לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2090820,908 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה של מתחילה 2'
שאלה של מתחילה 2
20/02/2019 | 23:36
4
59
אני נמצאת בימים הפוריים
אתמול עשיתי בדיקת ביוץ (יום 13) יצא בדיקה חלשה אבל הראה סימני עלייה בהורמון LH
היום עשיתי בדיקת ביוץ (יום 14) הראה סימן עלייה בהורמון מובהק יותר, לכן אני מניחה שאני מבייצת או סביב ביוץ בשעות הקרובות.
מזהה סימני הפרשות מימיות שקופות ונמתחות. אתמול קיימנו יחסים.
האם להמשיך גם מחר, שישי, שבת?
אני לא מצליחה להבין מתי יודעים שחלון הפוריות נסגר?
אשמח לתובנות שלכן
לילה טוב
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
21/02/2019 | 12:03
3
37
לא ממש יודעת לגבי חלון הפוריות.. מתארת לעצמי שאצל כל אישה זה שונה. יש כאלה שיודעות לפי חום השחר והפרשות למיניהן.. אצלי זה פחות עובד.
ממליצה לך פשוט מהרגע שמתחילה להרגיש שזה קרוב לקיים יחסים יום כן יום לא עוד לפני שמקל הביוץ יוצא חיובי.
ואז ממליצה להמשיך עוד כמה ימים אחרי התוצאה החיובית.
כמובן שככל שתעשו יותר זה מגדיל את הסיכויים
אבל בגדול ההמלצה היא 4-5 ימים לפני הביוץ ואז 3-4 ימים אחרי כדי לכסות לגמרי. וכמובן שהאופטימלי זה להצליח לקלוע ליום הביוץ עצמו
לצפיה ב-'אוקיי, תודה :) '
אוקיי, תודה :)
21/02/2019 | 13:45
2
29
אז כמו שחשבתי אפשר להמשיך...
איך קולעים ליום הביוץ עצמו? אני יודעת לזהות את ההפרשות, אני נעזרת בערכת ביוץ שבעצם מודיעה על עלייה בהורמון אבל מהרגע הזה יכולות להיות עד 36 שעות שהביוץ מתרחש בפועל.
תעלומה...
לצפיה ב-'קשה לדעת'
קשה לדעת
21/02/2019 | 14:30
1
34
קשה לדעת בדיוק את היום אבל לפחות יש לנו את הטווח לנסות לקלוע בתוכו.. וגם לא לשכוח שזרע יכול להשאר בגוף גם כמה ימים אז בכל מקרה את מכוסה גם אם עשית יום לפני.
אצלנו בכל מקרה - כבר מכמה ימים אחרי שנגמר המחזור מתחילים ביום כן-יום לא.. ותוך כדי אני בודקת עם המקלונים. כשמגיעים ליום בו יוצא חיובי אז עושים באותו יום וגם יום-יומיים אחריי (יוצא לרוב 3 ימים ברצף)
לצפיה ב-'גם אנחנו עושים כך. תודה רבה ואמן נשמע בשורות טובות '
גם אנחנו עושים כך. תודה רבה ואמן נשמע בשורות טובות
21/02/2019 | 14:55
10
לצפיה ב-'הפחתת לחץ..'
הפחתת לחץ..
21/02/2019 | 12:42
40
היי, רעיונות וטיפים איך להפחית לחץ ברצון להיקלט? כרגע מנסים טבעי מספר חודשים. אני מאוד עסוקה במחשבות על זה במהלך היום (מה שבטח לא טוב..) . אשמח לרעיונות מרגיעים
לצפיה ב-'שאלה של מתחילה'
שאלה של מתחילה
19/02/2019 | 23:20
8
90
היי לכן,
אשמח לעזרתכן והכוונתכן, כיצד אתן מודיעות/מסבירות/מציגות/ מג'נגלות את הזמן המתאים לבן הזוג.
שלי טוען שהוא לא מבין מה אני רוצה ממנו ?! ������ מאיפה הוא צריך לנחש מתי זה הזמן המתאים.
אשמח לשמוע מכן כיצד זה עובד אצלכן ולקבל רעיונות. 
תודה מראש ולילה טוב
לצפיה ב-'לא הבנתי את השאלה '
לא הבנתי את השאלה
20/02/2019 | 07:51
1
61
הזמן המתאים למה?
לצפיה ב-'לקיים יחסי מין כדי להיכנס להריון'
לקיים יחסי מין כדי להיכנס להריון
20/02/2019 | 08:47
26
לצפיה ב-'פשוט לא להשאיר מקום לניחושים '
פשוט לא להשאיר מקום לניחושים
20/02/2019 | 09:04
5
65
להגיד, השבוע אנחנו סביב הביוץ, בוא נתחיל לעבוד :)
לצפיה ב-'פשוט להגיד... '
פשוט להגיד...
20/02/2019 | 09:21
4
58
ואז הוא מסתכל עליי בעיני עגל ואומר לי... אז מה? נגמרה הספונטניות? :)
לצפיה ב-'הספונטניות מוזמנת להגיע לביקור במלא ימים אחרים בחודש '
הספונטניות מוזמנת להגיע לביקור במלא ימים אחרים בחודש
20/02/2019 | 09:26
3
59
זו הגישה שלי בעיקרון.

את יכולה גם ליזום בעצמך בימים הרלוונטיים. אם נורא חשוב לו לחוות ספונטניות ... אבל וואלה, הנה שיעור ראשון בילדים, הם משנים את חיי המין
לצפיה ב-'אני לגמרי מבינה את זה, הוא פחות'
אני לגמרי מבינה את זה, הוא פחות
20/02/2019 | 10:14
2
57
מרגיש שזה טכני, מכאני. מה שנכון, אבל זה מה יש!
החודש אמרתי לו שאנחנו בימים הרלוונטיים, אבל זה עדיין הרגיש לי כאילו אני משבשת אצלו בראש את החשיבה.
לצפיה ב-'אצלנו היה משהו דומה'
אצלנו היה משהו דומה
20/02/2019 | 22:04
1
47
התבאס שזה לא ספונטני.
הסברתי במילים יפות שאין מה לעשות, זה מה שצריך לעשות ואחכ אני זאת שאצטרך לחוות בחילות והקאות, בדיקות, דקירות, התנפחויות, לידה, הורמונים ועוד. והוא סהכ צריך ״לסבול״ סקס לא ספונטני. רחמים.
לצפיה ב-'בדיוק!! '
בדיוק!!
20/02/2019 | 23:30
7
לצפיה ב-'פטריה בנרתיק'
פטריה בנרתיק
20/02/2019 | 10:07
1
53
בוקר טוב בנות
ביום שישי האחרון עשו לי הזרעה
וביום ראשון הרגשתי שיש לי התחלה של פטריה והלכתי קניתי קלוטרי של לייף- כמו אגיסטן
התחלתי מיום ראשון בערב וביום שני הייתה הפרשה לבנה רגילה של הנר
אתמול היה כמה כתמים ורדרדים והיום כמות הרבה יותר גדולה של החומר הלבן עם ורוד
אני תוהה לעצמי האם זה קרה למישהי ואולי הנר נוטה לצבע הזה או שאולי זה קשור להזרעה?樂
אני רק אציין שהיה לי רק בשישי ובשבת בבוקר קצת הפרשות חומות אחרי ההזרעה ואחכ נעלם
ולא חושבת שפצעתי את עצמי כשהכנסתי את הנרות
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
20/02/2019 | 11:25
50
טוב זה בוודאות קצת קצת דם
יתכן השתרשות מאז יום שישי? אני מאמינה שהביוץ היה בין שישי לשבת
לצפיה ב-'איך עוברים את היום הזה??!?!'
איך עוברים את היום הזה??!?!
20/02/2019 | 08:30
1
81
בדר"כ יש לי הכתמות לפני מחזור, עניין של 4-5 ימים לפני.
עשינו הזרעה ראשונה עם איקקלומין וזריקת אביטורל. 
ההזרעה היתה ביום שלישי לפני שבועיים, כלומר היום היום ה15 להזרעה, כנראה 14 לביוץ .
לא היו לי הכתמות החודש, בכלל!! וגם שום תחושה אחרת בגוף .
הבוקר בפיפי הראשון היתה לי הפרשה חומה,  לא דם של מחזור . 
מה עושים? איך עוברים את היום הזה?? 
להספיד את החודש או שיש סיכוי להשתרשות  ? 
לצפיה ב-'נורא פשוט:'
נורא פשוט:
20/02/2019 | 08:40
69
לכי לעשות בדיקת דם! המעבדות עוד פתוחות. עד הצהריים תהיה לך תשובה ולא תצטרכי לשחק בניחושים.
המון הצלחה!!!
(גם אני הולכת מחר לבדיקת דם, מחזיקה אצבעות לשתינו)
לצפיה ב-'זריקות להשראת ביוץ'
זריקות להשראת ביוץ
17/02/2019 | 04:58
7
109

היי בנות, באיזה יום של המחזור בדר״כ מתחילים את הזריקות?
אני שואלת כי נקבע לנו תור לפתיחת תיק במרפאת פוריות ביום שלישי הקרוב וקיבלתי הרגע מחזור. מתבאסת לגמרי שהחודש הזה ילך עכשיו לפח. אני אהיה ביום השלישי למחזור כשנגיע לשם, יש סיכוי שיתחילו בטיפול כבר החודש? או שירצו לבדוק אותי לפני שוב למרות שאני מגיעה אליהם לאחר הפניה ממומחה פוריות? אנחנו עוברים לשם עקב אי תגובה לאיקקלומין..(פוליציסטית)

לצפיה ב-'זריקות להזרעה או יחסים'
זריקות להזרעה או יחסים
17/02/2019 | 10:54
70
אני  התחלתי גם ביום ה-3  וגם ביום ה-5.
IVF אני מתחילה חודש הבא ואכן צריך ביום ה-2 למחזור אז אני פספסתי את החודש (גם בגלל ענייני ביורוקרטיה )
בהצלחה
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע'
מצטערת לשמוע
17/02/2019 | 12:07
5
76
הייתי מתקשרת אליהם ואומרת שקיבלתי מחזור ומבקשת לדבר עם אחות לשאו אותה מתי אמורים להתחיל טיפול ומסבירה שמאוד חבל לך לפספס חודש.
אולי היא תגיד שזה בסדר גמור להתחיל ביום ה 3 ואז אין לך מה לדאוג.
בהצלחה יקירה
לצפיה ב-'תודה אהובה!'
תודה אהובה!
17/02/2019 | 23:03
4
54
האמת שחייגתי והיא אמרה שכל מקרה לגופו ובהחלט יתכן שיתחילו טיפול באותו יום.. מקווה שאכן יהיה כך ולא אפספס את החודש!
בהצלחה גם לך
לצפיה ב-'תעדכני איך היה היום'
תעדכני איך היה היום
19/02/2019 | 11:26
3
14
לצפיה ב-'האמת שהיה ממש מאכזב :/'
האמת שהיה ממש מאכזב :/
20/02/2019 | 01:06
2
48
מרפאה נחמדה הרופא נראה אחלה וגם האחיות נחמדות מאוד אבל לא מתחילים את הטיפול החודש.. ובגלל הדבר הכי מעצבן שיש!
אין לי פנקס חיסונים ולא יודעים אם אני מחוסנת נגד אדמת, למרוץ שאני בוודאות יודעת שהתחסנתי בעבר.. אז מחר אעשה בדיקת דם לבדוק נוגדנים ואם לא אצטרך ללכת לעשות שני חיסונים- מנה עכשיו ומנה עוד חודש ורקאז נתחיל בטיפול.. כל כך התאכזבתי עד כדי כך שהזלתי כמה דמעות באמצע הפגישה כמו תינוקת.. אולי יש עוד סיכוי פיצפוני שמחר (יום 4) אקבל את הבדיקות ואני אכן מחוסנת ואיכשהו זה יגיע לפני השעה 15:00 ואספיק להתקשר ולקבל את הפרוטוקול לחודש הקרוב, למרות שקשה לי להאמין.. תודה על ההתעניינות אהובה!
לצפיה ב-'מעצבנים.'
מעצבנים.
20/02/2019 | 08:47
1
35
מצטערת שאני הולכת עוד יותר לבאס אותך, אבל לפי הוראות היצרן של החיסון הזה צריך להמתין 3 חודשים אחרי שלוקחים אותו לפני שנכנסים להריון. מקומם שהרופאים לא יודעים את זה בעצמם. זה כתוב שם בבירור.
אגב, זה לא רק אדמת במזרק אלא גם חצבת חוזרת, ואין אפשרות להפריד, את לוקחת שלושה או אף אחד.
בקיצור, מאוד מקווה שאכן ימצאו אצלך נוגדנים.
לצפיה ב-'ממש נודניקים'
ממש נודניקים
20/02/2019 | 08:58
33
אני גם מחוסנת בשתי מנות וגם עשיתי בדיקת נוגדנים שיצאה נמוכה!
והאחות אמרה לי אם עשית 2 מנות אין סיבה למנת נוספת אפילו שאין חי מספיק נוגדנים....
אז מציאה לך להפוך את הבית, להתקשר להורים, לחפש במרפאה... אם יהיה לך תיעוד של 2 חיסונים בעבר. מה שיש לרובנו כי זה בשגרת החיסונים.
ישחררו אותך.

ובנימה אחרת ווואי איך אני מבינה את עניין ה"להפסיד" חודש אבל מצד שני זה משחרר חודש אחד לא לקוות, לא להתאכזב, לא למדוד, לא לספור... פשוט להיות שוב אישה למלא מצברים ולהגיע מוכנה לחודש הבא רעענה ומוכנה מתמיד.
וביום שנחבק ילד זה לי ישנה לנו חודש יותר או חודש פחות.
בהצלחה יקירה
לצפיה ב-'בדיקת הריון - שופרסל '
בדיקת הריון - שופרסל
19/02/2019 | 09:58
2
81
היי,

אתמול הייתי ביום 9 לאחר ביוץ.
ביצעתי בדיקה של שופרסל של הריון, יצא חיובי פס חלש מאוד, בגלל שהיא של שופרסל ולא הייתי בטוחה באמינותה ביצעתי בדיקה נוספת שהייתה לי של קליר בלו, יצאה שלילי חד משמעית. 
הבוקר ביצעתי בדיקה נוספת של קליר בלו שגם יצאה שלילית (היום יום 10 אחרי ביוץ)
עדיין מוקדם מידי... ? 
יכל להיות שהבדיקות של שופרסל לא אמינות ? 
לצפיה ב-'זה ממש מוקדם מדי'
זה ממש מוקדם מדי
19/02/2019 | 10:17
1
60
ניסיתי אותה פעם אחת - קיבלתי תוצאה שלילית ואכן היה שלילי.
לצפיה ב-'גם אני ניסיתי פעם והיה שלילי ואכן קיבלתי מחזור'
גם אני ניסיתי פעם והיה שלילי ואכן קיבלתי מחזור
19/02/2019 | 10:26
20
לצפיה ב-'וסת הגיעה ונעלמה..? '
וסת הגיעה ונעלמה..?
17/02/2019 | 21:53
1
73
הי בנות
ממש אשמח לדעתכן,
אני לקראת הזרעה ראשונה, המחזור שלי בדכ סדיר כ 27 יום. אתמול בלילה הייתי ביו"מ 26 (יוא"ב 14). הדימום הקדים בפתאומיות ונמשך בערך כשעה (כלומר, ראיתי שוב דימום ממש לפני השינה). מאז, חזרו ההכתמות החומות (שהתחילו כבר יומיים קודם לכן) ולא המשיך הדימום. אני לא מצליחה להבין אם זה נחשב שקיבלתי (צריכה להיות מפוקסת על הזמנים לקראת ההזרעה). קרה למישהי מכן דבר כזה?
אגב, הייתי חושבת שזה דימום השתרשות (ב 3 הריונות שנקלטתי לא יה לי דימום השתרשות), אבל בכל מקרה עשיתי ביוא"ב 12בדיקת פרופיל הורמונלי והערכים היו:
אסטרדיול 230
LH 3.90
פרוגסטרון 28
לצפיה ב-'ליתר בטחון הייתי עושה בדיקת הריון'
ליתר בטחון הייתי עושה בדיקת הריון
17/02/2019 | 22:46
45
וממשיכה לעקוב מה קורה
לצפיה ב-'כאבי ביוץ ממושכים '
כאבי ביוץ ממושכים
17/02/2019 | 16:13
2
68
היי, אשמח לייעוץ.
אני לאחר הפסקה של כשנה מגלולות הנקה (סרזט), מאחר ולא יכלתי לקחת גלולות רגילות. מאז המחזור חזר (אחת ל40 ימים +-) כאשר אני מרגישה כאבי ביוץ הנמשכים כמה שעות או חצי יממה מקסימום. כאבי הביוץ האחרון החלו ביום חמישי, ועד היום בבוקר (ראשון)  או חצי יממה מקסימום. כאבי הביוץ האחרון החלו ביום חמישי, ועד היום (ראשון) הם נמשכים (3-4 ימים). פעם ראשונה שהכאב כה ממושך. בנוסף הרגשתי מעין נפיחות ואי נוחות בבטן התחתונה . האם סימפטומים שכאלה יכולים להעיד על השתרשות/קליטה?  או שיכול להיות שזה פשוט כאבי ביוץ ככל הכאבים.
תודה מראש על התשובות
לצפיה ב-'לא יודעת לגבי השתרשות..'
לא יודעת לגבי השתרשות..
17/02/2019 | 20:02
1
38
כי מעולם לא חוויתי, אבל הבנתי שזה צריך לקרות בערך שבוע אחרי יום הביוץ ושזה לאו דווקא מורגש.
לגבי כאבי הביוץ - אני יכולה להגיד לך שהיו לי חודשים בהם סבלתי ממה שהגדרתי ככאבי ביוץ (התכווצויות ודקירות בבטן התחתונה) במשך כמעט שבוע שלם ובסוף הגיע המחזור. והיו חודשים שבהם הרגשתי רק באותו יום של הביוץ ולאחר מכן כלום.. אז תכלס הכל יכול לקרות ולמדתי כבר לקחת כל חודש בפני עצמו ולא לחשוב יותר מידי על התסמינים ולהשוות למה היה לי בחודשים קודמים.. הגוף יכול לתעתע ולצערנו האינדיקציה היחידה להריון היא אי-הופעת המכשפה (וגם כאן תמצאי סיפורים על בנות שקיבלו מחזור רגיל עד שגילו במקרה שהם בהריון כבר כמה חודשים).
מצטערת שזאת לא תגובה עוזרת במיוחד.. אבל באמת שאי אפשר לדעת
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
17/02/2019 | 21:35
29
תודה על התגובה! אכן צריך לקחת כל חודש בפני עצמו (למרות שקשה שלא לחשוב ולהשוות כל חודש מחדש ��). נותר להתאזר בסבלנות ��
לצפיה ב-'להתחיל בהזרעות או לחכווות? '
להתחיל בהזרעות או לחכווות?
17/02/2019 | 13:25
74
היי
למי שזוכרת לאחרונה פרסמתי שהמורפולוגיה של בעלי יצאה 0 בשתי בדיקות זרע, אז עדכון: הרופא זיהה ריבוי לויקוציטים ואמר שמדובר בדלקת, אז כרגע בעלי מקבל אנטיביוטיקה אבל רק אחרי 3 חודשים זה משפיע
כרגע מתלבטים אם להתחיל בהזרעות או לחכות שהזרע ישתפר בעוד 3 חודשים.
השאלות שלי:
1) מישהי מכירה את הבעיה הזו של דלקת בזרע? יש תקווה שבאמת האנטיביוטיקה תפתור את זה?
2) למי שעברה הזרעות, ברגע שאני מקבלת הפנייה מהרופאה, תוך כמה זמן כבר מבצעים את ההזרעה? אני אמורה לקבל מחזור עוד שבוע, יש מצב שאוכל כבר להתחיל טיפול לחודש הקרוב?
באמת שלא נשארו לי יותר כוחות להמתיןןן
לצפיה ב-'בדיקת הריון חיובית בדיקת דם שלילית'
בדיקת הריון חיובית בדיקת דם שלילית
12/02/2019 | 22:32
2
159
היי בנות חדשה כאן .. חייבת התייעצות
המחזור שלי לא סדיר בדרך כלל . לעולם לא הקדים רק מאחר
ווסת אחרונה ב13.1 
יום חמישי הופיע הפרשה דמית עם בצבע ורוד כזה בתחתונית וקצת בניגוב ואחרי 4 שעות לא היה לי כלום
אתמול בצעתי בדיקת הריון של סנו טסט ויצא פס שני חלש בצבע ורוד אבל קיים .. לאחר מכן בצעתי עוד אחת בערב שגם יצא שתי פסים
וגם היום בביקר בצעתי ויצא חיובי .. הלכתי לעשות בדיקת דם היום
ויצא מתחת ל2 שזה שלילי ..
למישהי קרה ? ק
לצפיה ב-'קרה לי בעבר '
קרה לי בעבר
13/02/2019 | 21:34
102
עם בדיקות של אי.ביי
לא ברור מה קרה שם.
לצפיה ב-'אחרי כמה זמן הופיע הפס השני?'
אחרי כמה זמן הופיע הפס השני?
15/02/2019 | 20:27
90
אחרי כ- 10 דק' הבדיקה לא תקפה ועלול להופיע פס חלש מאוד.
כשאני בדקתי ישבתי ממש עם סטופר לראות שהפס מופיע לפני שחלפו 10 דק', וניסיתי בדיקות מחברות שונות.
בכל מקרה בדיקת הדם היא המדוייקת ביותר ועליה יש לסמוך.
אם את עדיין לא מקבלת נסי שוב כמה ימים אחרי, אולי בדקת מוקדם מדיי
בהצלחה!

לצפיה ב-'תשובות של בדיקת דם מעקב זקיקים'
תשובות של בדיקת דם מעקב זקיקים
11/02/2019 | 17:59
11
167
היי בנות
היום הייתי פעם ראשונה בבדיקת דם ואלה התוצאות שהתקבלו
הרופא זיהה גם בשתי השחלות זקיקים יפים בגודל 16 , אני ביום ה11
אמרו לי לבוא גם מחר..
נראה לכן שעד חמישי תהיה כבר הזרעה?
לצפיה ב-'טוב שאת הולכת גם מחר,'
טוב שאת הולכת גם מחר,
11/02/2019 | 19:50
10
88
כי עם זקיקים בגודל 16 כבר לגמרי אפשר להתקדם להזרעה (כלומר להזריק אוביטרל ואז אחרי 36 שעות הם יגיעו לגודל סבבה), ואם לא תעקבי לעתים תכופות מספיק את עוד עלולה לפספס את הביוץ, כי האסטרדיול שלך כבר יופי גבוה.
הייתי אומרת שאם אחרי הבדיקות של מחר לא יגידו לך להזריק אוביטרל תבקשי שיסבירו לך בפירוט מה הקטע, כי כמו שאמרתי, אין שום סיבה לא להמשיך להזרעה כרגע.
לצפיה ב-'באסה'
באסה
12/02/2019 | 08:11
9
77
הלכתי עכשיו והזקיקים נשארו אותו דבר.. רירית בעובי 6 

לצפיה ב-'אההה בגלל זה הרופא לא מיהר להתקדם,'
אההה בגלל זה הרופא לא מיהר להתקדם,
12/02/2019 | 08:45
70
הוא קיווה שהרירית תתעבה עוד קצת.
טוב את רק ביום 11, יש לך עוד קצת זמן. תמשיכי לעקוב מקרוב ואולי תעשי קצת לעצמך דמיון מודרך על רירית יפה ושמנה.
לצפיה ב-'תאכלי סלק זה יעזור לרירית'
תאכלי סלק זה יעזור לרירית
12/02/2019 | 11:01
7
32
לצפיה ב-'מה זה אומר?'
מה זה אומר?
14/02/2019 | 11:40
6
85
יום 14 זקיק 18 רירית 8
ובדיקות דם צירפתי..
למה הפרוגסטרון כזה נמוך??
לצפיה ב-'נמוך כי עוד לא בייצת'
נמוך כי עוד לא בייצת
14/02/2019 | 12:11
5
58
את לקראת ביוץ. את אמורה לקחת אוביטרל?
לצפיה ב-'כן'
כן
14/02/2019 | 12:24
4
43
יש לי אוביטרול שמחכה במקרר בבית
האחות אמורה להתקשר אליי תכף.. אבל בבוקר אמרה שהיא חושבת שמחר כבר נעשה את ההזרעה
הגיוני נכון?
פשוט הפרוגסטרון הזה הבהיל אותי קצת
לצפיה ב-'יופי, נראה מצוין.'
יופי, נראה מצוין.
14/02/2019 | 13:54
46
המערכת קצת טמבלית שצבעה לך את הפרוגסטרון באדום ככה, זה סתם אוטומט כי הוא "מתחת לסקאלה", אבל סקאלה של אישה (וגם האישה כשחושבים על זה) משתנה לפי התקופות בחודש, ולפני ביוץ אנחנו לא רוצים שיהיה פרוגסטרון כמעט בכלל, בעוד שאחרי הביוץ אנחנו רוצים כמה שיותר.
הרירית מצוינת, גם הזקיק, בהצלחה בהזרעה ותחזרי עוד שבועיים לדווח על בטא שמנה ויפה!

נ.ב. קראתי שוב את השרשור וראיתי שהיו לך שני זקיקים, עם רמת אסטרדיול שמתאימה לשניים, והיום חזרת עם זקיק אחד, וחצי מרמת האסטרדיול. סתם מעניין, כי לא ידעתי שזה יכול לקרות, כאילו זקיק מוביל אחד נספג חזרה בעצם..
לצפיה ב-'לפי הנתונים מתאים למחר'
לפי הנתונים מתאים למחר
14/02/2019 | 13:58
2
45
אז היא בטח מיד תגיד לך להזריק ולהגיע מחר להזרעה.
הייתי כבר דואגת לטפסי התחייבות וכוסית סטרילית למחר.
המון בהצלחה
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
14/02/2019 | 17:07
1
45
האוביטרול תוך 36 שעות מביא ביוץ?
לא ממש מבינה מה הוא עושה
והבן זוג נכנס בהזרעה או שאין צורך?
לצפיה ב-'כשאת מזריקה אוביטרל הוא גורם לכל הביציות הבשלות שלך לבייץ,'
כשאת מזריקה אוביטרל הוא גורם לכל הביציות הבשלות שלך לבייץ,
14/02/2019 | 18:19
58
וזה לוקח בממוצע 36 שעות. לפעמים 30, לפעמים 40, זה הממוצע. כמישהי שתמיד (תמידדדד) מבייצת בשבת ונאלצת לעשות את ההזרעה בשישי, אני יכולה לומר לך שזה לא נורא בכלל. גם אם הזרקת אוביטרל פחות מיממה לפני ההזרעה, הזרע יכול לחיות בסדר גמור במערכת שלך עד שהביצית תגיע, ואיך שהיא תצא הוא יחכה לה כבר במקום. אנחנו תמיד מגיעים למכבי ביגאל אלון (תל אביב) על הבוקר, יש שם גם מעבדת זרע, הבעל עושה את שלו והזרע מיד נכנס לתהליך ההשבחה. אחרי כשעה לוקחים את המבחנה ועולים למרכז בריאות האישה (או במקרה של יום שישי למרכז רפואה דחופה לנשים) והרופא התורן מבצע את ההזרעה בהליך פשוט וזריז. אצלי בן הזוג נכנס להחזיק לי את היד, כי זה אחד הדברים היחידים שגם הוא יכול להיות חלק מהם בתהליך הזה (זה ולסבול מצבי רוח של אישה הורמונלית בטיפולים).
כמובן תבררי עם הקופת חולים שלך בדיוק מה הנהלים באזור מגוריכם, גם לביצוע ההשבחה וגם לביצוע ההזרעה. בהצלחה!
לצפיה ב-'לקראת הזרעה ראשונה'
לקראת הזרעה ראשונה
11/02/2019 | 16:19
3
122
שלום לכולן ,
חדשה פה אך עוכבת מספר חודשים ארוכים אחר הפורום והנשים המדהימות שבו.
קצת רקע ,
בת 27 , מנסים להיכנס להריון כשנה וחצי , עברנו את כל הבדיקות האפשריות והכל לכאורה תקין , כולל צילום רחם שעברתי בחודש שעבר.
לאחר הצילום רחם נסינו והרגשתי שהחודש זה החודש עם כל המיתוסים על צילום רחם אבל לא .. זה לא קרה .. לא פשוט..
הרופא נשים המליץ לנו ללכת על הזרעה עם זריקות ,
שאלתי מדוע לא על בסיס טבעי ולדבריו מעדיף שלא לבזבז זמן .
אני קצת חוששת מהתהליך ,
הייתי שמחה לשמוע מכן על מישהי שעברה את זה 3>
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
13/02/2019 | 09:02
2
78
שבגללשאת צעירה  וכל הבדיקות תקינות ואכן יש סיכוי יותר גבוה להיכנס להריון ב 3 חודשים אחרי צילום רחם.
שתחליטו יחד את ואישך מתי אתם מוכנים להתחיל טיפולים.
דד לין שבו אם לא השגתם הריון טבעי תתחילו הזרעות.
(ממליצה להתחיל בלי הורמונים אם הכל תקין)
ובינתיים שאלות:
האם את מתרגלת שמפ?
האם בעלך עבר בדיקות זרע?
האם ניסית טיפול בדיקור?

לצפיה ב-'היי מאי 292'
היי מאי 292
19/02/2019 | 10:59
1
9
קודם כל תודה רבה על התגובה והטיפים ,
ולשאלותייך ,
אני מתרגלת שמפ , ברוב הפעמים קולעת בול , כיום כעבור שנה וחצי אני מאוד מודעת לגוף שלי ושמה לב לכל דבר .

בעלי עבר בדיקת זרע , התשובות היו תקינות ללא ממצאים חריגים כלל,

קבעתי תור לטיפול בדיקור לשבוע הבא .

לאחר שיחה עם בעלי נראה לי שבאמת זה מה שנעשה ניתן את החודשיים הנוספים וננסה להאמין ולהמתין ,

מקווה שיגיע כברררררר .
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות '
מחזיקה לך אצבעות
19/02/2019 | 11:23
5
בשורות טובות בהקדם
לצפיה ב-'היי!! שאלה:'
היי!! שאלה:
12/02/2019 | 03:59
136
היי כולן
אז המחזור האחרון שלי הקדים בשבוע !! (בדרך כלל מדויק מגיע כל חודש באותו יום)
1. האם הגיוני לקבל מחזור שבוע אחרי ביוץ? 
לפי ערכה ביתית בייצתי ב24.1 וקיבלתי ב2.2 כלומר 8 ימים לאחר הביוץ
2. האם הביוץ הבא יקדים גם הוא בשבוע? אני כביכול אמורה להיות עכשיו 5 ימים לפני ביוץ ואין שום הפרשות שיש לי בדרך כלל לפני ביוץ.

למישהי קרה משהו דומה?
תודה לעונות ובהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/02/2019 | 11:20
96
עבר בשלום,
עכשיו רק נשאר לשרוד המתנה של שבועיים 
לצפיה ב-'משתפת מחר הזרעה ראשונה'
משתפת מחר הזרעה ראשונה
10/02/2019 | 20:31
2
92
הבוקריום 13 הייתי במעקב שהראה
זקיק 22ממ
רירית 0.82 ממ
אסטרוגן 1302
פרוגסטרון 1
Lh 16.4
קיבלתי הנחיה להזריק אוביטרול.
ומחר בבוקר אנחנו בהזרעה.
אלוהים כמה הייתי במתח בסופש וכמה נרגעתי היום עם הידיעה שלא פספסנו.
משתדלת לא לפתח ציפיות.
החל ממח שבועיים של ציפיה.
נקווה שיעברו מהר
לצפיה ב-'בהצלחה!!! '
בהצלחה!!!
10/02/2019 | 20:56
22
לצפיה ב-'המון בהצלחה!'
המון בהצלחה!
11/02/2019 | 10:38
44
מקווה שזאת תהיה הראשונה והאחרונה
לצפיה ב-'זקוקה לעידוד '
זקוקה לעידוד
07/02/2019 | 17:50
7
214
היי לכולן,
אני יחסית חדשה פה ובכלל בכל הנושא של לנסות להיכנס להריון.
זה החודש הראשון בו ניסינו והחודש השני בו עקבתי אחרי המחזור שלי. בשני החודשים באמת זיהיתי נכון את מועד הביוץ ובחודש בו ניסינו אפילו קלענו ליום הביוץ עצמו ובכל זאת זה לא עבד :(

אני אוטוטו בת 30, מרגישה שיש מצב שפספסתי ואם לא נקלטתי על ההתחלה, יכול להיות שזה לא הולך להיות כל כך קל... אוף
יש מישהי שחוותה מצב כזה והכל היה תקין?

נ.ב
ברור לי שהסיכויים לא גבוהים להיקלט על ההתחלה, אבל התחושה שמשהו לא בסדר מתחילה להשתלט עליי
לצפיה ב-'מזדהה עם הרגשתך '
מזדהה עם הרגשתך
08/02/2019 | 09:54
1
111
גם אנחנו מנסים רק חודשיים, אבל התחושה הזאת שמשהו לא בסדר ישר מתחילה להשתלט, ואני מבינה אותך. 
אבל זה לא כך, באמת. 
אני עוקבת אחרי הביוץ, מנסה באותו יום וזה לא עבד. 
אני מאמינה שהכל תקין ורק תחשבי חיובי
שנשמע בשורות טובות , אמן! 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/02/2019 | 19:12
32
ובשורות טובות גם אצלך במהרה :)
לצפיה ב-'מזדהה מאוד'
מזדהה מאוד
10/02/2019 | 15:17
1
72
היי, חיבוק גדול. אנחנו מנסים מיוני שנה שעברה ואני יודעת בוודאות שלפחות כמה פעמים פגענו בידיוק בביוץ, ונקלטתי רק בדצמבר וזה היה כימי, מאז עברו כבר 2 ביוצים וכלום. חייה עם התחושת משו לא בסדר כל הזמן. ואני בת 27. כבר השלמתי עם זה שזה יקח זמן ואין לע דרך להתנער. כרגע לא בשלב שאני רוצה לבדוק משהו...רוצה לתת לזה עוד זמן. כמה שפחוץ נתעסק בזה ככה מהר יותר זה יגיע 
לצפיה ב-'תודה מקסימה '
תודה מקסימה
11/02/2019 | 19:13
25
מאחלת  לך שילך מהר!
לצפיה ב-'מנסה לעודד'
מנסה לעודד
11/02/2019 | 13:27
2
72
בגיל 29 בילד הראשון התעסקתי בלי הפסקה בביוצים וכאלה ורק שהפסקתי להתעסק בזה והקשבתי לרופא שלי ופשוט עשינו יום כן יום לא סביב היום ה 10 עד ה20 נכנסתי להיריון. זה לקח 5 חודשים.
בהריון השני לא התעסקתי בכלום. רק בדקתי ביוץ. הייתי בת 31. נכנסתי להיריון בניסיון הראשון ויצאו תאומים.

לצפיה ב-'הצלחת לעודד :)'
הצלחת לעודד :)
11/02/2019 | 19:14
38
מקווה לשחרר ולא להיכנס ללחץ.
לצפיה ב-'לגמרי הצלחת לעודד :) תודה! '
לגמרי הצלחת לעודד :) תודה!
12/02/2019 | 10:16
8
לצפיה ב-'מישהי ניסתה? '
מישהי ניסתה?
09/02/2019 | 00:29
3
194
יכול להיות מעניין לבדוק

לצפיה ב-'קניתי'
קניתי
12/02/2019 | 03:49
1
58
אנסה בביוץ הקרוב !
תודה שפרסמת :)
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
12/02/2019 | 07:48
50
אני משתמשת בה למחזור אז יש לי בבית. אני מנסה החודש,  נראה מה יהיה.  
לצפיה ב-'תעדכנו אם זה עובד :) '
תעדכנו אם זה עובד :)
12/02/2019 | 10:18
18
לצפיה ב-'האם הרגשתן משהו לפני האיחור במחזור?'
האם הרגשתן משהו לפני האיחור במחזור?
07/02/2019 | 18:16
5
207
עשיתי הזרעה שנייה לפני 8 ימים (כלומר אני ביום ה8 לאחר הביוץ) ואני לא מרגישה כלום :(
האם הרגשתן סימנים להריון לפני האיחור במחזור? ואם כן איזה סימנים ומתי?
מרגישה שגם החודש אבוד לנו :(

לצפיה ב-'אנחנו בדיוק אותו הדבר'
אנחנו בדיוק אותו הדבר
08/02/2019 | 10:00
2
107
עשיתי הזרעה יום אחרייך לפני שמונה ימים..גם את הזרקת אוביטרל? בינתיים חוץ מכאבים בפיטמות אין לי שום תופעה וזה יכול להעיד על שני הדברים גם ככה אז אני לא ממהרת לשמוח.. המתח הזה מחרפן!!!  מתייי את הולכת לעשות בדיקת דם? 

לצפיה ב-'לי אין אפילו כאבים בפטמות :('
לי אין אפילו כאבים בפטמות :(
08/02/2019 | 17:31
1
72
אני אעשה בדיקה ביתית ביום שלישי... אם תצא חיובית (הלוואי) אעשה גם ב. דם.
וכן, גם אני הזרקתי אוביטרל.
בהצלחה לשתינו!
לצפיה ב-'תודה אהובה!'
תודה אהובה!
08/02/2019 | 18:33
55
מחזיקה אצבעות לשתינו!!
לצפיה ב-'8 ימים אחרי ביוץ '
8 ימים אחרי ביוץ
08/02/2019 | 18:13
1
117
לרוב השתרשות ברחם קורת 7-10 ימים אחרי הביוץ ורק אחר כך מתחיל להיות מופרש הורמון ההריון בטא.
לכן ממש מוקדם להספיד או לבדוק.
זה בטח זוועה להמתין אבל תעשי בדיקה בתום שבועיים מההזרעה.
ומקווה לתשובות משמחות.
אני בעצמי לקראת הזרעה בראשון-שני וכבר לא ישנה בלילה מההתרגשות וההמתנה
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
08/02/2019 | 18:32
59
אני אמתין לבדיקת דם עד חמישי.. שיהיה לך גם המון בהצלחה!! רק בשורות טובות לכולנו
לצפיה ב-'נעים מאוד, חדשה כאן :) '
נעים מאוד, חדשה כאן :)
07/02/2019 | 17:02
2
132

שלום לכולן,
חדשה כאן ��
בת 39 late bloomer מה שנקרא... התחתנתי לפני שנה וקצת, לא התחלנו מיד כי עברנו לחו"ל
מנסים להיכנס להריון כולל מעקב מחודש אוקטובר 2018, מעקב ממש צמוד אני מנהלת מחודש דצמבר האחרון, ברמת ספירת הימים, בדיקת ביוץ עם ערכת ביוץ וניסיון לקלוע לימים הנכונים.
המחזור שלי סדיר, אך מסתבר שהוא לא עקבי חודש אחד הגיע אחרי 25 ימים , חודש שני אחרי 28 ימים והיום החליט להופיע אחרי 26 ימים, בהתחלה עוד חשבתי שזה השתרשות כי הדימום ורדרד כזה, אבל ככל שנוקפות השעות זה נראה יותר כמו מחזור.
אני עוד לא ממש מבינה איך עובד הביוץ , האם מרגע שאני עושה את הבדיקה יש 48-36 שעות להיקלטות? אני מאמתת גם את התוצאות של ערכת הביוץ מול מחשבון הביוץ של מכבי ולא מצליחה למצוא התאמה.
לפני שנסענו לחו"ל עשינו את כל הבדיקות, אני עשיתי פרופיל הורמונלי, בדיקות גנטיות והכל יצא תקין, תודה לאל.
אני די מבולבלת ויודעת שאין לי מה להילחץ ושזה תקין, אבל הנסיבות מלחיצות אותי, הגיל , העובדה שאני בחו"ל, אין לי את מי לשתף, וגם הבן זוג לא מבין למה אני נלחצת.
מנסה להשאר אופטימית ושמחה שגיליתי שיש את הפורום הזה. מאחלת בשורות טובות לכולנו והריונות קלים וטובים שיסתיימו בידיים מלאות, צחוק ואושר.

לצפיה ב-'גם אני לא גרה בארץ'
גם אני לא גרה בארץ
08/02/2019 | 00:21
1
86
  מאיפה את בחול?
ההקשר לביוץ.. לפי הבנתי כשאת עושה בדיקת ביוץ ויוצא שאת מבייצת יש לך יום/יומיים לפעמים 3 להיקלט .. כמובן לקיים יחסי מין שבוע לפני ולא רק ביומיים האלה.. 

בהצלחה
לצפיה ב-'הולנד'
הולנד
08/02/2019 | 09:50
69
אני גרה בהולנד, ומהיכן את? 
החודש זה לא עבד :( ננסה החודש. 
בהצלחה גם לך

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
פורום כאב
פורום כאב כרוני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה