June יא מג'נון – סיכום חודש

limors2

Active member
100 מיליון מספיק לי, אני לא חמדנית.

בית, טיולי חו"ל ומיוזיקלס מתי שמתחשק לי, מספיק כסף לשארית החיים כדי להצטמצם למשהו כמו 50% משרה (או שאני אשב בבית ואחפש אוכל כל היום) ולא לדאוג לכלום.
&nbsp
עוד לא סיימתי את הספר, אבל הוא מוצלח ושמעתי שהסוף שלו לא מתסכל כמו הסוף של הסרט. שהיה מוצלח עד הסוף המתסכל שלו.
&nbsp
ואני חושבת שכדאי לעשות עצומה נגד הסתיו. או החורף. זה מתווסף לרשימת העצומות ההולכת וגדלה שלי.

LeAnnDylan

Well-known member
ילדי תרשיש

זה כמו חבורת חסמב"ה כזה אבל של דוסים?

Five Feet Apart זה כה גיי. האמת היא שלא שרדתי את כולו. נכנסו להצגה ממש מאוחרת ונרדמתי איזה 40 ד' לתוך הסרט

limors2

Active member
אני ממש אהבתי אותו!

הוא הלך לאיבוד כמה פעמים באמצע, אבל הוא עדיין היה מוצלח ברמה כזו ששמרתי אותו.
&nbsp
הם לא היו חסמב"ה, הם פשוט נתקעו על אי בודד. הם היו צריכים להתמודד עם הסביבה ולהצליח לשמור מצוות בדרך

limors2

Active member
אה, כן. בטח הייתי מצליחה לשרוד על אי בודד בצורה יותר טובה

אני מניח שזה היה מהסוג של איים בודדים עם חזירי פרא

והם היו צריכים לעמוד בפיתוי שלא לאכול אותם.
אולי גם היו כמה תרנגולות, אבל הם לא היו בטוחים כיצד עושים שחיתה כשרה.
&nbsp
החלק הכי עצוב היה כשהם ראו ספינה במרחק, אבל הם לא יכלו להדליק מדורה לאותת לה כי זה היה יום שבת.

limors2

Active member
...... קראת אותו?

אני כבר לא זוכרת את הכל, אבל אולי היה משהו עם מדורה ואיתותים בשבת. היו להם בעיות של סימון עירוב וטילטולים ודברים שרק דתיים יבינו.

כמובן שקראתי

אני עדיין זוכר שהם הצליחו לתקן את מכשיר הרדיו שלהם והדבר הראשון שהם עשו זה ליצור קשר עם רב כדי לברר מה הברכה המתאימה לעשות על אגוז קוקוס

LeAnnDylan

Well-known member
מסכמת גם

שם/כינוי: דילן
מרחק מהמיטה: 5 מטר בערך. אבל אני לא באמת חזקה באמות מידה אז מי יודע.

סדרת החודש:
בטח יפתיע אבל The 100

סרט החודש:
ראיתי רק שלושה סרטים החודש:
A Violent Separation - ראיתי בגלל הגעגועים ללקסה. נסעתי עד סנטה מוניקה בשביל זה כי זה יצא רק ב-"Selected theatres". ובסלקטד הכוונה הייתה בפאקינג קולנוע היחידי בקליפורניה. מה שהיה אמור לרמז לי כמה גרוע הסרט יהיה, אבל לא הקשבתי לתחושת הבטן שלי וחבל. הייתי חוסכת לעצמי לפחות את הנסיעה

The Hustle - אני חולה על רבל וילסון וכל החברים שלי אמרו לי כמה זה מצחיק אז ציפיתי למשהו מעולה, אבל זה לא היה

Rocketman - ממש ממש אהבתי אותו. אני מתה על אלטון ג'ון אז כמובן שנהניתי מהפסקול אבל אהבתי גם את התסריט. ממש מומלץ.

ספר החודש:
לא קוראת ספרים.

שיר החודש:
שמעתי הרבה שירים החודש כי התכוננתי להרבה הופעות, אבל סירי טוענת שהשיר הכי מושמע שלי בחודש הקודם זה Carrie Underwood - Relapse שזה מצחיק כי כל שאר השירים שלה ששמעתי היו כאלה שהיא שרה בסטליסט כדי להתכונן להופעה שלה, וזה היחיד שהיא לא שרה בהופעה.
טוב זה לא מצחיק.
זה בעיקר מעצבן כי היא גרועה שלא שרה אותו.
אפילו שהוא לא יצא כסינגל או אפילו מהאלבום האחרון ואין באמת סיבה שהיא תשיר אותו.
אבל אם היא לא יודעת שזה השיר הכי טוב שלה היא טיפשה וזהו

שחקן/נית החודש:
למרות שדרו ברימור היא שחקנית החודש שלי כל חודש, אם אגיד מישהו שהוא לא אלייזה טיילור אני אשקר לעצמי ולכם.

דמות החודש:
כמובן שקלארק

למה אתם הכי מצפים בחודש יוני?
לפרק חדש של ה-100. ההתעללות הזו של מי שאחראי להפסקה הלא נחוצה הזו -SO NOT COOL! הלוואי שידרוך יחף על לגו בחושך

כמה זמן בבוקר לוקח לכם לקום?
אני מכוונת שעון ל-8 אבל בפועל עושה לו סנוז עד 9:15 כשאני צריכה לצאת מהבית ב-9:30...
אם אני צריכה להתקלח אני מכוונת שעון ל-7 וקמה ב-8:30.
למען ההגינות אני לא באמת צריכה את הסנוז, כבר מהתו הראשון אני ערה אבל להקים את עצמי מהמיטה זו משימה אחרת לגמרי.

רוטב לפסטה - שמנת או עגבניות?
שמנת

במה אתם הכי גאים בעצמכם?
ביכולות ההטרלה המרשימות שלי

איזה ספר הייתם רוצים שיעובד לסרט/סדרה?
Little Girl Lost
שזה ספר שדרו ברימור כתבה כשהייתה נערה על כל תקופת ההתמכרות שלה לסמים ואלכוהול. הייתי ממש רוצה גם שהבת שלה תגלם אותה כי היא נראית בול כמו דרו שהייתה בגילה.

איזה ספר הכי אהבתם בתור ילדים?
ממש ילדה אני לא זוכרת, ביסודי אהבתי את הסדרה של ג'ינג'י או צמרמורת. אבל אם מדובר בספר ילדים אז היום הספרים שאני הכי אוהבת הם טרופותי ו-לקוף יש בעיה. אני זוכרת אותם בע"פ ויכולה לקרוא אותם עם עצמי גם אם אין ילד בסביבתי. כי כזו אני. מוזרה.

עיבודי לייב אקשנים לסרטים מצויירים של דיסני - כן או לא?
לא רואה סיבה למה לא. מצד שני לא באמת אכפת לי כך או כך.

הג'יני נתן לכם משאלה אבל היא חייבת להיות אנוכית לחלוטין מה תבקשו?
לאכול בלי להשמין.

על איזה מחדל טלוויזיוני אתם רוצים לפתוח עצומה תיכף ומיד?
לא רוצה לספיילר את עונה 6 של ה-100 אבל מי שרואה בטח יודע למה אני מתכוונת.
השאלה הזו אגב הצחיקה אותי ממש

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לשתף:
אני עושה קצת אאוטינג לסהר אבל זה רק כי הוא חבר אמת שיודע איך מתייחסים לבן אדם על הבוקר

ואיך אפשר בלי בובז...

LeAnnDylan

Well-known member
וזו התמונה שבאמת רציתי להעלות
לפרק 6X05 של ה-100

כאילו קצת עצוב לי מסיבות מובנות אבל ג׳וזי קוראת לקלארק פרארי זה חתיכת מוד

אני חבר מעולה ��

העיקר אני קיבלתי את השילוש שלי רק בעבודה
אבל בסדר, כי לינק היה..
&nbsp
וידוע ששיר החודש שלך זה השיר של צ׳רלי וופל
https://youtu.be/Q-OEXOiLjZc

LeAnnDylan

Well-known member
בעבודה זה אפילו יותר חשוב לקבל!!!

אגב ספיקינג אוף עבודה, היום איזו לקוחה אמרה לי שאני "ממש גיי" כאילו זה לא דבר נורמלי להעריץ בובז כמו של קלארק

הייתי צריכה לנסות להסביר לה במשך כמה דקות ארוכות שאני לא באמת מעוניינת לשחק איתם (או וואטאבר שנשים מהקהילה אוהבות לעשות עם בובז
) יש בי פשוט הערכה גדולה לבובז מוצלחים

&nbsp
ואתה צודק. אני מתנצלת. זה אכן שיר החודש שלי

limors2

Active member
באמת, בלי שקרים.

כולם יודעים שחיי הבידור שלך סובבים את ה100 וקלארק, אל תנסי להטעות אותנו

didalf

Well-known member
זאת משאלה חשובה מאד

אני גם רוצה!
&nbsp