June יא מג'נון – סיכום חודש

הסרטון שממנו למדתי הוא כבר בן 11 שנים

(איכות נוראית) וכשאני למדתי הוא היה יחסית חדש.
אני מידי פעם מתאמן קצת, פשוט כדי שאני לא אשכח, אבל בסך הכל אין לי שום שימוש בזה. ובתכלס כשכבר לומדים את זה מגלים שזה בכלל לא קשה. לפחוך לא בדרך שאני עושה - לי לוקח עד 4 דקות, זה כנראה גם לא כל כך קשה ללמוד לעשות את זה ב20 שניות.

limors2

Active member
זה ככה בכל הדברים האלה.

הייתה תקופה שבחנות שעבדתי בה מכרנו כל מיני פאזלים מעץ/מתכת, מהסוג שצריך או להפריד ולחבר או לבנות בצורה מסויימת, וזה תמיד הדבר הכי מסובך בעולם עד שעולים על הקונספט שלהם ולוקח בדיוק 2 שניות לתפעל אותם. וכל הקסם נהרס.

Lhuna1

New member
אני גם למדתי את זה לפני 10 שנים בערך

וגם מידי פעם הייתי חוזרת לזה בשביל לזכור.
אבל עכשיו כבר די שכחתי הרבה מהשלבים ולא אצליח מהראש.
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
מה הכוונה יודע לקרוא באנגלית? כולנו יודעים אנגלית, לא?

לא שאני רוצה להמעיט בגאווה שלך...
לגבי הקוביה והנחמדות כולנו זה בטוח לא כי לפחות אני לא (ע"ע ההודעה הנ"ל)
&nbsp
תגיד לגבי באפי זאת סדרה שברוב הפרקים יש עלילה שונה שנפתחת ונסגרת בכל פרק? כמו שהיה בערך במכושפות? (כלומר היו שם גם עלילות מתמשכות בעיקר לגבי החיים האישיים שלהן אבל ברוב הפרקים היתה בעיה שנפתחה ונסגרה באותו פרק)

אני מתכוון ברמה שאני יכול בקלות לקרוא ספרים באנגלית

ושאני בקלות קורא כתוביות באנגלית.
כי אחרת הייתי צריך לחכות לכתוביות בעברית
ואחרת לא הייתי יכול לקרוא הרבה מהספרים שאני רוצה לקרוא.
&nbsp
ואני לא יודע לגבי המצב של כולם כאן, אבל עד כמה שהרושם שלי הוא שהרוב הגדול של האנשים בארץ יודעים לקרוא אנגלית, אבל הרוב לא ברמה שהם יכולים לקרוא ממש ספרים. אני יודע שאבא שלי מתקשה בזה מאוד למרות שהוא קורא וכותב מאמרים מדעיים באנגלית.
&nbsp
&nbsp
לגבי באפי - כן, רוב הסדרה כוללת פרקים שהעלילה המרכזית בהם נפתחת ונסגרת בכל פרק. לרוב יש קשר כלשהו לעלילה העונתית, אבל בכללי זה באמת מה שנקרא מפלצת השבוע.
ככל שהעונות התקדמו היו יותר פרקים לעונה שעסקו בעלילה העונתית (בעונה האחרונה אולי רק שליש מהפרקים הם כאלו של מפלצת השבוע)

1Shir

New member
יש 6 עונות?

לגבי אבא שלך זה מאוד הגיוני כי את המאמרים הוא קורא וכותב על המחשב אז יש לו תרגום מאוד זמין
בעצם אולי גם ספרים הוא כבר קורא על המחשב אז הטיעון על התרגום הזמין מתבטל
אבל טיעון נוסף לטובת המאמרים הוא שהם בטח בנושא שמוכר לו אז הוא כבר מכיר את המילים בניגוד לספרים שתמיד יביאו מילים חדשות
גם ספרים זה משהו שאמור להיות בשביל הכיף ובשביל הכיף לא רוצים להתאמץ אם יכול להיות קל יותר (קל יותר זה אומר לקרוא ספרים בעברית) אבל מאמרים זה גם בשביל העבודה אז יש יותר מוטיבציה לא לעשות את מה שבא הכי בקלות
לא אני אבל רוב הפורום רואה עם כתוביות באנגלית אם אני מבינה נכון, לא?

יש 7 עונות

העונה הראשונה רק 12 פרקים, כל העונות אחר כך הן 22 פרקים לעונה
&nbsp
עם אבא שלי זה לחלוטין בגלל שהוא פשוט תמיד היה חייב לקרוא מאמרים מדעיים אז הוא מכיר טוב את השפה המדעית באנגלית. אבל מילים שהן לא מדעיות הוא יחסית לא מכיר.
&nbsp
האמת שאני לא בטוח עד כמה אנשים כאן רואים עם כתוביות באנגלית.
חודש הבא נשאל בשאלון לגבי זה.
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
אם יש משהו שאני רוצה לראות ואין כתוביות בעברית

אז אני רואה עם כתוביות באנגלית.
אם זה לא ממש דחוף לי מעדיפה לחכות ליס/ תרגום ברשת.

1Shir

New member
אני רוצה להמשיך לדבר על אבא שלך

סתם רציתי להטריל אותך עם הכותרת.
&nbsp
רק רציתי להגיד שמה שכתבת זה מה שהתכוונתי ב"אבל טיעון נוסף".

Lhuna1

New member
עונה

שם/כינוי: לונה1
מרחק מהמיטה: בערך 5 מטר בקו אווירי
סדרת החודש:
חייבת לתת את התואר לסדרה היחידה אי פעם שגרמה לי לקום 4 פעמים לפני 6 בבוקר בשביל לראות את פרקי הסיום שלה כמעט בזמן אמת ולפני היציאה לעבודה: משחקי הכס כמובן.
אבל ראיתי המון טלויזיה החודש ורוצה לסכם הכל:
- בינגג'תי בשלמותן: בשורות טובות (המושלמת!), מקביל (המעולה ביותר!) ואפל (Dark, מצוינת גם)
- נהנייתי מאוד מאוד גם מה-100 (סוף עונה 5 ותחילת 6), Years and Years המסקרנת, ופרקים של מה שאנחנו עושים בצללים המבריקה.
- סוף הסדרה של המפץ הגדול (שהיתה צריכה להסתיים מזמן, אבל בכל זאת ראוי לציון).
- סדרות שניסיתי ועזבתי מהר: מלכוד 22, iZombie, dead to me, ג'נטלמן ג'ק, what/if
&nbsp
סרט החודש: אין
ספר החודש: אין
שיר החודש: לא שיר, אבל הפתיח המעולה של בשורות טובות
שחקן/נית החודש: דיוויד טננט ומייקל שין המדהימים! מטננט ציפיתי לזה אבל שין היה גם מעולה והפתיע אותי לטובה. וגם ג'ון האם שהרג אותי בכמה סצינות (בשורות טובות), כמובן שגם מייקל מק'קין היה מעולה.
דמות החודש: קרולי ואזירפאל, וגם המלאך גבריאל ולוטננט שדוול צייד המכשפות

למה אתם הכי מצפים בחודש יוני? לחופש שבועות
&nbsp
כמה זמן בבוקר לוקח לכם לקום? בערך שעה מהצפצוף הראשון של השעון המעורר
&nbsp
רוטב לפסטה - שמנת או עגבניות? why not both? רוטב שמנת-עגבניות (המכונה רוזה) היה פעם אהוב עלי מאוד. היום אני פחות אוכלת שמנת אז נגיד עגבניות.
&nbsp
במה אתם הכי גאים בעצמכם? בכלום.
&nbsp
איזה ספר הייתם רוצים שיעובד לסרט/סדרה? לאחרונה הבנתי שהשאלה היא לא איזה ספר, אלא מי היוצר שאחראי על העיבוד.
&nbsp
איזה ספר הכי אהבתם בתור ילדים? וואו, מלא. מעטים בשליפה מהירה: המלך מתיא הראשון, מומו, סדרת אל עצמי, סדרת החמישיה הסודית, השביעיה הסודית, הסיפורים הכי מוזרים בעולם, מדריך הטרמפיסט, ספר משפחתי של אפריים קישון, ועוד רבים.
&nbsp
עיבודי לייב אקשנים לסרטים מצויירים של דיסני - כן או לא? לא.
&nbsp
הג'יני נתן לכם משאלה אבל היא חייבת להיות אנוכית לחלוטין (בלי שלום עולמי וכאלה, ואפילו לא משהו בשביל מישהו קרוב - לעצמכם בלבד) - מה תבקשו? שכל בני האדם ושאר בעלי החיים יעלמו מהעולם (לתמיד) ורק אני אשאר. ולהיות בריאה תמיד, ובסוף למות מתי שאני רוצה במהירות ובלי כאבים.
&nbsp
על איזה מחדל טלוויזיוני אתם רוצים לפתוח עצומה תיכף ומיד?
שסמוך על סול עוד לא חוזרת

ושאין עוד עונה של פליבאג

&nbsp
תמונה ו/או וידאו שבא לכם לשתף: -
&nbsp

didalf

Well-known member
אני מצטרפת לעצומות שלך!

באמת מה עם סול??????????

אבל יהיה לך משעמם לבד בעולם. ואם כולם ימותו אף אחד לא יכתוב בפורום ואז עם מי תדברי על ה100?

Lhuna1

New member
תראי, אני לא חושבת שיהיה לי משעמם, אבל הבאת לי רעיון לשיפור

בכל מקרה לא יהיה לי כבר איך לראות סדרות, ואני מאמינה שאמצא לעצמי תעסוקות אחרות כאשר כל העולם נטול אנשים (עזבו אותכם מהתקטננות על עניינים טכניים).
&nbsp
אבל נגיד שלצורך זה אז אני מוכנה שהנשמות של חלק מהאנשים ימשיכו להתקיים במרחב הוירטואלי (ושם בלבד). יש לזה תקדימים במד"ב.
&nbsp
אני אצטרך לעשות רשימה לג'יני של הקריטריונים המדויקים (אנשים שרואים את אותם סדרות שאני, אנשים מצחיקים שאני עוקבת אחריהם בפייסבוק וטוויטר וכו'.)
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member

למה שלא יהיה לך איך לראות סדרות? אין אף אחד שמפריע לך.
אבל את צריכה להשאיר גם כמה שחקנים ויוצרים.
&nbsp
ובאמת תודה שאת מוכנה להשאיר אותנו בתור רובוטים

Lhuna1

New member
על לא דבר
זה לא יהיה לכם נורא כל כך

וטכנית אם לא יהיו אנשים פיזיים אז התשתיות יפסיקו לעבוד (אולי חלקן ימשיכו לזמן קצר) ואז לא יהיה לי חשמל ואינטרנט וטלויזיה וכו'

&nbsp
אבל אם הג'יני יתן לי קודם זמן להתארגן על כמה גנרטורים + להוריד הרבה סדרות מראש אז יהיה בסדר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
טוב אני מניחה שאם אני רק ישות וירטואלית

אני לא צריכה ללכת לעבודה

איך לא יהיה לך משעמם?

כלומר מה תעשי עם עצמך?
&nbsp
אני ממש לא חובב גדול של אנשים, אבל אני לא יודע מה הייתי עושה אם לא היו כאלו בכלל.
שלא לדבר על מה אני אעשה אם המזגן שלי יתקלקל. אני צריך בן אדם שיתקן לי אותו. או שיתקין לי אחד חדש.

didalf

Well-known member
אם לא יהיו אנשים

יהיה פחות זיהום וכדור הארץ יפסיק להתחמם יהיה לך נעים גם בלי מזגן

&nbsp

Lhuna1

New member
יש הרבה בעיות אפשריות במצב שאין עוד אנשים

אבל זה כלום לעומת הבעיות שאנשים עושים כשהם כן קיימים.
&nbsp
ואני מודה לכם על הדאגה אבל אני אמצא מה לעשות

אני אקרא ספרים
אני אלך לטייל
אני אכנס לבתים של כל האנשים ואחטט להם בדברים
אני אנהג לי בכבישים ריקים
אני אלך למלא חנויות ואעשה בלאגנים
אלבש את כל הבגדים בחנויות
אלך לים
רוב האנשים אולי לא יהנו מלעשות דברים כאלו לבד, אבל לי אין הרבה צורך בחברה של אנשים, אתם לא מכירים אותי אני די אנטי-חברתית

harmless sociopath זה אני.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה