Suck My Pop.

Thiago

New member
כנראה היא זרמה על זה, כי את הקליפ היא שלו היא ביטלה לגמרי

או שבגלל שהוציאו את הסינגל בפתאומיות בגלל ההדלפות אז שמו את זה
&nbsp
תכלס לא יודע, כל הריב שם עם דיוויד לשפאל לא ברור, למה שוב בפעם המיליון היא מצלמת קליפ מראש בידיעה שהיא לא מתחברת לקונספט

GM1988

Well-known member
וואייי בריטני נראית מעלףףףף

הקליפ מצולם יפה ואסתטי מאד והכל... אבל מפריע לי שהוא מאד דל, ללא כל ערך מוסף.
עכשיו ראיתי בפייסבוק שהמעריצים החלו להוציא בקשה לשחרר את הקליפ האמיתי שצולם וחלק מהסצינות נגנזו ממנו מסיבות מסוימות.
ממה שהספקתי לראות שרץ עכשיו ביוטיוב שמדובר בכל מיני סצינות של בריטני עם עוד גברים שמשתרללים בחדר, וקטע שבו פלזמה עפה מהחלון אל תוך בריכה, ועוד כמה עינטוזים של בריטני בכללי.
שוב - לא ברור אם הסצינות בגרסה המלאה יותר מוסיפות לעלילה או שלא.

בכל מקרה, הקליפ כפי שהוא בגרסה הנוכחית עושה שירות מעולה לסינגל והרבה הרבה בזכות הלוק ההורס של בריטני שמחזיר אותה לימים הכי נוצצים שלה בקריירה, והכל משתלב מצוין עם הקונספט שיש.
זה מדהים, אבל גם כשהיא מנסה להיות הכי שרלילה, אני עדיין אוהב את זה אצלה, להבדיל מכמה שרלילות אחרות שפשוט נראות זול ולא יודעות להשתמש נכון עם ההבעות והגוף שלהן.

Ultraviolence

New member
אין ספק שזה קליפ מביך.

מסכים עם עומרי.
והדבר הכי חיובי כאן זה המראה שלה- נראית נהדר ולמעט הטיפול הנוראי שעשו לשפתיים שלה, הכי טוב שנראיתה מזה זמן מה.
הפרסומות שצצות כל חמש שניות, נענועי האגן הלא קשורים שהם out of place גם בסמיכות לקצב של השיר, העובדה שעטיפת האלבום לקוחה מהצילומים

לגמרי מהגרועים שלה. וגם הקליפ המקורי לא נראה ''שוס'', אבל לפחות רווי בכוריאוגרפיה, שזה תמיד מבורך בקליפים שלה.
השיר: חמוד, ירד לי ממנו מהר. בכלל לא מההברקות שלה. הוא עשוי אחלה ואני די נהנה ממנו, אבל לא חושב שלטווח הארוך הוא לא יחזיק.

למעלה