לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2034520,345 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'המקלון בדרך להיות חיובי?'
המקלון בדרך להיות חיובי?
26/05/2018 | 20:59
2
27
בודקת במקלונים מיום 6 למחזור
היום יום 10 וגם חום השחר עדין לא קפץ
האם לפי החוזק של הפס הביוץ קרוב? 
לצפיה ב-'אי אפשר ממש לדעת'
אי אפשר ממש לדעת
26/05/2018 | 22:22
1
7
בינתיים זה ממש לא חיובי.
אצלי היה נראה ככה ובבום יום אחד נהיה חיובי.
תמשיכי לבדוק, בטח סביב יום 15 יהיה לך חיובי.
אגב, אין טעם להתחיל לבדוק ככ מוקדם, הייתי מתחילה סביב יוא"ב 11 כזה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/05/2018 | 22:44
3
התחלתי לבדוק ממש מוקדם כי הפסקתי גלולות וחודש שעבר הביוץ היה ביום 10 לכן עוקבת 
וגם זה בדיקות מאיביי אז יש לי סטוק
לצפיה ב-'איף.'
איף.
26/05/2018 | 21:54
2
18
אני לא ילדונת, מנסים ברצינות כבר מאז אוקטובר. מלא מכשולים טכנים של תיאומים ותזמונים שהתגברנו עליהם. אצלי בעבר שחלות פוליציסטיות אבל כבר שנים שהביוץ תקין ברור וסדיר. אצלו מורפולוגיה נמוכה בבדיקה שעשה אחרי שפעת רעה במיוחד, יחזור עליה שוב בימים הקרובים אחרי שחלפו 3 חודשים.

החודש האחרון היה ניסיון מושלם, הביוץ היה ברור, חום השחר התנהג בדיוק כמו בספר, התזמונים שלנו היו מושלמים (היה גם כיף :) ) וכל הגישה שלי היתה רגועה ושלווה. 

הייתי אמורה לקבל ביום שישי כבר, אין פה שום טעות, אצלי זה תמיד 14 יום בול אחרי הביוץ. יום לפני כן עשיתי בדיקה של לייף פלוס או איך שזה נקרא, והיא יצאה שלילית חותכת (עשיתי בקפידה לפי כל ההוראות עם סטופר ועל הבוקר). במשך היום ההפרשות נהיו רטובות יותר, והיה לי ברור שבקרוב הן גם יקבלו צבע ואז תתחיל הווסת, אבל עד עכשיו זה לא קרה. היום בבוקר (שבת) חום השחר התחיל לרדת, שזה עוד סימן שאכן אין הריון... אבל עכשיו כבר לילה ואיפה הווסת?

אני בטוחה שאקבל אותה מחר (בדרך כלל היא מגיעה אחרי שיום קודם החום ירד), אבל התקווה הקטנה הזאת.... שאני באיחור של יומיים... שכל החודש הרגשתי מבפנים מין ידיעה שקטה כזאת שהפעם זה זה... זה לא נותן לי להרגע. ממש עייפה מכל זה. תודה שהקשבתן.
לצפיה ב-'שבוע טוב, הקשבתי ...'
שבוע טוב, הקשבתי ...
26/05/2018 | 22:06
12
כמוך כמוני, כמוני כמוך, את לא לבד..  ולכי תדעי.. אולי תופתעי ולא תקבלי מחר :]
לצפיה ב-'היי האם ירד מתחת לcoverline? '
היי האם ירד מתחת לcoverline?
26/05/2018 | 23:24
2
לצפיה ב-'מקלוני ביוץ שלילים'
מקלוני ביוץ שלילים
24/05/2018 | 20:12
6
46
אני כרגע ביום 9 מהמחזור , עוקבת עם מקלוני ביוץ מהיום ה6 והם עדיין שליליים לגמרי פס ממש חלש יש. מה זה אומר? הביוץ עוד לא בדרך? 
לצפיה ב-'יש עוד זמן... בד"כ הביוץ מתקיים באזור היום ה14..'
יש עוד זמן... בד"כ הביוץ מתקיים באזור היום ה14..
24/05/2018 | 20:27
2
35
תמשיכי לבדוק עד שיהיה חיובי.
לצפיה ב-'אצלי זה בא מוקדם יותר'
אצלי זה בא מוקדם יותר
24/05/2018 | 21:01
1
40
מיום ה14 מאז הפסקת האמצעי מניעה 
עכשיו יצא פס קצת זה בעליה לקראת ביוץ?
לצפיה ב-'כן'
כן
25/05/2018 | 13:49
25
גם אצלי מקלוני ביוץ הולכים בהדרגה
נגיד שלשום היה רק פס ביקורת, אתמול היה פס ברור אבל יותר חלש מביקורת
והיום הפס היה הרבה יותר כהה מביקורת
מחר בטח כבר יהיה חלש
לצפיה ב-'שאלה באותו נושא... אשמח לדעתכן'
שאלה באותו נושא... אשמח לדעתכן
26/05/2018 | 19:50
2
15
החודש זו הפעם הראשונה שאני משתמשת במקלוני ביוץ.
בד"כ המחזור שלי אורך 31-32 ימים, ביוץ ביום 16-17 (לפי מדידת חום שחר).
כרגע אני ביום 17 למחזור, עשיתי בדיקת ביוץ בכל יום מיום 14, ויוצא כל הזמן שלילי (ביומיים האחרונים עשיתי אפילו שתי בדיקות ביוץ ביום). לפי חום שחר עוד לא בייצתי (כמובן שחום שחר מעיד רק בדיעבד על ביוץ).
השאלה שלי היא בעצם כזו - האם יכול להיות שכן יש ביוץ והמקלונים לא מזהים?
לצפיה ב-'ספק שהמקלונים לא יזהו..'
ספק שהמקלונים לא יזהו..
26/05/2018 | 21:25
6
יכול להיות שאת מבייצת סביב היום ה19-20 כמוני..
לצפיה ב-'קורה שביוץ מתעכב,'
קורה שביוץ מתעכב,
26/05/2018 | 21:42
8
יש מליון סיבות שיכולות לגרום לזה, לכן הייתי ממליצה להמשיך לעקוב ולחפש אותו, מאמינה שיגיע מתישהו בשבוע הקרוב. דבר נוסף, להעשיר את שיטות הזיהוי שלך כדי שחום השחר לא יהיה המדד היחידי... אצלי לפחות הוא לא יציב במיוחד, ויודע גם להתנהג ממש לא בהתאם לתאוריה. רצוי שתלמדי לעקוב גם אחר ההפרשות ומצב צוואר הרחם (בעצם השלישיה הזאת היא השיטה הטבעית למודעות פריון). ברגע שתתחילי לעקוב בשילוב של שלושת המדדים האלה, אפילו לא תצטרכי יותר את המקלונים.
לצפיה ב-'חדשה פה '
חדשה פה
24/05/2018 | 14:21
1
86
היי לכולן,
אני אימא ל-2 ילדים בן ובת
בת 39 .
יש לי את הרצון הזה והכמיהה לעוד בייבי מצד אחד התרגלתי שהילדים עצמאיים ומצד שני שאני רואה ילד קטן הגוף בוער לי!!!
בעבר הלכתי למקוה לטבול  ועשיתי בדיקות ביוץ והיו פעמים שבאמת חשבתי שניקלטתי והתבדתי , זה גרם לחשוב שאולי לא כדאי לי עכשיו ילד גם בגלל הגיל וגם בגלל שאין סבלנות אבל פתאום זה קופץ לי ששני ילדים זה קצת והייתי רוצה להתרחב עוד עם המשפחה.
המחזור שלי בעיקרון סדיר פה לשם בקטנה, אבל אף פעם לא עשיתי חישובים כמו שהיום אני עושה וכל הזמן מתאכזבת.
אשמח לתגובות ממי שחווה את זה כמוני או כאלו שיכולות לייעץ לי איך הפעם זה יצליח.
תודה

לצפיה ב-'היי, '
היי,
24/05/2018 | 19:56
52
כמה חודשים את מנסה? כמה ימים אורך כל מחזור אצלך? את יכולה לומר באיזה יום מתרחש הביוץ? תני קצת פרטים וכך ננסה לעזור...
ולגבי מצוות טבילה במקווה, את כבר לא הולכת? אני כ"כ אוהבת את המצווה הזאת.. מתבאסת כל חודש מחדש שלא נקלטת להריון אבל אם יש איזשהי שמחה זה שאני צריכה לטבול שוב פעם.  אין לתאר בכלל את ההרגשה... תודה להשם על המתנה הזאת
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
22/05/2018 | 11:29
11
119
המחזורים האחרונים היו 28, 28
והאחרון 27
כפי שאתן רואות האפליקציה מראה שיום הביוץ ביום שישי,אבל היא מחשבת לי בממוצע 29 יום אוטומטית אז אני לא יודעת מה לחשוב
מאתמול יש הפרשות מאוד רטובות קצת מזכירות נזלת, וקצת הרגשה מוזרה בבטן כמו לפני מחזור
אם נניח נקמפר עד יום שישי, מתי לדעתכן כדאי?( בעלי לא יצליח יותר מפעמיים וזה גם יהיה נס)
מקלון ביוץ לא עוזר לי ורק מבלבל האמת
לצפיה ב-'אפליקציה לא אמינה'
אפליקציה לא אמינה
22/05/2018 | 12:03
2
64
אל תסתמכי עליה, עדיף לבדוק ביוץ עם מקלונים או לפי מרקם הפרשות 
לצפיה ב-'למה?'
למה?
22/05/2018 | 12:11
1
54
בגדול היא אומרת די את האמת
הרי אם המחזור שלי 27-28 הביוץ אמור להיות סביב 12-15 ימים משהו כזה
ואז זה הגיוני בחמישי שישי או שבת יהיה ביוץ, לא?
לצפיה ב-'כן'
כן
22/05/2018 | 12:29
57
אבל לי עם מחזורים קצרים היא אמרה שהביוץ ביום ה14
בגדול זה רק השערות במחשבון
אבל הכי טוב לדעת לפי תסמינים של הגוף
לצפיה ב-'אצלי המחזור 28 יום והביוץ ביום ה20 בערך.. תבדקי עם מקלונים'
אצלי המחזור 28 יום והביוץ ביום ה20 בערך.. תבדקי עם מקלונים
22/05/2018 | 15:11
7
43
החל מהיום ה10 לפחות..
לצפיה ב-'זה מצב הגיוני?'
זה מצב הגיוני?
22/05/2018 | 15:31
6
51
פשוט ממה שקראתי וממה שאמרו לי הביוץ מגיע 14 יום לפני המחזור
או שזה לא מחייב?
אם זה ככה אז הגוף שלנו עושה מה שבא לו וזה קצת עצוב חח

לצפיה ב-'הגוף לא עושה מה שבא לו '
הגוף לא עושה מה שבא לו
22/05/2018 | 16:00
5
63
הגוף מתנהל במחזוריות שלו, והממוצע זה ביוץ ביום ה 14 ואחרי 14 ימים מחזור אבל זה לא נכון לכל אחת. הרעיון הוא שתכירי את הסדירות של הגוף שלך. תקראי על שיטת המודעות לפוריות ותביני יותר לפי אלו סימנים תוכלי לזהות ביוץ
לצפיה ב-'הבנתי,אבל'
הבנתי,אבל
22/05/2018 | 16:20
4
49
הבעיה שכבר ניסיתי חום השחר, סוגי הפרשות..וזה לא ממש עובד
כי חום השחר אני לא מצליחה לעקוב אחרי זה
הפרשות אני מצליחה לזהות רק כשרטוב או כשדביק..
ומקלון ביוץ לדעתי לא עוזר לי כי אני לא יודעת מתי לקמפר, מרגיש שמפספסים את היום ביוץ, ובעלי לצערי לא מצליח לתפקד כמו שצריך בשבוע הפוריות כי גם ככה מצליחים פעם בשבוע (הוא לא מסוגל יותר), ממש בוחרים ימים בפינצטה מתי חשוב ומתי לא..
אני מרגישה תסכול ענק בקשר לזה

לצפיה ב-'למה חום שחר לא?'
למה חום שחר לא?
22/05/2018 | 20:31
3
43
חום שחר ברגע שמתרגלים זה מאוד פשוט ומדויק
לצפיה ב-'אבל חום בפני עצמו זה מדד בעייתי '
אבל חום בפני עצמו זה מדד בעייתי
22/05/2018 | 22:48
2
44
את רק יכולה לזהות שהיה ביוץ
לצפיה ב-'זה לא עוזר לאותו החודש'
זה לא עוזר לאותו החודש
24/05/2018 | 09:19
1
25
אבל נותן אינדיקציה לחודשים הבאים, זה לא יקר כמו המקלונים וזו שיטה ידועה המון שנים... 
לצפיה ב-'מתי אתן בודקות?'
מתי אתן בודקות?
24/05/2018 | 12:13
31
נגיד אני קמה קבוע ב4 לפנות בוקר לפיפי כי בעלי יוצא לעבודה
ואח"כ ב5 וחצי לעבודה, וכשניסיתי למדוד לאורך כמה ימים באותה שעה כשאני קמה היו לי קפיצות בין 35 ל36, זה הגיוני הבדל של מעלה?
זה לא פוגע במדידה אם קמתי ,חזרתי לישון ורק אח"כ מדדתי?
לצפיה ב-'מדידת חום השחר'
מדידת חום השחר
22/05/2018 | 12:06
2
52
אני ביום 6 של המחזור מאיזה יום החום עולה לקראת הביוץ? היום זה היה35.3c
הפסקתי אמצעי מניעה והמחזורים נהיו קצרים  
לצפיה ב-'החום עולה אחרי שהיה ביוץ '
החום עולה אחרי שהיה ביוץ
22/05/2018 | 15:58
18
לצפיה ב-'החום עולה למעשה רק אחרי הביוץ'
החום עולה למעשה רק אחרי הביוץ
23/05/2018 | 18:20
26
בימים לפני הוא אמור להיות נמוך.
אם את רוצה לפרסם את הטבלה שלך אולי אוכל לעזור לזהות דפוס.
לצפיה ב-'פרולקטין גבוה -אשמח לעזרה ממישהי שגם היה לה/מבינה'
פרולקטין גבוה -אשמח לעזרה ממישהי שגם היה לה/מבינה
22/05/2018 | 10:42
1
54
היי בנות
מנסה להכנס להיריון משהו כמו 7 חודשים ללא הצלחה בנתיים לצערי :/
לאחר התייעצות עם רופאת נשים התחלתי לערוך בדיקות (לבדוק שהכל תקין)
כל הבדיקות יצאו תקינות מלבד הפרולקטין (בכמה מילים מדובר בסוג של הורמון
שמופרש ע"י בלוטת יותרת המוח, רמת הפרולקטין עולה בזמן שינה ,בתגובה ללחץ
או בעקבות נטילת תרופות).
ממה שהבנתי אם הפרולקטין גבוה זה גורם לחוסר פוריות (מדכא את שאר הבלוטות)...
בבדיקה שערכתי הפרולקטין שלי עמד על 900 כשהנורמלי הוא מקסימום 600
יש מישהי שגם עברה את זה? יכולה להגיד איזה טיפול נתנו לה? כי בפעם אחרונה
שהייתי אצל הרופא הוא סיכם את זה בכך שאמשיך לנסות ושאני עוד צעירה.....
אשמח לדעת מניסיון שלכן...
תודה:)

לצפיה ב-'בפרולקטין גבוה מטפלים עם כדורים.'
בפרולקטין גבוה מטפלים עם כדורים.
23/05/2018 | 14:18
29
2 כדורים, 4 חצאים למשך יומיים.
פרולקטין גבוה, אם את לא מניקה ולא אחרי לידה, עלול להיות תוצר של מצבי סטרס קיצוניים.
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי - כן או לא?'
פרופיל הורמונלי - כן או לא?
20/05/2018 | 09:19
9
102
בעקבות החג אין מצב לבדיקת דם ביום ה-3.
ביום חמישי דימום חום כהה עד שחור - לא נספר.
ביום שישי דימום של ממש - יום 1.
מחר זה יהיה כבר יום 4, ואני מתלבטת אם לעשות את הבדיקה בכל זאת או לדחות לחודש הבא...?
לצפיה ב-'אני בעד..'
אני בעד..
20/05/2018 | 11:36
1
62
גם כי אומרים שאפשר לעשות בין יום 2 ל-5, וגם כי מקסימום תסבירי לרופא שהבדיקות נלקחו ביו"מ 4.. אני עשיתי פרוג' ביו"מ 24 במקום 21 וזה היה בסדר, פשוט עדכנתי את הרופא שלי. בהצלחה!! 
לצפיה ב-'תודה : )'
תודה : )
20/05/2018 | 11:47
38
אעשה. שיהיה.
לצפיה ב-'תעשי'
תעשי
20/05/2018 | 20:27
3
47
בת כמה את?
בעיקרון עדיף ביום 2 או 3. אני עשיתי ביום 4 ויצאו לי תוצאות לא טובות ואחכ חזרתי עליהן ביום 3 והיה שיפור. תעשי, במקסימום אם משהו יוצא לא תקין חס וחלילה אז אפשר לחזור בחודש הבא.
לצפיה ב-'בת 28.'
בת 28.
20/05/2018 | 20:44
2
70
אעשה.
מקסימום באמת אעשה שוב בפעם אחרת.
לא בטוחה שאמשיך עם ההתעסקות הזו סביב היריון. ממש רע ועצוב לי שהנושא משתלט לי על החיים.
יש לי שתי פיצקיות בבית שצריכות אמא מתפקדת, וההיריון.. עדיף שיגיע לבית נינוח ורגוע מאשר לבית לחוץ ומלא תסכול.
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
21/05/2018 | 20:46
1
43
אני גם כמהה להריון 3 ונכנסתי לזה יותר מידי עם בדיקות וטיפולים שהחלטתי החל מהחודש לחשב מסלול מחדש
לצפיה ב-'מאחלת לנו היריון בריא לנפש בריאה!'
מאחלת לנו היריון בריא לנפש בריאה!
21/05/2018 | 22:02
41
ושיגיע בזמנו, לא דקה לפני.
לצפיה ב-'אצלי זה גם היה על החג ולא יכולתי לעשות.מחכה לחודש הבא לצערי'
אצלי זה גם היה על החג ולא יכולתי לעשות.מחכה לחודש הבא לצערי
23/05/2018 | 07:18
2
33
גם ככה אני עושה צילום רחם ואסור לעשות כלום עד הבדיקה ככה שהחודש הזה במילא הלך לפח...
מקווה שזה יסתדר מבחינת הימים החודש הבא.
לצפיה ב-'עשיתי ביום 4 והפרופיל חזר תקין.'
עשיתי ביום 4 והפרופיל חזר תקין.
23/05/2018 | 07:30
1
37
בהצלחה עם הבדיקות שלך!
לצפיה ב-'טוב לשמוע.. גם אני פספסתי את הבדיקה עקב החג ..'
טוב לשמוע.. גם אני פספסתי את הבדיקה עקב החג ..
23/05/2018 | 09:52
13
לצפיה ב-'מי עשתה כאן צילום רחם? יש לי תור בעוד שבועיים'
מי עשתה כאן צילום רחם? יש לי תור בעוד שבועיים
18/05/2018 | 07:54
8
37
לצפיה ב-'אף אחת?..'
אף אחת?..
19/05/2018 | 18:36
7
20
לצפיה ב-'אני, אבל'
אני, אבל
20/05/2018 | 20:33
5
79
לפני כמה שנים... זו בדיקה לא נעימה אבל חשובה. קראתי שהיום יש איזושהי בדיקה שמחליפה אותה, אולי לא מסובסדת. בכל מקרה אם יש לך שאלות לגבי הבדיקה את יכולה לשאול גם בפורום פוריות.
עשית את הפרופיל ההורמונלי בסוף?
לצפיה ב-'יצא לי לשאול מומחה א״ס בשבוע שעבר '
יצא לי לשאול מומחה א״ס בשבוע שעבר
20/05/2018 | 22:12
59
הבדיקה שמחליפה את צילום הרחם כביכול היא בדיקת א״ס בשם סונוהיסטרוגרפיה והוא אמר שהיא ממש לא מדויקת כמו צילום רחם.
אני מניחה שזה גם הצעד הבא אצלי.
בהצלחה יויו, ספרי אחר כך חוויות ...
לצפיה ב-'לא עשיתי כי יצא בשבת..חודש הבא'
לא עשיתי כי יצא בשבת..חודש הבא
21/05/2018 | 10:10
3
19
לצפיה ב-'איזה יום? '
איזה יום?
21/05/2018 | 20:44
2
36
הטווח הוא 2-5 עם המלצה לימים 2 ו 3. באיזה יום היית בשבת? אני אישית הייתי עושה קודם פרופיל לפני צילום...
לצפיה ב-'למה?'
למה?
22/05/2018 | 10:52
1
22
מדובר בשתי בדיקות שבודקות דברים שונים לחלוטין, מה הטעם לעשות אותן בסדר מסויים? תקינותה של אחת לא מעידה על תקינותה של אחרת, כנ"ל אי-תקינות. צריך לבדוק במקביל.
לצפיה ב-'מסכימה, אבל'
מסכימה, אבל
22/05/2018 | 15:11
21
הייתי מתחילה מהבדיקה הכי לא פולשנית ועוברת הלאה. למה? כי אם למשל יש בעיה בפרופיל ההורמונלי או בזרע למשלוישר יקפיצו ל ivf ואז חבל על בדיקה פולשנית וכואבת כי זה לא ישנה. לעומת זאת אם הפרופיל והזרע תקינים אז אין ספק שצריך לבצע את הצילום. זו דעתי מניסיון שלי.
לצפיה ב-'מה את רוצה לדעת?'
מה את רוצה לדעת?
21/05/2018 | 07:46
23
לצפיה ב-'הריון אחרי אמצעי מניעה'
הריון אחרי אמצעי מניעה
20/05/2018 | 14:15
93
השתמשתי במדבקות אוורה כמעט 4.5 שנים
כבר הגיע מחזור שני אחרי הפסקת האמצעי מניעה
כמה זמן בערך לוקח לגוף לחזור לעצמו ??
לצפיה ב-'עזרה דחופה.. '
עזרה דחופה..
18/05/2018 | 12:52
8
245
יוא"ב 11. אחרי שהספדתי ובכיתי שבוע ואני סובלת מכל תסמיני המחזור ואמרו לי שהפרוגסטרון שבדקתי ביוא"ב 7 לא מספיק גבוה להריון (44), הבוקר המכשפה לא הגיעה (כן כן, שלב לוטאלי קצר..). 

מה דעתכן על התמונות האלה? אני הוזה? יש פס? עשיתי בשביל הקטע לא עם שתן ראשון.. 
לצפיה ב-'ברור שזה פס! '
ברור שזה פס!
18/05/2018 | 14:48
87
בשעה טובה! ושיהיה תקין ובידיים מלאות
לצפיה ב-'בשעה טובה : )'
בשעה טובה : )
18/05/2018 | 16:21
65
שיהיה קל ותקין.
לצפיה ב-'פס חתיך. בשעה טובה.'
פס חתיך. בשעה טובה.
19/05/2018 | 14:02
1
21
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכן!'
תודה רבה לכולכן!
20/05/2018 | 11:37
65
הולכת להתאושש מההלם.. 
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
21/05/2018 | 07:47
3
15
לצפיה ב-'בשעה טובה!!!'
בשעה טובה!!!
21/05/2018 | 09:04
2
19
לצפיה ב-'בשעה טובהההה...את בת 44 לא הבנתי?'
בשעה טובהההה...את בת 44 לא הבנתי?
24/05/2018 | 23:37
1
11
לצפיה ב-'סליחה - לא הייתי ברורה..'
סליחה - לא הייתי ברורה..
25/05/2018 | 08:46
24
רמת הפרוגרסטרון ביוא"ב 6 הייתה 44. אני בת 29 :) תודה רבה!!
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
18/05/2018 | 07:06
95
שכחתי לציין שאני מעונינת במסגרת המומחים של 150 שח או לחילופין בקופת חולים.
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
18/05/2018 | 07:05
64
שלום. אני בחורה לפני הליך פונדקאות, לאחר 13 שנים של טיפולים. ברצוני חוות דעת על מומחה לגבי תזונה לפני ובזמן ההריון. גרה באזור המרכז.
תודה.
לצפיה ב-'התייעצות חלום רחם ובדיקת דם פרופיל'
התייעצות חלום רחם ובדיקת דם פרופיל
16/05/2018 | 08:38
18
134
היי.
קיבלתי היום ובדיוק למזלי יום ראשון שבועות.קבעתי בדיקת דם ליום שני אבל נראה לי שזה לא טוב כי צריך לעשות ביום היום ה2-5.השאלה אם לקבוע למחר?
וצילום רחם קבעתי רק ל4 ביוני.מסתבר שאסור לעשות לפני הבדיקה סקס...בכלל...כל החודש...זה אומר שעוד חודש אבד....
לצפיה ב-'קיבלתי הרגע.. חחח אני כבר צוחקת במקום לבכות '
קיבלתי הרגע.. חחח אני כבר צוחקת במקום לבכות
16/05/2018 | 09:08
6
55
לצפיה ב-'ואני היום. מתחילים מחדש.'
ואני היום. מתחילים מחדש.
17/05/2018 | 21:31
5
29
לצפיה ב-'איפה קונים את האופטימיות שלך? '
איפה קונים את האופטימיות שלך?
17/05/2018 | 21:46
4
41
ועוד שאלה, את יודעת אם תמיכה פרוגסטרונית עוזרת ברוב המקרים? אחוזי הצלחה גבוהים? גם אצלי השלב הלוטיאלי קצר
לצפיה ב-'הווו... בחנות שאין לה כתובת בווייז.'
הווו... בחנות שאין לה כתובת בווייז.
17/05/2018 | 22:06
3
47
אז ככה:
ברגע שאני מקבלת מהגוף שלי משוב שלא ציפיתי לו, אני נעצבת מאד. מאד מאד. אני מתכנסת אל תוך תוכי ובוכה את הכאב, העצב, התסכול, האכזבה... בוכה הרבה הרבה - את כל הדמעות שיש לי. בוכה לחברות, לילדות, לבן-זוג, לכן...
ואז מגיע רגע של השלמה שאת העבר אי אפשר לשנות, ההווה כבר כאן והעתיד... העתיד ייראה כמו שאנחנו נבחר.
הדמעות כבר התייבשו והחיוך חזר, הלב מתרחב שוב ופתוח לשינוי. אם לא החודש הזה, אז בחודש הבא או בעוד חצי שנה או בעוד שנה... ברגע המתאים זה יקרה, ונשמה חדשה תווצר בתוכי, בתוכך ובתוך כל מי שרוצה.
ועוד דבר שמעודד אותי להרים את הראש - אני מציצה שנה או שתיים אחורה וחושבת "וואו! הזמן טס!", אז נכון שבתוך התהליך כל יום נמשך נצח, אבל אחר כך? אחר כך נחשוב שהזמן עבר דווקא ממש מהר.

אז מאחלת לנו חודש של אהבת חינם כלפי גופנו, מקדשנו, ללא תנאים

בנוגע לתמיכה -
אם יש לך ביוץ, המקום שלך ממש ממש טוב על ספקטרום הטיפולים. באמת!
ואם הקושי הוא בייצור פרוגסטרון בלבד, אז בחיי שמביך אותי להתלונן. יש הרבה אפשרויות תמיכה, ובקלות, של פרוגסטרון כך שאם הוא הבעיה - הוא לא בעיה : )
לצפיה ב-'אז ככה, במקרה שלי, אני נעשית יותר עצבנית מאשר עצובה '
אז ככה, במקרה שלי, אני נעשית יותר עצבנית מאשר עצובה
17/05/2018 | 22:18
2
47
וזה ממש לא נחמד למשפחה.. עושה רושם שאת מסתכלת על הדברים ברמת ההגיון ולא מתנהגת כמו ילדה קטנה שלא קנו לה את הבובה מחלון הראווה, כמוני למשל. אני לא מתייאשת אבל קצת בגרות לא תזיק לי ..
ובנוגע לתמיכה פרוגסטרונית, לא ממש ענית לי על השאלה.. את יודעת אם יש הצלחה בדבר?
לצפיה ב-'נסי להבין מה מעורר אצלך את הרגש הזה.'
נסי להבין מה מעורר אצלך את הרגש הזה.
17/05/2018 | 22:34
1
41
נשמע שאת מתארת אכזבה שמגיעה מתוך ציפיה.
אז ממי וממה את מאוכזבת?
האם את יכולה לשנות את המצב?
הכי באסה בעולם שהגוף שלנו לא עובד כמו מכונה משומנת, ולשמחתנו הרפואה מתקדמת מספיק כדי לפצות (כמעט) על כל בורג שהתרופף.

בנוגע לתמיכה - כן, זה עובד. אם זו הבעיה היחידה, אז תמיכה מביאה אותך לסיכויי הצלחה שווים לאלה של אישה ללא תמיכה.
מתחילים תמיכה ביום הביוץ, בודקים בטא אחרי 14 יום. שלילי - מפסיקים תמיכה, מאפשרים למחזור חדש להתחיל.
חיובי - ממשיכים תמיכה עד שבוע 8/9 ומורידים בהדרגה עד שבוע 12. המספרים הם "בערך" כי לרופאים שונים יש פרוטוקלים שונים.
לצפיה ב-'תודה על התשובה המפורטת ! מעריכה.. שבת שלום לכולן :]'
תודה על התשובה המפורטת ! מעריכה.. שבת שלום לכולן :]
18/05/2018 | 16:10
6
לצפיה ב-'בקשר לפרופיל הורמונלי...'
בקשר לפרופיל הורמונלי...
16/05/2018 | 13:26
2
66
נסי לבדוק אם יש אפשרות לבצע את הבדיקה ביום שישי.
בכללית אפשר, ביררתי כי אני בעצמי מחכה שתגיע כבר הוסת ואוכל להתקדם הלאה.
לצפיה ב-'בכללית? התקשרתי ואמרו לי שאין אפשרות'
בכללית? התקשרתי ואמרו לי שאין אפשרות
16/05/2018 | 14:04
1
53
גם התקשרתי למוקד אחיות במרכז נשים.היאמאמרה לספור את הימים מהיום הראשון שבמחזור ממש חזק.
עוד לא התחיל ממש חזק.
אז נראה.קבעתי ליום שני בבוקר.
לצפיה ב-'אולי השירות ניתן רק החלק מהמרפאות.'
אולי השירות ניתן רק החלק מהמרפאות.
16/05/2018 | 14:35
39
יהיה בסדר, כך או כך.
כמה שזה קשה, וזה קשה(!), חודש לפה או חודש לשם זה זניח לעומת התוצאה הסופית - היריון תקין בידיים מלאות.
לצפיה ב-'מניסיוני המר'
מניסיוני המר
16/05/2018 | 15:29
3
83
1. תעשי פרופיל ביום 2 ולא ביום 4 או 5. בדרכ התוצאות טובות יותר ביום זה
2. אם בכל זאת את רוצה לעשות בשישי תשקלי לעשות פרטי. זה אמנם עוד כסף אבל מניסיוני אם יוצאות לך תוצאות לא טובות זה יעבוד כנגדך בקופת החולים :(
לצפיה ב-'השאלה:התחיל דימום ממש בקטנה'
השאלה:התחיל דימום ממש בקטנה
16/05/2018 | 15:35
1
72
האם מחר נחשב יום 2?
כי האחות בטלפון אמרה לי שזה מהיום הראשון של הדימום הרציני.
דבר שני איפה אפשר לעשות פרטי?
אני צריכה לעשות צילום רחם רק בתחילת יוני ואסור מסתבר עד אז סקס..ככה שהחודש הלך במילא...השאלה אם לחכות עד אז?
לצפיה ב-'סופרים מ'
סופרים מ
17/05/2018 | 20:04
29
דימום רציני ממה שאני יודעת. גם לי היה ככה בחודש הקודם שהחלטתי לעשות פרופיל הורמונלי לראשונה. בסוף עשיתי ביום 4 כי ככה הסתדר לי ו.. לצערי גיליתי תוצאות לא וואו. לא וואו ברמה שמיד טסתי לרופא והוא אמר לי ישר ivf :( הבעיה שהקופה לא אישרה לי את זה כי הערכים שלי היו לא טובים בכלל. ואז קראתי שעדיף לעשות ביום 2 או 3 לכל המאוחר כי הערכים אז הכי טובים ומייצגים. לכן החודש עשיתי ביום 3 (שוב כי יום 2 נפל על סופש) ובאמת יצא טיפה יותר טוב וברמה שהקופה אישרה לי ivf. ברגע שאת עושה פרטי אז לקופה אין גישה לתוצאות כך שחס וחלילה אם יוצא משהו לא תקין זה לא מובא לרעתך. בעיקר למי שמעל 35 לדעתי זו ההמלצה... מקווה שהכל יהיה בסדר בכל מקרה
לצפיה ב-'למה התכוונת בסעיף 2??'
למה התכוונת בסעיף 2??
16/05/2018 | 21:02
14
לצפיה ב-'זה מבאס אבל זה הגיוני '
זה מבאס אבל זה הגיוני
16/05/2018 | 15:48
63
כי חייבים לוודא שאת לא בהריון אחרת זה מסוכן

מאחלת לך (ולי, ולכולנו) שבקרוב כל הבירורים יהיו מאחורינו ונעבור לפורום הריון ולידה ...

בהצלחה!
לצפיה ב-'במרכזי בריאות האישה של כללית יש ב. דם ללא תור בימי ו'
במרכזי בריאות האישה של כללית יש ב. דם ללא תור בימי ו
17/05/2018 | 11:00
2
45
ובכל יום לצורך העניין
לצפיה ב-'התקשרתי והם אמרו שאין.'
התקשרתי והם אמרו שאין.
18/05/2018 | 07:53
11
לצפיה ב-'התקשרתי והם אמרו שאין.'
התקשרתי והם אמרו שאין.
18/05/2018 | 07:54
10
לצפיה ב-'הפרשות'
הפרשות
15/05/2018 | 16:00
2
146
אין לי הפרשות נמתחות כאלה וכמו חלבון...בשום שלב בין המחזורים
תמיד זה* יבש
*קצת רטוב ודביק
*מימי מאוד/ לבנבן ורטוב
ואז המחזור..
אני תוהה לעצמי האם  יש לי בעיה או שאני לא היחידה?
לצפיה ב-'הפרשות'
הפרשות
16/05/2018 | 05:43
89
אני לא חושבת שאפשר להסיק לגבי ביוץ רק מהפרשות, כדי להשתמש גם בחום שחר ( שאצלי היה נורא ברור ) או במקלונים ( רק שהם יקרים וחבל )
לצפיה ב-'זו לא בעיה.'
זו לא בעיה.
16/05/2018 | 14:37
79
ההפרשה הפוריה ביותר היא הפרשה שקופה ומימית, והיא מופיעה ביום הביוץ ולפעמים גם יום לפניו.
ההפרשות דמויות החלבון הן הפרשות פוריות שמרמזות לנו על פתיחת חלון הפוריות. הן סימן להתחיל לקמפ"ר.
לצפיה ב-'כאבי מחזור ביום ה-9 למחזור (מחזור כל 31 יום) לא הגיוני ביוץ?'
כאבי מחזור ביום ה-9 למחזור (מחזור כל 31 יום) לא הגיוני ביוץ?
15/05/2018 | 19:06
1
47
לצפיה ב-'יכול להיות...'
יכול להיות...
16/05/2018 | 05:45
68
אצלי אישית זה היה כאב מאוד ברור בצד אחד ( חד ), וכן זה קצת מוקדם
כאבי בטן יכולים להיות מהמון דברים אחרים, כדאי לבדוק ביוץ בכמה דרכים ואז לדעת יותר בוודאות

בהצלחה
לצפיה ב-'פתיחת קומונה חדשה עבור תל"מ ינואר-פברואר 2019'
פתיחת קומונה חדשה עבור תל"מ ינואר-פברואר 2019
16/05/2018 | 00:38
3
83
שלום לכולן 

שמחה להודיע שפתחתי קומונה חדשה עבור תל"מ ינואר-פברואר 2019.
כל מי שרוצה להצטרף, שלחי לי מייל בהודעה פרטית ואצרף. 
לצפיה ב-'שלחתי��'
שלחתי��
16/05/2018 | 07:49
7
לצפיה ב-'שלחתי , תודה! '
שלחתי , תודה!
16/05/2018 | 08:42
8
לצפיה ב-'שלחתי בקשה דרך הלינק...'
שלחתי בקשה דרך הלינק...
16/05/2018 | 08:57
7
לצפיה ב-'יורדת מהפסים: מה הסיכוי להריון?'
יורדת מהפסים: מה הסיכוי להריון?
15/05/2018 | 11:10
8
215
אני ביום ה-11 אחרי הביוץ. בדיקת הריון (ביתית) שלילית. בדיקות ביוץ עם פס חלש.

וכן, אני יודעת שמוקדם מדי ואני צריכה להמתין.
וכן, אני יודעת שבדיקות ביתיות לא אמינות. בטח שלא בדיקות ביוץ כזיהוי הריון.

ובכל זאת - משתגעת ומחפשת תשובות. אני לא מדמיינת את הפסים הבהירים, נכון?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ עם פס שני בהיר- היא בדיקת ביוץ שלילית.'
בדיקת ביוץ עם פס שני בהיר- היא בדיקת ביוץ שלילית.
15/05/2018 | 11:19
99
אבל אל תספידי עדיין, יש מצב לביוץ מאוחר. 
לצפיה ב-'אשמח מאוד אם תעדכני בימים הקרובים מה קרה בסוף'
אשמח מאוד אם תעדכני בימים הקרובים מה קרה בסוף
15/05/2018 | 14:55
1
61
המון הצלחה
לצפיה ב-'אעשה מחר/מחרתיים בדיקת דם'
אעשה מחר/מחרתיים בדיקת דם
15/05/2018 | 16:15
61
תלוי אם אצליח לשכנע את עצמי לחכות עוד יום.
אעדכן כמובן. תודה!
לצפיה ב-'ממליצה לך על בדיקת סנסו'
ממליצה לך על בדיקת סנסו
15/05/2018 | 22:18
60
היא מאד רגישה וניתן לראות פס 4 ימים לפני מועד המחזור.
לצפיה ב-'תמיד יש פס שני בבדיקת ביוץ'
תמיד יש פס שני בבדיקת ביוץ
15/05/2018 | 22:53
1
74
תנסי עוד כמה ימים עם בדיקת הריון
בהצלחה
לצפיה ב-'אצלי מופיע פס חלש רק בביוץ, לכן זה מבלבל.'
אצלי מופיע פס חלש רק בביוץ, לכן זה מבלבל.
16/05/2018 | 11:32
24
לצפיה ב-'בדקת שוב?'
בדקת שוב?
17/05/2018 | 12:33
1
16
לצפיה ב-'עשיתי בדיקת דם ביום חמישי'
עשיתי בדיקת דם ביום חמישי
19/05/2018 | 13:58
61
התוצאה שלילית.
היום (שבת) גם קיבלתי מחזור.
הסימנים היו אחד לאחד כמו בהריון הקודם שלי. בניתי כבר מגדלים באוויר. עצוב.
לצפיה ב-'היי מה חדש בנות? '
היי מה חדש בנות?
14/05/2018 | 14:19
32
108
אצלי שום דבר מיוחד... שבוע אחרי ביוץ ...
לצפיה ב-'בדיקת פרוגסטרון הבוקר - לא מעודד.'
בדיקת פרוגסטרון הבוקר - לא מעודד.
14/05/2018 | 16:21
10
97
יצא אדום, 16.3. הטווח הוא 19-76.
מחכה לטלפון מהרופא...
לצפיה ב-'מה זה אומר?'
מה זה אומר?
14/05/2018 | 17:16
3
26
לצפיה ב-'שהיה ביוץ, אבל היריון לא ייצא מזה.'
שהיה ביוץ, אבל היריון לא ייצא מזה.
14/05/2018 | 17:20
2
26
לצפיה ב-':('
:(
14/05/2018 | 17:21
1
52
מקווה שיצליח חודש הבא!!
לצפיה ב-'מתישהו יצליח... ננסה תמיכה.'
מתישהו יצליח... ננסה תמיכה.
14/05/2018 | 17:23
19
לצפיה ב-'גם רופא משפחה יכול לתת הפניה לזה? או רק רופא/ת נשים?'
גם רופא משפחה יכול לתת הפניה לזה? או רק רופא/ת נשים?
14/05/2018 | 18:51
1
16
לצפיה ב-'לא יודעת. אני קבלתי מרופא נשים.'
לא יודעת. אני קבלתי מרופא נשים.
14/05/2018 | 19:05
8
לצפיה ב-'באיזה יחידות מדידה'
באיזה יחידות מדידה
14/05/2018 | 20:40
3
22
לצפיה ב-'nmol/L.'
nmol/L.
14/05/2018 | 20:45
2
32
הערך נמוך, בדקתי מכל הכיוונים.
הרופא מסר לי שהערך תקין ומעיד על כך שהיה ביוץ. הוא מרוצה מהעניין.
עוד לא דיברתי איתו ישירות.
מקריאה רבה הבנתי שהערך נמוך מדי בשביל להחזיק היריון, ויכול להסביר שלב לוטאלי של 8 ימים.
לצפיה ב-'כן אם כך אכן נמוך '
כן אם כך אכן נמוך
14/05/2018 | 23:04
1
42
תבקשי תמיכה מיום הביוץ
לצפיה ב-'אני בטוחה שהרופא שלי יציע בעצמו : )'
אני בטוחה שהרופא שלי יציע בעצמו : )
15/05/2018 | 07:34
36
מבחינתו כרגע הערך הזה בסדר ואפשר להרות איתו (אין לי אפשרות להשוות לערכים בשני ההריונות הקודמים). אם יש היריון, הגוף ידאג לייצור מואץ של פרוגסטרון.

נפגש אחרי שאעשה פרופיל הורמונלי.
לצפיה ב-'גם פה אין...אנחנו ביחד בביוץ בערך..'
גם פה אין...אנחנו ביחד בביוץ בערך..
14/05/2018 | 17:20
11
68
מכינה את עצמי ..כואב לי מאוד החזה וזה אופייני לכל מחזור.כל פעם שאני הולכת לשירותים אני מצפה לראות משהו.מקווה שאופתע.הלוואי שזה הצליח החודש!
מנסה להגיד לעצמי מה שdogli אמרה לי.
חושבת לעשות מחר או מחרתיים בדיקה.

לצפיה ב-'גם אצלי כלום כלוםםםםם שום תסמין.. דיכאון.. '
גם אצלי כלום כלוםםםםם שום תסמין.. דיכאון..
14/05/2018 | 18:17
2
57
ומה שמעצבן זה שהבדיקות ביוץ שליליות לגמרי..אין אפילו פס חלשלוש.
אם בעז"ה כן יש הריון אז רק ממש לפני תאריך המחזור הן יוצאות חיוביות?? (מדברת על בדיקות ביוץ) .
דוגלי?
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
14/05/2018 | 19:08
1
43
את מנסה לבדוק היריון עם בדיקות ביוץ?
זה לא אמור לעבוד, בעיקרון.
זה שיש נשים שבדיקת הביוץ יוצאת חיובית כשהן נקלטות להיריון לא מעיד על הכלל.

אם עדיין לא היה ביוץ, סביר שעוד תגיע בדיקת ביוץ חיובית.

באיזה שלב את של המחזור?
לצפיה ב-'אה, עכשיו ראיתי שאת ביוא"ב 7(?)'
אה, עכשיו ראיתי שאת ביוא"ב 7(?)
14/05/2018 | 19:10
40
אז מוקדם לבדוק.
מאחלת לך 2 פסים לכבוד חג שבועות (הכי סמלי שיש : )
לצפיה ב-'הלוואי הלוואי הלוואי שהחודש הזה שלך!'
הלוואי הלוואי הלוואי שהחודש הזה שלך!
14/05/2018 | 19:01
7
15
לצפיה ב-'תודה לך!! אבל כן, אצלי בהריונות בדיקת ביוץ יוצאת חיובית'
תודה לך!! אבל כן, אצלי בהריונות בדיקת ביוץ יוצאת חיובית
14/05/2018 | 19:18
6
54
וזה סימן בשבילי לעשות בדיקת הריון. רק שעדיין הביוץ שלילית. מתי בדיקת ביוץ אמורה להיות חיובית במקרה של הריון? כמה ימים לפני האיחור? 
ושוב תודה לך ובהצלחה לכולנו 
לצפיה ב-'אצלי יצאה חיובית ביוא"ב 10.'
אצלי יצאה חיובית ביוא"ב 10.
14/05/2018 | 19:26
3
31
לצפיה ב-'יוא"ב 1 אצלך זה יום אחרי הפס החזק ביותר?'
יוא"ב 1 אצלך זה יום אחרי הפס החזק ביותר?
14/05/2018 | 19:53
2
44
ומחזור את מקבלת ביוא"ב 14?
סורי על הקדיחה
לצפיה ב-'יוא"ב 1 הוא היום שאחרי הביוץ.'
יוא"ב 1 הוא היום שאחרי הביוץ.
14/05/2018 | 19:57
1
39
כשבדיקת הביוץ יוצאת חיובית, הביוץ יתרחש תוך 48 שעות.
אני מרגישה היטב מתי הביוץ מתרחש אצלי ועוקבת גם אחרי צוואר, נוזלים וחום השחר.
אם את מסתמכת על מקלוני הביוץ בלבד, אז יומיים אחרי תוצאה חיובית זה יוא"ב 1.

כרגע הוסת מגיעה ביוא"ב 8 ולכן אני בבירורים.
במחזור הנוכחי היא תגיע ממש עוד מעט.
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
14/05/2018 | 20:10
12
לצפיה ב-'היי'
היי
14/05/2018 | 20:06
1
42
בדקתי גם בבדיקת ביוץ לפני שגיליתי שאני בהריון. בדקתי 4 ימים לפני איחור ויצא פס.
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
14/05/2018 | 20:09
14
לצפיה ב-'לקראת ביוץ'
לקראת ביוץ
14/05/2018 | 20:36
1
51
היום היה לי א״ס תלת ממד, אני אחרי הריון מחוץ לרחם ולא נקלטת מאז אוקטובר אז אנחנו בכל מיני תהליכי בירור ... אז מבנה הרחם תקין (זה אחרי היסטרוסקופיה תקינה)
שיהיה לנו בהצלחה החודש!
לצפיה ב-'בהצלחה :]'
בהצלחה :]
14/05/2018 | 20:57
10
לצפיה ב-'אפשר להגיד שלום גם לניסיון הזה....'
אפשר להגיד שלום גם לניסיון הזה....
15/05/2018 | 07:54
6
82
לצערי התחיל דימום...
אני מיואשת.
חושבת בכלל על כל התהליך ומה לעשות.
צוללת כרגע לעצבות.

לצפיה ב-'אם כך, המחזור שלך מדייק !'
אם כך, המחזור שלך מדייק !
15/05/2018 | 08:57
4
68
עם כל הבאסה זה דווקא לא רע בכלל... אגב, היום ראש חודש סיוון.. תתפללי שבעז"ה החודש את נקלטת!! אנחנו לא מתייאשות
לצפיה ב-'אני כבר לא יודעת...'
אני כבר לא יודעת...
15/05/2018 | 09:23
3
56
אני צריכה לעשות פרופיל הורמונלי וצילום רחם.
לצפיה ב-'ואני אולי צריכה להתעשת על עצמי וללכת '
ואני אולי צריכה להתעשת על עצמי וללכת
15/05/2018 | 09:47
2
66
לרופא שלי סוף סוף לבדוק מה קורה שם אחרי כ"כ הרבה חודשים של ניסיונות.. ישועת השם כערף עין . 
לצפיה ב-'חכי...אולי הצליח לך החודש...'
חכי...אולי הצליח לך החודש...
15/05/2018 | 09:55
1
24
לצפיה ב-' מכירה את הגוף שלי. הסיכוי קלוש... '
מכירה את הגוף שלי. הסיכוי קלוש...
15/05/2018 | 10:13
25
לצפיה ב-'חיבוק '
חיבוק
15/05/2018 | 13:15
40
כל כך מבינה אותך!
תני מקום לעצב ולתסכול, כמה שאת צריכה. אל תנסי להיות גיבורה ולשדר עסקים כרגיל. הרשי לעצמך לבכות, מותר לך לרחם על עצמך.

כשיימאס לך להתאבל, לכי לבצע את הבדיקות שנתנו לך.
את מתארת שלב לוטאלי קצר, כמו אצלי, והלוואי שתמיכת פרוגסטרון זה כל מה שנצטרך.
לצפיה ב-'אזזזז אחרי לא מעט נסיונות שנראו לי נצח....'
אזזזז אחרי לא מעט נסיונות שנראו לי נצח....
14/05/2018 | 15:23
3
199
ביום שישי 2 פסים מהממים ובטא 2840 מאתמול בבוקר.
אני עדיין לא ממש מעקלת , עשיתי את הבדיקה אחרי איחור של יומיים כי בת דוד שלי הפצירה בי לעשות , הייתי בטוחה שעוד שניה אני מקבלת...
בדיוק בחודש בו לגמרי שחררתי זה בא.
אז מצפה , מחכה ומתרגשת לקראת הדופק , ובינתיים מתהפכת לי הבטן מהתרגשות ומשמירת הסוד.
מאחלת לכולכןןןןן להתבשר בהריון ובהקדם! 

לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
14/05/2018 | 16:11
22
לצפיה ב-'מזל טוב!! בקרוב אצלנו!'
מזל טוב!! בקרוב אצלנו!
14/05/2018 | 18:50
13
לצפיה ב-'מרגש מאד מאד! בשעה טובה '
מרגש מאד מאד! בשעה טובה
14/05/2018 | 20:33
16

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה