לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-' מנוע החיפוש בהודעה המשורשרת של Gרר'
מנוע החיפוש בהודעה המשורשרת של Gרר
21/03/2017 | 08:30
1
64
לצפיה ב-' מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים '
מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים
11/07/2016 | 10:28
3819
==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. 

מה אפשר למצוא שם?

א) דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ. שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש. בחיפוש על פי מקום בארץ אפשר להוסיף גם פרמטר של מרחק, וכך לקבל, למשל, את רשימת כל הדיווחים על מסעדות ברדיוס של עד 10 ק"מ מנתניה. 
ב) דיווחים על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה/העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים.

מה אי אפשר למצוא שם?
לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם, אלא רק דיווחים של ממש. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

אם אתם לא בטוחים בשם המסעדה עדיף לכתוב חלק מהשם שלה (מספיק שלוש אותיות) בחיפוש על פי טקסט כללי, ואז אם היא מופיעה ברשימת התוצאות לחיצה על שם המסעדה תביא את כל הדיווחים שקוטלגו עליה ומידע עליה (מקום וכו').

לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש, כך שתוכלו לראות אם אתם באותו "ראש".

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום.

לינק למנוע החיפוש

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

תהנו!
לצפיה ב-'שלום ולא להתראות ,לסינית האדומה בדיזנגוף'
שלום ולא להתראות ,לסינית האדומה בדיזנגוף
30/03/2017 | 02:17
10
40 שנה ישראל בוייקו ניהל את המסעדה הזו ,
ביום שישי הקרוב יסגרו שעריה בשעה 2400 בדיוק.
במדינה שטרנדים חולפים הם מהות המסעדנות (ממוצע שנתים )
אפשר בהחלט לקרוא למקום כזה מוסד, מבלי להכנס או להתייחס לרמת האוכל השרות והעיצוב.
היה לי הכבוד לשבת עם בוייקו אתמול לארוחת פרידה ולצערי אין לי כישרון מספיק כדי להעביר לכם תחושות ורגשות של אדם שסוגר מפעל חיים לאחר כל כך הרבה שנים שלא מרצונו .
המסעדה הייתה מפוצצת במשפחות שבאו לאכול בפעם האחרונה כשסבתא וסבא בדרך כלל יוזמים את המפגש ומספרים לילדים ולנכדים על הדייטים הראשונים שלהם שם.
ובוויקו מהאבות המייסדים של ענף המסעדות חיור מרוגש עם רעד קל בקולו עדין מארח עדין דואג לגשת לכולם ולהפרד מהם ועצב תהומי נשקף מעיניו .
אכלנו את המנות הקלסיות שלא השתנו במאומה במשך עשרות שנים (יש שיגידו שזה חיסרון ,בעיני יתרון)אפילו על האגרול עם הרוטב הזרחני לא ויתרנו היה חביב אבל זאת הייתה ארוחה עצובה מאד.
נפרדנו בחיבוק אמיץ מגבר שעשה כמעט את הבילתי אפשרי בעסקים בכלל ובמסעדות בפרט.
לך לנוח בוייקו 7 ימים בשבוע במשך 40 שנה זה בהחלט מספיק.
לצפיה ב-' שירשור כתבות מהתקשורת'
שירשור כתבות מהתקשורת
27/03/2017 | 06:06
13
22
לצפיה ב-'מקומות חדשים וזולים'
מקומות חדשים וזולים
27/03/2017 | 06:16
200
הכתבה השבועים של YNET מתרכזת הפעם במקומות חדשים וזולים יחסית:

לצפיה ב-'גיל גוטקין על גמברינוס'
גיל גוטקין על גמברינוס
27/03/2017 | 13:04
234
לצפיה ב-'המסעדות שמציעות דילים מפתים לשעות הערב'
המסעדות שמציעות דילים מפתים לשעות הערב
27/03/2017 | 18:13
5
232
לצפיה ב-'לא מצליחה להבין את הכתבה הזאת'
לא מצליחה להבין את הכתבה הזאת
28/03/2017 | 07:53
4
224
בחלק מהדילים יש VFM סביר, באחרים ממש לא.

בינדלה נסגרת בסוף השבוע (לצערנו המאד רב), אז מה ההיגיון של הכנסתה לרשימה?

אין ברשימה שום סדר הגיוני, לא גיאוגרפי, לא א-ב, לא מחירים עולים. ממש רשימה מוזרה.
לצפיה ב-'ועוד רשימה מגובבת - עודף מ-50: מקומות חדשים וזולים בארץ'
ועוד רשימה מגובבת - עודף מ-50: מקומות חדשים וזולים בארץ
28/03/2017 | 09:33
2
171
לצפיה ב-'למרות הגיבוב למדנו פה על:'
למרות הגיבוב למדנו פה על:
28/03/2017 | 12:19
193
1. רשת המבורגרים חדשה (כי חסר כמה כאלו) Jack by Black
(לואו קוסט של בלאק ....)
2. סניף חדש לברטון בפלורנטין (שזה ממש מצוין)
3. דאבה הודית בפרדס חנה ....
לצפיה ב-'זאת הרשימה שקישרתי אליה בהודעה הראשונה בשירשור'
זאת הרשימה שקישרתי אליה בהודעה הראשונה בשירשור
28/03/2017 | 13:01
114
היא מבוססת על קומניקטים שמתקבלים ממשרדי יחסי ציבור, וזה בסדר.  כמו השירשור השבועי שלנו, היא בסך הכל מביאה מידע לידיעת הציבור.

גם הרשימה הקודמת מציגה מידע בלבד, אבל בצורה מבולגנת ולא הגיונית.
לצפיה ב-'אני אסביר'
אני אסביר
28/03/2017 | 12:10
186
חברת יחסי ציבור עם 5 לקוחות שהם מסעדות מחפשת דרכים לאזכר אותם בעיתון או ברשת.
הם מחפשים נושא שמשותף ללקוחות שלהם, גם אם הוא מאולץ, מוסיפים כמה שמות קצת יותר מכובדים או ידועים, ופרסטו - יש כתבה.
לצפיה ב-' רפי אדר עוזב את פרונטו'
רפי אדר עוזב את פרונטו
28/03/2017 | 12:58
1
175
לפי YNET רפי אדר בן ה- 71 פורש ממסעדת פרונטו, אחרי כמעט 30 שנה בהן היה הבעלים והפנים של המסעדה.

לצפיה ב-'את פרונטו אני אוהב למרות שאוכל איטלקי'
את פרונטו אני אוהב למרות שאוכל איטלקי
28/03/2017 | 16:38
182
יש לי גם בבית וגם אצל בני הדודה בטוסקנה.
את רפי אני מעריך כמסעדן וספרו מצוי אצלי.
נכון שהפתיל שלו עדיין קצר אבל (כפי שכולנו חווים) יש לרוב
בסיס מובן להתלקחויות הפתיל בעיקר כשהוא מגדיר
את פרונטו כ״בתו״.
לצפיה ב-'סיפור מעניין על מסעדת פדרו באילת'
סיפור מעניין על מסעדת פדרו באילת
29/03/2017 | 06:46
141
שנמכרה לשני שותפים, הפכה לכשרה, וכעת חזרה להיות לא כשרה.

לצפיה ב-'פלגרינו 50-100 המסעדות2017. היכן מתוכם סעדתם ומה אומרים?'
פלגרינו 50-100 המסעדות2017. היכן מתוכם סעדתם ומה אומרים?
29/03/2017 | 17:25
1
46
החמישים הראשונות צפויות להתפרסם ב 4 לאפריל.
ואני? סעדתי ב דיספרוטר ברצלונה ופעמיים בשאטובריאן בפריז.
לצפיה ב-'הנה הלינק'
הנה הלינק
29/03/2017 | 19:59
20
סעדנו בכמה מהן כמו מומפוקו קו (3 פעמים) פר סה, אפיקיור, בראסאטגי ועוד
לצפיה ב-'ריכוז עסקיות תל אביביות מהשבועות האחרונים'
ריכוז עסקיות תל אביביות מהשבועות האחרונים
29/03/2017 | 14:41
6
34
לצפיה ב-'צהריים במתחם אמריקה בבית ציוני אמריקה'
צהריים במתחם אמריקה בבית ציוני אמריקה
29/03/2017 | 14:59
130
המתחם לא רחוק מהמשרד שלי ולכן יצא לי לדגום את המסעדה פעמיים, בצהרי אמצע השבוע. המסעדה הייתה די מלאה בשתי הפעמים. הקהל בצהריים היה ברובו מבוגר. בלי ילדים. אני מניח שאחה"צ ובערב יש הרבה יותר ילדים ונוער.

תפריט האוכל מחולק לתפריט Merica מהצד הצפון אמריקאי ולתפריט Gringos מהצד המקסיקני. בצהריים יש תפריט עסקיות שכולל מנת פתיחה, מנה עיקרית וקינוח. 

בעסקית הראשונה ישבתי על הבר והשירות של הברמן עצמו היה טוב אם כי המטבח עצמו היה די רדום. מנת הפתיחה הייתה כאמור נאצ'וס תוצרת בית עם מטבל שעועית שחורה. חטיף קראנצ'י וחביב.

למנה העיקרית בחרתי בצלע החזיר. למנה הזו לקח לא מעט זמן להגיע. המנה מכונה בתפריט My Babies Back: צלעות בשר לבן ברוטב ברביקיו, נענע, כוסברה וצ'ילי, מוגש עם סלט תפוח אדמה, סלט קולסלואו ולחמניות אמריקה. עלותה 88 ש״ח. מנה להרכבה. הצלע הוכנה היטב עם מעטה קריספי ותוכן נימוח ו"נפלה" מהעצם כמו שכתוב בספר, אבל הטעם לא עמד בציפיות. קיוויתי שיהיה כאן רוטב ברביקיו מעושן, פיקנטי ועמוק וקיבלתי בעיקר רוטב מתקתק ודי קלוש. לא מספיק טוב וחבל, כי יש כאן פוטנציאל.

הקינוח שהוא חלק מהעסקית היה גלידת וניל עם קורנפלקס (ורוטב באטר סקוטש). קינוח מתקתק, חביב וטעים למדי.

בעסקית השנייה ישבתי בשולחן בקצה המסעדה.
למנת הפתיחה קיבלתי את אותם נאצ'וס עם אותו מטבל (אין בחירה).

למנה העיקרית בחרתי באחת האופציות של sliders and fries. בחרתי בסליידר של הצ'יזבורגר, Say Cheese: שני סליידרים של מיני המבורגרים כ-100 גרם כל אחד (הרגיש לי פחות) עם בצל מקורמל, צ'דר ורוטב אמריקה. עלות המנה והעסקית: 64 ש"ח. ביקשתי מידת מדיום ונעניתי ש"אצלנו" עושים את זה מדיום וול. מוזר. ביקשתי שיעשו מאמץ להוציא את זה מדיום ואמרו בסדר. נחשו מה? לא רק שזה לא היה מדיום, זה היה וול וול וול דאן. קציצות יבשות לגמרי. וחבל, כי הטעם דווקא היה טוב. הבשר לא רע והתיבול מסביב טוב. רק היובש... ל
צד ההמבורגרים קיבלתי צ'יפס מאכזב. בהיר, רופס ולא קראנצ'י. בביקורת באתר מאקו של ביצה עלומה נרשמה שם התלהבות מהצ'יזבורגר והוא זכה לסופרלטיב כהמבורגר מושלם. מה שבטוח שהמנה שלי הייתה רחוקה משלמות מכל הבחינות.

על קינוח ויתרתי כי לא התחשק לי שוב גלידה, ושאר הקינוחים היו נגועים בקינמון שאני לא יכול לסבול בקינוחים.

השירות בעסקית השנייה היה רע לתפארת. שירות אטי, מבולבל ולא מקצועי, שבחלק מהזמן לא היה קיים בכלל. נכון שישבתי בקצה המרוחק של המסעדה, אבל צריך שיהיה קצת יותר קשר עין של נותני השירות למקבל השירות. הסתובבו מספיק מלצריות ואחמ"שים/ות כדי לתת שירות טוב הרבה.

זה התחיל מרישום ההזמנה (לקח הרבה יותר מדי זמן עד שניגשו אליי לקבל הזמנה), המשיך באי אספקת מפיות אחרי המנה הראשונה (מי צריך מפיות כשאוכלים צ'יזבורגר. מזל שבשולחן לידי היו מפיות שיכולתי לשלוף) או סכו"ם לקינוח (למשל שולחן של 8 סבתות חביבות שקיבלו 8 גלידות בלי אף כפית או כף). על קיסם ומגבון לח בסוף הארוחה רק יכולתי לחלום.

כל זה בקטנה. הסאגה המרכזית הייתה עם החשבון. לקח כ-15 דקות עד שקיבלתי כזה (אחרי 2 בקשות מ-2 מלצריות). כשסוף סוף קיבלתי חשבון, המלצרית ברחה מיד כך שלא הספקתי לשלוף את כרטיס האשראי לחיוב. אחרי עוד כמה דקות פשוט קמתי בעצמי וניגשתי לאזור הקופה כדי שיחייבו אותי. אחרת הייתי מחכה כנראה עד עכשיו. טיפ לא טרחתי לתת, כי בעצם לא ממש קיבלתי שירות. בזמן הארוחה שירתתי את עצמי וגם את החיוב כמעט עשיתי בעצמי.
ככלל אין לי הרבה ציפיות משירות במסעדות בישראל. אני יודע שזה תחום חובבני עם תחלופה מטורפת של כח אדם, אבל ממקום שמנוהל ע"י אנשים עתירי ניסיון במסעדנות (גרקו ומתחם גרינברג) אני מצפה ליותר מהממוצע.

בקיצור זו אמריקה בבית ציוני אמריקה. זה מתחם אוכל מסחרי שככל הנראה יצליח, כי אנחנו הרי מתים להיות אמריקה. הוא מנוהל ע"י מקצוענים (גם אם בינתיים זה לא נראה כך), ומגיש אוכל מושחת, טרנדי ופופולרי. כרגע, על סמך ההתנסויות שלי, הוא רחוק מלספק את הסחורה, לפחות לא בעסקיות. אוכל לא מספיק טוב ושירות עוד פחות טוב. אני מיציתי.

דיווח מלא: 

לצפיה ב-'עסקית צהריים במאייאר - בדד על הבר...'
עסקית צהריים במאייאר - בדד על הבר...
29/03/2017 | 15:07
123
לפני כמה חודשים ישבתי שם בצהריים כשעדיין לא הונהגו עסקיות של ממש.
עכשיו יש כאלה.

השבוע חזרתי. ישבתי על הבר והייתי סועד יחיד בחלל המסעדה עצמו. שאר הסועדים ישבו במקומות שבחצר (שהייתה יחסית מלאה). ועדיין - צריך לעשות כאן עבודת יח"צ טובה יותר כדי למלא את המסעדה בצהריים.

העסקית כוללת מנה ראשונה ומנה עיקרית במחיר העיקרית. גם לחם הוא חלק מהעסקית (עם מטבל עגבניות). המחירים נעים מ-55 ש"ח עד 110 ש"ח.

המנה הראשונה שאכלתי: דג ים של הדייגים. מנה שמשתנה לפי הדגה. הפעם זה היה טרטר פלמידה אדומה עם כוסברה, פטרוזיליה, צנונית וצ'ילי אדום. תיבול של שמן זית ולימון. הכי פשוט שיש אבל טעים ביותר. דג נא איכותי לא צריך יותר מזה.

למנה עיקרית בחרתי שוב במנה דגית, המנה היקרה ביותר בעסקית, 110 ש"ח עלותה: טארטור: פילה דג (בר ים) ברוטב מסורתי של טחינה וקונפי בצל בוויניגרט סומק. היו שם גם צ'יפסים דקיקים של תפוחי אדמה. עוד מנה מצוינת. דג נהדר שהוכן בדיוק כמו שצריך. רוטב הטחינה היה מעולה. המינוס היחיד לדעתי הוא כמות התוספת. הייתי רוצה קצת יותר ירק או פחמימה. אפילו סלטון קטן היה מתקבל בברכה. בסוף ביקשתי וקיבלתי פרוסת לחם לנגב את שאריות הרוטב הטעים. קיבלתי גם אספרסו קצר (עליו לא חוייבתי).

אחרי הארוחה השנייה שלי במאייאר אני יכול לקבוע בוודאות שלפחות לגבי מנות הדגים כאן העבודה נעשית כמו שצריך. אוסאמה דלאל אכן יודע לעבוד עם דגים (ויש לו ספק דגים טוב מאד) והוא מכין מנות דגים מהטובות שיש בתל אביב (לטעמי). אני רק מאחל להם שימצאו את הדרך למלא את המסעדה ביותר סועדים בעסקיות הצהריים הללו.
לצפיה ב-'עסקית ב-Clash עם נפילה בעיקריות'
עסקית ב-Clash עם נפילה בעיקריות
29/03/2017 | 15:18
112
פעם שלישית שלי בצהריים שם. בפעם הראשונה היה טוב מאד. בשנייה היה הרבה פחות טוב. הפעם היה רע במיוחד. איכשהו הנפילות הן תמיד במנות העיקריות (ובשירות).

הפעם הייתי עם אחייניתי.
התפריט העסקי, המכונה "Executive Business Lunch"' השתנה מעט והתייצב על שתי רמות מחירים: 74 ש"ח ו-94 ש"ח. יש מנות שהן בתוספת עלות. הלחם כעת הוא בתוספת של 9 ש"ח. יש קינוחים (מוקטנים) ב-28 ש"ח וגם תפריט יינות הצהריים מוזל יחסית. בסה"כ רמת מחירים סבירה למסעדת שף.

הזמנו יינות ולחם. הלחם היה מעין ג'בטה. פחות מוצלח מהלחם שנשנשתי בארוחות הראשונות שלי כחלק מהעסקית. ועכשיו זה גם בתוספת עלות ולכן אפשר לוותר.

למנה ראשונה אחייניתי הזמינה כיסוני סלק: כיסוני סלק במילוי גבינת עיזים וקממבר, טרטר סלק, פקאן קלוי ופטרוזיליה בחומץ שרי ושמן אגוזים. היא נהנתה ממנה.

אני הלכתי על סלט ברווז אסייתי: דלעת צלויה, חציל קלוי, קונפי בצלי שאלוט, קולורבי כבוש, חסה, נבטים, נענע ובזיליקום ברוטב חריף מתוק. מנה בתוספת של 7 ש"ח. מנה טובה מאד. חומרי גלם טובים. ברווז צלוי וקראנצ'י. רוטב טעים. מנה מכובדת בגודלה וטעימה. נהניתי.

ההתחלה הייתה טובה. ואז התחילה הידרדרות, שלא נאמר התרסקות. ממש Clash...

העיקרית שלי הייתה סטייק סינטה: סטייק בשרני ואיכותי בעל טעם ייחודי עם רצועות שומן הנותנות לבשר טעם ועסיסיות. (כך בתפריט). המנה היא בתוספת של 23 ש"ח. (כך שמחיר העסקית שלי הייתה 130 ש"ח. עדיין מחיר די סביר לעסקית שכוללת סטייק של כ-300 גרם).
ביקשתי דרגת מדיום אבל לצערי הוא הגיע רייר לגמרי. ממש אדום ונא לגמרי. החזרתי את המנה לצריבה נוספת. הסטייק המתוקן הגיע אחרי כמה דקות, הפעם בדרגת העשייה המבוקשת. אבל הוא איבד מאיכותו. למרבה הצער הבעיה המרכזית הייתה הטעם. סטייק די אנמי, לא מספיק "בשרי" בטעמיו, וחסר תיבול, וגם הרוטב (על בסיס ציר בשר) לא עזר. התוספת של תפוחי אדמה ושעועית ירוקה הייתה טעימה, אבל סטנדרטית לחלוטין. בסה"כ מנה מאכזבת. ממסעדה של חיים טיבי שנחשב למומחה בבשרים אני מצפה שאיכות הבשר והטיפול בו יהיו טובים בהרבה.

הנפילה האמיתית הייתה המנה של אחייניתי: עוף בקארי זנזיבר: נתחי ירך עוף עסיסיים במרינדת חלב קוקוס וקארי צהוב, ראגו אורז ועדשים שחורות, אפונה, מנגולד ועגבניות צלויות. מנה של 74 ש"ח שהייתה גם מחיר העסקית. הגיעה המנה. פרגית אחת נחתכה והייתה אדומה לגמרי בפנים. ממש נאה. עוף נא זה כמובן לא נחמד... בושה למטבח של מסעדה שאמור להתמחות בבשרים. מישהו כאן על הגריל היה לחוץ להוציא מנות וחבל. המנה כמובן הוחזרה לצריבה נוספת. אחרי כמה דקות היא הגיעה שוב, והפעם אף אחד לא לקח צ'אנס והעוף היה well well done עד כדי צחיחות. הטעם עצמו היה די סתמי. כמו עוף בקארי שמכינים בכל מטבח ביתי חובבני. מנה חסרת מעוף.

כמו בארוחה השנייה שלי בקלאש, גם העסקית הזו התחילה טוב והסתיימה רע. כדי להמתיק מעט את המרירות הזמנו לקינוח את קינוח הסמי פרדו ברגמוט. עלותו 28 ש"ח. בארוחה הראשונה שלי בקלאש שילמתי 38 ש"ח לקינוח שהיה בגודל מלא. כאן ב-28 ש"ח הקינוח היה מוקטן. הטעמים נשארו זהים. בסה"כ קינוח טעים ומוצלח.

האכזבה העיקרית שלי הייתה שוב מהשירות או למעשה מתודעת השירות (הלא קיימת). המלצריות ששירתו אותנו אמנם נראו ילדות אבל הן דווקא עשו את העבודה הנדרשת. האכזבה שלי היא מכך שלא היה כאן אף מבוגר אחראי שיגיע ויתנצל על כך שקיבלנו מנות עיקריות לא טובות (ואני עדין), שאחת מהן הייתה יכולה להיות מסוכנת לבריאות. אחראי המשמרת שהסתובב היה אדיש לגמרי. לא נראה שמשהו במסעדה מעניין אותו. דבר אחד בטוח - השירות ותפקוד המטבח כאן חייבים לעבור תיקון ומהר. לא יודע מי הצוות שחיים טיבי ושותפיו למסעדה גיבשו כאן, אבל כנראה שלא ממש מעניין אותם לתת שירות טוב. (ושמעתי כמה דיווחים לא טובים על השירות ממקורות נוספים).

לי ברור שלא אחזור יותר למסעדה.
לצפיה ב-'אחוזת בית 3 - עסקית צהריים ספונטנית'
אחוזת בית 3 - עסקית צהריים ספונטנית
29/03/2017 | 15:33
2
126
הייתי השבוע בפגישה באזור וקפצתי. הם פתחו לעסקיות צהריים לאחרונה.

נכנסתי בערך בשעה 13:30. המסעדה הייתה ריקה לגמרי (מלבד זוג אחד). מי שכן נכחו היו שני השפים ויחד אתם עוד 2-3 אנשי צוות. בקיצור - יותר אנשי צוות מסועדים.

מסעדות כאן חייבות לשדרג את מערך השיווק שלהן. גם אם זו מסעדה חדשה ועסקית עוד יותר חדשה, אין סיבה לריקנות כל כך גדולה באזור עסקי די שוקק. פתחתם לעסקיות - פרסמו את העניין, תחלקו ברושורים לעסקים באזור, תציעו מבצעי היכרות. משהו...

תפריט הצהריים כולל בחירה של מנה ראשונה (מתוך היצע של 5) ומנה עיקרית (היצע של 8 מנות), במחיר העיקרית. העלויות נעות מ-52 ש"ח עד 86 ש"ח. יש גם אופציה ל-2 קינוחי צהריים ב-26 ש"ח לקינוח.

ישבתי על הבר. קיבלתי קנקן מים צוננים עם קליפות מלפפון.

הזמנתי מנה ראשונה של קרפצ'יו זוקיני: קרפצ'יו זוקיני ראשי אספרגוס, שמן זית, זרעי עגבנייה ופרמז'ן. מנה פשוטה, מרעננת וטעימה עם חומרי גלם טריים וטובים.

למנה עיקרית בחרתי במנה היקרה ביותר, 86 ש"ח עלותה: פילה מוסר עם רוטב חמאה לבנה, ערמונים, כרוב ניצנים ואפונת שלג. מנה לא גדולה (הייתי שמח אם הייתה מעט גדולה יותר) אבל מצוינת. דג משובח שהוכן כהלכה. רוטב ותוספות טובים מאד. לשמחתי בדיוק הגיע ספק לחמים חדש שהביא לחמי מחמצת טריים וקיבלתי 2 פרוסות בהן נעזרתי לנגב את שאריות הרוטב הטעים.

הזמנתי גם קינוח: קרם לימון. מוגש עם קראמבל, ג'לי מנטה ועלי מנטה טריים. נהניתי מאד. קינוח פשוט, קליל וטעים מאד.

בסה"כ נראה שיש כאן עסקית חביבה ביותר. זה לא מקום להרביץ ארוחה מפוצצת, אלא מקום לעסקית קלילה למדי ולא מחייבת. אני מקווה בשבילם שהם ישכילו למלא את המסעדה בעסקיות הללו. 
לצפיה ב-'בעיקר שהמזללה שהיתה אופציה לעיסקית באזור-נסגרה '
בעיקר שהמזללה שהיתה אופציה לעיסקית באזור-נסגרה
29/03/2017 | 16:57
1
77
בערב הוגש לחם ללא חיוב. ובצהרים? 
ותודה לך המקבץ - למען האמת אף דיווח לא עשה לי חשק להכנס לפקקים של תל אביב 
לצפיה ב-'בצהריים הוגש לי לחם רק אחרי בקשה שלי.'
בצהריים הוגש לי לחם רק אחרי בקשה שלי.
29/03/2017 | 17:08
79
החבר'ה שם עמדו 3 מטר ממני וניסו את הלחמים החדשים של אותו ספק שהגיע (לא שאלתי לזהותו). משום מה הם לא טרחו להציע לי ואני בלי בושה שאלתי מה עם סחבק...
לצפיה ב-'בר א וין, רוטשילד תל אביב'
בר א וין, רוטשילד תל אביב
27/03/2017 | 22:42
3
341
כבר מזמן שלא הזדמן לאישה ולי לפרגן לעצמנו ארוחת ערב. החלטנו לשבור את הבצורת בביקור ב"בר א וין", שנראה לנו הכי מסקרן ב- todo שלנו, ומקום שעושה כבוד ליין זה תמיד נחמד.

ישבנו על הבר שבפנים. בחלק שקרוב לדלת הפתוחה היה מעט קריר אז עברנו יותר פנימה. בהמשך הערב פתאום הופעל חימום, שבהחלט עזר. לא ברור למה לא הופעל קודם.

פתחנו בגוז'ר דה בורגון (26). סוג של מאפה עגול מבצק רבוך שבבצק שלו שולבו גבינות. היה חביב והיה מושחת, אבל לא הבנתי את ההקשר של המנה. אם היא אמורה לתפקד כמנת לחם, אז זה לא בדיוק זה, והייתי מעדיף לחם "פר סה" להתענג עליו. ואם היא מנה בפני עצמה ולא מוגשת כמנת לחם אז היה חסר לי משהו שישלים את המאפה

שתי המנות הבאות מהחלק הבשרי של התפריט הכתוב: קרוקטים לחי ומנת טרטר, שתיהן נחשבות לקלאסיקות של המקום. הקרוקטים יצאו לפני הטרטר, ובהגיון שלי זה אמור היה להיות להיפך. אבל לא עקרוני.

קרוקטים לחי (37): קל "לקנות" אותי עם בשר לחי ומנות עם חומר הגלם הזה תמיד קורצות לי בתפריט. הבשר עצמו היה מצויין. עשיר בטעם ושומני במידה.האם הקרוקט הוסיף או הפריע? לטעמי הוא הפריע. אם זו היתה שכבה שמוסיפה מרקם בלבד ולא טעם - זה יכל להיות שיחוק. אבל לקרוקט יש לא מעט טעם שהפריע, לטעמי, לכוכב של המנה לככב, כך שמבחיה זו ה"שידרוג" לא תרם לי. 

מעבר לזה, לקבל קרוקט אחד לכל אחד... are you kidding me??? עוד לפני שהספקתי להנות מהמנה היא נגמרה. המנות הוגדרו (על פי המקום) כמנת חלוקה, ובמנה שמיועדת לשני אנשים ציפיתי לפחות לשני קרוקטים לכל בנאדם, או לפחות שהיו מציעים גירסה מוגדלת של אותה מנה בתוספת מחיר.

מנת הטרטר (42 ש"ח) גם כאן הטרטר עצמו היה מצויין, ושוב אותה שאלה כמו עם הקרוקטים: האם הגשה שלו בלחמנית המבורגר הוסיפה למנה או גרעה ממנה? שוב, לצערי, הלחמניה, שהיתה מעט חמימה, לא הוסיפה למנה אלא להיפך. וגם כאן, הייתי מעדיף לקבל כמות גדולה יותר של טרטר. השנים וחצי ביסים שיצא לכל אחד מאיתנו לאכול ממנה (הגודל הובגל על ידי קוטר הלחמניה) סיימו בשבילי את המנה הזו מהר מדי.

החרדל שליווה את המנה, עם עננה של ריח חריף מחזרת שריחפה מעליו, מאד עוקצני. הרגישים - ראו הוזהרתם.

שקדי עגל (78): מנה מהספיישלים שנכתבו על הלוח היתה המוצלחת בארוחה, בעיקר בגלל שכאן כל המרכיבים השתלבו טוב. לצד השקדים הוגשו עגבניות פינטון בטמפורה. לא הכרתי את הזן הזה של העגבניות הירוקות, אבל הן היו מאד בשרניות והוסיפו רעננות וחמצמצות עדינה למנה. גם כמותית היא היתה במידה. סוף סוף נחת. 

לקינוח הזמנו מוס שוקולד (34) שביקשתי להסיר ממנו פולי קפה (אני לא אוהב טעם שלן קפה בקינוחים). לא משהו גרנדיוזי במיוחד, אבל לסגור את הפינה המתוקה זה סגר.

ההמלצה של המלצר על היין (Les Cimels) של שאטו ד'אור, מזנים של סירה, היתה צליפה מדוייקת. 

סיכום יצאתי מהמקום עם תחושות מעורבות. מצד אחד: היה נעים לשבת שם. השירות היה נעים. הטיפול בחומרי הגלם הצטיין. מצד שני - אני לא יכול להתעלם מכך שברוב המנות היו אלמנטים שהפריעו לי להנות הנאה שלמה מהמנה.  

למי שעדיין לא היה - בטוח שמומלץ לתת צ'אנס למקום, ואני מקווה שהדיווח הזה יעזור לאנשים להגיע עם רמת הציפיות הנכונה. לנו, אחרי שכבר היינו, כיוון שגם אין יותר מדי מקומות על המשבצת הזאת, יש סיכוי שבפעם הבאה שנחפש שוב בר יין שהאוכל שלו הוא מעבר לנישנושים קלים - נחזור לשם.

המלצה למקום: לאפשר אופציה למנות מוגדלות. כשהמנות הקטנות מתומחרות באיזור ה 30-40, אם היו מציעים לי לקבל מנה מוגדלת לזוג באיזור ה 45-55 הייתי בהחלט שוקל לחיוב. אז היינו יוצאים ב 230 במקום ב 190 על האוכל. לשני אנשים שבאים למקום במטרה לאכול ארוחה מלאה - זו עדין אופציה סבירה מאד.

לצפיה ב-'טוב לדעת.'
טוב לדעת.
27/03/2017 | 23:48
2
226
אני צריך מקום לפגישת חברים לביקור הקרוב שלי.
הפעם האחרונה הייתה באלנבי 99, זו שלפניה הייתה בפראג הקטנה, גם באלנבי. ת"א.
הפעמיים הקודמות היו בסדר, כי הסתפקנו בהן למקום של 30 איש בערך, עכשיו
זה יהיה יותר מסובך כי מישהו אירגן היכרות מחודשת.ודיברתי עם חברים מהעבר.
המשמעות היא שתהיה פגישה של 50 איש ואישה לפחות, וזה אומר סגירת מסעדה
לצורך הזה, זה לא נורא.
עם זה נסתדר.
אבל לאן כדאי ללכת?
כשרות לא מעניינת את אף אחד במיוחד אם כי אולי יהיו כאלה שלא יאכלו חזיר.

לצפיה ב-'בהנחה שלא טעית בשירשור...'
בהנחה שלא טעית בשירשור...
29/03/2017 | 11:58
1
133
אז לא נראה לי שבר א וין יתאים מבחינת הכמות של האנשים.

לצפיה ב-'אני מסכימה עם ז'ראר'
אני מסכימה עם ז'ראר
29/03/2017 | 14:19
94
בר א וין לא מתאים לאירוע כזה. יש שם גם סוג של חדר פרטי, אבל למיטב זכרוני הוא לא יספיק לכמות כזו של אנשים.
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
26/03/2017 | 08:26
43
84
המשך>>
לצפיה ב-'שירשור שבועי'
שירשור שבועי
28/03/2017 | 07:34
4
לצפיה ב-'אכול כפי יכולתך- ימי ראשון באמריקה.'
אכול כפי יכולתך- ימי ראשון באמריקה.
27/03/2017 | 11:27
4
362
יום ראשון הוא הערב החלש של רוב המסעדות (זה לפחות האגדה) אחרי סוף שבוע אין לאנשים רצון לצאת ולבלות, ויש מקומות שמציעים דיל מיוחד בשביל למשוך לקוחות, ביום ראשון בבית ציוני אמריקה היה מפוצץ..
חמישה גברים עם כושר אכילה יפה התייצבו במתחם אמריקה החדש לנסות תפריט אכול כפי יכולתך במאה ש"ח לראש, הרעיון פשוט- אפשר להזמין כל פעם מנה אחת לאדם ומתי שמסיימים להזמין עוד אחת, התפריט יחסית מגוון וכולל לא עמט מנות מטוגנות ורוויות שמן כי אנחנו באמריקה.
היה מלא, קצת צפוף, קצת חיכנו בכניסה אבל צוות מארחות גדול ומלצריות חגו מסביב וניסו לתת שירות כמיטב יכולתם, הם הזהירו שיש מנות שנחכה להם לא מעט בגלל עומס על המטבח, הביאו לנו מנות שלא הזמנו בגלל שהם הבינו שיש המתנה גדולה למנות אחרות , באמצע הערב לכיוון עשר וחצי התחילו להיגמר לא מעט מנות במטבח.
אז מה אכלנו- הרבה והמון, התחלנו מנקניקית עגל במילוי אמנטל עם כרוב כבוש, לחמניה רכה עם נקניקיה גדולה ועדינה יחסית עמוסה בכרוב מוצלח וחרדל ומיונז, מלכלך, שומני ומאוד כיפי, האצבעות מלוכלכות וממשיכים.
סליידר ציזבורגר, בלחמניה/ בריוש שאמרו היה להזכיר ביסקוויט אמריקאי הגיע קציצה קטנה סביב 100 גרם עם גבינה , בצל מקורמל ורוטב מיונזי, המבורגר מאוד עסיסי ונעים שכיף לטרוף, 2 ביסים וממשיכים- אכלנו סביב 3-4 סליידרים בהמלך הערב כל אחד, חלקם היו עסיסיים כמה פעם הם היו עשויים יתר על המידה.
כמה סלטים לנשמה- סלט קיסר גדול עם המון רוטב שומני וטעים ושאלוט מטוגן שהיה כיפי וסלט סלק עם גבינה ואפונה שהיה מרענן ומוצלח.
המשכנו עם חבית כנפיים מטוגנים בדיוק מרבי עם רטבים חביבים.
כמה חתיכות ירכי עוף מטוגנים בבלילה הוגשו על ופל אמריקאי עם מייפל, חביב וטעים.
בשל פחמימות הזמנו קורנישונים מטוגנים חביבים שהוגשו עם חרדל, ציפס לא רעים ומלוחים וגם נ'אצוס שמוכנים במקום אבל קצת לא התחברו לשאר הערב.
מהחלק המכסיקני לקחנו לא עמט מנות טאקו עם עוף, בשר חזיר וגם צמחוני, הטורטיות עצמם רכות וטובות, התבשילים עסיסיים עם חריפות מעולה ומעל מעט ליים נסחט, ביסים מעולים ומלכלכים מאוד.
היו גם כמה כריכי רובן מעט מאכזבים- החבר'ה טענו שזה מזכיר סודוך, לחניה רכה טובה, נקניק צוואר לבן וצ'דר, אבל מעט דל בטעמים והייתי שמל לנקניק או גבינה יותר חריפים.
אכלנו המון המון המון אוכל, כמה עשרות אליפ קלוריות של אוכל מטוגן ושמנוני עד שנשברנו אחרי כשעתיים של זלילה, חוויה מענינת ומאוד אמריקאית אבל לא ברור לי אם אני אשוב עליה עד שהתייעץ עם קרדיולוג..
בירה הוגשה בכוסות מתכת לא נוחות, ללא ראש קצף- וזה מינוס גדול
סך הכל- מאה ש"ח לאדם על המון אוכל, 34 ש"ח לבירה וסכום של 150 ש"ח לאדם כולל טיפ לארוחה מפוצצת, לא לכל אחד אבל נחמד. 
לצפיה ב-'ישבתי שם פעמיים בצהריים ולא היה מספיק טוב'
ישבתי שם פעמיים בצהריים ולא היה מספיק טוב
27/03/2017 | 11:50
1
273
בגדול - האוכל והתיבול בפעמיים שהייתי לא היה מספיק טוב, והשירות, בעיקר בביקור השני היה רע מאד.
אעלה דיווח מלא בהמשך השבוע.

לצפיה ב-'קראתי את הדיווח ואני מבין אותו'
קראתי את הדיווח ואני מבין אותו
27/03/2017 | 11:56
241
השירות היה מעט מבולבל אבל הצוות עשה כמיטב יכולתו, היו מנות שפעם הגיעו מעולות ופעם אחרת הגיעו צולעות, ובגדול הייתה חסרת יד מכוונת שתדאג שהמקום יהיה יציב ומסודר.
במבט על התפריט הרגיל ולפי המנות שטעמנו אני לא חושב שאני הגיע לאכול מהתפריט הרגיל , אבל במחיר של 100 ש"ח ובכמו האוכל זה היה מפגש גברים חביב אבל סיכמנו שלא נחזור לשם שוב ככל הנראה, היינו ומיצינו
לצפיה ב-'היינו בערב הזה לפני כחודש'
היינו בערב הזה לפני כחודש
27/03/2017 | 12:06
1
275
השירות שקיבלנו על הבר היה טוב, גם הקוקטיילים היו לא רעים.

האוכל היה כבר סיפור אחר - הוא לא היה רע. הוא פשוט ברובו היה meh.

שתי המנות הטובות היו ה chicken & waffles והחמוצים המטוגנים (מלפפון בחומץ כמו שצריך, הרגיש תוצרת בית). 

הסלסות שהוגשו עם הטאקו לא היו חריפות למרות שהוזהרנו (הרוטב של העוף ממקודם היה יותר חריף), הקציצה של הסליידרים פשוט לא הייתה מספיק טובה, סתם בשר טחון בלי מחשבה מאחוריו. התוספות הפכו את הסליידרים לבסדר, וניסינו את שני הסוגים, הם פשוט לא היו להיט.
המק אנד צ'יז היה דליל מאוד. זו גם הייתה לדעתי מנה שבכיף אפשר לקצץ לחצי מהגודל ועדיין לצאת ממנה שבעים.

בקיצור, ארוחה לא מרשימה במיוחד ולא בטוח שנחזור במיוחד.
לצפיה ב-'נראה לי שהבעיה של המקום היא חוסר יציבות'
נראה לי שהבעיה של המקום היא חוסר יציבות
27/03/2017 | 19:06
173
גם אצלנו הכל היה לא סדיר- פעם אחד הסליידר היה מעולה ופעם יבש, לטעמי האקו היו מעולים וחריפים אבל פעם אחד הם הגיעו עם רטבים ופעם לא וכו'..
את המק אנד ציז לא ניסינו, המלפפון חמות המטוגן היה מרענן
לצפיה ב-'מה דעתכם העדכנית על דוד ויוסף?'
מה דעתכם העדכנית על דוד ויוסף?
26/03/2017 | 19:37
3
311
הביקורות מעורבות לכיוון הבינוני, מישהו היה לאחרונה? 
יש לכם רעיון אחר לארוחת יום הולדת לארבע חברות?
לצפיה ב-'רומנו, דייגו סאן'
רומנו, דייגו סאן
27/03/2017 | 10:00
214
לא אהבתי במיוחד את דוד ויוסף, משהו באוירה שלא התאים לנו במיוחד....
לצפיה ב-'דלילה, ברוט, סנטה קטרינה, אזוריה'
דלילה, ברוט, סנטה קטרינה, אזוריה
27/03/2017 | 10:32
164
יש אין סוף רעיונות, השאלה זה תקציב וסגנון
לצפיה ב-'רעיונות יש בשפע'
רעיונות יש בשפע
27/03/2017 | 11:25
160
בדוד ויוסף לא הייתי. לא מצאתי עניין. תמיד היה נראה לי כמקום פלצני ויומרני בלי יותר מדי כיסוי. כמובן שיכול להיות שאני טועה...

לגבי רעיונות נוספים:
דוקטור פוד הזכיר מקומות ראויים. עוד אופציות: 
ברי אוכל: בר א וין, קפה אירופה, אונזה.
מסעדות יותר מסעדתיות: שילה, קלארו, מלגו ומלבר, אריא, אחוזת בית 3.
אסייתיות: טאיזו, פלורנטין האוס, אסיה. 
לצפיה ב-'טוב, "ביצה עלומה" איבד את זה. לגמרי.'
טוב, "ביצה עלומה" איבד את זה. לגמרי.
24/03/2017 | 10:51
51
898
המשך>>
http://www.mako.co.il/food-weekend/restaurant-reviews?Partner=miniHeader

דווקא התחיל ממש טוב, כשהתחיל לכתוב, אבל משם זה רק הולך ומידרדר....

לא שאני מצדיק אלימות מצד הבעלים. הבעלים היה צריך לדעת מתי להרפות. אמוציות של ערס לא פותרות בעיות, אבל...

מצד שני, אם כבר זיהו אותך, אז כבנאדם, אתה יכול לפחות לנסות להרגיע את האיש, להסביר לו מה שהסברת לנו. בחיוך. להרגיע. לא יקרה כלום. אתה לא קדוש, אתה בסך הכל (הנה זה בא) ניסן שור, זה מי שאתה, אדון אביר במסיכה. ניסן שור, חמוץ אינטליגנטי וסנוב יהיר ב"הארץ" חמוץ אינטליגנטי וסנוב גם כאן. מילא האג'נדה השמאלית הקיצונית מדי, את זה אפשר לספוג, אבל בחיאת, ניסו, תנסה מדי פעם להיות בנאדם.
הארוחה לא רלוונטית? אחרי מה שקרה, הארוחה רלוונטית ועוד איך. אם רצית להוכיח שהיו לך כוונות טובות, כמו שחשבת לעצמך, זה היה בדיוק הזמן. אני יודע שיש כאן כאלו שיקומו ויתנגחו בי, כי הרי הלקוח תמיד קדוש והבעלים הוא אפס. אבל יש איזשהו גבול, ואתה, ניסו, חצית אותו ברגל גסה פסאודו אינטליגנטית ומסריחה מהתנשאות. אהבתי אותך מאד בטורים הראשונים, אבל מה שנשאר מביצה עלומה הוא ביצה עלובה. חבל מאד, ניסו. חבל מאד.

לצפיה ב-'המלצה בתל אביב'
המלצה בתל אביב
25/03/2017 | 11:58
15
171
שלום לכולם, אני צריכה לארח לקוחות במקום יפה ומרשים באיזור תל אביב (לא רמת החייל ולא הרצליה) באמצע השבוע לצהריים וצריכה שהמקום יהיה יפה, טעים ושהארוחה לאדם לא תעלה על 120 שקלים כולל הכל (זה מה שהעבודה מקציבה). בינתיים מצאתי את קלארו ואשמח לעוד רעיונות. תודה.
לצפיה ב-'לבינדלה, קוואטרו יש תפריט עסקית בטווח המחירים שלך'
לבינדלה, קוואטרו יש תפריט עסקית בטווח המחירים שלך
25/03/2017 | 12:53
8
117
ושתיהן מסעדות יפות ומרשימות.

לצפיה ב-'תודה, אבדוק'
תודה, אבדוק
25/03/2017 | 13:12
24
לצפיה ב-'בינדלה נסגרת בעוד שבוע'
בינדלה נסגרת בעוד שבוע
25/03/2017 | 14:24
4
46
לצפיה ב-'שווה להתאמץ וללכת לאכול שם לפני הסגירה?'
שווה להתאמץ וללכת לאכול שם לפני הסגירה?
27/03/2017 | 16:03
3
12
לצפיה ב-'לפי הביקורות, בהחלט כן'
לפי הביקורות, בהחלט כן
28/03/2017 | 13:07
2
34
חברים היו ביום ראשון בארוחת צהריים ומאד נהנו.
לצפיה ב-'יש תאריך לסגירה ?'
יש תאריך לסגירה ?
28/03/2017 | 20:01
1
19
אנסה לסגור לפני
לצפיה ב-'31/3'
31/3
29/03/2017 | 14:21
לצפיה ב-'משייה. קיטשן מרקט. מלגו ומלבר.'
משייה. קיטשן מרקט. מלגו ומלבר.
25/03/2017 | 16:10
1
40
לצפיה ב-'תודה רבה אבדוק'
תודה רבה אבדוק
25/03/2017 | 20:50
20
לצפיה ב-'בדקי גם את פאסטל ומסה'
בדקי גם את פאסטל ומסה
25/03/2017 | 14:14
1
39
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/03/2017 | 15:54
17
לצפיה ב-'עסקית בטוטו עולה 125 ש"ח, אולי אפשר למתוח טיפה את התקציב?'
עסקית בטוטו עולה 125 ש"ח, אולי אפשר למתוח טיפה את התקציב?
26/03/2017 | 09:07
3
35
לצפיה ב-'מבחינת מקום לארוח קלארו עדיפה לטעמי. טוטו צפופה מאד '
מבחינת מקום לארוח קלארו עדיפה לטעמי. טוטו צפופה מאד
26/03/2017 | 16:33
1
110
ורועשת . 
מה עם קיטשן בנמל תל אביב ? אורחים שלנו נהנו שם מאד ואף שבו למחרת לבד 
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
26/03/2017 | 18:08
15
לצפיה ב-'אי אפשר למתוח, אלא אם אשלים מכיסי ולא בא לי לממן את העבודה'
אי אפשר למתוח, אלא אם אשלים מכיסי ולא בא לי לממן את העבודה
26/03/2017 | 18:08
35
לצפיה ב-'LA CAGOUILL (המסעדה ש"מיתר44" שכח לדווח)'
LA CAGOUILL (המסעדה ש"מיתר44" שכח לדווח)
23/03/2017 | 09:42
14
428
למסעדת "לה קאגוי" שני יתרונות בולטים :
האחד היותה אחת (אם לא ה....) מסעדות הדגים ופירות הים הטובות בפריס (דומני שכבר סיפרתי שאת ההמלצה עליה קיבלתי משאול אברון ז"ל)
והשני היותה במרחק של 5 דק' מהמלון שלנו
המסעדה מגישה כמתאבן פינכה של צדפות "לה קאגוי" ולצידן לחם שאור נהדר וחמאה מלוחה את הלחם טובלים אח"כ ברוטב שנשאר בקערת הצדפות - מה שגורם שבד"כ לא נשאר הרבה מקום למנה העיקרית
לפתיח לקחנו (יחד עם מיתר וזוגתו) למרכז השולחן 2 סוגי צדפות (6 יח' מכל סוג) שהיו טריות בשרניות מעדן של ממש
מנת לנגוסטינים ומנה של פרוסות תמנון עם שמן ופלפלת אדומה שהיה נגיס וטעים
לעיקריות (כל זוג מנה אחת) דוראד ממולא בטפאנד זיתים ולידו גם צלפים ותלולית טפאנד ודג לבן (פרח לי השם)בחמאה בלווי תרד חלוט הדג ממש נמס בפה
המנות לוו בפאסטה ותפו"א קטנים פרוסים שכמעט לא נגענו בהם
לקינוח "פארס בראסט"  ע"ש מרוץ האופניים ולכן המנה שמדמה גלגל אופנים 
וטארט טפוחים עם פרוסות דקיקות דקיקות קצפת וגלידה
בקבוק יין סנסר ליווה את הארוחה
ארוחה מצויינת בחברותא נהדרת - מה צריך יותר מזה
לצפיה ב-'SEVERO'
SEVERO
23/03/2017 | 09:55
324
פריס קיבלה את פנינו באוירה אביבית נהדרת - גם הפריחה בגנים כבר החלה
זוג החברים היה אמור להצטרף אלינו רק לקראת הערב
אז מה שנותר לעשות זה ללכת לטייל ברחוב ולעצור לצהריים אצל SEVERO (ע"ש הרחוב) מכיוון שהיתה תוכנית עמוסה לסופ"ש החלטנו לא להעמיס יותר מדי
חלקנו 2 מנות ראשונות האחת כרשה מאודה (לא מצליחים לשחזר את האידוי המדוייק בבית) עם רוטב חרדל וקוביות בצל לבן וסגול מרכיבים פשוטים שיוצרים מנה נהדרת
"בודאן נואר" שתמיד תמיד נהדר מלווה בסה"כ ברוקט טרי ופריך
לעיקרית חלקנו "פילה מדומה" מיושן שהיה מדיום רייר  ולווה בצ'יפס הפריך והזהוב
לקינוח "קומפוט" שיזיפים ביין אדום
קארפ יין קוט דה רון  היה ליווי מדויק ונהדר מה שהוביל בצורך דחוף לשנ"צ
לצפיה ב-'נקרא מצויין'
נקרא מצויין
23/03/2017 | 11:27
3
123
כמה עלו המנות?
אשמח גם להמלצה על המלון.
לצפיה ב-'pullman montparnass'
pullman montparnass
23/03/2017 | 13:12
2
173
מלון גדול מאוד, חדרים גדולים ונוחים עם נוף הצופה אל העיר מהקומות הגבוהות (היינו בקומה ה 25), ארוחת בוקר מזנון עשיר, בלב הרובע קרוב למגדל.
הערה: המלון יסגר באוגוסט לשיפוצים.

לצפיה ב-'הנוף מהמלון'
הנוף מהמלון
23/03/2017 | 16:52
1
192
כאמור זה מלון בעל 25 קומות והנוף הנשקף מהחדרים הגבוהים הוא נפלא
כמעט מכל צלעות המלון יש נוף נהדר
והנה 2 דוגמאות
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
23/03/2017 | 19:12
17
לצפיה ב-'ארוחת צהריים חפיפית: Paris - Montparnasse'
ארוחת צהריים חפיפית: Paris - Montparnasse
23/03/2017 | 13:23
200
צהריים, ואנו מתחילים להיות רעבים. הרגל מגונה?
לא יודע למה אבל בא לי המבורגר. ליד המלון, בכיכר קטלוניה יש גם מקדונלד
וגם בורגר קינג אבל אנו קיבלנו מהקונסיירז' (ישראלי לשעבר) המלצה למסעדה
בשם הנ"ל.
ההמבורגר הוגש בלחמניית ענק שאת חלקה העליון לא אכלתי והוא כלל
גם פרוסה עבה של גבינת קממבר/ברי שנמסה בחלקה, עם צ'יפס מצויינים
המבורגר עם טעם של בשר!
לידי אכלה בהנאה ניסואז גדול. שתינו סודה וקראף של יין אדום. בסלסלת הבאגט
לא נגענו.
כרגיל שירות מקצועי, מהיר ואדיב.
מחיר זניח.

לצפיה ב-'Ten Chi מסעדה יפנית במונטפרנס'
Ten Chi מסעדה יפנית במונטפרנס
23/03/2017 | 13:52
1
191
חשקנו, שוב, באוגל יפני - סושי. חוץ מהרצון לאכול רצינו לכייל מחדש את
חכנו לטעמים נכונים.
ביום שני מגוון המסעדות הפתוחות די מצומצם אך האילוץ לא גרע מההנאה
שהייתה מנת חלקינו מהמקום הזה, שהוא במרחק של לא יותר מחמש דקות
הליכה מהמלון.
חלקנו: 6 גיוזות ממולאות עוף, רול גדול של ובתוכו שרימפס טמפורה,
זוגות של סושי דגים: אוקטפוס, אנגוויל, דוראד ומקרל
קינחתי בקונוס טונה (שבסושיות הישראליות יש ללמוד איך גורמים לדג
להיות נוכל לכל אורכו של הקונוס) ו...רול של סושי מתוק עם נוטלה.
הפעם שתינו סודה וקולה...חזירות לשמה.
צילומים שלא עולים לכאן:

לצפיה ב-' רושמת לעצמי תודה'
רושמת לעצמי תודה
23/03/2017 | 14:43
31
לצפיה ב-'איזה רוטב נשאר בקערת הצדפות? מה שנשאר במקרה הטוב,'
איזה רוטב נשאר בקערת הצדפות? מה שנשאר במקרה הטוב,
25/03/2017 | 22:56
5
138
זה מי אוקיינוס שהיו בתוך הצדפה וגם את זה נהוג ללגום ישירות מהצדפה.
לצפיה ב-'מציע לך לבקר במסעדה'
מציע לך לבקר במסעדה
26/03/2017 | 08:16
118
ולטעום בעצמך 
לצפיה ב-'לדעתי מכינים את הצדפות הללו כמו מולים'
לדעתי מכינים את הצדפות הללו כמו מולים
26/03/2017 | 09:39
3
158
בתחתית הקערית נותר ציר שאאט מכיל גם חמאה.
בכל מקרה, עובדה שהוא נוצל בעזרת הלחם הטוב.
לצפיה ב-'תודה, עכשיו ברור. אלה צדפות קלאם. רק שהתמונה הזו לא הועלתה '
תודה, עכשיו ברור. אלה צדפות קלאם. רק שהתמונה הזו לא הועלתה
26/03/2017 | 14:12
2
112
בדיווח של אריה ואני התייחסתי לתמונה של האויסטרים ולא הבנתי על איזה רוטב מדובר.
לצפיה ב-'אם היית קוראת את הדיווח שלי'
אם היית קוראת את הדיווח שלי
26/03/2017 | 17:43
1
113
ולא מחפשת "כדרכך בקודש" דרך לניגוח היית מבינה מיד שהתמונה ייצגה את הצדפות שהזמנו ולא את המתאבן שציינתי 

לפחות עכשיו הבנת
לצפיה ב-'קראתי גם קראתי. לשתי המנות קראת צדפות, לאחת קראת פתיח '
קראתי גם קראתי. לשתי המנות קראת צדפות, לאחת קראת פתיח
26/03/2017 | 19:34
99
ולשנייה מתאבן ולבסוף צירפת תמונה רק של הצדפות...האויסטרים. 
זה נראה לך ברור? כשמיתר העלה את התמונה הנוספת, באמת הבנתי.
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
23/03/2017 | 06:13
5
13
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, כתבות מיוחדות ושאר ירקות.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע חמים וטעים,
החתולית
לצפיה ב-'דלידה - שבוע ליקוט'
דלידה - שבוע ליקוט
23/03/2017 | 06:19
125
השף דן זוארץ יגיש תפריט ליקוט מיוחד במסעדת דלידה מיום א' 26/3 עד יום רביעי 29/3. התפריט יכלול מנות עם עשבי בר - עולש, גדילן, סרפדים, פרחי שום, חוביזות, חרדל בר, מרוות ירושלים ועוד.
המסע אל תפריט הליקוט של מסעדת דלידה התחיל לפני כמעט שנה, כשהשף דן זוארץ יצא ללקט בסופ"ש עם חברים בהרי ירושלים, ונדבק בחיידק. מאז התחיל להתעניין ולהכיר מלקטים, אזורי שונים בארץ ואת היבולים העונתיים.

זוארץ החליט לאסוף מספר מלקטים מאזור מטע, הרי ירושלים ורמת הגולן, הוסיף ליבול שלהם את הליקוט  האורבני שלו באזור יפו, וליצור שבוע של תפריט עונתי שכולו – ליקוט.

בין המנות בתפריט:
סלט בר (סלט חסות מהיער, בייבי שקדים ירוקים ופירות יבשים) 42 ₪,

סשימי דג, קרם עולש בר, גבעול גדילן, שמן סרפדים, אספרגוס בר, פרחי שום. 54 ₪,

פיצה חוביזה, טונה מעושנת, חלומי, עגבניות לחות ועלי חרדל 48 ₪,

ראגו קלמארי, קרם תירס, פסטו חרדל, שורש גדילן, בריוש מקורמל 44 ₪,

מרוות ירושלים ממולאת בייקון וחיטה, צ׳אטני אפרסמונים ויוגורט. 52 ₪.
את תפריט הליקוט ישלים תפריט ספיישלים של יינות מקומיים כמו, שורק בלנד GSM 2014  ושורק שנין בלאן.

לצפיה ב-' יקב טוליפ מתארח באגאתה'
יקב טוליפ מתארח באגאתה
23/03/2017 | 06:30
32
מחר, יום שישי ה- 24.3.17 בין השעות 10:00 עד 15:00 יתארח יקב טוליפ במעדניית אגאתה ברמת החיל.

אנשי היקב יטעימו את היינות של טוליפ, יעזרו לבחור יינות לסוף השבוע ולחג ולהתאימם לאוכל.

לצפיה ב-'ג'יאקונדה - בראנץ' של מתן אברהמס, יינות של בן רון'
ג'יאקונדה - בראנץ' של מתן אברהמס, יינות של בן רון
23/03/2017 | 06:43
61
ביום שבת ה- 1/4 תתקיים בספריית היין ג'יאקונדה ארוחת בראנץ' מטורללת (כך במקור) שיכין השף מתן אברהמס (האדסון), עם יינות שיבחר הסומלייה בן רון.

התפריט יכלול בעיקר מנות קרות, כמו טרטר בקר, אבל אינו סגור.

יש להזמין מקומות מראש.
לצפיה ב-' מסעדת פינגווין מארחת את השף אוהד לוי'
מסעדת פינגווין מארחת את השף אוהד לוי
23/03/2017 | 06:49
83
מסעדת פינגווין הותיקה בנהריה מקיימת פרויקט "פינגווין לדורותיו". במסגרת הפרויקט, יתארח במסעדה השף אוהד לוי (קפה אל נור) שעבד במסעדה בשנת 1999.

ביום חמישי הבא 30/3 יבשל אוהד לוי עם שף המסעדה מוניר אסדי.

יש להזמין מקומות מראש במסעדת פינגווין בטלפון: 04-992-8855
לצפיה ב-' מסעדת סמואל - מסעדה בלקנית בתל-אביב'
מסעדת סמואל - מסעדה בלקנית בתל-אביב
23/03/2017 | 19:09
97
בפינה של רחוב פרנקל ורחוב העליה בתל-אביב נפתחה מסעדה חדשה של השף שמואל בן בסט – מסעדת סמואל.

בתפריט הבלקני של מסעדת סמואל:
מנות מאזה קטנות כמו קיופולו-סלט פלפלים וחצילים שרופים (24), צזיקי (26), והנקניק התורכי סוג'וק (28);
מנות בינוניות כמו פפריצ'ס קון קזו - מנה מהמטבח הספרדי יהודי, פלפל קלוי ממולא בגבינת פטה ומצופה בציפוי פריך על רוטב עגבניות פיקנטי (28), מוסקה חצילים ובשר(48) ומאנטה (57) - רביולי כבש בנוסח טורקי ברוטב פלפלים ויוגורט.

בין המנות העיקריות, סופלקי פרגיות (48/58) וסופלקי כבש(66/79), מוגש על פיתה עם ירקות על הגריל וצדזיקי, אסאדו על גבץ' בולגרי(74), פלסקביצה - קציצה סרבית ממולאת בגבינת קשקבל מוגשת בלחמניה עם ביצת עין וקרטופיו (64).

התפריט כמו המטבח הבלקני שופע, מאזטים קטנים ומנות ראשונות שיכולות ללוות אלכוהול, בירה או יין.

שמואל למד מנהל עסקים ומימון במכללה למנהל ורק בגיל 30 החליט ללמוד בבית הספר הקולינארי של קראון פלזה ת"א. בהמשך עשה השתלמויות בבישול במסעדות מובילות רבות באיטליה, הקים 2 מפעלים ליצור פסטה טרייה ,אחד מהם בבעלותו (אוונטורה וסמואלס פסטה פקטורי), הקים וניהל את המטבח של סטולי בר, ניהל את המטבח החם של סניף מוזס הראשון ברוטשילד, היה השף של מסעדת mecca, סאטו ביסטרו (ים המלח),טרנטינו (יס פלנט) ועוד.

לצפיה ב-'מחפשת המלצה למסעדה/ בר למחר'
מחפשת המלצה למסעדה/ בר למחר
22/03/2017 | 20:34
3
160
יומולדת של
אזור דרום תל אביב פלורנטין יפו כזה
אוהבים מקומות עם אופי ובלי פוזה לדוגמא אוזריה ומזקל שנמאסו כבר.
גם בר עם אוכל טוב מאד בא בחשבון.
לא מסתדרים במקומות מעונבים עם טקס בישבן ולא אוהבים סושי....
האמת שאני מאד אוהבת את נונו בהוד השרון אבל המקום לא חגיגי בעליל. האוכל מצויין אבל להפעם לא מתאים...
תודה!
לצפיה ב-'ברוט, בר א וין, סרווסריה, דלידה בר'
ברוט, בר א וין, סרווסריה, דלידה בר
23/03/2017 | 06:12
2
166
הבר של אונזה ביפו, צ'יקטי, רוטשילד 12, שישקו, הבר של סנטה קתרינה.

אני יכולה להמשיך :)
לצפיה ב-'תודה...בסוף חזרנו אחרי חצי שעה הביתה'
תודה...בסוף חזרנו אחרי חצי שעה הביתה
23/03/2017 | 21:59
1
258
אחרי שלא הזמנו מקום בשום מקום (מזל)
עקב צרחות היסטריות בגזרת פעוטת הבית....
רשמתי לפעם הבאה ..
לצפיה ב-' חבל שלא הצליח לכם דייט יום ההולדת'
חבל שלא הצליח לכם דייט יום ההולדת
24/03/2017 | 09:47
142
אבל באמת, יש לך עכשיו רשימה מכובדת לפעמים הבאות :)
לצפיה ב-'שירשור שבועי'
שירשור שבועי
21/03/2017 | 08:25
5
8
לצפיה ב-'המלצות לקייטרינג כשר'
המלצות לקייטרינג כשר
21/03/2017 | 14:28
87
היי, אשמח להמלצות לקייטרינג/אוכל מוכן לליל הסדר, עדיף לא על טהרת עדות אשכנז, חייב תעודת כשרות.
לצפיה ב-'שפע צנצנות זכוכית ריקות של ריבה הצטברו אצלי'
שפע צנצנות זכוכית ריקות של ריבה הצטברו אצלי
21/03/2017 | 18:34
184
לבי ,שוחר איכות הסביבה לא נותן לי לזרוק אותן
אשמח להעביר למי שצריך- שלחו מסר 

לצפיה ב-'מבקש מתכון: מרק פול ירוק של אהרוני. '
מבקש מתכון: מרק פול ירוק של אהרוני.
23/03/2017 | 13:30
1
116
שהופיע בפורום אורט או IOL אוכל.
המרק בטעם מעולה ואני מעוניין לשחזר אותו.
לצפיה ב-'נמצא המתכון במאגר אורט אוכל משנת 2002'
נמצא המתכון במאגר אורט אוכל משנת 2002
25/03/2017 | 07:36
79
אם תהיה דרישה אביאו לכאן.
לצפיה ב-'ארוחת פורום אוכל אורט '
ארוחת פורום אוכל אורט
25/03/2017 | 07:33
125
לותיקי פורום אורט:
מתארגנת ארוחה לבוגרי אורט אוכל. מי שטרם נחשף למידע ומעוניין נא שלחו
לי הודעה בפרטי.
לצפיה ב-'תודה החתולית על ההמלצה לגוז ודניאל :) לצמחונית ובשרניים...'
תודה החתולית על ההמלצה לגוז ודניאל :) לצמחונית ובשרניים...
22/03/2017 | 18:41
1
260
היה מעולה!!
שני הילדים (הגדולים) לקחו לעיקרית מנת שניצל רוסטביף שהגיעה עם תוספת שאני לא זוכרת וגם בצקניות (שפצלי?) ,ופילה עטוף בביקון עם פירה וריבת חמוציות אם אני זוכרת נכון.
אני לקחתי ריזוטו ארטישוק.
לראשונות לקתי סלט ירקות שורש עם ויניגרט הדרים והם לקחו קרפצ'יו.
היה גם קוקטייל נפלא בדרך - ספייסיפלורה.
ולקינוח קרמבל פאי תפוחים עם גלידה.
המקום נפלא ומרשים, שירות מתוקתק ומקצועי.
המון תודה על ההמלצה :)

לצפיה ב-'שמחה שההמלצה הצליחה'
שמחה שההמלצה הצליחה
23/03/2017 | 06:09
115
ותודה שחזרת לדווח. נשמח לקרוא על הארוחות הבאות שלך
לצפיה ב-' שירשור כתבות מהתקשורת'
שירשור כתבות מהתקשורת
20/03/2017 | 06:11
58
320
המשך>>
לצפיה ב-'בבקשה המלצה למסעדה כשרה בחיפה-חוף הכרמל'
בבקשה המלצה למסעדה כשרה בחיפה-חוף הכרמל
21/03/2017 | 15:13
6
123
לארוחת צהריים מהעבודה אבקש המלצה למסעדה בחיפה רצוי באיזור חוף הכרמל.
כיוון שהיא צריכה להתאים לכל האנשים בעבודה, רצוי מסעדה כשרה ועם אופציה צמחונית.
תודה מראש.
לצפיה ב-'מסעדות כשרות בחיפה זה בעיה'
מסעדות כשרות בחיפה זה בעיה
22/03/2017 | 08:40
3
169
יש קפה קפה כשר חלבי במושבה הגרמנית, המקום ממש יפה (אבל האוכל עדיין קפה-קפה).
חוץ מזה יש את שאלתיאלי בטיילת, אל-גאוצ'ו והמסעדה הסינית במלון נוף בכרמל, שתיהן עם ניחוח שמות ה-80 משהו.

אם אתם קבוצה של מעל 10-15 איש אז במלון קראון פלאזה עשו לנו ארוחה מיוחדת בחדר פרטי, זאת האופציה הכי טובה במצאתי בחיפה.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
22/03/2017 | 09:52
22
לצפיה ב-'עוד כמה המלצות'
עוד כמה המלצות
22/03/2017 | 11:32
1
141
א. BP בצמת קרית אתא - המקום המועדף על העובדים שלי - מסעדה בשרית כשרה - שיש בה אוכל לא מעליב 
ב. ביגה - מרכז חורב - רח' חורב 14 - בית קפה חלבי דגים עם אופציות צמחוניות / טבעוניות לא רעות בכלל.
ג. בן עזרא הדייג בעתלית - מסעדת דגים / סלטים כשרה, היו ביקורות טובות והיו ביקורות פחות טובות עליהם (בעיקר בקטע של השרות)

על קפה קפה הייתי מוותר - היו עליהם ביקורות איומות ונוראיות בעיקר על הסניף הספציפי הזה.

לצפיה ב-'את ביגה שכחתי, אופציה לא רעה'
את ביגה שכחתי, אופציה לא רעה
22/03/2017 | 11:39
28
לצפיה ב-'בקניון חיפה יש סניף של אווזי. פתוח בשבת ולכן אין תעודת כשרות'
בקניון חיפה יש סניף של אווזי. פתוח בשבת ולכן אין תעודת כשרות
22/03/2017 | 12:29
123
אבל הם לא מגישים בשר לא כשר (ולמיטב ידיעתי גם לא מאכלים חלביים). הם מתאימים לארוחת צהריים (פחות לצמונם) וערוכים להגיש לקבוצות גדולות (נדמה לי שיש להם גם חדר אירועים). זו כמובן מסעדה עממית אבל ישבתי בה (בעבר) לא מעט בארוחות מהעבודה והיא מתאימה למצבים כאלה.
לצפיה ב-'תודה לכולם, בסוף פיצלו אותנו לכשרים ולא כשרים'
תודה לכולם, בסוף פיצלו אותנו לכשרים ולא כשרים
27/03/2017 | 10:35
34
הכשרים הלכו ל BP, ואנחנו נלך כבר לאיזה מסעדה ארגנטינאית.
אני אכתוב ביקורת אם יהיה על מה.
לצפיה ב-'משחקי השף אוטו אוכל'
משחקי השף אוטו אוכל
20/03/2017 | 10:06
11
670
אתם צופים? מה דעתכם?

צפיתי רק בפרק הראשון, ולטעמי הוא היה די משעמם.
לצפיה ב-'אותי מעניין למה מאמי אדוני ברוגז עם אסף'
אותי מעניין למה מאמי אדוני ברוגז עם אסף
20/03/2017 | 11:36
163
לצפיה ב-'בידור סביר, אבל נמאס לי לשמוע על "אותנטיות" ועל "סבתות"'
בידור סביר, אבל נמאס לי לשמוע על "אותנטיות" ועל "סבתות"
20/03/2017 | 12:28
2
442
כל הערצת המאמות הזו יצאה לי מכל החורים.
לצפיה ב-'ועל שני כוכבי מישלן לא נמאס לך לשמוע?'
ועל שני כוכבי מישלן לא נמאס לך לשמוע?
20/03/2017 | 17:44
383
החלטתי שבפרק הבא, נספור כמה פעמים מושיק רוט אומר "כוכבים" "שני כוכבים" או "מישלן".
לצפיה ב-'כל כך מסכימה '
כל כך מסכימה
20/03/2017 | 20:52
63
לצפיה ב-'ברור! אני צופה בכל תכנית עם אסף גרניט . בעיניי חביב ומבדר'
ברור! אני צופה בכל תכנית עם אסף גרניט . בעיניי חביב ומבדר
20/03/2017 | 19:13
354
זו לא תחרות "מותחת" או לחוצה כמו משחקי השף אלא יותר דאחקות ועקיצות חבריות (בשיתוף ידוענים), אבל אני לגמרי זורמת.

לא לא הפריע האזכור של כוכבי המישלן של רוט (בכל זאת, חת'כת הישג) והוא גם לא התגאה בהם אלא להפך, הודה בפה מלא במגרעותיו: הוא לא מחובר לבישול הישראלי בכלל ולעממי בפרט וזה עומד לו לרועץ הן ב"משחקי השף", הן באוטו אוכל" והן בניסיונותיו במסעדות ישראליות בשנתיים האחרונות. הוא רגיל לבשל (או להכין תפריט) להולנדים ולא לתושבי הפריפריה (הפרק השני היה בדימונה, אגב).

אם כבר הציק לי שהקריין מציג אותם כ"שלושת השפים של ישראל" . בפרק השני הוצג דידי הררי כ"שדרן הרדיו של ישראל".
לצפיה ב-'אין לי אנרגיות לאף תכנית ריאליטי בישול ....'
אין לי אנרגיות לאף תכנית ריאליטי בישול ....
20/03/2017 | 21:47
3
315
רק לחדשות האוכל של עמית אהרונסון, לפינה אצל פינס למנת היום של עדי שילון. לא יכולה לסבול את השפים הסלבים למיניהם
לצפיה ב-'מנת היום של עדי שילון זו תוכנית על גבול הביזאר'
מנת היום של עדי שילון זו תוכנית על גבול הביזאר
21/03/2017 | 09:30
2
372
עשו תוכנית שכל מהותה היא צפייה בסרטוני יוטיוב במיוט.

הזוי בעיני.
לצפיה ב-'זה מה שאמרו פעם על גיא לרר ותראה לאן הגיע '
זה מה שאמרו פעם על גיא לרר ותראה לאן הגיע
21/03/2017 | 12:10
1
274
בכל מקרה זה נכון, אנחנו פשוט נהנות לשבת ולהזיל ריר על הסרטונים האלו. את כל הקשקשת אנחנו מריצות....
לצפיה ב-' הזדמנות נהדרת להתייחס לאוכל בהומור'
הזדמנות נהדרת להתייחס לאוכל בהומור
21/03/2017 | 12:36
223
ומסכימה לגמרי עם האמירה על גיא לרר.
לצפיה ב-'משעמם ולא קשור לאוכל. וויתרתי.'
משעמם ולא קשור לאוכל. וויתרתי.
21/03/2017 | 11:18
68
לצפיה ב-'נראה לי שהרבה תלוי בציפיות שמגיעים לזה'
נראה לי שהרבה תלוי בציפיות שמגיעים לזה
22/03/2017 | 09:37
241
זו בטח לא תכנית של אוכל במלוא מובן המילה (אבל בשביל זה יש לי את MKR אהובתי)... האוכל כאן הוא מאד משני והעניין הוא יותר האינטרקציה בין השפים והידוענים. מסכים איתך שחלק מהחומרים "נלעסים" יותר מדי (עוד פעם כוכבים עוד של מושיק ועוד פעם האני לא אוהב להפסיד של אסף) ואם זה לא יתקדם לשום מקום אז מהפרק השלישי זה כבר יתחיל להעיק. כמו כן זה הרגיש לי קצת ארוך מדי. אפשר היה לקצר (ב-50 דקות של MKR מספיקים להכין ארוחה של 3 מנות כולל הקניות וההכנות של לפני...). 

עוד משהו שהפריע לי מאד זה רמת המסחריות שדחפו לתוכן עצמו. במיוחד בכל הנוגע למחלבה שהם פרסמו. לא אוהב שתוכן מסחרי מתערבב בצורה כל כך בוטה בתכנים של התכנית.

בקיצור - תכנית חובה זה בטח לא, ונראה לי שהרבה תלוי בשנים שלושה פרקים שיבואו. אם זה יעיק עלי יותר מדי אז המסקנות יוסקו

לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
19/03/2017 | 07:22
13
24
לצפיה ב-'יין ואוכל ביתי'
יין ואוכל ביתי
19/03/2017 | 07:29
247
התכוונו לנוח בסוף השבוע. אז התכוונו...

התחלנו את סוף השבוע בפגישה עם חברים מקנדה ביקב ויתקין. מרכז המבקרים שלהם פתוח לקהל הרחב, והם מציעים טעימה של כמה יינות, או רכישת בקבוק ושתיה במקום עם פלטת גבינות נחמדה.
קנינו בקבוק גראנש נואר 2014. יין רענן ועשיר, פירותי ומתובל. הם אהבו אותו עד כדי כך שקנו בקבוק נוסף לארוחת הערב.

ארוחת הערב  היתה אצל אמו של החבר. הפעם היינו מעט מאד אנשים, רק שבעה.
ארוחה ללא בשר, כשהמנה העיקרית היא נתחי סלמון שהושרו במרינדה של שמן זית, המון ג'ינג'ר מגורר, שום כתוש, גאראם מסאלה ומעט תבלין דגים (זה המתכון שקיבלתי) - תענוג אמיתי.
ליד הדגים, תבשיל חצילים, עלי גפן ממולאים (נרכשו בשוק רמלה), תבשיל ירקות וחומוסים פרסי, סלט ירקות, סלט ארוגולה, שלט שומר, טחינה ירוקה, וחלות תוצרת בית.
לקינוח, עוגת שמרים שוקולד חלבה ותה.

התגלגלנו הביתה, ובשבת... באמת נחנו, אכלנו מה שהיה בבית, וקראנו המון.
לצפיה ב-'בשבת - צהריים בעלה גפן. ולשאלה "מתי סוגרים" אין תשובה ...'
בשבת - צהריים בעלה גפן. ולשאלה "מתי סוגרים" אין תשובה ...
19/03/2017 | 07:36
3
433
חציל משאווי נפלא וקוקי סאן זאק מקוריים טעימים ומהנים לראשונות.

צוואר טלה כמנה עיקרית לשנינו.  הבשר מדהים.  רק לשים לב שהמנה מתוארת כזוגית והיא לא כזו...  3 יאכלו וישבעו לדעתנו .

לאחרונה חלקנו ברולה חלבה והל.  ברולה מעולה ההל היה עדין ושערות החלבה הוסיפו.

סה'כ כולל בקבוק נגב - 40 ש'ח שווים לפני טיפ.
לצפיה ב-'40 ש"ח?'
40 ש"ח?
19/03/2017 | 07:50
2
58
לצפיה ב-'במאת אחלה VFM . התפלק לו איזה 0 - 400 כמובן'
במאת אחלה VFM . התפלק לו איזה 0 - 400 כמובן
19/03/2017 | 13:53
1
63
לצפיה ב-'זה כבר נשמע אחרת '
זה כבר נשמע אחרת
20/03/2017 | 06:07
30
לצפיה ב-'בירות , טבע האוכל, פלוגי ועוד קצת'
בירות , טבע האוכל, פלוגי ועוד קצת
19/03/2017 | 10:08
229
נתחיל מיום רביעי, בארבי תל אביב חוזר לשנות התשעים עם הגינגיות באיחוד נהדר שהחזיר אותי עשרים וקצת שנה אחורה והכין אותי לסוף שבוע ארוך.
בשישי בבוקר טבע האוכל בכפר סבא (המסעדה הטבעונית) ארוחת בוקר אחת של חביתת חומוס גדושה בעשבים, גבינת קשיו שום-שמיר מעולה, ריבה ביתית סמיכה וטובה, סלט כרוב פריך וחמוצים מעולים, בשבילי חומוס פול עמוס בכל טוב, צלחת ציפס מעולים וכדורי פלאפל חביבים, אספרסו מדוייק ואשכוליות אדומות סיימו ארוחת בוקר עצומה בפחות ממאה שקל, לקחנו הביתה גם תבשיל שעועית שחורה וגבינה קשיו, מומלץ.
בצהרים אצל בני חגגו את סט. פטריק, מבשלת פשה בלום הכינו בירות ירוקות עם תמצית ספרולינה ובירת חיטה עם מאצה, החיטה הייתה מרירה מדי אז הסתקתי בפייל אייל של שפירא שהייתה מרווה וקלילה וישיבה על המדרגות בשמש החורפית הנעימה.
בשבת מסע לבדיקת הבית החדש והתקדמות הבנייה ואחריו צהרים בפלוגי בבנימינה, מסעדה איטלקית חביבה ונעימה- היינו ארבעה כולל אטילקי אחד, אכלנו פוקאצה מוצלחת עם טחינה סמיכה וטאפנד מריר וטוב (הגיע בטעות זוג פוקאצות ושניהם חוסלו) טורטליני סלק מוצקים וטובים ברוטב חמאה נדיב עם חתיכות יפות של גבינה מסריחה שהעניקה טעם נוסף, ארנציני חביבים שהאיטקי לא הבין מדוע הם מוגשים על רוטב עגבניות ופסטו אבל נזללו בכיף, לעיקריות פיצה אחת חביבה שביקשנו בלי ארטישוק והגיע עם, סלט גדול עם גבינה שהיה חביב ולזנייה תרד נדיבה וטעימה. סה"כ כ-300 ש"ח לארבעה אנשים שאכלו טוב ונהנו.
ובבית בישולים כרגיל- ספגטי בחמאה ולימון, קוסקוס שהתלווה לתבשיל השעועית מטבע האוכל, הרבה טחינה מלאה בלימון והרבה שייקים על בסיס חלב שקדים שהתחלתי להכין בבית.
לצפיה ב-'שאפו לשירות ב"קקאו" בפארק הלאומי ר"ג'
שאפו לשירות ב"קקאו" בפארק הלאומי ר"ג
19/03/2017 | 10:50
327
היינו  שולחן ענק שהוזמן מראש,  מעל 20 איש,  בערך 6 משפחות  עם ילדים קטנים.  האוכל היה סטנדרטי,  כצפוי מרשת של בתי קפה,  אבל השירות היה מדהים!
כל בקשה נענתה בחיוך ובהבנה,  כל פעם שהזמנו משהו שאלו ע"ש מי לרשום את המנה כך שבסוף קיבלנו חשבון מסודר לפי משפחות והיה ממש נוח לשלם כך.

לא כל מקום מצליח לארח בכזו נינוחות  קבוצה כ"כ גדולה,  ועוד בשבת בבוקר-  בהחלט נחזור בגלל השירות !

הייתי בחתונה בשישי בערב ב &HIGH  בת"א-  המקום מקסים והאוכל היה נפלא,  גם פה היה שירות עילאי  וכששמעו שאני צמחונים טרחו לספר לי איזה מנות מתאימות  וליתר ביטחון  הוציאו מנת פסטה מיוחדת.  תענוג !

לצפיה ב-'דווקא לא רע.'
דווקא לא רע.
19/03/2017 | 15:48
269
בשישי אני בישלתי כך שלקחתי סטייקים מצוואר חזיר שאני מעדיף אותו על צלעות,
חתכתי לפיסות, מרינדה וטיגון.
יחד עם פסטה, רוטב המרינדה ועוד רוטב צדפות+סלט ליד היה נחמד.
אבל אתמול לא בא לי לבשל והזוגה חזרה מאוחר מהעבודה אז גם לה לא בא.
למזלי היא מנהלת מסעדה כאן (לא בעלים ולא שפית, מנהלת בלבד), אז היא
דאגה לרכוש תבשיל קלמרי ברוטב קארי ירוק שהיה מדהים והיא סיפרה לי בזעזוע
שהוא עלה 50 ש"ח ולא הבינה למה אני לא מתרגש מזה, עוד דג על הגריל אבל
ממקום אחר, משובח כתמיד, סי באס, ואיזשהו מרק בשר ממקום שלישי.
אבל רק אתמול חשבתי על נקודה מעניינת.
כולם כאן, או לפחות הרוב מכירים את המטבח הפרסי אני מניח.
נהוג בו להניח על השולחן כמובן מאליו צלחת עם עשבים ירוקים שונים, בזיליקום,
כוסברה ועוד.
אז בתאילנד זה גם כך. לא בכל מסעדה אבל כן בבתים ובחלק מהמסעדות.
רק אתמול עליתי על הדמיון הזה למרות שכבר שנים אני אוכל בהנאה את
העשבים האלו ובמסעדות פרסיות בישראל גם אכלתי עשרות פעמים לפחות.
לצפיה ב-'האנוי ובתא קפה'
האנוי ובתא קפה
19/03/2017 | 21:50
2
325
בששי בערב "קפצנו" להאנוי . צמחונית המשפחה אכלה שם עם חברים והתלהבה
מסעדה צפופה . למזלנו קבלנו שולחן של ארבעה לשלושה . מעבר לזכוכית ראינו שלושה מצטופפים בשולחן לשנים 
חלקנו סלט רענן של נבטים אטריות שעועית חסות אשכולית אדומה - בפעם הבאה אקח מנה שלמה לעצמי. היה מוצלח מאד . אני לקחתי ממיוחדי היום נתחון דג עטוף בעלה בננה ואפוי כנראה- חביב 
עיקריות מרק פו לצמחונית - הסכימה איתי שזו מנה לחלוק , אבא שלה לקח תבשיל טופו ברוטב אדום ואורז ואני לקחתי באן מי- בגט קטן עם ממרח כבד עוף ובשר - קצת מאכזב, הטעם השולט היה של גזיזי הגזר הלא מתובל אבל שבעתי 
לקינוח פניני טפיוקה בצבע ירוק זהור- ממאצ'ה עם כדור סורבה קוקוס- מנה מיוחדת מאד טעימה ובהחלט לחלוק 
השרות היה טוב מאד , מים קבלנו בבקבוק . החשבון עם קולה זירו אחד 274 שח 
הגענו בשעה 18.30 לוקה ולינו הסמוכה היתה ריקה ודאגנו, בדרך חזרה למכונית  היה שם מלא והומה .
להאנוי נחזור לנסות מנות אחרות ולאכול שוב את הסלט עם אשכולית אדומה .

בשבת בערב הלכנו להופעה באולם סמולרש באוניברסיטה. החלטנו לאכול ארוחת ערב קלה בבתא קפה  . למסעדה יש חל קבנוי- חמים מעוצב בסגנון רטרו נעים מאדג לשבת ומרפסת מקורה שנראה קרה ולא מזמינה. ישבנו בפנים 
הוא לקח תבשיל כדורי בשר בקר על פריקי שהיה נחמד , הוגש עם סלט של גזר וצנונית שהיה רענן אך דל תבול , אני לקחתי חזה עוף  במרינדה של דבש וסויה הוגש על אורז ופריקי עם קערית סלט עגבניות ובצל ירוק -טעים טעים
לשתי המנות היה טויסט קטן שעשה אותן מיוחדות
היות ואני אוהבת לאכול בשר עם לחם הוזמן מנה שעלותה היתה מוגזמת 19 שח לפרנה עגולה בגודל פיתה מקמח מלא, נראה שוחממה. עם 3 כוסיות מיונז לימוני חמאה וממרח ירוק חרפרף . המנות העיקריות היו סביב 60שח 
מים קבלנו בבקבוק - צוננים 
סך הכל אוכל לא מורכב עשוי טוב. נחזור .

לצפיה ב-'להבא תנסו בהאנוי את הפאד-סי-יו, זאת מנה שאנחנו חולמים עליה '
להבא תנסו בהאנוי את הפאד-סי-יו, זאת מנה שאנחנו חולמים עליה
21/03/2017 | 12:17
1
199
מדי פעם ומגיעים להשביע את הקרייבינג, אחת המנות המצטיינות. ותנסו גם את הלאקסה. אני מאד אוהבת את המקום שהצפיפות שם לדעתי מתוך הגדרה כמסעדת רחוב...
לצפיה ב-'זו המנה שהבת שלי אכלה שם בבקור קדם '
זו המנה שהבת שלי אכלה שם בבקור קדם
21/03/2017 | 18:37
147
והתלבטה האם לקחת שוב או לנסות את מרק הפו. תאוותה נשארה בידה ומחר תלך לשם לאכול שוב פאד סיו
רשמתי את הלקסה כי נחזור 
לצפיה ב-'אסיה ביפו '
אסיה ביפו
20/03/2017 | 01:03
1
307
הגענו 4, ישבנו בחוץ, היה יום קר אבל ליד כל שולחן היה תנור חימום והם התגלו כאפקטיבים האווירה מסביב ממש נחמדה, זה איזור רגוע יותר של שוק הפשפשים שנותן תחושה של אירופה.
לקחנו:
וון טון פרגיות- מנה קצת פחות מוצלחת, לא רעה אבל סטנדרטית. מטוגן, פרגית. סבבה.
כריות טופו חומוס- ממזריות ומקוריות, אהבתי.
נתח קצבים עם חסה וירקות- לא מה שהייתם מצפים, נתח קצבים שהופך לסנדוויץ' חסה, כיפי סך הכול.
מרק וון טון שרימפס- חריף בול במידה (כלומר חריף למדי), עם הרבה ירוקים מעלפים וכיסונים מושלמים. מנה מנצחת.
ספייריבס מקורמלים- מעט יותר מדי שומן לטעמי (אני אף פעם לא יודע בחזיר מה כמות השומן המתקבלת על הדעת. 30-40% מהמנה זה הגיוני?), אבל האמת שהבשר עצמו והקרמל היו פשוט נפלאים. התמוגגתי מכל ביס.
סלט אורז- הגיע מוקף במגוון ירקות אסייתיים לא מבושלים. מנה מאוד מקורית ומפתיעה, טעמים פרשיים. נייס.
דלעת בחלב קוקוס- מנה פחות מוצלחת- כמו שהיא נשמעת.
עוף בקארי - לא טעמתי אבל העוף היה נראה עסיסי ברמות לא סבירות והסועד התלהב מהמנה.

לקינוח:
לחמניות יפו בנגקוק- שתי לחמניות מאוד (מאוד) קטנות, אחת ממולאת בקרם שומשום שחור, השנייה ב.. וואלה לא זוכר, משהו מרציפני. מנה מאוד קטנה אבל מדהימה. מרקם של סופגנייה, רק קריספית, ומילוי שזורק אותך לחלק אחר בעולם.
קפה וייטנאם- כל מיני שכבות של קפה עם שוקולד לבן וגלידת חיטה. מוצלח ביותר.

סך הכול היה מעולה! לא בטופ של הטופ בארץ אבל בהחלט מסעדה מצויינת.
לצפיה ב-'עושה חשק :)'
עושה חשק :)
20/03/2017 | 21:45
27

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה