מ-א' ועד ת'

Hila87

New member
../images/Emo58.gif עונה 2

סינדי.. מהניצולים בחלק השני של האי..

יש לי קאזה-טיים-מאשין!

ראיתי כבר עד עונה 7, עכשיו אני מוריד עד עונה 10. רוצים עידכונים חמים?! אהרון ושאנון מתחתנים ויש להם כבר שני ילדים, הבכור דומה שתי טיפות מים לאית'ן רום. הם בונים בית קבע ליד הסלע השחור וכמעט ולא יוצרים קשר עם שאר הדמויות לאחר ששאנון חלתה במחלה מוזרה שהפכה את העור שלה לאדום. ג'ק הופך לעבדו של השטן, הוא לובש רק שחורים ומסתובב באי עם סכין וחורט על עצים סמלים אפלים. גם קייט היתה בלקרית למשך תקופה בעונה הרביעית אבל זה עבר לה אחרי שנפל לה אגוז קוקוס על הראש. במהלך העונה החמישית מגיעים ניצולים חדשים לאי, 20 חיילים בצבא הסיני שהצוללת שלהם הגיעה לאי בטעות. אחד מהם מתגלה כחפרפרת סמוייה, אבל וינסנט טורף אותו. השחקן שמשחק את מייקל עוזב את הסדרה במהלך בסיום העונה השלישית, סעיד שורף אותו למוות בטעות. אבל זה בסדר, הוא חוזר בעונה השישית בתור אחיו התאום של מייקל שהופרד ממנו בילדות ומאז מסתובב בעולם למצוא אותו. (זה קורה בכל הטלנובלות הכי טובות). סוייר ודניאל מנהלים רומן סוער, הוא בוגד בה מידי פעם עם קייט. היא בוגדת בו עם וולט (זה בסדר, הוא כבר לא ילד). בעונות המתקדמות ג'ין כבר לומד אנגלית. הוא כל כך מוצלח בזה שהוא נהיה בסוף המורה לאנגלית בבית הספר שעל האי (חייביתם בית ספר כי כבר יש על האי הרבה ילדים אם לא הבנתם שבעונות הבאות ההורמונים משתוללים...) בפלשבקים אנחלנו מגלים את הדברים הבאים: ג'ק היה מכור בתור ילד למיץ גזר. האיש שקייט רצחה הוא נשיא ארה"ב ג'י. אפ. קנדי. והנכות של לוק - הוא בכלל לא נכה, הוא סתם עצלן שנמאס לו ללכת אז הוא יושב כל הזמן!
זהו, אין לי עוד רעיונות לשטויות...

למעלה