Weekend's Watch לסופש של 02-04/05/2024 🇵🇱 🥁

LeAnnDyIan

Well-known member
בא לי לראות כמה סרטים של בייבי בוי, אבל זה שבראש הרשימה (Almost Famous) קצת מרתיע אותי כי הוא לא חמוד בו☹️
אולי אראה משהו אחר איתו, נראה מה זמין לי.
חשוב לי לציין שעמדתי במשימה שלי ואכן ראיתי את הסרט. ואומנם הוא לא יפה כמו קורי בו, אבל הוא כן חמוד😍
אבל אז הרסתי את זה וצפיתי בעוד סרט שלו שבו הוא גם לא יפה וגם לא חמוד😬
כנראה שהגיע הזמן לראות שוב את תוכנית הבוקר מההתחלה😂

דיברגנט חדש

Well-known member
צפיתי בסרט של סיינפלד, לא הצלחתי לסיים אותו מרוב שהוא היה דבילי, איפה הסדרה שלו ואיפה הזבל הזה, הבדל בין יום ולילה.
מה דעתכם? יצא לכם לצפות? גם אתם חושבים שזה זבל?
קוראים לסרט הקרב על הפופ-טראט
אגב, בהתחלה הם קראו למוצר טארט-פופ אך שדר ה-|טי-וי| טעה וקרא הפוך (פופ-טארט) וזה דיי מצא חן בעיניהם.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
באיחור ממש אופנתי, אציין שבמהלך השבוע האחרון אני צופה בהמון סרטונים של סוכני שילד- של הסדרה עצמה, מאחורי הקלעים (ראיונות ובלופרים) ונזכרת כמה הסדרה טובה. האמת שזה עשה לי קצת חשק לצפות במארוול באופן כללי (בעיקר סוכני שילד וסדרות נטפליקס) אז אולי זה יקרה מתישהו 🤷‍♀️
למען האמת הייתי שמחה קצת לחלוק את ההתפנגרלות המחודשת שלי על הסדרה אבל אני רק זוכרת ש @טוני החתול צפה בסדרה, אז אם יש עוד שצפו בסדרה, בבקשה תאמרו, כדי שנוכל לשטוף את מוחם של אחרים לצפות בסדרה לשתף קטעים אהובים מהסדרה :-]

אני אתחיל עם הסרטון האהוב עליי החודש (כי אני לא מחכה עד לחודש הבא):
הם כל כך חמודים :-] תמיד אהבתי את פיץ-סימונס אבל עכשיו (אולי בגלל הנוסטלגיה) כמות הפעמים שפלטתי "awww" במהלך 27 השניות האלה הייתה רבה מאוד :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באיחור ממש אופנתי, אציין שבמהלך השבוע האחרון אני צופה בהמון סרטונים של סוכני שילד- של הסדרה עצמה, מאחורי הקלעים (ראיונות ובלופרים) ונזכרת כמה הסדרה טובה. האמת שזה עשה לי קצת חשק לצפות במארוול באופן כללי (בעיקר סוכני שילד וסדרות נטפליקס) אז אולי זה יקרה מתישהו 🤷‍♀️
למען האמת הייתי שמחה קצת לחלוק את ההתפנגרלות המחודשת שלי על הסדרה אבל אני רק זוכרת ש @טוני החתול צפה בסדרה, אז אם יש עוד שצפו בסדרה, בבקשה תאמרו, כדי שנוכל לשטוף את מוחם של אחרים לצפות בסדרה לשתף קטעים אהובים מהסדרה :-]
אני לחלוטין אשמח להתפנגרלות על הסדרה.
אולי אפילו צפייה חוזרת (אבל איטית נורא באופן מעצבן כי יש לי מיליון דברים)
הם כל כך חמודים :-] תמיד אהבתי את פיץ-סימונס אבל עכשיו (אולי בגלל הנוסטלגיה) כמות הפעמים שפלטתי "awww" במהלך 27 השניות האלה הייתה רבה מאוד :-D
אוקי, בקושי הצלחתי להבין חצי ממה שנאמר שם, אבל בה באמת חמוד.
בכלל שכחתי מכל סיפור פיץ'-סימונס. הם היו כל כך חמודים. והיה להם כזה מזל רע. 7 עונות שכל מיני דברים מפרידים בינהם. חלל (כמה פעמים), זמן (כמה פעמים), פגיעה מוחית, זה שאחד מהם נמצא

It's Always Sunny

Well-known member
לא יודעת אם דבר כזה יכול לקרות |נחמה| כי גם לי בקרוב יהיו דברים לעשות.

אוקי, בקושי הצלחתי להבין חצי ממה שנאמר שם, אבל בה באמת חמוד.
זה מה שנאמר בסצנה:

פיץ: Jemma.

סימונס: Yeah?

פיץ: Your hands are freezing.

סימונס: Are they?
Ooh. They're like little ice buckets, aren't they?
Do you think you can brave it?

פיץ: I'll do my best to power through.

**חשוב לציין שהשיחה הזאת קרתה ממש לפני שהם שכבו בפעם הראשונה ולכן בסרטון שצירפתי למעלה, השחקן של פיץ מתבייש וכולם מתרגשים.

בכלל שכחתי מכל סיפור פיץ'-סימונס. הם היו כל כך חמודים. והיה להם כזה מזל רע. 7 עונות שכל מיני דברים מפרידים בינהם. חלל (כמה פעמים), זמן (כמה פעמים), פגיעה מוחית, זה שאחד מהם נמצא
אולי זו רק אני אבל האם התכוונת להמשיך את המשפט הזה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא יודעת אם דבר כזה יכול לקרות |נחמה| כי גם לי בקרוב יהיו דברים לעשות.
אויש נכון.
אז נעשה צפייה שנראה רק פרק אחד כל חודשיים :-P:

אולי זו רק אני אבל האם התכוונת להמשיך את המשפט הזה?
אוי כן,
תפוז המפגר נתקע לי באמצע וחזר רק אחרי איזה 20 דקות. חשבתי שהוא שיחזר את הכל ורק עכשיו אני רואה שהוא שיחזר רק חלקית.
כתבתי עוד לא מעט דברים ועכשיו אני בקושי זוכר...
ההמשך הישיר היה שדבר נוסף שהפריד בינהם היה מציאות מדומה שבה פיץ' הפך לנבל כי אבא שלו נשאר בחיים.

כתבתי גם על זה שהיה מוזר לראות את וורד שוב כי בערך שכחתי ממנו.

ועל כך שמידי פעם עולות שמועות שדייזי או קולסון יופיעו בעוד איזו סדרה של מארוול ואני ממש מקווה שזה יקרה באמת מתישהו

ובאופן כללי שהיו הרבה דברים מגניבים לאורך הסדרה.
ואולי אני הכי מתגעגע אל מיי, אבל לפחות מינג נה וון היא השחקנית הכי עסוקה משם.

It's Always Sunny

Well-known member
אויש נכון.
אז נעשה צפייה שנראה רק פרק אחד כל חודשיים :-P:
חחחחחח, יש לי תוכניות לא ריאליסטיות שאני אוכל לראות את הסרטים של מארוול ואת סוכני שילד (ואולי גם את הסוכנת קרטר וסדרות נטפליקס), יש לי פחות משלושה שבועות :-D
איך זה אצלך?

תפוז המפגר נתקע לי באמצע וחזר רק אחרי איזה 20 דקות. חשבתי שהוא שיחזר את הכל ורק עכשיו אני רואה שהוא שיחזר רק חלקית.
|נחמה||נחמה||נחמה|

ובאופן כללי שהיו הרבה דברים מגניבים לאורך הסדרה.
ואולי אני הכי מתגעגע אל מיי, אבל לפחות מינג נה וון היא השחקנית הכי עסוקה משם.
כנ"ל על כל מה שכתבת (שזה בעצם שני דברים). בינתיים אני פשוט צופה ב-reactions של אנשים אחרים כדי למלא את החלל |מובך|

keren or5

Well-known member
אני צפיתי בשלושת העונות הראשונות ממש מזמן (נראה לי עוד בפייז 1 או 2 של ה-mcu, זוכרים שבהתחלה היה חשיבות לסדר שרואים את הסדרה והסרטים?). אני זוכרת שממש אהבתי, נדמה לי שחיכיתי בזמנו שעונה 4 תסתיים כדי שאני אוכל לראות בבינג' וזה מעולם לא קרה ולא חזרתי לסדרה הזאת. אני קצת רוצה לראות את הסדרה שוב, ואני מרגישה שאני רוצה לראות את שלושת העונות הראשונות שוב כי אני בקושי זוכרת משהו מהם. יש סיכוי שאני אהיה פנויה לצפייה חוזרת.

It's Always Sunny

Well-known member
אני צפיתי בשלושת העונות הראשונות ממש מזמן (נראה לי עוד בפייז 1 או 2 של ה-mcu, זוכרים שבהתחלה היה חשיבות לסדר שרואים את הסדרה והסרטים?). אני זוכרת שממש אהבתי, נדמה לי שחיכיתי בזמנו שעונה 4 תסתיים כדי שאני אוכל לראות בבינג' וזה מעולם לא קרה ולא חזרתי לסדרה הזאת. אני קצת רוצה לראות את הסדרה שוב, ואני מרגישה שאני רוצה לראות את שלושת העונות הראשונות שוב כי אני בקושי זוכרת משהו מהם. יש סיכוי שאני אהיה פנויה לצפייה חוזרת.
עונה 4 מצויינת! אם את רוצה ויש לך כוח וזמן לצפות בסדרה, ממש ממליצה :-]

למעלה