שרשור שאלות הכוונה 10+11/2

מצב
הנושא נעול.

ira87

New member
יש לי שאלה...

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
, זה ממש מיותר !
יש לי שאלה...
מחר אני צריכה להגיע מנצרת עילית לצפת, ואני יודעת שאין אוטובוס ישיר מפה לצפת. השאלה שלי היא כזו: האם עדיף לי להגיע קודם כל לתחנה המרכזית של טבריה ואז משם לקחת אוטובוס או שיש דרך אחרת להגיע? תודה מראש על התשובה ושבוע טוב לכולם.

matany

New member
יש אופציה יותר מהירה, אבל

יש לי שאלה...
מחר אני צריכה להגיע מנצרת עילית לצפת, ואני יודעת שאין אוטובוס ישיר מפה לצפת. השאלה שלי היא כזו: האם עדיף לי להגיע קודם כל לתחנה המרכזית של טבריה ואז משם לקחת אוטובוס או שיש דרך אחרת להגיע? תודה מראש על התשובה ושבוע טוב לכולם.
יש אופציה יותר מהירה, אבל
רק אם השעות מתאימות לך: קחי קו פנימי לנצרת (עדיף 1 או 5, אבל גם 3, 3א ו 16 בסדר) מנצרת קחי את קו 30 של אגד לצומת שבע(צומת חנניה) ומשם את 361 לצפת. כדאי מאוד לבדוק את הלו"ז של 30 כדי לראות אם זה מתאים. נסיעה טובה.

d70

Well-known member
הזורע-א.ת. יוקנעם

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
, זה ממש מיותר !
הזורע-א.ת. יוקנעם
משהו מכיר איזה אוטובוס צריך כדי להגיע מאיזור התעשייה של יוקנעם אל קיבוץ הזורע? האם עדיף מונית? תודה לעונים.... :)

matany

New member
יוצאים מאזור התעשייה של יקנעם

הזורע-א.ת. יוקנעם
משהו מכיר איזה אוטובוס צריך כדי להגיע מאיזור התעשייה של יוקנעם אל קיבוץ הזורע? האם עדיף מונית? תודה לעונים.... :)
(זה מקום קטן) אל הכביש הראשי ומשם קווים 56/156 של קווים או 302 (של אגד, בבוקר בלבד) התדירות לא משהו בכלל, מומלץ לוודא באתר של קווים נסיעה טובה

Image of me

New member
לא סתם מומלץ, חובה!

(זה מקום קטן) אל הכביש הראשי ומשם קווים 56/156 של קווים או 302 (של אגד, בבוקר בלבד) התדירות לא משהו בכלל, מומלץ לוודא באתר של קווים נסיעה טובה
לא סתם מומלץ, חובה!

d70

Well-known member
תדירות על הפנים :(

יש למשהו הערכה כמה תעלה מונית?

matany

New member
לא נסעתי אף-פעם במונית../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif

יש למשהו הערכה כמה תעלה מונית?
לא נסעתי אף-פעם במונית

אבל לדעתי זה לא צריך לעלות יותר מ 20-30
... (ונכון שהתדירות על הפנים, אבל אפשר להתאים את עצמך ללו"ז
)

d70