לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה בנוגע לחומוס'
שאלה בנוגע לחומוס
17/01/2017 | 16:47
10
83
ביום חמישי בערב הלכתי לחומוסיה בגבעתיים וקניתי חצי קילו. למחרת, כפגשתי את שני הוריי, הבאתי את הקופסה ושניהם חשו שלא בטוב לאחר מכן ולקו בהרעלת קיבה (אני לא) . האם יש מקום להגיש תלונה  למשרד הבריאות נגד החומוסיה על הרעלת מזון , או שאולי מדובר ברגישות הקשורה לשניהם בלבד (עובדה שלי לא קרה כלום)? 
לצפיה ב-'תלונה'
תלונה
17/01/2017 | 17:46
54
כדי להתלונן צריך להוכיח שהחומוס היה מזוהם בחיידקים, והחיידקים הם אלה
שגרמו לקלקול קיבה אצל הוריך. לשם כך יש למסור את החומוס לבדיקה במעבדה....
מה שאתה יכול לעשות זה לפנות למשרד הבריאות למחלקה שמטפלת בענייני
ביקורת מזון ומסעדות, לספר להם על המקרה ולבקש שיערכו ביקורת ודגימה
מהמזון והסלטים הנמכרים שם.
לצפיה ב-'לפני הכל, עם החומסיה דיברת?'
לפני הכל, עם החומסיה דיברת?
17/01/2017 | 19:43
2
46
יש בעלי עסקים בתחום המזון שאולי יגלו התנהגות מתוגננת\תוקפנית, אבל יש גם כאלה  (היותר אינטיליגנטים) שמאד יעריכו את זה שאתה אומר להם שחטפתם קילקול קיבה, כי המידע הזה הוא לטובתם סך הכל. 
לצפיה ב-'לא, אבל אולי כדאי שאעשה זאת '
לא, אבל אולי כדאי שאעשה זאת
17/01/2017 | 20:08
1
37
לפחות בשלב הראשוני. אני נוטה להאמין שישתפו פעולה. אם לא, אעשה מה שהמגיב מעלייך המליץ. 
לצפיה ב-'פעם התלוננו על קלקול קיבה'
פעם התלוננו על קלקול קיבה
17/01/2017 | 20:13
41
כתוצאה מאכילה במקום מסוים. דיברנו עם בעלת המסעדה,  שלקחה את התלונה כל כך ללב, עד שהיא נתנה לצוות שלה לאכול מהאוכל כדי לבדוק איך הוא מגיב 
לצפיה ב-'יכולה להיות כאן בעיה מבחינת זמנים'
יכולה להיות כאן בעיה מבחינת זמנים
17/01/2017 | 21:08
33
מכיוון שהוריך אכלו מהחומוס לא באותו יום אלא למחרת, ובעל המסעדה יכול לטעון שלאחר הקניה החומוס לא אוחסן בצורה נאותה, בטמפרטורה מתאימה וכו', ובעצם נקנה כשהוא במצב תקין והתקלקל בפרק הזמן שבין הקניה ועד שהגיע להוריך.
עם זאת, כמו שכתבו, לא יזיק לפנות קודם כל למסעדה.
לצפיה ב-'חומוס אמיתי שאין בו חומרים משמרים, מחזיק מעמד '
חומוס אמיתי שאין בו חומרים משמרים, מחזיק מעמד
17/01/2017 | 23:12
3
26
עד שלושה ימים. (בדגש על עד, רצוי להשתמש בו בפחות) אם החומוס שקנית היה כבר בן יום, והורייך אכלו יום אחרייך, בהחלט יש סיכוי שילקו במיחושים.
תלוי גם איך אוחסן, כמה זמן היה מחוץ למקרר, גם הגיל של הורייך יכול להשפיע. (ככל שמתבגרים יותר, לרוב נעשים גם רגישים יותר)
קראתי באיזה מקום, שחומוס הוא מצרך רגיש ביותר, שכל 20 דקות הוא מכפיל את כמות החיידקים שבו, ואין להשאירו מחוץ למקרר, אלא רק לזמן מועט.
בארועים אני נמנעת מלאכול חומוס שעומד על השולחן.

נזכרתי, שלפני שנים נכנסנו די מאוחר בלילה למסעדה ואכלנו חומוס. הוא היה כל כך טעים, שרצינו לקנות מעט ולקחת הביתה. בעל המסעדה שאל אם נאכל עוד באותו הלילה, וכשהשבנו בשלילה, הוא לא רצה למכור לנו. אמר שחומוס הכי טוב רק ליום אחד. אולי הוא הגזים, אבל ברור שחומוס הוא מוצר רגיש ביותר.
לכן בהחלט יכול להיות שבעל החומוסיה בה קניתם לא אשם כלל.
לצפיה ב-'מתחת למקום העבודה שלי היתה חומוסיה '
מתחת למקום העבודה שלי היתה חומוסיה
17/01/2017 | 23:22
20
ולא פעם ראיתי איך הבעלים מכין במקום. טרי טרי וטעים.
מידי פעם הייתי קונה לבית. והאמת, למחרת כבר הטעם היה שונה מעט, ואחרי עוד יום (אם נשאר) כבר ממש לא היה טעים.

לצפיה ב-'לא פלא. מה זה בעצם חומוס אם לא..'
לא פלא. מה זה בעצם חומוס אם לא..
18/01/2017 | 05:07
11
גרגירי חומוס שהתעללו בהם ועינו אותם?
לא פלא שבמצב הלא טיבעי שהם נמצאים בו הם לא מסוגלים להשאר טריים.

לצפיה ב-'בעל החומסיה מגזים וגם את מגזימה :)'
בעל החומסיה מגזים וגם את מגזימה :)
18/01/2017 | 07:36
1
תיכף נשמע שצריך לאכול את החומוס האמיתי בלי חומרים
משמרים הישר חם מהסיר, כי עד שהוא מתקרר הוא כבר 
מתקלקל ....

אני מכינה במשך שנים חומוס אמיתי בלי חומרים משמרים,
ואנחנו אוכלים ממנו ללא כאבי בטן כארבעה ימים (ולפעמים גונבים קצת
יותר)...

נכון, החומוס רגיש לחיידקים, אבל בגבול מסויים. מה גם שבעונת
החורף הסביבה החיצונית מהווה לפעמים מקרר בפני עצמו.

לצפיה ב-'ייתכן שאין קשר לחומוס ושניהם אכלו יחד מזון אחר / חטפו וירוס'
ייתכן שאין קשר לחומוס ושניהם אכלו יחד מזון אחר / חטפו וירוס
18/01/2017 | 01:51
13
לדעתי אין על מה להגיש תלונה, הרי אין לך ראיות מוצקות שהחומוס קשור ישירות לעניין או שהוא נמכר לך מקולקל. אפשר לשתף אותם בחשדות (כמובן, חשוב לנסח אותם כחשדות ולא כהאשמות) ואם הם ירצו הם יוכלו לשלוח לשם ביקורת, כפי שנכתב מעליי. רק בריאות.
לצפיה ב-'מחדל בביטוחי-שיניים למי שאין ביטוח משלים'
מחדל בביטוחי-שיניים למי שאין ביטוח משלים
15/01/2017 | 13:06
17
163
כקורבן למחדל של ביטוחי שיניים קבוצתיים לחסרי ביטוח-משלים-פרטי, אני נושאת צלקות בגופי ונשמתי ואין מענה.  קשה להאמין שאין קונספירציה בין מערכת הבטחון לקופות החולים בנושא זה,על גבם  של העניים המרודים החלשים האנלפבתים רפי השכל וכו.   ויש לי שאלה - היכן עורכי הדין של מדינת ישראל בסוגיה הזאת
לצפיה ב-'"מחדל ושכרו" - שר הרווחה כ"ץ....'
"מחדל ושכרו" - שר הרווחה כ"ץ....
15/01/2017 | 13:10
9
96
בהיותו יו"ר וועדת הרווחה בכנסת, לא פעל להסדרת הנושא - וקיבל שי משרד ממשלתי.   גם נשיא המדינה קיבל פרס, על כך שבהיותו יו"ר הכנסת לא הביא להסדרת נושא ביטוח שיניים ממלכתי לאומה.  ((וזה לא עניין של תקציב, מוסיפים כמה אפסים זה לא עולה פרוטה)). מי מחלק פרסים על התעללות  בעם ישראל? נכון אויביינו עמלקינו....והם אינם מוסלמים
לצפיה ב-'קצת פחות פואטיקה'
קצת פחות פואטיקה
15/01/2017 | 13:27
8
83
וקצת יותר נתונים היו יכולים לעזור להבין מה את בעצם רוצה, איך משרד הבטחון שייך לעניין, ואיך "ביטוח שיניים ממלכתי לאומה" לא היה עולה פרוטה. הפטנט של "מוסיפים כמה אפסים" לתקציב כבר נוסה כאן בימים עברו עם תוצאות קצת פחות ממושלמות.
לצפיה ב-'קרינה מפוררת שיניים ומורידה מערכת חיסון....'
קרינה מפוררת שיניים ומורידה מערכת חיסון....
15/01/2017 | 23:07
7
81
אני כרגע לא מדברת על הקרינה לסוגיה אלא על התוצאה שמתבטאת בצורך דחוף לטפל בשיניים. חלק מהקרינה הוא תוצאה של זיהום פיצוץ תע"ש, חלק מכבלים אופטיים, מחשמל מגלאי מתכת בכניסה לשדה תעופה בתי משפט וביטוח לאומי. כל ארגוני העובדים הוסיפו לעצמם את ביטוחי השיניים הפרטיים - סכום פעוט בזכות הביטוח הקבוצתי. אני כרגע מתייחסת לכל מי שאינו מאוגד - מובטלים מפוטרים עצמאים קטנים עניים. בעצם אני מתייחסת לעצמי כמשל לאחר חוויתי את הנוהל הנוכחי  שאיננו מציאותי איננו אפשרי וגורם ל"חיסול הבריאות". וכאן אני באה לממונה על הביטוח ושואלת מדוע איו ביטוח שיניים ממלכתי ציבורי חינמי. יש לי תשובה - בשביל לבייש את העניים זאת מטרת המדיניות. אני מכירה את השטיקים הללו מבית המשפט העליון כשהיחס לעניים זה "אין כסף אין צדק".
לצפיה ב-'התאמצתי להחזיק מעמד בשתי ההודעות הראשונות'
התאמצתי להחזיק מעמד בשתי ההודעות הראשונות
15/01/2017 | 23:36
6
86
ברגע שהתחלת להתלונן על קרינה מסיבים אופטיים איבדת אותי לגמרי.
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 00:03
7
לצפיה ב-'"קרינה מכבלים אופטיים על חוטי חשמל" מסביב לדירה....'
"קרינה מכבלים אופטיים על חוטי חשמל" מסביב לדירה....
16/01/2017 | 00:50
4
76
עבודה של טכנאי בזק בפתח תקוה.    מה קרה לך?
לצפיה ב-'סיבים אופטיים לא פולטים קרינה... אולי כדאי שתקראי קצת בנושא:'
סיבים אופטיים לא פולטים קרינה... אולי כדאי שתקראי קצת בנושא:
16/01/2017 | 01:18
3
73
לצפיה ב-'הניסוי בפ"ת היה במארס 2014 אולי הנתונים שלהם לא מעודכנים?...'
הניסוי בפ"ת היה במארס 2014 אולי הנתונים שלהם לא מעודכנים?...
16/01/2017 | 12:34
2
75
קראתי בעיון את מה שכתוב שם. כנראה זה היה לפני הניסויים בשטח. לקח לי 3 חודשים לחלות. טופלתי ברופאי עור מכבי פלסטיקאי איכילוב מיון בלינסון מיון תל השומר עירוי ברזל במרכזי יום כימותרפיות באונקולוגיה = צילמתי את הטכנאי, התלוננתי במשטרת פ"ת ביום ההתקנה ואח"כ גם עירערתי וכיניתי את זה בשמות "ביאליקים" מתוך "בעיר ההריגה", תבעתי  בביטוח לאומי ואף ערערתי לבית הדין לעבודה.  וגם הגעתי להדסה ירושלים עם ביופציה ועקירות שיניים . וגם מסרתי בדיקה במשרד החקלאות בבית דגן. יש לי קיטבג מסמכים. גם פיזיותרפיה עשיתי. קונה ויטמינים עושה דיקור. רופאים? גם בריטי גם מוסלמי גם דתי רופאה ממולדובה = איך "פסחו" עלי?
לצפיה ב-'יום אחד מתקשרים אלי מ"שלוותה".....'
יום אחד מתקשרים אלי מ"שלוותה".....
16/01/2017 | 12:43
1
79
התחמקתי כמה שיכולתי בסוף נכנעתי ובא בחור ענק חביב עם אמבולנס. להמשיך?
לצפיה ב-'לא, תודה'
לא, תודה
16/01/2017 | 12:45
58
כבר הבננו במה מדובר. אני מאחל לך רפואה שלמה מכל תחלואייך.
לצפיה ב-'רק לי ההודעות האלו מזכירות משהו?'
רק לי ההודעות האלו מזכירות משהו?
16/01/2017 | 12:42
3
34
לצפיה ב-'??'
??
16/01/2017 | 16:04
10
לצפיה ב-'לא רק לך'
לא רק לך
16/01/2017 | 19:55
63
אבל לא מחקתי כי איני אוהב לסתום פיות וגם לא מפריע לי שאנשים "ישתחררו" קצת מעת לעת
אבל אתה צודק - יש גבול וכמה שורות למטה ביקשתי להפסיק את הדיון.
לצפיה ב-'ממש לא רק לך'
ממש לא רק לך
17/01/2017 | 14:37
38
האמת, זה מדאיג. כשאתה שוכב על האדמה ומתחילות להגיע נמלים וחיפושיות והנשרים חגים למעלה, אתה יודע שהמצב בקנטים וזמנך על פני האדמה קצר. אותו הדבר עם פורומים. כשניקים מסוימים מתחילים להופיע אתה יודע שהזמן מוגבל. 
לצפיה ב-'זהו - מיצינו.'
זהו - מיצינו.
16/01/2017 | 19:52
64
הפורום הזה הוא פורום צרכנות ואני מבקש להפסיק את הדיון הזה.
יש מספיק פורומים בתפוז ובמקומות אחרים שתפקידם לתת מזור לבעיות שהועלו כאן.
לצפיה ב-'כדורית יבור? שניםםםםםםםםם'
כדורית יבור? שניםםםםםםםםם
17/01/2017 | 14:33
1
52
שלא. 
לצפיה ב-'וגם פלאיועץ'
וגם פלאיועץ
18/01/2017 | 05:18
11
לצפיה ב-'חוויה אחרונה בסלקום'
חוויה אחרונה בסלקום
17/01/2017 | 19:58
69
אמא שלי (אישה מבוגרת) הגיעה היום לסניף בדיזינגוף סנטר.. אחד "הבעלי שירות" שם (נציגים ב-1.9) אמרו לה "מה עוד את יודעת חוץ מלהתלונן?", בדיחה של שירות וכל מה שהיא הגיע זה לקבל זיכוי על כמה מאות ש"ח (!!!) שגנבו ממנה רק אחרי שגיליתי את זה באקראי...

מה שהם מעוללים לחשבוניות זו התעללות אכזרית. לא אתקרב, לא נתקרב.

אם יש פה גורם בסלקום, אני אשמח להרחיב לו על האירוע.

לצפיה ב-'אזהרה . האתר parisanditaly מוכרים בין היתר נעלי ספורט ועוד '
אזהרה . האתר parisanditaly מוכרים בין היתר נעלי ספורט ועוד
16/01/2017 | 17:40
7
126
כל מיני מותגי על. העניין הוא שהמוצרים לא מגיעים . הזמנתי מהם נעלי NB 990 עם עוד כמה חברים , אף אחד מאיתנו לא קיבל את מה שהזמין .אין עם מי לדבר שם ,אף אחד לא עונה 
 ראו הוזהרתם : 
לצפיה ב-'איך שילמת?'
איך שילמת?
16/01/2017 | 18:09
4
81
אני מאמין שבכרטיס אשראי, אז אתה יכול לבטל את התשלום.
לצפיה ב-'אז זהו שדיברתי עם ויזה והם טוענים שמכיון ששילמתי בתשלום אחד '
אז זהו שדיברתי עם ויזה והם טוענים שמכיון ששילמתי בתשלום אחד
16/01/2017 | 21:00
3
84
אי אפשר לבטל את התשלום , והאמת שזה נראה לי נסיון להתחמק מאחריות . בנוסף הם גם אומרים שאם זו הייתה עיסקה בתשלומים אפשר היה לעצור את התשלומים . אצטרך לברר זאת עם המועצה לצרכנות .
לצפיה ב-'אם התשלום כבר נגבה אז הם צודקים'
אם התשלום כבר נגבה אז הם צודקים
17/01/2017 | 11:29
53
בתנאי שהם לא יכולים לקזז, מה שסביר אם זו חנות מזויפת.
לצפיה ב-'הם יכולים לסרב לבקשת ביטול רק אם אין באפשרותם להתקזז איתם'
הם יכולים לסרב לבקשת ביטול רק אם אין באפשרותם להתקזז איתם
17/01/2017 | 12:57
1
53
נכנסתי לאתר ונראה שהם מקבלים פייפל, האם שילמת ישירות באשראי או דרך פייפל?

האתר בעברית ופונה לישראלים, מבטיח אחריות לכסף... ויש שם (למטה) קישור בשם "הגנת הצרכן" שמבטיח עמידה בחוק הגנת הצרכן(!). כלומר בעיקרון אפשר להגיש נגדם תביעה קטנה (או אולי אפילו ייצוגית?) / לפנות לרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן. כל זה בכפוף לכך שיש את מי לתבוע וממי להוציא את הכסף...
לצפיה ב-'העובדה שהם מאפשרים תשלום ב-paypal פלוס כל הגנת הצרכן '
העובדה שהם מאפשרים תשלום ב-paypal פלוס כל הגנת הצרכן
17/01/2017 | 18:20
37
בקיצור כל התפאורה הזאת שיכנעה אותי לרכוש דרכם . לצערי לא שילמתי עם paypal .   ובכלל המחיר שהם נקבו היה אטרקטיבי ( ובדיעבד טוב מידי מכדי שיהיה אמיתי.) ולכן נפלתי בפח .
 החברה מסתבר אינה ישראלית והכתובת בארץ היא איזה וילה ברחוב תרשיש15 בקיסריה .

לא נורא -שכר הלימוד יחסית זול, אבל המקרה  מרגיז.

לצפיה ב-'תודה על האזהרה'
תודה על האזהרה
16/01/2017 | 18:13
1
108
לפני שקונים באתר לא מוכר אפשר לחפש עליו קצת נתונים, למשל באתרים כמו זה. עוד עצות מועילות, כאן
לצפיה ב-'תודה על המידע , הכנסתי למועדפים '
תודה על המידע , הכנסתי למועדפים
17/01/2017 | 12:38
44
ובאמת נכנסתי לאתר שהמלצת ומצאתי שם מספר תלונות נגד החנות הזאת .
לצפיה ב-'YNET: משרד התקשורת מנסה לעצור את עקיצות הסלולר'
YNET: משרד התקשורת מנסה לעצור את עקיצות הסלולר
17/01/2017 | 00:53
5
97

לפחות על הנייר נשמע לא רע... מישהו מזהה חמור לבן באופק?
לצפיה ב-'נשמע מבורך... את החמור עדיין מעכבים...'
נשמע מבורך... את החמור עדיין מעכבים...
17/01/2017 | 06:23
3
76
"
יקון נוסף של המשרד פוגע בצרכנים: "שעות פעילות מוקד טלפוני - לאור ערוצי ואפשרויות התקשרות נוספות לחברות, שעות פעילות המוקדים יהיו לפחות 10 שעות ביום והחל משעה 08:00". בימי חג ושישי: 5 שעות מ-8:00. כלומר המשרד מאפשר לחברות לקצר את שעות המענה ללקוחות מ-13 ל-10 ובכך יוצר עומס על הקווים ומפנה לקוחות לערוצים כמו אינטרנט, שלא בהכרח מתאימים לכל לקוח.

נציין כי ישנם תיקונים שנדחו וגם זה פוגע בצרכנים. בין היתר, ההחלטה לחייב את החברות לפרסם את כל תכניות התעריפים למגזר הפרטי באתר האינטרנט של בעל הרישיון הושעתה בשלב זה. חלקן עושות זאת כבר היום. אחרות, בעיקר הוותיקות, מעדיפות עמימות."....

מסכימה עם הטוקבקיסט הראשון - אל תגנבו ובתמורה תקבלו...
מחליף את - אל תגנבו ובתמורה תתנו שירות טוב יותר.

מלבד זה - נראה שהחמור באמת מתקרב... :)

לצפיה ב-'קראתי, ואני חושבת שזו היטפלות לטפל, והתיקון דווקא הגיוני'
קראתי, ואני חושבת שזו היטפלות לטפל, והתיקון דווקא הגיוני
17/01/2017 | 10:23
2
48
רוב מוקדי השירות (לא כולל שירותי חירום) מסיימים את פעילותם בשעות הערב המאוחרות. עבודה בשעות נרחבות מקשה על החברות לגייס ולשבץ עובדים (כי צריך לפצל אותם ולפזר אותם על פני כל היום, ורוב האנשים לא אוהבים לעבוד בלילה) והאפשרות (לא חובה) לצמצם את שעות הפעילות יכולה לעזור לעבות את התמיכה בשעות השיא. אני גם מסכימה עם השיקול שכיום אפשר לפנות בקלות באמצעים אחרים. לדוגמה, כל הפניות האחרונות שלי לחברת הסלולר נעשו בצ'ט באתר (הרבה יותר נוח).

אפשר רק לקוות שבעקבות כל התיקונים יהיו גם פחות הפתעות לא נעימות בחשבונית ולכן פניות רבות לשירות יתייתרו מראש...
לצפיה ב-'10 שעות מ-8 בבוקר זה לעבוד עד 18:00 שזה דיי מוקדם'
10 שעות מ-8 בבוקר זה לעבוד עד 18:00 שזה דיי מוקדם
17/01/2017 | 11:08
1
34
לא כל האנשים יכולים לפנות זמן במהלך העבודה בשביל להתקשר לשירות ולחכות למענה.
מה שיוביל לעומס בימי שישי שיהיו הזמנים היחידים שבהם חלק מהאנשים יוכלו לנסות לקבל מענה.
הפחד הוא שינסו לעשות משהו כזה גם במוקדי שירות אחרים.
לדוגמא תמיכת חיבור אינטרנט או טלוויזיה שבו בדרך כלל צריך להיות בבית בשביל לקבל תמיכה ולתפעל את המחשב/טלוויזיה.
מה שאנשים לא יכולים לעשות אם המוקדים נסגרים מוקדם בזמן שהם בעבודה.
לצפיה ב-'גם בחברת חשמל אין מענה לבירורים אחרי 6 ואנשים מסתדרים'
גם בחברת חשמל אין מענה לבירורים אחרי 6 ואנשים מסתדרים
17/01/2017 | 11:37
34
וכך גם בחברות אחרות. פעמים רבות אחרי שעות הפעילות יש אפשרות להשאיר הודעה (לפעמים במוקד הודעות ייעודי של חברה חיצונית) וחוזרים אליך למחרת. לתמיכה בתקלות יש מענה גם מעבר לשעות הפעילות הרגילות, ומוקדי חירום עובדים 24/7. בד"כ גם מי שעובד "צפוף" לא עובד 10 שעות ברצף בלי הפסקה וגם בימי שישי. אגב, לא חייבים להתחיל את המענה ב-8 בבוקר. אם רוב האנשים עובדים בשעות האלה ואין להם זמן להתקשר, אולי שווה להפעיל את המוקד מ-9 עד 7, למשל. בכל מקרה זו רק אפשרות ולא חובה, החברות יכולות להחליט להשאיר את המצב על כנו. יש אפשרויות רבות, זה לא כזה אסון ובעיניי גם ממש לא מוגזם או מנותק מהמציאות.

כיום החשבוניות ברורות יותר, התכניות פשוטות יותר, הסכומים נמוכים יותר... ובעקבות התיקונים החדשים יש לקוות שגם הקוצים שנותרו ייעקרו, ויידרשו פחות פניות לשירות. אני מניחה שפניות רבות לשירות כיום נחסכות על תפעול מכשירים, למשל. פעם היו מעט מכשירים והם נמכרו ע"י החברות; כיום יש עשרות מכשירים שונים ואנשים קונים בעצמם וזה כבר מזמן לא "תיכנס ל-MENU ותדפדף עם החץ שלוש פעמים שמאלה".
לצפיה ב-'מה שנותר הוא'
מה שנותר הוא
17/01/2017 | 14:05
30
שמשרדי ממשלה יהיו מחויבים לאותן תקנות שהכנסת, הממשלה ומשרדיה מחוקקים לחברות פרטיות
לצפיה ב-'פיצוי בגין איחור בהגעת כבודה'
פיצוי בגין איחור בהגעת כבודה
17/01/2017 | 13:58
41
שלום,
בטיסה חזרה לארץ מארה"ב עם אל על המזוודות לא הגיעו, ואנו מנסים לאתר אותם. מה הפיצוי מחברת התעופה במקרה של איחור בהשבת כבודה בטיסה חזרה לארץ?

תודה
לצפיה ב-'קניתי בבאג וקיבלתי באג.... meizu ושירות התיקונים'
קניתי בבאג וקיבלתי באג.... meizu ושירות התיקונים
15/01/2017 | 13:18
2
102
ההודעה בהמשך פורסמה אתמול בפורום סלולר. לאחר ניסיונות להשיג את המעבדה שאליה הפנו בחנות, מעבר לתמיכה הטכנית שאומרים שבכלל המעבדה לא רלוונטית יותר ושיחה עם נציגת שירות מופלאה, מסתבר שאין דרך למסור מכשיר לתיקון שלא דרך הסניפים בניגוד למבוטח במעמד הרכישה. יובהר: ההודעה הזו מתפרסת בעיקר  בגלל שירות הלקוחות המחורבן של הרשת ולא היתה מתפרסמת לו המטפלים באתר הפייסבוק לא היו מוחקים את ההודעה המקורית שפרסמתי ופשוט מגיבים אליה.

את הmeizu שלי סביר שאתקן לבד (ניסיוני עם תיקוני מעבדה של רשת פלאפון זה נושא לסיפור אחר, פורסם פה גם בעבר), ושירות הלקוחות של באג גם לא חדשה גדולה, אבל בכל זאת, מי שמתלבטים מהיכן לרכוש את הסלולרי שלהם אולי יהיה להם לעזר.

פירסמתי אתמול את ההודעה למטה, הפתעה מספר 1 היתה התקלה במכשיר אחרי 4 חודשים, הפתעה מספר 2 - ההודעה לא מופיעה יותר בפרסומים לדף, וכל הודעה חדשה גם היא לא מופיעה יותר. כלומר, ההפתעה הלא כל כך מפתיעה - שירות הלקוחות של באג, הדוחפים של Meizu בישראל. זו ההודעה. 

"
 היוש באג, לפני זמן לא רב מדי רכשתי באחד הסניפים שלכם את "מוצר הדגל", או לפחות זה שאתם משווקים במרץ, סלולר של meizu. התלבטתי בין כמה סלולרים והמוכר (הפתעה) המליץ דווקא על החברה הזו. כדי להרגיע את חששותי ממוצר סיני זול הבטיח שגם במידה ותהיה בעיה (ולא תהיה) לבאג יש שירות מעבדות מהולל שיחליף חלקים תקולים באותו היום (אקספרס או משהו כזה). גם באתר של באג זה הוזכר.
השתכנעתי ורכשתי. לא חלפו 44 חודשים והפלא ופלא, כפתור הבית של הסלולר הפסיק להגיב ללחיצה לא מלאה (והאמת - למרות שלכאורה היה ניתן לצפות, במידה מסויימת כן הופתעתי). הפתרון פשוט - החלפת כפתור שאורכת לא יותר מ10 דקות ועולה לא יותר מ10$ על הרכיב (שאותם אין צורך לשלם, כי אחריות הרי).
 להפתעתי (או שמא לא להפתעתי), בחנות שבה רכשתי את המכשיר נאמר לי שרשת באג חדלה משירות האקספרס המהולל שלה וכעת עלי להמתין שבוע לפעולה המורכבת הזו. שוב, להזכירכם, המכשיר נרכש לפני פחות מחצי שנה. גם באתר לא נותר זכר לשירות המעבדות המהולל של באג.
אני אומר שאוקיי, סביר שרשת באג השתכנעה גם היא כמוני, בעניין אי אמינותם/איכותם של מכשירי meizuu עד כדי כך שרשת המעבדות קרסה בשירות האקספרס שנאלצה לתת למכשירים שלא שרדו אפילו את שנת האחריות הראשונה... בסדר, אבל, דחילק - מי שכבר השתכנע ורכש מכשיר באמינות מוטלת בספק בגלל ששוכנע שקיים שירות כזה, לא תעשו ג'סטה ותחסכו ממנו את ההמתנה וכל הבלאגן של מסירת מכשיר לשבוע לצורך החלפת כפתור?"

לצפיה ב-'בדף הבית של באג כתוב '
בדף הבית של באג כתוב
15/01/2017 | 13:20
94
"מומלץ להתקשר טרם ההגעה 
*זמני תיקון במעבדה 2 ימי עסקים"

אבל הנציגה החביבה אמרה ש"זה לא כולל את meizu, וכולם יודעים את זה"
לצפיה ב-'לסיכום meizu באג = פלאפון (מעבדה)'
לסיכום meizu באג = פלאפון (מעבדה)
17/01/2017 | 13:40
34
נציגה נוספת ולא מועילה מספרת שאת שירות האקספרס הם הפסיקו על מנת לחדש אותו באופן משודרג מתישהו בעתיד. מתי? לא ידוע, לא ניתן לומר אם בעוד שנה או בעוד 20.

לאחר גמגומים לגבי המעבדה שכן קיימת או לא קיימת, אכן נראה שmeizu מתוקן ברשת פלאפון. מניסיוני עם מעבדות פלאפון שגם תואר בקבוצה, מוטב לי למסור את הmeizu לתיקון אצל תופרת. 

זהו, פרסום אגרסיבי ל meizu יש, כל השאר - כמו אצל באג. מי שזה לא משמעותי לו לכו על זה.
לצפיה ב-'חוק החזרת מוצרים'
חוק החזרת מוצרים
16/01/2017 | 11:07
3
66
האם ניתן להחזיר מוצר ולבטל העיסקה למוצרים מעל 50 שח? אני שואל כי קניתי חולצה ובאתי לבטל לאחר 10 דקות והמוכרת אמרה שהקופה מאפשרת רק זיכוי גי הרכישה היתה קטנה מ 50... 49.90.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
16/01/2017 | 11:48
1
53
1. חוק הגנת הצרכן בעניין החזר ביגוד חל רק על מוצרים שמחירם 50 ש"ח ומעלה.
2. בנוסף - בכל חנות צריכה להיות מודעה במקום בולט בעניין מדיניות החזרת מוצרים, במידה ובמקרה שאתה מתאר לא היתה מודעה כזאת - אתה רשאי להחזיר ולקבל כספך חזרה.
לצפיה ב-'1. חידוד: לא רק ביגוד; זה הסכום המינימלי לכל מוצר הכלול בחוק'
1. חידוד: לא רק ביגוד; זה הסכום המינימלי לכל מוצר הכלול בחוק
17/01/2017 | 13:09
21
תקנות ביטול עסקה:

2. חובת גילוי מדיניות החזרת טובין:
לצפיה ב-'אכן, לפי תקנות ביטול עסקה ניתן לבטל רק מעל ₪50'
אכן, לפי תקנות ביטול עסקה ניתן לבטל רק מעל ₪50
17/01/2017 | 13:14
30
ואם מדיניות החנות (שצריכה להופיע במקום בולט) היא לתת זיכוי, זכותם, גם אם עברו רק עשר דקות. מנגד, להיצמד לחוק היבש רק אי אפשר לא מוסיף נקודות לרמת השירות בחנות. אם לקוח התחרט במצב כזה ראוי לבוא לקראתו גם לפנים משורת הדין. כל יחס אחר הוא בלתי שירותי להחריד, הייתי מבקשת לדבר עם מנהל / פונה לשירות לקוחות / משתפת בפייסבוק (וכמובן אפשר גם כאן, לא ציינת את שם החנות). מוכרת שאומרת "הקופה לא מאפשרת" מקטינה ראש. הקופה מאפשרת מה שהגדירו לה בני אדם, לא אלים. אפשר למצוא פתרונות אם רוצים. במקומה הייתי פונה למנהל/ת ולא משיבה את פני הלקוח ריקם.
לצפיה ב-'שאלה : קניתי מאסטר סלייסר בחנות באלנבי ואמרו לי שזה מוצר'
שאלה : קניתי מאסטר סלייסר בחנות באלנבי ואמרו לי שזה מוצר
16/01/2017 | 14:23
10
111
ללא אחריות. עכשיו אני רואה שאפשר להזמין את זה מהרבה אתרים עם שנה אחריות. כדאי לדעתכם להחזיר את המוצר לחנות ולנסות להזדכות על המוצר ? אני לא מכירה את המוצר ולא יודעת אם הוא עשוי להתקלקל.
אפשר לדעתכם להחזיר אותו ? שילמתי באשראי והקופסה עוד סגורה.
לצפיה ב-'למה'
למה
16/01/2017 | 17:06
69
איפה שקנית לא נותים אחריות?
חוץ מהסכינים על מה כבר אפשר לתת אחריות במוצר מפלסטיק?
רוצה להחזיר תחזירי
לצפיה ב-'בודאי שעלול להתקלקל !'
בודאי שעלול להתקלקל !
17/01/2017 | 09:07
4
48
בנוסף, אם המוצר ללא אחריות,
כנראה שהוא אינו מקורי.
מאסטר סלייסר המקורי נותנים אחריות.
אני נעזרתי פעמיים באחריות לקבלת מוצר
חלופי של החברה.
אם נותנים לך החזר - הייתי עושה זאת וקונה מוצר
עם אחריות מהרשת או מחנות.
לצפיה ב-'תודה רבה. האם יש לי זכות לקבל החזר ? כאמור, שילמתי באשראי'
תודה רבה. האם יש לי זכות לקבל החזר ? כאמור, שילמתי באשראי
17/01/2017 | 11:02
3
42
זה היה אתמול, והמוצר עדיין סגור בקופסה.
המוצר נראה מקורי. יתכן שיש אחריות ובחנות לא יודעים על כך ?
תודה מראש
לצפיה ב-'זה המקורי'
זה המקורי
17/01/2017 | 11:28
9
לצפיה ב-'וכן, יש לך זכות לקבל החזר לפי תקנות ביטול עסקה'
וכן, יש לך זכות לקבל החזר לפי תקנות ביטול עסקה
17/01/2017 | 11:39
1
41
בהנחה ששילמת מעל ₪50 (לא סביר שפחות, המחיר הזול ביותר שמצאתי הוא 100).
לצפיה ב-'אכן, שילמתי 100. תודה לך'
אכן, שילמתי 100. תודה לך
17/01/2017 | 11:55
25

לצפיה ב-'אם זה המוצר המקורי יש אחריות של היבואן (כרמל דיירקט)'
אם זה המוצר המקורי יש אחריות של היבואן (כרמל דיירקט)
17/01/2017 | 10:11
3
43
ואפשר לפנות אליהם ישירות, לא צריך את החנות עצמה.

המוצר בהחלט עלול להתקלקל, לא הסכינים אלא דווקא שאר החלקים (מפלסטיק). צריך לקחת בחשבון שהוא לא נורא חזק ומתקשה לעמוד בעומס של ירקות קשים (כמו גזר, גם אם חותכים לחתיכות קטנות יחסית) או אם הוא יחסית מלא...

אצלי נשברו גלגלי שיניים והיה קשה יותר לסובב. לצערי לא ידעתי שיש אחריות ופספסתי את השנה. כשהתקשרתי זה כבר היה מאוחר מדי; ביררתי כמה יעלו חלפים וענו לי שהם יכולים לשלוח לי את החלק החלופי (ב-50 ש"ח כמדומני) אבל כבר עדיף לקנות חדש (ואז גם מקבלים אחריות לשנה...). בהמשך נסדקה לי הידית ונשבר שם משהו וכך המכשיר יצא לחלוטין מכלל שימוש. לקראת החגים קניתי חדש (מאה ש"ח ב"לגעת באוכל") ובינתיים הוא בסדר, אבל אני משתמשת בו פחות ויותר עדינה איתו...
לצפיה ב-'תודה לך. על האריזה כתוב כרמל דיירקט. זה נראה מקורי'
תודה לך. על האריזה כתוב כרמל דיירקט. זה נראה מקורי
17/01/2017 | 11:13
2
38
כאמור, בחנות עצמה אמרו לי שאין אחריות למיטב ידיעתם.
לא צריך תעודת אחריות כדי להתקשר ליבואן ? (אולי יש בתוך הקופסה ? לא פתחתי עדיין)
תודה.

לצפיה ב-'אמור להיות בתוך הקופסה דף עם הוראות ותעודת אחריות'
אמור להיות בתוך הקופסה דף עם הוראות ותעודת אחריות
17/01/2017 | 11:31
1
31
ובתחתית שלה יש לך פרטים של כרמל דיירקט, את יכולה ליצור איתם קשר ולברר.
לצפיה ב-'המון תודה על העזרה'
המון תודה על העזרה
17/01/2017 | 11:54
22

לצפיה ב-'נגן סיני עם רדיו וMP3, לריצה מה עדיף? BENJIE או RUIZU '
נגן סיני עם רדיו וMP3, לריצה מה עדיף? BENJIE או RUIZU
17/01/2017 | 01:14
4
43
התקלקל לי הנגן של סאן דיסק..

ומכיון שאני רוצה לגןן בנגן אחר , חשבתי על שני נגנים סיניים 

החשוב לי - רדיו, יכולת הקלטה מהרדיו , וMP3 , ויכולת עם כרטיס הרחבה

המינוס בסן דיסק- שלא ניתן לעבור בקלות בין תחנה לתחנה ברדיו, ולכן אני רוצה לקנות דגם חדש. (בדגמים החדשים של סן דיסק אין יכולת הקלטה מהרדיו)

התצוגה - אני מעדיף ברורה ,ויפה, אבל זה לא ממש משנה

.OriginalQuality Lossless Alloy Metal Body 30 hrs Continuou Playback wit BENJIE S5 Touch Screen 8GB MP3 Music Player High h FM

2.

RUIZU X09 MINI MP3 Player Running Sports Clip Mp3 Walkman Support TF Card Music Player With 1.5 inch Screen E-Book Recording FM

לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
17/01/2017 | 08:39
1
42
או שתיים ..
אם זה מיועד לריצה , למה כל הפונקציות ? האם נח תוך כדי ריצה לתפעל כל מיני פונקציות ?
כמה זמן החזיק לך הנגן הקודם ? האם אתה מאמין ש"פאר היצירה" הסינית הנ"ל יחזיק לך כמו שהחזיק הקודם ?
והשאלה הכי חשובה - האם לא חשובה לך האיכות ? היו לי פעם נגנים של סאן דיסק וכל מיני סינים בשנקל . בסופו של דבר עברתי לאייפוד . אמנם ללא תצוגה אבל יש מספיק נפח להמון מוסיקה והאיכות היא 6 רמות מעל כל דבר אחר שהיה אצלי עד היום.
לצפיה ב-'בהזדמנות אכתוב ביקורות רעות על sd. אבל עמידותן טובה מאוד'
בהזדמנות אכתוב ביקורות רעות על sd. אבל עמידותן טובה מאוד
17/01/2017 | 10:52
26
הנגן האחרון החזיק לי כ6 שנים-5  - ללא בעיות, הבעיות בשנה האחרונה.

הנגן הקודם 2 שנים...

עשו את שלהם.

המינוס בsd- שאין לי יכולת להזיז תחנות אחורה רק קדימה

הנגן משמש אותי גם למוסיקה וגן לרדיו השוטף לא רק בריצה גם באימונים.

פאר היצירה הסינית... אין לי מושג , אבל לא חושב שתחזיק הרבה זמן מעמד..

אולי כי אני רוצה שינוי.

תפעול בסיסי בריצה... אני רץ קל...

לגבי אפל- יקר....

לצפיה ב-'סמרטפון... אמנם הוא יותר גדול וכבד, אבל הוא בלאו הכי עליי'
סמרטפון... אמנם הוא יותר גדול וכבד, אבל הוא בלאו הכי עליי
17/01/2017 | 10:14
1
29
וגם התכנה של הספורט (שמחוברת ל-GPS וקניתי לה גם רצועת דופק תואמת) היא בסלולרי, אז לשם מה לפצל? הכול במכשיר אחד וחסל.
לצפיה ב-'פחות מעדיף סמארטפון בריצה... אולי בעתיד , לגבי רצועה '
פחות מעדיף סמארטפון בריצה... אולי בעתיד , לגבי רצועה
17/01/2017 | 10:55
21
אז
לצפיה ב-'YNET: אושר בטרומית: 1,500 ש' קנס על הצמדת פרסומות לשמשת הרכב'
YNET: אושר בטרומית: 1,500 ש' קנס על הצמדת פרסומות לשמשת הרכב
14/01/2017 | 22:46
46
129
יששששששששש. מסכימה עם ההצעה מכל הנימוקים שהובאו בה.

השלב הבא: איסור תליית פרסומות על ידית הדלת....
המשך>>
יששששששששש. מסכימה עם ההצעה מכל הנימוקים שהובאו בה.

השלב הבא: איסור תליית פרסומות על ידית הדלת. נמאס לי שבכל פעם שאני לוחצת עליה בפנים אני מוצאת את עצמי מבוססת בניירת בחוץ שנופלת מצדה השני ומטנפת לי את מפתן הבית.
לצפיה ב-'כל החנות 9.90 ש"ח...'
כל החנות 9.90 ש"ח...
16/01/2017 | 13:24
7
158
בעצם... החל מ- 9.90, כמובן ...

אבל בחנות - הפתעה : המוצר הזול ביותר נמכר
כמובן ב- 29.90... (נגמר ב- 9.90  ) ...

חוקי ?
לצפיה ב-'זו הטעיה בפרסום'
זו הטעיה בפרסום
16/01/2017 | 16:23
6
98

אם לא רכשת אצלהם דבר, אז זה לא באמת בידייך "לתקן" אותם.  
לצפיה ב-'לא ברור אם זו הטעייה...'
לא ברור אם זו הטעייה...
16/01/2017 | 18:44
5
77
תמיד אפשר לטעון שהמוצרים אזלו.
השאלה היא לגבי גודל האותיות (למטה רשום רק
מוצרים במבצע באותיות שכמובן קטנות בהרבה).
אם זו באמת הטעייה - השאלה היא
איך לתבוע - ברור שלא רק אם קניתי שם.
אוכל בכל מקרה להסב את תשומת לבו של המחוקק.
השאלה - איך.
לצפיה ב-'את צריכה סרגל ומחשבון בשביל גודל'
את צריכה סרגל ומחשבון בשביל גודל
16/01/2017 | 19:22
3
61
לא פחות מ- 30% מגודל האותיות הגדולות. רוצה באמת לחשב את זה? אם המלאי אזל החוק אוסר עליהם להציג את השלט. הפרסום הוא בחלון אמנם, אבל עדיין יש צורך להחזיק מלאי סביר של פריטים במבצע, רק שלא ברור מה הוא מלאי סביר. הכוונה למנוע מצב שבו מדובר  בפריטים בודדים. 
לצפיה ב-'בודאות הרבה פחות מ- 30% מהפונט הענקי...'
בודאות הרבה פחות מ- 30% מהפונט הענקי...
16/01/2017 | 20:49
2
47
של האותיות הגדולות...
ללא כל צורך בסרגל או מחשבון :)
השלטים מכסים גם את תוך החנות כולה.
ושוב נשאלת ה שאלה -
איך באופן מעשי מקדמים את התלונה על הטעייה.
לצפיה ב-'הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן:'
הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן:
17/01/2017 | 00:51
1
32
לצפיה ב-'תודה. אתלונן !'
תודה. אתלונן !
17/01/2017 | 06:24
10
לצפיה ב-'שם החנות? יש בחוק כללים מפורשים באשר לגודל האותיות (פונטים)'
שם החנות? יש בחוק כללים מפורשים באשר לגודל האותיות (פונטים)
17/01/2017 | 09:47
23
בפרסום כזה. היחס בין המחיר המובלט והתנאים באותיות הקטנות. לדעתי יש כאן עבירה על החוק 
לצפיה ב-'מבקשת המלצות לחנויות ש"באמת זולות וכדאיות" בעת שהייה באילת'
מבקשת המלצות לחנויות ש"באמת זולות וכדאיות" בעת שהייה באילת
16/01/2017 | 12:58
10
79
לא קשה מדיי לזהות קניונים באילת. כך שאת זה אני בהחלט אעשה בכוחות עצמי:)

אבל ייתכן שישנן חנויות עודפים/אאוטלט  מסויימות שלא ממוקמות בסביבה התיירותית הידועה,
ואם הן גם מפחיתות מע"מ - הרי שהקנייה בהן משתלמת במיוחד.
לצפיה ב-'תקבלי תשובות טובות יותר'
תקבלי תשובות טובות יותר
16/01/2017 | 13:54
8
86
אם תצייני מה ברצונך לקנות.
לצפיה ב-'תודה.ובכן: אופנה(נעליים וביגוד),טלפון נייד,מכשירי ספורט לבית'
תודה.ובכן: אופנה(נעליים וביגוד),טלפון נייד,מכשירי ספורט לבית
16/01/2017 | 18:18
7
54
אלה התחומים המעניינים אותנו בעיקר.
תודה לכל מי שיאיר עיניי בנושא
לצפיה ב-'KSP זולים יותר באילת'
KSP זולים יותר באילת
16/01/2017 | 18:22
1
25
לצפיה ב-'KSP יותר זולים מאיזה רשת באילת?'
KSP יותר זולים מאיזה רשת באילת?
17/01/2017 | 01:05
10
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי'
למיטב ידיעתי
16/01/2017 | 19:47
2
70
אפנה - בטיילת בדרך מאזור המלונות לקניון הים האדום יש מספר חנויות שלעיתים אפשר למצוא בהן מציאות.  יש גם מצפון לשדרות התמרים (ליד משרדי הממשלה מצפון לשופרסל) (מרכז מסחרי שער העיר
טלפון נייד - כדאי לקנות ברשת כדי  שתהיה לך אחריות גם "בארץ" במקרה תקלה, יש בקניונים, יש דוכנים בקניונים (קניון אייס וקניון מול הים וכן יש חנות של אייבורי  בשדרות התמרים, משמאל, בקטע בין דרך הערבה למשביר לצרכן מצד שמאל.
איני יודע אם לא תידרש תעודת זהות של תושב אילת לצורך פטור ממע"מ, יש מוצרים שהפטור רק לתושבי אילת.
מכשירי ספורט (וגם שאר הדברים שמנית ) ניתן להשיג בקניון ביג (סמוך לכניסה לאילת) וברחובות שמסביבו
לצפיה ב-'ניתן לקנטת טלפון ללא מעמ גם לא לתושבי אילת'
ניתן לקנטת טלפון ללא מעמ גם לא לתושבי אילת
16/01/2017 | 20:48
1
48
אבל רק לשימוש אישי ולא מסחרי.
אחד לאדם ...וגם זה בהצגת ת זהות במקרה של תשלום באשראי.
לצפיה ב-'תודה לברזילי ותודה לך'
תודה לברזילי ותודה לך
16/01/2017 | 21:28
12
לצפיה ב-'האם אתה קונה טלפון סלולרי כי אתה צריך או כי הוא זול?'
האם אתה קונה טלפון סלולרי כי אתה צריך או כי הוא זול?
17/01/2017 | 08:37
1
31
זה פורום צרכנות, וכנראה התשובות שיכתבו לך פה הן שאם אתה לא צריך משהו אז אל תקנה אותו. ככה אתה תחסוך הכי הרבה כסף. לקנות "אופנה, טלפון נייד, מכשירי ספורט לבית" רק בגלל שאתה באילת והמוצרים הללו זולים ב-14.5% זה עדיין להוציא 85.5% יותר ממה שאתה זקוק לו.

לשאלתך, ברשתות האופנה באילת המחירים המוצגים כוללים מע"מ אבל בקופה המע"מ יורד (אלא אם כן צויין אחרת בחנות). ברשתות המסעדנות למשל זה לא קורה והמחירים בתפריטים זהים למחירים בשאר הארץ. לגבי רשתות אלקטרוניקה יש לך את KSP שמהניסיון שלי הם באמת מורידים את המע"מ (במוצרים שפטורים ממע"מ) ולרוב הם גם יותר זולים מהחנויות האחרות. יש מוצרים נקודתיים שמצאתי שחנויות אחרות היו זולות יותר מ-KSP אבל אלו היו מקרים ספורים. במכשירי ספורט לבית אין הרבה מבחר באילת, יש את מגה ספורט שאכן מורידים את המע"מ אבל בהרבה דברים הם לאו דווקא זולים מלכתחילה. מה עוד שמהניסיון שלי מומלץ להביא מתקין שלהם גם אם יש לך ידיים טובות (טרמפולינה לחצר שקניתי מהם הצלחתי להרכיב עם חבר ללא בעיה, אולם אופני כושר ביתיים הזמנתי למזלי מתקין שלהם כי אפילו הוא הסתבך שם בחלק מהדברים).

לצפיה ב-'תודה רבה רבה:)'
תודה רבה רבה:)
17/01/2017 | 13:01
1
לצפיה ב-'פעם ספורט דיפו, היו להם ציוד ומחירים מעולים, אחרי השיפוץ '
פעם ספורט דיפו, היו להם ציוד ומחירים מעולים, אחרי השיפוץ
17/01/2017 | 01:02
34
המחירים עלו...

יש להם סניף אוטלט, מול המשביר, ברחבה של שקם אלקטריק 

מחירים מעולים

לצפיה ב-'זה בסדר אם לא כתוב בחשבונית גז מחיר למ"ק?'
זה בסדר אם לא כתוב בחשבונית גז מחיר למ"ק?
16/01/2017 | 14:48
2
62
מה שמסומן באדום, זה תקין, ככה אמור להיות בחשבוניות?

למשל זה שלא רשום מחיר למ"ק.
או החיוב של 45₪ למי שלא ישלם 2 חשבונות.
או מה זה ה 20.80₪ דמי שימוש?

לצפיה ב-'מה הבעיה ,לא יודע לעשות חשבון?'
מה הבעיה ,לא יודע לעשות חשבון?
16/01/2017 | 15:07
35
זה לא מים ,בגז המחיר קבוע

לצפיה ב-'20.80 זה תשלום קבוע דו חדשי'
20.80 זה תשלום קבוע דו חדשי
16/01/2017 | 19:29
29
קל לעשות חשבון של מחיר למ"ק - אבל אם זה מפריע לך הער את תשומת ליבם
ואשר לקנס - מקובל לתת קנסות על אי תשלום חשבונות בזמן. זה כנראה חוקי, הסנקצי הבאה היא ניתוק הגז והחיבור מחדש כרוך בתשלום.
לצפיה ב-'איפה ניתן לקנות סט מצעים 5 חלקים למיטה מתכווננת '
איפה ניתן לקנות סט מצעים 5 חלקים למיטה מתכווננת
16/01/2017 | 13:09
2
39
2 סדינים, 2 צפיות וציפה זוגית או מצעי פלנל בתפזורת ואני ארכיב לבד את הסט.
לצפיה ב-'אין הבדל בינם לבין מצעים למיטה רגילה'
אין הבדל בינם לבין מצעים למיטה רגילה
16/01/2017 | 13:55
1
38
וניתן לקנותם באותם המקומות
לצפיה ב-'מצעים רגילים ניתן למצוא סט חמישה חלקים למיטה מתכוננת , פלנל '
מצעים רגילים ניתן למצוא סט חמישה חלקים למיטה מתכוננת , פלנל
16/01/2017 | 15:40
33
לא!

לצפיה ב-'שירות תדיראן לתפארת מדינת ישראל...'
שירות תדיראן לתפארת מדינת ישראל...
15/01/2017 | 17:41
13
358
יש לנו מזגן תדיראן. בן 5. 3 שנים היה באחריות ואחרי זה, הציעו לנו לבטח לעוד 3
שנים. ביטחנו. לא זול, אבל שיהיה.
א. בתקופה האחרונה, החל להרעיש. שלחו טכנאי. זה הגיע, פירק את כל
הפלסטיקה שמסביב, והמזגן נהיה שקט. הרכיב, הרים ידיים והלך לדרכו.
ב. קראנו שוב לשירות, והגיע טכנאי בכיר. בתור בכיר, הוא שם פנס על ראשו,
ונראה כמו מי שבא לתקן טילים. הסתכל פנימה (מבלי לפרק מאום) ואמר: "כן.
ברור. זה המאיץ (מניפת הטורבינה שזורקת את האוויר לחדר). יבואו 2 טכנאים (זה
מזגן גדול) ויחליפו. עברו עוד יומיים, וקבעו לנו ביקור.
ג. בא טכנאי אחד. הוא טען שהוא מנוסה והוא "כמו 2". בסבלנות רבה, הוא פירק
את האמאמא של המזגן, והחליף את הטורבינות (יש 2 בטור) ואת המנוע שמפעיל
אותן. הוא הרכיב את המכסים והפעיל את המזגן. רעש כמו זה שהורגלנו אליו לא
היה, אבל כן היה זמזום מעצבן מסוג שונה. הוא טען שאולי זה מהמנוע (החדש)
והלך. כדאי לציין, שהוא עבד כשעתיים עד שארז את כליו והלך לדרכו.
ד. התלוננתי שוב. הפעם הובטח לי שהטכנאי לא יגיע על הבוקר אלא בין 12 ל-14.
בשעה 13:20, הוא התקשר והודיע שהוא "תקוע עם תקלה באזור עפולה ולכן
יאחר" מאחר שלא הגיע עד 16:20, התקשרתי לשירות והתלוננתי על כך, שקודם
כל, הייתה לנו מנקה שניקתה את הבית ולא ממש מתאים לי שאחרי שהלכה הוא
יגיע. שנית, אשתי בדרך הביתה לאחר יום עבודה עמוס, והיא רוצה את השקט
והשלווה שלה. אז... למה דווקא כעת? חוצמזה, שנותן שירות שמתחייב על זמן,
אמור גם לפצות אם הוא מאחר. נכון?
ה. בשעה 18:30 הגיע מתקן הטילים. כן. בדיוק הוא. ההוא, הבכיר. הוא הפעיל
את המזגן והקשיב ברוב קשב לרעש. הוא טען שזה לא המנוע וגם אם יחליף את
המנוע, זה לא יעזור. ואז, הוא התחיל לשאול אותי ואת אשתי שתחיה, מה אנחנו
חושבים: שכן כדאי שיחליף מנוע או שלא, כי ממילא זה לא יעזור. היות שהשעה
הייתה כבר אחרי 19, הצענו לו שילך, יחשוב על מה כן יעזור וייתן תשובה.
ו. וזהו. היום כבר עבר. עוד יום ללא תשובה מתדיראן. ללא טלפון ממתקן הטילים
הבכיר. ואני דווקא שלחתי לו מסרון. כתבתי לו, שנניח שהוא כל כך בטוח שזה לא
המנוע. מדוע לא ניסה לנתק את הזנת החשמל למנוע, ואז היה מקשיב וכן או לא
שומע רעש? אה? רק שאני לא ממש אמור להיות היועץ שלו. הוא לא השיב לי עדיין.
הוא עוד חושב. אחלה שירות יש לתדיראן האלה. לא?
ז. פניתי שוב לצ'אט של שירות תדיראן, ומשם השיבו לי שהתלונה נמצאת בטיפול
והועברה לגורם מטפל. מי? מה? אה. ראש צוות. טוב. נו. נחכה?
ח. שאלה: האם 5-6 ביקורים בגלל אותה קריאה (שלא הצליחו לפתור אותה) ראויים 
לפיצוי?
לצפיה ב-'מסקנה: לא צריך שום ביטוח. רק טכנאי פרטי אמין ומומלץ.'
מסקנה: לא צריך שום ביטוח. רק טכנאי פרטי אמין ומומלץ.
15/01/2017 | 18:21
10
193
לצפיה ב-'איני בוכה על מחיר הביטוח. אני בוכה על אופי השירות ומה מגיע '
איני בוכה על מחיר הביטוח. אני בוכה על אופי השירות ומה מגיע
15/01/2017 | 18:24
9
62
לי בתמורה לאוזלת היד והאיחור.
לצפיה ב-'יש לי טכנאי כבר 20+ שנים. מתי שאני צריך מקבל מענה.'
יש לי טכנאי כבר 20+ שנים. מתי שאני צריך מקבל מענה.
15/01/2017 | 18:28
8
68
בכלל לא מעניין אותי אם זול/או יקר (לוקח מחירי השוק +).

מתקין ומתקן מזגנים במעגלים קרובים ורחוקים של משפחתי/מכרי. לא תמיד נחמד - אבל מקצועי וישר כמו סרגל.
לצפיה ב-'איני יודע היכן אתה גר, ואני כן יודע, שבאזור שלי יש קצת בעיה '
איני יודע היכן אתה גר, ואני כן יודע, שבאזור שלי יש קצת בעיה
15/01/2017 | 18:44
7
59
לאתר איש מקצוע אמין. חוצמזה. הרשיתי לעצמי להניח, שבחברה יש חלפים
מקוריים, ויש בעלי מקצוע שמכירים את המוצרים "על בוריים". יתכן ש.... שגיתי. 
לצפיה ב-'אבי בן,שלח לי בפרטי את כל הפרטים שלך ואבדוק עם מנהל השרות'
אבי בן,שלח לי בפרטי את כל הפרטים שלך ואבדוק עם מנהל השרות
15/01/2017 | 19:52
6
83
הארצי של תדיראן,לפי התאור המנוע שהביאו איננו תקין.
לצפיה ב-'קיבלתי והעברתי לטיפול.'
קיבלתי והעברתי לטיפול.
16/01/2017 | 06:09
5
20
לצפיה ב-'או קיי יוסי. תודה רבה! בכל מקרה, כדאי שתדע, שגם אני התלוננתי'
או קיי יוסי. תודה רבה! בכל מקרה, כדאי שתדע, שגם אני התלוננתי
16/01/2017 | 08:09
4
69
ביום ה' באתר פניות הלקוחות שלהם. נעניתי שהסיפור יועבר לראש צוות וכדומה. 
אבל מכיוון שמדובר כאן באירוע שעבר כבר כמה וכמה גבולות, ומכיוון שאתמול
היה יום עבודה מלא ואיש לא התקשר... מצאתי לנכון להעלות את הסיפור גם כאן. 
* לא ממש "מתאים" שפתרון תקלה יהיה כרוך (לפחות) ב-5 ביקורים, כאשר בשני
מקרים גם הגיע מי שמגדיר עצמו כטכנאי בכיר (שבעצם לא עשה כלום)...
** לא ממש "מתאים", שטכנאי בכיר לא ינתק חשמלית את המנוע, כדי לוודא שהרעש אכן נובע ממנו, ובמקום זאת, ישאל את הלקוח מה עליו לעשות לדעתו של
הלקוח...
*** לא ממש מתאים, שחברה המכבדת את עצמה, לא תפנה בעצמה ללקוח, כדי
להתנצל על אי יכולתו של איש השירות להגיע בזמן, כשהם בעצמם מציעים פיצוי
הנדרש בחוק. איני חושב שאני הוא זה שצריך לנהל את המלחמה המיותרת הזו,
כשברור לכולם שהצדק הוא עמי. ונניח שלא התאים לי בכלל שהאיש יגיע אלי בשעה
כל כך מאוחרת? האם מישהו ניסה בכלל לברר, האם לא יהיה עדיף מבחינתי
לדחות את הביקור למועד אחר? אז לא. גם זה לא קרה.
והעיקר, שיהיה לך אחלה יום יוסי. אני באמת מעריך את נכונותך. 
לצפיה ב-'הועבר ישירות למנהל שרות ארצי'
הועבר ישירות למנהל שרות ארצי
16/01/2017 | 09:58
3
66
בתדיראן לטיפולו האישי כולל ציטוט מה שכתבת .
לצפיה ב-'אתה נכס'
אתה נכס
16/01/2017 | 10:22
1
13
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 10:50
3
לצפיה ב-'תודה רבה! אם וכאשר תהיינה חדשות, אעדכן.'
תודה רבה! אם וכאשר תהיינה חדשות, אעדכן.
16/01/2017 | 11:02
10
לצפיה ב-'לצערנו מזגנים עוד לא ניתן לרכוש באמזון ...'
לצערנו מזגנים עוד לא ניתן לרכוש באמזון ...
16/01/2017 | 12:49
1
54
כשיהיה ניתן הם יתפלאו כמו רשתות הביגוד היום.

לצפיה ב-'עזוב. זה בכלל לפני שציינתי, שכשהמזגן הגיע, הוא בכלל לא פעל.'
עזוב. זה בכלל לפני שציינתי, שכשהמזגן הגיע, הוא בכלל לא פעל.
16/01/2017 | 12:51
58
כשהזמנתי את השירות, הם מצאו חוט מנותק בצמת החוטים. ככה הוא יצא ממפעלי
גריי בסין וככה ביקורת האיכות של תדיראן השאירה אותו
לצפיה ב-'מנסה את מזלי כאן - ציוד החלקה על הקרח'
מנסה את מזלי כאן - ציוד החלקה על הקרח
13/01/2017 | 20:20
18
110
מישהו יודע להמליץ על חנות מקצועית ובעלת מחירים טובים לציוד החלקה על הקרח?
לחלופין, גם חנות בחו"ל בעלת מחירים טובים ושילוח לארץ באה בחשבון.

תודה.
לצפיה ב-'בארץ יש חנות ב"אייס פיקס" בחולון:'
בארץ יש חנות ב"אייס פיקס" בחולון:
14/01/2017 | 22:44
4
49
לא הייתי בה (עד היום הגעתי לשם רק בשעות שבהן היא הייתה סגורה).

בחו"ל אני יכולה להמליץ על Inline Warehouse – יש להם חנות ייעודית לקרח (בה לא קניתי) אבל הם עוסקים יותר בציוד הוקי, אז השאלה מה אתה בדיוק צריך.
לצפיה ב-'תודה, שם הייתי'
תודה, שם הייתי
15/01/2017 | 00:41
3
57
צריך שני זוגות נעלי החלקה (לא הוקי).
הנעליים שהציעו Edea Overture זולות משמעותית באירופה. אז אני מנסה למצוא חנות מעט זולה יותר בארץ אם יש, או חנות אונליין שמוכרת אותן. בארהב גם יקר משום מה, באירופה לא מצאתי בינתיים חנות שמורידה את המעמ המקומי ושולחת במחיר סביר.
לצפיה ב-'אם כך חבל שלא ציינת זאת מלכתחילה...'
אם כך חבל שלא ציינת זאת מלכתחילה...
15/01/2017 | 00:50
1
58
איני מכירה אף חנות אחרת בישראל לציוד החלקה על הקרח (גם אין כאן ממש זירות החלקה רציניות...). אני יודעת שבמרכז קנדה אין; כששאלתי שם, הפנו אותי לחולון.

מניסיוני ציוד ספורט מקצועי שמיובא לארץ די יקר, לא הייתי מפתחת ציפיות למצוא מציאות (אלא אם מחפשים יד שנייה). אבל אם אתה מרוצה מהחברה ויודע בדיוק את המידה הנחוצה, אפשר להזמין מחו"ל. גם זה לא בהכרח זול, אבל בחו"ל אפשר לפעמים ליפול על מבצעים שווים באמת.

אמזון בריטניה שולחת לישראל ללא מע"מ, אבל הזמנתי ממנה בעבר רק מוצרי מדיה (תקליטורים, ספרים) אין לי מושג אם היא שולחת לישראל מוצרים אחרים, וגם בשיטת "גלובל שיפינג" זה עובד קצת אחרת.

נסה לחפש חנויות בגרמניה, יש חנויות גרמניות ששולחות ללא מע"מ (לא מכירה לציוד החלקה, אלא לדברים אחרים).
לצפיה ב-'באמאזון לצערי אין'
באמאזון לצערי אין
15/01/2017 | 10:48
25
אחרת הייתי מזמין בכיף.
יש להם רק כל מני חברות לא ידועות. דברים מוכרים יותר רק מוכרים צד ג' דרך אמאזון לצערי.
תודה בכל אופן.
לצפיה ב-'תבדוק ב*כל* אתרי אמזון. המצאי לא זהה ומה שאחת לא ...'
תבדוק ב*כל* אתרי אמזון. המצאי לא זהה ומה שאחת לא ...
15/01/2017 | 07:48
32
.. שולחת לארץ השניה כן שולחת לארץ.  וגם המחירים לא זהים.
כל אתר הוא עצמאי מבחינת מחירים ותנאים אבל רישום - מספיק רק אחד.

יתרונות נוספים של אמזון זה השירות, ההורדה האוטומטית של מע'מ אם יש והצגת מחיר סופי אצלך בדלת בבית.

amazon.com - אמריקאיי.
amazon.co.uk - בריטי.
amazon.de - גרמני.
וכן הלאה - 13 אתרים.

כמעט בתחתית דף הכניסה תמצא שורה של לינקים לחנויות השונות.
לצפיה ב-'תבדוק באייס מול באילת'
תבדוק באייס מול באילת
15/01/2017 | 09:13
12
43
יש להם מרכז החלקה על הקרח עם חוגים. אני רואה שהמתאמנים / מתאמנות משתמשים בנעלי החלקה פרטיות ולא באלו של ההשכרה.
כאמור לא יודע מחירים. על הנייר זה צריך להיות ללא מע"מ, אבל באילת כמו באילת הנושא הזה גמיש....

לצפיה ב-'תודה, אתקשר'
תודה, אתקשר
15/01/2017 | 10:50
11
33
אם המחיר שונה מהותית, ייתכן ושווה לתת גיחה בשביל 2 זוגות נעליים.
לצפיה ב-'כמה שונה מהותית הוא יכול להיות? גיחה לאילת = מאות שקלים'
כמה שונה מהותית הוא יכול להיות? גיחה לאילת = מאות שקלים
15/01/2017 | 13:55
10
35
בנסיעה או בטיסה... (אלא אם אתה גם ככה גר בסביבה ואז מפתיע שלא ציינת זאת בעצמך).
לצפיה ב-'ברכב ליסינג זול מאוד '
ברכב ליסינג זול מאוד
15/01/2017 | 19:04
9
34
אפשר לשלב עם איזה סוף שבוע שם.
אבל בכל מקרה נראה שלא רלוונטי, התקשרתי אליהם ואמרו בפליאה - חנות? אין לנו שום חנות לציוד החלקה. :(
לצפיה ב-'רק הזמן והלינה כבר עולים יותר... אלא אם אתה בלאו הכי שם'
רק הזמן והלינה כבר עולים יותר... אלא אם אתה בלאו הכי שם
15/01/2017 | 19:19
8
30
בלי קשר או שאתה רוצה להגיע לאילת בכל מקרה. אם זה לא המצב, ההפרש במחיר סופ"ש באילת לעומת סופ"ש במקומות אחרים בארץ יהיה גדול מההפרש שהיית משיג על הנעליים... אגב, לא מפתיע אותי שאין להם חנות, למיטב ידיעתי החנות בחולון היא היחידה בישראל.

ואמנם ציוד החלקה אינו זול, אבל זו השקעה ראשונית לציוד לטווח ארוך, בסופו של דבר העלויות השוטפות כבר גבוהות יותר... כניסה לזירת החלקה עולה כמה עשרות שקלים בכל פעם, אם מוסיפים על כך הדרכה/קורסים זה כבר מאות שקלים... ומדי פעם צריך להשחיז סכינים (בחולון גובים 50 ש"ח להשחזה, לפי השלט שתלוי שם).

לדעתי חפש עוד קצת בגוגל, נסה גם את חצי הכדור הדרומי (באוסטרליה כרגע קיץ, אם כי המשלוחים משם לא זולים). שווה אולי לבדוק גם בקנדה, הם חזקים מאוד בענפי הקרח והשלג, וקנה במחיר הטוב ביותר שתמצא, גם אם לא יורידו את המע"מ או המשלוח יקר. אם המחיר הסופי משתלם יותר מבישראל, זה מה שחשוב בשורה התחתונה. אם ההפרש לא גדול כבר הייתי קונה בארץ, לחסוך את זמן ההמתנה ובעיקר כדי שתהיה לי קצת אחריות במקרה של בעיה.

אגב, אם יש לך גלגיליות להב (רולר בליידס) ללא שימוש (או בשימוש מועט*) עם מרכב (פריים) סטנדרטי ולא ארוך (גלגלים של 80 מ"מ לכל היותר) אפשר להזמין מסין להבים שמתחברים במקום הגלגלים, זה ממש זול (פחות מ-$20).
* לא הייתי מנצלת לשם כך זוג בשימוש שוטף כי זו די התעסקות לפרק ולהרכיב.
לצפיה ב-'ברור - אבל זה תמיד תירוץ טוב לחופשה קצרה'
ברור - אבל זה תמיד תירוץ טוב לחופשה קצרה
15/01/2017 | 20:03
7
24
כל מה שראיתי מארה"ב וקנדה יוצא יקר למדי. משום מה המחיר נטו יקר יותר מאשר המחיר בגרמניה/אנגליה שכוללים את המע"מ המקומי (19/20) אחוז. אוסטרליה סביר יותר אבל לא מצאתי מישהו ששולח.

גלגליות מעולם לא היו לי.
אמנם הפרש העלות אולי 300 ש"ח לזוג מתגמד לעומת ההוצאה על שיעורים וכניסה לאולם, אבל גם זה לא גדל על העצים.

בסופו של דבר ככל הנראה פשוט אלך ואקנה, גם אחסוך את הסיכון של מידה לא מתאימה בדיוק. סתם אני כועס על עצמי שלא חשבתי לקנות לעצמי לפחות לפני שלושה שבועות כשהייתי בגרמניה.
לצפיה ב-'חייבים למדוד ולנסות לפני הקנייה, התאמת המידה היא קריטית'
חייבים למדוד ולנסות לפני הקנייה, התאמת המידה היא קריטית
15/01/2017 | 20:12
6
20
הנעל חייבת לשבת היטב על הרגל אבל לא ללחוץ. נעל קטנה מדי תגרום לך לסבול מכאבים; נעל גדולה מדי תביא לאי יציבות, קריסה ובעיות אחרות. אם אתה טס הרבה לחו"ל נצל את הביקור הבא... זה יחסוך לך גם את תשלום המע"מ בישראל (בהנחה שהנעליים עולות יותר מ-$75, ונעליים טובות עולות יותר).
לצפיה ב-'את הראשונות כבר נקנה כאן אני מניח'
את הראשונות כבר נקנה כאן אני מניח
15/01/2017 | 20:22
5
31
לא משתלם לסבול כמה חודשים עם הנעליים הזוועתיות שמחלקים שם.
לצפיה ב-'אכן, אם הכוונה להירשם לקורס, זה בהחלט שיקול הגיוני'
אכן, אם הכוונה להירשם לקורס, זה בהחלט שיקול הגיוני
15/01/2017 | 20:29
4
23
אבל אם לא בטוחים שזה מתאים כדאי לנסות בכל זאת (עם הנעליים מההשכרה). בפרט במקרה של ילדים, אם לא ברור עד כמה הם רציניים. לפעמים הם נורא מתלהבים ממשהו ואז קונים להם ומהר מאוד ההתלהבות דועכת ונשארים עם ציוד יקר... ואז מנסים למכור אותו ביד2 (ניסית לבדוק אם מוכרים שם?). עוד בעיה עם ילדים (שלא באשמתם, כמובן) היא מידת הנעל המשתנה (מה שגם כן גורם להורים לנסות למכור יד שנייה אחרי שהילדים גדלו). ברולרים יש נעליים מתכווננות לילדים, לא חושבת שזה קיים לקרח (אולי להוקי).
לצפיה ב-'כבר רשומים - וזה לא עבור הילדים :)'
כבר רשומים - וזה לא עבור הילדים :)
16/01/2017 | 09:21
3
14
לצערי ביד 2 אין שום דבר במידות שלנו.

תודה.
לצפיה ב-'מהן המידות שלכם?'
מהן המידות שלכם?
16/01/2017 | 10:35
2
22
הבן שלי החליק מאוד ברצינות, עד שהחלטנו לקנות לו נעליים משלו. גרנו אז בארה"ב, והנעליים היו מאוד יקרות. כמו מתבגר קלאסי, הוא הפסיק להחליק שבועיים אחרי שקנינו את הנעליים. 
הבאנו אותן איתנו בקונטיינר, והן שוכבות איפהשהו בבית. אם אתם מעוניינים, אני אחפש.
לצפיה ב-'43 עבור גבר ו-39 עבור האישה'
43 עבור גבר ו-39 עבור האישה
16/01/2017 | 12:44
1
15
אם במקרה משהו מתאים, נשמח לדעת :)

תודה,
לצפיה ב-'אני אחפש. יש מצב שמדובר ב43.'
אני אחפש. יש מצב שמדובר ב43.
16/01/2017 | 13:46
6
לצפיה ב-'מתלבט בין 3 מדיחי כלים:'
מתלבט בין 3 מדיחי כלים:
14/01/2017 | 20:53
3
50
מדיח הכלים הוותיק התקלקל והגיע הזמן לקנות חדש. אני מתלבט בין 3 מכשירים שהוצעו לי בא.ל.מ.:
1. בוש דגם SMS40E82 שמחירו הסופי הוא 2680 כולל הובלה. יש לו אחריות של בוש לשנה ותמורת 199 ש"ח ניתן להוסיף עוד 4 שנות אחריות מלאות. האחריות ע"י BSH.
2. בלומברג דגם GSN-210P8X  שמחירו1819 ש"ח. באחריות רלקו. שנה אחריות ושנתיים נוספות תמורת 200 ש"ח.
3.AEG דגם 563020wo
שמחירו 2530. שנה אחריות ועוד שנתיים אחריות חלקית תמורת 200 ש"ח. האחריות של מיניליין.
אם נבחר לקנות את הבלומברג או האייאי גי אני מניח שנקבל הנחה מסויימת.
אודה לדעתכם.
לצפיה ב-'היה לי מדיח AEG נהדר במשך 20 שנה'
היה לי מדיח AEG נהדר במשך 20 שנה
15/01/2017 | 10:48
2
43
כשהוא הלך בדרך כל בשר לפני כמה שנים נאמר לי לא להתקרב לAEG החדשים. עכשיו יש לי בוש כבר 8 שנים ועדיין לא יודעת כלום על השרות שלו כי לא נזקקתי. מה שכן, לא יודעת אם זה הדגם שכתבת אבל שיטת הנחת הסכום למעלה ולא בתוך סלסלה במדף התחתון מייצרת המון מקום במדיח.
לצפיה ב-'תודה לך על ההתייחסות.'
תודה לך על ההתייחסות.
15/01/2017 | 15:34
9
לצפיה ב-'א. א.א.ג של היום אינה מה שהייתה פעם. כיום זוהי שותפות עם'
א. א.א.ג של היום אינה מה שהייתה פעם. כיום זוהי שותפות עם
15/01/2017 | 18:18
47
אלקטרולוקס והמכשירים נראים יפים אבל יש השגות בקשר לאיכות והאמינות. 
ב. בוש, שבעבר נחשב נחות מ-א.א.ג, נחשב כיום ליוקרתי ומוביל. למרות זאת, בחנות
לחלקי חילוף, הדעות על המוצרים שלהם אינן טובות במיוחד. אבל אישית, הייתי
מעדיף אותו.
ג. אפשרות אחרת היא ללכת על אריסטון. פחות מוכר. זול יותר ולפחות במכונת
הכביסה, אני מרוצה מהמותג.
לצפיה ב-'"פטנט" של חברות שרות לעקוף את חוק הטכנאים'
"פטנט" של חברות שרות לעקוף את חוק הטכנאים
15/01/2017 | 13:26
2
120
הזמנתי טכנאי שרות לתיקון מכונת כביסה. הטכנאי היה צריך להגיע מ 10 עד 1 בצהריים עם התראה בטלפון של חצי שעה מראש. כשלא יצר קשר עד 1 יצרתי קשר עם החברה. הנציגה התקשרה לטכנאי והוא טען שאני לא עונה לטלפון. ביקשתי ממנה שיאמר איזה טלפון רשום לו- והוא הקריא לה טלפון חסר סיפרה אחת שלי. 
הדבר קרה עוד 2-3 פעמים עם חברות אחרות. לכן אני רואה כאן סוג של טריק לא להיתבע על פי חוק הטכנאים. נכון שתמיד אפשר להשמיע הקלטה של הזמנת השרות עם מספר הטלפון שמסרתי לשרות, אבל זה כבר מתחיל להיות מורכב ולך תמצא מי רשם טלפון לא נכון אם בכלל...
אז שימו לב !
לצפיה ב-'זו לא עקיפת החוק'
זו לא עקיפת החוק
15/01/2017 | 13:52
1
100
בכל מקרה, גם אם לא הצליח ליצור קשר, עליו לבוא בחלון הזמן שנקבע.
לצפיה ב-'עוד משהו... לכל נייד יש 10 ספרות ולנייח 9 כולל קידומת. '
עוד משהו... לכל נייד יש 10 ספרות ולנייח 9 כולל קידומת.
15/01/2017 | 17:37
79
לכן, נותן השיכות תמיד יכול לזהות האם נרשמו כל הספרות. וזה כמובן לפני סיפור "חלון הזמן". שציין ברזילי. 

לצפיה ב-'האם לתאורת חירום יש תוקף, לסוללה שלה? אורך חיים מסוים?'
האם לתאורת חירום יש תוקף, לסוללה שלה? אורך חיים מסוים?
12/01/2017 | 21:15
13
116
קראתי פעם, אך לא כ"כ זוכרת בוודאות.
שנורות חירום כאלה מגיעות עם סוללת עופרת.
לא שזה אומר לי יותר מדי. אבל מה שחשוב זה שאמרו שהיא "מתקלקלת" אחרי כמה זמן.
לא זוכרת כמה. אם זה שנה, שנתיים, או קצת יותר.
רציתי לדעת, אם יש מחיר טוב על תאורת חירום שכזאת
האם שווה לרכוש 2-3 יחידות או שלהפך, זה מסוג המוצרים שכדאי לרכוש בסמיכות השימוש?
כרגע יש. אבל ראיתי מחיר טוב רציתי לרכוש עוד כמה
ואז פתאום נזכרתי שיש את העניין הזה הלא מובן לי עם הסוללה...
מה קורה לה בכלל, אפשר קצת הסבר?
זה כאילו מאבד מהיכולת שלו עם הזמן? מתקלקל?

אם אפשר עוד שאלה, יש לי מנורה כזאת
שמאז שנקנתה קיבלה טעינה של 24 שעות
ומאז מתי שיש הפסקת חשמל, אני מפעילה. מתי שאין כמובן כבויה
איך עלי לדעת מתי להטעין אותה? יש "כלל" מסוים שכל X חודשים צריך להטעין אותה שוב ל 24 שעות?
או רק כשאני אראה שהיא איבדה את כל הסוללה שלה?

תודה רבה על תשובה לשתי השאלות.
לצפיה ב-'אנסה להשיב'
אנסה להשיב
13/01/2017 | 00:21
7
110
1.כאשר קונים תאורת חירום נטענת רצוי לבדוק על האריזה מה שנת הייצור ולקנות משנת ייצור של אותה שנה.לדוגמה מי שקונה לקראת החורף שיוודא כי המנורה מאותה שנה.כמובן אם את קונה החודש סביר להניח כי יהיה רשום שנת 2016 וזה בסדר.
2.יש לנתק את תאורת החירום מהחשמל באופן יזום, לפחות פעמיים בשנה ולתת למנורה לעבוד עד שתכבה ואז לחברה שוב לחשמל.פעולה זו הנקראת פריקה ,עוזרת לשמר את אורך שעות האור שתיתן המנורה בעת הפסקת חשמל.
3. מנסיוני האישי מנורת תיאורת החירום מקיימת לרוב, בשנה הראשונה לשימוש את מספר שעות האור שמצויין על האריזה.
בשנה השניה יורדת העוצמה שלה והיא נותנת כמחצית משעות האור המצויינות על האריזה ובשנה השלישית כשעתיים בלבד.
לכן אני סבור כי יש לקנות תיאורת חירום חדשה כל שנה-שנתיים ורצוי כמה שיותר זול וכמה שיותר שעות תאורה.בנוסף סביר להניח כי תאורת חירום עם המון מנורות-נורות תאיר לפחות זמן כי הבטריה מספקת אנרגיה להרבה נורות בבת אחת.לכן לטעמי עדיף תאורת חירום עם מספר נורות בינוני.
4.על תאורת החירום להיות מחוברת כל הזמן לחשמל במצב של טעינה מתמדת(ראי דף ההוראות להפעלה ,על איזה מתג לכוון אותה) ואז בהפסקת חשמל היא תתחיל לפעול ולהאיר אוטומטית וכאשר החשמל יחזור היא תמשיך להיטען באופן אוטומטי.
5.אני אישית משלב בעת הפסקת חשמל ,את האור מתאורת החירום ,עם אור מנרות שהוא אור רומנטי צהבהב המזכיר לי תקופות ישנות ולכן מסתפק במיתקן בודד של תאורת חירום.
6.דבר אחרון,בתאורת חירום החלק היקר ממחירה היא הבטריה הנטענת.מחירה של בטריה כזו בנפרד מאוד גבוה וכמעט ואי אפשר למצוא לקניה רק אותה באופן ספציפי.בנוסף לא כל בטריה תתאים לתאורת החירום הספציפית שלך.כך שפעם בשנה-שנתיים כדאי לקנות תאורת חירום חדשה עם כמה שיותר שעות אור וכמות נורות בינונית ולא הכי גבוהה שיש.
לצפיה ב-'לגבי הסעיף האחרון'
לגבי הסעיף האחרון
13/01/2017 | 10:25
69
עבדתי במקום שהחזיק כמה מאות יחידות של תאורת חירום. יש למצוא רק את הסוללה (תלוי בדגם מין הסתם), ואכן הנוהל היה להחליף סוללות ולא את כל היחידה כי זה דווקא היה זול יותר, למרות שזה דרש יותר זמן עבודה. לאחר שהוחלפו פעמיים סוללות בפעם השלישית שהסוללה מתה היחידה כולה כבר נחשבה למיושנת והוחלפה בשלמותה.
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
13/01/2017 | 12:13
5
67
המוכר שמכר לי תאורת חרום המליץ על פריקה לעתים תכופות יותר, כל שלושה חודשים. אין לי מושג אם זה באמת נחוץ, אבל אני פועל בהתאם לעצה הזאת, ותודה ללוח השנה של גוגל.

כמו כן, אם למישהו יש ספק, לקנות רק עם נורות לד (LED) שכן הן צורכות הרבה פחות אנרגיה, כלומר יספקו אור למשך זמן רב יותר.

ולבסוף, האיש שייצר דינמו קטן שיאפשר לדווש וטעון את הסוללה אם הפסקת החשמל מתארכת, יעזור להפוך את הדבר המעצבן הזה לחוויה משפחתית (ואלי גם יעשה כמה ג'ובות אגב כך).
לצפיה ב-'לגבי השורה האחרונה/תחתונה שלך ..'
לגבי השורה האחרונה/תחתונה שלך ..
13/01/2017 | 12:53
1
66

האחיינים שלי מאוהבים בזה
לצפיה ב-'היו לי כבר כמה פנסי לד נטענים ידנים וכולם מתו מהר כאלה:'
היו לי כבר כמה פנסי לד נטענים ידנים וכולם מתו מהר כאלה:
15/01/2017 | 00:55
22
בד"כ הכפתור נתקע / השתחרר / נפל / הפסיק לעבוד...

הסוג של איקאה מחזיק טוב? נוח לסובב? (מהתמונה זה לא נראה נוח).
לצפיה ב-'הבעיה היא שבשביל זה צריך להחזיק בבית מתלה בגדים'
הבעיה היא שבשביל זה צריך להחזיק בבית מתלה בגדים
13/01/2017 | 13:44
1
65
או כמו שחלק מהאנשים קוראים לו בטעות 'אופני כושר', ולמי יש כח באמצע הפסקת חשמל להתחיל לפנות את הבגדים חזרה לארון?
אחרי זה לחבר לעסק דינמו זה כבר שטויות.
לצפיה ב-'חשבתי על משהו צנוע יותר'
חשבתי על משהו צנוע יותר
15/01/2017 | 12:27
13
מהסגנון הזה כשהוא מוכלא עם מישהו מההמשפחה הזאת. נראה לי שלא צריך להיות יקר להוסיף לזה שקעים שיספקו מתחים שונים לטעינת הטלפון, הפנס, הטאבלט ופיצ'יפיקס דומים. הייתי משווק את זה תחת השם "הגנרטור האנושי" שמבטיח לא רק טעינה של המכשירים אלא גם את בריאות הלב
13/01/2017 | 18:37
51
הקפדנו על כך. תאורת החירום שלנו היא עם 40 לדים.
בפריקות היא פעלה רצוף מעל 3 ימים. היא מחוברת כל הזמן לחשמל, ואפלו היא נמצאת על מצב OFF, כדי שאם תהיה הפסקת חשמל ביום, כשאנחנו לא בבית, היא לא תפעל. (בזמן סערה, אני מעבירה למצב פעיל)
בסערה האחרונה היתה הפסקת חשמל ארוכה, דווקא אז היא פעלה רק כשלוש שעות...
וגילה היה פחות משנה.
לצפיה ב-'בעיקרון לסוללות יש זמן חיים מוגבל של 2-3'
בעיקרון לסוללות יש זמן חיים מוגבל של 2-3
13/01/2017 | 15:49
4
58
תלוי גם בכמות השימוש.
בעיקרון יש סוגים שונים של סוללות.וכדי להחליף צריך לדעת באיזוה סוג סוללה מדובר (ניקל קדמיום,עופרת וכו' ),בד"כ במחירים של 30-70 שקל זה לא שווה את ההתעסקות וקונים מנורה חדשה זאת בניגוד למוצרים יקרים יותר כמו אל-פסק שם ניתן לפתוח את המוצר ולהחליף בזול סוללה.
מה גם שלא ברור אופי השימוש,האם את תשתמשי במוצר כפנס,או שהמוצר מחובר קבוע חשמל ונדלק לבד כשהחשמל מפסיק?
לצפיה ב-'אפשר להתעלק בבקשה? אצלי גם משמש כפנס, לא מחובר תמיד לחשמל'
אפשר להתעלק בבקשה? אצלי גם משמש כפנס, לא מחובר תמיד לחשמל
14/01/2017 | 21:24
2
167
האם זה לא טוב?
פשוט ממגבלות של שקעים, אין מספיק שקעים פנויים. ממש אין אפשרות.
רק להטעין, ואז לנתק ולאחסן בצד עד שיש הפסקת חשמל להפעיל, שוב לאחסן.
כמובן מקפידים על פריקה מלאה כל 3 חודשים וזה גם מה שאני ממליץ לשואלת השאלה.
לפרוק כל 3 חודשים להשאיר דלוק. אומרים שזה בריא לסוללה.

אבל האם זה שאצלי זה לא מחובר תמיד לחשמל, כמו אצל חלק, זה לא טוב?
פשוט אין אפשרות לחבר אין שקע פנוי שלא משתמשים בו.
לצפיה ב-'כשאנחנו זקוקים לפנס חירום פשוט משתמשים בזה של הסלולרי...'
כשאנחנו זקוקים לפנס חירום פשוט משתמשים בזה של הסלולרי...
15/01/2017 | 00:57
56
למרבה השמחה לא קורה הרבה, ומספיק (די והותר) לדקות הדרושות פה ושם. בלאו הכי בלי חשמל אין לנו ממש מה לעשות בבית בשעות החשכה (אלא אם אנחנו ישנים) אז אם מדובר בהפסקת חשמל ארוכה, אורזים, מתקפלים ונוסעים למקום אחר.
לצפיה ב-'תראה..'
תראה..
15/01/2017 | 21:16
12
כמו שנאמר,הפסקות חשמל זה לא משהו נפוץ ככה שאני לא רואה יתרון בלהחזיק מנורת חירום בהטענה רציפה בעמדת "היכון" למקרה שהחשמל יפול.
עבורי מספיק פנסים על סוללות רגילות במגירה של המטבח 

לגבי הסיפור של הפריקה כל שלושה חודשים.תלוי בסוג הסוללה (יותר נכון בטכנולוגיה של הסוללה ,כלומר החומרים הכימיים)

לצפיה ב-'גם באלפסק צריך להחליף סוללה כל שנתיים שלוש'
גם באלפסק צריך להחליף סוללה כל שנתיים שלוש
15/01/2017 | 12:27
29
וזה לא ממש זול.
אבל לפני כמה חודשים כתבתי על פיזור תאורת החרום שלי, מאז כל המנורות התפגרו
חוץ מאחת שהיא שונה והייתי צריך לקנות חדשות.
שלוש החדשות עלו פחות מסוללה אחת לאלפסק.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פורום עסקים
פורום עסקים
פורום מאמן אישי- זוגיות
פורום מאמן אישי לחיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה