לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1037710,377 עוקבים אודות עסקים

פורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:49
1

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'חדשה פה:)'
חדשה פה:)
15/10/2017 | 18:57
20
שלום לכולם.
אני חדשה כאן ולא כל כך מכירה...
אני בת 29. בילדותי נפגעתי ע'י אבי ומאז עברו שנים רבות אך הפגיעה השפיעה על היבטים רבים בחיי.
כיום אני בטיפול כבר 3 שנים. בדרך להתחזקות ולהחלמה..
אני מחפשת אנשים שבאותו מצב כמוני כדי להיות אחד בשביל השני/שניה
לחזק ולתמוך..לתהות יחד וסתם להרגיש שאנחנו לא לבד.
גברים ונשים כאחד:)
לצפיה ב-'לא מצליח להתמודד'
לא מצליח להתמודד
11/10/2017 | 13:22
16
עם זה שהוא פדופיל
ושהיא בוחרת בו
ועם הגוף שלי
ושאני גדול
אבל עדיין לא יכול
לעזור לעצמי
ולהתמודד עם כל מה שהיה קשה
ושאני לבד חוזר אחורה
ושהוא מרגיש לי בתוך הראש שלי
ושהוא רשע כל כך
ושהוא חזק כל כך
וחכם ויש לו מעמד וכסף
ושאני תלוי בו
שבשביל 1600 ש"ח החזרתי את עצמי למיטת הייסורים
שהרגליים שלי תמיד רועדות לפני שקורה משהו גדול
שאני מאכזב את עצמי
שלא נולדתי ילד פייטר שבורח מהבית כשצריך

לצפיה ב-'תה יסמין ......'
תה יסמין ......
08/10/2017 | 13:47
23
וואוו כמה שנים 
איזה הפתעה להכנס ולראות אותך אדומה ..מציצה כאן מידי פעם 
וואוו ....געגועים 
לצפיה ב-'אינני יודע למה הייתי צריך'
אינני יודע למה הייתי צריך
04/10/2017 | 15:53
30
הוכחה נוספת ומוחשית כל כך לכך שאמי תיתן לי להרצח להיחטף ולעבור עינויים פעם נוספת
אני מתאר לעצמי שבעולם כל כך אכזר אתה מצפה שלפחות תהיה לך אמא כמקור לקבלה ואהבה לפחות בתחילת החיים וברגעים הקשים והמאיימים על שלמות נפשך, כמו שרואים בסרטים בסדרות או סתם אצל השכנים
ושלא רק תצטרך לתמרן בין פדופיל סאדיסט אכזר עם יכולות וכסף לאישה שאינה עונה מעלימת עין ובאיומי קריסה נפשיים מתמידים

לצפיה ב-'חזרתי רק כדי לספר...'
חזרתי רק כדי לספר...
24/09/2017 | 20:52
58
לפני כחמש שנים הייתי פעילה בפורום זה כמי שנפגעה בילדות במשך שנים ונזכרה רק בגיל 32.
כיום חזרתי לכאן רק כדי לספר לכן, שבמשך 5 שנים חיפשתי דרך להחלים, דרך להשתקם, דרך לחיות עם הזוועה.
והבנתי שאי אפשר להעלים או למחוק את העבר, אבל אפשר לחיות לצד זה, אפשר לתקן דפוסי התנהגות שנולדו מתוך הפגיעה, אז עברתי אימון אישי בשיטת NLP פחות משנה והפכתי לאדם אחר. התחלתי לחייך אל החיים, התחלתי להאמין בעצמי, הביטחון העצמי עלה, הדימוי העצמי עלה ועשיתי שינויים דרמטיים - עזבתי מקום עבודה שהיה לי בו רע, שיניתי חברים ...כן כן מחקתי מחיי חברים שלא עשו לי טוב והכנסתי לחיי אנשים חדשים שהאמינו בי ונתנו לי כתף. למדתי להסתכל על חצי הכוס המלאה, לחלק חיוכים ועזרה לאחרים והפסקתי להיות עסוקה בעצב הפרטי שלי. כתבתי יומן שלימים הפך ספר (תחת שם בדוי) - בימים אלה הספר נשלח להדפסה בבית דפוס ואני מתכוונת לתרום עותקים למרכזי נפגעות תקיפה מינית. כיום אני בעצמי סיימתי לימודי NLP והחלטתי שאני רוצה לטפל בנפגעי תקיפה מינית. כיום אני מתנדבת במרכז לנפגעות תקיפה מינית וברור לי שזה הייעוד שלי, כל מה שקרה לי - לא קרה סתם - אלא כדי שאמצא את הייעוד שלי.
אז הנה אני כאן , חזרתי לספר לכם ולתת לכם תקווה וקרן אור, אני יודעת שלכל אחד ואחד מכם יש את הדרך שלו לחיות חיים שמחים וטובים בצל הפגיעה והכאב, אני יודעת כמה זה קשה , אבל אפשרי - אני ההוכחה לכך.... וכן, לקח לי 5 שנים מהחיים שלי - למצוא את הדרך ולעשות מלא צעדים קטנים כדי להגיע לשלב שבו אני נמצאת היום. אני כבר לא מתביישת, אני כבר לא כועסת. למדתי לחיות עם זה, למדתי לחייך אל החיים. אז רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומתייאשים - תלחמו למצוא את הדרך , היא קיימת בתוככם אתם צריכים רק להיות קשובים לה. שלכם באהבה
לצפיה ב-'התמודדות עם דת'
התמודדות עם דת
19/09/2017 | 17:49
1
39
שלום לכולם, עם ימי החג המגיעים, עם ההזכרה של אחי שפגע בי בילדותי אתמול, ובתהליך מול המודעות של מה קרה לפני יותר מ20 שנה, מגיעה שלב ה"אמונה".
כמי שגדלה בבית מסורתי+, משתדלת לשמור שבת ומצוות, בשנים האחרונות ירדתי ברמת הדת אבל לא מפריע לי
רק שלאחרונה, מתחילה להרגיש שבעצם האמונה שהייתה תמונה בי, גם אם שאלתי את עצמי שאלות בזמן התבגרות וכו, היום היא בעצם על הפרק וצריכה ללמוד איך להתמודד גם עם זה...
אין ממש תשובה לזה, זה אישי, מי שלא מאמין מלחתלחילה לא יוכל להבין וזה בסדר
רק פורקת קצת כי כאן זה קל יותר, אנונימי, ובלי שיפוט

חג שמח לכולם
ותמשיכו לחייך גם כשקשה בסוף זה מתהפך
לצפיה ב-'לא הבנתי איזו התמודדות'
לא הבנתי איזו התמודדות
25/09/2017 | 01:56
22
יש לך עם הדת את מכוונת לעניין אמונה באל אחרי מקרה שכזה ? לא כל כך הבנתי בנוגע לפגיעה מינית במשפחה אני מכיר את הנושא על בשרי , מכל כיוון וצד גם וגם חוץ מזה אני שמח שפרקת זה טוב כאן אפשר להתבטא בחופשיות כתבי הכל זהו שהיה רק טוב
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:12
9

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'טריגר: מחקר בתחום אלימות מינית'
טריגר: מחקר בתחום אלימות מינית
19/09/2017 | 10:36
35
שלום לכן, אני נעזרת בקבוצה הזו המון והיום אני צריכה את עזרתכן יותר מתמיד. אני מחפשת שורדות אלימות מינית בגילאי 18-30 שתהיינה מוכנות לענות על שאלון שאורכו כ-20 דקות לכל היותר.
זאת על מנת לסייע למחקר להבין טוב יותר את חוויותיכן ועולמכן ואולי בעתיד לפתח מענים נוספים עבור כולנו.

השאלון אנונימי לחלוטין.
בין המשתתפות יוגרלו כרטיסים זוגיים לסרט לבחירתכן [:
מומלץ למלא במחשב, אך אפשר גם בסלולארי.
אני מודה לכן מאוד על השתתפותכן.

לצפיה ב-'את הכל רצו לקחת ממני'
את הכל רצו לקחת ממני
12/09/2017 | 17:16
42
כאילו המשיכו את הברית המילה וחתכו לי את החיוך , את השמחה את הכבוד, את הקול לדבר ולהביע, את הצורך ואת הרצון ולבסוף את החופש חופש התנועה חופש ההתיידדות חופש לקרב ולהרחיק.

לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:55
7

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'קשה לי'
קשה לי
10/09/2017 | 00:25
4
71
עברתי אונס לפני 15 שנים על ידי שכן לספסל הלימודים.
נאנסתי על יד גבר.
כן, גם גברים נאנסים.
רק לפני שנה הבנתי שזה היה אונס.
ניסיתי להדחיק שזה היתה פגיעה או הטרדה.
לפני שנה הבום הגיעה. הפסיכולוג אמר לי שזה נקרא אונס.
הזדעזעתי.
5 פעמים הרשע אנס אותי.
היום אני מבין שהוא הומו ושהוא נסה עלי את הכל.
הייתי הזונה בשבילו.
קשה לי...
לצפיה ב-''
10/09/2017 | 23:51
2
28
היי,
קודם כל שמחתי לקרוא שאתה מטופל אצל פסיכולוג, לא מובן מאליו בכלל!
כן, ככל שהטיפול מתקדם הטראומות שהדחקנו ולמעשה "הקטנו" אותן צפות ואיתן גם ההבנה. טבעי שיכאב לך, זה בסדר וזה חלק מהתהליך. וכן, התהליך עצמו גם קשה, קשה מאוד.. אין לי הרבה לומר, רק לחזק אותך ..
אתה מוזמן להמשיך לשתף ולפרוק כאן, אף אחד כאן לא שופט ותוכל לקבל הבנה ותמיכה.
אגב, יש בפורום גם לא מעט גברים שמניחה שיבינו אותך טוב ממני..

לצפיה ב-'תודה לך.'
תודה לך.
11/09/2017 | 00:18
1
22
עברתי 20 פגישות אצל הפסיכולוג.
המון בכי.
הקושי בלהוציא את המקרה החוצה. כמעט והקאתי.
והפחד האמיתי שהוא אולי ממשיך לפגוע...
הוא עובד בהוסטל לפגועי נפש של בנים בלבד...
אני לא מעיז לעשות כלום כי אני משותק מפניו.
לצפיה ב-'היי'
היי
11/09/2017 | 15:00
25

אני יודעת שזה קשה, כ"כ קשה! אבל כל הכבוד לך, באמת.. אל תפסיק
התמודדות היא כמו פצע פתוח, צריך לחטא אותו והוא שורף ...שורף.. וזה לוקח המון זמן, אבל בסוף הפצע מגליד .
אל תעסיק את עצמך במה שהוא עלול לעשות - אתה צריך להתמקד בעצמך.
גם אם הוא ממשיך לפגוע - זו לא אשמתך, אל תוסיף משקל נוסף לעצמך.
מזדהה עם התחושות שתיארת .. הכל טבעי.. זה לא יישאר ככה לנצח, אם זה קצת מנחם..
לצפיה ב-'מבינה את הכאב '
מבינה את הכאב
05/10/2017 | 09:26
7
הרבה פעמים נרגיש את הקושי במצבים כאלה שאין לנו מושג מה קורה מרב בלאגן. היכולת שלנו להמשיך הלאה , מאפשרת גם שחרור של הרגעים האלה בזמן.
במקום בו היה הנזק נוכל להשלים ריפוי. 
שתהיה שנה של החלמה וצמיחה
לצפיה ב-'קשה לי'
קשה לי
10/09/2017 | 00:18
33
לצפיה ב-'זה מדהים '
זה מדהים
06/09/2017 | 11:07
49
כמה אני יצאתי בדיוק כמו שההורים שלי התייחסו אליי על מיטת המוות שלי
זאת אומרת יכולת להתעלם מעצמי לא לתת תשומת לב להזניח להתרשל, כמו שההורים שלי התייחסו אליי כך אני התייחסתי לעצמי ולדברים בעולם.
רק שב"קטן" ובאופן מטופש ומצחיק כמו שילדים עושים.
אני כמו הליכלוך שהוא הסכום של ההורים שלי
אני כמו כתם

לצפיה ב-'סוחב דליים של דמעות'
סוחב דליים של דמעות
05/09/2017 | 08:48
1
36
אם מישהו צריך יכול להוסיף לי , קדימה למה לא
כל הילדות שלי מילאתי דליים כדי להוריק אותם אחרי 20 שנים
הכל בגלל אמא רשעה
לא נראה לי שאפשר לספר על רשעותה

לצפיה ב-'הזמנה למחשבה'
הזמנה למחשבה
05/10/2017 | 09:28
7
אולי יש אופציה לצאת המהמעגל הזה..ולעשות תנועה חדשה.
שנה טובה
לצפיה ב-'אבא זה גבר עם ניסיון'
אבא זה גבר עם ניסיון
04/09/2017 | 17:39
36
בארץ של זאבים אני כיבשה
אבא זה עזרה בחינם
הכסף מנצח הכול

לצפיה ב-'מעולם לא התחלתי להיות ילד '
מעולם לא התחלתי להיות ילד
04/09/2017 | 06:54
24
וכבר מצפים שאסיים
מה לעשות עם המצב הזה

לצפיה ב-'מה עושים ?'
מה עושים ?
30/08/2017 | 03:20
1
73

לא פוסט פריקה הפעם, כי לא משנה כמה אכתוב מרגישה שלא אצליח לבטא את עוצמות הכאב.
באמת שנלחמתי, נלחמתי ועדיין מנסה להילחם.. רוצה להמשיך, באמת שרוצה.
אבל.. מרוקנת מכוחות לחלוטין.
אין לי זמן ויכולת להתמודד עם עצמי כי ההשלכות של המצב הביאו בעיות בהווה שאני חייבת לטפל בהן. אפילו שיחת טלפון אני לא מצליחה לבצע...
קשה להסביר לסביבה למה. ישנה המון... מנסה בשארית כוחותיי לתפקד איכשהו..
נמאס לי לכבות שריפות, אבל כרגע חייבת לטפל בכ"כ הרבה דברים דחופים לפני שהשריפה תתפשט..
מה עושים? אין מי שיעזור. המטפל שלי עוזר לי אבל הוא לא יכול לעזור לי לעשות פעולות פשוטות ביום-יום. רק צריכה שיניעו אותי, שיהיו לידי כדי שלא אכנס למיטה ואבהה בתקרה עד שארדם......
מרגישה אבודה.
לצפיה ב-'אני ממש מבין אותך נויה'
אני ממש מבין אותך נויה
30/08/2017 | 18:15
24
גם אני יושן רוב היום ולא עושה כלום לא יוצא מהבית בכלל
ורק במיטה ואובדני מאוד אני חושב שהמאבק הוא היה אין סופי , גם אם תכבי את השרפה לרגע היא תחזור בשנית מצטער נורא לומר כך
אבל כך זה מניסיוני , אי אפשר להעלים פגעה כזו אונס זה טראומה לכל החיים , אבל אפשר למתן את האש לכוון אותה , אין לי עיצות מצטער תנסי לשרוד את ראויה את לוחמת ותלחמי בדרכך.
לצפיה ב-'פריקה/טריגרים, לא פייר '
פריקה/טריגרים, לא פייר
28/08/2017 | 05:02
30
ולא הגיוני שבארץ הקודש יפגעו כך בילדים תמימים והם יסבלו שנים רבות כאב מיותר ויגיעו לדחק לא נורמלי וישרדו כאילו נוסף על הכל תוך העמדת חזית מתפקדת.
לא הגיוני שעולל ישכב על מיטת הוריו ובמקום לראות את פניה הזורחות מאושר והמחייכות אליו של אימו הוא יראה גורילה שועטת לעברו עם עיניים בעלות זיק של טירוף ועיוורון יצרי ובאותו רגע יבין שבעתיד יצטרך לקרוא לו אבא ושבאותן שניות יגלה שאותו יצור שהוא תלוי בו ושש אליו באופטימיות למעשה מבקש לענות אותו להתעלל בו ולהפיק ממנו סיפוק בדרכים הסאדיסטיות והאכזריות ביותר.

לא הגיוני שאישה עלובה שלא מצליחה להחזיק מטאטא או סמרטוט ולטפל בבית שלא כל שכן בילד שלה תזכה לבית עם מפתח ועל הדרך תפתח את תחושת האדנות והחשיבות שלה על חשבון הילד הקטן שלה הסובל מהתעללות חמורה וספונטנית מצד בעלה.

לא הגיוני ששני בני אדם, נציגי המין האנושי, פאר בריאת האל -
זכר ונקבה - שמגיעים לגיל 20+ אחרי תעודת בגרות צבא חתונה רכישת בית והולדה יתנהגו כך.
לא הגיוני פשוט לא הגיוני

אני בדרך כלל נשאר דומם אחרי תובנות כאלה . מה שנדמה לי תמיד כמעין טקס שואה פרטי שלי עם עצמי. מעין הסיפור האלטרנטיבי שלא יסופר . בלי משאבים להתמודד עם כלום גדלתי ושרדתי וסחבתי.
אני רק צריך לתת מקום של כבוד לרגש שלי למרות שהקרובים שלי נותנים לי מסרים מפוקפקים ושליליים.

לצפיה ב-'כיצד לדבר עם ילד נפגע + המלצה למטפל באזור חיפה'
כיצד לדבר עם ילד נפגע + המלצה למטפל באזור חיפה
26/08/2017 | 23:35
3
41
מישהו יכול לשתף בנסיונו- כיצד ללמד ילד לא להסכים למגע לא נעים?
כמו כן אני מחפש מטפל בתחום הפגיעה המינית באזור חיפה (הטיפול בשלב הזה הוא לתוקפן).

לצפיה ב-'אני נפגע אני יכול לנסות לכוון'
אני נפגע אני יכול לנסות לכוון
30/08/2017 | 18:25
2
29
אתה צריך להסביר לילד שברגע שיש מגע שלא נעים לו שמכאיב לו הוא צריך לספר .

הוא יכול לספר בשלבים בקצב שלו , להיות לידו אך לא להכנס לפרטים הכי קטנים כי זה מרתיע . אני לא יודע מה הפגיעה שנעשתה בו אבל לפי דעתי אם הילד סיפר ולא הסתיר וזה לא מה בכך , כי בדרך כלל ילדים לא מספרים אני הסתרתי שנים תקיפות מאוד קשות , אז אם הוא מוכן לזה כדאי לומר לו שאם רע לו לפנות להוריו ,

בנוגע לתוכן אני לא יודע מה עכשיו עומד לקרות , אך יש לזכור שככל הנראה לילד הזה יש רגשות לפוגע וצריך לדעת איך לספר לו על התהליך , על מה עומד לקרות כי זה יכול להלחיץ אותו,

וזהו אין לי הרבה מילים כל הכבוד לך שתפשת בזמן יחסית כי זה יכל להמשיך שנים ואז הנזק היה קשה מאוד זהו שהיה בהצלחה , בנוגע למטפלים אני לא מכיר ממליץ לפנות לפורום פוסט טראומה התפוז וחשואל את יורם המנהל הוא פסיכולוג ,.
לצפיה ב-'תודה נתנאל.'
תודה נתנאל.
31/08/2017 | 22:51
1
7
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
01/09/2017 | 00:06
3

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ