק לפני כדאי להתחיל לבדוק?
לצפיה ב-'רוצה למות'
רוצה למות
11/10/2018 | 15:00
18
254
ראשון בטא 1664
שלישי 2332
היום 2420
פשוט בדכאון כל כך...
לצפיה ב-'מבאס לגמרי '
מבאס לגמרי
11/10/2018 | 15:44
107
אבל לצד הפרקטי - היית בא״ס? מהשלב הזה הבטא פחות הכרחית, האם שללו הריון מחוץ לרחם?
לצפיה ב-'בשלב הזה '
בשלב הזה
11/10/2018 | 15:47
111
רק תמשיכי לעקוב.
האם הבדיקות באותה מעבדה? לפעמים יש הבדלים בין המעבדות.
האם עדיין יש דימום?
תנסי לגשת ביום ראשון לאולטרסאונד שוב
לצפיה ב-''
12/10/2018 | 09:23
65
לצערנו הדברים האלה לא בשליטתנו בכלל.
מקווה שבהקדם תקבלי תשובות, לכאן או לכאן...
שולחת לך חיבוק!
לצפיה ב-'אל תספידי....'
אל תספידי....
13/10/2018 | 17:01
61
אל תספידי לפני שנקבע משהו.
בתור מי שעברה את זה, אני יכולה להגיד לך משהו, שאמרו לי שוב ושוב בבית החולים ורופאים שונים -
בשלב התחלתי כזה, זה לא בשליטתך או בשליטת הרופאים. אם זה צריך להמשיך זה ימשיך, ואם מלכתחילה משהו לא היה תקין - זה יפול, גם אם תקבלי מיליון תרופות. זה לא בשליטתך ולא באשמתך. את יכולה לנוח מפה ועד הודעה ידשה וזה לא יעזור. הריון עם עובר בריא מחזיק הרבה מאמץ. קחי לדוגמא נשים שנכנסות להריון וממשיכות עם אלכוהול וסמים וההריון בכל זאת מחזיק. אין משמעות כרגע לשליטה שלך.
הכל עוד פתוח,
אני כאן לתמוך גם בפרטי אם תרצי,
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'מה שלומך היום??'
מה שלומך היום??
14/10/2018 | 11:18
13
42
מקווה שתעדכני אותנו בבשורות טובות 
לצפיה ב-'כבר לא יודעת..'
כבר לא יודעת..
14/10/2018 | 15:41
12
64
היום בטא 3790
אני כל הסופש פשוט בכיתי ללא הפסקה כי אמרו שכנראה הריון לא תקין
היום פתאום הבטא עלתה
אבל ברור לי שבכל מקרה כנראה בגלל שאז העלייה היתה ממש מזערית סביר להניח שאין פה תקווה..
מאד מבואסת..אמרו לי לחכות ל23 לאולטרסאונד
לא יודעת איך אפשר להעזר בסבלנות עד אז
לצפיה ב-'חייבת לומר שאני באופן אישי '
חייבת לומר שאני באופן אישי
14/10/2018 | 17:15
3
53
לא הייתי מחכה עד ה 23 לא״ס. מדובר על עוד 10 ימים! בא״ס טוב (של מכון) בערכי הבטא האלה אמורים כבר להבין מה קורה שם.
אני אחרי שני הריונות חוץ רחמים, מקווה מאד עבורך שזה לא המצב אבל לא הייתי מחכה וכן הולכת לשלול אפשרות כזו. פשוט לכי לרופא אחר ואפילו תבקשי הפנייה למיון אם צריך (ואז תלכי בשעות הבוקר, כשהמכון א״ס עובד).
לצפיה ב-'אם אלך עכשיו למיון עם הפניה'
אם אלך עכשיו למיון עם הפניה
14/10/2018 | 17:50
2
47
לא יעשו לי בדיקת אולטרסאונד?
לצפיה ב-'יעשו לך, אם תגידי שאת בהריון ומרגישה רע או משהו...'
יעשו לך, אם תגידי שאת בהריון ומרגישה רע או משהו...
14/10/2018 | 18:01
76
אבל אם תגידי להם שהבטא משחקת, או שאת רוצה לראות שק זו לא סיבה מבחינתם לא.ס. דחוף...

בשורות טובות

לצפיה ב-'לא חייב מיון'
לא חייב מיון
14/10/2018 | 18:52
41
אם יש לך מרכז בריאות האישה בעיר אז יש להם מוקד למצבים כאלה.
תתקשרי למרכז בריאות ותשאלי מתי אפשר לבוא להיבדק אם את לא מרגישה טוב
לצפיה ב-'באיזה שבוע את?'
באיזה שבוע את?
14/10/2018 | 20:35
7
75
התנהגות כזו של בטא יכולה להעיד על תאום שפרש, ועדיין יתפתח הריון תקין.
לצפיה ב-'הייתי במיון'
הייתי במיון
14/10/2018 | 21:10
5
78
עשו אולטרסאונד ראו שק הריון ואמרו לחכות לאולטרסאונד ב23.10 כי זה נראה רק קטן ביחס לגיל ההריון אסל נכון לעכשיו אי אפשר לדעת והרופא אמר לא לעשות יותר בטא עד הבדיקת us ואגב, על פי המחזןר זה שבוע חמש פלוס שלוש
לצפיה ב-'יופי'
יופי
14/10/2018 | 22:47
1
52
שק זה מה שמצופה לראות בשלב זה.
לאיזה גיל הריון הוא אמר שזה מתאים
לצפיה ב-'לא'
לא
14/10/2018 | 22:57
64
לא אמר
 אבל אין קוטר עוברי לכן לא ידע להגיד אם ההריון מתפתח כראוי או לא..אבל אמר שנראה קטן לעומת השבוע..
לצפיה ב-'טוב שבדקת. '
טוב שבדקת.
14/10/2018 | 23:17
18
לצפיה ב-'ברור לי שזה לא ירגיע אותך, אבל חייבת להגיד לך שאין שום '
ברור לי שזה לא ירגיע אותך, אבל חייבת להגיד לך שאין שום
15/10/2018 | 21:09
1
38
משמעות לגיל הריון לפי המחזור, רק לפי מועד הביוץ. למשל, יכול להיות שלפי המחזור את בשבוע 5 + 3 אבל בפועל את בשבוע 4+ (מניסיון).
מקווה שתשמעי רק בשורות טובות. לדעתי כדאי לך להמתין עד הא"ס ב- 23.10, כי גם אם הכל תקין (בע"ה!!!) לא ניתן יהיה לראות זאת לפני כן.
מחזיקה לך אצבעות יקירה.

לצפיה ב-'נסיכות'
נסיכות
15/10/2018 | 21:29
28
תודה רבה
האמתי שבגלל שהלימודים התחילו אני יותר עסוקה וכך הזמן יעבור, אבל זה בראש שלי תמיד..מתפללת!
לצפיה ב-'גם לי זה נראה כך'
גם לי זה נראה כך
15/10/2018 | 22:34
32
הבטא שלך יפה ועצירה עם התקדמות בהחלט תואמת תאום פורש.. גם הדימומים שהיו לך מתאימים. גם זה שהרופאה אמרה שהיא לא מזהה שק בודאות (כי זה רק נקודה באולטראסאונד ואם זה 2 זה יכול לבלבל)..
אז כמובן שאין מה לעשות חוץ מלחכות אבל מאחלת לך המתנה שפויה והריון מלא ותקין עם ידיים מלאות בסופו:)
לצפיה ב-'עוד 3 ימים מחזור...'
עוד 3 ימים מחזור...
13/10/2018 | 22:22
1
97
היי בנות,
יש לי תמיד לפני הוסת כאבים רגילים התכווציות כאלה. הפעם..משהו שונה. יש כאבים הרבה יותר חדים. כל פעם שאני קמה יש דקירה, בנוסף התווספו לזה כאבי ביוץ בצד שמאל ,כאב בפתמות ושוב דקירות חזקות שנמשכות כמאט כל הזמן ומשאירות לאחריהם כאב עמום לכמה דקות אפילו. לפני יומיים הייתה לי התכווצות הכי כואבת שהייתה בחיים שלי..למישהיא קרה?
לצפיה ב-'אולי זה זה'
אולי זה זה
14/10/2018 | 07:41
74
חכי עוד יומיים ותבדקי
אחד התסמינים המובהקים שהיו לי זה כמו זרם חשמל כזה למטה.
וגם רגישות הפטמות
לצפיה ב-'מקלוני ביוץ'
מקלוני ביוץ
11/10/2018 | 15:58
2
92
על איזה מקלוני ביוץ אתם ממליצים ? של איזה חברה ?

לצפיה ב-'אני משתמשת בלייף של סופר פארם'
אני משתמשת בלייף של סופר פארם
12/10/2018 | 20:26
59
ויש גם את סנסו טסט.
פעם ערבבתי - כמה ימים של לייף ואחכ של סנסו טסט, ובגלל שלשניהם עוצמת הפס טיפה שונה, לא ידעתי איך להתייחס לתוצאה.
ממליצה לבחור סוג אחד ולהמשיך איתו (המשכתי עם לייף, כי ממש "למדתי" אותם כבר ומה עוצמת פס בדיוק אומרת (מבחינת חיזוי ועיתוי הביוץ).
החסרון: חבילה עולה 100 שח, ומכילה רק 25 מקלונים (מספיק לחודשיים בערך אצלי).
ניתן לקנות סטוק באיביי במחיר מגוחך - אבל הבנתי שיש שם כמה לא מומלצים עם פאקים וכאלה שיותר מומלצים.
החלטתי בסופו של דבר להמשיך עם לייף וזהו.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'באתי לעדכן'
באתי לעדכן
10/10/2018 | 20:08
9
192
שברוך ה' יש שק הריון ברחם , 
עדין לא ראו דופק.. מחכה עוד שבועיים. 
והחלפתי לרופאה מהממת! שהיא כל כך רגישה, הבינה אותי ואת הלחץ מהכימיים, ונתנה לי תמיכה אנדומטרין...
וזהו,  מקווה שימשיך לי תקין ומשעמם. 
בקרוב אצל כל המצפות 

לצפיה ב-'איזה כיףףף תמשיכי לעדכן'
איזה כיףףף תמשיכי לעדכן
10/10/2018 | 20:35
21
לצפיה ב-'מעולה בהצלחה !!'
מעולה בהצלחה !!
10/10/2018 | 20:39
15
לצפיה ב-'מהמםםם'
מהמםםם
10/10/2018 | 20:56
47
סוף סוף תמיכה גם הללויה
עוד שבוע דופק מהמם
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
10/10/2018 | 21:05
45
בשעה טובה שימשיך קללל ומשעמםםם
בעזרת ה שבוע הבא דופק מושלםםם
לצפיה ב-'בע"ה שנשמע ממך רק בשורות טובות כאלה! '
בע"ה שנשמע ממך רק בשורות טובות כאלה!
10/10/2018 | 21:21
14
לצפיה ב-'תודה לכן, '
תודה לכן,
11/10/2018 | 06:45
18
לצפיה ב-'מעולה מעולה איזה חדשות טובות '
מעולה מעולה איזה חדשות טובות
11/10/2018 | 07:30
44
שיהיה עגול ותקין ומשעמם ושמח בלב
לצפיה ב-'כל-כך כל-כך שמחה בשבילך! אבל ממש!'
כל-כך כל-כך שמחה בשבילך! אבל ממש!
11/10/2018 | 14:38
1
66
שימשיך תקין ומשעמם (לשם שינוי).
לצפיה ב-'תודה יקירה! חיכיתי לתגובה ממך'
תודה יקירה! חיכיתי לתגובה ממך
11/10/2018 | 16:22
24
לצפיה ב-'סרטים!'
סרטים!
10/10/2018 | 18:14
7
130
התחלתי איקקלומין החודש למרות שבסופו של דבר לא הניב תוצאות מעבר לביוץ רגיל, בבדיקה אצל הרופא אמר שהביוץ יהיה רביעי/חמישי/שישי שזה היום ה17 18 וה19 של המחזור, קצת מוזר כנראה האיקקלומין דחה לי את הביוץ ( בדכ מחזור של 28 יום )
אז בבדיקת ביוץ היום עדיין אין כלום! זאת אומרת שגם מחר הביוץ לא יהיה כי זה 24 שעות מראש. קצת מתחילה לאכול סרטים שלא יהיה ביוץ האם הגיוני?
בראשון היה עובי רירית 7 ( האם נמוך??) וזקיק מוביל 16....

בגלל הדחייה של הביוץ אני מרגישה אולי זה לא יקרה...  אין לי סבלנות

תובנות?
לצפיה ב-'לא עשית עוד מעקב מראשון? '
לא עשית עוד מעקב מראשון?
10/10/2018 | 18:54
1
49
זקיק של 16 יכול לבייץ כבר.
אך גם זקיק של 22.
מציעה לגשת למעקב מחר ולראות איפה את עומדת. יתכן ואפילו כבר בייצת.
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
10/10/2018 | 19:01
39
גם לפי הרופא
וגם בודקת חום שחר ועדיין לא עלה...

לא עשיתי עוד מעקב מיום ראשון רק אמרו לי רביעי \חמישי\ שישי יחסים

גם לי זה לא נראה אבל החודש הזה אני לא יכולה ללכת לרופא אחר. קבעתי לחןדש הבא עם רופא שאני סומכת עליו עם מעקב מסודר בתקווה שאולי לא אצטרך
לצפיה ב-'אני עם הרופא.'
אני עם הרופא.
10/10/2018 | 19:46
4
45
זקיק תקין גדל ב-1-2 מ"מ ביום, ויכול לבייץ גם בגודל 24-25 מ"מ כך שאת עדיין בטווח הנורמלי.

לגבי המקלונים - הם מזהים עליה בהורמון ה-LH. העליה עשויה להיות מאד חדה כך שמקלון יזהה גם בטווח של 12 שעות, וקל לפספס את הבדיקה החיובית (תלוי בשעה שביצעת את הבדיקה, תלוי בשעה שהביוץ יתרחש).

בקיצור, את בחלון הפוריות וזה זמן טוב לקמפ"ר.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה! הרגעת קצת'
תודה! הרגעת קצת
10/10/2018 | 20:09
3
35
מקווה לגלות עם חום שחר בדיעבד וכמובן שבינתיים עובדים על זה ��
הרירית גם אמורה להתעבות בינתיים נכון? כי היה נראה דק מידי.... 
לצפיה ב-'רירית 7 זה מעולה'
רירית 7 זה מעולה
10/10/2018 | 20:55
2
39
מעל 6 זה טוב
לצפיה ב-'החום שחר עלה היום מאוד'
החום שחר עלה היום מאוד
11/10/2018 | 10:56
1
40
זה אומר שהביוץ היה אתמול?? האם הגיוני למרות בדיקות ביוץ שליליות?
לצפיה ב-'אם יש לך גרף זה יעזור לי להבין '
אם יש לך גרף זה יעזור לי להבין
11/10/2018 | 11:17
39
מציע לך לגשת למעקב מחר אם יכולה יתנו לך תמונת מצב
לצפיה ב-'בנות, הצילו.'
בנות, הצילו.
09/10/2018 | 15:46
9
190
בראשון בטא 1664
היום 2332
העלייה הינה 1.4.
אני בסטרס עצום
זה לא תקין נכון?
לצפיה ב-'זה תקין מאוד'
זה תקין מאוד
09/10/2018 | 15:50
8
91
אחרי 1000 זה כבר לא מכפיל פי 2 אלא יותר איטי.
תחכי עוד כשבוע ותגשי לעשות אולטרסאונד
לצפיה ב-'ואי'
ואי
09/10/2018 | 15:59
7
90
אני ממש דואגת כי בגלל שיש לי הכתמות, נגיד טיפה-שתיים ביום, של חום כזה
אז יש לי בדיקת בטא שוב בחמישי
ושוב שבוע הבא
אולטרסאונד אין מקומות בעיר שלי בכלל
לכן קבעתי לעיר אחרת ב23.10 כי הגניקולוגית שלי אמרה שעדיין ממש מוקדם (שבוע 4 פלוס חמישה ימים) הלחץ שלי מההכתמות ומהעלייה לא מוכפלת בבטא
אני בכזה סטרס ואין לי מושג איך להרגע
וברור לי שאם חס וחלילללללה....אז אין מה לעשות בשלבים הללו.
אבל כל כך בא לי שיהיה טוב!
לצפיה ב-'תעשי אוס'
תעשי אוס
10/10/2018 | 13:18
6
51
לראות אם יש שק הריון ברחם
בבטא מעל 1000 ש כבר שק
והעליה של הבטא בשלב כזה לא ממד לתקינות ההריון או לא 
לצפיה ב-'עשיתי אתמול'
עשיתי אתמול
10/10/2018 | 13:31
5
66
היא כתבה ”ספק שק הריון” 3 מילימטר
לצפיה ב-'ומה זה אומר?? '
ומה זה אומר??
10/10/2018 | 13:32
4
116
לא ראו שק ברחם? 
לצפיה ב-'ראו'
ראו
10/10/2018 | 13:46
3
70
אבל היא אמרה שזה ממש קטן מכדי להגיד בוודאות
לצפיה ב-'תנשמי עמוק, זה ממש מוקדם כדי להסיק מסקנות ולהיות בכזה סטרס'
תנשמי עמוק, זה ממש מוקדם כדי להסיק מסקנות ולהיות בכזה סטרס
10/10/2018 | 17:14
2
36
זה אכן שלב שבו לא תמיד רואים שק הריון, ואם תלכי שוב מוקדם מידי אולי יראו שק אבל לא יראו עדיין דופק ואז שוב תילחצי.
ממילא שום דבר לא בשליטתך בשלב הזה. תנסי להירגע ולהאמין שיהיה בסדר, מעבר לזה, לא יעזור לך להתעסק בזה נון סטופ.
לצפיה ב-'קודם כל ממש'
קודם כל ממש
10/10/2018 | 18:02
1
50
תודה על התגובה
ממש לא מצליחה להשתלט על המחשבות והדאגות
אבל אתעזר בסבלנות, אנסה לפחןת..
מחר בדיקת בטא שוב, על פי בקשת הרופאת נשים וב23 אולטרסאונד בתקוווה לטוב!
לצפיה ב-'קלישאתי עד כמה שיהיה...'
קלישאתי עד כמה שיהיה...
10/10/2018 | 19:51
61
הסטרס לא מועיל לך ובטח שלא לעובר בהתהוות.
סטרס = רמות גבוהות של קורטיזול, ואת לא רוצה את זה.
אז לנשום עמוק ולעסוק בדברים אחרים ומסיחי דעת, הזמן יעבור כך או אחרת אז נחמד יותר שיעבור בנעימים : )

מאחלת לך הריון קל, תקין ומשעמם

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
ד
מתקשים בפוריות?
פורום כאב כרוני
פורום כאב כרוני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה