לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1872218,722 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
23/11/2017 | 06:20
9
14
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, תפריטים מיוחדים וכו'.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע וטעים,
החתולית
לצפיה ב-'קרקס על גחלים חוזר'
קרקס על גחלים חוזר
23/11/2017 | 06:28
70
חוות צוק חוזרת בפעם השלישית השנה עם 'קרקס על גחלים', והפעם קרקס חורף בחוות הגמלים באילת, ביום שישי 22.12 החל מהשעה 14:00.  

כחלק מחגיגת 30 שנים להיווסדה של 'חוות הגמלים' באילת, יבנה במקום מטבח המבוסס כולו על אש טבעית – מדורות, מעשנות וגריל פחמים. הטבחים, ובראשם תומר צוק ואסף שנער, יקיימו ג'ם סשן של ירקות חורף וטלאים, אותם מגדלים אנשי חוות צוק בעמק האלה, לצד פרות סימנטל, דגים, פירות ים, ושלל עשבי בר ותבלינים טריים חורפיים מעמק האלה.

את המוסיקה תספק ה- די. ג'יי Orly Roots, המוכרת גם קרקסים קודמים.

מחירים:
לנרשמים עד 8.12.2017: 320 ש"ח למבוגר; 155 ש"ח לילד עד גיל 12
לנרשמים אחרי 8.12.2017: 350 ש"ח למבוגר; 155 ש"ח לילד עד גיל 12
ילד עד גיל 2: חינם.
אין מכירת כרטיסים בשטח.

הגעה ולינה:
חוות הגמלים מציעה שכירת קראוונים, והקמת אוהלים במתחם שיכינו מראש.
ארקיע מציעה מבצעים מיוחדים של טיסות, 2 לילות בבית מלון וכרטיסים ל'קרקס על גחלים' במחירים החל מ-1,008 ₪ לאדם, כולל ארוחת בוקר (בחדר זוגי).

פרטים והזמנת כרטיסים, קראוונים וטיסות באתר חוות הגמלים:

לצפיה ב-' פופ אפ סופגניות בשרונה מרקט'
פופ אפ סופגניות בשרונה מרקט
23/11/2017 | 06:34
158
לכבוד חג החנוכה יתקיים בשרונה מרקט פופ-אפ ייחודי מבית The Showroom Bakehouse, אשר יציע קולקציית סופגניות מיוחדת.

הדוכן פועל בשרונה מרקט עד סוף חג החנוכה ב- 20/12 בכניסה המערבית (בסמוך ל"קוקוריקו") לשוק, ויציע קולקציה יוצאת דופן של סופגניות במגוון צבעים וטעמים בלתי שגרתיים.

קולקציית הסופגניות משלבת טעמים מודרניים והשפעות אמריקאיות, והינה פרי יצירתה של הקונדיטורית מיכל צייגר ששילבה בכל סופגנייה טעמים מזיכרונות הילדות שלה בלונה פארק.

כל הסופגניות נעשות במקום, בתוספת שמרים ומחיריהן נע בין 12-16 ש"ח, והן כוללות:

* קרונאט Cotton Candy – סופגנייה במילוי מסקרפונה תות עם גלייז וניל וצמר גפן מתוק;

*סופגניית Popcorn – סופגנייה במילוי קרם וניל וליבת קרמל;

* סופגניית Ice Cream – סופגנייה במילוי קרם גלידה וניל, סוכריות צבעוניות וכדור וופל בלגי;

סופגניית Smores – סופגנייה במילוי מוס שוקולד מרשמלו עם ברולה מרשמלו;

* סופגניית Candy Apple – סופגנייה במילוי קרם פטל ושוקולד לבן בציפוי גלייז קנדי;

THE SHOWROOM BAKEHOUSE בשרונה מרקט
20.11-20.12 בימים א'-ו'
רחוב קלמן מגן 3 תל-אביב

לצפיה ב-' טייסטינג רום - טעימת יינות ריוחה וריברה דל דוארו'
טייסטינג רום - טעימת יינות ריוחה וריברה דל דוארו
23/11/2017 | 06:39
30
ביום שני הקרוב ה- 27/12  בשעה -20:00, תתקיים בטייסטיג רום במתחם שרונה, טעימה של יינות ספרדיים מריוחה וריברה דל דוארו של יקב Ontañón.

מנהלת היקב לטיסיה פרז, תעביר את הטעימות ותדבר על היקב, היינות השונים והסיפורים שמאחוריהם.
מנעד היינות נע מרוזה טרי, קליל ומעודן ועד לריוחה רזרבה בוגר, עשיר ומורכב מ-2005 (שנת בציר אגדית בספרד).

- המפגש יועבר באנגלית -

רשימת היינות:
Rose rioja 2016
Verdejo rueda 2016
Viura rioja 2016
Crianza rioja 2013
Altos ribera del deuoro crianza 2013
Altos ribera del deuero roble 2014
Resrva rioja 2005

מחיר הטעימות 75 ש"ח.
הזמנת מקומות בטייסטינג רום: 03-5333213

לצפיה ב-'פופ-אפ פארמה קולטורה ב- Buy the Way'
פופ-אפ פארמה קולטורה ב- Buy the Way
23/11/2017 | 06:45
41
מחר יום שישי ה- 24.11 החל מהשעה 08:30 תתארח החווה האורגנית פארמה קולטורה מבני ציון, ל"יום שוק" ב- Buy the Way (צומת רעננה).

ביום שישי יצב ה- Buy the Way דוכן של חוות פארמה קולטורה, עם מיטב התוצרת האורגנית שלהם - מגוון מארזי ירקות, שייקים טבעיים, ממרחים ועוד.

בנוסף, יימכרו העלים האורגנים כמו: מיזונה אדומה , מיזונה לבנה, רוקט , ארוגולה טאצ'וי בשני צבעים אדום וירוק.

יימכר גם השייק הירוק החווה, ויוצעו טעימות של ממרחי פסטו בזיליקום ופסטו כוסברה.

במטבח של Buy the Way,  יציעו תפריט סלטים אורגנים המורכב משלל העשבים הטריים אשר נקטפו באותו הבוקר בחווה:

* סלט בורגול מקורמל - בורגול, בצל מקורמל, קייל, בוטנים, תמרים, קינמון,בהרט (46 ש"ח)

* סלט רוקט ואננס טרי - רוקט, תמר, בוטנים, שמיר, אננס, נגיעות שמנת חמוצה (48 ש"ח)

* סלט מלפפונים ויוגורט - יוגורט, שמנת חמוצה, מלפפון, מיזונה אדומה וירוקה, לחם קלוי (46 ש"ח)

לצפיה ב-'פופינה - תפריט צהריים בסופי שבוע'
פופינה - תפריט צהריים בסופי שבוע
23/11/2017 | 09:37
38
השף אוראל קמחי ממסעדת פופינה ממשיך לחדש, וישיק מחר יום ו' ה- 24/12 תפריט צהריים חורפי שיוגש בימים שישי ושבת בשעות 12:00 עד 15:30.

התפריט מציע סוג של שילוב בין ארוחת צהריים לארוחת טעימות.
הסועדים בוחרים עיקרית מהתפריט ומקבלים שלוש מנות פתיח משתנות לבחירת השף,
עם אופציות לצמחונים  ולטבעונים.
מחיר לסועד עבור 3 מנות פתיח ומנה עיקרית– 145 ₪.

מנות הפתיח יכללו מנות ספיישל עונתיות, וגם חצאי מנות של מנות דגל של המסעדה כמו טרטר דג ג'ין אנד טוניק, לחמניות מאודות עם המבורגר שרימפס ועוד.

בין המנות העיקריות:
* מנת ניוקי ירוקים של ניוקי צרוב בלווי ברוקולי, אפונה ואספרגוס בזיגוג של חמאה ויין לבן;

* קנלוני לחי עגל עם קרם קולורבי, שקדי טלה, פטריות שימג'י ורוטב טלה ברכז רימונים.

יהיו בתפריט גם מנות בתוספת תשלום, כמו למשל, מנה של לברק שלם ברוטב בויאבז ויין לבן, חמציצים ובצל ירוק בתוספת 30+₪ ועוד מנות נוספות.

בנוסף יוגשו גם קינוחי צהריים ויהיה תפריט יינות וקוקטיילים במחירים נגישים.

לצפיה ב-'קמפאי באר שבע - פסטיבל אוכל רחוב אסיאתי '
קמפאי באר שבע - פסטיבל אוכל רחוב אסיאתי
23/11/2017 | 09:55
19
מסעדת קמפאי הבאר שבעית, תקיים פסטיבל אוכל רחוב אסיאתי - " Street Eat" בשבוע הבא  התאריכים 26/11 וה- 30/11.

לכבוד הפסטיבל יצר השף דרור שושן, מגוון מנות רחוב שונות מויאטנם דרך יפן ועד אינדונזיה.
המנות יוגשו בשקיות נייר, על גבי נייר עיתון ובקופסאות במבוק, בדומה להגשה בשווקים שבמזרח הרחוק.
בין מנות הפסטיבל ניתן למצוא מנות כמו:
* יאם מה מואנג - סלט מנגו בוסר עם דג פריך, קשיו, צ'ילי, בצל סגול וירוק, בזיל תאילנדי, כוסברה וקריספי שאלוטס ברוטב נאם פלא, סוכר דקלים, ליים ולמון גראס (38 ש''ח);
* גוי בואוי - סלט פומלה ויאטנמי עם נתחי עוף צלויים בקרמל פלפלים, נענע, בצל סגול, בוטנים ,כוסברה, צ'ילי אדום חריף, שום פריך ברוטב ליים שום וצ'ילי פיקנטי (36 ש''ח);
* פוקה סושי- קוביות סלמון וטונה, אבוקדו וטמאגו על אורז נישיקי מתובל, שבבי נורי, בצל סגול, טמפורה ורוטב פונזו (42 ש''ח)~
* שיפודי סאטה אינדונזי- 3 שיפודוני פרגית  במרינדת כורכום טרי, למון גראס, סוכר דקלים וליים, עשוים על הגריל ומוגשים עם רוטב סאטה בוטנים פיקנטי (38 ש''ח);
* טוד מאן פלא- לביבות דג וקארי אדום עם לובייה ירוקה וכפיר ליים, רוטב פאנאנג קארי וקרם קוקוס עדין (38 ש''ח);
* צ'יקן טיקה מאסלה - רול עם נתחי עוף טיקה מאסאלה, צ'אטני עגבניות פיקנטי וראיטה קוקוס נענע (28 ש''ח);
* גיודון - תבשיל נתחי בקר ובצל ברוטב סויה ודאשי, על אורז יפני עם ביצה עלומה, בצל ירוק , צ'יפס שום וטוגראשי (44 ש''ח)
* קי מאו קאי - עוף קצוץ בצ'ילי ובזיליקום תאילנדי עם שום, למון גראס, פיש סוס וליים.  מוגש על אורז יסמין מאודה עם קריספי שאלוטס ובוטנים (48 ש''ח);
* זכרונות מקופאנגאן - פניני טפיוקה בקרם קוקוס עשיר, סלסת פירות טרופיים, קולי מנגו וצ'יפס קוקוס (24-26 ש''ח);
* בננה לוטי - בננה, פקאנים במעטפת עלה לוטי מטוגן עם קרם חלב מתוק, קרמל, רוטב שוקולד וגלידת וניל מדגסקר (39 ש''ח).

לצפיה ב-'טרס פזוס - מבצע צ'ורוס ומשקה שוקו אצטקי'
טרס פזוס - מבצע צ'ורוס ומשקה שוקו אצטקי
23/11/2017 | 10:03
39
חברת טרז פזוס של השף איתמר דוידוב יוצאת במבצע על צ'ורוס קפואים מוכנים לטיגון לקראת חג החנוכה. המבצע החל אתמול ויימשך עד ה- 20/12.

חבילת צ'ורוס של 400 גרם המכילה כ- 16 צ'ורוס תעלה 15 ₪;
חבילת צ'ורוס של 1 קילו המכילה כ- 40 צ'ורוס תעלה 39 ₪ (במקום 45.40 ₪).

לצד הצ'ורוס הקפואים המוכנים לטיגון יציעו בחנות טרז פזוס מוצרים רבים נוספים כמו משקה שוקולד מקסיקני - שוקו מקסיקני אצטקי מריר - מתוק  שמתאים גם לטבילת הצ'ורוס המטוגנים.
השוקו נמכר בחבילה של 200  גרם במחיר 23.60 ₪.

המבצע על שלושה המוצרים תקף בחנות המפעל ובחנות האון ליין.

חנות המפעל: רחוב המרכבה 73, חולון. טלפון: 03-5597761
שעות פעילות: ראשון עד חמישי 8-16, שישי 8-12.
לינק לחנות טרז פזוס: www.trespesoshop.co.il

לצפיה ב-'Fico: הכירו את הדיסנילנד החדש של חובבי האוכל בבולוניה'
Fico: הכירו את הדיסנילנד החדש של חובבי האוכל בבולוניה
23/11/2017 | 10:42
44
בשבוע שעבר נפתח בבולוניה מתחם ענק בשם Fico - מאה אלף מטרים רבועים של 40 מסעדות ודוכני אוכל רחוב, ומעבר לזה מעל 100 חנויות אוכל ויין שמטרתם אחת: לשמור על המסורת האיטלקית. הצצה ראשונה למתחם

לצפיה ב-' ג'יאקונדה - סופ"ש פיאמונטה'
ג'יאקונדה - סופ"ש פיאמונטה
23/11/2017 | 13:50
13
החל מהערב, יום ה' ה- 23/11 מתקיים בספריית היין ג'יאקונדה, סופ"ש פיאמונטה.
קצת על יינות פיאמונטה:
יינות ברולו וברברסקו DOCG מאזור פיאמונטה שבצפון מערב איטליה, הם יינות יבשים, עוצמתיים, מכילים הרבה מאד טנינים וחומציות, ויש להם קשת טעמים מורכבת ומרתקת.
יינות שני תתי האזורים הללו מיוצרים מענב הנביולו - זן ענבים עתיק מאד והאציל ביותר בזני הענבים של איטליה.

על ההבדלים בין ברולו וברברסקו:
הברולו נחשב למלך של היינות האיטלקיים.  
החוק האיטלקי קובע שברולו חייב להתיישן מינימום שלוש שנים, שנתיים מתוכן בעץ.
יינות ריזרבה חייבים ביישון של חמש שנים.
יין ברולו נוטה לגוף מעט מלא יותר מזה של ברברסקו, ויש לו חיים ארוכים במיוחד.
ברברסקו הוא החצי השני של אזור ברולו. הוא חולק עם הברולו את האיכות, אבל הוא  מעודן יותר. זהו יין אדום יבש, אלגנטי, בעל גוף מלא, עשיר בטנינים וארומות מורכבות מאד.
אזור ברברסקו הקטנטן כולל 500 הקטר של כרמי נביולו בשלושה כפרים: ברברסקו, נייבה וטרייזו. האזור מייצר 2.5 מיליון בקבוקי ברברסקו בממוצע בכל שנה.
החוק האיטלקי קובע כי יינות ברברסקו  חייבים בשנתיים יישון, מתוכן שנה אחת בחביות.
ברברסקו ריזרבה ייושן למינימום של ארבע שנים כשמתוכם שלוש בחבית.

היינות ביככבו בסופ"ש פיאמונטה:
BRUNO GIACOSA
BRUNO ROCCA
PELISSERO
ELIO ALTARE
MASSOLINO

כמובן שיהיו פתוחים לכוסות גם ארנז, פבוריטה, דולצ'טו וברברה, כי פיאמונטה אינה פיאמונטה בלעדיהם.

החל מה- 23/11 בשעה 19:00
פרישמן 73 תל אביב
מול הכניסה לכיכר מסריק

לצפיה ב-' מנוע החיפוש הייחודי של הפורום - בהודעה המשורשרת'
מנוע החיפוש הייחודי של הפורום - בהודעה המשורשרת
20/11/2017 | 16:47
1
11
לצפיה ב-' מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים '
מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים
11/07/2016 | 10:28
6507
==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. 

מה אפשר למצוא שם?

א) דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ. שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש. בחיפוש על פי מקום בארץ אפשר להוסיף גם פרמטר של מרחק, וכך לקבל, למשל, את רשימת כל הדיווחים על מסעדות ברדיוס של עד 10 ק"מ מנתניה. 
ב) דיווחים על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה/העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים.

מה אי אפשר למצוא שם?
לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם, אלא רק דיווחים של ממש. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

אם אתם לא בטוחים בשם המסעדה עדיף לכתוב חלק מהשם שלה (מספיק שלוש אותיות) בחיפוש על פי טקסט כללי, ואז אם היא מופיעה ברשימת התוצאות לחיצה על שם המסעדה תביא את כל הדיווחים שקוטלגו עליה ומידע עליה (מקום וכו').

לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש, כך שתוכלו לראות אם אתם באותו "ראש".

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום.

לינק למנוע החיפוש

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

תהנו!
לצפיה ב-' נותרו מקומות לסיור בעכו'
נותרו מקומות לסיור בעכו
20/11/2017 | 16:53
166
נכון לעכשיו רשומים לסיור 12 אישה ואיש. אני מעלה שוב את פרטי הסיור, אם יש מי שרוצים להצטרף.

סיור בשוק עכו בהדרכת נורית פורן ואוסאמה דלל, במיוחד לגולשות והגולשים בפורום.
מועד: יום ו' ה- 15/12/2017 בשעה 10 בבוקר
משך הסיור: כ- 4 שעות
מחיר: 200 ש"ח
מספר מקומות: 18-20.

ההרשמה לסיור היא על בסיס, כל הקודם/מת זוכה, והיא תתבצע על-ידי שליחת מסרים אלי.

קצת פרטים על הסיור, כפי שנשלחו אלי על-ידי נורית:
סיור קולינרי שיגרה לכם את כל החושים וישאיר אתכם עם טעם של עוד. סיור בעיר העתיקה של עכו במקומות שילמדו אתכם טעמים שלא הכרתם ובעיקר לא ישאירו אתכם רעבים.
נוביל אתכם בעכו, בין טעמים מקומיים לטעמי עבר. נבין את ההבדל הדק שבין המתכונים השונים, נטעם, נריח ונהנה מהשוק הצבעוני של עכו.
עכו עדיין לא מלוטשת וזו הסיבה להגיע, לצאת לסיור ולחוש את האזור. לנשום את ריחות הקפה, התבלינים המקומיים, לטייל בין סמטאות השוק והדוכנים, להכיר דייגים ולשמוע מהם סיפורים, לקבל מתכונים ולהשתעשע יחד עם בסטיונרים וותיקים.
סיור הטעימות שלי בשוק עכו מלא בצבעים ריחות וטעמים מיוחדים ומביא אליכם את השוק כפי שהוא באותנטיות המורכבת מפסיפס שלם של סוחרים, בסטות, ומסעדות וכל זה לצד טרנדים חדשים שאט אט הולכים ומתפתחים באזור. בשוק עכו האותנטי ניתן למצוא תבלינים מיוחדים, עשבי בר טריים ועונתיים, ממתקים מסורתיים ומבחר רב של דגים.
לצפיה ב-'שירשור שבועי'
שירשור שבועי
21/11/2017 | 07:22
6
19
לצפיה ב-'ביטול העיסקיות במסעדת האדסון'
ביטול העיסקיות במסעדת האדסון
21/11/2017 | 08:25
2
331
בביקור שלנו שם אתמול גילינו שהתפריט של העיסקיות 'השתנה' כהגדרת המלצר. בפועל זה לא השתנה זה בוטל בתמורה להורדה במחירי העיסקיות והגדלת היצע מנות הספיישל. 

לפני ההעלאה, במחיר של כריך פילדלפיה (78) היית מקבל גם שתיה חינם ומנה ראשונה. היום המחיר ירד ל 72 אבל אם מוסיפים ראשונה (קרפצו קטן למשל) ושתיה חוצים את קו המאה שקל. עלית מחיר משמעותית, ואי אפשר להתעלם מכך שעד לא מזמן אותו כריך נמכר בדיוק במחיר של היים, מה שנקרא עליה לצורך ירידה. 

צופר נוסף שנוסף לתפריט זה לחם חינם בהזמנת מנה ראשונה. רק שמחיר של מנה ראשונה עובר בהרבה את מחיר הלחם, אז…  do the math. 

מבחינתנו שינוי שהוא מאד לרעה, בעיקר עניין הראשונות. המרק עגבניות עם השפצלה או הסלטון האסייתי היו תמיד פתיחה נחמדה לכל ארוחה שם. וגם הלימונענע גינגר היו ליווי נחמד. היות וגם ככה המחיר של עסקית שם היה מהיותר גבוהים באיזור, נאלץ לוותר עליהם. ארוחה בשמונים שקלים מינימום שבקלות יכולה להגיע למאה זה לא משהו על בסיס יומי ואפילו לא שבועי. 

כנראה שאנחנו לא לבד בדיעה הזו כי להבדיל מביקורים קודמים שבהם ב 12:15 המקום היה מפוצץ - אתמול ב 12:15 התפוסה היתה של חמישה שולחנות בקושי וב 12:45 כבר נראה יותר טוב אבל עדין עם לא מעט שולחנות קרחים.

ההנחה שלי היא שעסקית הצהרים שם היתה תמיד גבולית מבחינת הרווח ולכן נעשתה החלטה מודעת להקטין את הביקוש שלה לטובת הגדלת נוכחות בערב. יכול גם להיות שאותם שולחנות שנתפסו בעבר על ידי אוכלי תן ביס עם תקציב מוגבל פנויים עכשיו יתר לטובת אנשי עסקים שמביאים איתם אורחים שבסופו של דבר מזמינים את המנות היותר ריווחיות. 

לי כמובן היה עדיף שהמסעדה תסתפק בכיוון של הגדלת היצע הספיישלים כי לא פעם הם הצליחו לפתות אותי במנת ספייישל יקרה שנשמעה מפתה ואני מאמין שהיא גם יותר ריווחית למסעדה…  אבל אני מניח שאת ה1+1 שלהם הם יודעים לעשות יותר טוב ממני.

אם זה יעזור להם לשרוד אז שיהיה. הכל עדיף מסגירה מוחלטת. פשוט נגיע ה-ר-ב-ה פחות ונזמין את המינימום. אישית, אם כבר מסעדה של פעם ב…  אני מעדיף את גוצ'ה. 

לצפיה ב-'לי זכור מביקורים קודמים בעסקית (לפני די הרבה זמן)'
לי זכור מביקורים קודמים בעסקית (לפני די הרבה זמן)
21/11/2017 | 20:18
1
150
שכמעט כל המנות הראשונות היו בתוספת תשלום לא מבוטלת. אני זוכר שרק סלט ירוק או מרק היו ללא תוספת וכל השאר כן.
זה היה אחרת לפני השינוי הנוכחי שאתה מדבר עליו? כי לא הייתי בעסקית הרבה זמן
לצפיה ב-'מהזמן האחרון, גם הסלט והמרק בתוספת תשלום'
מהזמן האחרון, גם הסלט והמרק בתוספת תשלום
22/11/2017 | 11:30
25
לצפיה ב-'אין לי מושג מה זה הבלוג הזה, אבל עשה לי חשק '
אין לי מושג מה זה הבלוג הזה, אבל עשה לי חשק
21/11/2017 | 10:08
1
302
שבוע שעבר במסגרת השיטוטים עם האמריקאי נפלנו על הפאב האנגלי בגבעתיים, עליו שמעתי דברים טובים. לצערי יש מצב שמיהרנו לשפוט על פי מראה עיניים, אבל המקום שנראה יותר כמו בית קפה מאשר כמו פאב לא עשה לנו חשק ובסוף סיימנו בבוגארט המשובחים כהרגלם. בדיעבד, נראה לי שפיספסנו משהו טוב... לפחות על פי הדיווח הזה שכאמור אין לי מושג מי זה הכותב אבל רבאק התמונות עושות מה זה חשק!!!! מישהו היה שם ויכול לאשש את הקומפלימנטים?

לצפיה ב-'זה האתר של ארקדי פורטנוי'
זה האתר של ארקדי פורטנוי
21/11/2017 | 13:59
223
פחות בלוג ויותר אתר וקבוצת פייסבוק של חובבי המבורגרים.
לצפיה ב-'עזרתכם ברעיונות - רוטב לפסטה שחורה'
עזרתכם ברעיונות - רוטב לפסטה שחורה
24/11/2017 | 01:18
4
יש לי חבילת פסטה שחורה, די מאכזבת, כי בניגוד לאלו הטריות שאכלתי בחו"ל, לקנויות אין באמת את הטעם. אבל יש גם שקית דיו או שתיים בארסנל, וכשיבואו המוזה והחשק אכין לי פסטה שחורה תוצרת בית. 
אבל נשאלת השאלה - עם איזה רוטב? מה משתלב? כמעט בכל אתר אפשרי מדברים על רוטב שבבסיסו שימוש בשרימפס, ואני לא משתגעת עליהם (הטעם סתמי למדי ביחס למחיר, והם הג'וקים של הים). באופן כללי אעדיף גם חומרי גלם יותר קלים להשגה ליד הבית, ולא קפואים. 
ניסיתי פעם בברצלונה רוטב עלום שהיה מדהים (אין לי מושג מה היה בו, עבר הרבה זמן ואז עוד לא קראתי ספרדית), והיחידים שמתאימים ברשת היו רטבי פטריות שהם חביבים, אבל לא יותר. 

רעיונות?
ואם יש, גם רעיון לדרך אחרת מהכנת בצק פסטה לניצול הולם של הדיו יתקבל בשמחה. 
לצפיה ב-'עזורה תל אביב- מה מומלץ לקחת ב TAKE AWAY? תודה !!'
עזורה תל אביב- מה מומלץ לקחת ב TAKE AWAY? תודה !!
23/11/2017 | 10:10
2
54
לצפיה ב-'אורז ושעועית'
אורז ושעועית
23/11/2017 | 16:33
1
62
קימה, כל מרק קובה יהיה נפלא אחרי חימון, הסופריטו שלהם נפלא.

תבשיל קישואים מצויין לצמחונים במשפחה.
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 17:20
8
לצפיה ב-'יש המלצות למסעדה בהרי ירושלים בשבת צהריים (עם ילדים) ?'
יש המלצות למסעדה בהרי ירושלים בשבת צהריים (עם ילדים) ?
22/11/2017 | 13:46
6
119
נהייה בים המלח ונראה לי שירושלים \ הרי ירושלים זה המקום הכי קרוב מבחינת מסעדה טובה... אני צודק ?
לצפיה ב-'אלא אם כן הולכים למוזה בערד'
אלא אם כן הולכים למוזה בערד
22/11/2017 | 16:40
3
45
לצפיה ב-'עברתי על התפריט, קשה לי עם מסעדות שמגישות ה-כ-ל'
עברתי על התפריט, קשה לי עם מסעדות שמגישות ה-כ-ל
22/11/2017 | 17:24
2
125
בשרים, מוקפצים, פיצה, פסטה,כריכים

מעדיף לתת גיחה לאיזור ירושלים\הרי ירושלים.

סליחה שאני פוסל מראש אבל מנסיוני כזה מקום ברוב המקרים יאכזב...
לצפיה ב-'זו המסעדה היחידה באזור '
זו המסעדה היחידה באזור
23/11/2017 | 06:17
1
77
בהרי ירושלים אני יודעת על קיומן של מאג'דה בעין רפא, מומה בקרית ענבים ובר בהר בצומת נס הרים.
לצפיה ב-'גם כרמא (עין כרם) זאת אופציה'
גם כרמא (עין כרם) זאת אופציה
23/11/2017 | 08:43
56
שמעתי עליה דברים טובים והיא נמצאת באיזור.
נראה לי שיהיה שווה לנסוע 40 דקות שגם ככה אנחנו מצפינים לת״א בשביל לאכול משהו טוב.
לצפיה ב-'המסעדות הטובות בירושלים בעייני פחות מתאימות לילדים '
המסעדות הטובות בירושלים בעייני פחות מתאימות לילדים
23/11/2017 | 14:04
49
נניח מונא והסדנה, לא חושבת שהן ממש מתאימות לילדים.
אתם יכולים לבדוק אולי את אדום במתחם התחנה בירושלים
ואת זוני במרכז העיר.
יש גם את פי בריבוע שהיא פיצריה שכולם משום מה נורא אהבים בירושלים (אני חושבת שהיא פיצה לא מוצלחת ממש אבל אני בדעת מיעוט).
גם זוני וגם אדום לא מעולות בעייני אבל הן נחמדות ונוחות עם ילדים. לפחות ככה נראה לי.
לצפיה ב-'פוקצ'ה בר בי-ם מאכילה משפחות כבר שנים. תזמינו מקום'
פוקצ'ה בר בי-ם מאכילה משפחות כבר שנים. תזמינו מקום
23/11/2017 | 14:14
17
לצפיה ב-'עסקית ב-TYO'
עסקית ב-TYO
21/11/2017 | 20:05
2
252
במסגרת חיפושי אחר ביקורות לפני הגעתנו ראיתי שהאחרונה היא מלפני מעל לשנה, אז החלטתי לפרט את התרשמותי. אנחנו מחבבים אוכל יפני מאז ביקורנו שם לפני שנתיים, וגל המסעדות היפניות שמנסות להגיש מעבר לסושי די מוצא חן בעינינו.
הגענו לעסקית במסגרת יום חופש לפני בחינה גדולה ומכריעה. הגענו מוקדם ודי פתחנו את סרוויס הצהריים - בהמשך הצטרפו סועדים נוספים אם כי לפחות עד שעזבנו המסעדה הייתה די ריקה. 
עסקית הצהריים כוללת מנת פתיחה, ראשונה ועיקרית במחיר העיקרית.
פתיחים
אגדשי טופו - הטופו היה רך מאד ושמר על טעמי הטמפורה, המרק היה מאוזן ולא מלוח מדי כפי שלעיתים נוטה לקרות. יותר מוצלח משל אונאמי בעיני.
ממול הוזמנו חמוצים יפניים שהיו חביבים לסוגם 

ראשונות
סביצ'ה סלמון (+10) - לא ממש סביצ'ה. הגיעו ארבעה חתיכות של סלמון שהיו יותר בגודל של סשימי, צרובות בחלקן החיצוני, ששחו בתוך הרבה שמן זית, קצת לימון ורוטב כהה שהרגיש לפחות כמו רוטב טריאקי מתוק למדי. על כל נתח שכזה קוביית אבוקדו קטנה וקוביית אשכולית. הדג היה מעולה אבל הטעמים היו לא מאוזנים. 
נאסו מיסו - המנה של בן הזוג, חצי חציל קלוי על הגריל עם מיסו אדום, צ'יפס בטטה, עשבי תיבול בטמפורה ואגוזי מלך. נאכל בהנאה. 

עיקריות
לאנץ' בוקס (120 ש"ח) - הכוכבת של הארוחה בעיני. בתוך קופסאות עץ מחולקות הגיעו חמש מנות - סלט מתקתק של טונה אדומה נאה, תפוחים ואבוקדו שהיה נפלא; שיפודי יקיטורי קטנים של סלמון (מוצלח) ובקר כלשהו (לא זכור לי איזה נתח, אבל יבשושי); מנת טמפורה שכללה חתיכת לוקוס, פלפל אדום ופרוסת בטטה (נפלא, טמפורה כהלכתה ממש); תבשיל פושר (כך גם הוצג) של אורז ונתחי סלמון קטנים שהיה מוצלח מאד; ומנת סושי שכללה ניגירי סלמון, ניגירי טונה, ושתי חתיכות משני רולים נוספים (אחד מבוסס סלמון ואחד מבוסס טונה) - דגים טריים ואורז כמו שצריך. המגוון גדול והכמות מכובדת ביותר, נהניתי ממש.
טורי קאצו קארי (75 ש"ח) - המנה של בן הזוג. נתח חזה עוף בפנקו (או במילים אחרות, שניצל) עם אורז וקארי יפני זהוב. מאד כיף לראות את המנה הזו (שלפחות בעת ביקורנו שם התרשמנו שהיא בעיקר אוכל של ילדי בית ספר כזה) מפציעה במסעדות ארצנו פה ושם. לא טעמתי אבל נמסר כי מוצלחת בסה"כ (אם כי לא נרשמה התלהבות מיוחדת). 
על קינוח ויתרנו כי לא מצאנו שום דבר שהתחשק לנו באופן מיוחד. גלידה באניטה בנווה צדק בהמשך הייתה בינונית למדי.

לסיכום - היה טעים וכיף (על אף הסביצ'ה), ויתכן מאד שנשוב בערב לבחון יותר לעומק את הסושי. 
לצפיה ב-'תודה רבה על העדכון ! הרבה סלמון בארוחה ...'
תודה רבה על העדכון ! הרבה סלמון בארוחה ...
22/11/2017 | 16:51
33
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
23/11/2017 | 10:05
38
טוב שהחוויה היתה טובה, למרות הסביצ'ה והקארי שלא היה מלהיב.
לצפיה ב-'בנגקוק, תאילנד. ביר גארדן, כך נקרא בפשטות המקום. '
בנגקוק, תאילנד. ביר גארדן, כך נקרא בפשטות המקום.
22/11/2017 | 21:01
125
SOI 19 של רח' סוקומוויט, הרחוב הראשי של בנגקוק. בערך 400 מ' פנימה.
מי שהיה בשנים האחרונות בבנגקוק מכיר את טרמינל 21, זה שם ליד.
מקום פשוט, מגיש כמובן בירה ואלכוהול אחר, ובנוסף מגוון מאכלים רחב ממטבח בי"ל ומקומי, כמו הלקוחות.
עברתי ליד לאחר הליכה ארוכה בטמפ' של 30 מעלות ויותר ונכנסתי להתרענן בבירה.
תוך כדי שתיית פיינט בירת סינגה, מהגדולים כי יש כל מיני פיינטים כ-20 ש"ח)
עיינתי בתפריט. כלל ברזל במקומות כאלו, תתעלמו מהאוכל המערבי. זה לא יהיה זה.
במסעדות מערביות במוצהר יהיה לרוב אוכל מערבי משובח אבל לא במקומות כאלו.
הזמנתי מנה של קלמרי ממולא בבשר חזיר טחון ברוטב עשבי תיבול מקומיים, בלתי חריף חתולית, ומאחר ומצא חן בעיני הזמנתי גם מנת פירות ים ברוטב קארי אדום וכן חריף.
תודעתי מראש. שוב כ 20 ש"ח למנה שהיא לא ממש עיקרית אבל גדולה משמעותי ממנה ראשונה.
ליד זה כמובן חובה אורז לבן, לא שמתי לבה כמה עלה.
שתי המנות בלתי מתחכמות ועשויות בדיוק כמו שצריך.
סה"כ לכל הנ"ל ועוד חצי פיינט בירה לריכוך החריפות קצת פחות מ 75 ש"ח לארוחה שתספיק כנראה לשני תאילנדים שכן אכלו ארוחת צהריים להבדיל ממני.
כך צריכה להראות ישיבה בבר או בביר הן מבחינת הנישנושים והן מבחינת המחיר.
וגדן אין שם, אל תטרחו לחפש אבל מרפסת עישון יש וזה חשוב יותר...

לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
19/11/2017 | 06:21
14
26
לצפיה ב-'ביקור אצל חמיס בטשון הניב שלל מפתיע- סופש דגים ופרי ים'
ביקור אצל חמיס בטשון הניב שלל מפתיע- סופש דגים ופרי ים
19/11/2017 | 06:44
7
323
כרגיל ביקשנו בחנות הדגים החביבה עלינו דגי ים טריים. הופתענו למבחר וקנינו: ברבוניות (שטוגנו קלות בשמן לאחר
איבוק בקמח), חזרן (שהוכן במחבת), סרגוסים לתנור, קס״ז טריים יבוא מבלגיה, שרימפס (שניקיתי והכנתי במחבת),
כמו כן נצפו צדפות קלאמס חיות (לקניה הבאה להכנת ביסק) וכמובן סלמון ומולים טריים.
מבחר נאה שאותי הפתיע כאמור.
לכבוד החגיגה וכדי להשלימה נפתח ״האחים רייט״ של סוסון ים 2011 שמוגדר ע״י היינן כ אוף דריי והיה לנו מתקתק
במידה.
לצפיה ב-'תמונות מהמחבת'
תמונות מהמחבת
19/11/2017 | 06:51
276
כמי שמזמין פירות ים בכל הזדמנות אני חייב לציין כי ההבדל בין הטרי לקפוא הפתיע אותי. 
לצפיה ב-'CLAMS הוא שם כולל למספר די גדול של צדפות שונות,'
CLAMS הוא שם כולל למספר די גדול של צדפות שונות,
19/11/2017 | 09:03
3
215
למעשה זה תרגום מילולי מאנגלית של צדפות, לא סוג מסויים.
קס"ז לדברי קוואז שאני סומך עליו לא ממש נפגעות מהקפאה. אני לא אכלתי מספיק
בסמיכות קפואות וטריות כדי שאוכל להשוות.
שרימפס קפואים לעומת זאת לטעמי נחותים בהרבה מטריים. כיום כמובן אין לי בעיה
להשיג טריים משלל סוגים אבל גם בישראל לא אכלתי מהקפואים. קניתי טריים אצל
ז'אנו שאתה מכיר.
הוא עדיין מוכר שרימפס או שאלוהיו כבר אסר עליו?
סה"כ נשמעת יופי של ארוחה.

לצפיה ב-'אשמח לדעת אם הקלאמס המצולמים טובים לביסק'
אשמח לדעת אם הקלאמס המצולמים טובים לביסק
20/11/2017 | 05:11
2
38
לצפיה ב-'כוונתך לקלאם צ'אודר?'
כוונתך לקלאם צ'אודר?
20/11/2017 | 06:15
118
לאכול אותו אני יודע, להכין מעולם לא ניסיתי.
 תריץ ביוטיוב Clam Chowder, יש שם לא מעט מתכונים ותוכל להשוות בין מה
שרכשת למה שיש לך. אני ראיתי שם די דומות אבל רק הצצתי.
עקרונית נראה לי שיתאים.
לצפיה ב-'ממש לא! ביסק מבוסס על סרטנים, לנגוסטינים או שרימפס.'
ממש לא! ביסק מבוסס על סרטנים, לנגוסטינים או שרימפס.
20/11/2017 | 13:08
119
לא מכינים אותו עם שום סוג של צדפות.
כפי שאמר פריזמן, הקלאמס משמשים לצ'אודר אבל זה ממש אינו דומה לביסק.
לצפיה ב-'יופי של תמונות...'
יופי של תמונות...
21/11/2017 | 16:39
1
46
היה נחמד לשמוע על המחירים גם, אם זה לא סוד...
לצפיה ב-'לא סוד. לא זוכר אבל מניח שלא זול. '
לא סוד. לא זוכר אבל מניח שלא זול.
23/11/2017 | 07:15
3
לצפיה ב-'מורדן בר, א.ת. מודיעין'
מורדן בר, א.ת. מודיעין
19/11/2017 | 07:40
277
שבת בצהריים,  סיימנו לטייל בתל עזקה עם הילדים וחיפשנו מקום לאכול בו משהו מעניין.
התקשרנו כדי לבדוק אם יש מקום, בקושי נמצא לנו מקום על הבר.

המקום עצמו היה עמוס ביותר,  הרעש היה עצום כי האקוסטיקה מהגרועות  שנתקלתי בהן. המון משפחות עם ילדים. הילדים שלי התלהבו מאוד מנדנדה שהיתה תלויה ליד הבר,  והעבירו עליה את ההמתנה למנות.

התפריט מגוון וכל אחד יכול למצוא מה לאכול.
הקטן  הסתפק בפיצה עם זיתי קלמאטה שהיתה טעימה בצורה מפתיעה, רק שהמוצרלה היתה נדיבה מידי.  שאריות נלקחו הביתה ונאכלו בערב.
בן ה- 8  ביקש את מנת הנאצ'וס -  ביקשנו וקיבלנו את כל התוספות בצד ולא על הנאצ'וס,  וזה היה חכם כיוון שמרבית התוספות חריפות לטעמו (הגוואקמולי,  סלט עגבניות  וחלפיניו).  הוא מאוד התלהב מהמנה,  אכל בהתלהבות רבה,  לקח את השאריות הביתה ואכל גם אותן.  מנה נדיבה וכייפית מאוד.

אני ביקשתי את ההמבורגר הטבעוני  שמכינים במקום, בסגנון נפוליאון בונפרטה-  כלומר עם רוטב גבינה כחולה,  רוטב פירות יער, וטבעות בצל פריכות.  הכל היה לי טעים למעט  ההמבורגר עצמו,  שלצערי הרכיב הדומיננטי  שבו היה כוסמת שאני פחות אוהבת,  והריח השתלט  על המנה.  כמובן שזו לא אשמתם.
הבחור הזמין המבורגר בסגנון ז'אן פול מארה -  המבורגר בתוספת סלייסים של אווז עם בצל מטוגן ומוצרלה.  מאוד נהנה ואף ציין לטובה את הלחמניה שהצליחה להחזיק את כל הקונסטרוקציה ויחד עם זאת לא היתה דומיננטית אלא דקה ולא מורגשת (לרוב אנחנו מוותרים על הלחמניה,  הפעם היא תרמה מאוד).

ההמבורגרים הגיעו עם תוספת צ'יפס שהיה חביב ותו לא.  אפשר להכין צ'יפס מוצלח יותר.

במקור הזמנו גם בלומינג אוניון -  חלת בצל מטוגנת,  אולם ההזמנה נשכחה במטבח וכשנזכרו כבר היינו לקראת סוף הארוחה וביקשתי שיבטלו את ההזמנה.

סכה"כ מקום חביב מאוד, מתאים גם למשפחות אבל להתכונן נפשית לרעש העצום.
אני מאמינה שנחזור.

לצפיה ב-'בשישי בערב חזה ברווז ברוטב אוכמניות ויין אדום'
בשישי בערב חזה ברווז ברוטב אוכמניות ויין אדום
19/11/2017 | 09:14
4
391
עם פירה בטטה וארטישוק ירושלמי.
הרוטב יצא חמצמץ למדי כך שהוספתי קצת דבש. וגם קצת תבלינים
מוצ"ש,
לשון עגל ברוטב עגבניות עם קוסקוס (אינסטנט).
כריך הסופ"ש, לצערי הרופא מאלץ אותי לאכול ארוחות בוקר כשאני לא ממש אוהב
לאכול בבוקר היה פשוט למדי. אבוקדו, פורל מעושן וצלפים.
על אבוקדו ופורל מעושן אסור להכביד בטעמים. הם עדינים מדי.
אבל שוס השבוע במטבח לא היה אוכל אלא כלי אוכל.
לאחר 6 שנים בדירה החלטתי שהגיע הזמן לארגן מתלים לכלים ולהשליט קצת סדר.
זה בא על חשבון קצת אור ואוויר אבל הנוחות שהשגתי שווה את זה.
לצפיה ב-'סחטיין על מטבח השף שלך ושאפו על הכיור לשומרי כשרות. (:'
סחטיין על מטבח השף שלך ושאפו על הכיור לשומרי כשרות. (:
20/11/2017 | 05:15
3
56
לצפיה ב-'מעניין, אתה כבר השני שכיור כפול מעלה לו קונוטציה של כשרות.'
מעניין, אתה כבר השני שכיור כפול מעלה לו קונוטציה של כשרות.
20/11/2017 | 06:04
2
207
תגובה יהודית אני מניח.
עקרונית זה דבר פרקטי מאוד ומי שהתקין את זה היה הבעלים הקודם של הדירה
שהיה בריטי ובספק רב אם שמע על כשרות אי פעם בחייו
המטבח שלי בישראל היה מאורגן טוב בהרבה וגדול כפליים בשטח כי אותו אני
ואני מכיר את צרכי.
כאן קיבלתי מטבח מן המוכן ואין שום קיר שניתן לשבור כדי להרחיבו.
בתאילנד אנשים כמעט ואנשים לא מבשלים בבית כך שהייתי צריך לעבור עשרות
שמתוכן רק בשתיים היה ניתן ליצור מטבח סביר איכשהו. זו אחת מהן וזה למעשה
היה שיקול מכריע ברכישה.
לצפיה ב-'כיור כפול מוצאים גם באירופה, לא מטעמי כשרות'
כיור כפול מוצאים גם באירופה, לא מטעמי כשרות
20/11/2017 | 10:11
1
201
יש לא מעט אנשים שחושבים שזה יותר נוח. נתקלתי בזה בלא מעט בתים בחו"ל שאין להם שום קשר ליהדות או לכשרות. האמת שגם בבית הוריי יש כזה מטעמי נוחות (והם מהאנשים ש"אוכלים גם כשר, אם ממש אין לנו ברירה"). 
לצפיה ב-'ודאי, הוא אשר אמרתי.'
ודאי, הוא אשר אמרתי.
20/11/2017 | 10:37
168
בתגובה הראשונה שכתבו לי "כשרות" בכלל לא הבנתי על מה מדובר.
לקח לי זמן עד תגובת המיתרי.
לצפיה ב-'המלצת מסעדה לארוחת בוקר'
המלצת מסעדה לארוחת בוקר
21/11/2017 | 12:41
1
68
היי,
אשמח להמלצה לארוחת בוקר ביום שבת (מדובר בחגיגת יום הולדת)
חשבתי על נורמן, אהבתי בפעמיים הקודמות שהייתי שם את ארוחת הבוקר ובמיוחד את האווירה אבל לצערי אין מקום.
גם במאשיה אהבתי את ארוחת הבוקר אבל הם לא עובדים בשבת.
אשמח להמלצות למסעדות דומות בסגנון :)

תודה
לצפיה ב-'יש ארוחות בוקר מצויינות בתל-אביב בסופי שבוע'
יש ארוחות בוקר מצויינות בתל-אביב בסופי שבוע
21/11/2017 | 13:49
132
בדוק/ בדקי  את הארוחות בבר אה וין, בדלאל, בגריג, בדליקטסן ובברסארי, בהאחים, בהוטל מונטפירי בחוות צוק ובבסטה.

כמובן שצריך להזמין מקומות בכולן

אם תרשם/מי לתפוז, תוכל/י לעקוב אחרי תגובות לפוסט שלך.
לצפיה ב-'אירוע במסעדת אתניקה הרצליה היה מדהים'
אירוע במסעדת אתניקה הרצליה היה מדהים
21/11/2017 | 06:03
1
181
ערכנו אירוע בר מצווה שלשום במסעדת אתניקה בהרצליה פיתוח. 150 איש. היה מדהים! אוכל מדהים. כמויות נדיבות. יחס מקסים של נטשה מנהלת האירוע אשר סייעה לנו בתכנון ובניהול האירוע עצמו. תודה לאתניקה ונטשה
לצפיה ב-'מה כלל האוכל המדהים? כמה עלה?'
מה כלל האוכל המדהים? כמה עלה?
21/11/2017 | 07:17
125
אנחנו שמחים שהאירוע שלכם היה מוצלח, אבל כרגע ההודעה שלך נראית כמו פרסומת, ויש לשער שהקוראים יתייחסו אליה ככזו.
לצפיה ב-'מתכננים סיור בנצרת כמה ימים אחרי הכריסמס'
מתכננים סיור בנצרת כמה ימים אחרי הכריסמס
20/11/2017 | 13:39
2
133
אז כמובן שנסיים את הסיור בתשרין אבל רציתי לדעת אם מישהו מכיר מסלול נחמד לטיול עם הילדים .

עוד דבר שאני לא בטוח הוא האם כמה ימים (3-4 ימים) אחרי החג עדיין העיר תהיה מקושטת ותהיה אווירת כריסמס ?
לצפיה ב-'אני חושבת שהיא מקושטת לפחות עד ה1/1'
אני חושבת שהיא מקושטת לפחות עד ה1/1
20/11/2017 | 14:45
1
30
לצפיה ב-'זה יהיה מעולה, עצות למקומות נחמדים להסתובב בהם ?'
זה יהיה מעולה, עצות למקומות נחמדים להסתובב בהם ?
20/11/2017 | 15:25
108
פנינות קולינריות עם דברים מיוחדים, איזורים יפים ואותנטיים באווירת החג
לצפיה ב-'אמריקן בורגר, אפרטו בקיסריה ודיקסי'
אמריקן בורגר, אפרטו בקיסריה ודיקסי
20/11/2017 | 14:36
287
סיכום סוף שבוע בקיצור מנהלים נמרץ

יום שישי בצהרים באמריקן בורגר אלנבי, המארחת מצליחה אחרי התמנה לא קצרה להושיב 6 מבוגרים+2 עגלות בצפיפות סבירה, שירות יעיל וחביב, חמוצים מטוגנים זה כיף, פרח בצל מטוכן זה מעולה, המבורגר ספיישל שנקרא פלאנק סטייק אמור היה להיות המבורגר עם קצת עישון וגאווקמלה, הוא היה יעיל אבל לא מיוחד, המבורגר צמחוני היה מוצלח, הציפס סבבה וכם השעועית הירוקה, הדיל של המבורגר+ ציפס+שתיה נוח ושווה לכל כיס, אחלה מקום לזלילה.
בראשון בצהריים מסע ל"צפון" לכמה סידורים , עצרנו באזור התעשייה של קיסריה לבדוק את אפרטו, מסעדה איטלקית חדשה של האיש שהריץ את פיצריית דה פפה שנפתחה ונסגרה כל כך הרבה פעמים, ואף פעם לא בגלל האוכל.
מקום גדול ויפהף מעוצב ומוקפד, צוות גדול ונחמד שריחף סביבנו והביא מה שרק ביקשנו (מים בכמויות, מלפפון חתוך לקטנה) התפריט מציע אופציות מגוונות במחירים סבירים ובצהריים 20% הנחה.
לראושנה בורטה עם פלפלים קלויים- בורטה סבירה לחלוטין אבל חסרו לי עוד נותני טעם מסביב, פוקצ'ה מוצלחת וכפרית נהנתה לנגב את הנוזלים.
לעיקריות פיצה עם ארוגולה ולימון, פיצה מעולה וגדולה שמספיקה לסועד וחצי בקלות, בצק פראי וטוב עם רוטב מוצלח ועמוק ומוצרלה טובה , מעל הר של אורוגולה עם המון לימון, כמה פשוט ככה טוב ומרענן.
עיקרית שנייה הייתה ניוקי אפוי ברוטב עגבניות ומוצרלה, תבנית גדולה עמוסה בניוקי עגלגלים ונימוחים ברוטב עגבניות בסיסי (בקטע הטוב) ומוצרלה נמסה, עוד פעם- פשוט וטוב וממלא. סה"כ עם הנחת צהריים סביב 120 ש"ח לזוג, שווה בהחלט.
בראשון אחרי חוויה דתית-מיסטית בכיכובו של נייק קייב הייתי חייב להרהר בקיום, דיקסי בחצות לילה נשמע רעיון טוב, המבורגר 250 גרם עם רוטב 4 גבינות ובייקון, בצד הום פרייז , יצא סביב 90 ש"ח לא מוצדקים, המבורגר איכותי אך חסר טעם אמיתי, הרוטב כבד ומערפל, אפשר היה למצוא משהו אחר בחצי המחיר והרבה יותר מוצלח, מסביב לשולחן אכלו גם כנפיים, קרפציו בקר ועוד המבורגר וכולם יצאנו בהרגשה שהמקום חי על התהילת העבר, בעיקר בתחום העיקריות, ארוחות בוקר זה כבר סיפור אחר
לצפיה ב-'זה קצת מאכזב ברמות המחירים של האדסון.'
זה קצת מאכזב ברמות המחירים של האדסון.
19/11/2017 | 17:03
2
403
אתה לא אמור להרגיש את "השעמום" בפה אלא אתה אמור להנות מהנתח במשך כל זמן האכילה.
זה גם קרה לי בהאדסון מה שלא קורה לי למשל במיט בר. אולי זה היישון של הנתחים, אולי זה התיבול בצליה אבל משהו שם חסר.
לצפיה ב-' זו גם דעתי.'
זו גם דעתי.
20/11/2017 | 00:24
64
לצפיה ב-'שמעתי תגובות דומות על האדסון השבוע'
שמעתי תגובות דומות על האדסון השבוע
20/11/2017 | 12:58
218
גם אלבמה זכתה לביקורת רבה, בעיקר על התנהלות המסעדה שהרתיעה את המבקרים בה, אבל בניגוד להאדסון, המבקר בה הודה שאיכות הבשר היתה מעולה.
לצפיה ב-'האם יש פטיסרי איכותי בירושלים?'
האם יש פטיסרי איכותי בירושלים?
17/11/2017 | 19:15
15
144
אני גר בצפון ומתכנן בקרוב טיול קולינרי לירושלים. האם קיים בירושלים פטיסרי ירושלמי איכותי?
לצפיה ב-'יש כמה חביבים'
יש כמה חביבים
17/11/2017 | 22:39
9
209
אבל לא מעולים
קדוש כמובן
טרטוריה חבה
קפה פריז

אשמח להמליץ על מקומות שווים אבל פטיסרי בעייני זה לא ההיילייט בעיר.
לצפיה ב-'אז מה המקומות השווים שאת ממליצה עליהם?'
אז מה המקומות השווים שאת ממליצה עליהם?
18/11/2017 | 02:51
8
51
לצפיה ב-'שאלות מקדימות חשובות הן'
שאלות מקדימות חשובות הן
18/11/2017 | 11:02
7
203
1. באיזה יום תהיו (אמצע שבוע/ סוף שבוע)
2. באיזה אזור של העיר תהיו? בשוק? בעיר העתיקה? מקום אחר?

אם תהיו באמצע שבוע בשוק ואמליץ על האופציות הבאות:
בורקס מ"בורקס רמלה", פיתה ב"דוויני פיתה בר", רוגלעכים ממרציפן, חצ'פורי בחצ'פוריה, שמבורק באישטבח, גבינות בבאשר, מיני המבורגר או כנפיים מטוגנות בקרייב (אני גם מאד אוהבת את הסלט שלהם) אמפנדס בארחנטו (בשוק העיראקי). סנדוויץ' רוסטביף במיצ'י.

ועוד כמה אופציות ראויות מאד בירושלים בעייני:
la piedra פיצריה מעולה ברחוב אגרון (כשרה)
mian noodles אסייתית קטנה ומקסימה מול ממילא
פורטונה - מכל השיפודיות היא בסוף הכי מוצלחת בעייני (קרובה מאד לשוק מחנה יהודה).
קדוש- הייתי קונה מאפה אחד או שניים TO GO (אפשר גם לשבת שם תכלס). בעייני האוכל שלהם הוא מאד ממוצע, המאפים בדר"כ טובים.

ובעיר העתיקה:
קבב שעעב (אנחנו לקחנו פיתה ב10 שקלים שיש בה קבב, עגבניות ובצל על הגריל. היה מעולה)
המוטאבק של זלטימו - מאפה ממולא בגבינה או אגוזים. הוא מכין אותו במקום וברגע שיש בן אדם לפנייך זה כבר "תור" כי כל הכנה לוקחת זמן. אבל לפעמים שווה לחכות ואפילו בינתיים לעמוד ולהסתכל עליו עובד. תענוג.
כנאפה אצל ג'עפר (יש לו גם כנאפה מסולת וגם מקדאיף. הסולת מיוחדת מאד וטעימה)
קרוב לקבב שעעב וחומוס נזמי יש דוכן קטן שעושה פיתות עם איברי פנים: ריאות, טחול, כבדים, מוח... אם אתם הרפתקנים - טעים מאד ומיוחד. הבעיה: קשה לתפוס אותם פתוחים. בדר"כ הם סגורים בזמן התפילה (סביב 1 בצהריים עד 2) ואחריה יש התנפלות מטורפת שבסופה כנראה לא תצליחו למצוא כלום.
קבב ושישליק אצל שאהין - נמצא בשוק הקצבים אם אני זוכרת נכון. בעייני תכלס זה קבב יותר טוב משעעב. לא זול, עולה משהו כמו 70 שקל לאדם, אבל מקבלים צלחת יפה ומכובדת של קבב ושישליק עם בצלים ועגבניות צלויות.

מקווה שנתתי כמה רעיונות.
לצפיה ב-'תודה רבה ! נהיה יומים בפסטיבל הג'אז- לא אספיק את כל '
תודה רבה ! נהיה יומים בפסטיבל הג'אז- לא אספיק את כל
18/11/2017 | 12:08
141
ההמלצות 
לצפיה ב-'מדובר על יום חול באמצע השבוע החל משעה 7 בבוקר'
מדובר על יום חול באמצע השבוע החל משעה 7 בבוקר
18/11/2017 | 18:54
5
125
האזורים בירושלים הם:

1. כנפי נשרים 24 בגבעת שאול.
2. שוק מחנה יהודה.
3. מרכז העיר כולל רחביה ואזור ממילא.
4. מתחם התחנה.
5. עמק רפאים.
6. אמריקן קולוני.

אני מחפש מקומות בסגנון צרפתי כמו פטיסרי, בולונז'רי וכו... ולא מקומות ישראלים עממיים.

מקומות כמו קדוש שיש בהם מאפים מתאימים לי הרבה יותר ממקומות עממיים שיש בהם בורקס ובשרים. השאלה היא עד כמה קדוש נוטה לכיוון הצרפתי אם בכלל.
לצפיה ב-'כמובן שתלכו רק לאן שמתאים לכם'
כמובן שתלכו רק לאן שמתאים לכם
18/11/2017 | 19:18
4
118
אני יכולה רק להמליץ על מה שבעייני ראוי יותר ופחות.
המאפים של קדוש כאמור טובים, אבל בעייני *רק* המאפים טובים ושאר האוכל ממוצע ומטה לטעמי.
כאמור באזור השוק יש את חבה שיש להם גם כמה קינוחים טובים.
וברחביה ציינתי את קפה פריז שיש להם גם קינוחים טובים, אבל לא הייתי קוראת לזה פטיסרי.
בשאר המקומות שציינת אני לא מכירה משהו שמתאים למה שביקשתם.
כמובן שיש גם מסעדות מוצלחות כמו מונא ופרימיטיבו (במרכז העיר) ואמריקן קולוני גם.
לצפיה ב-' אז אפשר להתחיל לתכנן את המסלול'
אז אפשר להתחיל לתכנן את המסלול
18/11/2017 | 21:25
3
81
נתחיל בחנות היין בכנפי נשרים ומשם נלך לראות את הפטיסרי שהומלץ מטה אם קיים.
לאחר מכן שוק מחנה יהודה וחבה שהמלצת.
אחר כך קדוש וקפה פריז.

לצפיה ב-'כפטיסרי קלאסי, קדוש עולה על חבה'
כפטיסרי קלאסי, קדוש עולה על חבה
19/11/2017 | 06:20
2
30
לצפיה ב-' אז נראה לי שכדאי להתחיל בקדוש'
אז נראה לי שכדאי להתחיל בקדוש
20/11/2017 | 02:32
1
53
וחבה יהיה לסיום אחרי קפה פריז.
לצפיה ב-'מקווה שתהנה'
מקווה שתהנה
20/11/2017 | 10:54
11
לצפיה ב-'לטעמי קדוש מצויין'
לטעמי קדוש מצויין
18/11/2017 | 17:34
145
מגישים שם מאפים טריים מחומרי גלם משובחים, ואפשר למצוא גם קלאסיקות וגם מאפים מודרניים.
לצפיה ב-'לא יודע אם עדיין פתוח'
לא יודע אם עדיין פתוח
18/11/2017 | 18:32
3
147
וזה בטח לא במרכז העיר, אבל בבית הדפוס, פחות או יותר מול ארומה, יש פטיסרי פצפון של איזשהו עולה מצרפת שגם מכין פסטה טרייה. כל מה שאכלתי שם היה מוצלח ב-VFM מצויין.
לצפיה ב-'מה השם של הפטיסרי בבית הדפוס?'
מה השם של הפטיסרי בבית הדפוס?
18/11/2017 | 19:01
1
131
אני הולך לחנות יין בכנפי נשרים, כך שזה קרוב.
לצפיה ב-'מאוד קרוב'
מאוד קרוב
20/11/2017 | 12:02
76
זו חנות קטנה, למיטב זכרוני צמוד לפינתי או משהו דומה. לא זוכר את השם - אולי 'פטיסרי' בצרפתית.
לצפיה ב-'קוראים להם "taamtam"'
קוראים להם "taamtam"
20/11/2017 | 20:45
64
הייתי שם היום. ההתמחות שלהם היא בקינוחים פרווה, והיום למשל לא היו בכלל טארטים חלביים. הם לא רעים יחסי למיקום, אבל ככלל אין אף מקום בגבעת שאול שהייתי ממליצה להגיע אליו במיוחד.
לצפיה ב-'סופ"ש פריס (עבור החתולית) LE GRAND RESTAURANT'
סופ"ש פריס (עבור החתולית) LE GRAND RESTAURANT
19/11/2017 | 19:05
4
202
אפילו לא תקציר מנהלים (דיווח בימים הקרובים)
ארוחה נהדרת ב85 אירו
כעקרון 3 מנות אבל אם לוקחים בחן' את הלפני  ולפני הקינוח ואחריו משהו כמו 10 מנות
הכל מצויין עד ווואוו
מצ"ב את התפריט
לצפיה ב-'קצת יותר פרוט'
קצת יותר פרוט
19/11/2017 | 21:48
165
היו מנות מצויינות והיו כמה פשוט נהדרות
היה גם יופי בפרזנטציה של המנות
למשל המנה הראשונה פרח שנעשה מפרוסות של שורש סלרי שפשוט היה חבל לפרק אותו
או הקינוח של הסתיו המנה כולה בצבע חום המצע  חתיכת חבוש מבושלת רכה ונימוחה והעלים חלקם עשויים מפרוסות תפו"ע אפוי וחלקם מבצק דקיק שוב חבל לפרק אבל היה גם טעים מאד
הדג - MERLAN היה פשוט נהדר ל קרם תרד
ושקדי העגל טוגנו עם ציפוי פריך לשלמות
לצפיה ב-' יפה מצדך לזכור '
יפה מצדך לזכור
20/11/2017 | 06:40
2
102
כרגע אלה המסעדות ברשימה:
Bistro Paul Bert
La Baratin קצת רחוק בבלוויל, אבל נראה ששווה נסיעה
Le Comptoir du Relais
La caguille
Clown Bar

יש לנו רק שלושה וחצי ימים, ועוד בתכנון בר יין אחד לפחות.

לצפיה ב-'למעט הבר מכיר את כולן (ועכשיו שלכת)'
למעט הבר מכיר את כולן (ועכשיו שלכת)
20/11/2017 | 07:35
1
143
בפריס עכשיו שלכת וטיול בגני לוסמבורג מרהיב

LE BARATIN - אנחנו קוראים לו "השמח" כי יש שם אוירה שמחה ומיוחדת הרבה המולה מקום צפוף עם אוכל טוב והרבה יין (במטרו זה בכלל לא רחוק 3 דק' הליכה מתחנת PYRENEES- קו 11 אח"כ כדאי לרדת ברחוב יש גרפיטי נהדר בהמשך לתחנת BELLEVILLE)

את LA CAGUILLE אנחנו מאד אוהבים הטיפול שלהם בדגים ופרות ים מצויין כשעברנו שם שלשום שמנו לב לשינוי חיצוני (כנראה הרחבת המסעדה)

ב"לה קומפטואר" בערב יש תפריט קבוע היינו שם לפני חודש היה מצויין אם אתם מתכננים ללכת בצהריים (אנחנו מאד אוהבים) צריך להגיע מוקדם לעמוד בתור

דעתנו על "פול ברט" חצויה המקום פונה בעיקר לתיירים - בפעם הראשונה שהיינו מאד נהנינו בפעם השניה היו מנות מאכזבות מקווה שתהנו
אבל חיפשת  גם מסעדה מכוכבת?
לצפיה ב-'ויתרתי על מכוכבת'
ויתרתי על מכוכבת
20/11/2017 | 10:54
107
בעיקר כי יש כל כך הרבה מקומות נפלאים נטולי כוכבים, ועדיין לא אכלתי בכולם (כאילו שיש סיכוי שאוכל אי פעם בכולם).

ויתרתי על פול ברט בפעם הקודמת, והפעם הבטחתי לממליצים שלא אוותר. מקסימום, הארוחה לא תהיה נפלאה, אלא רק טובה.

תודה על הטיפים והתמונות. מקווה שגם בעוד שבועיים תהיה שלכת. לפי התחזיות, כבר יהיה יותר חורף מאשר סתיו.
לצפיה ב-'מאחל שיפתחו כמה שיותר מהר. בינתיים דיווח על ארוחת בשרים שם..'
מאחל שיפתחו כמה שיותר מהר. בינתיים דיווח על ארוחת בשרים שם..
19/11/2017 | 22:57
1
198
קלארו כנראה סגורה בימים הקרובים, עד שתקבל אישור פתיחה מחדש. מקווה עבורם שזה יקרה כמה שיותר מהר.

בינתיים הנה דיווח על ארוחת ספיישל בשרים מיום שישי, 10.11, במסגרת תפריט מיוחד עם נתחים לא שגרתיים במחוזותינו (גדי, ברווז, אוזני חזיר, חלקי פנים) שהוצע במשך 10 ימים במסעדה.

הזמנתי מקום לשלושה בשעה 20:30. הגענו בדיוק בזמן, רעבים ועם הרבה ציפיות. המקום היה מפוצץ. הערב התחיל רע מאד עם לא מעט צרות ותקלות שירות לא אופייניות: המתנה של 20 דקות לשולחן (!), כוסות יין לא נקיות (פעמיים), היצע אלכוהול לא מספק עבורי (עניין נדיר מאד).

למרבה המזל המטבח עצמו תפקד היטב והמנות רובן ככולן היו טובות מאד. מנה אחת של טאקו גדי תומחרה באופן שערורייתי לטעמנו: 138 ש"ח למנה שכללה 3 טאקו, קצת ירק ומעט בשר (120-130 גרם בלבד). היה טעים ועשוי היטב אבל ממש לא שווה את הסכום הזה. (יש לציין שידענו מראש את גודל המנה אבל הזמנו בכל זאת מתוך סקרנות).

שאר המנות תומחרו גבוה למדי אבל נתנו תמורה יפה לכסף.
פרט לטאקו אכלנו מתפריט הבשרים גם: אוזני חזיר (נשנוש כיפי), קרפלך ברווז (מעדן), מסבחת חלקי פנים (לשון, שקדי עגל ולחי עגל. מעולה, עם מינוס אחד של כמות קמצנית של שקדי עגל). מתפריט נובמבר הרגיל טעמנו מנת קלמרי וחסה צלויה (טובה אבל די בנאלית) ומנת תמנון וצ'וריסו (מצוינת). 

2 הקינוחים היו פנטסטיים (לא פחות): קרמו שוקולד ושומשום וברד-פודינג עם גלידת שמנת חמוצה. לדעתי קרמו השוקולד הוא אחד הקינוחים היותר טובים היום שאפשר לקבל היום במסעדות ארצנו. עולה 58 ש"ח. לא זול אבל שווה ביותר.

יצאנו בסופו של דבר בהרגשה טובה, למרות תקלות השירות וההמתנה המעצבנת, כי האוכל היה באמת טוב והקינוחים היו שיחוק.

דיווח מלא:
לצפיה ב-'נראה שסידרו לכם ארוחה בסדר עולה'
נראה שסידרו לכם ארוחה בסדר עולה
20/11/2017 | 06:45
119
התחלה מעצבנת ומזלזלת, ומשם עליה מתמדת עד הקינוחים הטובים. בסך הכל, התחשבו בכם
לצפיה ב-' קישור לחיפוש הייחודי של הפורום בהודעה הבאה'
קישור לחיפוש הייחודי של הפורום בהודעה הבאה
18/09/2017 | 10:06
298
לצפיה ב-' שירשור מאסטר שף שבועי'
שירשור מאסטר שף שבועי
16/11/2017 | 06:35
3
101
מה חשבתם על האודישנים של השבוע?

שמתי לב לכך שהשנה ניגשו לאודישנים דתיות ודתיים יותר מאשר בשנים קודמות, ושרבות ורבים עברו עם מנות מסורתיות, חלקן עם טוויסטים כאלה ואחרים.
האם לדעתכם תהיה לזה משמעות בעונה הקרובה?
לצפיה ב-' אני רואה שהיום לא היו קופצים; אפשר לנצלש מהפכה במטבח?'
אני רואה שהיום לא היו קופצים; אפשר לנצלש מהפכה במטבח?
16/11/2017 | 23:09
133
לצפיה ב-'אחרי הפרק של היום פשוט הבנתי מה'
אחרי הפרק של היום פשוט הבנתי מה
18/11/2017 | 23:03
1
260
מפריע לי בעונה הזו. היא פשוט צעד אדיר אחורה משתי העונות האחרונות. ואיך מבינים את זה? לפי המנות שמוגשות (ועוברות) באודישנים.
בעונה הקודמת לא העבירו הרבה אנשים בטענה שזו עונה 6 וזה לא מספיק.
והפעם? התחושה היא שחזרו לרמה של העונה הראשונה. 3/4 ממנות הפיתה הן קציצות (אולי כי רושפלד, שהודיע בעונה 5 שמי שעושה קציצות עף, עזב בעצמו) וגם לא כאלה שמרגישות מיוחדות.
התחושה היא של סתם אוכל ביתי, בלי שום שדרוג ושום קריצה למעבר. לא שום דבר שזוכרים וגם לא שום דבר שמעניין לראות, בתוספת כמות פסיכית של פרסומות וגימיקים מיותרים (הפתעה, רושפלד הכין מנה. ועוד הפתעה, אהרוני הכין מנה).
שוב תחושה שכל מי שבא עם סיפור שהדמעות בו מתבלות את המנה הביתית יעבור גם אם המנה חסרת כל מעוף.

אין לי בעיה עם קציצות וגם לא עם אוכל ביתי. אבל כשבעונות האחרונות הרימו כל כך את הרף, לצד זה שלאחרונה אני גם רואה את מאסטר שף ארה"ב, אי אפשר להשוות בכלל איפה זה ואיפה העונה הזו. וזה מבאס. כי דווקא העונה הקודמת הייתה קצרה, עניינית וברמה גבוהה יחסית. עכשיו לקחת צעד אחורה זה מאכזב אפילו יותר.
לצפיה ב-'לא צפיתי בפרק של אתמול'
לא צפיתי בפרק של אתמול
19/11/2017 | 06:21
180
אבל גם בלעדיו, אני מסכימה איתך.
לצפיה ב-'האם יש המלצות על ״ התאילנדית בהר סיני״?'
האם יש המלצות על ״ התאילנדית בהר סיני״?
18/11/2017 | 09:19
1
133
אם כן, מה מומלץ?
לצפיה ב-'היו דיווחים בפורום'
היו דיווחים בפורום
18/11/2017 | 17:37
167
הנה קישור מהחיפוש הייחודי של הפורום שלנו:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה