לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הפעם הראשונה שכבתי עם גבר אני חושב הייתה'
הפעם הראשונה שכבתי עם גבר אני חושב הייתה
26/04/2017 | 00:43
5
שהייתי ילד בן חמש אולי שש אני חושב על זה כי קראתי מאמר לא כל כך מזמן שמראה על הקשר בין נטייה מינית לבין חוויה כזו בילדות ומראה שהרבה ילדים שעברו חוויה כזו הם הומאים או בעלי נטייה לשני המינים ופעלים מינית גם עם גברים , זה מעניין אני חושב על זה כי גם אני הומו ונמשך גם לגברים , ואני לא ממש זוכר מה היה בגיל הזה אבל היה , ומעניין אם סה השפיע גם עלי זה נורא מעניין מבחינה פסכולוגית נטייה מינית נרכשת בעקבות חוויה כזו או אחרת ..
לצפיה ב-'מחקר בנושא פגיעות מיניות בין אחים'
מחקר בנושא פגיעות מיניות בין אחים
22/04/2017 | 22:59
2
13
שמי דפנה גיל, עו"ס, ומסיימת את לימודיי לתואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. במסגרת הלימודים אני עושה עבודת מחקר המנסה ללמוד על חוויותיהם של בוגרים שנפגעו מינית בילדותם על ידי אח/ אחות. אני מחפשת לראיין גברים או נשים מעל גיל 18, שנפגעו ביחסים מיניים עם אחיהם בילדותם (מתחת לגיל 18).

אני מתחייבת לשמור על סודיות. 
הצעת המחקר עברה את אישור וועדת האתיקה של האוניברסיטה העברית.  

במידה ואת/ה מעוניין/נת להתראיין או להתעניין בפרטים, את/ה מוזמן/נת ליצור עימי קשר
תודה!

דפנה - 0508870181
idandafna@gmail.com

לצפיה ב-'אני יודע שאני בצד הפוגע כמו הנפגע'
אני יודע שאני בצד הפוגע כמו הנפגע
23/04/2017 | 20:41
14
אבל לא יכול לעזור לך כלא נפגעתי על ידי אח ולצערי פגעתי באחים אבל מאחל הצלחה במחקר נושא חשוב
לצפיה ב-'בהצלחה במחקר . תודה על הצהרת המחקר . '
בהצלחה במחקר . תודה על הצהרת המחקר .
24/04/2017 | 19:03
7
טוב שנושא זה נחקר . ההודעה שלך ישירה וזה לטובתך !
הייתי שמח לעזור אך אין לי נסיון בתחום למזלי הרב . אני מאמין שפניה ישירה שכזו רק תועיל . עינין של זמן וסבלנות .
לצפיה ב-'לילה רע '
לילה רע
21/04/2017 | 23:40
13
כולי חתכים , וכיבוי סגירות על עצמי כדי להרגיש שאני חיי  מה לעשות קשה אבל נקווה לטוב .
לצפיה ב-'גם אחרי גיל 20 /ט/'
גם אחרי גיל 20 /ט/
21/04/2017 | 20:38
16
לפעמים הוא ממשש אותי עם הכף רגל שלו כשאני יושב לידו בספה
והוא חושב שאני לא יודע ולא מבין
אני יודע טוב מאוד רק שהבנתי מה אני צריך לתת בבית הזה
הנזק הרציני קרה כשהייתי תינוק
אבל לפעמים הוא היה בא אליי אחרי בית ספר ושמחתי לראות אותו והוא היה בא ומבקש כמו ילד קטן "תביא לי חיבוק" והייתי מרחם עליו ואז הוא היה מעביר את היד שלו על הלמטה שלי והייתי כאילו מסונוור ולא נמצא אבל גם חלק אחר בי היה יודע

לצפיה ב-'שאלה דחופה בשביל חברה'
שאלה דחופה בשביל חברה
19/04/2017 | 14:56
1
25
לפני כחודשיים המסכנה יצאה עם בחור והוא השיג ממנה במרמה יחסי מין, הוא אנס אותה והיא חשה שנקרע לה בית הרחם. היא חשה בכאבים נוראים. הלכה לרופאת נשים שלא בדקה אותה יסודי ופטרה אותה בכלום. הלכה למיון בבילינסון ופטרו אותה באנטיביוטיקה. הרופאה מסרבת לבדוק עד שתסיים לקחת את האנטיביוטיקה. ואמרה לה 'חס וחלילה אם זה היה קורה היית מתה' ועכשיו הבחורה מפוחדת..
היא מפחדת לפנות למקום של נפגעות אונס כי היא לא רוצה לדבר על זה עם עובדת סוציאלית ומשטרה. היא רק רוצה בדיקה רפואית נטו
היא צריכה דחוף רופא שיבדוק אותה בדיוק איפה שהיא אומרת שהיא חשה קרע ושהרחם מציצה לה מהקרע. ושהרופא לא יחטט לה בשאלות.
היא נמצאת באזור פ"ת. אין לה כסף לפרטי.
לצפיה ב-'רפואה שלמה . נפש וגוף . להשארת מקום להפנות . נסי רבנית '
רפואה שלמה . נפש וגוף . להשארת מקום להפנות . נסי רבנית
20/04/2017 | 20:33
9
לצפיה ב-'לפעמים בא לי'
לפעמים בא לי
16/04/2017 | 17:44
1
30
להגיד לאבא שלי למה התחתנת עם אישה כזאת?
אבל אז אני חושב בו זמנית שאני יכול לשאול גם אותה למה היא התחתנה עם אדם כמוהו
ושגם הוא לא צח 
אי אפשר לנקות אף אחד מההורים שלי ובכל זאת אני זקוק לתדמית ואמונה שהם טובים
מה יקרה כששניהם יראו מכוערים כמו שהם ?

לצפיה ב-'כן כמו שאני'
כן כמו שאני
19/04/2017 | 10:53
11
לא מוכן לראות בהורי מי שהם גם מחסה אליהם מגיל אפס כלב של אבא שלי לעד ככה היה נראה לעד אני אחכה ליטוף ליד האוזן , כמו כלב קטן וציתן טס מידי פעם יתן לי בעיטה לראד העיקר המה שהוא העיקר היחס מזדהה כל כך.
לצפיה ב-'מה טמון בגוף שלי ? בעור שלי?'
מה טמון בגוף שלי ? בעור שלי?
17/04/2017 | 18:39
2
18
כיווצים כיווצים , עור נגוע,
עור מלוטף,
כמעט נגעל מעצמי
וממגע

לחשוב על הנזק שעשו לי ועל כמה שכן השגתי
כמה שנאבקתי
אני עדיין לא מבין למה אדם עם קצת חוכמה (בכל זאת), תקף אותי
למה אדם שגדול ממני פי מאה תקף אותי?
למה אבא שלי
תקף אותי?

ילד שמותקף ללא הרף הוא חוסם קליטה,
וקליטה זה הדבר שהכי חשוב ללימודים
ולימודים זה הכי חשוב

מה יש לי בתוך העור טמון? מקופל? פנימה בעומק חדור?
גועל מתועב
שצריך לרוקן

לצפיה ב-'לא האמנתי שבבוא היום'
לא האמנתי שבבוא היום
17/04/2017 | 18:43
1
12
אני אהיה כמו אמא שלי
שהייתי מין אמא שלי 
רק קפוא בזמן
מין קפסולה עצורה מוקפאת ומושהית
טמונה בבית, 
של הוריי

לא האמנתי או שאולי ידעתי 
מאיפה הדמעות של אמא באו
כשהייתי קטן

לא האמנתי 
שאני אבכה כמו אמא שלי
שמתוך השקט יעלה הקול והפרצוף שלה
על פניי

לא האמנתי ואני לא יכול להאמין
שהוא עשה לנו את זה
עשה לנו, משהו

ידעתי שרק הזמן צריך לעבור
עד שאהיה גדול

לצפיה ב-'*שמתוך השקט שלי'
*שמתוך השקט שלי
17/04/2017 | 18:48
7
*או שאולי ידעתי= ידעתי

לצפיה ב-'תמצוץ כמו שהיית ילד'
תמצוץ כמו שהיית ילד
15/04/2017 | 22:31
14
ככה אמר לי אבא היום שהיה לנו ריב אני לא יכוח לשכוח לו את המילה הזו זה לא אבא שלי ועוד אחר כך רצה להזמין לי משטרה כי צעקתי עליו ממש זה לא אבא ככה אבא לא אמור להתנהג זה מעליב
לצפיה ב-'נגזר עליי למות מבפנים כשאני רואה הורים עם ילדים'
נגזר עליי למות מבפנים כשאני רואה הורים עם ילדים
12/04/2017 | 02:05
1
25
ותינוקות?

לראות אחרים עושים את זה, נכון
לגלות עוד חלק, שנאכל לי

ונתקע לי לפעמים שאני לא בורח כשיש סכנה....
אני רגיל להישאר. גם כשכואב.
אני עוקף את האינסטינקט הראשוני
מוכן לסבול , כשאני מחפש אהבה.

וזה שאני פחדתי להסתכל ישר, ולחוות דברים, כל החיים שלי בגלל מה שהוא עשה לי

כי כשיש צלקת אחת או 5 אפשר להתנתק
אבל כשכל כולך צלקות כל ניסיון להרגיש אחרי ההלם אחרי המאמץ לחסום את הרגשות הרבה שנים פותח מפלים של רגש וכאב ובכי

אולי המשפחה שלי חושבים שאני קהה שכל ?
לצפיה ב-'איך היית רוצה לחוות אהבה?'
איך היית רוצה לחוות אהבה?
12/04/2017 | 09:01
4
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 16:55
2
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'אני מרגיש נסחט'
אני מרגיש נסחט
09/04/2017 | 05:05
25
על ידי אמא שלי

לצפיה ב-'בואו לעשות שינוי!!!'
בואו לעשות שינוי!!!
05/04/2017 | 21:28
22
הנך מוזמנת לקחת חלק במחקר סמינריוני בנושא הטרדה מינית בארגונים.
לצורך המחקר אנו מחפשות נשים מגיל 20 ומעלה שחוו הטרדה במסגרת השירות הצבאי, אקדמיה ומקום עבודה.
הריאיון יימשך כשעה ויתקיים במיקום שיבחר על ידי המשתתפת (צפון-מרכז).
פרטי המשתתפת לא יחשפו במסגרת המחקר.

לפרטים נוספים ותיאום ההשתתפות במחקר, ניתן לפנות אלינו במייל: mnn.telhai@gmail.com

תודה רבה!

לצפיה ב-'בקשה קטנה לחג שמח לכולנו . משהו חשוב '
בקשה קטנה לחג שמח לכולנו . משהו חשוב
04/04/2017 | 21:43
1
34
חג חירות שמח .
לחלק מאיתנו המפגש המשפחתי של ליל הסדר והחג בכללי , עלול לגרום להצפה וחשש של התפרצות טריגר או התפרצויות אחרות . אינני מומחה בנפשו של האדם אך , בקשה קטנה יש לי . מי שיכול ללכת ולדבר עם מישהו . אדם כל שהוא על החששות והפחד מהצפה ולצאת לא בסדר . זה שהורס זה שמבייש או מתבייש . ההתכנסות פנימה . זה לדעתי יכול לעזור לחלק מהנפגעים .
יש שני חגים קשים אולי שלושה . ראש החודשים ניסן וראש השנה כולל כיפור . הזיכרון לא עובר או נעשה בסדר בזכות קיסמו של החג .
לך לדבר 
לכי לדבר 
החג לבדו לא יכול להזיז דבר בלעדייך !
הבושה והקושי יודעים לחיות היטב רצוי שלא אצלינו ולא במחוזותינו .
כן אפשר להיות שמח בחג וזה יכול להסתדר מצויין . 
תודה לך .
חג שמח ומעורר לטובה 

לצפיה ב-'מסכימה מאד'
מסכימה מאד
06/04/2017 | 17:46
4
לצפיה ב-'היום המילים נופלות למקומן '
היום המילים נופלות למקומן
03/04/2017 | 01:16
1
28
הוא נגע בי בצורה אסורה
אני לא אוהב את המילה מיניות בכל זה
כי זו לא הייתה מיניות
הוא היה סאדיסט שפגע בי במגוון בדרכים
הייתי לכוד תחתיו פעמיים - גם פיזית... וגם נפשית - בציפיה שבן אנוש זה יתנהג אליי יפה, אחר כך בציפייה שהוא יתפקד כאבא שלי וילמד אותי ויכין אותי לחיים
אבל הוא משום מה התעלל בי בצורה סאדיסטית ורעה
גם הרגשתי שהוא גזל אותי מאמא שלי 
למי שעוד מתקשה לדמיין, דמיינו את הדבר הכי חמוד בעולם ותדמיינו אדם שפוגע בו בצורות רבות אכזריות וממושכות וכן הדבר הזה הוא תינוק אנושי ילד שנולד מלא אהבה ומוכנות ללמוד את העולם ולהרגיש את העולם בחושיו ובמקום זה מתנפל עליו מפלצת אדם זו ומלמדת אותו כאב ומסתירה מפניו את הטוב שיש בעולם הזה.
זה דבר לא נתפס. גם לי. כקורבן. עשרים שנה אחרי שחייתי בצילו.

כיום אני מתנודד בין כעס לשאלה למה ככל שעוד הבנות נופלות למקומן
לצפיה ב-'אין תשובה'
אין תשובה
06/04/2017 | 17:45
11
היי,
לשאלה למה אין תשובה וגם אין תכלית. וגם אם היתה תשובה היא לא היתה עוזרת לך, כי הנזק כבר נעשה. בוא תשאל איך. איך אתה מבטא באופן לא מזיק את הכעס ומשתחרר ממנו.
בהצלחה
ליאורה

לצפיה ב-'אין אמונה באף אחד טרגר'
אין אמונה באף אחד טרגר
02/04/2017 | 22:13
18
הערה : טרגר קשה תוכן אלים לא מכוון לפגוע באיש פשוט במצב ממש רע היום אז סליחה מראש 

עולם שחור, מלכלך ,לא סומך על איש לא אסמוך, כולם מפלצות, כולכם, והכי הרבה אני, חבל שהעולם הזה לא עולה בלהבות , על כל תכולתו , אחד אחד, נקבה זכר , מות תמות רשע , זהו אין כלום, רק ריק שחור, רק חושך " ויהיה אור " לא חל עלי, הכל חושך ,תמותו בני אדם, במיוחד האבא שלי, איש אציל, שזורק אותי לאישפוזים כל הזמן, מתעב כל אחד ואחד והכי הרבה את עצמי , זהו  .

והנה חיים גורי שיתאר את הבדידיות טוב הרבה ממני .

מוֹצֵא עַצְמוֹ עַל שְׂפַת הַיָּם, זָנוּחַ,
אָבוּד מֵאֵל וּמֵאָדָם, תּוֹעֶה בֵּין כּוֹכָבִים וּמַזָּלוֹת;
הוֹלֵךְ סוֹבֵב וְשָׁב עַל עֲקֵבָיו כְּמוֹ הָרוּחַ,
נוֹפֵל וּגְלוּי עֵינַיִם שָׁתוּי כְּלוֹט.

חֲבָל, לוּ רַק יָדַע שֶׁכָּךְ לֹא יַשִּׂיגֶנָּה,
אֶת אַהֲבָתוֹ הָאֲנוּשָׁה, לֹא בַּמִּטָּה וְלֹא בַּשִּׁיר,
שֶׁרַק "הֶנְג אוֹבֶר" נוֹרָאִי יַחֲטֹף מִמֶּנָּה,
עַל חוֹף יָם כֵּהֶה לְמַרְגְּלוֹת הַשַׁחַר וְהָעִיר.

הָא, נֶפֶשׁ רְצוּצָה, כֹּה סִפְרוּתִית וְכֹה נִלְבֶּטֶת.
מָה עוֹלַלְתְּ לוֹ לַבָּחוּר וּלְרוּחוֹ הָאֲמוּלָה.
עַד כִּי נָפַל, טוֹמֵן פָּנָיו בַּחוֹל, כְּמוֹ טִירוֹן חוֹבֵב.

וְשָׁם, פּוֹקֵחַ עַיִן תּוֹרָנִית, לִקְרַאת סוֹף הַסּוֹנֶטָה,
רָאָה מוּלוֹ קַנְדוֹן זָרוּק, כְּתֹם הַפְּעֻלָּה.
 מוּעָט הַמַּחֲזִיק עֲדַיִן אֶת נִפְלְאוֹת הַמְּרֻבֶּה.

לצפיה ב-'ההדחקה הייתה ההגנה הכי טובה שיש *טריגר*'
ההדחקה הייתה ההגנה הכי טובה שיש *טריגר*
29/03/2017 | 20:51
2
45
עכשיו אחרי שסיפרתי למטפל על מה שקרה הכל התעורר כאלו חזרתי אחורה בזמן. אני מתביישת בעצמי וכואבת נורא.  מכל המערכת יחסים שהייתי עם הידיד הזה ושהתחלנו לעשות מפגשים. נסיתי לתת  לו צ'אנס . אבל זה ממש גם לא היה יפה . יצאתי איתו בסתר בלי שאף אחד מהחברים שלי יידע.  ועוד אחרי שהוא נפרד מחברה טובה שלי. אני ממש מרגישה נגעלת מעצמי .  הוא רצה כל הזמן לשכב איתי .
וכל הזמן נסיתי להתחמק. עד שלאט לאט הוא לחץ עלי נפשית ורגשית .וכל פעם מחדש וותרתי לו . עד שלבסוף הוא הצליח . זה היה בבית שלי בחדר שלי על המיטה שלי.
והוא הצליח   ולא הייתי עם אף אחד לפניו .
טוב חשבתי שאני מסוגלת לכתוב את זה לא יכולה יותר להמשיך  אפילו להקליד את זה זה ממש קשה

לצפיה ב-'טוב שחשפת את הסיפור שלך'
טוב שחשפת את הסיפור שלך
01/04/2017 | 19:41
1
14
נסיכה יקרה, 
טוב שחשפת את הסיפור שלך. לאט לאט תוכלי בעזרת המטפל לדבר ולכתוב יותר, להכיר ברגשות שלך ולרפא את המקום הכאוב הזה.
שולחת לך חיבוק,
ליאורה
לצפיה ב-'תודה רבה :('
תודה רבה :(
01/04/2017 | 21:12
10
תודה רבה ליאורה 
לצפיה ב-'מה דעתכם/ן על זה שיש ניפגעות נוספות והן מסרבות'
מה דעתכם/ן על זה שיש ניפגעות נוספות והן מסרבות
25/03/2017 | 16:46
14
51
להתלונן על בן האלף ואתם היחידים שהתלוננתם עליו והן מדברות עם כל העולם הבנתי שהשקיעו שיחות ארוכות עם חברות/ים, עו"ד, ויועצים ואפילו כתבים וכו..אבל ללכת לעשות את המעשה ולהתלונן עליו ולהוכיח שאני לא שקרן ולא היחיד הן לא עושות. מותר לי לומר שאני ממש אבל ממש כועס עליהן?
לצפיה ב-'מותר לכועס,,כל עוד אתה לא כופה או לוחץ להתלונן זה בסדר'
מותר לכועס,,כל עוד אתה לא כופה או לוחץ להתלונן זה בסדר
25/03/2017 | 17:27
4
27
אני לא חושב שיש לך או לאחרים זכות לכפות או  ללחוץ או לדרוש מאחרות להתלונן כי זה עניין שלהן, כלומר זה הפחד שלהן אתה יכול לנסות לדבר איתן או אולי לנסו להסביר למה זה חשוב לך, אבל לכועס ? : לא ממש נראה לי נכון  ( אני לא הייתי יכול לכועס כי אני מבין כמה זה קשה וזה צריך לבוא בקצב שלהן ומהן) .. כי העניין של הגשת תלונה וכל מה כרוך בה הוא מאוד מורכב, והחקירה היא מאוד קשה ולרבות מהן היא מעין אונס שני לפחות ככה הן טוענות ,אז לא לא נראה לי שנכון לכועס אליהן, האם מותר ? זה עניין של רגש שלך, אתה יכול לכועס אבל בעיני זה לא נכון ,אבל כל אחד ומה שהוא מרגיש כל עוד הוא לא כופה לאחר מה לעשות, או לוחץ וכו, אז כן מותר לומר שאתה כועס בעיני, אבל בעיני טעות לכועס, זה דעתי .
לצפיה ב-'וכן מותר לכועס ומותר להרגיש הכל'
וכן מותר לכועס ומותר להרגיש הכל
25/03/2017 | 17:46
3
14
ולומר כל מה שעל הלב אני לא מאמין בסירוס או השתקה אני רק חושב שבמקרה הזה אין על מה, אבל אם ככה אתה מרגיש אז כן זה זכותך כל עוד אינך דורש להתיישר בגלל הכעס שלך כלומר להגיש תלונה וזה פעולה פאסיבית ולא תנועה אקטיבית כלומר כפייה, וכפייה לא חייבת להיות אלימה היא יכולה להיות גם שקטה ורוחשת מתחת לשטח, לכן כעס יכול להוביל  לאי נוחות ומשם להגיש תלונה מלחץ  ובעיני זה לא נכון, גם אם הסיכוי לכך הוא נמוך יחסיתוהן לא ישפעו ממך,  ולכן נראה לי מותר לומר שאתה כועס אבל להסתייג ולומר שאינך כופה, כי כפייה זה אלימות, וכאב של אחר לא אומר שהוא צריך להכאיב לאחרים גם אם זה נראה לו לטובתו ואף לטובתם זה דעתי, יחסים בניישים הן דבר מאוד מורכב, ואין לי ממש  תשובה טובה אלא רק דעה, וזה דעתי
לצפיה ב-'ואני חושב שהגשת תלונה פחות אפקטיבית'
ואני חושב שהגשת תלונה פחות אפקטיבית
25/03/2017 | 18:13
2
19
מאשר הגישה שלהן לפנות לכתבים כלומר לעיתונאות  היום מה שהולך הוא שיימניג, זה צעד מאוד חזק, שפוגע בהרבה מאוד אנשים שמטרידים מינית או אונסים או בכלל נגד עוולות כאלו ואחרות, זה הרבה יותר אפקטיבי מאשר תלונה שלרוב לא תשמע כי כאמור המערכת מאוד לא טובה כיום, ולא פעולת כפי שצריך, והסיכוי שהוא יכנס לכלא הוא מאוד נמוך, גם אם הן יגשו זה לא אומר בהכרח שהוא יכנס לכלא אולי זה יגבר את הסיכוי אבל לא בטוח, לכן גישה כזו של פניה למידה ,לרשת היא טובה יותר בעיני, זה מה שהולך היום, שימיניג זה הדבר החזק הבא, אז תוכנית תחקיר או כתבה בעיתון יכולה מאוד לעזור ומשם גם הגשה תלונה והתקבלותה ( המשפטתית ,החוקתית והכנסתו לכלא בעקבות זה היה מקרה כזה בדויק בעקבות עובדה שחקרה חשד לרצח של בת זוג וזה הוביל למעצר ולהכנסה לכלא וככה המשטרה שמעה בעקבות לחץ תקשורתי זה מה שהולך היום ) ,   וזה  כמובן לא חייב להיות חד כיווני ואפשר גם וגם, ונראה שמדובר פה באדם מסוכן ומטריד סדרתי אז היה לזה הד, אז נראה לי שהצעד שלהן לפחות כקרש קפיצה וקו התחלתי טוב יותר מלהגיש תלונה קבוצתית,זה לפחות דעתי .
לצפיה ב-'זהו שהבנתי שהן דיברו עם כל מיני אנשים '
זהו שהבנתי שהן דיברו עם כל מיני אנשים
26/03/2017 | 09:56
1
13
ואנשי/ות מקצוע אבל מאחורי הקלעים לא לפרסום.
לצפיה ב-'הא אז זה עניין אחר'
הא אז זה עניין אחר
26/03/2017 | 12:42
11
כל עוד זה לא  לפרסום זה לא באמת יכול להשפיע על הכנסתו לכלא  אבל אולי אני טועה ואנשי מקצוע האלו יכולים לסייע בעצם זה שהם יכתבו בעדכם ? כנראה שכן שוב לא מבין בזה ,יודע רק שימניג ופרסום ברשת או בטלויזה יכול מאוד לעזור במקרים מסוימים, לכן אני לא מבין  למה לפנות לכתבים אם זה לא לפרסום, אילו כתבים אלו ?לא ברור לי בכלל .
לצפיה ב-'כשאחת שהתלוננה'
כשאחת שהתלוננה
25/03/2017 | 19:28
8
26
ונפגעה לא פחות מהרשויות אני לא חושבת שיש לאף אחד זכות להחליט מה נכון. לי דווקא החשיפה בתקשורת שחררה משהו וסייעה קצת .. הגהינום שעוברים בהליך הפלילי בדרך כלל לא יוביל לצדק . לכן לא תמצא הודעה אחת בה אני ממליצה או לא ממליצה להתלונן כי זה מאוד אינדיבידואלי.. חבל לבזבז אנרגיות שליליות ועוד על קורבנות נוספים, תנסה לנתב את זה להחלמה שלך בלבד..זה מה שחשוב כרגע
לצפיה ב-'מסכים מאוד'
מסכים מאוד
25/03/2017 | 20:37
12
עדיף להתעסק בעצמך ובניסיון לשיפור לא חושב שאפשר להחלים לגמרי תמיד ישאר צלקת, אבל בהחלט אפשר לחיות חיים לא רעים והרבה יותר טובים ...
לצפיה ב-'את ונתנאל כנראה לא מבינים למה אני מתכוון'
את ונתנאל כנראה לא מבינים למה אני מתכוון
26/03/2017 | 10:07
6
20
אני כועס ובצדק. הוא פגע בכמה והן יודעות את זה, חלקן אפילו ישנים כבר. הן יודעות עלי וכל מה שעברתי. הן פיקפקו בהתחלה עד שנפלו בעצמן וחזק והן עדיין שותקות. זה מאוד נוח לו כי הוא עשה עלי ספין רציני..לא צוחק. רציני! שילמתי מחיר ועודני משלם על המעשים שלו. אני לא יכול להחלים כל עוד הוא חופשי ומאושר ומקבל המון גיבוי והגנה ובדרך עדיין מאמלל את חיי. אם הן ידברו באיזושהי דרך שיבינו שהן אמיתיות ולא דרך איזה פרופיל מזוייף בפייסבוק או דרך חברים/ות עם פרופילים מפוברקים, או דרך עו"ד בעל אינטרס הן יצילו אותי, את עצמן ואת האחרים/ות שיזמום עליהם/ן בעתיד. הוא די מניפולטיבי..צריך לפחות להאיר את עיני אלה שמאמינים לו ותומכים בו בצורה עיוורת כל כך.  
לצפיה ב-'אני הבנתי למה אתה מתכוון'
אני הבנתי למה אתה מתכוון
26/03/2017 | 12:52
4
9
ועכשיו זה יותר ברור לי אבל דברי עדיין נשארים אי אפשר לכפותת על אחר להגיש תלונה, קרא מה אומרות נפגעות פגעיה מינית על הליך הזה ,כנראה הן מפחדות ולא יכולות , בנוגע לממשיך  לאמלל את חייך אני לא כל כך מבין איך הוא עושה את זה ?  אתם בקשר ? לא כל כך ברור לי,, איך הוא יכול ? או שאתה מכוון לנזק שהוא גרם בעצם הפגיעה בך ? שנשאר צלקת, בנוגע לזה שישב בכלא יכול להיות שזה יעזור אבל אני  לא בטוח, יש לא מעט כאלו שישבו והנפגעות עדיין לא החלימו או שזה עזר ממש, זה לא יעלם מעצמו, ואני לא חושב שזה שהוא יענש ויעשה צדק יעשה הוקס פוקוס ותבראי זה לא הוולך ככה לפחות לרוב, וראה מה אמרה לך ניוה בתור אחת שהתלוננה כמה המערכת אטומה , אז כנראה מזה הן   חוששות ואני יכול להבין אותן, כי למה לעבור את כל הגהנוםהזה ולא יקרה כלום ? זה סתם עוד טראומה ,אני מבין שאתה חושב שזה יכול  להציל אותך, ומבין את הכעס אבל זה לא גורם לי להזדהות ולומר שזו דרך טובה,
זהו אין לי הרבה מה להוסיף, אתה באת ושאלת מה דעתנו ואני אמרתי את דעתי .
אין לי עוד מה לומר , מקווה שהצדק יצא לאור .

בנוגע לאלו שתומכים בו, למי הכוונה לנפגעות ?  הוא הקיים מעין כת ? אם כן זה באמת  עניין מאוד רציני, וצריך לנסות לשכנע אותם כמה זה בעייתי, שוב אי אפשר לכפות אלא, לנסות להסביר,  אני למען האמתלא כל כך מבין מה המקרה פה בטח לא לעומק, אם תפרט יותר אני אנסה להבין ולייעץ באופן יותר טוב,ולהביע את דעתי באופן מנומק יותר .
לצפיה ב-'שמעתי על 1 שעברו מעל 10 שנים'
שמעתי על 1 שעברו מעל 10 שנים
26/03/2017 | 14:39
3
25
מאז הפגיעה שלה איתו. לגבי היתר פחות.
והוא מקושר ויש מי שיעשה עבורו את העבודה השחורה ועוזר לו לאמלל אותי יפה מאוד.
למיטב ידיעתי מישהי שלחה הודעה למכרה שלי ששוחחה עם עם אחת מהן שטענה שאשת שניסתה לשוחח עם כתבת אחת נחשבת אך זו לא רצתה לשמוע אותה בכלל.
אז אני ממש לא יודע מה לומר.
ותאמין לי שלדבר עם כתבים חטטנים זה הרבה יותר קשה מאשר משטרה. אז או שמישהו ניסה להתעלל בי נפשית או שפשוט הנשים האלה הסתבכו איתו במהלך הקשר וחוששות שיצאו מזה רע. אבל אף אחת לא חשבה לרגע כמוני על למנוע פגיעה באחרות ועובדה שיש נפגעות אחרי שטוענות שהן גם נפגעו ממנו. שימשיכו לשתוק והוא שימשיך לפגוע לנצל את תמימותם של האחרים לגייס אנשים ונשים לסייע לו ואז לפגוע גם בהם, לגרום להם לשתוק מבושה וליהנות מזה. בחיי אם לא היה חוק הייתי חסר רחמים כלפיו.

לצפיה ב-'אוקי המצב מאוד מורכב'
אוקי המצב מאוד מורכב
26/03/2017 | 14:48
2
9
אין לי מושג מה לייעץ לך אבל אני חושב באופן כללי שהכוונה שלך מאוד טובה ומוסרית רצון להטיב ולמנוע פגעיה אז ראוי לשבח חוש צדק זה דבר מבורך , אין לי מושג מה לומר לך, לפי ידעתי כתבה או שימינג לא בהסתר פנים אלא בגלוי ובכנות יכול לעזור לכם להשיג צדק או לזרז ככה אני יודע, בנודע למקשור זה אכן בעיה קשה ,כי  שחיתות אז אין לי מושג, אין לי מה לומר ,מאחל לכם הצלחה, נראה אדם מאוד מאוד מסוכן ...

ולא הבנתי איך הוא מאמלל אותך אבל אני מבין שאתה רוצה לשמור על זה בפרטיות ואני מכבד ... כאלו מזה עבודה שחורה ? לא ממש מבין ..
לצפיה ב-'שיימינג עושים לאנשים רגילים עם מעט אנשים'
שיימינג עושים לאנשים רגילים עם מעט אנשים
27/03/2017 | 09:05
1
28
שיכולים לעזור לו.
שיימינג לא עושים עם מישהו שמכיר מיליוני אנשים ויכול בהחלט להפעיל אותם נגדך והם עושים את זה יפה מאוד. הכי גרוע שאנשים בוחרים לעשות שיימינג לאדם מקושר מבלי לשאול אף אחד/ת או לחשוב בכלל על הנפגע/ת ועל אולי נזק אפשרי שיתכן בסוף. ומי שעושה את השיימינג נעלם ומותיר את הנפגע/ת לבד להתמודד עם ההאשמות וההשלכות.

הדרך לגיהינום מושלם רצופה בכוונות טובות.
אני חושב שזה עונה על כמה שאלות ששאלת.

לצפיה ב-'דווקא נראה שימיניג עוזר יותר נגד אנשים "גדולים "'
דווקא נראה שימיניג עוזר יותר נגד אנשים "גדולים "
27/03/2017 | 11:08
7
סך הכל רוב האנשים עם הקשרים שעשו להם שימיניג יצא שהם יצאו נפסדים והכיתמו את שמם לא מעט ופיטרו את עצמם או פוטרו , ברור שאתה צודק שיש לזה יותר אפקט ויפגעיה במתלוננת אבל גם זה דו כיווני ויש יותר השפעה ....  אז צריך  להכיר אדם מנוסה שלא יעשה ככה ,ויחשוב יפה על המלך הזה, אני יודע שיש הרבה כאלו כמו שאתה מתאר אבל יש כאלו להפך ,צריך  למצוא את הלהפך , זה דעתי לפחות . ואני עדיין לא רואה איך תלונה קבוצתית תעזור יותר, אם יש לו קשרים וכו, מה הוא לא יכול להפעיל אנשים במשטרה ? מה הוא עשה עד עכשיו ?  לא נראה לי הגיוני . אין לי הרבה מה לומר, הסיפור לא נהיר לי מספיק ,
לצפיה ב-'ו ומזה חלקן ישנים כבר ?לא הבנתי'
ו ומזה חלקן ישנים כבר ?לא הבנתי
26/03/2017 | 12:55
3
לצפיה ב-'גז בניוטרל'
גז בניוטרל
25/03/2017 | 09:54
6
49
זה ייגמר מתישהו?!
אני אפילו לא מכירה את ההרגשה של רוגע ושלווה פנימית...
רוצה להיות נורמלית .. מה כבר ביקשתי.
רוצה להעלים את החרדות, הכאב הנפשי שחונק, את הזיכרונות ו .. אותם ..
ילדה מטומטמת סתמי.
לצפיה ב-'סליחה, מוצפת ממש..'
סליחה, מוצפת ממש..
25/03/2017 | 09:56
4
24
הניתוק הרגשי כמה הוא שומר עליי ובמקביל הורס אותי ...
לצפיה ב-'מבין לגמרי'
מבין לגמרי
25/03/2017 | 16:07
3
16
גם אני הייתי במצב כזה לפני כמה ימים שהכל נפל עלי ולא יכולתי לחשוב כמעת והתחלתי לחשוב דברים ממש מטורפים וכו  ופגייה עצמית אפילו מה שלא היה הרבה זמן ואחר כך הצטערתי נורא שנפלתי ,אני יודע כמה זה קשה, את חזקה, ואת לא ילדה מטומטמת, אלא ילדה פצועה זה שונה מאוד ,  אני אין לי ממש מילים יודעת לא ? אבל שולח הרבה חיזוקים, והמון הצלחה,  זהו כל טוב ,אין לי עוד מה לומר או לעזור ממש,  זה מה יש בידי כרגע לומר .
לצפיה ב-'ואני מדבר על עצמי לא אליך'
ואני מדבר על עצמי לא אליך
25/03/2017 | 16:27
11
אני לא חושבשאת מדברת דברים מטורפים ממש לא אלא מאוד טבעיים מאוד אנושים וכנים, אבל אני הרבה פעמים פסיכוטי ושאני נכנס לקטע כזה אז הכל לא ברור לי במיוחד שיש טריגר וכו ...
לצפיה ב-'תודה רבה נתנאל'
תודה רבה נתנאל
25/03/2017 | 20:24
1
7
לצפיה ב-'בכיף, שמח לנסות לעזור'
בכיף, שמח לנסות לעזור
25/03/2017 | 20:38
1
לצפיה ב-'ואני לא רוצה להיות נורמאלי'
ואני לא רוצה להיות נורמאלי
25/03/2017 | 16:11
12
ממש לא אלא שיקבלו אותי בתור חריג בעולם הזה שהוא " נורמטיבי " , אבל מבין את הפחד מלשתגע הוא רודף אחרי המון המון זמן ויצא לי להיות משוגע לגמרי ,אישפןזים במחלקות מאוד סגורות ומה לא , זה לא כיף בכלל, אז עד שלא היה עולם שמקבל שונות אני בהחלט מעדיף להיו מאזן, והנורמה לדעתי היא זו  שגורמת לאנשים כמוני להשתגע, כי אין חיבור ואז יש סתירה ואז אי אפשר לישר קו גם מחוסר רצון לאבד זהות וגם כי זה אינו אפשרי ואז כל הבלאגן הזה,מבין לגמרי את הרצון לא להשתגע ... לא אוהב להיות " משוגע "בטח לא בחברה כמו שלנו, שלא מכילה שום שונות ועושה מוות לחריגים זוי ,חברה מחורבנת לגמרי.
לצפיה ב-'עצתכם בבקשה'
עצתכם בבקשה
22/03/2017 | 18:22
8
57
יש לי ילד בן 22 (אחרי צבא)
בשנים האחרונות שמתי לב שמילד שמח הוא הפך לבחור מופנם ולא ממש יוצר קשר עין. בחדרו רוב היום.
לעיתים יוצא עם חברים.
במספר פעמים הפנה תשומת ליבי לסרט שראה על תקיפה מינית, למאמר שקרא ועוד.
לפתע נפל לי האסימון שאולי עבר הטרדה מינית.
ואולי לא?
ואולי הוא מנסה לאותת לי?
לא יודעת מה עושים ואיך לגשת אליו. לא יודעת אם לשאול אותו, שמא ייפגע ממחשבותיי.
עזרתכם בבקשה מה עושים?
בחרדה
לצפיה ב-'תראי, אני לא אמא אבל'
תראי, אני לא אמא אבל
22/03/2017 | 19:04
4
41
תראי, אני לא אמא אבל אני בערך בגילו.. אני לא יודעת אם הוא ירצה לשתף דווקא אותך במה שקרה או לא, אבל חשוב שתבהירי לו כל הזמן שהוא יכול ומותר לו, כי מניסיון זה יכול לעזור, לספר זה חלק מתהריך הריפוי. 
אני יודעת שמאז שחוויותיי התחילו להטריד אותי חרשתי את האינטרנט במידע על זה, אז אם יש לך גישה, אולי היסטוריית הדפדפן תעזור לך.
בכל מקרה תהיי שם בשבילו אבל אל תעיקי עליו מדי, כי זה רק ירחיק אותו..
שוב, אני לא אמא, אני מדברת מהצד של הילד בלבד..
לצפיה ב-'תודה יקרה שלי'
תודה יקרה שלי
22/03/2017 | 19:59
12
לצפיה ב-'אני לא חושב שזו הדרך'
אני לא חושב שזו הדרך
23/03/2017 | 18:24
19
לעקוב אחרי היסטוריה של הדפדפן זו פלישה גסה לפרטיות ואם הוא יגלה שזה קרה, הואיכול מאוד מאוד לכועס ועוד יותר יסגר לכן בעיני זה הכי לא דרך וזה די אקט אלים בעיני , אבל באופן כללי אני מסכים עם הנימה שלך, לא לעיק ושיכול לדבר על הכל וכו ,  סך הכל גישה טובה חוץ מעניין הלעקוב אחריו ...
לצפיה ב-'אני לא מסכימה'
אני לא מסכימה
24/03/2017 | 00:18
1
20
קודם כל מקווה מאוד שהוא לא עבר דבר כזה.. ואני יכולה להבין את הדאגה והרצון לעזור כאמא! זה מדהים ולא מובן מאליו חשוב לציין... אבל לא הייתי מציעה להכנס לדפדפן שלו, אחד הדברים העיקריים שנלקחו מאיתנו מלבד השליטה זה הפרטיות..אנחנו עושים כל שביכולתנו כדי להחזיר לעצמנו שליטה לחיים ללא חדירה לפרטיות. לכן זה לא הוגן כלפיו כי זה דבר שאך ורק הוא צריך לבחור מתי אם ואת מי לשתף בזה.. פשוט תהיי שם בשבילו, תראי לו שתקבלי אותו בכל מצב ותאהבי אותו. אם הוא מחליט לחשוף זאת בפנייך פשוט תחבקי ותקשיבי..וחשוב לשים לב שלא נאמר משהו שיכול להתפרש כהאשמה.. מקווה שסייעתי קצת
לצפיה ב-'מסכים מאוד וזה מה שאני מנסה לומר'
מסכים מאוד וזה מה שאני מנסה לומר
24/03/2017 | 13:22
7
והסברת  יפה לא טוב בכלל לעקוב אחרי היסטוריה בעיני זה אקט אלים ולא רק יחסום אותו מלדבר לפחות בעיני, בנוגע למובן מאליו בעיני רוב האימות היו דואגות ומנסות לברר לפחות מניסיון שלי אבל אני מסכי שזה ממש יפה ומראה שהיא אם טובה שדואגת לבנה וזה נהדר .
וגם מצדד בכל שאר מה שאמרת על להיות  בשבילו וחיבוק וכו במיוחד מאמא שזה מאוד מאוד חשוב, בתור ילד שאבא לא קיבל את הפגיעה ואפילו פגע בגללה אני לגמרי מבין את הצורך הזה ...
לצפיה ב-'לנסות לברר בעידינות'
לנסות לברר בעידינות
23/03/2017 | 18:22
2
14
אין לי ממש דרך לסייע לך אבל אולי לרמוז אני לא יודע, אני גם לא אוהב לדבר על זה, או בכלל, זה נושא מאוד טעון, אני חושב שלנסות לדבר באופן כללי, לפתח שיחה לא בכיוון עליו, אלא על הנוש בכלל, הוא יבין ואם ארצה יפתח שיחה איתך על כך .
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים'
תודה לכל המגיבים
25/03/2017 | 16:16
1
12
איני מוצאת את שביל הזהב להגיע אליו.
איני מוצאת את המילים בהן אוכל לפתוח בשיחה על הנושא ואם מותר לי בכלל.
כל כך רוצה לעזור לו..להבין..לתמוך..ואיני יודעת אם לא יסתגר יותר..
ואם זה לא נכון איך יגיב על מחשבות השווא שלי.
תודה לכולם על ההקשבה
לצפיה ב-'אין שביל של זהב'
אין שביל של זהב
25/03/2017 | 16:22
7
אין דרך אחת נכונה שהיא זו שתוביל על אל ליבו או בכלל, אין דבר כזה באף תחום, במיוחד בקשרים בינישים, את בתור אמא יש לך אפשרות לנסות לנוע בין מגוון רחב של שבלים, ולהחליף כל פעם שביל וכיוון, אין אחד, אין דבר כזה ,יש המון דרכים וכל פעם דרך אחרת, וברור שאין לך מה לומר אני מבין, זה מצב כה כואב ומטריד שלהרבה הורים אין מה לומר בטח לנפגע עצמו, את אמא טובה בעיני, את רוצה לעזור ולא יכולה ממש זה לא מוריד כלום  מערכך או מהרצון לעזור, כמו שאומרים הרצון לעזור הוא כבר סוג של עזרה, זה לא קלאישה בעיני, זהו לאט לאט יפתחו לך מילים, אני מציע תחילה לקורא על התחום, להבין איך נפגעי חושבים, לראות אם זה מתאים להלך המחשבה של בנך, וכו, לא להיכנס לפרטיות, לא לחטט, ולא כלוםם, להיות פאסיבית, כמו זבוב על הקיר, כמו אוויר, בכל החלל, אבל לא לחנוק אותו, זהו מאחל לך המון הצלחה , ומקווה שהיה טוב לנו, ולכל נפגע ואדם אחר .

בהצלחה בהמשך .
לצפיה ב-'עברו כמה שנים מאז ועדיין מתקשה לשכוח'
עברו כמה שנים מאז ועדיין מתקשה לשכוח
24/03/2017 | 08:04
5
38
ניסיתי הכל, טיפול של כמה שנים וכדורים. להתנתק מהעולם מחברים להתבודד לברוח מהכל וכלום.
זוכר את הימים של חוסר השליטה, חוסר האונים וההצפה.
על המחיר ששילמתי לאחר התלונה במשטרה אף אדם עוד לא שילם. אני עדיין משלם. וכן אני מתחרט! יכולתי פשוט לנסות לשכנע אותו להיפגש להגיד לו לא לדאוג (כי הוא דאג) לשמוע אותו שוב משקר ואז לפוצץ לו את הצורה כאילו אין מחר.
להותיר אותו חבול ופצוע פיזית ונפשית בדיוק כמו שאני הייתי. ואז פשוט ללכת מחויך ולהתנהג כאילו כלום לא קרה..בדיוק כמו שהוא עשה.
זה היה הרבה יותר טוב מלנסות לסמוך על "החוק" במדינה הזאת ולחשוב שוב שיש מי ששומר עלי ועל כבודי.
לפעמים אני חולם חלומות על מוות. 
שאני גר במרתף חשוך ואני מדי פעם רואה שכנים עוברים מעלי, יום אחד אני שומע מלמעלה המולה אך מתעלם. שומע לחשושים ..מדברים על גופה במבנה. ואז מגיעים אלי שני אנשים במדים ומתחילים לשאול שאלות. "יודע מה קרה כאן?" השבתי: "שמעתי שמועות על גופה". הם הביטו אחד בשני ואז הגבר שאל "יודע מי הגופה?" השבתי "לא." ואז האישה עם מבט טיפה מושפל ועצוב תוך שהיא מנקה מעליה אבק שהצטבר מהמרתף שכלל לא שמתי לב לקיומו עד אותו רגע. "אתה לא יודע? הגופה זה אתה." היא בישרה ואז שתיקה..ואז הכל מתחבר.
ומתעורר.
כמעט בכל יום זה קורה..
אני עובר דברים מאוד קשים ועם כל ההתעסקות בזה בכל זאת לא מסוגל לשכוח. 
מאשים את עצמי שלא הייתי זהיר ושלא זיהיתי את הכתובת על הקיר,שבטחתי באדם שאני לא ממש מכיר כי הוא סה"כ הצחיק אותי וגרם לי להרגיש חופשי כאילו היה "אחי", כועס על עצמי שלא נמנעתי מקשר איתו מלכתחילה.ולאחר מכן שלא הייתי הנפגע המושלם..שהייתי חלש מולו מה שאפשר לו לרכב ולעשות עלי ספין..ללא אפשרות לעמוד מול הכוחות שלו שעדיין פוגעים ורק הולכים ומתרבים, לעמוד מול חומה מבוצרת והלחם כמו שהגבר שאני צריך להלחם. 
במקום זה, כאילו לא קיים בכלל..
בעצם..הכי לא קיים. 
פשוט..מת. 
למען האמת באמת, מת.
לצפיה ב-'מבין את הכעס והכאב'
מבין את הכעס והכאב
24/03/2017 | 13:28
4
8
אין לי הרבה מה לומר אבל הערה אחת אין מה לסמוך על המערכת החוק ,אין צדק אין כמעת מקרים כאלו שיוצא צדק לאור, אז אני ממש מבין את הכעס על המערכת, אין לי עצות לתת לך, או מה לומר כל כך ,אלא רק לומר שאני מחזק, ותמשיך לכתוב ולבועט, כעס הוא דרך מעולה לרפוי, כתוב הכל הוצא הכל מהלב ,פה או בכל פורום אחר אני מעניין בתריפה בכתיבה כדי להוציא את הכאב והכעס ,אז הדרך הזה נראת לי נכונה, לא יודע איזה טיפול עברת, אני לא בעד טיפול, אבל יודע שיש כאלו שכן עוזר אז זה מאוד אישי ותלוי באדם, ולא כללי, אז  אני מבין למה זה לא עבד,  זהו זה מה יש לי לומר, שולח הרבה חיזוקים ,מאחל המון טוב,  שהיה בהצלחה בהמשך, ומצטער שאני לא יכול לעזור יותר .

שהיה כל טוב ..

נתנאל .
לצפיה ב-'סיוע של שנים. זה עזר רק לתקופה'
סיוע של שנים. זה עזר רק לתקופה
24/03/2017 | 19:59
3
29
ושוב חזר כי הרוע חופשי לעשות כרצונו. הטיפולים האלה הם סתם אשליה. המאבחנים והמטפלים לא יכולים לעזור לאדם שניפגע הם נותנים כדורים להרגיע, מדברים ומשקיעים בסבלנות בשיחות מנסים לכוון למחשבות אחרות אבל כשהכול נגמר מתעוררים מהאופוריה למציאות העגומה, לנקמנות ולפגיעה נוספת בנפש. אז אני מבין ומפנים כמה אני חסר ערך מולו ומופקר ע"י רשויות החוק שלא עשתה דבר וחצי דבר איתו..חוץ מלתת לו לגיטימציה לפגוע שוב ושוב.
העולם הזה מלא ברוע ואני ראיתי הרבה רוע בחיי..אני עייף מזה ועייף ממאבקים בזה.
אני מעריך שהתייחסת אלי
לצפיה ב-'כן אני מכיר את התופעה על עצמי'
כן אני מכיר את התופעה על עצמי
24/03/2017 | 23:42
8
שום דבר באמת לא עזר לי לאורך זמן אני מבין לגמרי את מה שאתה מרגיש, ובכיף אתה יכול לכתוב כל מה שאתה מרגיש הכאן, כאן כולם עברו אי אילו פגיעות , וידועים מחוויה אישית איך זה להיות נפגע פגעיה מינית . ויכולים לסייע מהניסיון והידע האישי שלהם, וזה חשוב שיחה עם מתמודדים אחרים  . אז דבר חופשי כמה שהנך יכול כמובן ואני אנסה לעזור כמה שאני יכול ואני מאמין שגם אחרים . זהו ., כל  טוב ושהיה בהצלחה בהמשך (סליחה שאין לי ממש מילים מסיעות אבל זה מה יש אין לי ממש דרך אפילו שממש הייתי רוצה זה המגבלה שלי ולא רק שלי של כולם, כי אין ממש מילה או דרך שיכולה לרפא לגמרי את הכאב של אונס וניצול מיני ....) .
לצפיה ב-'בהחלט העולם מלא ברוע'
בהחלט העולם מלא ברוע
24/03/2017 | 23:53
2
וגם אני חוותי  אותו על רוב גווניו מבין לגמרי, גם לי היה רצון לנקמה ,וראיתי במי שפגע בי מפלצת ובו, מה שעזר לי זה להפך, לראות את זה שהאנשים האלו פשוט אנשים חלשים בעצמם שלא מסוגלים אחרת .שהם בעצמ בתיסבוך אדיר,ולכן פוגעים, התחלתי לנסות להבין א הראש של הפוגעים שלי, מגיל מאוד צעיר, כדי לא לשנוא כישנאה היא כמו נגיף היא יכולה ממש להשמיד אותך ואת  כל המחשבה שלך, ככה אני נסיתי החל מהורים בבית שהיו מאוד אלימים, עד האונס הקבוצתי בילדות, הפגעיה במשפחה, ועוד ועוד, אז אני  כל חיי מנסה להבין כדי לנטרל את השנאה כדי שלא תשלט עלי, אבל זה קורה ,ואני מבין אותך כי זה טבעי מאוד, אנו בני אדם לא מכונות,אף אחד לא קדוש,וזה מכעיס נורא, ובא לך כמו שאמרת לפוצץ לו את הפנים או מה שהוא כזה,מבין לגמרי, לא בא מקום שיפוטי חלילה, בעיני זה לא נכון, כי אני הייתי במצב הזה ואף עשיתי דברים נורא נורא רעים דווקא בגלל המצב של הפגיעות וכו והרצון להחזיר שליטה לחי ( יש לזה הסבר בפסיכלוגיה, אני לא מעריך בכלל את הענף הזה אבל הוא נותן הסבר לא כל כך רע שכחתי מה השם ) .
מבין ? אני לא חושב שהנקמנות תוריד באמ את אפקט הכאב אולי בהתחלה היא תשכך אבל זה לא באמת יעזור, לא משיפוט ממש לא, מבין את היגיון, אלא לטובתך,כי נקממה וחשיבה כזו מובילה רק לסבל שלך, כי א .זה לא פרקטי ובגדר חלום ב.  עצם הפגעיה בפועל סתם תסבך אותך ואז אתה תענש והוא לא ממש יפגע אז חטף מכות זה לא ממש ישנה א הכאב שלך כנראה לטווח הקצר ש " הנה עשיתי לך מה עשיתי לי " וכו, זהו זה לא עוזר, מניסיון, כאחד שנקם והיה לו יצר כזה, לפחות בתור נער צעיר, שהיה מאוד מסוכן, ומאוד עצבני, ומאוד מתוסכל וכו , שישיב על זה במקומות מאוד סגורים, וקיבל כל סוג של טיפול, תרופתי, אישפוז ,זריקה, מה לא, לא ממליץ על מהלך חשיבה כזה ,גם אם בפועל לא תעשה כלום, זה סתם יהרוס אותך ,זהו, זה מה יש לי לומר, מקווה שתקבל בהבנה, ול תתחוש שפטתי אותך, כי ממש אבל ממש לא, הכי להפך, אני הכי מבין את המקום הזה, כי אני הייתי בו המון ועדיין מטייל בו לא פעם, אנחנו באותו סירה, זהו, לילה טוב ,

שהיה בהצלחה .

נתנאל .
לצפיה ב-' הכל רוע אבל אפשר למצוא את מי שכן יעשה לך טוב'
הכל רוע אבל אפשר למצוא את מי שכן יעשה לך טוב
24/03/2017 | 23:59
5
את מי שנוטה לטוב יותר ממנו או מאחרים ובכלל, יש אפשרות כזו יש אנשים יותר טובים, לאצריך להיות פאסמי מידי ,אפשר להכיר אנשים שהנטייה שלהם יותר לכיוון הטוב, אף אחד לא טוב לגמרי ואף אחד לא רע לגמרי, לא מי שפגע בנו ( אני מדבר באופן  כללי על בכלל תוקפים של פגעיה מיניתולא בהכרח על המקרה שלך ) . כי בכל אחד יש גם טוב וגם רע, ומי שמנסה לשואף ולעשו טוב הוא אדם  טוב יותר, אז החיפוש הוא קשה ומייגע, ובאמת אין הרבה כאלו שזה ממש בולט אצלם, אבל יש, אתה צריך לחלום ולשואף לזה, זהו אני  לא מבטיח עולם וורד, בו מצא את מי שיוצא אותך מהחרא הזה, ברור לי שזה לא הוקס פוקס ממש לא, זה עובדה עצמית קשה, במיוחד שלך ,אבל אתה צריך סביבה תומכת, זה חשוב לכל היצורים החיים זה עניין אבלאוציוני של שרידה, לכן הסיביבה שלך לפי מה שהבנתי קשה מאוד, והתיאור היה ממש קשה ,אז להחליף סביבה היא אחד הדרכים, קשה אני יודע אבל אפשר דרך החלפ סביבה להכיר אנשים אחרים, טובים יותר, שיעזרו לך בתהליך הזה של הלמידה והחלמה ,אני שוב מאחל המון בהצלחה .  וזהו מצטער שאין הרבה מה לומר, הדרך קשה אף אנו צריך לנסות להיות חזקים, ואם יש נפילו לא נורא כמו בשיר של שבק ס אתה נופל וקם  כמה שקטישי זה נשמע ישבזה נימה של אמת מניסיון שלי לפחות, זהו כל יטוב

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ