לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תזונה ודיאטה

ברוכים הבאים לפורום תזונה ודיאטה. אכילה ומשקל משפיעים באופן ישיר על הבריאות שלנו, התחושות הפיסיות , מצב הרוח, ועוד הרבה היבטים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים בחיינו. מצד שני יש לנו לא מעט אתגרים בשמירה על אכילה מאוזנת ומשקל רצוי באורח החיים המודרני עם סדר היום התובעני, שפע האוכל, ההשפעה של הלחץ והקשיים היומיומיים על האכילה, האירועים שסובבים סביב אוכל ומה לא. ומצד שלישי יש המון מידע בנושא, לרוב סותר ולא מקצועי, המון גישות של תזונה ודיאטה והתעסקות רבה בנושאים של אוכל ומשקל. אשמח לגייס את ניסיוני הרב מ 25 שנות עבודה בתחום ואת הידע האקדמי והמקצועי שצברתי כדי לענות על שאלות שמטרידות אתכם ולתת טיפים הנחיות ועצות. חשוב לציין שהמענה בתחומי הפורום אינו מחליף טיפול אישי. שלכם,מלי תבור, לרזות באיזון אונליין

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תזונה ודיאטה

ברוכים הבאים לפורום תזונה ודיאטה. אכילה ומשקל משפיעים באופן ישיר על הבריאות שלנו, התחושות הפיסיות , מצב הרוח, ועוד הרבה היבטים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים בחיינו. מצד שני יש לנו לא מעט אתגרים בשמירה על אכילה מאוזנת ומשקל רצוי באורח החיים המודרני עם סדר היום התובעני, שפע האוכל, ההשפעה של הלחץ והקשיים היומיומיים על האכילה, האירועים שסובבים סביב אוכל ומה לא. ומצד שלישי יש המון מידע בנושא, לרוב סותר ולא מקצועי, המון גישות של תזונה ודיאטה והתעסקות רבה בנושאים של אוכל ומשקל. אשמח לגייס את ניסיוני הרב מ 25 שנות עבודה בתחום ואת הידע האקדמי והמקצועי שצברתי כדי לענות על שאלות שמטרידות אתכם ולתת טיפים הנחיות ועצות. חשוב לציין שהמענה בתחומי הפורום אינו מחליף טיפול אישי. שלכם,מלי תבור, לרזות באיזון אונליין
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום תזונה ודיאטה. אשמח לגייס את ניסיוני הרב מ 25 שנות עבודה בתחום ואת הידע האקדמי והמקצועי שצברתי כדי לענות על שאלות שמטרידות אתכם ולתת מידע, טיפים והנחיות. חשוב לציין שהמענה בתחומי הפורום אינו מחליף טיפול אישי. אין לפרסם בפורום ואין להשתמש בשפה לא נאותה. מלי תבור
המשך >>

לצפיה ב-' רוצה לנהל את הפורום '
רוצה לנהל את הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2017 | 17:29
8
שלום לכל הגולשים,
הפורום מחפש "בעלים" 

חושבים שאתם מתאימים לניהול הפורום?
יש לכם מה לתרום לגולשיו?

נשמח לשמוע ממכם במסר פרטי

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:53

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'חומר על מיקרוביום בעברית'
חומר על מיקרוביום בעברית
14/07/2017 | 19:50
1
13
שלום
השתמשתי בערכה של DAYTWO 
לניתוח המרכיבים המיקרובימיים בגוף שלי בהיבט של תזונה
הניתוח כולל התייחסות לבדיקות דם, בדיקות צואה, בדיקות סוכר רציפות במשך שבועיים ותיעוד מה שאכלתי בתקופה זה.
התוצר מעניין מורכב ורק מביא חשק להבין עוד
בשבוע הבא יש לי שיחה אתם כדי להבין יותר את התוצאות, אך כבר כעת אני יכול באמצעות האפליקציה שלהם לדרג כל מאכל, בהיבט של התאמה אישית אלי.
מה שאני מחפש כעת ובינתיים זה חומר רקע בעברית, על החיידקים השונים.
ההסברים באתר שלהם הם באנגלית וזה חומר מקצועי ולכן קשה להבנה למי שלא מגיע המתחום.
יש משהו בעברית? צרפתי דוגמה למה שמופיע באתר שלהם לגבי אישית

לצפיה ב-'כל זה מיותר לגמרי וחסר כל משמעות '
כל זה מיותר לגמרי וחסר כל משמעות
16/07/2017 | 12:52
12
ההרכב של אוכלוסיית החיידקים במעי שלך משתנה לפי מה שתאה אוכל כל הזמן ולכן אין לבדיקה כזאת שום משמעות.
מה שצריך מי שדואג לבריאות אוכלוסית החיידקים במעי זה לאכול נכוןאוכל טיבעי להמנע מחומרים משמרים ואוכל לא טיבעי וכימיקלים שהורגי חיידקים במעי, להמנע מתרופות מיותרות.,
ולאכול מוצרים שיש בהם פרוביוטיקה   - יוגורט, לבן, גבינה לאבנה, כרוב כבוש וכן הלאה , ו\או לקחת קפסולות של פרוביוטיקה מידי פעם - זה אף פעם לא מזיק לקחת .
לצפיה ב-'תוסף b-complex'
תוסף b-complex
10/07/2017 | 10:03
8
13
האם יש הגבלות מתי מותר לקחת אותו - כדי שיספג טוב יותר (ספציפית של אלטמן שיש שחרור איטי)
אחרי חלב? בלי אוכל?
לצפיה ב-'מתי שנוח'
מתי שנוח
10/07/2017 | 13:04
4
8
גם בגלל השחרור האיטי  וגם בגלל שויטמינים מקבוצת B מסיסים במים, ומאלה יש די והותר במערכת העיכול. ויטמינים שמסיסים בשומן (A K D E) יש לקחת בסמוך לצריכת שומן.
לצפיה ב-'לאיזה צרכים ממליצה לצרוך b-complex ומתי b-rest אם בכלל?'
לאיזה צרכים ממליצה לצרוך b-complex ומתי b-rest אם בכלל?
10/07/2017 | 13:30
3
7
לצפיה ב-'זה כמעט אותו דבר רק הכמויות שונות'
זה כמעט אותו דבר רק הכמויות שונות
10/07/2017 | 14:49
2
10
וב "בי רסט"  יש גם ויטמין C כבונוס.
ויטמין B זו קבוצה של ויטמינים ( כעשרה בערך) חלקם ממוספרים כ ויטמין בי  אחד שניים שלוש  וכ"ד וחלקם מופעים לפעמים רק בשם הכימי שלהם כמו כולין וריבופלבין אינזיטול חומצה פולית - וכ"ד. 
בקבוצה B יש כמה ויטמינים שמשפיעים לטובה על מערכת העצבים (למשל כולין ) , עוזרים להרגעה, עוזרים לשינה טובה( למשל :אינזיטול) ולבעיות נפשיות (חומצה פולית) .ולכן הכדור של אלטמן נקרא B-REST , בעיות שלפעמים שנובעות מחוסר בויטמין B כלשהו .
בנוסף ויטמין B השונים יש פעילויות חשובות נוספות רבות בגוף וחוסר בהם גורם לתופעות  בריאותיות ולמחלות .
מצד שני עודף של ויטמיני B לא מזיק כי הם מסיסים במים מופרשים בקלות מהגוף.

לבכל מקרה לא מזיק לנסות - ואם הכדור הזה עוזר לך להרגע ולישון טוב זה עדיף על תרופות הרגעה ושינה אחרים...
לצפיה ב-'מתי מתאים יותר לקחת complex על פני rest?'
מתי מתאים יותר לקחת complex על פני rest?
10/07/2017 | 16:36
1
5
לא סובל מבעיות שינה.
בrest ירדים אותי?
לצפיה ב-'זה לא מרדים , רק עוזר אם חסר לך ויטמין B ובגלל שחסר אתה לא'
זה לא מרדים , רק עוזר אם חסר לך ויטמין B ובגלל שחסר אתה לא
11/07/2017 | 13:09
5
ישן טוב.
קראתי שזה עוזר לשלב השינה העמוקה ולכן לשינה נכונהיותר ולאו דווקא לשלב ההרדמות.
השינה מורכבת משלבים יש שלב הרדמות - ויש שלבי שינה עמוקה ושנת חלום וכן הלאה... אם יש אנשים שלא ישנים את כל השלבים בצורה טובה ולכן הם מרגישים עייפים בבוקר .
בקשר לכדורי שינה אחרים :
יש כדורי שינה והרגעה שהם סמים מרדימים שעוזרים רק לשלב הרדמות,  אבל אחרי זה אם שלבי השינה לא נכונים, השינה לא טובה, ולא מספקת, יש גם כדורי שינה עם השפעה לזמן ארוך שמרדימים לכל הלילה והם לא מומלצים כי השינה לא נכונה.
הויטמין B עקרונית נחוץ למערכת העצבים (והמוח) לפעול באופן טיבעי כמו שהם אמורים לפעול,  ולכן הוא מסדר את השינה שתהיה טיבעית יותר ( זה לפי התאוריות , לא ממש קראתי מאמר שמוכיח את זה )
לצפיה ב-'ויטמין B COMPLEX'
ויטמין B COMPLEX
22/07/2017 | 18:06
2
13
באתר שלנו תוכל\י למצוא ויטמין B COMPLEX במחירים נוחים לכל כיס.
אנו משווקים ויטמין B COMPLEX של חברת nature made ובהנחיות על המוצר החברה כתבה : " Take one tablet daily with a meal. Keep bottle tightly closed."
בנוסף תוכלי להיכנס באתר לקישור ולמצוא עוד מידע על ויטמין זה.
לצפיה ב-'כמה עולה משלוח לארץ?'
כמה עולה משלוח לארץ?
22/07/2017 | 19:19
1
2
לצפיה ב-'זה תלוי בחנות'
זה תלוי בחנות
24/07/2017 | 12:42
16
האתר פשוט מקשר לחנויות שונות בחו"ל (ומקבל מהן 2 אג' לכל לקוח שמגיע ממנו), ולכל אחת מהן התעריף שלה. 
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 13:00

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מחקר מגלה שאכילה של פחממות לבנות פוגע בראיה'
מחקר מגלה שאכילה של פחממות לבנות פוגע בראיה
05/07/2017 | 14:29
3
25
אכילה של פחחמות עם אינדקס גליקמי גבוה - כלומר פחמימות בלי הסיבים של הצמח כמו אורז לבן  , לחם לבן , פסטה,  סוכר עמילן וכ"ד משפיעה על אוכלוסיית החיידקים במעי שפוגע במטבוליזם שלנו כך שבסופו של התהליך נגרמת פגיעה בעיין עד מצב של עיוורון.

לצפיה ב-'חצי אמת'
חצי אמת
06/07/2017 | 11:16
2
11
המחקרים המדוברים נערכו על עכברים. אי אפשר להסיק מכך על ההשפעה על בני אדם.
לצפיה ב-'מה שתכתבי קודם כאן לא רלונטי , ההודעה היתה לפורום אחר.'
מה שתכתבי קודם כאן לא רלונטי , ההודעה היתה לפורום אחר.
06/07/2017 | 11:46
5
לצפיה ב-'מסכים שניסוי על עכברים לא מוכיח מה קורה אצל בני אדם'
מסכים שניסוי על עכברים לא מוכיח מה קורה אצל בני אדם
06/07/2017 | 11:51
9
אבל יש מנגנון דומה, יש תופעה של ירידה בראיה אצל בני אדם ,  וההסבר די משכנע.
לצפיה ב-'המלצה על תכנית לירידה במשקל'
המלצה על תכנית לירידה במשקל
03/07/2017 | 09:42
26
בוקר טוב, אני רוצה להמליץ לכם על תכנית לירידה במשקל ואורח חיים בריא. התכנית של הדיאטנית מיה בן אפריים הינה בקבוצת פייסבוק סגורה. הקבוצה תומכת ומלווה בכל התהליך. מיה והצוות מסבירות מה, כמה ומתי כדאי לאכול. אני כבר ירדתי כ5 ק"ג והיד עוד נטויה.  מיה יוצאת עכשיו בסדרת סרטונים חינמיים מוגבלים למשך שבועיים ולאחר מכן נפתחת קבוצה! ממליצה מאד להירשם! בהצלחה!  
http://formula.myplatform.co.il?ap_id=4274

לצפיה ב-'אחוזי שומן '
אחוזי שומן
29/06/2017 | 20:13
3
25
היי רציתי לדעת אם אפשר לעלות אחוזי שומן מבלי לעלות במשקל? 
לצפיה ב-'אפשר, אבל לא רעיון טוב'
אפשר, אבל לא רעיון טוב
30/06/2017 | 09:30
13
זה אומר לאבד מסת שריר, וזה אף פעם לא רצוי.
לצפיה ב-'זה עלול לקראת לך אם השרירים מתנוונים או העצם מתדלדלת'
זה עלול לקראת לך אם השרירים מתנוונים או העצם מתדלדלת
02/07/2017 | 11:44
1
10
ואם זה קורה לך זה לא טוב לבריאותך ואת צריכה לדאוג להחזיר את מסת העצם והשרירים ע"י פעילות בונה עצם ושריר ( פעילות ספורטיבית ) ותזונה נכונה - תוספת חלבון - לבניית שרירים  , ותוספת סידן וויטמין D לבניית עצם .
התדלדלות העצם והשרירים קורת עקב כל מיני "שגעונות תזונה" שיש היום לאנשים , למשל אנשים שעוברים לתזונה טיבעונית לא מאוזנת , או אנשים שפתאום מתחילים להמנע ממזון מסויים כמו השגעון החדש שרץ ברשת שגורם לאנשים להמנע מחלב , דבר שגורם להדלדלות העצם עקב מחסור בסידן וגם עלול לגרום להדלדלות השריר עקב מחסור בחלבון מהחי שהוא חלבון זמין יותר לגוף.
לצפיה ב-'נב- חלב זה אחד מהמזונות הכי בריאים שיש וכל העליהום'
נב- חלב זה אחד מהמזונות הכי בריאים שיש וכל העליהום
02/07/2017 | 11:49
13
שיש ברשת נגד צריכת חלב אין לו שום בסיס .
אל תאמינו לשמועות ברשת שמפיצים טיבעונים צימוחנים ופעילים של האגודות לזכויות בעלי חיים (עם כל הכבוד שיש לי כלפיהם, בתזונה הם לא מבינים כלום ) , תאמינו רק לרופאים, למכון ויצמן למדע ולתזונאים מוסמכים.

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:16
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'עזרהבתפריט תזונה'
עזרהבתפריט תזונה
23/06/2017 | 14:31
2
34
שלום
אני בן 40 ומעונין להוריד מסת שומן
התפריט שלי :
06:30  כוס ברנפלקס + כוס חלב  
10:00 פרי ומים
13:00 5 כפות אורז+ סלט + חזה עוף
16:00 פרי + מים
18:00 אימון
20:00 חביתה מ 3 חלבונים + 1 חלמון + 2 פרוסות לחם+סלט
מה דעתכם?
תודה
לצפיה ב-'אתה מבין ש...'
אתה מבין ש...
25/06/2017 | 12:57
27
התשובה תהיה שונה אם המשקל שלך הוא 130 ק"ג לעומת 65 ק"ג. יש ברשת הרבה מחשבונים לחישוב צריכת הקלוריות הנייטרלית שלך, ואם אתה אוכל פחות ממנה הרי שתרד במשקל. למעשה צריך לדייק יותר ולהגיד שהחישוב נותן נקודה משוערת ובהתאם לתוצאות אתה צעדכן את הצריכה (כלומר, לדוגמא אם עפ"י החישוב אתה צורך 500 קלוריות פחות מהנייטרלי במשך כמה שבועות ובכל זאת לא יורד במשקל, עליך להפחית עוד בצריכה). הרכב המזון חשוב מהרבה בחינות אבל יש לו רק השפעה שולית (אם בכלל) כל המשקל שלך, מה שקובע הוא סה"כ הקלוריות.
לצפיה ב-'כמו שענו לך , זה תלוי בגובה שלך ובמשקל הנוכחי שלך'
כמו שענו לך , זה תלוי בגובה שלך ובמשקל הנוכחי שלך
25/06/2017 | 15:14
18
חשוב לדעת גם מה הפעילות שאתה עושה ביום יום, (למשל במה אתה עובד, עבודה משרדית או עבודה פיזית)  ומה אתה עושה באימון. 
בלי הנתונים האלה אי אפשר לדעת.
לפי הפעילות ולפי הגובה אפשר לחשב את כמות הקלוריות כדי לשמור על המשקל התקין שאמור להיות לך .
לפי המשקל שלך הנוכחי אפשר לדעת מה ההפרש בין משקל למשקל התקין .
וכמה שאתה צריך לרדת , ומזה כמה קלוריות אתה צריך לאכול ליום.
בתור התחלה- קח א כל מה שאתה אוכל ( חוץ ממים שזה לא משנה כלום) וחשב כמה קלוריות ליום ( יש ברשת מחשבוני קלוריות ) 
בנוסף כדאי לחשב גם כמה חלבון , כמה שומן , וכמה פחממות יש באוכל שאת האוכל .באתר שנקרא "נטוגרין"  או באתר שנקרא "גולינגו" _( חפש בגוגל)  יש מחשבונים שיתנו לך את כל החישוב בקלות .
לצפיה ב-'שייק ירוק על בסיס גלידה לילדים'
שייק ירוק על בסיס גלידה לילדים
24/06/2017 | 12:19
2
16
האם העלים הירוקים מאבדים מערכם התזונתי
תודה
לצפיה ב-'כמעט ולא'
כמעט ולא
25/06/2017 | 12:53
1
70
אם שותים אותו בסמוך להכנה. אחרת חלק מהויטמין C מתחמצן (הקור דווקא מועיל מבחינה זאת).
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/06/2017 | 17:11
2
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:37
7
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'פלפל חריף נגד השמנה נגד סכרת ומחלות לב'
פלפל חריף נגד השמנה נגד סכרת ומחלות לב
18/06/2017 | 16:13
1
32
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:37
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'שאלה לגבי ארוחות'
שאלה לגבי ארוחות
15/06/2017 | 13:04
1
26
בתקופה האחרונה, עקב אילוצי עבודה (הפעלת דוכן בשבוע הספר) אני אוכל ארוחות בשריות בצהריים וקלות בערב, בניגוד למנהגי. האמנם זה יותר בריא, כפי שמומחים סוברים ומדוע? האם כדאי להמשיך בשגרה זו? 
לצפיה ב-'זה לא משנה כלום , חשוב יותר מה אוכלים בארוחות האלה.'
זה לא משנה כלום , חשוב יותר מה אוכלים בארוחות האלה.
15/06/2017 | 15:24
26
ארוחה כבדה בערב יכולה אולי להפריע לשינה אבל  הגוף מקבל את כל מה שנכנס לקיבה משם זה מתעכל ועובר למעי לכבד למחזור הדם באותה צורה בבוקר בערב ובצהריים.
לדעתי האישית ומנסיוני גם ארוחת בוקר לא משנה כלום אפש רעם ואפשר בלי.
אם תקרא קצת על התורה של הפלאו (שיש לי איתם כמה אי הסכמות, אבל יש להם הרבה דברים נכונים) הרעיו המרכזי שלהם נכון שהאדם התפתח והסתגל לצורת תזונה מסויימת במהלך האבולוציה שלו, וכל המערכות  בגוף שלנו התפתו בהתאם.
אז תחשוב איך אכל האדם הקדמון ואיך אכלו אבותינו (גם הפליאוליתים וגגם הנאוליתים וגם אחרי כן) וזה הכי בריא לאכול כמוהם - כלומר לאכול כשאתה רעב.
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:06
2
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'אשת מכירות עם התמחות בתזונה'
אשת מכירות עם התמחות בתזונה
13/06/2017 | 14:10
1
28
חברת MyBio העוסקת באבחון גנטי להתאמת תזונה ואורח חיים בריא מחפשת נציג/ת מכירות בעיקר טלמרקטינג, מתאים גם לסטודנטים, מוזמנים לכתוב ל info@mybio.co.il 
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
15/06/2017 | 12:08
18
אם אתם מחפשים "נציג/ת מכירות" למה הכותרת מדברת על "אשת  מכירות" דווקא?
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:52
3

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'האם מותר לחולי קרון'
האם מותר לחולי קרון
03/06/2017 | 22:21
1
21
לאכול בוטנים? אני מאד אוהבת בוטנים שקדים ואגוזים עד כמה שיודעת אפשר אבחל רק מעט .גם כיןדעת שאסורלי לחם מחיטה מלאה ןאןרז מלא.
אז מה מותר לי לאכול  בכלל : 5בוטנים לא משביע  האם ירקות טריים ופירות טריים מותר לי 
אודה עך תשובה

נורית
לצפיה ב-'זאת שאלה רק לרופא מומחה - ולא באינטרנט.'
זאת שאלה רק לרופא מומחה - ולא באינטרנט.
04/06/2017 | 10:07
3

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ