I've made a huge mistake אוגוסט 2023 – סיכום חודש 🧧🍖👘🌧️🎮🧗‍♀️🦆🌵🧛‍♀️

lemon lyman

Well-known member
נראה לי שאת צריכה ללמוד להכין סרטונים:-P:
חחחח גם אני חושבת
אבל אז אני נזכרת שבדברים יותר פשוטים שקשורים למחשבים אני לא מבינה
או שגם ככה כל זמן שאני מבזבזת בצפיה בקליפים אז להכין אותם בטח יגזול את כל הזמן
או להוריד טיקטוק בטח יש שם הכל.
יש לי טיק טוק ( זה כבר בטלפון לא שהורדתי או משהו כזה) אבל אני תמיד שוכחת מקיום וגם שם אני לא תמיד מוצאת
טוב בגלל שהיא הוציאה את אלבום ב7.7 אז פשוט הלכתי אחורה בעמוד בטוויטר עד ל7.7 וזה היה השיר הזה
עכשיו אני אחפש קליפ מעריצים שלו ביוטיוב 8-):
עריכה בקליפ של זה של טיילור יש את שחקנית שאני אוהבת ג'ואי קינג
או סופסוף מישהו פה הבין את הקונספט!!!
אגב שאלת כמו תמונות יש לנו בטלפון התכוונת לתמונות שצלמנו או בכלל?
כי אני יכולה להגיד לך כמה תמונות\גיפים יש לי מהסדרות שאני אוהבת 223 ( כי משאר הדברים לא אכפת לי )

didalf

Well-known member
אבל אז אני נזכרת שבדברים יותר פשוטים שקשורים למחשבים אני לא מבינה
:-D

טוב בגלל שהיא הוציאה את אלבום ב7.7 אז פשוט הלכתי אחורה בעמוד בטוויטר עד ל7.7 וזה היה השיר הזה
אם היית מקשיבה לשירי החודש שלי היית יודעתB-|

אגב שאלת כמו תמונות יש לנו בטלפון התכוונת לתמונות שצלמנו או בכלל?
כי אני יכולה להגיד לך כמה תמונות\גיפים יש לי מהסדרות שאני אוהבת 223 ( כי משאר הדברים לא אכפת לי )
כמה את אוגרת במכשיר נקודה.
ואין לך בכלל תמונות שלך/שצילמת?

lemon lyman

Well-known member
אם היית מקשיבה לשירי החודש שלי היית יודעתB-|
לא הבנת אותי
אני בדקתי את השירים ששמת עכשיו ולא הצלחתי להיזכר איזה מהם הוא היה כי בטוויטר זה סרטונים קצרים ( אני מתכוונת שהם לוקחים שורות מסוימות משיר שלפעמים שאני שומעת את שיר עצמו נראה לי בהתחלה שאני טועה) וגם לא שמעתי אותו מאז 7.7
פשוט זכרתי שאהבתי אותו שצפיתי בו

It's Always Sunny

Well-known member
את יודעת שזה רק עושה אותי יותר סקרנית כן?:-D
קחי בחשבון שאני רק מדברת אז יש מצב שהכל שטויות ואם הייתי מגיעה לסיטואציה כמו ה-100 לא הייתי מצליחה לעשות שום דבר ממה שאני כותבת עכשיו.
בדיון על הקניבליזם, עלתה שאלה האם זה בסדר מצד אוקטביה לכפות על אנשים לאכול. לפי דעתי כן. כי הם בטוחים שהם היחידים שנשארו מהאנושות ואם הם לא יאכלו כולם ימותו.

אז זאת אומרת שיהיה לי המון זמן פנוי לראות משהו כי בטח נראה פרק בשבוע או בחודש אבל שוב אין לי מה לראות
|נחמה|
מקווה שהסרטונים של קולין יספיקו בינתיים עד שתתקדמו בצפייה.

קראת על זה בגוגל? כי אם לא אז מעניין אותי לדעת מאיפה
כן, מצאתי את המידע בגוגל. כשניסיתי להבין איך הוגים את שם המשפחה שלו :-D

בכל אופן הזכרת לי את זה ( מהתגובות הבנתי ששון שמשחק את רובין בסדרה שגם הוא אירי אבל הוא לא נולד שם. זורק כל מיני הערות ברקע:-D הוא ישב מצד השני של ג'ניפר ורק אחרי שקראתי את זה שמתי לב לזה )
המבט של ג'ניפר כשביקשו ממנה לעשות מבטא אירי :-D:-D

רגע אם את רוצה להיות ניטרלית זה אומר שיש לך צד
אבל רגע על איזה ויכוח איתה את מדברת? אם את מתכוונת על מילה aye ? או בכלל על הוק?|תוהה|
על המילה aye.
צחקתי שאני רוצה להיות שוויץ כי מדובר בשני אנשים שנמצאים בפורום אז זה לא נגיד שיש לך ויכוח על הוק עם מישהו מחוץ לפורום ואני יכולה לצדד בך ב-100% :-D

או סופסוף מישהו פה הבין את הקונספט!!!
:-D:-D

didalf

Well-known member
בדיון על הקניבליזם, עלתה שאלה האם זה בסדר מצד אוקטביה לכפות על אנשים לאכול. לפי דעתי כן. כי הם בטוחים שהם היחידים שנשארו מהאנושות ואם הם לא יאכלו כולם ימותו.
אה גם לדעתי כן.
בעיקר בגלל ההסברים של אבי ש:
1. המוות של מי שלא יאכל יהיה איטי ומזעזע ויגרום לרגשות אשם עצומים לאלה שכן יאכלו וזה ישגע אותם.
2. זה נוראי אם אבל אם הם ימותו מרעב הם לא יהיה שווים בתור בשר.
אוקטביה צדקה. #צדקלבלדריינה!

lemon lyman

Well-known member
כן, מצאתי את המידע בגוגל. כשניסיתי להבין איך הוגים את שם המשפחה שלו :-D
חחחחחח
המבט של ג'ניפר כשביקשו ממנה לעשות מבטא אירי :-D:-D
כן והמבט שלו ואני גם אוהבת את הפרצוף המרוצה שלה בסוף
על המילה aye.
את אוהבת או שונאת ?
צחקתי שאני רוצה להיות שוויץ כי מדובר בשני אנשים שנמצאים בפורום אז זה לא נגיד שיש לך ויכוח על הוק עם מישהו מחוץ לפורום ואני יכולה לצדד בך ב-100% :-D
לא בטוחה שהבנתי אותך
הראה גם בפורום יכול להיות ויכוח בין שני אנשים
לא בטוחה שהבנתי מה הבדל |מובך||מובך||מובך||מובך||מובך||מובך|

It's Always Sunny

Well-known member
את אוהבת או שונאת ?
נכנעתי ולכן אספר לך שאני בצד שלך :-D אני ממש לא אחזיק מעמד בעינויים :-D

לא בטוחה שהבנתי אותך
הראה גם בפורום יכול להיות ויכוח בין שני אנשים
לא בטוחה שהבנתי מה הבדל |מובך||מובך||מובך||מובך||מובך||מובך|
אם נניח היית אומרת שהוויכוח עם חבר/משפחה שלא נמצאים בפורום הייתי מצדדת בך כי אני יודעת שהאנשים האלה לא יגלשו פה בחיים אבל כששני אנשים גולשים בפורום ויש בניהם וויכוח אין מצב שאני אוכל לצדד במישהו אחד כי אני מפחדת שהאחר ייעלב.

lemon lyman

Well-known member
נכנעתי ולכן אספר לך שאני בצד שלך :-D אני ממש לא אחזיק מעמד בעינויים :-D
חחחחח
לא היה מפריע לי אם זה היה מפריע לך
כי זה באמת מעניין אותי
כיאלו עם רעות היא שונאת כל מה שהוא עשה אז שהיא שונאת אותו בגלל מילה זה מרגיז
אבל אם נגיד רק זה היה מפריע לה אז זה לא היה מפריע לי
וגם זה לא באמת מפריע לי זה יותר הפתיע אותי

אם נניח היית אומרת שהוויכוח עם חבר/משפחה שלא נמצאים בפורום הייתי מצדדת בך כי אני יודעת שהאנשים האלה לא יגלשו פה בחיים אבל כששני אנשים גולשים בפורום ויש בניהם וויכוח אין מצב שאני אוכל לצדד במישהו אחד כי אני מפחדת שהאחר ייעלב.
היי תודה על תשובה
כי עכשיו לגמרי הבנתי אותך ( פשוט חשבתי שגם מחוץ לפורום את מכירה את שני אנשים)
אני מבינה מה שאת אומרת גם אני ארגיש לא בנוח לצדד במישהו בפורום

didalf

Well-known member
אני מבינה מה שאת אומרת גם אני ארגיש לא בנוח לצדד במישהו בפורום
אלא אם זאת אני ואז תהיו בצד שלי תמיד.

Aranel Nenharma

Well-known member
יש הודעות שאני לא רואה

LeAnnDylan

Well-known member
|ענבים|שם/כינוי: GIFHEDA
|ענבים|גיל ב 1994: בתאריך הזה ב-94 הייתי עדין בת 7.
|ענבים|ערפד מועדף: אין לי אבל בשביל לונה אני אבחר בספייק.

|אבטיח|סדרות החודש:
Hijack - סיימתי אותה (אם כי יש מצב שסיימתי אותה החודש) ודי נהניתי ממנה אפילו שהטריילר שלה לא משך אותי.
City on Fire - זה היה איפשהו בתחילת חודש יולי כשלא היה לי מה לראות והתפשרתי על סדרות עזובות של אפל. זה דווקא היה לא רע.
The Crowded Room - נראה לי שהסתיימה ביולי. אהבתי מאוד.
And Just Like That - ראיתי איזה שני פרקים שלה. לא מוצלח כמו העונה הראשונה אבל עדין מהנה.
The Lincoln Lawyer - נכנסתי לנטפליקס וזה קפץ ישר וראיתי את נב קמפבל ורג'ינה בטריילר וזה היה מספיק טוב בשבילי. סדרה לא רעה בכלל.
The Night Agent - נתתי לנטפליקס להמליץ לי על מה שהוא חושב שאני אוהב. הוא לא הכי קלע. זה סביר מינוס.
The Diplomat - עוד המלצה של נטפליקס בשבילי. בקושי רב צלחתי את הפרק הראשון והחלטתי שזה לא בשבילי.
Shrinking - צפייה חוזרת שלי כי הייתי אצל בת דודה שלי והיא לא ראתה והיה חשוב לי שהם יראו כי בעלה הוא פסיכולוג וחשבתי שזה ישעשע אותו, והיא רוב הזמן מזכירה לי את ליז אז חשבתי שזה ישעשע אותה. זה הצליח לי כי הם ממש אהבו את זה!
Foundation - נכנעתי להמלצה של אפל, ראיתי רק פרק אחד אבל לא היה נראה לי מענין במיוחד. לא יודעת אם אמשיך.
Servant - עוד אחת מההמלצות של אפל. הפעם הם ממש קלעו!
Ted Lasso - עוד סדרה שכפיתי על בת דודה שלי ובעלה לראות. כמובן שהם אהבו כי איך אפשר שלא להתאהב בטד ורבקה?|מאוהב|
White Lotus - רציתי לראות כבר הרבה זמן בגלל אוברי פלזה. אבל שכחו לספר לי שהיא לא מופיעה בכלל בעונה הראשונה|שפם|
The 100 - דיברנו על כל מיני סדרות ובעלה של דת דודה שלי אמר באיזה הקשר שאני לא זוכרת "ראיתי פעם סדרה על נערים שנשלחו לכדו"א" לא נתתי לו אפילו לסיים את המפשט, כמובן שכבר באותו הערב ישבנו לצפייה משותפת של המאה עם כל המשפחה שלה (סיפורים מהצפייה בסיפור החודש)
|תות|סרטי החודש:
The Beanie Bubble - ראיתי כי שיב|לב| למרות שעל פניו לא משהו שהייתי טורחת לנסות בכלל אם לא היא, אבל היה די מענין.
Begin Again -זה היה רשום לי בפתקים אבל הייתי צריכה ללכת לגגל את זה כדי לזכור מה זה השיט הזה. זה היה באחד הערבים הראשונים שהייתי אצל בת דודה שלי ונתתי לה לבחור מה לראות. זו הייתה הפעם האחרונה שהיא בחרה משהו|שפם|
|אבטיח|שירי החודש:
thumbnail_IMG_2804.png
כששמעתי לבד אז בעיקר ליאן, אבל כשהייתי אצל בת דודה שלי ברכב שלה (והיו לנו נסיעות ארוכות) שמענו הרבה שלמה ארצי, אריק איינשטיין, בועז שרעבי וגידי גוב. היה מצחיק לשמוע את בעלה האמריקאי מנסה לשיר בועז שרעבי (שמסתבר שזה הזמר הישראלי האהוב עליו).
|תות|ספר החודש: אני עדין בעונה הראשונה של יורשים. הגעתי לפרק 5. לא היו הרבה שינויים משמעותיים. וגם בת דודה שלי נתנה לי איזה ספר בשם רילוקיישן לקרוא. סיימתי אותו באיזה יומיים.
|אבטיח|דמויות החודש: לקסה, אוקטביה, לינקולן, קלארק (המאה) טד, רבקה, רוי (טד לאסו) ליז, פול (שרינקינג)
|תות|שחקני החודש: אלישיה דבנם-קרי, שרה סנוק, האנה וודינגהאם, הריסון פורד, טום הולנד.
|אבטיח|קראש החודש: רציתי לשמור אותה לחודש אוגוסט אבל לא נורא

|תות|ציטוט חודשי: ציטוט שצריך הקשר אז מיני סיפור- לבת דודה שלי יש קטע שהיא אוהבת לשבת ולא לעשות כלום ולשגע את בעלה שיביא לה ויעשה לה. יום אחד ישבנו בחוץ וחיכינו לדוב שיבוא (ובחיכינו אני מתכוונת אליי. אני חיכיתי. רציתי דוב!) ובת דודה שלי הפדלעה לא זזה כדי לעשות כלום אז כשבעלה סוף סוף התיישב לרגע אני עושה לו כזה "do you know what is פדלעה" והוא כזה "פדלה.. hmm, no, i don't know that one" אז אני כזה "אישתך היא פדלעה. כל היום היא מתפלדעת" ואז הוא צוחק כזה על ההבדל בין פדלעה ומתפדלעת וניסיתי להסביר לו שאחד זה noun והשני זה verb ואז הוא חושב רגע ואומר "אני פדלאתי" ואני כזה ??? ואז הוא עונה בהתלהבות "I padlati - past tense" :-D:-D
|אבטיח|סיבה למסיבה:
|בלון|יש לדבר המושלם הזה יומולדת|לב|
thumbnail_IMG_0837.jpg
|*|הסדרה החדשה של אלישיה דבנם-קרי עלתה לפריים וידאו.
|*|פוטבול חזר והסיהוקס כבר הספיקו לנצח את משחק הפרי-סיזן הראשון שלהם!
|תות|למה אתם מצפים בחודש אוגוסט: לג'רזי throwback של בובי וואגנר שהזמנתי כדי שאוכל להתחיל to REPRESENT בשכונה!
|תות|סיפור החודש: עדימון מדלגת על שאלות אבל הבטחתי סיפורי חוויות צפייה מהמאה אז הנה. קודם כל צריך לציין את הנפשות הפועלות שזה בת דודה שלי, בעלה, שתי הבנות שלהם, בעלה של הבת הבכורה והחבר של הבת הצעירה. כולנו חוץ מבת דודה שלי ראינו לפחות חלק מהסדרה אז כמובן שלא הפסקנו לזרוק כל מיני הערות ספוילריות לאוויר רק כדי לעצבן את בת דודה שלי (כן אני יודעת שמקומנו בגיהנום. וואטאבר. נשמור לפדלעה חלקה)
[ספוילרים למאה עד לעונה 2 כולל] אניווי התחלנו לראות ואז החבר של הבת הצעירה אומר "וואו אני זוכר שצפיתי בזה פעם והיה לי קראש מטורף על קלארק" ואז כמובן שבת הזוג שלו קפצה "מה, היא הטעם שלך??" (הלו גברת, את ראית את הבובז שלה? ברור שהיא הטעם שלו!!) ואז בעלה של בת דודה שלי נדחף לשיחה ואמר שלדעתו הכי יפה שם זו רייבן (היינו רק בפרק השלישי של העונה הראשונה אז) אני אמרתי שאוקטביה הכי יפה ובת דודה שלי הסכימה איתי. ואז כשלינקולן והקוביות שלו הגיעו בת דודה שלי לא הפסיקה לחפצן אותו ולתהות בקול למה הוא לא בא להרים גם אותה (כי גם היא בקושי הולכת:-D) כשהגענו לפרק הזה שאוקטביה ובלאמי רבים והוא אומר לה שהחיים שלו הסתיימו ביום שהיא נולדה כמובן שצעקתי על הטלוויזיה ASSHOLE!!:-[ ואז בעלה של בת דודה שלי כזה "טו בי פייר, גם היא אמרה לו דברים לא נחמדים" ואני כזה "כן אבל אנחנו אוהבים את אוקטביה ושונאים את בלאמי!|שפם|" והוא כזה "אהה אוקיי אז בסדר - ASSHOLE!!" :-D
כשהגענו לפרק עם הטיל שקלארק ולקסה ידעו עליו ולא אמרו לאף אחד עצרתי להם את הפרק כי זכרתי את השאלה של לונה על מה אתם הייתם עושים ושאלתי אותם מה הם היו עושים (כי היה זכור לי שאף אחד מכם לא הסכים איתי וחשבתם שהיה צריך להזהיר אותם) בעיקר ענין אותי מה חושב בעלה של בת דודה שלי שוחר השלום ומפייס הבריות הזה. אבל הם כולם הסכימו איתי שלא היה צריך להגיד כלום. אחח משפחה מושלמת יש לי:-D
אגב אחרי כמה פרקים עם לקסה (כשכולי מתפנגרילת עליה כצפוי) בת דודה שלי עושה לי כזה "הדבר היחיד שלא אהבתי" [עצרתי נשימה והתחלתי להריץ בראש את כל הדרכים שאני הולכת להרוג אותה בהן, הראשונה היא מוות ע"י אש ו-1000 חתכים] ואז היא המשיכה את המשפט "זה כשאין לה את האיפור של העיניים. היא כל כך יפה איתו!" פיו נשמתי לרווחה. חזל"ש על הרצח. בת דודה שלי אוהבת רקונים. היא אחת משלנו|לב|

🧚‍♂️שיער ארוך או קצר (לבנים ולבנות)? ארוך לבנות, קצר לבנים. ללא יוצאים מן הכלל.
⭐מה הדבר הכי טוב בלהשתייך למין שלכם? שאפשר כל שבועיים לטעון שאני במחזור או לפני מחזור או אחרי מחזור כדי לתרץ כל התנהגות לא הולמת שלי או כדי להתחמק מדברים שאני לא רוצה לעשות.
☂️מה הדבר הכי טוב בלהשתייך למין השני? שאין להם מחזור.
🧣כמה תמונות יש לכם בטלפון?
thumbnail_IMG_2961.jpg
🗽מה הדבר הראשון שאתם עושים כשאתם חוזרים הביתה? חולצת נעליים.
🐍איזה סדרה הייתה צריכה להסתיים אחרי העונה הראשונה? Big Little Lies (אבל בתאכלס אני גם קצת שמחה שהייתה עוד עונה אחרת לנצח הייתי תוהה what if)
👗לאיזה סדרה יש עונת סיום הכי טובה? המאה. דההה 🦝
🪞איזה שורה משיר הייתם הופכים לכישוף ומה זה היה עושה? אני חושבת שאת קצת מגזימה.
🪙אם אני אכין לכם צמיד חברות מה תרצו שיהיה כתוב עליו? GIFHEDA ושיהיה בצבעים של רקון. תודה.
🌃מה הדבר הכי טוב באוגוסט? (כן אני יודעת שחם למות תנסו למצוא משהו חיובי)? תחילת עונה של ה-NFL 🥳

|מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לפסטה שתרצו לחלוק עם הכיתה:
כשאני ולונה אליהויות |אליהו||אליהו|
thumbnail_IMG_2957.jpg

נדירליאל

Active member
|אבטיח|סדרות החודש:
Hijack - סיימתי אותה (אם כי יש מצב שסיימתי אותה החודש) ודי נהניתי ממנה אפילו שהטריילר שלה לא משך אותי.
City on Fire - זה היה איפשהו בתחילת חודש יולי כשלא היה לי מה לראות והתפשרתי על סדרות עזובות של אפל. זה דווקא היה לא רע.
And Just Like That - ראיתי איזה שני פרקים שלה. לא מוצלח כמו העונה הראשונה אבל עדין מהנה.
The Lincoln Lawyer - נכנסתי לנטפליקס וזה קפץ ישר וראיתי את נב קמפבל ורג'ינה בטריילר וזה היה מספיק טוב בשבילי. סדרה לא רעה בכלל.
The Night Agent - נתתי לנטפליקס להמליץ לי על מה שהוא חושב שאני אוהב. הוא לא הכי קלע. זה סביר מינוס.
The Diplomat - עוד המלצה של נטפליקס בשבילי. בקושי רב צלחתי את הפרק הראשון והחלטתי שזה לא בשבילי.
Shrinking - צפייה חוזרת שלי כי הייתי אצל בת דודה שלי והיא לא ראתה והיה חשוב לי שהם יראו כי בעלה הוא פסיכולוג וחשבתי שזה ישעשע אותו, והיא רוב הזמן מזכירה לי את ליז אז חשבתי שזה ישעשע אותה. זה הצליח לי כי הם ממש אהבו את זה!
Foundation - נכנעתי להמלצה של אפל, ראיתי רק פרק אחד אבל לא היה נראה לי מענין במיוחד. לא יודעת אם אמשיך.
Ted Lasso - עוד סדרה שכפיתי על בת דודה שלי ובעלה לראות. כמובן שהם אהבו כי איך אפשר שלא להתאהב בטד ורבקה?|מאוהב|
White Lotus - רציתי לראות כבר הרבה זמן בגלל אוברי פלזה. אבל שכחו לספר לי שהיא לא מופיעה בכלל בעונה הראשונה|שפם|
The 100 - דיברנו על כל מיני סדרות ובעלה של דת דודה שלי אמר באיזה הקשר שאני לא זוכרת "ראיתי פעם סדרה על נערים שנשלחו לכדו"א" לא נתתי לו אפילו לסיים את המפשט, כמובן שכבר באותו הערב ישבנו לצפייה משותפת של המאה עם כל המשפחה שלה (סיפורים מהצפייה בסיפור החודש)
וואווו, איזה הספק. אפילו אחת מהסדרות שצפית לא ראיתי או שמעתי עליה.
|תות|סיפור החודש: עדימון מדלגת על שאלות אבל הבטחתי סיפורי חוויות צפייה מהמאה אז הנה. קודם כל צריך לציין את הנפשות הפועלות שזה בת דודה שלי, בעלה, שתי הבנות שלהם, בעלה של הבת הבכורה והחבר של הבת הצעירה. כולנו חוץ מבת דודה שלי ראינו לפחות חלק מהסדרה אז כמובן שלא הפסקנו לזרוק כל מיני הערות ספוילריות לאוויר רק כדי לעצבן את בת דודה שלי (כן אני יודעת שמקומנו בגיהנום. וואטאבר. נשמור לפדלעה חלקה)
[ספוילרים למאה עד לעונה 2 כולל] אניווי התחלנו לראות ואז החבר של הבת הצעירה אומר "וואו אני זוכר שצפיתי בזה פעם והיה לי קראש מטורף על קלארק" ואז כמובן שבת הזוג שלו קפצה "מה, היא הטעם שלך??" (הלו גברת, את ראית את הבובז שלה? ברור שהיא הטעם שלו!!) ואז בעלה של בת דודה שלי נדחף לשיחה ואמר שלדעתו הכי יפה שם זו רייבן (היינו רק בפרק השלישי של העונה הראשונה אז) אני אמרתי שאוקטביה הכי יפה ובת דודה שלי הסכימה איתי. ואז כשלינקולן והקוביות שלו הגיעו בת דודה שלי לא הפסיקה לחפצן אותו ולתהות בקול למה הוא לא בא להרים גם אותה (כי גם היא בקושי הולכת:-D) כשהגענו לפרק הזה שאוקטביה ובלאמי רבים והוא אומר לה שהחיים שלו הסתיימו ביום שהיא נולדה כמובן שצעקתי על הטלוויזיה ASSHOLE!!:-[ ואז בעלה של בת דודה שלי כזה "טו בי פייר, גם היא אמרה לו דברים לא נחמדים" ואני כזה "כן אבל אנחנו אוהבים את אוקטביה ושונאים את בלאמי!|שפם|" והוא כזה "אהה אוקיי אז בסדר - ASSHOLE!!" :-D
כשהגענו לפרק עם הטיל שקלארק ולקסה ידעו עליו ולא אמרו לאף אחד עצרתי להם את הפרק כי זכרתי את השאלה של לונה על מה אתם הייתם עושים ושאלתי אותם מה הם היו עושים (כי היה זכור לי שאף אחד מכם לא הסכים איתי וחשבתם שהיה צריך להזהיר אותם) בעיקר ענין אותי מה חושב בעלה של בת דודה שלי שוחר השלום ומפייס הבריות הזה. אבל הם כולם הסכימו איתי שלא היה צריך להגיד כלום. אחח משפחה מושלמת יש לי:-D
אגב אחרי כמה פרקים עם לקסה (כשכולי מתפנגרילת עליה כצפוי) בת דודה שלי עושה לי כזה "הדבר היחיד שלא אהבתי" [עצרתי נשימה והתחלתי להריץ בראש את כל הדרכים שאני הולכת להרוג אותה בהן, הראשונה היא מוות ע"י אש ו-1000 חתכים] ואז היא המשיכה את המשפט "זה כשאין לה את האיפור של העיניים. היא כל כך יפה איתו!" פיו נשמתי לרווחה. חזל"ש על הרצח. בת דודה שלי אוהבת רקונים. היא אחת משלנו|לב|
לא הבנתי מדוע חלק מהסיפור מופיע כ"ספוילר". מיותר לציין שבכלל לא הבנתי מהו הסיפור שאת לא מספיילרת.
השלישי

didalf

Well-known member
מי זאת חזרה אלינו??????????|מאוהב|

זה הצליח לי כי הם ממש אהבו את זה!
כל הכבוד!

יאייייייייייייי|מאוהב|

Begin Again -זה היה רשום לי בפתקים אבל הייתי צריכה ללכת לגגל את זה כדי לזכור מה זה השיט הזה. זה היה באחד הערבים הראשונים שהייתי אצל בת דודה שלי ונתתי לה לבחור מה לראות. זו הייתה הפעם האחרונה שהיא בחרה משהו|שפם|
אה זה סרט לרגע חשבתי שכבר הגענו לשירים ובחרת שיר של טיילור.

היה מצחיק לשמוע את בעלה האמריקאי מנסה לשיר בועז שרעבי (שמסתבר שזה הזמר הישראלי האהוב עליו).

|אבטיח|דמויות החודש: לקסה, אוקטביה, לינקולן, קלארק (המאה)
|תות|שחקני החודש: אלישיה דבנם-קרי,
יאיי חזרה לימי המאה|לב| (שוב:-D)

|תות|ציטוט חודשי: ציטוט שצריך הקשר אז מיני סיפור- לבת דודה שלי יש קטע שהיא אוהבת לשבת ולא לעשות כלום ולשגע את בעלה שיביא לה ויעשה לה. יום אחד ישבנו בחוץ וחיכינו לדוב שיבוא (ובחיכינו אני מתכוונת אליי. אני חיכיתי. רציתי דוב!) ובת דודה שלי הפדלעה לא זזה כדי לעשות כלום אז כשבעלה סוף סוף התיישב לרגע אני עושה לו כזה "do you know what is פדלעה" והוא כזה "פדלה.. hmm, no, i don't know that one" אז אני כזה "אישתך היא פדלעה. כל היום היא מתפלדעת" ואז הוא צוחק כזה על ההבדל בין פדלעה ומתפדלעת וניסיתי להסביר לו שאחד זה noun והשני זה verb ואז הוא חושב רגע ואומר "אני פדלאתי" ואני כזה ??? ואז הוא עונה בהתלהבות "I padlati - past tense" :-D:-D\\
בסוף הגיע הדובי נכון?
|אבטיח|סיבה למסיבה:
thumbnail_IMG_0837.jpg
מזל טוב!!
והיא טובה?
יוהווו

|תות|סיפור החודש: עדימון מדלגת על שאלות
אוי פספסתי את השאלה של הסיפור? סליחה:-0

אז כמובן שלא הפסקנו לזרוק כל מיני הערות ספוילריות לאוויר רק כדי לעצבן את בת דודה שלי (כן אני יודעת שמקומנו בגיהנום. וואטאבר. נשמור לפדלעה חלקה)

הלו גברת, את ראית את הבובז שלה? ברור שהיא הטעם שלו!!)

ואז כשלינקולן והקוביות שלו הגיעו בת דודה שלי לא הפסיקה לחפצן אותו ולתהות בקול למה הוא לא בא להרים גם אותה (כי גם היא בקושי הולכת:-D)

כמובן שצעקתי על הטלוויזיה ASSHOLE!!:-[ ואז בעלה של בת דודה שלי כזה "טו בי פייר, גם היא אמרה לו דברים לא נחמדים" ואני כזה "כן אבל אנחנו אוהבים את אוקטביה ושונאים את בלאמי!|שפם|" והוא כזה "אהה אוקיי אז בסדר - ASSHOLE!!" :-D
אויש מה את מקלקלת את כולם.

אבל הם כולם הסכימו איתי שלא היה צריך להגיד כלום. אחח משפחה מושלמת יש לי:-D

בת דודה שלי עושה לי כזה "הדבר היחיד שלא אהבתי" [עצרתי נשימה והתחלתי להריץ בראש את כל הדרכים שאני הולכת להרוג אותה בהן, הראשונה היא מוות ע"י אש ו-1000 חתכים]
ואז היא המשיכה את המשפט "זה כשאין לה את האיפור של העיניים. היא כל כך יפה איתו!" פיו נשמתי לרווחה. חזל"ש על הרצח. בת דודה שלי אוהבת רקונים. היא אחת משלנו|לב|
יאיי לרקונים:-D

אבל היא גם ממש יפה בלי|מאוהב|

ידעתי:-D
⭐מה הדבר הכי טוב בלהשתייך למין שלכם? שאפשר כל שבועיים לטעון שאני במחזור או לפני מחזור או אחרי מחזור כדי לתרץ כל התנהגות לא הולמת שלי או כדי להתחמק מדברים שאני לא רוצה לעשות.
נכון|שפם|
🧣כמה תמונות יש לכם בטלפון?
thumbnail_IMG_2961.jpg
הולי שיט:-0

🐍איזה סדרה הייתה צריכה להסתיים אחרי העונה הראשונה? Big Little Lies
|כן|

מההה בתור אחת שיודעת מלא מילים לשירים זה צריך להיות לך קל!

🪙אם אני אכין לכם צמיד חברות מה תרצו שיהיה כתוב עליו? GIFHEDA ושיהיה בצבעים של רקון. תודה.
יאסססס!
אם יום אחד אני אבוא לארה"ב או שתבואי לפה אני אכין לך באמת|מאוהב|

thumbnail_IMG_2957.jpg

Lhuna3

Well-known member
או שלום! שמחים שנזכרת בנו.
:love:

תודה! |חיבוק|

|אבטיח|סדרות החודש:
איזה הספק!! :-0:-0:-0
כששמעתי לבד אז בעיקר ליאן, אבל כשהייתי אצל בת דודה שלי ברכב שלה (והיו לנו נסיעות ארוכות) שמענו הרבה שלמה ארצי, אריק איינשטיין, בועז שרעבי וגידי גוב. היה מצחיק לשמוע את בעלה האמריקאי מנסה לשיר בועז שרעבי (שמסתבר שזה הזמר הישראלי האהוב עליו).
|כן| יפה!
זה לא מונע לבחור בה שוב.
|תות|ציטוט חודשי: ציטוט שצריך הקשר אז מיני סיפור- לבת דודה שלי יש קטע שהיא אוהבת לשבת ולא לעשות כלום ולשגע את בעלה שיביא לה ויעשה לה. יום אחד ישבנו בחוץ וחיכינו לדוב שיבוא (ובחיכינו אני מתכוונת אליי. אני חיכיתי. רציתי דוב!) ובת דודה שלי הפדלעה לא זזה כדי לעשות כלום אז כשבעלה סוף סוף התיישב לרגע אני עושה לו כזה "do you know what is פדלעה" והוא כזה "פדלה.. hmm, no, i don't know that one" אז אני כזה "אישתך היא פדלעה. כל היום היא מתפלדעת" ואז הוא צוחק כזה על ההבדל בין פדלעה ומתפדלעת וניסיתי להסביר לו שאחד זה noun והשני זה verb ואז הוא חושב רגע ואומר "אני פדלאתי" ואני כזה ??? ואז הוא עונה בהתלהבות "I padlati - past tense" :-D:-D
האמת מרשים שמישהו שלא יודע עברית הצליח לעשות הטיה כזאת. עם הבניינים בעברית זה נראה לי לא טריוויאלי למי שזו לא שפת אם.
|אבטיח|סיבה למסיבה:
צפה בקובץ המצורף 86505
שיהיה לה מזל טוב!
|תות|למה אתם מצפים בחודש אוגוסט: לג'רזי throwback של בובי וואגנר שהזמנתי כדי שאוכל להתחיל to REPRESENT בשכונה!
לקח לי זמן לזכור שאמריקאים קוראים לחולצה "ג'רזי" (תמיד מוזר לי) בשביל להבין את התחביר של המשפט הזה.
מקווה שלא ספוילרים חמורים!
ועוד טוענים פה שאני פסיכופטית |שפם|
בטוחה שיש יוצאים מהכלל!
תכלס.
האמת שגם אני, אבל לא החשבתי את זה.
זה לא כזה קשה, הנה מהשיר הראשון שבחרת:
Some people say a man is made outta mud
הופך בנאדם שמעצבן אותך לאיש בוץ.

צפה בקובץ המצורף 86507
:-D:-D:-D
זה באמת מוזר! |פטיש|
[ובהתחלה חשבתי שכתבת שאנחנו אלוהויות]

It's Always Sunny

Well-known member
לא אוהבת בכלל סדרות עם ערפדים?

מעניין לקרוא את זה, כי אני זוכרת שהרבה ביקורות קטלו את הסדרה. אני יודעת שעל טעם וריח אבל זה תמיד מעניין אותי לראות דעות מנוגדות לקונצנזוס.

רג'ינה מ-OUAT?

האם התחלת לראות את הלוטוס הלבן?

הסיפור בטח יהיה טוב :-] ראיתם פרק אחד או יותר? קראתי את סיפור החודש שלי והבנתי שראיתם יותר מפרק אחד :-D משום מה הייתי בטוחה שראיתם את הסדרה ביחד רק יום אחד.

מה לא אהבת בסרט?

הקשבת הרבה לליאן, סתם צירוף מקרים או לכבוד יום ההולדת שלה? :-P:

:-D מי הזמר הישראלי האהוב על בת דודה שלך? ושלך?

|תות|ספר החודש: אני עדין בעונה הראשונה של יורשים. הגעתי לפרק 5. לא היו הרבה שינויים משמעותיים. וגם בת דודה שלי נתנה לי איזה ספר בשם רילוקיישן לקרוא. סיימתי אותו באיזה יומיים.
הספר שהיא נתנה לך היה מעניין?

מה הכוונה בלשמור אותה לאוגוסט? יש משהו מיוחד בחודש הזה שקשור אל לקסה?

|אבטיח|סיבה למסיבה:
צפה בקובץ המצורף 86505
הרבה בשורות טובות :-]

אני מתעצלת לפרק את הציטוט אבל מתוך שלוש הדוגמאות שנתת, שתיים ממש הצחיקו אותי.

שאלה קשורה לא קשורה, איזה סוג נעליים את נועלת בתקופה הזו? נעליים סגורות או סנדלים?

🐍איזה סדרה הייתה צריכה להסתיים אחרי העונה הראשונה? Big Little Lies (אבל בתאכלס אני גם קצת שמחה שהייתה עוד עונה אחרת לנצח הייתי תוהה what if)
מובן לחלוטין, הדבר הטוב זה שאם עושים צפייה חוזרת אפשר לסיים עם העונה הראשונה ולא לצפות בשנייה. צפית בסדרה צפייה חוזרת?

👗לאיזה סדרה יש עונת סיום הכי טובה? המאה. דההה 🦝

מאיזה שיר זה :-P:

יאסססס!
אם יום אחד אני אבוא לארה"ב או שתבואי לפה אני אכין לך באמת|מאוהב|
טוב, אז ישר חשבתי על עדי|חזיר| כשקראתי את התשובה שלך כי את בין הבודדים שאשכרה ענו על השאלה :-D (אני חושבת שהשנייה היא יעל אבל אני לא בטוחה ואין לי כוח לחפש |פנים|)

🌃מה הדבר הכי טוב באוגוסט? (כן אני יודעת שחם למות תנסו למצוא משהו חיובי)? תחילת עונה של ה-NFL 🥳
יאיי!!

צפה בקובץ המצורף 86507

אה זה סרט לרגע חשבתי שכבר הגענו לשירים ובחרת שיר של טיילור.
:-D:-D:-D:-D

יאיי לרקונים:-D

אבל היא גם ממש יפה בלי|מאוהב|
נכון |מאוהב|

לא הבנתי מדוע חלק מהסיפור מופיע כ"ספוילר". מיותר לציין שבכלל לא הבנתי מהו הסיפור שאת לא מספיילרת.
כי חלק מהסיפור זה ספוילרים לסדרה שהם צפו בה.

עכשיו אני סקרנית לדעת מה הדבר הראשון ומה הדבר השני שאתה עושה כשאתה מגיע הביתה.

או שלום! שמחים שנזכרת בנו.

האמת מרשים שמישהו שלא יודע עברית הצליח לעשות הטיה כזאת. עם הבניינים בעברית זה נראה לי לא טריוויאלי למי שזו לא שפת אם.
נכון, צודקת.

לקח לי זמן לזכור שאמריקאים קוראים לחולצה "ג'רזי" (תמיד מוזר לי) בשביל להבין את התחביר של המשפט הזה.
שוב צודקת, זה אפילו לא עלה לי בראש כשקראתי את זה, מבחינת הראש שלי זה פשוט היה כתוב שם חולצה וזהו :-D

מקווה שלא ספוילרים חמורים!
ועוד טוענים פה שאני פסיכופטית |שפם|
באיזה קטע? 8-*

בטוחה שיש יוצאים מהכלל!
מחזקת אותך.

זה לא כזה קשה, הנה מהשיר הראשון שבחרת:
Some people say a man is made outta mud
הופך בנאדם שמעצבן אותך לאיש בוץ.

זה באמת מוזר! |פטיש|
[ובהתחלה חשבתי שכתבת שאנחנו אלוהויות]