שלב ההצבעות בתחרות מתחיל

Purple Mushroom

New member
הייתי שואב אנשים שפוגעים בי

הייתי גם שואב את התכונות השליליות שלי, שבתובנות ועם אנשים טובים סביבי, הצלחתי להבחין בהם. שואב את התכונה שבי, שבה אני משחק את הקורבן, ואת זה שהכל מגיע לי בלי עבודה קשה. יש מישהו ספציפי אחד שאני רוצה שה' ישאוב אותו. לא מבין מה התפקיד שלו בעולם הזה, אולי הוא התגלמות של השטן
שמאוד נפגעתי ממנו בחמישי האחרון (כתבתי עליו בפוסט האחרון שלי) רוצה לשאוב מהסביבה שלי את כל האנשים הרעים (או אילו שבוחרים ברוע שוב ושוב), הקנאים, צרי העין, ולשאוב את העין הרעה שיש עלי,
, בטח בצורת אנשים שמדברים עלי מאחורי הגב, שמונע ממני התקדמות בעבודה וזוגיות. רוצה לשאוב את הפה הגדול שלי, שמדבר עם יותר מידי אנשים, על ההצלחות שלי. (אולי בגלל זה נכשלתי השבוע בקידום הזוגיות שלי, אבל הכל לטובה. ). ושוב, בהקשר של ערן, א, האיש שפגע בי, איש מניפולטיבי ברמות שלא מכיר, שאוהב את התמימות שלי, ומקנא בי בסתר. יכול להיות שישבתי (גם בחמישי האחרון, וגם בעוד המון המוני ימים ושנים) יכול להיות שישבתי בתוצרת הארץ בתל אביב, לקפה עם השטן !!
. הרבה אנשים נפגעו מהאיש הזה, ואחד מהם הגדיל לעשות בצעקות, : "שיקח אותך אלוהים". too much love can kiil u אלון
=] ...

טובי66

New member
מה הייתי שואבת מחיי........

אני אחת שלא יודעת להגיד את המילה לא. ולכן תמיד מכירה את הגברים הכי לא נכונים לי. ובמקום להגיד מההתחלה של ההכרות לא מעוניינת להמשיך ולהפגש. אני שומעת את עצמי אומרת כן.... כך קרה גם עם הגרוש שלי, שידעתי שהוא לא מתאים לי ובכל זאת אמרתי כן והתחתנתי איתו. כך קרה כשהכרתי את החבר שלאחר הגירושים ויצאתי איתו קרוב לחמש שנים. וכולם אמרו שהוא מזכיר את הגרוש שלי בשגעונות שלו. המשכתי להגיד לו כן, אוהבת אותך..... עד שהבנתי ששוב פגשתי את אותו הדגם שזרקתי קודם....... וזרקתי גם אותו. ברגע שאסלק מחיי את המילה כן ואדע לעמוד על שלי בוודאי אכיר גבר אמיתי חם ומבין, כמו שאני חולמת. ולא שוב אותו דגם קר ומנוכר שחושב בראש ובראשונה על עצמו בלבד. אמן ואמן הלוואי ויגיע השואב החזק שישאב ממני את האי יכולת להתמודד עם המילה כןןןןןןןןןן

הכל בסדר

לפני חג הנקיונות(פסח) הייתי שואבת את האבק הפנימי הכל בסדר-©ורד מנדלסון אחרי שפורים עבר,והמסכות הפיזיות הוסרו, הגיע הזמן לעשות סדר במסכות הדמיוניות (שהן למעשה האמיתיות) לנקות את הראש, לאבק את הנפש, למרק את הרגש, לפתוח דף חדש ולמחוק ללא כל חשש את כל המחשבות המוטעות(מהראש) את כל האנרגיות השליליות (מהנפש) את כל תחושות האשמה(מהרגש) ורק אחרי שהוסרו הכבלים והורדו המחסומים, אחרי שהוסרו הכתמים והורד הלכלוך, נהייה חופשיים=חג החירות, נצמח ונפרח=חג האביב ונהייה טהורים ונקיים=חג הפסח. שתמשיכו לתת דרור למחשבותיכם, שתמשיכו לצמוח ללבלב ולפרוח, שתמשיכו להיות נקיים וטהורים:בכל עונה (שואלת),בכל מצב ובכל זמן. אני מאמינה שזכות הבחירה תלויה בנו, בכוחו של דיבור-שהוא העברת מחשבה לאחר, בכוחה של מחשבה-שהיא הדיבור הפנימי שלנו, ובכוחה של הרגשה-שהיא תגובה פיזית למחשבה, אנחנו יכולים להיות בני-חורין או משועבדים, לפרוח או לנבול, להיות זכים או ... מוכתמים. פה-סח ורד מנדלסון

פרלדי

New member
מה הייתי שואבת מהחיים שלי

בראש ובראשונה, הייתי שמחה לקבל ישועה ושהייתי מצליחה לשאוב את המחלה הארורה! , ואחר כך את האימפולסיביות ואת תאוות השליטה של מי שאני אוהבת, שבגללן אני נמעכת הרבה פעמים וכואבת נורא . את ההעדר העבודה שלי.. את התיאבון חסר המעצורים שלי.., את עגל הזהב שגרם לאדם אהוב מאוד, להרחיק נדוד עד אטלנטה ולהיפרד. את הרב הכריזמטי והשרלטן שהחזיר לנו בתשובה שלושה אהובים וושמפאת התהליך הזה שהם עוברים ,נטשה אותנו ההרמוניה ופינתה לפלגנות ומתחים. הייתי שואבת גם את הקשיים שנחתו על אחי במהלך חייו רק כדי לשמוע אותו מדבר כמו פעם. את רופאת המשפחה השחוקה שלי.... את השכן הוולגרי החדש שלא נותן מנוחה ..וקצרה היריעה מלהכיל את כל מה שאני רוצה לשאוב מחיי....ולכן אפסיק פה.

shirli223

New member
הייתי שואבת את...

העצלנות!!! חח אין לי כוח לעשות כלום אני חייבת איזה כלי שיעשה בשבילי את העבודה בבית כשאני חוזרת מהעבודה:)

snowgold

New member
#%#%# כולכם תסכימו איתי- את המחלה שלי..#%#%

אני סובל מאסטמה כבר 9 שנים, טופלתי בתרופות רבות, וכמו שרובכם יודעים לא ניתן להחלים מן המחלה. היא מעיקה, ומלווה אותי לכל החיים- גם בהווה וגם בעתיד. לו רק יכולתי- הייתי שואב את המחלה הזאת... ואם לא אותה, אז את האבק שמעורר אותה. תודה פורום תפוז, על רגע של דמיון מרגיע..:)

juli1974

New member
הייתי שואבת

הייתי שואבת את העיכוב ההתפתחותי של הילד הקטן שלי על מנת לרוץ פחות איתו בין הרופאים והמטפלים השונים...

dodisagi

New member
שאיבת השלילי מהלב

באם הייתי מקבלת שואב בוש הייתי מצמידה אותו ללבי ומושכת בתוך השאיבה את כל כאב הלב שבתוך הליך הגרושין הממושך שאני נמצאת בתוכו חמש שנים.האבק האשפה כל כך רבים שמא יסתמו את הפילטר. אני תקווה שהשואב בוש ללא השקית ובשאיבתו החזקה כולל מערכת הסינון שלא פולטת אבק.ההשפלות ההקנטות המרמור החבלה האלימות דומים מבחינתי לחצץ לשיער לחול ולנסורת. בוש תקח הכל איתה . בוש בעלת כלי לנקוי עצמי בשאיבה שלו.

roeeya

New member
הייתי שואב את:

לפני כשנה זוגתי שתחיה ואני הצלנו גור חתולים חמוד שמישהו הניח ליד פחי הזבל בשכונה בצירוף כלי מים וקופסאת קוטג' סגורה. יש לציין שהגור היה בן יומיים, עיניים עצומות וחבל טבור מחובר אבל העיקר הכוונה. אחרי ששמענו אותו מילל כמה שעות החלטנו לעשות מעשה ולקחנו אותו הביתה. לקחנו כל אחד שבוע חופש מהעבודה (אחד אחרי השניה) ונשארנו לטפל בו בשבועיים הראשונים, מדובר בהאכלות מבקבוק של מטרנה לגורים כל 3 שעות. כולם אמרו לנו לא להקשר אליו כי גורים כאלה לא שורדים 24 שעות בד"כ, אבל אני החלטתי באותו יום לתת לו שם "רקסי" תמיד רציתי כלב ואין מקום, אז למרות שהוא חתול ולמרות שחשבנו בהתחלה שהוא נקבה, הוא קיבל שם של כלב
אחרי שבועיים הוא כבר התחיל לטייל ולפתוח עיניים ומאז החל לעשות טרור בבית. מתחבא מתחת לשולחנות ומנסה לצוד אותנו, מציק ותוקף. אחרי 3 חודשים של חיים איתו החלטנו להביא עוד חתול, צ'ארלי. מהרגע הראשון שהוא הגיע הביתה הם נהיו חברים טובים, אוכלים ביחד, מתכרבלים, משחקים, צדים ג'וקים וזבובים, בקיצור, זוג משמיים. אנחנו גרים בדירה קטנה על רחוב ראשי וסואן בר"ג. הדירה גם ככה מתמלאת כל יום אבק ולכלוך, מה שמצריך טיטוא יומי, אז בתוספת שני חתולים שמשירים שערות ומפזרים את החול שלהם בכל הבית זה בכלל לא כיף נשמח לשואב אבק רציני שיעזור לנקות את הרצפה והספות מכיוון שהשואב שלנו לא מסוגל להתמודד עם המצב ולכן הפסקנו כבר לנסות... מילנה, רועי רקסי וצ'ארלי

הייתי שואבת את ההתנהגות שלי בשנים האחרונות

הופכת את הפנים החוצה ואת החוץ פנימה. את החוץ החברותי, הנעים, האחראי, המשפחתי , את הפנים החברתיים שלי - המכניסי אורחים, את הכשרון והסבלנות - מכניסה פנימה והופכת את כולם לכנים ואמיתיים יותר.. את הפנים - הלא רגוע, הציני, המאוכזב, את המאהב שגר שם ומדי פעם מוחלף באחר, את חוסר הבטחון העצמי , את חוסר השקט - אותם הייתי שואבת ומעיפה. אפשר?

MadCatter

New member
מגיבים מסויימים בפורומים שונים

הייתי שואב כמה וכמה חברה שלא יודעים לנהל דיון בוגר בפורומים. אני לא יודע אם זה מרשעות (טרולים למינהם) או מילדותיות ובורות. אבל התוצאה שווה- אני מוצא את עצמי כועס ורותח כאילו אין מחר. ולמה? כי עוד פעם מישהו לקח את דברי ועיוות אותם לחלוטין. עוד פעם מישהו החליט שלהשוות אנשים אחרים לנאצים זה לגיטימי כי פשוט הם לא מסכימים עם דעתו. שעוד פעם מישהו החליט שלקלל אותי זאת תשובה טובה כשאין לו מה לענות. וכל אלה הם אנשים שמנסים לקדם את אותו הרעיון כמוני, ורק פוגעים במאבק ויוצרים אנטגוניזם. איי, איזה כיף היה אם הם היו פשוט נשאבים להם במהירות ובעוצמה לתוך שואב אבק והחוצה מדפי הפורומים. העולם היה שקט יותר, ואני, רגוע יותר. :)

caroline barina

New member
בהחלט הייתי שואבת החוצה את כל......

את כל הקרציות מסביבי שעולים לאוטובוס ולא מורידים את התיק ורק דוחפים וחושבים שהאוטובוס בקניינות אישית שלהם בכלל, אנשים בלי נימוס צריך לשאוב חזרה לאיפה שהם באו ממנו... שאיבה נעימה אנשים

נסיכה 101

New member
הייתי שואבת מחיי את התאונה שעברתי

לפניי כשנתייים עברתי תאונה קשה שבה נפלתי מנעליי עקב בעיקבות התאונה עברתי מיספר ניתוחים ברגל וכימעט הפכתי לנכה זאת הייתה תקופה קשה שלא מאכלת לי ולא לשונאים שלי

adiroz9

New member
מה שאני הייתי שואבת מעצמי ../images/Emo230.gif

את אורח החיים הלא בריא, מלא הלחץ והדאגות היומיומיות, את חוסר הסובלנות ואת ההתעסקות בעבר, באהבות נכזבות והחמצות... (ובמקומן הייתי ממלאת את חיי באופטימיות ושלווה, אהבה עצמית, עיסוק בספורט ותזונה בריאה,שעות פנאי לעצמי ואפשרות לתרום יותר לקהילה)

הייתי רוצה לשאוב את האבק בחיי

לא, אין הכוונה לאבק מטאפורי או כאלגוריה לשאריות הרוע בחיים. אני רוצה לשאוב את האבק, לטאטא את הרצפה, להעביר סמרטוט, להשפריץ אקונומיקה, לנקות תריסים ופנאלים. אין לי שאיפות גדולות בתחום הניקיון, אני לא פנאטית ובטח שלא בעלת אישיות כפייתית. מה בסך הכל רציתי? עוזרת? אולי כדאי שאני אתחיל מההתחלה, ולא מהסוף. שמי רוחלה, אני אמא לירמיהו, ואני נושאת בתפקיד שגוזל ממני שעות רבות של עבודה וכולל גם סופי שבוע וחגים. אני גם נשואה למשה, שעובד בהייטק, איזה תפקיד חשוב עם שם מפוצץ, שמעבר לעובדה שזה באנגלית אני לא יודעת ולא ממש מבינה מה הוא עושה. בתאכלס- זמן לנקות אין לנו. זאת אומרת יש לנו, אבל היינו רוצים מדי פעם גם ללכת לארוחת בוקר בשישי, או ללכת לקניות, או לזרזר או סתם לישון יום אחד עד מאוחר. אז מכיוון שעשינו חישוב והגענו למסקנה שאנחנו מעדיפים להוציא יותר כסף ולהצטמצם בתחומים אחרים [או להגדיל את המינוס בבנק, אם נודה על האמת] מאשר לאבד את הזמן היחידי שיש לנו כאנשים בוגרים שאינו בעבודה או כהורים של ירמיהו- חיפשנו עוזרת. אני אסכם בקצרה [כי הארכתי מספיק] דיברתי בטלפון עם שש עוזרות. שלוש מתוכן טרחו להגיע אלי הביתה. אחת הבריזה לי ברגע האחרון, אחת נעלבה ממני כי לא שיבחתי את עבודתה וכי לא היה חלב, אחרת החליטה בשבילי שאני צריכה יותר פעמים בחודש ואם לא- היא לא מוכנה לעבוד אצלי ובקצרה- אין לי עוזרת. אז מה אני רוצה לשאוב מחיי? את הלכלוך. דרך אגב, אני מעדיפה לשאוב לכלוך בעצמי מאשר לגלות שטבעת הנישואין וטבעת האירוסין שלי "נשאבו" עם אחת מהעוזרות שהיו אצלי בבית

למעלה