שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7

מצב
הנושא נעול.

קופיפה82

New member
מרחוב דקר בבת ים לירמיהו בחולון..
היה לי את קו 87 ליד הבית עד לעבודה ובעקבות הרפורמה המעצבנת הזו ביטלו את התחנה, כך שהתחנה הקרובה במרחק רבע שעה הליכה. מישהו יודע על תחנה קרובה או קו אחר שמגיע לשם?
מה שעשו לתושבי נווה ארזים..

גם ככה התדירות היתה נוראית, עכשיו עשו את זה יותר גרוע!!

stratomaximus

New member
מה שעשו לתושבי נווה ארזים..

גם ככה התדירות היתה נוראית, עכשיו עשו את זה יותר גרוע!!
דווקא בימים רגילים השירות לשכונה שופר
חוץ מ- 87 וקו 4 (שנוסע על שד' ירושלים מחוץ לשכונה), הוסיפו לכם את קו 2 ו- 289 החדשים שנכנסים לשכונה, את קו 143 שנוסע על פרופ' שור ורח' הפלד במשך כל היום, וגם את קו 99 המהיר בהליכה לא ארוכה לרח' המלאכה. כמובן שבמוצ"ש הבעיה גדולה יותר, כשאתם נשארים רק עם 2 ו- 87 שנוסעים בתדירות נמוכה.

אוהד11

New member
חוץ מ- 87 וקו 4 (שנוסע על שד' ירושלים מחוץ לשכונה), הוסיפו לכם את קו 2 ו- 289 החדשים שנכנסים לשכונה, את קו 143 שנוסע על פרופ' שור ורח' הפלד במשך כל היום, וגם את קו 99 המהיר בהליכה לא ארוכה לרח' המלאכה. כמובן שבמוצ"ש הבעיה גדולה יותר, כשאתם נשארים רק עם 2 ו- 87 שנוסעים בתדירות נמוכה.
2 מחליף את 5, 289 מגיע רק עד הכניסה לאזור,
נוה ארזים בנויה מהמון סימטאות והיא משתרעת על שטח מאוד גדול, כך ש- 143 משיק לחלקה החיצוני, וכך גם 87. 99 עובר ביוספטל וממנו ההליכה לשכונה היא בין 15-20 דקות. המסלול הקודם של 4 שהקיף את השכונה והגיע לחלק המערבי של אזור התעשיה היה טוב מאוד, וחבל שאותו ביטלו לעומת המסלול החדש של 4 שרק משיק לשכונה

קופיפה82

New member
האמת שאני כבר לא גרה שם
(אבל אמא שלי כן, בגלל זה אני מתעצבנת), התחנות כבר לא מרוכזות באותו מקום וצריך כל פעם ללכת לתחנה אחרת, עד שהיה קו שמגיע ישירות לעבודה של אמא שלי (5) העבירו אותו וקו 2 מוריד אותה מרחק של רבע שעה הליכה. יש הרבה מבוגרים באיזור (לצעירים יותר כמובן שיש רכבים). ושד' ירושלים זה רחוק מירמיהו, לפחות 10 דק' הליכה (בקצב של בנאדם צעיר) לפחות שהיו מעבירים אותו דרך הנביאים.. היתרון היחיד הוא שעשו קו ישיר לקניון הזהב.. אגב - מישהו יודע מה התדירות של קו 2? שעות מדוייקות, לא כמה פעמים בשעה (ל 2 הכיוונים).

אוהד11

New member
האמת שאני כבר לא גרה שם
(אבל אמא שלי כן, בגלל זה אני מתעצבנת), התחנות כבר לא מרוכזות באותו מקום וצריך כל פעם ללכת לתחנה אחרת, עד שהיה קו שמגיע ישירות לעבודה של אמא שלי (5) העבירו אותו וקו 2 מוריד אותה מרחק של רבע שעה הליכה. יש הרבה מבוגרים באיזור (לצעירים יותר כמובן שיש רכבים). ושד' ירושלים זה רחוק מירמיהו, לפחות 10 דק' הליכה (בקצב של בנאדם צעיר) לפחות שהיו מעבירים אותו דרך הנביאים.. היתרון היחיד הוא שעשו קו ישיר לקניון הזהב.. אגב - מישהו יודע מה התדירות של קו 2? שעות מדוייקות, לא כמה פעמים בשעה (ל 2 הכיוונים).
באתר אגד תמצאי את התדירות

nitsansh

New member
האמת שאני כבר לא גרה שם
קו 2 נוסע בנביאים
בכוון ראשל"צ יש לו 3 תחנות ברחוב הנביאים. בכוון ההפוך הוא נוסע דרך בצלאל, דבורה הנביאה והשופטים (מה לעשות... הנביאים הוא חד סיטרי) גם 289 נוסע בנביאים, ובכוון הנגדי דרך שור וירמיהו.

אוהד11

New member
האם יש שינויים לגבי קווים 4,5,ו-70
של "דן" שיוצאים מהתחנה המרכזית החדשה בתל-אביב
(הכוונה לשינויים במסלולי הקווים,בשעות יציאתם ובתדירותם).
4 ו- 70 לא משתנים, אם כי ל- 4 יצטרפו גם שני
קווים: 104/204 שימשיכו מהתחנה המרכזית למזרח תל אביב. 5 יסע מהתחנה המרכזית כרגיל עד נורדאו, שמאלה לאבן גבירול, ימינה ליהודה המכבי, ימינה לוייצמן, שמאלה לז'בוטינסקי וכניסה לכיוון רכבת ארלוזרוב. בחזרה אין שינוי במסלול הנוכחי, אם כי יש ירידה מסויימת בתדירות

שירלי fc

New member
4 ו- 70 לא משתנים, אם כי ל- 4 יצטרפו גם שני
קווים: 104/204 שימשיכו מהתחנה המרכזית למזרח תל אביב. 5 יסע מהתחנה המרכזית כרגיל עד נורדאו, שמאלה לאבן גבירול, ימינה ליהודה המכבי, ימינה לוייצמן, שמאלה לז'בוטינסקי וכניסה לכיוון רכבת ארלוזרוב. בחזרה אין שינוי במסלול הנוכחי, אם כי יש ירידה מסויימת בתדירות
קו 5 יגיע לדיזינגוף

yamnt8

New member
שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7
קו 82 וקו 49 (דן)
רציתי להבין את השינויים החדשים ברפורמה בתחבורה הציבורית לגבי קו 82 מפ"ת לכרמלית, ולגבי קו 49 מתחנה מרכזית בפ"ת לאוניברסיטת ת"א. האם יש שינויים במסלולים והאם יש שינויים בשעות הפעילות של הקווים האלה.

אוהד11

New member
קו 82 וקו 49 (דן)
רציתי להבין את השינויים החדשים ברפורמה בתחבורה הציבורית לגבי קו 82 מפ"ת לכרמלית, ולגבי קו 49 מתחנה מרכזית בפ"ת לאוניברסיטת ת"א. האם יש שינויים במסלולים והאם יש שינויים בשעות הפעילות של הקווים האלה.
קווי פ"ת 38/49/50/51/66/166 לא השתנו, למעט
השוואת מחיר הנסיעה ל- 6.40

stratomaximus

New member
קו 82 וקו 49 (דן)
אין שינויים בקווים האלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה