לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1959819,598 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'חברות וחברים, עוד קצת סבלנות'
חברות וחברים, עוד קצת סבלנות
16/10/2018 | 10:28
3
261
אני נמצאת בדיוק במצב שלכם, ומקווה שבקרוב יימצא פתרון לבעיה המציקה והמטרידה הזאת.

בואו נחכה בסבלנות יחד, כי אני בטוחה שלכולנו יש דיווחים שאנחנו רוצים להעלות.

יהיה טוב.
לצפיה ב-'סבלנות יש לכולם.'
סבלנות יש לכולם.
16/10/2018 | 14:21
2
185
אבל הבעיה היא שלתפוז אין כל פתרון לבעיה ואין להם כל עניין למצוא פתרון לבעיה כל עוד הכסף ממשיך לזרום אליהם דרך הפרסומות ודרך העוגיות צד ג' שהם מחדירים לדפדפנים של הגולשים.
לצפיה ב-'יש שני פתרונות לבעיה'
יש שני פתרונות לבעיה
17/10/2018 | 11:19
1
165
הראשון עקרוני ועובדתית עם שנוי הטעמים והזמנים שמשתנים תפוז היא פלטפורמה לא משהו נכון לשנת 2001 (תקופה בה תפוז היה הדבר והעולם היה שונה). קל וחומר ב 2018 .
פתרון שננקט ע"י כמה פורומים ותיקים מזמן הוא הגירה לפלטפורמה אחרת .
ולא לשכוח שתפוז נהנה בזמנו ממותה של פלטפורמה מצליחה בישראל בשנות ה 90 הלו היא IOL .
בנוגע לעוגיות צד ג (וגם סוג ג) כל דפדפן חוסם כאלו מזמן כך שכדאי לבדוק את הגדרות הדפדפן.
תפוז זורק עלינו לא מעט מרגלים וצרפתי רשימה , כמובן שהכל בר חסימה.
לצפיה ב-'היום הזכרת לי נשכחות. IOL זה משהו שאני הספקתי כבר לשכוח.'
היום הזכרת לי נשכחות. IOL זה משהו שאני הספקתי כבר לשכוח.
17/10/2018 | 14:02
107
אצלי בדפדפן כל העוגיות צד ג' חסומות לחלוטין.

אין לי שמץ של מושג מה בדיוק קורה אצל אחרים.

וכאמור, אני חוסם גם את כל הסקריפטים וכל הפרסומות של תפוז וכך לא רואה שום פרסומת והגלישה במערכת הפורומים של תפוז נוחה וקלה הרבה יותר.
לצפיה ב-'שלושה דיווחים אילתיים'
שלושה דיווחים אילתיים
12/05/2018 | 17:20
2461
884
לכבוד יום ההולדת של בן זוגי הורדתי אותנו לסופש באילת. היה מקסים ובחלקו בהחלט טעים.

לויתן/ מלון הרודס
ביום הראשון הלכנו ללויתן.
התקשרתי שבועיים מראש אז דאגו לשאול אם חוגגים (ציינתי שיום הולדת לבן זוג, והוא קיב בסוף הארוחה שי חמוד מהם) וגם אם יש אלרגיות....
המשך>>
לכבוד יום ההולדת של בן זוגי הורדתי אותנו לסופש באילת. היה מקסים ובחלקו בהחלט טעים.

לויתן/ מלון הרודס
ביום הראשון הלכנו ללויתן.
התקשרתי שבועיים מראש אז דאגו לשאול אם חוגגים (ציינתי שיום הולדת לבן זוג, והוא קיב בסוף הארוחה שי חמוד מהם) וגם אם יש אלרגיות. אמרנו שיש אלרגיה לשומשום וכשהגענו הכינו לנו תפריט בו סימנו את כל המנות שיוכל לקחת. מורישה את הכובע על האכפתיות. אבל, בעת ההזמנה לא ציינו שהשולחן מוגבל לשעה וחצי. קיבלתי על זה הודעה באסמס.
הגענו ובמסעדה היו שני מלצרים. המלצר שלנו היה קצת... איך נגיד? לא שירותי. התחושה הכללית הייתה כאילו אנחנו קצת מרגיזים אותו. קשה לי לשים את האצבע על משהו ספציפי כי הוא לא עשה שום דבר רע. מצד שני, חוץ מלהגיש את האוכל גם לא הרגשתי שנעשה איזשהו ניסיון לשירות נעים.
לדוגמה, לראשונה הבחור הזמין סטייק טרטר. אבל במועד ההזמנה שאל מאיזה נתח הטרטר. המלצר:"בשר טחון". הבנזוג:"אבל מאיזה נתח?" המלצר: "זה בשר שטוחנים אותו". הבןזוג: "כן, אני מבין. אבל מאיזה נתח?" המלצר:"אה.. נתח" -הלך למטבח, חזר, הודיע ששייטל-.

אז כאמור לראשונה הבחור הזמין סטייק טרטר שהיה מצוין. 
אני הזמנתי מוח טלה מטוגן שהיה מעולה.
הראשונות מגיעות עם לחם די סתמי וחמאה מתובלת חביבה. כשסיימנו את הראשונות שאלנו אם אפשר לחכןת עם העיקריות. המלצר אמר שיבדוק מה אפשר לעשות, הלך וחזר עם העיקריות.

לעיקריות הבחור לקח פילה חזיר שהוגש על איזשהו תבשיל תירס. הוא נהנה מאד.
אני לקחתי חצי עוף (אני ישראלית מצויה ואוהבת עוף מאד) ברוטב של ציר עוף ופטריות שהיה נהדר והוגש עם פולנטה.

לקינוח חלקנו קינוח לימוני, היה שם קרם לימון וגלידת קוקוס ואיזו קציפה. הוא היה חביב אבל לא מעבר.

בשיחה שעשיתי למסעדה לפני הגעתנו שולם מראש סכום של 200₪ שהיה מתנה מהוריי ליום ההולדת של הבחור והיה אמור להיות הפתעה עבורו. כשהמלצר הביא את החשבון כמובן שהסכום לא הורד. מזל שאני פתחתי את החשבון ויכולתי לשקר ולומר שזה לא החשבון שלנו. הלכתי אני אל המלצרית השניה שטיפלה בזה.

סה"כ ארוחה טובה עם שירות שהיה בהחלט יכול להיות טוב יותר. 
סה"כ הארוחה+כוס יין עלתה 408 שקלים.
לצפיה ב-'המלצות קולינריות ממדריד'
המלצות קולינריות ממדריד
17/10/2018 | 09:21
92
חזרנו מחופשה של כמה ימים במדריד, ואני רוצה לחלוק איתכם את החויות הקולינריות שלנו שם.
לפני הנסיעה חיפשתי המלצות על מדריד ולהפתעתי כמעט ולא היו, זו גם הסיבה שאני כותבת פה, למרות שהגעתי למסקנה שאולי אין כמעט המלצות על מדריד כי פשוט לא צריך – הכל מעולה! בניגוד לערים אחרות בעולם שבהם נפלנו לא פעם אם לא נצמדנו להמלצות, במדריד לא נפלנו בכלל, וגם מאוד קשה ללכת לפי המלצות כי אי אפשר להזמין מקום וכמעט הכל מלא בלי הזמנה. וגם אין ממש טעם להתחיל לחפש מסעדה מומלצת או ללכת 200 מטר עד אליה כשסביר להניח שבדרך יהיו עשר מקומות טובים לא פחות. גם כשחיפשתי מסעדה על ידי חיפוש של resturant near me שתמיד עזרה לי במקומות אחרים בחו"ל גיליתי להפתעתי שלא רק שיש המון מקומות, גם הציונים של כולם ממש גבוהים, מאוד מהר הבנתי שבאמת כל האוכל במדריד פשוט מאוד טעים ועשוי היטב. ואי אפשר כמעט ליפול. ברוב המקומות שילמנו בסביבות 90 יורו לארוחה מלאה לארבע אנשים פלוס 2 כוסות יין/קוקטייל לאדם.
אז למרות שהמסקנה שבמדריד אי אפשר ללכת לפי המלצות וגם לא צריך אלה המלצותי:
שוק אוכל סאן מיגל: יש עליו ביקורות סותרות, אין ספק שהוא מאוד תיירותי, הוא היה הטעימה הראשונה שלנו ממדריד, סגר לנו את הפינה בין הנחיתה לסיור שהזמנו והוא היה בדיוק בדרך. שוק עם מלא דוכנים בכל אחד מוכרים משהוא אחר (פירות ים, פינצוס (טפס קטן על לחם או קרקר), בשר, מתוקים וכו') יש גם דוכנים של אלכוהול או יין, קונים ואוכלים או בעמידה או בשולחנות באמצע. באחד הקצוות יש בית קפה ממש טוב. פתיחה מוצלחת.
בערב הלכנו לשכונת סלמנקה, השכונה העשירה בעיר, למסעדת Sala de Despiece המסעדה היחידה בערך שראיתי ביותר מהמלצה אחת, כי היא פשוט מומלצת פחות או יותר על ידי כולם. בדרך למסעדה ראינו המון מקומות שנראו ממש שווים, והיה ממש צריך לגרור את הזוג שהיה איתנו עד לשם. המסעדה מעוצבת כמו מקרר תעשייתי: ידית כניסה של מקרר, קלקרים של קופסאות על התקרה ובעיקר אור מאוד בוהק. כשהגענו (ב11 וחצי בלילה) לא היה מקום לשבת או לעמוד, המלצר אמר שעוד 10-20 דקות יתפנה אבל הוא לא יכול לדעת מתי בדיוק (לספרדים יש נטייה לשבת/לעמוד הרבה זמן...), החברים שלנו היו ממש רעבים והעיצוב די עשה להם אנטי אז לא חיכינו. המשכנו ללכת ברחוב ונכנסנו למקום הראשון שנראה נחמד והיה בו מקום (לא פשוט במדריד גם בשעה כל כך מאוחרת), זו היתה מסעדת לה צ'רלה, של קבוצה בשם לה לה לה, הזמנו כמה מנות לחלוק: פאטאטס ברווה עם קימצי (אחת המנות הטובות שאכלנו במדריד), סלט, המבורגר, סטייק פרוס דק, אנשובי ובטח עוד כמה דברים שאני לא זוכרת, הכל היה מצויין והחוויה של לחפש מסעדה מומלצת ואז לשבת באחרת מצויינת גרם לנו לשכוח מדף ההמלצות שהיה לנו. http://www.lacharlachamberi.com/
למחרת בצהריים מצאנו את עצמינו רעבים מול הטאפסיה Cervecaria Cervantes שהיתה בדף ההמלצות, אז כמובן שנכנסנו אליה - סוג של מסעדת פועלים ספרדית. הזמנו כל מיני טפאסים והמון דברים שראינו שהשכנים אוכלים (עשינו את זה לא מעט במדריד, עבד מצויין). הכי טעים היה טוסט עם פטריות. מה שנורא כיף במדריד ובטאפסיות שלה שהמנות קטנות ומגיעות מהר אז אפשר להזמין כל פעם עוד ואז אפשר להזמין פעם שנייה את מה שהכי טעים.
בערב אכלנו מרק במסעדת La Jauria שהיתה ממש ליד המלון שלנו, מכיוון שרק שתינו יין ואכלנו מרק אין ממש על מה לספר.
ביום השלישי נסענו לטולדו (מומלץ) ואכלנו שם במסעדה שמצאנו בדרך אחרי שבמסעדה שהמליצו לנו עליה לא היה מקום. לא זוכרת את שמה אבל היה ממש טעים. בערב תוך כדי התלבטות עם לפתוח את דף ההמלצות או פשוט להכנס למקום שנראה נחמד הלכנו על האופציה השנייה ונכנסנו למקום שנקרא NAVAJA. זה היה מקום ממש נחמד שחציו בר וחציו מסעדה, ישבנו בבר ואכלנו את מה שכולם מסביבינו אכלו – לחמניות ממולאות בכל מיני דברים (מזכיר את הבאן שיש בארץ) היו 4 סוגי באנים, הזמנו את כולם, הכי טעים היה לחמניית הקייל. הזמנו סיבוב חוזר, גם האלכוהול היה מעולה. restaurantenavaja.com

ביום האחרון שכרנו קורקינטים חשמליים שמפוזרים ברחוב ושוכרים אותם דרך אפליקציה ועשינו איתם סיבוב בפארק, היה ממש כיף והחלטנו לשבת באחד מהמקומות בפארק בשם La Gruta באמת שלא היו לנו ציפיות ממקום בפארק (ידועים מלכודות תיירים מישראל ומכל העולם) ותכננו רק לשבת על בירה וכוס יין, אבל דבר הוביל לדבר ובסוף מצאנו את עצמינו אוכלים גם צלחת חמון, זיתים, אנשובי ושרימפס בשום. אמנם לא ארוחה רצינית (בתפריט היו גם מנות רציניות יותר) אבל הכל היה ממש טעים, איכותי והיין היה מצויין. כיף לשבת במקום שכל מה שהוא מגיש מוקפד ואיכותי גם אם הוא באמצע פארק.

בערב הלכנו למסעדה היחידה שהיינו בה במדריד (כל השאר היו טאפסיות, בארים או מקומות קלילים אחרים). מסעדה שקיבלנו עליה המלצות מכמה מקומות TEN CON TEN. לפתיחה קיבלנו גאספצו מעולה, אחר כך הזמנו שלוש מנות ראשונות: אנשובי (המנה הטובה בארוחה), אורז מוקפץ (שהיה במרקם של ריזוטו אבל היה טעים) וקרפציו. לעיקריות כל אחד לקח מנה משלו (פעם ראשונה שלא חלקנו מנה במדריד) אני הזמנתי לזניה ארטישוק שהיתה מצויינת בטעם ממש חזק ובולט של ארטישוק – בהחלט לאוהבי ארטישוק. טעמתי גם מהרביולי זנב שור של בעלי שהיה חלש לטעמי. מכיוון שקיבלנו המלצה חמה על הקינוחים שלהם הזמנו שלושה, עוגת גבינה קרמל, סלט של פירות אדומים עם גלידת מסקרפונה ועוד קינוח שוקולד אחד. כל הקינוחים (ובכלל האוכל) היו טעימים ועשויים היטב אבל לא היה שום דבר מעניין או מרגש בהם. האווירה במסעדה מאוד יוקרתית, ליד השולחן היו שתי שמפינירות אחת לבקבוק מים והשנייה ליין, המלצר מילא לנו את הכוסות בכל פעם שהן התרוקנו והיין נמזג כל פעם בכמות ממש קטנה ככה שכל הזמן מילאו לנו בעוד ועוד יין קר (הזמנו לבן). הארוחה עלתה 250 יורו (לארבעה), היין עלה פי 6 מהיין ששתינו בצהריים ולא היה יותר טוב ממנו. ובכלל הארוחה היתה טעימה והכל היה מוקפד ועשוי היטב אבל סך הכל יצאנו בתחושת שעמום. ממליצה להצמד לטאפאסיות.

סך הכל מצחיק לכתוב כל כך הרבה כשהמסקנה היא שלא צריך במדריד המלצות. כל מקום שנראה לנו נחמד (והיה מקום) נכנסנו, אפילו לא טרחנו לבדוק ציונים או חוות דעת באינטרנט, וכל המקומות היו ממש מוצלחים.
תאכלו המון פלפלי פדרון, טורטילה (פריטטת תפוחי אדמה ספרדית), שרימפס בשום, גבינות, נקניקים, ממליצה גם על היין הלבן הספרדי ובכלל הם יודעים להכין קוקטלים מעולים. 
בחלק גדול מהמקומות שהיינו בהם לא היה תפריט באנגלית. היה לי מאוד קשה להבין את התפריט, מה שבצרפת לא היה לי בעייה איתו (אולי כי השמות הצרפתיים לאוכל הפכו לבין לאומיים). בעלי דובר ספרדית מהטיול בדרום אמריקה וזה קצת עזר. אחרת היה יכול להיות די קשה נושא ההזמנה (למרות שתמיד אפשר להזמין את מה שיש בצלחות של השכנים). 
מדריד עיר מדהימה, חיה ונושמת עד השעות הקטנות של הלילה (או בעיקר בהם) מאוד נהנו, מקווה לחזור.

לצפיה ב-'פלאפל בלגי מיוחד '
פלאפל בלגי מיוחד
16/10/2018 | 16:02
1
421
בשונה ממנת פלאפל סטנדרטית, במקום הפיתה מקבלים פלאפל בלגי שבתוכו שמים את התוספות.
מנה מעניינת וטעימה... לא יודעת אם זה יהיה הלהיט הבא, אבל לדעתי חובה לנסות.
סניף ראשון לציון רוטשילד

לצפיה ב-'קראתי על זה'
קראתי על זה
16/10/2018 | 22:21
135
נשמע מעניין,כמה עולה מנה?
לצפיה ב-'אחרי שכתבתי ביקורת ארוכה על מסעדות בהוואי'
אחרי שכתבתי ביקורת ארוכה על מסעדות בהוואי
14/10/2018 | 23:40
3
320
הפורץ שוב מחק את הפורום

מקווה שישחזרו את השרשור ...

לצפיה ב-'ואף אחד לא לוקח אחריות'
ואף אחד לא לוקח אחריות
15/10/2018 | 19:04
186
מחפיר.
לצפיה ב-'זה מטריף אותי! שוקלת להפרד מתפוז.... עייפתי'
זה מטריף אותי! שוקלת להפרד מתפוז.... עייפתי
16/10/2018 | 08:34
1
59
לצפיה ב-'אני עדיין כאן. בינתיים.'
אני עדיין כאן. בינתיים.
16/10/2018 | 09:25
159
אני רק אמנע מהשקיע בכתיבה של דברים שיבאס אותי אם ימחקו.

למרות שאני לא בטוח כמה זמן יש בכלל לתפוז עוד להישאר בחיים. בעיקר כשלא ניראה שהם מתקרבים אפילו להשתלט על הפריצות למערכת. וחבל, כי אהבתי את תפוז בתור פלטפורמה לדיונים הרבה יותר מאשר את פייסבוק ...

לצפיה ב-'ארוחה טבעונית במסעדת הזכאים'
ארוחה טבעונית במסעדת הזכאים
15/10/2018 | 17:41
209
ממליצה בחום למי שאוהב טבעוני וגם למי שלא 
לצפיה ב-'היי, מה דעתכם על אינדירה בתל אביב?'
היי, מה דעתכם על אינדירה בתל אביב?
14/10/2018 | 09:34
2
166
מומלצת?
מאוד אוהבים אוכל הודי... כך שמכירים את הסגנון.
הבעיה היא שהמחיר נראה לי קצת יקר,
ראיתי שם אומנם תפריט לזוג ב 179 ש"ח,  משהו היה שם ויכול להמליץ?
לצפיה ב-'היינו שם לא מזמן לצהרים מאוחרת'
היינו שם לא מזמן לצהרים מאוחרת
14/10/2018 | 09:47
1
242
היה נחמד וטעים. לא הרגשתי שינוי מפעמים קודמות למעט המלאי כופתא שהרגיש לנו קצת פחות טוב ממה שזכרנו (משהו במרקם לא יכול לשים את האצבע) אבל עדין היה טעים מאד. לא הייתי בהודו אז אני לא יכול להשוות לארץ המקור אבל יש להם מבחר עצום בתפריט ואפשר להרכיב ארוחה מאד מגוונת, ובאמת מומלץ לגוון ולשים לב לא לבנות ארוחה מ-3 מנות שכולן באות עם רוטב שהוא מאד דומה, כי אז זה קצת מוציא את העוקץ... אפשר לגוון שם ורצוי לגוון שם.

למשל האינדירה ספיישל אהוב עלינו במיוחד וגם הבאטר צ'יקן וכל אחת זה כיוון אחר לגמרי ואפשר להוסיף גם מנה מהגריל וכן הלאה...

המחיר שם לא זול, זה לא דוכן של אוכל רחוב הודי שמציע ארוחה צמחונית ב-30 שקל לאדם. זה בכל זאת מסעדה לכל דבר כך שהמחיר לא מרגיש לי מוגזם.

לצפיה ב-'תודה רבה, אנצל את הטיפ של המגוון :) '
תודה רבה, אנצל את הטיפ של המגוון :)
14/10/2018 | 10:04
46

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מתפנים-יניב
לא מתאפקים!
פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה