לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1934519,345 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-' החיפוש היחודי של הפורום בהודעה הבאה'
החיפוש היחודי של הפורום בהודעה הבאה
28/05/2018 | 06:57
1
140
לצפיה ב-'מנוע חיפוש ייעודי לדיווחים מסעדות'
מנוע חיפוש ייעודי לדיווחים מסעדות
31/05/2018 | 09:42
272
להבדיל ממנוע החיפוש של תפוז, שהוא מנוע חיפוש גנרי, המנוע הזה מיועד אך ורק לדיווחים על מסעדות, כולל חיפוש גיאוגרפי לפי מקום. לינק למנוע.

מה תוכלו למצוא שם?
דיווחים על מסעדות בארץ ובעולם, הן של כותבים בפורומים ובבלוגים נבחרים והן ביקורות של מבקרי אוכל מהתקשורת (אגב אם אתם מכירים פורום או בלוג שווה להוסיף - שלחו לי מסר). על מסעדות בארץ נכנסים רק דיווחים עם "בשר" ולא נכנסים brief-ים קצרים שאינם דיווח מלא. בחו"ל, בגלל מיעוט החומר, ייכנסו גם המלצות קצרות ללא דיווח.

איך מחפשים?
מומלץ לכתוב את שם המסעדה או חלק מהשם בטקסט החופשי, ולאחר מכן ללחוץ בטבלה על הלינק עם שם המסעדה ואז תקבלו גם מידע עליה (טלפונים, לינק לאתר וכו'). המידע באדיבות RestDB וגוגל מפות. ניתן גם לחפש על פי שם של מקום. בארץ ניתן להוסיף גם לחפש ברדיוס ממקום כלשהו.

תהנו!
לצפיה ב-'כמה קצרים '
כמה קצרים
22/06/2018 | 19:40
15
52
לצפיה ב-'שיפודי חן- רמת גן '
שיפודי חן- רמת גן
22/06/2018 | 19:50
10
183
לא מזמן קראתי פה המלצה על המקום. ביקרתי שם לא מזמן.
מדובר בשיפודיה עם מגוון די רחב, בנוסף לשיפודים הסטנדרטיים יש שם חלקי פנים, כבד אווז ועוד.
הזמנו 2 שיפודי פרגית ושווארמה בצלחת. השיפודים מגיעים עם כמה סלטי פתיחה (כרוב, חמוצים), ציפס, חומוס, סלט ירקות.
השווארמה (פרגית או הודו) היתה טובה, מתובלת טוב, שומנית במידה, טעימה בסך הכל. לא יוצא לי לאכול הרבה שווארמה אבל היא היתה בהחלט טעימה. הפרגית היתה סטנדרטית. עד כאן הכל בסדר.
אבל כל המסביב לא אהבתי- נתחיל עם הציפס.  אני מת הצ'יפסים הקראנצ'ים של שיפודיות טובות. הציפס כאן לא היה פריך מספיק, סתם ציפס בנאלי.
החומוס היה תעשייתי, הסלט היה טרי אמנם אבל בלי טיפת תיבול. על הכרוב ושאר הסלטים חבל להרחיב מילים.
לסיכום- בשר טוב, כל השאר סתם אחד גדול. יש מספיק שיפודיות שגם כל המסביב שלהם טעים. לא ממליץ

לצפיה ב-'זו השיפודיה בבן גוריון פינת שד' ירושלים?'
זו השיפודיה בבן גוריון פינת שד' ירושלים?
23/06/2018 | 21:13
8
25
לצפיה ב-'ברחוב מלכי צדק'
ברחוב מלכי צדק
24/06/2018 | 10:13
7
18
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
24/06/2018 | 15:56
6
9
לצפיה ב-'ברח' מלכי צדק, רמת השקמה. ליד דרך הטייסים'
ברח' מלכי צדק, רמת השקמה. ליד דרך הטייסים
24/06/2018 | 19:20
5
10
לצפיה ב-'תודה, בדקתי. רמת שקמה לוותיקי ר"ג מוכרת כסלמה ג'...'
תודה, בדקתי. רמת שקמה לוותיקי ר"ג מוכרת כסלמה ג'...
24/06/2018 | 19:44
4
19
נסה בהזדמנות את השיפודייה במודיעין בלוק או שניים לפני שד' ירושלים ברמת גן.
לצפיה ב-'את מתכוונת'
את מתכוונת
24/06/2018 | 20:01
3
18
לשיפודי סמי?
לצפיה ב-'אולי...השם לא זכור לי. בצד המזרחי של בן גוריון'
אולי...השם לא זכור לי. בצד המזרחי של בן גוריון
24/06/2018 | 20:16
10
וטיפה צפונית משד' ירושלים. שנים כבר לא יצא לי להיות שם.
לצפיה ב-'בדקתי בגוגל. אכן שיפודי סמי.'
בדקתי בגוגל. אכן שיפודי סמי.
24/06/2018 | 20:21
1
7
לצפיה ב-'פעם היו האב ושני בניו'
פעם היו האב ושני בניו
24/06/2018 | 20:25
10
והמקום הדרדר בשנים האחרונות,לאחר שלהם נמאס לעבוד קשה ואחרים מנהלים אותו,
בכל זאת אני זוכר להם חסד נעורים.
לצפיה ב-'לא מתה עליהם'
לא מתה עליהם
24/06/2018 | 10:13
76
חברה שלי גרה ממש ליד, ולקחנו משם אוכל כמה פעמים. הבשר כמו שכתבת, סטנדרטי, וכל השאר, כולל המקום עצמו, לא משהו.
לצפיה ב-'מפגש הפלאפל התימני גבעתיים'
מפגש הפלאפל התימני גבעתיים
22/06/2018 | 19:57
169
טרי טרי  מהיום.
לקחנו פלאפל ופיתה ופרגית בצלחת עם אורז.
הפרגית היתה פרגית , האורז היה אורז. לא ציפיתי ליותר או פחות מזה.
אבל ממקום שקורה לעצמו מפגש הפלאפל ציפיתי לפלאפל ראוי. בראש ובראשונה שיהיה לוהט. אז זהו שלא, הפלאפל היה חם אבל לא לוהט כמו שהוא צריך להיות. בדיוק כמו בפעם הקודמת שהייתי שם. כנראה לא מבינים שם את ההבדל בין פלאפל שיצא עכשיו מטיגון לפלאפל שעמד בחוץ.
בנוסף לטמפרטורה גם הטעם שלו היה תפל.
בקיצור- לכו פלאפל הכהנים ממול

לצפיה ב-'אמורה מיו '
אמורה מיו
22/06/2018 | 20:07
184
אחד המקומות שהם כנראה מהיותר מצליחים בתל אביב (טוב יש לא מעט כאלה)
אין מקרה שאני עובר והמקום לא מפוצץ.
שישי בערב, לפני שבועיים, שעה 22:00 המקום לא מפוצץ אבל מלא ברובו. היו כמה שולחנות פנויים והתיישבנו באחד מהם.
מכייון שהמנות כאן נדיבות, זמנו רק עיקרית לכל אחד.
אני לקחתי פטוציני עם תרד ומסקרפונה. מנה שכבר אכלתי כאן בעבר והיא היתה מצוינת.
גם הפעם היא היתה מעולה. הפסטה מבושלת בדיוק אל דנטה, הרוטב עגבניות טעים מאוד, הורגש שיש בו עומק, בצד הונח כדור ענק של מסקרפונה. ערבבתי את חלקה (לא את כולה, לא רציתי לצאת בתחושת כבדות) עם הפסטה והטעמים השלתבו מצוין. אולי זו פסטה קצ בנאלית, אבל לי היא היתה טעימה מאוד.
האישה לקחה פסטה ראגו. החלק הטוב היו הפסטה והרוטב שהיו טעימים. אבל הבשר היה לא מוצלח, לא היה לו טעם כמעט והוא היה בתור קישוט. איפה העומק של ראגו מוצלח במיטבו?
לסיכום- הפסטות כאן טובות, אבל כדאי להמנע מכל מה שקשור לבשר. גם בפעם קודמת לקחתי כאן מנה עם בשר (ניוקי פילה בקר) והיה ניכר שהאיכות שלו ירודה.
לצפיה ב-'גוסטו בכיכר רבין '
גוסטו בכיכר רבין
22/06/2018 | 20:19
1
197
עוד איטלקית שמזמן לא הייתי בה, לפני שנתיים פעם אחרונה.
הגענו בספונטניות ונמצא לנו שולחן פנוי אחד בפנים.
למנות הראשונות לקחנו ניוקי סולת וברזאולה.
הברזואלה היתה חביבה. בשר עם איכויות סבירות ותיבול דומיננטי של שמ"ז, בלסמי, עגבניות, בצל סגול ועוד. התיבול היה מוצלח ומנה בסך הכל טעימה
פחות טוב היה הניוקי סולת. הגיעו 3 כדורים כגולים גדולים של ניוקי.
הם היו דחוסים וטעמם תפל. הם הזכירו לי עוגה לא מוצלחת.

עיקריות:
אני לקחתי פנה קרבונרה (במקום בייקון היה טלה),  אחת המנות שקשה לי לעמוד בפניהן.  מנה נהדרת, הכל השתלב נפלא, והכי חשוב לא היתה מוצפת ברוטב כמו שקורה לעתים בקרבונרה.
האישה לקחה פסטה בולונז. היא אהבה, הפסטה טובה והבשר יותר מוצלח מאמורה מיו.
שילמנו 230 שקל כולל קפה.
לסיכום- מסעדה קטנה וטובה, שום דבר יוצא דופן אבל אוכל איטלקי טעים וראוי.

לצפיה ב-'צריכה לנסות שם פעם את הפסטות'
צריכה לנסות שם פעם את הפסטות
24/06/2018 | 10:14
85
אכלנו שם תמיד רק פיצות.
לצפיה ב-'מחפשים מסעדה לארוחה משפחתית חגיגית.'
מחפשים מסעדה לארוחה משפחתית חגיגית.
24/06/2018 | 11:06
19
84
12 בני משפחה, שגרים בין הקריות לבאר שבע, רוצים להפגש לארוחה.
מפגש מסובך. 2 צמחוניות על גבול הטיבעונות, 1 עם רגישות ללקטוז, 3 קרניבורים, 2 פודיס, 2 שאוהבים רק אוכל פשוט. לפחות אין אף אחד ששומר כשרות. בנוסף גם לא רוצים להכנס לפקקים של תל אביב, ומעדיפים שיהיה לא רחוק מידי מאמצע הדרך. אנחנו לא מצליחים למצוא מקום שיתאים לכולם. 
יש למישהו רעיון?
לצפיה ב-'יש מקום בשם ראצ'ה בנווה צדק'
יש מקום בשם ראצ'ה בנווה צדק
24/06/2018 | 13:17
10
68
אפשר להזמין שם מקום לאירועים גדולים.
התפריט שם די מגוון, מבחינה צמחונית, טבעונית ולאנשי בשר.
זו מסעדה גרוזינית.

לצפיה ב-'תודה. נכנס לתל אביב רק אם לא תהיה ברירה.'
תודה. נכנס לתל אביב רק אם לא תהיה ברירה.
24/06/2018 | 13:21
7
14
לצפיה ב-'אז האופצייה הכי טובה בעיניי זה Arabica בבאר שבע'
אז האופצייה הכי טובה בעיניי זה Arabica בבאר שבע
24/06/2018 | 15:39
6
39
התפריט סופר מגוון. יש שם שלל אופציות לטבעונים לצמחונים לאוהבי הבשר והדגים ובכלל.

המקום מאוד גדול ויכול להכניס משפחה גדולה, רצוי להזמין מראש, אז ידאגו שיחברו לכם כמה שולחנות ביחד...

המסעדה כשרה.
אם הבילוי שלכם בשישי בערב או שבת צהריים, אז אחשוב על משהו אחר.
לצפיה ב-'כנראה בשבת, כדי שגם החייל'
כנראה בשבת, כדי שגם החייל
24/06/2018 | 15:55
5
34
יוכל לקחת חלק בארוחה.
קצת רחוק לצפוניים, לא?
לצפיה ב-'כן הנקודת חיפוש שלך מאוד גדולה'
כן הנקודת חיפוש שלך מאוד גדולה
24/06/2018 | 16:17
4
31
אבל המרכז, זה בין לבין כזה...

הנה כמה אופציות מהצפון, וכמה מהצפון מקומות ששווה להגיע.

הצוק
ראש הנקרה.

יאן יאן
מסעדה סינית. דרך יפו 26, חיפה.

גוסטינו
מסעדה איטלקית. צפצפה, רמת ישי.

ויני השמן
אוכל איטלקי. הסולל8, קרית אתא.
לצפיה ב-'מעבירה, אבל הפעם הכל צפוני. אין בשרון משהו מתאים?'
מעבירה, אבל הפעם הכל צפוני. אין בשרון משהו מתאים?
24/06/2018 | 16:23
3
7
לצפיה ב-'התמקדתי יותר על בילוי גדול ותפריט מגוון'
התמקדתי יותר על בילוי גדול ותפריט מגוון
24/06/2018 | 16:45
2
27
ואין הרבה מסעדות כאלה.

בכללי, אם זה הייתי אני, הייתי פשוט עושה את זה בבית יחסית גדול, ולגבי האוכל, מגוון בעצמי. ולגבי הבילוי עצמו, אפשר לראות מה כולם אוהבים ולבחור לפי זה.
לצפיה ב-'תודה. 12 אנשים זה כל כך גדול?'
תודה. 12 אנשים זה כל כך גדול?
24/06/2018 | 17:11
1
23
כבר הלכנו שמונה כמה פעמים, והרגשתי שזה שולחן סטנדרטי למדי. לא חשבתי שאנחנו נחשבים קבוצה ממש גדולה.
הגיוון הוא באמת בעיה.
לצפיה ב-'רוב המסעדות הרציניות יתמודדו עם שולחן של 12 אנשים'
רוב המסעדות הרציניות יתמודדו עם שולחן של 12 אנשים
24/06/2018 | 17:46
21
לכן חשוב להזמין מראש ולתת להם להיערך לכך.
לצפיה ב-'זו באמת מסעדה מוצלחת...'
זו באמת מסעדה מוצלחת...
24/06/2018 | 16:32
1
40
היתי שם לפני כשנה וחצי עם תייר מגרמניה, ביום חורף גשום.
לאחר התלבטות, לאיזה מסעדת בשרים ללכת, החלטנו ספונטנית לבחור בגרוזינית.
ישבנו על הבר ונתנו לברמן להזמין בשבילנו.
כל מנה היתה טובה מקודמתה !

לצערי לא זוכר את המנות שאכלנו (וגם לא את המחירים), אבל יצאנו מאוד מרוצים.

לצפיה ב-'יחסית התמורה טובה בכל מה שקשור למחיר'
יחסית התמורה טובה בכל מה שקשור למחיר
24/06/2018 | 16:47
26
גם בשביל אירועים גדולים יחסית על שולחן האבירים.
האוכל בהחלט טעים.

לצפיה ב-'תבדקי תפריטים במקומות הבאים(אמצע הדרך לא תל אביב)'
תבדקי תפריטים במקומות הבאים(אמצע הדרך לא תל אביב)
24/06/2018 | 14:44
2
49
תל יצחק
קופינאס בצור משה
יונס-אבן יהודה
קליפטו-ביתן אהרון
לצפיה ב-'וגם גרציא בהעוגן'
וגם גרציא בהעוגן
24/06/2018 | 14:49
11
לצפיה ב-'וגם עדנה ברמת השרון.'
וגם עדנה ברמת השרון.
24/06/2018 | 15:43
6
לצפיה ב-'תודה, שולחת לכולם. מה דעתכם על גוז' ודניאל?'
תודה, שולחת לכולם. מה דעתכם על גוז' ודניאל?
24/06/2018 | 16:05
3
6
לצפיה ב-'גוז' ודניאל טובה לדעתי'
גוז' ודניאל טובה לדעתי
24/06/2018 | 17:42
2
28
והתפריט מספיק מגוון בשביל שאנשים עם טעמים והעדפות שונות ימצאו מה לאכול ממנו.
לצפיה ב-'תודה. עכשיו נשאר רק '
תודה. עכשיו נשאר רק
24/06/2018 | 17:50
1
24
לקוות ש12 אנשים שונים יגיעו לתמימות דעים בבחירת המסעדה.
לצפיה ב-'שלחי לכולם קישור לתפריט המסעדה'
שלחי לכולם קישור לתפריט המסעדה
24/06/2018 | 18:47
3
לצפיה ב-'עוד כמה הצעות'
עוד כמה הצעות
24/06/2018 | 19:29
15
קפה טאטי בגבעתיים- אוכל טוב, מגוון, יכול להתאים לכולם.
נונו בהוד השרון- פסטות מעולות ופיצות טובות, יש גם מנות בשר. אחלה מסעדה.
גם עדנה ברמת השרון מצוינת.
מכולן הייתי הולך על טאטי
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
24/06/2018 | 10:24
3
9
לצפיה ב-'הייתה לי פגישה ב'ביגה' איילון'
הייתה לי פגישה ב'ביגה' איילון
24/06/2018 | 12:35
129
דבר ראשון, המקום מעוצב מאוד יפה, אהבתי את הצבעים, המקום מואר.
אכלתי מהתפריט הטבעוני.
הזמנתי לעצמי שקשוקה אנטיפסטי, המנה נראתה יפה לעין, והיה לי טעים, כמובן שהיא הגיעה לוהטת אז חיכיתי טיפה כדי שיתקרר, המנה הגיעה עם סלט ולחם, אז נשנשתי מהסלט והלחם עד שהמנה תתקרר, וכמובן שתיתי אחד המיצים המסקרנים שלהם, מיץ ירוק עם מלפפון, מודה שהיה מוזר וטעים. כשהשקשוקה שלי התקררה, טעמתי ממנה קלות, מאוד אהבתי את הטעם השילוב של ירקות השורש עם רוטב השקשוקה הקלאסי.
בסך הכל אחזור למקום הזה שוב, ואולי אנסה את סניף שרונה פעם הבאה, כי אני אוהב את הפסטורליות.

הצילום של מנת השקשוקה נלקח מהאתר של המסעדה. אני באופן אישי לא אוהב לצלם מנות כשאני מבלה במסעדה כזו או אחרת.
לצפיה ב-'אכלנו את הסנדביצ'ים של רזי ברווזי '
אכלנו את הסנדביצ'ים של רזי ברווזי
24/06/2018 | 13:10
112
התחשק בצהרים משהו קצר שלא דורש יותר מדי זמן ונזכרנו בסנדביצ'יה של רזי. מקום לא גדול בטשרנחובסקי, לא רחוק מגן מאיר.

הקטנה אכלה כריך מקרוני וגבינה, וקצת חלפיניו מעושן שכמובטח לא היה מאד תוקפני. האישה אכלה אותו דבר עם תוספת קורנדביף. כריך מאד נחמד, עם טעם מעושן, ורק יש לקחת בחשבון שחלק לא קטן מהמילוי שלו נופל תוך כדי אכילה.

אני התפרעתי עם כריך כרוב סגול, גבינת עיזים וצ'אני אגסים. לטעמי אפשר היה להסתפק בכמות קטנה יותר של כרוב בתוך הכריך. הוא מולא בנדיבות רבה מדי. אבל לא היתה בעיה להוציא, וזה מה שעשיתי, ואז גם אפשר היה להרגיש יותר טוב את השילוב עם המרכיבים. סנדביץ' צמחוני מאד מיוחד, שונה מאד ממה שבדרך כלל מוכרים בעיר.

סך הכל טעים. נחמד. שונה. בהחלט שווה לתת את הצ'אנס. אבל... כריך זה כריך, והמגוון שם לא עצום, כך שלא נראה לי שנחזור בזמן הקרוב.

לצפיה ב-'אוכל בית אצל חברה'
אוכל בית אצל חברה
24/06/2018 | 17:52
37
בשישי נסעתי לחברה חיפאית שחגגה בשבת יום הולדת.

צפינו במשחק של ברזיל-קוסטה ריקה, ושתינו בקבוק שנין בלאן כרם יחיד של יקב מדבר. בדיוק היין לאחר צהריים חם, על מרפסת מול הים. אכלנו מנה תורכית שאמא של החברה הביאה - פרוסות תפוחי אדמה וקישואים מטוגנות ועליהן יוגורט סמיך עם המון (אבל המון) שום. מנה קלילה וטעימה להפליא של ירקות שטוגנו היטב והומלחו קלות. אם היו ערפדים בסביבה, הם ברחו מהר מאד.
לצפיה ב-'מקומות מעניינים לעצירה בדרך לאילת'
מקומות מעניינים לעצירה בדרך לאילת
21/06/2018 | 15:35
9
78
מישהו יכול להמליץ על מקומות מעינינים לאו דווקא מוכרים שכדאי לעצור בהם בדרך ל / מ אילת?
כל דבר הולך.
תודה!

לצפיה ב-'לשה במצפה רמון- כריכים ומאפים '
לשה במצפה רמון- כריכים ומאפים
21/06/2018 | 17:13
45
לצפיה ב-'יש כמה מקומות'
יש כמה מקומות
21/06/2018 | 22:30
2
133
בסוף כביש 6 - השמורה 215 בכניסה לשמורה פורה. כריכים, שניצלים, שקשוקה.

חוות קורנמל - גבינות עיזים טובות. יחסית יקר.

צוקים על כביש הערבה - מסעדה גרמנית בשם אורסולה, ו- ROUTE 90 לכריכים וארוחה קלה יותר.

לצפיה ב-'תודה על המענה המהיר '
תודה על המענה המהיר
22/06/2018 | 09:21
1
23
לצפיה ב-'בשמחה רבה'
בשמחה רבה
22/06/2018 | 09:50
79
אתה מוזמן להירשם לתפוז, ולחזור לספר לנו איפה ומה אכלתם.

נסיעה טובה.
לצפיה ב-'בדרך חזרה'
בדרך חזרה
22/06/2018 | 15:22
112
נתקלנו בחיפוש באיזה מקום של אורסולה ליד צוקים. זו מישהי מדרום גרמניה שפתחה מקום עם מאכלים שעליהם גדלה בארץ המקום. מנות עם שמות מוזרים כמו צוויבאלקוכן מככבים בתפריט שלה (צריך לדלג על החלק הראשון של התפריט שהוא הפחות מקורי) והקינוחים כל מיני עוגות לינצר (אין לי מושג מה זה למרות הייקיות של) וכמובן שטרודל תפוחים וכל השילוב הזה שכל כך לא קשור לערבה... מאד עורר את הסקרנות.

אבל עד שהתאפסנו על עצמנו חלפנו כבר על פני המקום ולא התחשק לנו להסתובב חזרה. אתה מוזמן לנסות.

בחוות קורמנל אהבנו בעיקר את המאפים. ראוי לציין שהמטבח שם פתוח רק מעשר בבוקר.

לצפיה ב-'אורסולה בצוקים חביבה '
אורסולה בצוקים חביבה
22/06/2018 | 19:25
92
אכלתי שם לפני שבועיים, אוכל גרמני, בעיקר נקניקיות ועוד כל מיני מאפים גרמניים לא מוכרים.
אכלתי שם נקניקיות ברוטב קארי עם שפצלה, האישה הזמינה עוד  מנה של נקניקיות עם תפו"א ווכרוב כבוש ולילד שניצל. הנקניקיות עם הקארי, היה מוצלח זה לא קארי הודי או תאילנדי אבל זה טעים. גם השאר היה טוב, שום דבר מיוחד אמנם אבל ביחס לשאר המקומות בדרך זה עדיף בעיניי.
לצפיה ב-'במתחם של צוקים איפה שאורסולה, יש גם מעדניה חביבה עם סנדווצים'
במתחם של צוקים איפה שאורסולה, יש גם מעדניה חביבה עם סנדווצים
24/06/2018 | 14:51
33
מעולים
שכחתי את שמה אבל אכלתי לפני חודש..
לצפיה ב-'זו הרשימה שלי'
זו הרשימה שלי
24/06/2018 | 15:53
1
42
Vegan Express
מסעדה טבעונית. עין שחם 10, מצפה רמון.

בית האוכל הבוכרי
אוכל ביתי. הכרם 17, אשקלון.

ערביקה
ביסטרו כשר. הרצל 12, באר שבע.

OLLA
מסעדה איטלקית. תרשיש 7, אילת.

CANCUN
מסעדה ומעדנייה. ייצור ושיווק בשר, דגים ופירות ים. האורגים 19, אשדוד.

לצפיה ב-'אולה אינה איטלקית'
אולה אינה איטלקית
24/06/2018 | 17:45
27
היא מסעדה כשרה שמגישה מפסטה ועד סושי, דרך מנות טבעוניות.
לצפיה ב-'טיול של שישי לצפון הקרוב-אל באבור ותשרין'
טיול של שישי לצפון הקרוב-אל באבור ותשרין
23/06/2018 | 13:19
5
176
יצאנו אתמול, זוגתי ואני+פעוטה בת שנה ורבע, לטיול בצפון הקרוב (עמק יזרעאל/נצרת). הרעב תקף בואדי עארה בשעת צהריים והחלטנו להכנס לאל באבור ה"מקורית" באום אל פאחם. אסכם כבר בהתחלה: חוויה מוזרה. המסעדה היתה מלאה בפנים בערך ב25%, אבל המלצר המאד לא תקשורתי התקשה להשתלט גם על זה. כשנכנסנו, דיברו איתו משולחן מסוים אבל הוא החליט לעזוב אותם ולסמן לנו איפה לשבת. מביך. אחר כך התברר שהוא נוטה להיעלם ולא ממש להקשיב למה שמבקשים. ראה שהגענו עם תינוקת אבל לא טרח להביא כסא למרות שביקשנו, הכסא הגיע לאחר עוד 2 בקשות. כשהגיע לקחת הזמנה נתקלנו במנה מאד מפורסמת מהמטבח הערבי האותנטי: "אין". אין מג'דרה, אין ממולאים שאינם עלי גפן, אורז הוא יבדוק אם יש, סודה הוא יבדוק אם יש. בסוף הצלחנו להזמין פלטת סלטים לשניים+מנת עלי גפן ממולאים באורז+אורז לבן עם תבשיל במיה. בינתיים הסתכלתי מסביב וראיתי שהצ'יפס קפוא, אז ויתרתי על הזמנה למרות שהזאטוטה אוהבת. לא מבין למה מסעדה כמו אל באבור שיודעת לגבות יפה לא מעסיקה בנאדם שמקלף תפוחי אדמה ומטגן אותם. 

המנות התחילו להגיע בסדר מאד מוזר: בהתחלה הניגובים והסלטים ה"פשוטים" (כרוב, תירס מקופסא (?!), סלט טורקי שהרגיש תעשייתי), אבל בלי פיתות. התחלנו לאכול מפאת הרעב וכשאשתי הצליחה לשאול את המלצר מה עם פיתות, הוא נהם "בטאבון, סבלנות!". אז אכלנו חומוס וטחינה במזלג, וזה המקום לציין שהחומוס-סביר ולא יותר-הוגש בקמצנות כבמעין מריחה על הצלחת. האורז עם הבמיה (מנה יפה של אורז, לא הרבה במיה) הגיע בהמשך והיה בסדר אבל משעמם, והדבר המוזר ביותר זה שסלט הירקות הקצוץ וסלט העלים הגיעו בסוף, אפילו אחרי הפיתות המובטחות. התיבול של סלט העלים היה..אלים. חמוץ אבל לא של לימון טבעי, אלא מעין חמוץ-מתכתי. לחיוב אציין שעלי הגפן היו טובים למדי, הטחינה מרירה ולא רעה, ולא יצאנו רעבים. אבל חוויה קולינרית מרנינה לא היתה, חווית אירוח בסיסית לא היתה בכלל, וVFM ל200 שקל לפני טיפ...לא בדיוק.

בערב אכלנו בתשרין הנצרתית. תפריט גדול ודי מעורב, לא היינו מאד רעבים אז הזמנו מעט: צ'יפס קטן לזאטוטה, חציל בטחינה לאשה, קלמארי צרוב עם שעועית ירוקה עם קרם לימון וטחינה עבורי. השירות היה לא פחות מנפלא, מלצריות נעימות וחייכניות שנענו במיידי לכל בקשה, כיף. העיצוב גם הוא נאה ונעים. גם כאן התברר שהצ'יפס קפוא, מבאס אבל זה באמת היה החלק החלש היחיד. צריך לציין את גודל המנות במסעדה, בזמן שהמתנו לאוכל ראינו סלטים יוצאים לאורחים אחרים והגודל היה פשוט בלתי נתפס-שני מבוגרים יכולים להזמין ובקלות לא לסיים. המנה שלי הגיעה ואכן היתה ענקית, קלמרי כמובן קפואים (אין ציפיות בישראל..) אבל רוטב טעים מאד וכמות נדיבה מהכל. הכוכב של הארוחה היה החציל בטחינה: אחד הטובים שיצא לנו לאכול, ואנחנו מחובבי הז'אנר. הגיע לוהט מהטאבון עם טחינה מעולה, לצידו מאפה פרוס חם-חם מהתנור בכמות גדולה, מנה כיפית ושווה כל שקל. סה"כ עם פרייה גדול ולפני שירות 171 ש"ח, היה נחמד.

קינחנו בכנאפה האגדית של אל מוכתאר שאין שני לה בארץ, 12 ש"ח למנה של עונג. 
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
23/06/2018 | 17:10
99
נראה שהיה קצת באלאגן באל באבור. רק מלצר אחת נתן שירות? אכלתי שם רק פעם אחת, ובה היו כמה מלצרים (השירות לא היה מצויין גם אז).

לצפיה ב-'אל באבור כבר מזמן מקום גרוע שמזלזל בלקוחות'
אל באבור כבר מזמן מקום גרוע שמזלזל בלקוחות
24/06/2018 | 11:50
3
87
חבל שיש עוד כאלה שלא הפנימו את זה.
לצפיה ב-'מזמן? לדעתי מאז ומתמיד...'
מזמן? לדעתי מאז ומתמיד...
24/06/2018 | 15:28
2
12
לצפיה ב-''
24/06/2018 | 18:55
1
6
לצפיה ב-'לא הבנתי...'
לא הבנתי...
24/06/2018 | 19:41
3
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
21/06/2018 | 06:48
10
15
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, תפריטים מיוחדים וכו'.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים וטעים,
החתולית
לצפיה ב-' לילה לבן תל-אביב'
לילה לבן תל-אביב
21/06/2018 | 06:51
5
95
ביום חמישי הבא ה- 28/6 ייערך בתל-אביב הלילה הלבן. הנה מידע על מה יקרה בלילה הלבן במסעדות.
לצפיה ב-'טייגר לילי שרונה מרקט'
טייגר לילי שרונה מרקט
21/06/2018 | 06:52
86
טייגר לילי שרונה מרקט, תציע בלילה הלבן קוקטייל לבן - העשוי על בסיס ג'ין שארטרז, מי קוקוס, כוסברה ומלפפון במחיר של 30 ש"ח בלבד.

גם כל כוסות היין הלבן יוצעו במחיר של 30 ש"ח בלבד.

טייגר לילי שרונה מרקט – קלמן מגן 3, ת"א

לצפיה ב-'שרונה מרקט - לילה לבן בסימן נשים תל- אביביות'
שרונה מרקט - לילה לבן בסימן נשים תל- אביביות
21/06/2018 | 06:55
65
בלילה הלבן שרונה מרקט יהיה פעיל עד שעה 1:30, ויציע חניה חינם בשעות 19:00.

פעילות הלילה בשרונה מרקט תתחיל ב-19:00 כאשר יעלו לנגן במרקט 3 דיג'יות- נטע זאבי, עדי שבת ואלה גוטמן.

המסעדות ודוכני האוכל יציעו תפריט מוזל עד 20%, צ'ייסרים יוצעו ב-5 ₪ ובירה ב-10 ש"ח.

לצפיה ב-'מסעדת יאסו'
מסעדת יאסו
21/06/2018 | 06:57
71
לרגל הלילה הלבן בתל-אביב, מסעדת "יאסו" של השף אביב משה, תקיים מסיבה יוונית שכולה לבנה.

בתכנית: מבחר גדול של אוכל יווני עשיר (כדוגמת סופלקי, דולמה, טירופיטה ועוד), שלל צ'ייסרים של אוזו ומשקאות אלכוהוליים נוספים, ומוזיקה יוונית באווירת טברנה שמחה בניצוחו של הדיג'יי יוני איאטרו.

המסיבה תתקיים בתאריך 28/6 החל מהשעה 21:00 בערב.

כתובת, מסעדת יאסו: הירקון 105 תל אביב (מתחת למלון פרימה)
טלפון:03-6031719

לצפיה ב-'וגם black morning - בראנצ'ים מושחתים בבוקר שאחרי'
וגם black morning - בראנצ'ים מושחתים בבוקר שאחרי
21/06/2018 | 10:02
97
לצפיה ב-'יקב קנאטיר וחוות צוק - קרקס על גחלים'
יקב קנאטיר וחוות צוק - קרקס על גחלים
21/06/2018 | 07:01
56
בהמשך להצלחת החגיגה בשנה שעברה, יקיים גם השנה שיתוף פעולה עם חוות צוק, ויחגוג באירוע ייחודי של יינות היקב שימזגו ללא הגבלה בקרקס על גחלים.

האירוע יתקיים בנטור שבגולן - ביום שישי 29.6 החל מהשעה 18:00, ויכלול חוויה קולינארית של צוות 'חוות צוק המעדניה' ו'קרקס על גחלים', מסיבת ריקודים ומוסיקה של הרכב אתני, מרחבים ומיקום שמימי עם אין סוף כרמים וירח מלא .  
כחלק ממסיבת החברים ייהנו האורחים מאוכל משובח בניצוחם של תומר צוק ושף אסף שנער מ'חוות צוק-המעדניה', אשר יציעו מגוון רחב של מנות Farm to Table ממטבח שיבנה במקום, המבוסס כולו על אש טבעית – מדורות, מעשנות וגריל פחמים.

באירוע ימזגו, ללא הגבלה, יינות הבוטיק הרעננים של יקב קנאטיר, בראשותו של היינן איתי להט, ביניהם: רוזה Fancy Pink 2017, שאנין בלאן Fancy Light Yellow 2017 ועוד.

ברקע מוזיקה לריקודים של DJ ניר גולדמן, ומוזיקה של ההרכב האתני האנרגטי 'יוסוף ואחד'.

הילדים יוכלו לחוות הפעם גם מופע קרקס וסדנת קרקס.
יש אפשרות לשריין חלקה להקמת אוהל שמביאים מהבית ללינה בלילה או לשכור אוהל הממוקם במתחם עם מקלחות, וכן להזמין לארוחת בוקר קלילה תמורת תשלום.

29 ביוני, יום שישי, 18:00 אל תוך הלילה,
חוות קנאטיר, נטור, רמת הגולן.
מחיר לאדם: 450 ₪; ילדים בגיל 6-12:  150 ₪, ילדים עד גיל 6: חינם.

רכישת כרטיסים והזמנת אוהלים מתבצעת מראש בלבד, באתר: http://kanatir.com/event/

לצפיה ב-'שרונה מרקט - יום הולדת עוגיה נחמדת'
שרונה מרקט - יום הולדת עוגיה נחמדת
21/06/2018 | 07:24
64
לכבוד יום ההולדת ה- 3 של שרונה מרקט, שש סלבריטאיות ונבחרת שפים מובילים, יגשימו את הפנטזיות המתוקות ביותר שלהם במיזם קולינארי אשר יציע 10 עוגיות מפנקות וגדולות במיוחד.

העוגיות יוצעו בחנות העוגיות "סופט" במרקט במהדורה מוגבלת, למשך שלושה שבועות בלבד בין התאריכים 18/6-6/7, ).
חלק מהכנסות המיזם יתרם לעמותת "מלאכי יום הולדת", שמארגנת ומפיקה ימי הולדת לילדים ממשפחות מעוטות יכולת, כדי לאפשר לכל ילד וילדה בישראל לחגוג את יום הולדתם.

העוגיות יימכרו במחיר 18 ש"ח לעוגיית ענק. עוגיות הכוללות גלידה ותוספות יימכרו במחיר של 25 ש"ח.
  • העוגייה של יעל גולדמן: המנוקדת- עוגיית וניל מנוקדת בריבת חלב, קרמל מלוח ועדשי M&M צבעוניות.
  • העוגייה של לירן כוהנר: הענוגה- עוגיית וניל, קרם נוגט, שברי בוטנים, קרמל מלוח ושוקולד לבן.
  • העוגייה של עדי הימלבלוי: השוקולדית- עוגיית שוקולד צ'יפס עם שוקולד מריר, חלב ולבן, קרמל ומרשמלו.
  • העוגייה של דנה גרוצקי: המתוחכמת- עוגיית שוקולד צ'יפס עם שברי ג'נדויה ופררו רושה.
  • העוגייה של מלי לוי: הלוהטת- עוגיית דאבל שוקולד ושוקולד-צ'יפס חום בציפוי שערות חלבה, קרמל ושוקולד.
  • העוגייה של עמית פרקש: המתפנקת- עוגיית שוקולד-צ’יפס, חמאת בוטנים, בצק עוגיות, פקאן מסוכר ואוריאו.
  • העוגייה של שף שגב משה: הישראלית- עוגיית אגוזי מקדמיה, אגוזים ושוקולד לבן, עם גלידת וניל, שערות חלבה וסילאן.
  • העוגייה של שף ישראל אהרוני: האלגנטית- עוגיית חמאת בוטנים עם שברי ג'ינג'ר מסוכרים.
  • העוגייה של שף אביב משה: המלבית- עוגיית קוקוס, פקאן, עם גלידת וניל, שבבי קוקוס, פיסטוקים גרוסים וסירופ מלבי.
  • העוגייה של שף רן שמואלי: האגוזית- עוגיית שוקולד-צ'יפס וקרוקנט, פקאן מקורמל לצד שוקולד-אגוזים חם לטבילה.

חגיגת יום ההולדת של "שרונה מרקט" תתקיים במשך שלושה שבועות (18/6-6/7) ותכלול מבצעים של 25% על כלל המוצרים המוצעים בחנויות המרקט.

לצפיה ב-'אוצרות הגליל - אירועים קולינריים בגליל'
אוצרות הגליל - אירועים קולינריים בגליל
21/06/2018 | 09:33
41
מיזם 'אוצרות הגליל' מרכז מספר אירועים קולינריים מרעננים לכבוד הקיץ.

סיורים קולינריים בעכו בהדרכת 'סטודיו אוכל'
סיורים קולינריים בהדרכת צוות 'סטודיו אוכל'- אביחי פחימה ועידן יקיר. הסיורים יצאו מהכניסה לעיר העתיקה בעכו, ויעברו בבזאר התורכי, בו פועלות מספר מסעדות מקומיות שתפריטן מתבסס על הדגה המקומית וירק עונתי, הסיור יעבור בחנות תבלינים, ירקן, דוכני קפה ועוד.
המשתתפים ילמדו גם להבדיל בין דגי ים לבין דגי בריכה ולהכין סביצ'ה טרי, יטחנו תבלינים טריים, ילמדו על בחירת ירקות ועוד.
הסיורים יתקיימו בימי שישי בחודש יולי- 6.7 ו-27.7.
עלות: 140 שקלים לאדם.

קיץ מרענן במחלבת אלטו
על בית הקפה של מחלבת 'אלטו' בקיבוץ שמרת, מציע תפריט קיץ מרענן, חלבי וכשר.
התפריט כולל גלידות שוקולד, וניל, מנגו  וחלבה ופריגורטים טבעיים, במבחר טעמים - תות שדה, פרי יער, אפרסק, ופסיפלורה.

חמישי שמח בקפה יודפת
בחודשי הקיץ, מקיים 'קפה יודפת' ערבי פיצה-בירה בשעות 15:30-21:00, עם קינוחי קיץ משתנים, ביניהם מלבי קוקוס, קראמבל פירות קיץ עם גלידה, גלידות, מילקשייקים, ושייק פירות בשלל טעמים.
כמו כן, יתקיים מבצע על רכישת הבירה הגלילית 'בירה מלכה'- בהזמנת מילוי על כוס בירה, מקבלים כובע בירה מלכה מתנה.
בנוסף, בכל יום חמישי בשעה 20:00 תתקיים הופעה חיה, הרצאה או אירוע תרבות. הכניסה חופשית והקהל מוזמן. בין המשתתפים- איתי דלומי, אייל ארליך, ד"ר רוית גור- לינדברג על סיפורם של שבויי ישראל בסוריה, השקת הספר "אוסף מפיות" עם הסופרת הדס דושי וקס ועוד.

סדנאות בישול לילדים במסעדת 'דליקט'
מסעדת 'דליקט' בתרשיחא פותחת לילדים סדנאות בישול בנושאים שונים: אסיאתי, סושי ומוקפץ; פיצה ופסטה; סדנת ארוחת ערב לכל המשפחה ועוד.
הסדנאות יתקיימו בימי שני וחמישי בחודשי יולי אוגוסט, בשעות 15:00-17:00, ומיועדות לילדים בגילאי 5-12.
עלות- 70 שקלים לסדנה.

לפרטים על האירועים הקולינריים ולהזמנת מקומות:
אתר אוצרות הגליל - www.ozrothagalil.org.il
טלפון 077-9964673

לצפיה ב-'קמפאי סטריט ווק - תפריט קיץ טרופי חדש'
קמפאי סטריט ווק - תפריט קיץ טרופי חדש
21/06/2018 | 22:26
42
עם בוא הקיץ, רשת קמפאי סטריט ווק משיקה מנות ושייקים עם ניחוחות טרופיים אסייתיים שיוגשו בכל סניפי הרשת עד סוף הקיץ.

בין המנות הקיץ החדשות:
  • מנת סלמון פוריקאקה רול - במילוי סלמון טמפורה ג'ינג'ר, מלפפון, אבוקדו, בצל ירוק עטוף בסלמון קצוץ עם קרם וואסבי, ליים ושבבי פוריקאקה פריכים 44 ₪,
  • סלט יאם מה מואנג - סלט מנגו בוסר עם דג פריך, אגוזי קשיו, עגבניות שרי, צ'ילי, בצל סגול וירוק, בזיל תאילנדי, כוסברה וקריספי שאלוטס ברוטב נאם פלא, ליים וליימון גראס 42 ₪
  • מנת קינוח טרופיק טפיוקה קוקוס ומלון - פניני טפיוקה בקרם קוקוס אינדונזי, כדורי מלון ולונגן, מנגו באבלס, קראמבל קוקוס ורוטב פסיפלורה 29 ₪.

בתפריט השייקים החדש ניתן למצוא שייקים כמו:
  • לאסי - בננה, פקאנים, בוטנים, חלב קוקוס ומי סוכר 21 ₪.
  • פיליפינית - למון גראס, פסיפלורה, אפרסק, פירות יער, חלב קוקוס ומי סוכר 21 ₪.
  • גאיה - אפרסק, ג'ינג'ר, נענע, לימונדה, סאוור, תפוז ומי סוכר 21 ₪.
  • תפוז סיני :- תפוז, נענע, ג'ינג'ר ומי סוכר 21 ₪
  • גיישה - חמוציות, פירות יער, אפרסק, מונין קיווי, פסיפלורה, מי סוכר וחליטת תה אדום 21 ₪.

רשת קמפאי סטריק ווק:
ביג באר שבע(כשר) חיל ההנדסה 1,
יס פלנט באר שבע ברוך קטינקא 2,
ביג פאשן אשדוד אריאל שרון 1,
סינמה סיטי נתניה המחקר 3,
אושילנד כפר סבא עתיר ידע 2,
ישפרו סנטר מודיעין ( כשר) דרות המלאכה 22,
מרכז מסחרי גלובוס סנטר נתיבות (כשר) בעלי המלאכה 202.

לצפיה ב-' כתבות מהתקשורת'
כתבות מהתקשורת
19/06/2018 | 21:56
84
147
המשך>>
לצפיה ב-'בוקר טוב. נוסעים לקיבוץ הגושרים ונצטרך להשלים'
בוקר טוב. נוסעים לקיבוץ הגושרים ונצטרך להשלים
21/06/2018 | 07:47
7
156
צהריים באיזור.

להמלצתכם אודה .

תודה וסופ"ש נעים .
לצפיה ב-'יש כמה אפשרויות טובות'
יש כמה אפשרויות טובות
21/06/2018 | 09:30
5
150
קוקיה-בית קפה בדפנה.בצמוד לו פיצה טראק.טעים(חלבי)

צומת מעיין ברוך- פוקאצ'ה
קצת יותר לכיוון קריית שמונה- בנג'ולינה
מטולה-הטחנה
צומת כח- תנורין
צומת גומא- עמבורגר וגלידה בוזה
לצפיה ב-'צ'יז - בית הלל'
צ'יז - בית הלל
21/06/2018 | 11:42
4
141
לדעתי עמבורגר זה בראש פינה...

לצפיה ב-'יש שני סניפים'
יש שני סניפים
21/06/2018 | 12:59
3
35
לצפיה ב-''
21/06/2018 | 13:12
10
לצפיה ב-'האמנם? אין לזה זכר בגוגל'
האמנם? אין לזה זכר בגוגל
22/06/2018 | 18:27
1
68
לעומת זאת גוגל מכיר את "ארבורגר בר" בצומת הגומא.
לצפיה ב-'כן נכון.חושבת שפעם זה היה בעל אותו שם והוחלף.'
כן נכון.חושבת שפעם זה היה בעל אותו שם והוחלף.
24/06/2018 | 14:52
2
לצפיה ב-'תודה! היינו בקוקיה ופוקצ'ה - דיווחים בהמשך.'
תודה! היינו בקוקיה ופוקצ'ה - דיווחים בהמשך.
23/06/2018 | 22:41
12
לצפיה ב-'כמו שהבטחתי, משייה אתמול בערב'
כמו שהבטחתי, משייה אתמול בערב
19/06/2018 | 13:00
21
565
הגענו בשעה 21:45 המקום היה מלא, אווירה נעימה עם מוזיקה סטייל מחניודה\אונזה אבל בווליום שקט יותר.
ישבנו על הבר , הברמן היה מקסים ואחרי שהזמנו משקאות (קוקטיילים שהאשה נתנה ל לבחור וקלעו בול לטעמה) הוא הציע להוציא לנו מנות לפי בחירה שלו, שאל כמה אנחנו רעבים והציע 4 ראשונות ועיקרית אחת, זרמנו איתו.

1. סלט רוקט עם תמרים, לבנה\יוגורט (לא זוכר כבר מרוב טעמים) ואננס - פשוט מדהים, הסלט נראה כמו ערימה של עלים קצוצים אבל קיבלנו הנחיה לקחת ביס מלמטה עם כל הבלאגן ואכן בפה זה הרגיש מדהים.

2. טרטר מוסר עם קנלים של חציל שרוף - שוב מנה מדהימה עם טעמים מיוחדים, לא זוכר מה היה שם בפנים אבל היה קרנבל של טעמים.

3. מפרום כרובית - כרובית עם בשר טלה בתחתית מוגשת עם קרם שורשים, מנה מדהימה.

4. כופתאות ריקוטה - המנה הכי טובה מבין הראשונות וכולם היו מדהימות אז תבינו כמה המנה הזאת הייתה טובה.

היה גם לחם שמגיע משופד על מקל בכדיי לשמור על החום, רעיון מעולה ולחם משגע עם תבלינים בילט-אין.

אחרי 2 קוקטיילים לאשה , כוס יין שלי וכל המנות הנ"ל אמרתי לברמן שאנחנו מלאים ואולי נוותר על העיקרית, הוא אמר כמובן, אל תאכלו אם אתם לא רעבים אבל אחרי דקה בא עם העיקרית, כנראה שהודענו לו מאוחר מדי (למרות שזה היה ממש בסיום הראשונות המאוחרות, קיבלנו את הראשונות ב-2 פאזות: 2 ואחריהן עוד 2), הוא אמר שלא נחוייב אבל רצה שנאכל את המנה, אמרתי לו שאני אשלם כמובן ונאכל ממנה כמה שנוכל.

המנה היא טרין זנב שור עם כמה תפו"א מטוגנים בצד, מנה מעולה , בשר נימוח בצורה מטורפת , אכלנו כמעט חצי מהמנה רק כי היא כ"כ טעימה, היינו ממש מפוצצים.

נחנו קצת והחלטנו לקחת קינוח, מלבי מיוחד עם מחית פיסטוקים באמצע , דפי דלעת מעליו ונגיעת גלידה משגעת, קינוח מאוד טעים ולא כבד.

סה"כ שילמנו 440 לפני טיפ (520 אחרי טיפ) ואת הטרין הוא בכל זאת התעקש לא לחייב.

חוויה מעולה, אווירה כיפית ואוכל מדהים, אין ספק שנחזור.

נ.ב - מושיק רוט ישב בשולחן שמאחוריי ויוסי שיטרית ניגש אליו מדי פעם לקשקש איתו, כנראה שנרקמה חברות אמיתית במשחקי השף
לצפיה ב-'שמחה לקרוא שנהניתם מהארוחה במשייה'
שמחה לקרוא שנהניתם מהארוחה במשייה
19/06/2018 | 13:55
10
243
השירות שם יוצא דופן ומאד מקצועי, והאוכל יוצא דופן.

המנות שאכלתם נקראות מצויינות, ושונות לגמרי מהמנות שהיו בתפריט כשאכלנו במסעדה בינואר.

הפרדתי את הדיווח, כדי לתת לו מקום משלו
לצפיה ב-'תודה עכשיו מתלבט לגבי היעד הבא'
תודה עכשיו מתלבט לגבי היעד הבא
19/06/2018 | 15:53
9
210
כמו ששמת לב האווירה חשובה לי לפחות כמו האוכל ואני מתלבט בין טופולופומפו לבין פופינה... אשמח לדעת איך הישיבה על הבר בפופינה והאם האווירה שם כיפית או כבדה.
לצפיה ב-'היינו מזמן בפופינה '
היינו מזמן בפופינה
19/06/2018 | 17:18
190
וישבנו גם על הבר. ממה שאני זוכר - האווירה לא כבדה בכלל.

לצפיה ב-'בשנה שעברה חגגתי יום הולדת בפופינה'
בשנה שעברה חגגתי יום הולדת בפופינה
19/06/2018 | 18:08
7
196
על הבר. האווירה כיפית ולגמרי לא כבדה.

כיף על הבר מול המטבח הפתוח, וגם שם יש רשימת יינות מכובדת וברמנים ברמה גבוהה.
לצפיה ב-'ממשיך עם ההמלצות שלך, עד כה זה עובד מצוין '
ממשיך עם ההמלצות שלך, עד כה זה עובד מצוין
20/06/2018 | 10:59
6
32
לצפיה ב-'הסמקתי. מקווה שתהנו בפופינה.'
הסמקתי. מקווה שתהנו בפופינה.
20/06/2018 | 11:24
5
95
חוגגת יום הולדת בשבוע הבא, כנראה בארוחת ערב בטאיזו.
לצפיה ב-'בשני אני בטאיזו, ארוחה דרך הייטק זון ב 200 שקלים'
בשני אני בטאיזו, ארוחה דרך הייטק זון ב 200 שקלים
20/06/2018 | 20:46
3
138
הייתי כבר לפני כמה חודשים והיה מעולה , הארוחות נחטפות תוך כמה דקות באתר
לצפיה ב-'ובגלל הארוחה הזאת שלך, אין מקום בטאיזו'
ובגלל הארוחה הזאת שלך, אין מקום בטאיזו
20/06/2018 | 23:05
2
132
ביום שני הכל מלא בשולחנות של הייטק זון (לא מבינה למה אנחנו לא קונים דרך האתר).

עכשיו אני צריכה למצוא מסעדה אחרת לאכול בה ארוחת יום הולדת, וזו בחירה לא פשוטה.
לצפיה ב-'כל השולחנות נמכרים בכמה דקות, ארוחה שווה ביותר'
כל השולחנות נמכרים בכמה דקות, ארוחה שווה ביותר
20/06/2018 | 23:14
1
133
קשה לתפוס את המבצע הזה.
אם יקרה משהו לא צפוי תרצי ללכת במקומי (הזמנה זוגית)?
לצפיה ב-'אתה חמוד תודה, אבל פשוט אזמין ליום אחר.'
אתה חמוד תודה, אבל פשוט אזמין ליום אחר.
21/06/2018 | 06:45
22
לצפיה ב-'ו... מזל טוב כמובן,מאחל לך עוד המון שנים של מסעדות (והמלצות)'
ו... מזל טוב כמובן,מאחל לך עוד המון שנים של מסעדות (והמלצות)
20/06/2018 | 20:47
24
לצפיה ב-'וואו איזו ארוחה!!!'
וואו איזו ארוחה!!!
19/06/2018 | 17:17
1
263
היינו במשייה מזמן, ורשמנו לעצמנו מאסט לחזור.
בינתיים לא יצא, אבל אין ספק שהדיווח שלך תורם לקידום העניין

לצפיה ב-'אבקש אחוזים מיוסי שיטרית '
אבקש אחוזים מיוסי שיטרית
19/06/2018 | 17:22
58
לצפיה ב-'תודה רבה ! הסלט הזה תפור על בעלי הצמחוני חובב תמרים'
תודה רבה ! הסלט הזה תפור על בעלי הצמחוני חובב תמרים
19/06/2018 | 20:55
5
159
רצה לבדוק אם יש מקום לסופש...
לצפיה ב-'אם הוא צמחוני ולא טבעוני יש לא מעט מנות מעולות שיוכל לבחור '
אם הוא צמחוני ולא טבעוני יש לא מעט מנות מעולות שיוכל לבחור
19/06/2018 | 22:34
4
52
לצפיה ב-'ה'
ה
20/06/2018 | 09:23
3
160
היה קשה למצוא מקום לסופש הקרוב. ששי בערב רק בשעה עשר. התפשרנו על שבת בשעה שלש. ו.... למזלי  הקרניבור לשעבר הפך רק לצמחוני
לצפיה ב-'נחמה פורתא'
נחמה פורתא
20/06/2018 | 09:33
188
למרות שאם אני זוכרת נכון, יש גם טבעוניות במשפחה.

במשייה צריך להזמין לפחות שבוע מראש לסופ"ש.
לצפיה ב-'איך נפלו גיבורים ...'
איך נפלו גיבורים ...
20/06/2018 | 10:58
1
60
לצפיה ב-'שמו להם רגל...'
שמו להם רגל...
20/06/2018 | 11:23
40
לצפיה ב-'עושה חשק לבקר שם. ביקורת מעניינת. היה כיף לקרוא.'
עושה חשק לבקר שם. ביקורת מעניינת. היה כיף לקרוא.
20/06/2018 | 17:59
24
לצפיה ב-'תודה על דיווח מגרה'
תודה על דיווח מגרה
22/06/2018 | 19:38
37
את כופתאות הריקוטה אכלתי שם וזו היתה המנה הפחות טובה מכל המנות, היא היתה אנמית. שאר המנות אני לא מכיר. אהיה שם עוד שבועיים
לצפיה ב-'הבחירות הקצת תמוהות של גו מיו'
הבחירות הקצת תמוהות של גו מיו
17/06/2018 | 21:04
69
1267
אז היום הושק מדריך גו מיו ישראל 2018, והוענקו בטקס רב רושם על גגות תל-אביב הפרסים הבאים:
  • מסעדת הפופאפ (קז'ואל) הטובה - הרצל 16 (מסעדה שקיימת רק מספר חודשים, ולא ברור מתי הספיקו החוקרים לבקר בה);
  • נותני השירות הטובים ביותר - ביסטרו 99 (מלון דן תל-אביב) ומנהל השירות,...
המשך>>
אז היום הושק מדריך גו מיו ישראל 2018, והוענקו בטקס רב רושם על גגות תל-אביב הפרסים הבאים:
  • מסעדת הפופאפ (קז'ואל) הטובה - הרצל 16 (מסעדה שקיימת רק מספר חודשים, ולא ברור מתי הספיקו החוקרים לבקר בה);
  • נותני השירות הטובים ביותר - ביסטרו 99 (מלון דן תל-אביב) ומנהל השירות, פיני וקנין;
  • המסעדה עם VFM הגבוה ביותר - פיפי'ז (שנסגרה או עומדת להיסגר);
  • המסעדה עם האווירה יוצאת הדופן - ג'קו סטריט בשוק מחנה יהודה ירושלים;
  • המסעדה עם שירות היין הטוב ביותר - חוות צוק (לא ברורה הבחירה)
  • המסעדה האותנטית (מסורתית?) הטובה ביותר - מגדלנה של השף יוסף זוזו חנא בצומת מגדל;
  • השף-קונדיטור הטוב של השנה - ענר צלאל מדלאל הקונדיטוריה;
  • הכשרון הגדול הבא - אסף ויותם דוקטור ממסעדת דוק (מסעדה שקיימת כבר כמה שנים, ושניהם לא צעירים ולא חדשים בשוק)
  • קובע הטרנדים הקולינריים של השנה - אייל שני (איזה טרנד קולינרי קבע השנה?)
  • שף השנה - רז רהב ממסעדת OCD.

OCD זכתה במספר הנקודות הגבוה ביותר - 16 נקודות,
אחריה בתור, הסלון ודיינינגז עם 15 נקודות, ואחריהן משייה וטוטו עם 14 נקודות.

לצפיה ב-'אתמול הוכרזו 50 המסעדות הטובות בעולם'
אתמול הוכרזו 50 המסעדות הטובות בעולם
20/06/2018 | 08:39
2
130
כמו עונת פרסי הקולנוע והטלביזיה בארה"ב, גם לעולם הקולינארי יש עונת פרסים, והיא בעיצומה. 
אתמול בבילבאו הוכרזו 50 המסעדות הטובות בעולם לפי דירוג סן פלגרינו. יש האומרים שהדירוג שנולד ב- 2002, תופס את מקומם של הדירוגים של מישלן וגו מיו.
הרשימה מגוונת מאד מבחינת המדינות, הסגנון וותק המסעדות, וכמובן - מגדר.
בין המדינות שנכנסו לרשימה: בריטניה, צ'ילה, נורווגיה, סינגפור, גרמניה, סלובניה, דרום אפריקה, תורכיה ושוויץ.

נומה של רנה רנדזיפי לא נכנסה כלל לרשימה, ומסעדות של שפים מוכרים שמו אלאן דוקאס, גרנט אקאז והסטון בלומנטל, ירדו בדירוג.

השנה שלושה המקומות הראשונים נכבשו על-ידי מסעדות אירופאיות:
  • מקום 1 - Osteria Francescana של השף מאסימו בוטורה ממודנה באיטליה, חזרה למקום בראש הדירוג והוכרזה כמסעדה הטובה בעולם.
  • מקום 2 - El Celler de Can Roca של האחים רוקה מגירונה בספרד. המסעדה כבר היתה במקום הראשון לפני 3 שנים.
  • מקום 3 - Mirazur של מאורו קולאגרו ואנתוניו בואונו ממנטון שבדרום צרפת.
השף הטוב בעולם, על-פי בחירת השפים, הוא דן בארבר ממסעדת Blue Hill מארצות הברית, המדורגת במקום ה-12. 

עוד על הדירוג והפרסים בכתבה של רותם דנון בהארץ:
https://www.haaretz.co.il/food/food-news/.premium-...

אתר 50 המסעדות הטובות בעולם:
https://www.theworlds50best.com/
לצפיה ב-'האיטלקים ניצחו את הצרפתים... (ולא, אני לא מדבר על המונדיאל)'
האיטלקים ניצחו את הצרפתים... (ולא, אני לא מדבר על המונדיאל)
20/06/2018 | 11:05
1
42
לצפיה ב-'וכולם ניצחו את האמריקנים'
וכולם ניצחו את האמריקנים
20/06/2018 | 11:24
123
האמת היא, שלא פלא שהדירוג הזה תפס מקום כל כך חשוב. איכשהו, הוא מצליח להפתיע בכל פעם מחדש.
לצפיה ב-'בריף על 3 הודיות בתל אביב'
בריף על 3 הודיות בתל אביב
16/06/2018 | 16:46
4
387
1) דוסה בר בבן יהודה. טבעונית לחלוטין ונטולת גלוטן, מקום פשוט ומעולה שכל מה שהזמנתי בו אי-פעם היה טעים, כולל קינוחים על בסיס תמרים, אורז מלא, אגוזים, שקדים ושות'. מקום נהדר גם לצהריים זריז באמצע יום עבודה וגם למשהו נינוח יותר בערב. לא מוכרז ככשר אבל כאמור טבעוני לגמרי וסגור בשבת, אז סוג של כשר.

2) מונאר בחלק המזרחי של נחלת בנימין. מקום פשוט מאד עם מבחר קטן של מנות, אבל אותנטי, טעים למדי, נדיב ולא יקר. הכי אווירת הודו שבן אדם שלא היה בהודו (כמוני) יכול לקבל. אחלה מקום לצהריים זריז כשאני בסביבה.

3) מא פאו בחלק המערבי של נחלת בנימין. חלש מאד, הודית לאשכנזים (ואני אשכנזי, כן? אז לא בדיוק בשבילי, כי אני גם נתנייתי אז אתם יודעים). מעוצבת כמקום לעובדי הצווארון הלבן מהסביבה, מאכלסת את עובדי הצווארון הלבן שבסביבה, ונותנת VFM קלוש לטעמי. הומלץ לי על טאלי טבעוני, קיבלתי באיזה 45 ש"ח או קצת יותר מנה בגודל מעליב של אורז תפל לגמרי (הכי חסר טעם שטעמתי, אורז לבן בצבא יותר טעים) וכמה פנכות קטנות של "תבשילים" דלילים ונטולי טעם. לא ברור איך מטבח שאמור להיות אמון על תיבול וחריפות מוציא דבר אנמי שכזה.

לצפיה ב-' עך הדיווח'
עך הדיווח
17/06/2018 | 20:50
110
היות שהחיך שלי לא סובל חריפות, נראה שמאו פאו ה"אשכנזיה" הכי מתאימה לי
לצפיה ב-'מסכימה לגבי מונאר ומה פאו - את מונאר'
מסכימה לגבי מונאר ומה פאו - את מונאר
18/06/2018 | 13:25
166
אני ממש אוהבת לצהרים ובמה פאו הספיקה לי פעם אחת .... בדוסה בר עוד לא יצא לי לבקר והם ממש על הכוונת...
לצפיה ב-'לגבי מונאר - לדעתי ממש לא אותנטי'
לגבי מונאר - לדעתי ממש לא אותנטי
18/06/2018 | 16:27
171
יש שם אכן מנות חביבות ולא יקרות, אבל לא הודיות (לטעמי).
האווירה היא אכן של "דאבה" הודית, אבל האוכל ממש לא משם לצערי.
לצפיה ב-'אינדירה?'
אינדירה?
20/06/2018 | 17:55
19
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
17/06/2018 | 08:47
4
33
לצפיה ב-'ארוחה סתמית בקפה סירה'
ארוחה סתמית בקפה סירה
18/06/2018 | 13:54
1
206
בשבת בשעות אחה"צ חזרנו מסרט וחיפשנו מקום לשבת בו לאכול משהו לא כבד מידי. הלכנו לקפה סירה, מקום יחסית חדש בירושלים שפתוח בשבת (ומכאן כבר יש לי הערכה אליו). המקום היה די מלא. הושיבו אותנו ומיד הביאו כוסות מים, הודיתי מכל הלב (היה יום חם) ואמרתי לבן זוגי שמבחינתי הם כבר קיבלו 10 נקודות.
ובכן, אלו בערך הנקודות היחידות שקיבלו ממני.
הבחור הזמין חצי סנדוויץ' גאודה, אני הזמנתי פסטה אליו אליו (קישואים, שמן זית, שקדים ושום) והזמנו למרכז השולחן סלט יווני. הכריך מגיע עם צלחת ירקות והפסטה עם סלט ירוק, הסלט היווני מגיע עם לחם.
כעבור כ20 דקות הופיעו סלט ירוק וצלחת ירקות. חשבנו יופי, זה אומר שהעיקריות מיד מגיעות. אז לא. כעבוד עוד כ10 דקות הגיע הלחם, כמה דקות אחריו הסלט היווני והסנדוויץ' ורק לאחר כמה דקות נוספות הפסטה.
הטעם?
הסלט היווני היה אחלה. כמו שסלט יווני צריך להיות.
הלחם סתמי ומוגש עם פנכונת קטנטנה של חמאה (לא פרופורציונלית בשום צורה לכמות הלחם) ועוד פנכה של משהו דמוי פסטו אך חסר כל טעם.
לא טעמתי מכריך הגאודה. אבל הוא היה עשוי מאותו לחם והיה נראה לחלוטין כמו משהו שהייתי עושה בצורה מפנקת יותר בבית.
הפסטה הייתה סתמית עוד יותר ובלי טעם בכלל. המון שמן זית שהיה כולו בתחתית הצלחת, בלי מלח ופלפל בכלל.
אני כן חושבת שראוי להגיד שהתמחור הוא על הצד הסביר לחלוטין. פסטה עולה 42 שקלים, הסלט 38, החצי כריך עלה נדמה לי 28 או אולי פחות.
אבל בשורה התחתונה חיכינו הרבה מידי זמן לאוכל שאין צורך לטעמי לחכות לו בכלל.
לצפיה ב-'לא נשמע משהו בכלל'
לא נשמע משהו בכלל
18/06/2018 | 14:23
38
לצפיה ב-'פיתה פנדה'
פיתה פנדה
18/06/2018 | 14:44
1
228
בשישקו יש סוף סוף ברז גינס, וזה היה תירוץ נפלא לנסיעת שישי לתל-אביב.

התחלנו בפיתה פנדה בשוק הכרמל, מקום שאני מתכננת יובלות לאכול בו פיתה, ואיכשהו עד עכשיו לא יצא לי.

בפיתה פנדה מגישים 3 מנות בלבד: סוג של סביח (25), סביצ'ה בפיתה (35), סלופי ג'ו בפיתה (35).

אני בחרתי בסביצ'ה המכונה סביצ'ה דג ים מטוניס. בפיתה שאחרי אפייתה עוברת אידוי קל, ממלאים סביצ'ה עם אריסה, לימון כבוש, טחינה ותערובת עשבי תיבול.
מנה קייצית מאד, מלאה טעמים בועטים ומאד רעננה.  האידוי הופך את מרקם הפיתה לענני משהו, והיא סופגת נהדר את הנוזלים במנה אבל לא מתפרקת.

הבחור הזמין סלופי בשר, כמובן. אותה פיתה מאודה מלאה בבשר פלדה טלה בבישול ארוך, חצילים מהסביח, רטבים וסלט ירקות ועלים.
הוא היה מרוצה מאד מהמנה שלטעמי מתאימה יותר לחורף. טעמתי ממנה, ולבשר היה טעם מתקתק נפלא.
לטעמי המנה שלי ניצחה, ולשמחתי הוא לא אהב אותה ולא רצה לטעום ממנה יותר מביס קטן

ליווינו את הפיתות בכוסות גדולות של תה קר ומיץ תפוחים (10 ש"ח לכל כוס).

נחזור, בטח שנחזור, אני עוד צריכה לטעום את הסביח.

בשישקו היה שמח, כמו בכל יום שישי. מוזיקה ישראלית נהדרת, גינס מזוגה כהלכה, וצ'ייסרים של פרנה בראנקה - מה רע?

אחרי השנ"צ, ארוחת ערב זריזה של נתח קצבים וסלט ירקות, עם בקבוק פינו נואר של ויתקין.

בשבת בבוקר הוא טס לניו-יורק ואני התחרדנתי בבית.

לצפיה ב-'באיזה שעה הפיתה פנדה?'
באיזה שעה הפיתה פנדה?
24/06/2018 | 09:43
8
גם אני מתכנן הרבה זמן על פיתה פנדה ולא ידעתי שפתוח בשישי
יודעת אולי באישה שעות נפתח בשישי?

לצפיה ב-'לחזור או לא לחזור. TOP FIVE'
לחזור או לא לחזור. TOP FIVE
15/06/2018 | 17:43
6
462
מה הם ה-5 שלכם לבחירת מסעדה טובה, כזו שאתם תחזרו אליה שוב?

מה הם ה-5 שלכם לבחירת מסעדה לא טובה, כזו שאתם לא תחזרו אליה?
לצפיה ב-'השאלות שלך לא ברורות'
השאלות שלך לא ברורות
16/06/2018 | 08:17
5
239
האם אתה שואל מה הקריטריונים לבחירת מסעדות?
לצפיה ב-'my top 5'
my top 5
16/06/2018 | 13:07
4
363
אפשר גם לתת דוגמאות למסעדות.

מסעדה טובה:
*שירות.
*זמן המתנה למנות.
*אמביאנט - מוזיקת רקע.
*עיצוב פנים.
*גיוון באוכל.

...

החמשת הקריטריונים שלי למסעדה לא טובה, לא קיימים אצלי, עוד לא יצא לי להיות באחת לא טובה, אולי כי הסטנדרטים שלי לא כל כך גבוהים, אבל זה רק אני.
לצפיה ב-'בלי להתעמק יותר מדי'
בלי להתעמק יותר מדי
16/06/2018 | 15:24
1
288
הטחנה היא הבחירה שלך למסעדה עם תפריט מגוון?
זו מסעדה שמתמחה בבשר, ואין בתפריט שלה מנה עיקרית צימחונית או טבעונית.

יום טוב קפה הוא הבחירה שלך למקום מעוצב?
אחד המקומות הפחות מעוצבים שאני מכירה.

בכל מקרה, הקריטריונים שלי לבחירת מסעדות טובות הם:
אוכל טוב = חומרי גלם טובים ושימוש נכון בהם, ושיהיה טעים, כמובן.
שירות מקצועי וטוב,
VFM שמתייחס לא רק לתמחור בסיסי אלא גם למידת ההנאה שלי מהאוכל
אווירה
תפריט יין ואלכוהול
לצפיה ב-'זה מה שיפה אצל אנשים, ישנם טעמים שונים.'
זה מה שיפה אצל אנשים, ישנם טעמים שונים.
16/06/2018 | 15:54
216
אנשים אוהבים דברים מסויימים, למשל אם יש לי טעם מסויים, אז אני בדרך כלל הולך למקומות מסויימים שאני אוהב, מאכלים שאני אוהב, אז אם אני אומר תפריט הכי מגוון בשבילי, איני יכול לטעות פה, כי זו הבחירה שלי.
בשביל גיוון בתפריט, זה אופציות שונות. בתור חובב בשר, האופציות שם טובות, בתור חובב אוכל טבעוני, אין הרבה מסעדות שהתפריט הטבעוני מגוןן, גם במסעדות שהן טבעוניות נטו.

אני אוהב דברים פשוטים, ונוחים, ובעיניי העיצוב של יום טוב הוא הכי נכון לי, נוח לי בסביבה פשוטה, עזבי את עניין האוכל של המקום, שהוא מצויין אגב, העניין הוא העיצוב של המקום ולא שום דבר אחר, למשל השירות שם לא טוב, בעיניי.

לצפיה ב-'נכון שאתה מקדם אתרים ואלה הלקוחות שלך? :)'
נכון שאתה מקדם אתרים ואלה הלקוחות שלך? :)
17/06/2018 | 10:09
1
67
לצפיה ב-'לא.'
לא.
17/06/2018 | 11:12
196
לאנשים פה יש קוץ בתחת אני רואה.

אני מידי פעם מבקר במסעדות שונות במהלך הזמן הפנוי שלי, והייתי שמח לראות איזה קרטריונים חשובים למדד, כי זה מעניין.
לא ציינתי אגב שצריך לתת דוגמא למסעדות, אז הספקולצייה שלך מוטעית.
לצפיה ב-'רפי כהן חוזר !!'
רפי כהן חוזר !!
14/06/2018 | 15:46
6
388
לצפיה ב-'להבא אנא הוסף טקסט המתאר לאן הלינק מוביל'
להבא אנא הוסף טקסט המתאר לאן הלינק מוביל
14/06/2018 | 17:50
1
73
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
14/06/2018 | 19:22
65
לצפיה ב-'אני מאחל לו הצלחה מכל הלב.'
אני מאחל לו הצלחה מכל הלב.
14/06/2018 | 19:24
84
לצפיה ב-'מסתבר שלא רק בערב'
מסתבר שלא רק בערב
16/06/2018 | 08:18
2
275
בשישי בצהריים רפי כהן עבד מאחורי הדלפק בעזורה תל-אביב.
לצפיה ב-'פורסם כבר לפני מספר חודשים'
פורסם כבר לפני מספר חודשים
16/06/2018 | 10:16
218
דווקא בשישי בצהרים לא ראיתי אותו, אבל בכל פעם שהייתי ירון שלו הגיע לאכול.

לצפיה ב-'גם באמצע שבוע הוא בעזורה, כבר בדצמבר 2017 ראיתי אותו'
גם באמצע שבוע הוא בעזורה, כבר בדצמבר 2017 ראיתי אותו
16/06/2018 | 18:09
60
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
14/06/2018 | 06:59
3
14
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, תפריטים מיוחדים וכו'.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים וטעים,
החתולית
לצפיה ב-'הספריה - חודש של מנות מוגמות ומשחקי מונדיאל'
הספריה - חודש של מנות מוגמות ומשחקי מונדיאל
14/06/2018 | 07:08
91
במסעדת הספריה בבאר שבע יחגגו החל מההיום ה- 14/6 חודש שלם (עד ה- 15/7), של חגיגות עם תפריט מוגזם חדש, עסקיות צהריים ב-39 ₪, תפריט מרגריטות חדש, הקרנות משחקי המונדיאל בכל יום, ותפאורה חגיגית.

בתפריט המוגזם החדש ניתן לפגוש מנות כמו :
  • המבורגיניו - המבורגר בגריל עם אננס צלוי טבעות בצל בטמפורה רוטב צ'ילי מתוק ,כוסברה ובצל סגול , חסה ,עגבניה ואיולי שום . מוגש עם צ'יפס וטבעות בצל – 75 ₪.
  • בואנו - המבורגר בגריל עם טופינג של בשר אסאדו מפורק על הפלאנצ'ה , בצל קלוי וסלסת צ'ימיצ'ורי , איולי שום ואיולי צ'יפוטלה .מוגש עם צ'יפס וטבעות בצל – 75 ₪.
  • בלי כיבודים - קינוח מושחת של קסטת פאדג' שוקולד עם גלידת אוראו וקראנץ' שוקולד אגוזים , בראוניז שוקולד וכוסיות ומרנג במילוי קרם וניל מוגש עם מזרק רוטב שוקולד- 59 ש''ח.
  • סבבושקה – עוגת קומות בבקה בסירופ רום עם גלידת וניל ורוטב תותים , קצפת , מקלוני מרנג וניל , טוויל פטל , דובדבני אמרנה ורוטב פירות אדומים – 59 ש''ח.
  • בומבה גוס - חצי קילו בורגר! ביצת עין, אווז מעושן, בצל צלוי, פטריות בגריל, איולי שום וירקות, בתוספת צ'יפס וטבעות בצל – 89 ₪.
  • קלאסיקו – ארבעה המבורגרים, 250 גרם כל אחד, ימבה צ'יפס והר של טבעות בצל – 195 ₪.
  • סליזי צ'יזי – המבורגר כפול עם גבינת צ'דר טבעונית, איולי שום וצ'יפוטלה, חסה, עגבניה ובצל פריך בתוספת צ'יפס וטבעות בצל - 89 ₪.
  • לב אמיץ – בורגר 250 גרם עם נקניקייה חריפה בסלטה פיקנטית, צ'יפוטלה, בצל שרוף, שום קונפי וירקות. בתוספת צ'יפס וטבעות בצל – 75 ₪.
  • פיינאפל אקספרס – לימונים, נענע, סוכר חום, ואן גוך אננס, מיץ לימונים ממותק וסוכר צהוב – 42 ₪.
נבחרת המרגריטות של הספריה – מרגריטה מנגו, מרגריטה לימונענע, מרגריטה תות, מרגריטה פסיפלורה ומרגריטה פירות יער – כל המרגריטות 42 ₪.

הספריה, יצחק נפחא 25, מתחם מבנה באר שבע. טלפון - 08-665-5120

לצפיה ב-'הדלי האסיאתי עולה לשלב הבתים'
הדלי האסיאתי עולה לשלב הבתים
14/06/2018 | 07:14
118
בחודש המונדיאל אשר יחל היום, יום חמישי ה- 14/6, מסעדת "דלי אסיאתי" בהוד-השרון פותרת ללקוחותיה את סוגיית ה"מי מביא בירה?".

מסעדת "דלי אסיאתי" בהוד-השרון, מציעה ללקוחות שירות המשלוחים ארוחה אסיאתית לצד בירות ברוח המונדיאל.

מבצעי המונדיאל:
* "באנס ובירה" – משלוח של בירה צ'אנג האסיאתית וזוג באנ'ס (לחמניות אסיאתיות מאודות עם מגוון מילויים) ב-49 ₪ בלבד, למשך כל תקופת המונדיאל בימים א'-ה'.

* כל משלוח מעל ל-249 ש"ח יקבל במתנה שני בקבוקי בירה צ'אנג

המבצעים מצטרפים לתפריט הקבוע של "דלי אסיאתי", הכולל מנות אסיאתיות כגון פאד קפאו נואה, פאד תאי, בקר סצ'ואן ותפריט סושי עשיר.

דלי אסיאתי
הבנים 15, הוד-השרון
שעות פעילות א'-ש' 11:00-23:00
09-8992555

לצפיה ב-'רשת נאגיסה - סניף חדש בתל-אביב'
רשת נאגיסה - סניף חדש בתל-אביב
14/06/2018 | 07:38
105
רשת המסעדות האסיאתיות נאגיסה, ממשיכה להתרחב, ומשיקה סניף נוסף בתל אביב, והפעם בכיכר המדינה. הסניף החדש מצטרף לשמונת הסניפים הקיימים.

המקום מעוצב בסגנון סושי-בר בוטיקי עם ציור קיר של אמן הגרפיטי רפאל אתגר.

בין המנות המוגשות ב"נגיסה" כיכר המדינה:
  • סלט מיזאקי נתחי עוף / דג לבן, פרי עונתי, מלפפון, נענע, כוסברה, למון גראס, בצל סגול, צ’ילי, בצל מטוגן ובוטנים. מחיר: 49 ש"ח
  • סביצ'ה דניס דניס קצוץ, עירית, בצל סגול, צ’ילי וכוסברה בתחמיץ שמן סומסום ולימון. מחיר: 56 ₪
  • ריינבו רול רול סלמון ואבוקדו עטוף בטונה אדומה, סלמון, בטטה ואבוקדו. מחיר: 44 ש"ח
  • אקא טונה רול דניס, אבוקדו, בוטנים ושיטאקה, עטוף בטונה אדומה ומעל שבבי סלמון טמפורה בליווי ספייסי מיונז, טריאקי ובצל ירוק מעל מחיר: 64 ש"ח

NAGISA כיכר המדינה
א'-ה' 12 ועד חצות, ו' 12:00-17:00
שבת - שעה אחרי כניסת שבת ועד חצות
03-9744444
משלוחים לכיכר המדינה והסביבה

לצפיה ב-'שוב חוזר הדיון - מתי לגיטימי להחזיר מנה במסעדה'
שוב חוזר הדיון - מתי לגיטימי להחזיר מנה במסעדה
12/06/2018 | 20:34
43
566
עומר שוברט - מנסה לפצח את קוד החזרת המנות בישראל - אני לא בטוח שאני מסכים עם הכל אבל זה בהחלט נסיון מעניין.

"מתי לגיטימי להחזיר מנה במסעדה? הגיעה העת לתת את הדעת לסוגייה המטרידה הקושרת בין מוסר ומבנה אישיות, יחסי סועד-מסעדה, לבין הפסטה העשויה יתר על המידה שקיבלתם.

בניסיון לפשט את הסוגייה,...
המשך>>
עומר שוברט - מנסה לפצח את קוד החזרת המנות בישראל - אני לא בטוח שאני מסכים עם הכל אבל זה בהחלט נסיון מעניין.

"מתי לגיטימי להחזיר מנה במסעדה? הגיעה העת לתת את הדעת לסוגייה המטרידה הקושרת בין מוסר ומבנה אישיות, יחסי סועד-מסעדה, לבין הפסטה העשויה יתר על המידה שקיבלתם.

בניסיון לפשט את הסוגייה, נבחין בין שני ז׳אנרים עיקריים של מנות המועדות להחזרה: מנות שאינן טובות דיין (״הדג לא הכי טעים״) ומנות שקיים כשל מובהק בהכנתן (״הדג שרוף״). הסוג הראשון הוא הבעייתי יותר: מהי מנה לא טובה? האם מדובר בצירוף לא מוצלח של טעמים ומרקמים? בכמות מזון לא מספקת? אולי בכלל בחוויה שלא הביאה לריגוש המצופה ביחס להשקעה הכספית? כך או כך, מדובר באלמנטים סובייקטיביים של טעם, קיבולת וסף ריגוש, שלא ניתן להחיל עליהם פסקנות אחידה ומוחלטת. לכן, לכאורה, החזרה של מנות מז׳אנר זה - שאינן ערבות מספיק לחך סועד פלוני - כלל לא אמורה להיות על הפרק. יתרה מכך, אם מתייחסים לארוחה במסעדה כאל חוויה מעולמות תרבות הבילוי והפנאי (ואף יוצאים מנקודת הנחה שאינה רק לצרכי שובע בסיסיים), הרי שלא לא ניתן להבטיח מראש את ההנאה. בדיוק כפי שאם השתעממת בהצגה או נרדמת בסרט, שום תיאטרון לא ישיב את כספך או יציע כרטיס להצגה אחרת. אין הבדל של ממש בין תערוכה במוזיאון שלא עוררה יצרים לבין דבר מזון שלא הלהיב את החך. מדוע, אם כן, סוגיה זו בכלל על השולחן? כיצד החזרת מנה בעילת ״לא מספיק טעים״ נהפכה לדבר שבשגרה? על מה נשענת הלגיטימיציה של העניין?

ובכן, האשמה במקרה הזה, עד כמה שזה יישמע מוזר, היא על בעלי המסעדות שאימצו את נוהל ״המנות טעימות לכם?״, שמבוצע בשיטתיות על ידי המלצרים, לרוב לאחר הגשת העיקריות. ניתן להבין את מקורו של הנוהל: הרצון להביע עניין ויחס, להבטיח חוויה חיובית, או בקיצור: לשמר לקוחות. שאלת ״המנות טעימות לכם?״ מקפלת בתוכה את הלגיטימציה להשבת מנות מסיבות סובייקטיביות של טעם אישי. פירצה הקוראת לפוחז. שאלתם? ענינו. עכשיו תיקחו את זה מכאן (ואם לא לקחתם, למה שאלתם?). למעשה, אין כל צורך בטקס הזה. אם בקרת האיכות במסעדה מספקת, והמנות יוצאות לשביעות רצונו של השף, הרי שאין צורך לשאול (כפי שלא נשאל במסעדות נחשבות בעולם). אלא שבעלי המסעדות, כך מתברר, מוכנים וערוכים לספוג כמות מסוימת של החזרות, לטובת הבטחת חווית הלקוח וחזרתו העתידית. כי בניגוד לסרט, הצגה או תערוכה, ביקור במסעדה מסוימת עשוי להפוך לחוויה רב פעמית. עם זאת, למרות תהליך ההלבנה הממוסד והאשם התורם של המסעדנים, הסועדים אינם פטורים מבחינה עניינית ומוסרית של הדברים בטרם הפעלת נוהל החזרה על מנות שאינן טעימות דיין.

מנת פירה עם כבדים
מנת כבד העוף ב״חדר האוכל״ עמדה באופן מלא בקריטריון החזרה לגיטימיעומר שוברט
כדי לייצר מערכת איזונים ובלמים, ולנסות להבין מתי ראוי להשתמש בעילת ה״לא טעים לי״, נידרש כעת לז׳אנר ההחזרות השני: מנות שקיים כשל מובהק בהכנתן (״הדג שרוף״). כאן, ושוב נוסיף לכאורה, אין התלבטות: מנה קלוקלת יש להשיב למטבח ממנו נפלטה, למענך ולמען הסועדים הבאים. אלא שגם בז׳אנר זה, כדי להבטיח שמדובר בהחזרה ראויה ולגיטימית, יש לפעול בהתאם לכלל אצבע חשוב: היכולת להצביע על הבעיה. זה אינו מובן מאליו. סועדים רבים פוטרים עצמם באמירות כלליות ואמורפיות (״לא עשוי טוב״), שעה שעל ההחזרה להיות מנומקת וברורה בהרבה (״ריח לא טוב״ שעשוי להעיד על חוסר טריות זה נימוק סביר, ״משהו מרגיש לי לא מדויק״ - ממש לא). על הנימוק לאפשר למלצר, בהגיעו מבויש עם המנה למטבח, להסביר בקלות ובבהירות היכן הכשל ומדוע הושבה. הדברים תקפים גם לגבי מנות שלא בוצעו כפי שביקש הסועד (ביקשת בלי בצל, הגיע עם בצל; בחרת מדיום, הגיע וול דאן). גם כאן, כמובן, ההחזרה לגיטימית ויכולה להתבצע ללא נקיפות מצפון (עם כל הצער על נתח מובחר שנצלה יתר על המידה).

כעת נחזור לז׳אנר הראשון ולסוגיית לגיטימיות ההחזרה של מנות בעילת ״לא טעים לי״. לצורך יישוב הדילמה, נעשה שימוש באותו כלל אצבע: הנמקה של כל החזרה, גם אם מדובר בנימוק מעולמות הטעם (״העוף מלוח מדי״, ״הבשר יבשושי״, ״רוטב הספגטי מימי״). עם זאת, כאן מדובר בתנאי הכרחי אך לא בתנאי מספיק. תנאי הכרחי נוסף הוא שלא ניתן היה לצפות את החריגה בעת ההזמנה (אין להזמין מנה חריפה ולהחזירה בעילת חריפות יתר). בכל מקרה, וכאן נכנס ההיבט המוסרי, יש להשתמש בנוהל החזרה זה במשורה, ורק כאשר הטעמים והמרקמים חורגים באופן מובהק מהמצופה. במידה וההכרעה לא חד משמעית, ניתן להוסיף למשוואה שיקולים כמו ותק במסעדה (לקוח חוזר יכול לצפות ליותר) וביקורים פוטנציאליים עתידיים (כנ״ל). מה שבטוח - אם יש ספק, אין ספק: לא מחזירים."

העתקתי את החלק הרלוונטי לטובת מי שעדיין לא עשה מנוי כי הנושא חשוב ומעניין יותר משאר הביקורת. אם זה עובר על כללי העיתון פשוט תמחקו.

https://www.haaretz.co.il/food/restaurants-reviews...
לצפיה ב-'אואזיס - ככה ככה '
אואזיס - ככה ככה
14/06/2018 | 14:38
4
398
את אואזיס אני מאד אוהבת , אבל ארוחה אחרונה בה, ששי בערב, המסעדה היתה מלאה, חיכינו המון זמן לעיקרית , החליטו לפצות אותנו בקינוח שלישי , כשהוא לא אוכל קינוחים .הזמנו שנים בגלל גרגרנות שלי.ה"פיצוי" נותר בשלמותו על השולחן ואף חייבו אותנו עליו עד שהערנו על כך. יצאנו מעוצבנים ולקחנו פסק זמן. 

ראיתי בפייסבוק של המסעדה על ארוחה מיוחדת עם השף כריס גולדינג , ארוחה מיוחדת כתרומה לבית השנטי . הלכנו. לסבב הראשון שש וחצי בערב. 

התפריט נראה מענין מאד , החלטתי להתרכז יותר במנות של השף האורח 
סלמון כבוש בסלק עם איולי וואסבי- מנה יפה - המון פרוסות סלמון כבוש בעדינות, כל פרוסה מגולגלת כפרח - מנה לחלוק,לבד מתחילה לשעמם במיוחד שהמצע- האיולי וואסבי היה שכבה עבה של מיונז , את הוואסבי לא הרגשתי כלל. 72שח 

חציל במרינדה של מיסו עם קולסלאו של קולורבי כורכום אגוזי לוז ובצל שלוט פריך- חצי חציל עגול הוגש חם עם שפע רוטב מיסו- הוא אהב מאד את המנה, פחות את הקולסלאו ממנו אכלתי אני- היה חסר לו תבול , אולי מיץ לימון- 62שח

חלקנו מנה ראשונה נוספת, מהתפריט של רימה- בוראטה עם סלטון קטון של נקטרינה וחצי דלעת מקורמלת . הבורטה טריה וטעימה, שילוב טוב עם הפירות , הייתי שמחה לעוד חצי תאנה ...84 שח !!!! בנונו, למשל מוגשת אותה בוראטה עם מיקס ירקות צלויים וקרוסטיני ומתומחרת  ב 56שח 

עיקריות- שלי- פילה מוסר ים במרינדה של סומק ותפוזים עפ ריזוטו זעפרן ודלורית. מנה יפה שילוב של עור הדג השחום וקוביות הדלורית, הדג היה מצוין, עסיסי , עשוי טוב מעט חמצמצות מהסומק. אבל הריזוטו היה משעמם . רציתי להציע לשף להחליף חלק מקוביות הדלורית בקוביות מנגו- זו היתה יכלה להיות הפתעה בפה עם טעם חמצמץ מרענן. 134שח

הוא לא קבל את העיקרית שלו יחד איתי.  הבטיחו שהינה המנה תגיע ,  סיימתי את מרבית המנה שלי עד ששלו הגיעה !!
כרובית צלויה עם רוטב VIERGE -רוטב צרפתי קלסי של עגבניות שמן זית בזיליקום וזרעי כוסברה , חצילים מעושנים וטופו .  בצלחת- כמות מכובדת של מחית חצילים מעושנים, טעם עישון חזק, כנראה טחונים עם טופו , כרובית צלויה חלקית מאד- ממש קשה לאכילה - הרב נשאר בצלחת, נקודת האור- עגבניות שרי תמר קלופות !וקצת זיתים. טעמתי את הרוטב- טעם של שמן בלי טעם של  שאר המרכיבים הרשומים. 86 שח

ויתרנו על קינוח , ראיתי בשולחן סמוך את קוטנו של קינוח הגבינה...

עכשו אני רואה שהמים המוגזים שהזמנו לא מופיעים בחשבון. לא שמתי לב במקום- טעות? פיצוי על האיחור הרב במנה העיקרית? , בתפריט 23 שח -סוג שאני לא מכירה והיו מוגזים לטעמי . החשבון 438 שח ללא דמי שרות שהיה בסדר גמור- החליפו סכום, ניקו שולחן בין המנות.

יצאנו ואמרנו זה לזו- הפעם הבאה שיש ערב פנוי - פסטל . המנות בארוחה היו בסדר אבל היה חסר , כמו שאומר אסף גרנית- קיק , ערך מוסף. הסלמון היה משעם, הריזוטו גם. הכרובית ממש לא עשויה ולא צריך להיות עוז תלם לדעת לבשל כרובית . 

לצפיה ב-'נקרא מאכזב '
נקרא מאכזב
14/06/2018 | 17:54
2
193
84 ש"ח למנה ראשונה של בוראטה? יקר מאד לטעמי.

בתיאור המנה הצמחונית, הכרובית היתה אמורה להיות כמעט חיה? כשראו שהשאיר בצלחת את רוב הכרובית, שאלו למה?
לצפיה ב-'הערתי למלצר שבדיוק הזדמן ,שהכרובית קשה , אמר שצריכה'
הערתי למלצר שבדיוק הזדמן ,שהכרובית קשה , אמר שצריכה
14/06/2018 | 18:41
1
280
להיות אל דנטה והציע סכין לחיתוך בשר כי בעלי נאבק בה בחיתוך עם הסכין הרגיל..

למחיר הבוראטה- אכן יקר , לכן השוותי למחירה בנונו , גם שם מוגשת עם תוספת -א נדיבה הרבה יותר 

חבל לי, זו מסעדה שהשפית עובדת קשה בעצמה, לא מבלה באולפני טלויזיה ואחרים מבשלים ובכל זאת.....
לצפיה ב-' יכול להיות שהמלצר לא יודע מה ההבדל'
יכול להיות שהמלצר לא יודע מה ההבדל
15/06/2018 | 08:12
203
בין אל דנטה לבין "אי אפשר לחתוך".
לצפיה ב-'מחירים מטורפים... במחיר כזה הייתי מצפה לצאת מרוצה בטירוף'
מחירים מטורפים... במחיר כזה הייתי מצפה לצאת מרוצה בטירוף
19/06/2018 | 01:31
22
לצפיה ב-'סליחה, לא יכולתי להתאפק'
סליחה, לא יכולתי להתאפק
14/06/2018 | 12:54
4
557
300 עמודים, 4 שפות, 100 מסעדות, 40 פופ-אפ.

https://www.haaretz.co.il/food/food-news/.premium-...
לצפיה ב-'נשמע טוב!'
נשמע טוב!
14/06/2018 | 14:17
3
71
לצפיה ב-'מה כל כך טוב ?'
מה כל כך טוב ?
14/06/2018 | 17:41
2
298
עכשו יוסקה לא יפקוד את מקומותינו מינימום 720 יום. לא חראם ?
אתמול הייתה גם כתבה גדולה על כך בידיעות.
לצפיה ב-'גם אתה לא יכול להתאפק'
גם אתה לא יכול להתאפק
14/06/2018 | 17:54
66
לצפיה ב-'אולי אפילו 7200.'
אולי אפילו 7200.
15/06/2018 | 20:32
44

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה