מתי באים לכם הרעיונות?

Pomo girl

New member
../images/Emo54.gifמתי באים לכם הרעיונות?../images/Emo54.gif

שירשור בנושא חדש...מתי או איך באים לכם הרעיונות?! אפשר כמה דוגמאות, בלי ניצולים, ו...ממ...זה יכול לעזור לכמה אנשים מסויימים...תודע...
לדוגמא: לי אישיט, באים הרעיונות:
בדרך כלל בלילה...1...12...מצהו כזה...
כשאני רוקדת, או שומעת מוזיקה...
ברגעים הכי לא צפויים...
לפעמים אני משלבת כדבר נסתר דברים שקרו לי... מקווה שעזרתי!

טופיק נחמד../images/Emo13.gif

לי יש מוזות בעיקר בלילה....או אחרי סרט...או אחרי איזו שיחה עם מישהו.. אבל בעיקר בלילה..

נחמד ביותר

מתי שאני משועם ושאני חושב הרבה אז בסוף שאני מתייאש זה מגיע

Lizz

New member
לאחרונה כמעט ולא..

אני תקועה קצת... מאוד עצוב. פעם? מספיק היה משפט, או אפילו מילה, בשביל להדליק רעיונות. שיר, או רעיון, או תכנית טלוויזיה או קונספט או שיחת טלפון עם ידידה. אם הייתי מאוד שמחה או מאוד עצובה. בד"כ הפיקים הכי טובים שלי קורים אם מצאתי משפט ראשון טוב. הכול מתגלגל באופן טבעי אחר כך. אם לא, זה קצת יותר איטי.

visbond

New member
טופיק נחמד ../images/Emo107.gif

לי באים רעיונות בעיקר אחרי שעורים משעממים שאני חולם בהקיץ ורעיונות עפים במוח מאוחר בלילה אחרי שאני קורא פיק אחרי סרט ספר שיחה מעמיקה עם חבר ובמקרים מוזרים שאני לא מצליך לחשוב אל אחד ברגע זה

Lotus floweR

New member
זה קל.....

כשאמא שלי מכריחה אותי לשבת איתה. זה לא כאילו אני מפתחת שיחה או משו...אז אני יושבת ועולים לי רעיונות. או בנסיעות. אין כלום לעשות אז או שאני שרה או שאני חושבת על פיקים.

Sandrin

New member
../images/Emo142.gif טופיק נחמד ../images/Emo142.gif

רעיונות לפיקים? כשאני קוראת, ומסתקרנת בשאלות של "איך היה להיות הדמות הזאת" או "מה היה קורה אם", או כשאני קוראת פיקים של אחרים... רעיונות בכלל? כשאני קוראת משפט שמעורר לי את ההשראה, שומעת שיר עם מוזיקה מעלת רעיונות, או מתקלחת.

אר... ../images/Emo57.gif

אצלי זה אחרי שאני רואה סרט ממש טוב (מולאן רוז´) קוראת ספר ממש ממש טוב (בשורות טובות, אבל זה מביא לי בעיקר השראה ולא ממש רעיונות) או שומעת שיר ממש יפה (אווריוור של מישל בראנץ´ עוזר, גם הללויה של רופוס ווינרייט לפעמים... תלוי במשפטים ובכיוון של הפיק). או כשאני רואה פרק ממש טוב בסדרה (אינויאשה למשל). או לפני השינה או כשאני מתקלחת....

Gloria_Nathan

New member
מתי לא?

רעיונות כללים לפיקים בד"כ עולים לי בזמן או אחרי שאני צופה בפרק של סדרה מסוימת (אני כותבת רק לסדרות...). אז זה תקוע לי במוח לכמה שעות, זה בד"כ חוזר בשיערוים משעממים, או כשאני במחשב אחרי שנכנסתי לכל הפורומים וכו´(כלומר- שיש לי לידי מכשיר כתיבה-אמיתי או וירטואלי- ואני משועממת). אז אני יושבת וכותבת, בד"כ אני שומרת מה שכתבתי ואחרי זה חוזרת לזה אחרי ששוב ראיתי את הפרק שבעקבותיו כתבתי. ולפעמים, רעיונות סתם באים לי, אני בדרך חזרה הביתה באוטובוס, או שאני שומעת שיר, או שאני מכינה אוכל או מה לא ואני פשוט מתחילה לחשוב על הסדרה ו/או הדמות/יות שאני כרגע אובססיביות כלפיהם ובכל שניה עולים לי רעיונות לפאנפיקים שעל רובם אני בכלל לא חושבת, יש כאלה שאני מתחילה לפתח ואז חזרנו למה שתארתי למעלה...

למעלה