June יא מג'נון – סיכום חודש

LeAnnDylan

Well-known member
מוסים שחושבים שהם גלידה?

באיזה מוסים נתקלת בחייך?

פעם ממש אהבתי קצפת עד שיום אחד הזמנתי בסטארבקס איזה משקה עם אקסטרה קצפת של הקולד ברו, והבריסטה לא שמה לי אז צעקתי עליה (היא מכירה אותי אז זה לא שאני סתם נבלה
) ואחת הבריסטות האחרות חשבה שיהיה מצחיק להשתיק אותי עם כוס ונטי מלאה בקצפת "רצית אקסטרה, הנה אקסטרה!" שפכתי לתוך הכוס הזו את המשקה שלי (שגם לו היה את האקסטרה קולד ברו וויפ) והשלוק הראשון היה טעים ממש אבל אחרי חצי כוס רציתי להקיא. הייתה לי בחילה במשך שבוע אחרי זה ומאז אני לא יכולה לראות קצפת יותר

Reutk

Active member
כל מוסי 'קיצורי הדרך' שנעשים בעיקר על בסיס שמנת

limors2

Active member
רמונה! ממש אהבתי אותה.

שמנת זה אכן איכס, אבל קצפת ומוס זה סבבה לפעמים.

יצאו מספר סרטי טלוויזיה של עולם הדיסק

ראיתי אחד מהם, לא היה מדהים
אני חושב שמה שיוכל להיות טוב זה אם לא ינסו לעשות עיבוד של ספר מסוים מספרי עולם הדיסק, אלא לעשות סדרה שמתרחשת בעולם הדיסק, כוללת מספר מהדמויות מהספרים, אבל שיש לה עלילה מקורית משלה. וכמובן תסריטאי מוכשר והפקה בתקציב טוב.
&nbsp
&nbsp
אני כן קראתי ספרי הארי פוטר ואני די מסכים עם עדי

כלומר אם את פשוט רוצה להיות קוסמת עשירה ואמיצה אז... בלטריקס לסטריינג'

&nbsp
&nbsp
אני גם רוצה לראות גברת ווילסון - היה טוב?

Reutk

Active member
אני יודעת אבל אני רוצה סדרה

וגם לא נראה לי שאני אמצא את הסרטים עם כתוביות. הרעיון שלך מוצא חן בעיני כזה דבר הייתה רוצה גם לעולם של הארי פוטר כי אני ממש ממש אוהבת את העולם הזה שג'קי רולינג בראה שם. בקשר לעולם הדיסק הבעיה היא שאני לא חושבת שיש תסריטאי, הכי מוכשר שיהיה, שיכול לכתוב כמו פראצ'ט.

אני בכלל לא חושבת שבלטריקס אמיצה. בלטריקס משוגעת מספיק כדי לא לפחד מכלום, ואם אתה לא מפחד מכלום אז אתה לא מישהו אמיץ שמתגבר על הפחד, אתה סתם פסיכי. חוץ מזה שגם אם הייתי מסכימה שהיא אמיצה גם ממנה הייתי צריכה לשלול מספר דברים כמו נגיד העובדה שהיא משוגעת וסוגדת לאדם בלי אף. וזה גם לא קשור בכלל למה שאני לא הסכמתי עם עדי, מה שאני לא הסכמתי עם עדי זה שאם אני אוריד מהארי כל מה שהורדתי אז אני יכולה להגיד פשוט שאני רוצה להיות קוסמת כי רציתי גם את שתי התכונות האחרונות שציינתי. יכולתי פשוט להגיד שאני רוצה להיות קוסמת כמו אלה שבהארי פוטר וגם אמיצה ועשירה אבל חשבתי שזה יספר לי כ-3 משאלות ויש לי רק אחת לבקש. לבחור דמות אחרת בהארי פוטר שיש לה גם את שלושת התכונות האלה זה אפשרי אבל בכל אחת אני אמצא משהו שאני ארצה לשלול נראה לי.

אני לא סיימתי את גברת ווילסון נשאר לי עוד פרק אחד. מאוד אהבתי את שני הפרקים שכבר ראיתי אבל אפרת למשל לא אהבה כל כך את הפרק הראשון ואת השני היא כן אהבה אז לא יודעת.

מתפקד

שם/כינוי: ניק
מרחק מהמיטה: ארבעה צעדים (אבל זה מרגיש כמו יותר)

סדרת החודש: היו כמה סדרות מעולות החודש. אבל הפרקים הראשונים של העונה של ה100 היו מעל הכל.
סרט החודש: אלאדין (לא זכור לי שראיתי עוד סרט)
ספר החודש: מילכוד 22
שיר החודש: Rescue Me של OneRepublic – חרשתי אותו עד אינסוף ואני עדיין מת עליו.
שחקן/נית החודש: כריסטופר אבוט היה מדהים בתפקיד יוסריאן ממלכוד 22
דמות החודש: מפוצל בין קרולי ואזירפל מGood Omens

למה אתם הכי מצפים בחודש יוני?
+
(אבל גם Legion וג'סיקה ג'ונס)
כמה זמן בבוקר לוקח לכם לקום? מאוד משתנה. לרוב רק איזה עשר דקות משעון מעורר הראשון (ואז אני מקלל בכל תזכורת נוספת להתעורר). אבל במקרה השבוע היה יום שהתעוררתי אחרי שעה שלמה שבה ישנתי דרך כל התזכורות.
רוטב לפסטה - שמנת או עגבניות? כשאני אוכל פסטה זה בלי רוטב.
במה אתם הכי גאים בעצמכם? שאני יודע לפתור קוביה הונגרית
שאני יודע לקרוא באנגלית
שאני מצליח להיות יחסית נחמד לאנשים
איזה ספר הייתם רוצים שיעובד לסרט/סדרה? יש בטח הרבה. אבל הכי שאני רוצה זה את Carry On של ריינבו רוואל (אבל אני מאה אחוז אתלונן שזה לא טוב כמו הספר)
בכיוון קצת אחר - Matter של איאן מ. באנקס יכול להיות סדרת מד"ב מדהימה.
איזה ספר הכי אהבתם בתור ילדים? אחד הספרים הראשונים שקראתי ואז קראתי כמה פעמים שוב - הבכור לבית אבי.
עיבודי לייב אקשנים לסרטים מצויירים של דיסני - כן או לא? בסה"כ כן
הג'יני נתן לכם משאלה אבל היא חייבת להיות אנוכית לחלוטין (בלי שלום עולמי וכאלה, ואפילו לא משהו בשביל מישהו קרוב - לעצמכם בלבד) - מה תבקשו? אפשר שתהיה לי יכולת טלפורטציה? או 10 מיליארד דולר. בעצם בהחלט השני.
על איזה מחדל טלוויזיוני אתם רוצים לפתוח עצומה תיכף ומיד? שאין באפי ואנג'ל בנטפליקס בארץ!
זה הראשון שקפץ לי לראש אבל יש עוד הרבה: זה שלא עשו את ספין אוף הנשי של סופרנטורל, זה שביטלו את The Kids Are Alright, זה שלא עשו טוב יותר את משחקי הכס (הבעיה היא הרבה לפני העונה האחרונה), זה שבכלל קפצו מעבר לספרים במשחקי הכס, זה שלא עשו סרט אחרי שש עונות של קומיוניטי

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לשתף:
תמונות של שחקן צעיר ויפה שאולי לא שמעתם עליו
שיר החודש שלי
https://www.youtube.com/watch?v=Nym5stAJAt8
וקצת מאט דאלאס ובלו האמילטון בסרטון חמוד מאוד
https://www.youtube.com/watch?v=Sm1j5oOIgGI

didalf

Well-known member
נראה חתיך השחקן הצעיר הזה

אולי יום אחד הוא יהיה מפורסם.
&nbsp
למה אתה אוכל פסטה בלי רוטב?

&nbsp
דמות החודש
אבל אין מה להיות מפוצל זה ביחד מה שהופך אותם למושלמים. (אם חייבים אחד מהם אז קרולי).
&nbsp
Carry On אני חושבת שאני זוכרת שפעם דיברת עליו, זה משהו להטבי נכון? אז אני גם בעד

&nbsp
בתכלס אני בכלל לא בטוחה שסרט של קומיונטי יהיה טוב כי בעונה האחרונה כשהיו להם פרקים ארוכים יותר הם קצת הלכו לאיבוד, המסגרת הקצרה טובה להם. מצד שני, Six seasons and a movie! בדיוק ראיתי חייל החורף לא מזמן ונזכרתי בקטע מקומיונטי

יש גם לי תקוות ממנו

אגב, מדהים כמה דפי טאמבלר מוקדשים לליאונרדו הצעיר (רובם הם טכנית לאונרדו באופן כללי, אבל זה לרוב צעיר)
&nbsp
זה מזכיר לי שהיום הייתי במוזס והמלצר ניסה להסביר לי משהו שנקרא ביונד מיט שזה תחליף בשר חדש שבין המשקיעים בו יש את ליאונרדו דיקפריו
&nbsp
אני לא נוטה לנסות תחליף בשר, אבל אני מעדיף אפילו משהו כזה על פני רטבים מגעילים.
&nbsp
אני שמח שאת מצטרפת לעצומה שלי להפיכת Carry On לסרט/סדרה.
אבל עד אז אני רוצה שגם תקראי אותו.
&nbsp
אני בהחלט סקפטי לגבי ניסיון להפוך סדרה קומית של פרקים קצרים כמו קומיוניטי לסרט.
אבל קומיוניטי עשו הרבה דברים בלתי אפשריים.
חוץ מזה שהם יכולים לגייס את האחים רוסו לעשות את הסרט.
*ואחרי שכוכבי קומיוניטי עשו הופעות אורח בסרטי מארוול של האחים רוסו, שחקני מארוול יכולים עכשיו לעשות הופעות אורח בסרט של קומיוניטי.

didalf

Well-known member
אולי באמת אני אקרא

עכשיו כשיש לי קינדל בטלפון ופעם בכמה זמן אני גם אשכרה קוראת בו. תזכיר לי על מה זה?
&nbsp
מה רטבים מגעילים מה?! לפסטה בלי כלום אין טעם!! פסטה נועדהבתור תירוץ לאכול רוטב.
&nbsp
אם האחים רוסו מעורבים בזה אני דורשת הופעות אורח של מארוול בסרט של קומיונטי!!!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אפשר לתאר את הספר בצורות רבות

אבל הכי פשוט זה "הארי פוטר - אבל כשיש משהו בין הארי ודראקו"
אבל זה נשמע דבילי ובאמת הספר הוא הרבה יותר מזה. ולמרות שזה מחווה ברורה להארי פוטר זה גם שונה בכמה דרכים משמעותיות (ולא רק הדבר האחד הזה).
&nbsp
זאת כנראה הסיבה שאני לרוב לא אוכל פסטה.
אם כי פסטה טובה ממש היא טעימה גם בלי רוטב. כמו שלחם טוב ממש הוא טוב גם בלי שום דבר.
&nbsp
כמובן שהאחים רוסו יהיו מעורבים בסרט. בשביל מה שלחנו אותם ללמוד כיצד עושים סרטים אצל מארוול?

limors2

Active member
אני חושבת שאולי ציינתי את זה במעורפל מתישהו

אולי אפילו דיברנו על זה!

מה שחשוב כרגע זה שנוכל לדבר על הספר המשך כשהוא ייצא

עוד 3 וחצי חודשים
&nbsp
אני מקווה שגם את מצפה לזה

didalf

Well-known member
אהה אבל אני לא אוהבת הארי פוטר

טוב אני אנסה בכל זאת, כשאני אסיים עם מלכוד 22 ולא יהיו לי סדרות.
&nbsp
לא. לחם טוב באמת טעים בלי כלום. פסטה היא במכוון חסרת טעם כדי לשים עליה רטבים, גם פסטה טובה במיוחד.
&nbsp
טוב עכשיו אני רוצה את הסרט קומיוניטי מארוול הזה

LeAnnDylan

Well-known member
פסטה בלי רוטב?! מה זו התועבה הזו?!

מילא רביולי בלי רוטב, לפעמים עד שהרוטב מוכן אני אוהבת לנשנש המסננת. אבל איך אפשר פסטה בלי רוטב?
גם לא שמן זית וקצת מלח או משהו?
&nbsp
אהבתי את "יחסית נחמד לאנשים" ביחס למי?

&nbsp
התמונות של ליאו הזכירו לי שכשהייתי ביסודי הייתה לי חברה שהייתה מאוהבת בו והיו לה פוסטרים שלה על כל הקירות (לא חריג בתקופה ההיא) והיא לא הרשתה לאף אחד להיכנס לה לחדר מבלי שיאמר בקול "ליאו המלך"

טוב זה שאני אכלן מוזר זאת לא תגלית גדולה

האמת אם אני כבר אוכל פסטה במסעדות בחו"ל (או מסויימות בארץ) אז אני אקח עם רוטב קרבונרה שזה בייקון וביצה או משהו כזה. זה באמת טעים. אם כי גם זה אני לא אוהב יותר מידי.
&nbsp
יחסית נחמד ביחס אנשים מגעילים
יחסית נחמד ביחס לכמה מגעיל שאני רוצה להיות לפעמים
&nbsp
ליאו הוא באמת מלך העולם. הוא הכריז את זה בעצמו

limors2

Active member
קוביה הונגרית! זה מרשים.

תמיד רציתי לדעת, אבל העצלנות שלי ניצחה ולא חיפשתי מדריכים באינטרנט. אולי יום אחד אקנה אחת ואלמד בעבודה, זה המיקום המושלם לניסיונות.
&nbsp
את קומיוניטי נטשתי לפני העונות האחרונות שלה, אז לא מציק לי שאין סרט. זה פשוט חבל. קצת.

למעלה