לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1057010,570 עוקבים אודות עסקים

פורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אתם חייבים לראות את זה!!!!'
אתם חייבים לראות את זה!!!!
07/12/2017 | 15:11
6
לצפיה ב-'תקיפה מינית'
תקיפה מינית
01/12/2017 | 06:20
1
31
מתווח דירות תקף אותי מינית נגע לי בחזה ותפס אותי בטוסיק והצמיד אותי לעיבר מין שלו. נכנסתי להלם. דחפתי אותו. אחרי כמה ימים נאלצתי לגשת למיון בסורוקה לצורך קבלת עזרה נפשית המיון דיווח למשטרה עכשיו הכל נמצא בתהליך חקירה היה כבר אימות אצל החוקר. האם אני זכאית לפיצויים? מה התהליך?
לצפיה ב-'חקירת משטרה'
חקירת משטרה
01/12/2017 | 08:57
19
החקירה נועדה לברר אם ניתן להעמידו לדין. תמתיני לתוצאות ואז תחליטי.
לצפיה ב-'השתתפות בוידאו ארט בנושא'
השתתפות בוידאו ארט בנושא
28/11/2017 | 14:29
26
היי. בוקר טוב.
לצורך עבודת וידאו ארט שאני עובדת עליה אני מחפשת נשים מכל הגילאים שיסכימו לדבר ולספר על ניצול מיני / הטרדה מינית / אונס / גילוי עריות.
זאת עבודה שמחפשת לכלול בתוכה את כל הסקאלות של ניצול מיני, הקטנה והשפלת נשים במרחב הציבורי והביתי. העבודה תכלול סיפורים "כבדים" ו"קלים" כאחד (אני הולכת לשתף בסיפור על הטרדה שאני חווה מהמוכר במאפיה ליד הבית שלי), אבל אני רוצה שיכללו שם גם סיפורים יותר "קשים".
מדובר ביום צילומים אחד בבת ים, מתישהו בחודשיים הקרובים.
ממש אשמח אם יש כאן נשים שיסכימו לשתף פעולה, לספר ולהיחשף למען האמנות והשינוי החברתי.
*******חשוב מאוד לציין שלא מדובר בחשיפה גדולה היות והעבודה לא הולכת להיות משודרת בשום גוף טלוויזיוני או קולנועי. זה יותר פרוייקט פנימי שאני עושה בשביל לגוון את הפרוטפוליו שלי על מנת להתקבל לתואר שני בחו"ל.******
אשמח לפניות והפניות בפרטי או בתגובות.
יום טוב!
לצפיה ב-'ומי ישמור עליי '
ומי ישמור עליי
26/11/2017 | 23:06
18
מאמא שלי ? האישה הכי מסוכנת לי

לצפיה ב-'מחקר'
מחקר
23/11/2017 | 12:08
21
שלום רב
אני עושה מחקר על נשים שעברו התעללות מינית ועל האופן בו ההתעללות הזו פגעה בהורות שלהן. את המחקר הזה אני עושה באמצעות שאלונים שאני מעבירה לכן. אשמח אם תסכימו לשתף איתי פעולה. אין לי צורך בשמות שלכן, אתן יכולות לשמור על הסודיות המוחלטת שלכן, ואין במחקר הזה חשיפה שלכן או של הסיפור שלכן.
חשוב לי לציין שמחקרים כאלה נועדו על מנת ללמוד את התופעה ולמצוא דרכי טיפול שונים שיסייעו לנפגעות בעתיד, לכן ההשתתפות שלכן בו תסייע לאחרות ולא תזיק חלילה בכן
תודה מראש
לצפיה ב-'מחקר'
מחקר
23/11/2017 | 12:05
13
שלום רב
אני עושה מחקר על נשים שעברו התעללות מינית ועל האופן בו ההתעללות הזו פגעה בהורות שלהן. את המחקר הזה אני עושה באמצעות שאלונים שאני מעבירה לכן. אשמח אם תסכימו לשתף איתי פעולה. אין לי צורך בשמות שלכן, אתן יכולות לשמור על הסודיות המוחלטת שלכן, ואין במחקר הזה חשיפה שלכן או של הסיפור שלכן.
חשוב לי לציין שמחקרים כאלה נועדו על מנת ללמוד את התופעה ולמצוא דרכי טיפול שונים שיסייעו לנפגעות בעתיד, לכן ההשתתפות שלכן בו תסייע לאחרות ולא תזיק חלילה בכן
תודה מראש
לצפיה ב-'חדשה פה...'
חדשה פה...
18/11/2017 | 21:17
33
חברה שלי שיכנעה אותי להירשם...
האמת שאני לא כל כך טובה בכתיבה, אבל מקווה שזה יעזור לי אם אצליח..
לצפיה ב-'זה נכון מה שאומרים, שזה מגיע מהקרובים ביותר'
זה נכון מה שאומרים, שזה מגיע מהקרובים ביותר
13/11/2017 | 21:53
2
47
בערך בגיל 10 אח שלי ניצל אותי מינית. הוא היה בן 13+-. אני בתור ילדה בת 10, לא הבנתי את משמעות הדבר... רק ידעתי שמה שאני עושה לא נעים לי, אבל הוא ממש ביקש, והציע לי דברים בתמורה. לא הבנתי עד כמה זה חמור. הוא, בהתאם למה שביקש, ידע בוודאות את חומרת הדבר. רק לפני כמה חודשים זה עלה לי לזיכרון. מאז אני לא יציבה ולא מסוגלת להתמודד עם שום דבר בחיים. אני כל היום רק חושבת על זה...
הוא ואני עוד גרים באותו הבית, הוא בצבא וחוזר פעם בשבועיים - שלוש. אני לא יודעת איך להתמודד איתו, גם בגלל שאני באמת מאמינה שעכשיו הוא אדם טוב, והוא לא יעשה עוד דבר כזה לעולם. אבל אומרים שאנשים לא משתנים. 
פה זו הפעם הראשונה שאני בכלל מוציאה את זה בדרך כל שהיא. לא יודעת מה לעשות עם עצמי. 
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק....'
שולחת לך חיבוק....
13/11/2017 | 22:22
24
כרגע אני לא במצב לכתוב.. אבל כן חשוב לי לחזק אותך, להגיד לך שאת לא לבד ולהמליץ לך להתחיל טיפול ......

לצפיה ב-'אפשר להשתנות אבל זה קשה'
אפשר להשתנות אבל זה קשה
19/11/2017 | 11:57
30
דווקא בגליהם האלו של הילדות זה כל כך מורכב אני מכיר את זה מעצמי משני הצדדים כלומר ,  זה לא מוריד מעוצמת הפגיעה אבל אפשר לנסות לפתוח דף חדש .

אם הוא כרגע שומר מרחק ולא פוגע בך גם ברמזים זה כבר סימן טוב  ,אני לא יודע את כל הפרטים לכן לא יכול לענות .

רק אומר שפגעיה מינית שהחלה בגיל הזה לרוב צריכה להזכר אבל יש מקרים של הגנות וזה צף אחרי זמן זה לא ברור לי לגמרי

מה קרה ומי את אבל דסאוציה היא אכן דבר אפשרי אם כי בעיני בגיל הזה היה אמור להשאר זכרון חזק .

ומוצק ואם אפשרות להצפת עוד קטעים שוב לא בטוח כך אני קראתי ומכיר מעצמי שהיה בהצלחה בהמשך וברוכה הבאה

ורק אציין שהפורום כאן לא פעיל אז אין ממש שיח וזה חבל אבל זה מה יש כאן תנסי אולי בפייס

אולי שם יש יותר העינות ויש עמותה של בחורה שגם נפגעה במשפחה בשם מחושך אל האור תגלגלי עליה יש דף בפייסבוק אולי שם גם תקבלי מענה זהו .
לצפיה ב-'אני לא מצליח לראות את אבא'
אני לא מצליח לראות את אבא
22/10/2017 | 15:28
52
לא מצליח לראות אותו
הישות שהייתי תלוי בה
שאוחדנו לנצח ברגעים של מצוקה (או שיותר נכון שאצלו זו הייתה תשוקה)
פתאום נראה כמו סתם איש רע
לא נחמד במיוחד
רק אמא אומרת לו שיעזור ולא יעזבני ואני שונא אותה על זה
כמה עוד אני ישחק בתירוצים ?
שהוא יסיע אותי שיקנה לי, כמה עוד תירוצים? אני כבר ילד גדול מוותר על הכול בשביל לשמור על תדמית חיובית של אבא
שלא יעלם לי..

לצפיה ב-'חדשה פה:)'
חדשה פה:)
15/10/2017 | 18:57
4
81
שלום לכולם.
אני חדשה כאן ולא כל כך מכירה...
אני בת 29. בילדותי נפגעתי ע'י אבי ומאז עברו שנים רבות אך הפגיעה השפיעה על היבטים רבים בחיי.
כיום אני בטיפול כבר 3 שנים. בדרך להתחזקות ולהחלמה..
אני מחפשת אנשים שבאותו מצב כמוני כדי להיות אחד בשביל השני/שניה
לחזק ולתמוך..לתהות יחד וסתם להרגיש שאנחנו לא לבד.
גברים ונשים כאחד:)
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
27/10/2017 | 12:14
2
25
אני גם נפגעתי בילדות גם במשפחה לא על ידי אבי אני מקווה שהטיפול עוזר לך לא קל בכלל להיות נפגעת על ידי האב זה הכי קשה שיש על פי נסיוני היו לי חברות נפגעות גלוי עריות אב בת אז אני יודע כמה זה מורכב מקווה שכיום את חשה טוב יותר .

שהיה המון בהצלחה רק אציין שהפורום כאן לא פעיל כבר ואף אחד לא מגיב אם את רוצה תמיכה יותר תחפשי בפייסבוק קבוצות גם בשם אנונונמי אם את לא רוצה להחשף שם יש יותר יחס אני אישית לא מכיר אבל בטוח יש .

זהו שהיה רק טוב .
לצפיה ב-'תודה��'
תודה��
27/10/2017 | 16:12
1
20
כן זה בהחלט לא פשוט. אבל אין ברירה חייבים להתמודד ולא לתת לזה לשבור אותנו. אני עושה ואעשה כל מה שאפשר בשביל זה. 
לצערי הרב חיפשתי קבוצות של אנשים כמונו בכל מיני פורומים,אתרים וגם פייסבוק ועצוב לראות שאנשים לא מדברים וכמעט שום קבוצה לא באמת פעילה.
אני חושבת שזה חשוב לראות עוד אנשים שחוו וחווים רגשות דומים. זה הרבה יותר קל כאשר יודעים שיש עוד אנשים ואפשר לחלוק ולתמוך. 
אני מקווה שיום יבוא ואנשים ירימו ראש וידברו ולא בצורה אנונומית אלא בגלוי וללא בושה!
לצפיה ב-'אמן'
אמן
27/10/2017 | 23:59
17
חשוב מאוד לדבר ולהוציא אנחנו לא צרכים להתבייש אין בנו אשמה הפוגעיח צרכים להתבייש לא אנחנו בעיני החברה אוטמת את אוזניה כי זה טאבו בטח בגלוי עריות ,  לכן צריך לאט לאט לעלות מודעות בנתיים את יכולה לכתוב כאן וחשתף אני מבקר כאן ויכול להגיב ומצערשדאין קובצות חפשתי היום וחא מצאת מצער מאוד

כי זה נושא הכי חשוב ואני מאוד שמח שאת לא מוותרת ונכנעת זה חשוב מאוד מאחל לך המון חיזוקים ומאחל שיעזור לך הטיפול .
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
08/11/2017 | 10:44
20

היי יקרה,
את צודקת, גם אחרי שהפגיעה המינית נפסקת הפגיעה הנפשית לא נפסקת עד שלא מתחילים 'לפתוח את הפצע ולחטא אותו'.
אז.. קודם כל אני שמחה שאת מתמידה בטיפול - זה הכי חשוב.
האנשים פה (ובכלל) לאו דווקא יהיו במצב שלך, אבל כולנו מבינים את התחושות וזה יכול לסייע להתייעץ או אפילו  סתם לפרוק ולשתף במקום בו לא יישפטו אותך אלא יבינו ויאמינו.
את לא לבד! שולחת לך חיבוק

מצטערת על הדיליי (תקופה לא פשוטה) אבל איך אומרים? עדיף מאוחר מאשר אף פעם
לצפיה ב-'לא מצליח להתמודד'
לא מצליח להתמודד
11/10/2017 | 13:22
62
עם זה שהוא פדופיל
ושהיא בוחרת בו
ועם הגוף שלי
ושאני גדול
אבל עדיין לא יכול
לעזור לעצמי
ולהתמודד עם כל מה שהיה קשה
ושאני לבד חוזר אחורה
ושהוא מרגיש לי בתוך הראש שלי
ושהוא רשע כל כך
ושהוא חזק כל כך
וחכם ויש לו מעמד וכסף
ושאני תלוי בו
שבשביל 1600 ש"ח החזרתי את עצמי למיטת הייסורים
שהרגליים שלי תמיד רועדות לפני שקורה משהו גדול
שאני מאכזב את עצמי
שלא נולדתי ילד פייטר שבורח מהבית כשצריך

לצפיה ב-'תה יסמין ......'
תה יסמין ......
08/10/2017 | 13:47
52
וואוו כמה שנים 
איזה הפתעה להכנס ולראות אותך אדומה ..מציצה כאן מידי פעם 
וואוו ....געגועים 
לצפיה ב-'אינני יודע למה הייתי צריך'
אינני יודע למה הייתי צריך
04/10/2017 | 15:53
55
הוכחה נוספת ומוחשית כל כך לכך שאמי תיתן לי להרצח להיחטף ולעבור עינויים פעם נוספת
אני מתאר לעצמי שבעולם כל כך אכזר אתה מצפה שלפחות תהיה לך אמא כמקור לקבלה ואהבה לפחות בתחילת החיים וברגעים הקשים והמאיימים על שלמות נפשך, כמו שרואים בסרטים בסדרות או סתם אצל השכנים
ושלא רק תצטרך לתמרן בין פדופיל סאדיסט אכזר עם יכולות וכסף לאישה שאינה עונה מעלימת עין ובאיומי קריסה נפשיים מתמידים

לצפיה ב-'חזרתי רק כדי לספר...'
חזרתי רק כדי לספר...
24/09/2017 | 20:52
98
לפני כחמש שנים הייתי פעילה בפורום זה כמי שנפגעה בילדות במשך שנים ונזכרה רק בגיל 32.
כיום חזרתי לכאן רק כדי לספר לכן, שבמשך 5 שנים חיפשתי דרך להחלים, דרך להשתקם, דרך לחיות עם הזוועה.
והבנתי שאי אפשר להעלים או למחוק את העבר, אבל אפשר לחיות לצד זה, אפשר לתקן דפוסי התנהגות שנולדו מתוך הפגיעה, אז עברתי אימון אישי בשיטת NLP פחות משנה והפכתי לאדם אחר. התחלתי לחייך אל החיים, התחלתי להאמין בעצמי, הביטחון העצמי עלה, הדימוי העצמי עלה ועשיתי שינויים דרמטיים - עזבתי מקום עבודה שהיה לי בו רע, שיניתי חברים ...כן כן מחקתי מחיי חברים שלא עשו לי טוב והכנסתי לחיי אנשים חדשים שהאמינו בי ונתנו לי כתף. למדתי להסתכל על חצי הכוס המלאה, לחלק חיוכים ועזרה לאחרים והפסקתי להיות עסוקה בעצב הפרטי שלי. כתבתי יומן שלימים הפך ספר (תחת שם בדוי) - בימים אלה הספר נשלח להדפסה בבית דפוס ואני מתכוונת לתרום עותקים למרכזי נפגעות תקיפה מינית. כיום אני בעצמי סיימתי לימודי NLP והחלטתי שאני רוצה לטפל בנפגעי תקיפה מינית. כיום אני מתנדבת במרכז לנפגעות תקיפה מינית וברור לי שזה הייעוד שלי, כל מה שקרה לי - לא קרה סתם - אלא כדי שאמצא את הייעוד שלי.
אז הנה אני כאן , חזרתי לספר לכם ולתת לכם תקווה וקרן אור, אני יודעת שלכל אחד ואחד מכם יש את הדרך שלו לחיות חיים שמחים וטובים בצל הפגיעה והכאב, אני יודעת כמה זה קשה , אבל אפשרי - אני ההוכחה לכך.... וכן, לקח לי 5 שנים מהחיים שלי - למצוא את הדרך ולעשות מלא צעדים קטנים כדי להגיע לשלב שבו אני נמצאת היום. אני כבר לא מתביישת, אני כבר לא כועסת. למדתי לחיות עם זה, למדתי לחייך אל החיים. אז רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומתייאשים - תלחמו למצוא את הדרך , היא קיימת בתוככם אתם צריכים רק להיות קשובים לה. שלכם באהבה
לצפיה ב-'התמודדות עם דת'
התמודדות עם דת
19/09/2017 | 17:49
1
67
שלום לכולם, עם ימי החג המגיעים, עם ההזכרה של אחי שפגע בי בילדותי אתמול, ובתהליך מול המודעות של מה קרה לפני יותר מ20 שנה, מגיעה שלב ה"אמונה".
כמי שגדלה בבית מסורתי+, משתדלת לשמור שבת ומצוות, בשנים האחרונות ירדתי ברמת הדת אבל לא מפריע לי
רק שלאחרונה, מתחילה להרגיש שבעצם האמונה שהייתה תמונה בי, גם אם שאלתי את עצמי שאלות בזמן התבגרות וכו, היום היא בעצם על הפרק וצריכה ללמוד איך להתמודד גם עם זה...
אין ממש תשובה לזה, זה אישי, מי שלא מאמין מלחתלחילה לא יוכל להבין וזה בסדר
רק פורקת קצת כי כאן זה קל יותר, אנונימי, ובלי שיפוט

חג שמח לכולם
ותמשיכו לחייך גם כשקשה בסוף זה מתהפך
לצפיה ב-'לא הבנתי איזו התמודדות'
לא הבנתי איזו התמודדות
25/09/2017 | 01:56
33
יש לך עם הדת את מכוונת לעניין אמונה באל אחרי מקרה שכזה ? לא כל כך הבנתי בנוגע לפגיעה מינית במשפחה אני מכיר את הנושא על בשרי , מכל כיוון וצד גם וגם חוץ מזה אני שמח שפרקת זה טוב כאן אפשר להתבטא בחופשיות כתבי הכל זהו שהיה רק טוב
לצפיה ב-'טריגר: מחקר בתחום אלימות מינית'
טריגר: מחקר בתחום אלימות מינית
19/09/2017 | 10:36
66
שלום לכן, אני נעזרת בקבוצה הזו המון והיום אני צריכה את עזרתכן יותר מתמיד. אני מחפשת שורדות אלימות מינית בגילאי 18-30 שתהיינה מוכנות לענות על שאלון שאורכו כ-20 דקות לכל היותר.
זאת על מנת לסייע למחקר להבין טוב יותר את חוויותיכן ועולמכן ואולי בעתיד לפתח מענים נוספים עבור כולנו.

השאלון אנונימי לחלוטין.
בין המשתתפות יוגרלו כרטיסים זוגיים לסרט לבחירתכן [:
מומלץ למלא במחשב, אך אפשר גם בסלולארי.
אני מודה לכן מאוד על השתתפותכן.

לצפיה ב-'את הכל רצו לקחת ממני'
את הכל רצו לקחת ממני
12/09/2017 | 17:16
70
כאילו המשיכו את הברית המילה וחתכו לי את החיוך , את השמחה את הכבוד, את הקול לדבר ולהביע, את הצורך ואת הרצון ולבסוף את החופש חופש התנועה חופש ההתיידדות חופש לקרב ולהרחיק.

לצפיה ב-'קשה לי'
קשה לי
10/09/2017 | 00:25
4
122
עברתי אונס לפני 15 שנים על ידי שכן לספסל הלימודים.
נאנסתי על יד גבר.
כן, גם גברים נאנסים.
רק לפני שנה הבנתי שזה היה אונס.
ניסיתי להדחיק שזה היתה פגיעה או הטרדה.
לפני שנה הבום הגיעה. הפסיכולוג אמר לי שזה נקרא אונס.
הזדעזעתי.
5 פעמים הרשע אנס אותי.
היום אני מבין שהוא הומו ושהוא נסה עלי את הכל.
הייתי הזונה בשבילו.
קשה לי...
לצפיה ב-''
10/09/2017 | 23:51
2
39
היי,
קודם כל שמחתי לקרוא שאתה מטופל אצל פסיכולוג, לא מובן מאליו בכלל!
כן, ככל שהטיפול מתקדם הטראומות שהדחקנו ולמעשה "הקטנו" אותן צפות ואיתן גם ההבנה. טבעי שיכאב לך, זה בסדר וזה חלק מהתהליך. וכן, התהליך עצמו גם קשה, קשה מאוד.. אין לי הרבה לומר, רק לחזק אותך ..
אתה מוזמן להמשיך לשתף ולפרוק כאן, אף אחד כאן לא שופט ותוכל לקבל הבנה ותמיכה.
אגב, יש בפורום גם לא מעט גברים שמניחה שיבינו אותך טוב ממני..

לצפיה ב-'תודה לך.'
תודה לך.
11/09/2017 | 00:18
1
34
עברתי 20 פגישות אצל הפסיכולוג.
המון בכי.
הקושי בלהוציא את המקרה החוצה. כמעט והקאתי.
והפחד האמיתי שהוא אולי ממשיך לפגוע...
הוא עובד בהוסטל לפגועי נפש של בנים בלבד...
אני לא מעיז לעשות כלום כי אני משותק מפניו.
לצפיה ב-'היי'
היי
11/09/2017 | 15:00
34

אני יודעת שזה קשה, כ"כ קשה! אבל כל הכבוד לך, באמת.. אל תפסיק
התמודדות היא כמו פצע פתוח, צריך לחטא אותו והוא שורף ...שורף.. וזה לוקח המון זמן, אבל בסוף הפצע מגליד .
אל תעסיק את עצמך במה שהוא עלול לעשות - אתה צריך להתמקד בעצמך.
גם אם הוא ממשיך לפגוע - זו לא אשמתך, אל תוסיף משקל נוסף לעצמך.
מזדהה עם התחושות שתיארת .. הכל טבעי.. זה לא יישאר ככה לנצח, אם זה קצת מנחם..
לצפיה ב-'מבינה את הכאב '
מבינה את הכאב
05/10/2017 | 09:26
16
הרבה פעמים נרגיש את הקושי במצבים כאלה שאין לנו מושג מה קורה מרב בלאגן. היכולת שלנו להמשיך הלאה , מאפשרת גם שחרור של הרגעים האלה בזמן.
במקום בו היה הנזק נוכל להשלים ריפוי. 
שתהיה שנה של החלמה וצמיחה
לצפיה ב-'זה מדהים '
זה מדהים
06/09/2017 | 11:07
1
70
כמה אני יצאתי בדיוק כמו שההורים שלי התייחסו אליי על מיטת המוות שלי
זאת אומרת יכולת להתעלם מעצמי לא לתת תשומת לב להזניח להתרשל, כמו שההורים שלי התייחסו אליי כך אני התייחסתי לעצמי ולדברים בעולם.
רק שב"קטן" ובאופן מטופש ומצחיק כמו שילדים עושים.
אני כמו הליכלוך שהוא הסכום של ההורים שלי
אני כמו כתם

לצפיה ב-'מזדהה כל כך'
מזדהה כל כך
30/11/2017 | 11:56
3
מזדהה כל כך.
כל כך כל כך.
לצפיה ב-'סוחב דליים של דמעות'
סוחב דליים של דמעות
05/09/2017 | 08:48
1
51
אם מישהו צריך יכול להוסיף לי , קדימה למה לא
כל הילדות שלי מילאתי דליים כדי להוריק אותם אחרי 20 שנים
הכל בגלל אמא רשעה
לא נראה לי שאפשר לספר על רשעותה

לצפיה ב-'הזמנה למחשבה'
הזמנה למחשבה
05/10/2017 | 09:28
21
אולי יש אופציה לצאת המהמעגל הזה..ולעשות תנועה חדשה.
שנה טובה

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ