שרשור מודיעין/הכוונה 28.11.05

מצב
הנושא נעול.
שתי שאלות

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. הודעות מסוג זה שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
שתי שאלות
נהגי אגד נוסעים חינם באוטובוסים של דן ? וככה גם ההיפך ? (ובלי שום קשר) איך אני מגיע לדרך השלום 9 בת"א ? אני מעוניין להגיע ברכבת, איזה תחנה הכי קרובה ומשם איזה אוטובוס אני לוקח (אם בכלל) ?

yochay 2

New member
איך אני מגיע ל..

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. הודעות מסוג זה שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
איך אני מגיע ל..
"כפר ויתקין..? ליד איזה מקום זה? ואיך מגיעים לשם..?

fighter21

New member
איך מגיעים לנתב"ג בתחבורה ציבורית

ברכבת זה יכול להיות אחלה- אבל הסיפורים האחרונים על רכבת ישראל מפחידים. באוטובוס הבנתי שזאת נסיעה של 30 דק'- קו 475 מתחנה מרכזית ת"א. יש גם קו שיוצא מרכבת צפון (רכבת מרכז) במקרה? מה אתם ממליצים?

שאלה בבקשה!

שאלה בבקשה!
איך מגיעים מבית חולים 10 לתחנת הרכבת הקרובה? ואיזו תחנה זאת?

Not Connected

New member
איזה קו עולה ממרכזית חוף הכרמל

איזה קו עולה ממרכזית חוף הכרמל
לכיוון רחוב דרך הים שבכרמל ?

OrenTet

New member
שאלה בבקשה :)

מחר אני צריך להגיע מיהוד לפתח תקווה לסגולה עד 8 בבוקר, למישהו יש מושג איך אני מגיע? אני חייל ככה שריבוי אוטובוסים הוא לא בעיה :) תודה.

The Cooler

New member
מירושלים לרידינג

מירושלים לרידינג
שלום וערב טוב לכוולם! משהו יכול לעזור לי בבקשה מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מירושלים לרידינג? תודה מראש

55מוטי

New member
בבקשה שתי תשובות

שתי שאלות
נהגי אגד נוסעים חינם באוטובוסים של דן ? וככה גם ההיפך ? (ובלי שום קשר) איך אני מגיע לדרך השלום 9 בת"א ? אני מעוניין להגיע ברכבת, איזה תחנה הכי קרובה ומשם איזה אוטובוס אני לוקח (אם בכלל) ?
בבקשה שתי תשובות
החברים נוסעים אחד באוטובוסים של השני. השכירים לא. ולשאלתך השניה התשובה היא תחנת השלום המוכרת גם בכינוי מגדלי עזריאלי.

קובי לו

New member
מה מפחיד ברכבת ???

ברכבת זה יכול להיות אחלה- אבל הסיפורים האחרונים על רכבת ישראל מפחידים. באוטובוס הבנתי שזאת נסיעה של 30 דק'- קו 475 מתחנה מרכזית ת"א. יש גם קו שיוצא מרכבת צפון (רכבת מרכז) במקרה? מה אתם ממליצים?
מה מפחיד ברכבת ???
אין ערפדים, אין מתאבדים שיעים וגם אין אפילו מדוזות יבשתיות ארסיות. וברצינות, הקו היחיד שאין לגביו תלונות (ואתה מוזמן לשאול את בועז ל אחד שהוא די "קוטר" בנושא הרכבת ואפילו לו יש רק מלים טובות לקו. גם אני, נסעתי בקו זה הרבה פעמים, לפעמים סתם וגם נסיעות באמת לטיסה או בחזרה מטיסה ויש לי רק מלים טובות לאמר). בקו הזה אין עומס ואין גודש ותמיד תמיד תמיד יש מקומות ישיבה. אין אלטרנטיבה אוטובוסית נורמלית להגעה מת"א לנתב"ג שכן חוץ מהפקקים שהרבה פעמים יש, האוטובוס מגיע קודם לקרית שדה התעופה ושם צריך להחליף לקו 5. סתם טרטור טרטורותיים. לנתב"ג מת"א רק רכבת...

בבקשה ../images/Emo140.gif

שאלה בבקשה!
איך מגיעים מבית חולים 10 לתחנת הרכבת הקרובה? ואיזו תחנה זאת?
בבקשה

עלה על קו 3 ותגיע למרכזית חוף הכרמל. תוכל בנסיעה זו לרכוש אצל הנהג כרטיס המשך ונסיעה זו במקום 5.50 ש"ח תוזל לך. תחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל. הנה תמונה.

mister K

New member
האופציה הכי מהירה

מחר אני צריך להגיע מיהוד לפתח תקווה לסגולה עד 8 בבוקר, למישהו יש מושג איך אני מגיע? אני חייל ככה שריבוי אוטובוסים הוא לא בעיה :) תודה.
האופציה הכי מהירה
קו 475 עד צומת הטייסים, משם 249 או 78 או 85 עד ת.מ פתח תקוה ומשם קו 8 לסגולה. נסיעה טובה.

mister K

New member
קו 480 לארלוזרוב ומשם קו 55 לרידינג

מירושלים לרידינג
שלום וערב טוב לכוולם! משהו יכול לעזור לי בבקשה מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מירושלים לרידינג? תודה מראש
קו 480 לארלוזרוב ומשם קו 55 לרידינג

urilei

New member
יש קו מיהוד לפתח תקווה

יש קו מיהוד לפתח תקווה
76/78 של קווים, בדוק באתר שעות ומסלול כמו שאמרו לך - קו 8 מפתח תקווה או 92 מרחוב ההסתדרות שגם שם אתה יכול להחליף

מצב
הנושא נעול.
למעלה