שרשור הכוונה ומודיעין 9/12

מצב
הנושא נעול.

nitsansh

New member
מטבריה למכללת עמק יזרעאל
שמעתי ש835 מגיע ואני נוסעת איתו הרבה לתל אביב ואפעם לא שמתי לב שהוא עוצר במכללה.. האם זה נכון שהוא מגיע? אם לא,איך מגיעים?
לא שמת לב כי הוא לא מגיע לשם...
מכללת עמק יזרעאל נמצאת ליד קבוץ מזרע בכביש 60. את צריכה לקחת אוטובוס לעפולה, ושם להחליף לאוטובוס לחיפה (קו 301) או לנצרת.

Cell313

New member
מפתח תקוה לחיפה ועכו
צריך להגיע לאיינשטיין 50 בחיפה ולמפרץ שלמה 11 בעכו, חשבתי על רכבת כלשהי לחיפה ואז אוטובוס לאיינשטיין וחזרה לרכבת, משם לעכו וחזרה, אפשר עזרה בקווי אוטובוס?

elitrou

New member
מפתח תקוה לחיפה ועכו
צריך להגיע לאיינשטיין 50 בחיפה ולמפרץ שלמה 11 בעכו, חשבתי על רכבת כלשהי לחיפה ואז אוטובוס לאיינשטיין וחזרה לרכבת, משם לעכו וחזרה, אפשר עזרה בקווי אוטובוס?
המלצה
קח רכבת לחיפה - חוף הכרמל, משם קו 29 שעובר ברחוב, אך עושה המון סיבובים בדרך או קוים 46/146 שעוברים על הכביש הראשי אך מהירים יותר - לרדת בפינת הרחוב גבעת דאונס וללכת עליו עד איינשטיין. כ-15 דקות הליכה. משם לעכו - אפשר לקחת קו 146 ללב המפרץ, משם רכבת או אוטובוסים 251/271/272 לעכו.

Image of me

New member
מרכבת בית יהושע / נתניה ליכין סנטר בפולג,איך?
ויותר ספציפי: מוניות השירות מרכבת בית יהושע עוברות באיזור / במרחק הליכה סביר?
כן, מוניות השירות של שי-לי מגיעות ליכין סנטר.
או לפחות חלקן.

מפ"ת לאוני' חיפה ב-7 בבוקר
האם כדאי ברכבת או ב-921? אם זה ברכבת בכל מקרה אני אסע עד הבורסה ומשם אקח רכבת. אין לי ממש איך להגיע לתחנות הרכב שנחשבות לכאורה בפתח תקווה אז מה יותר מהר- 921 או 51 ורכבת? ובאיזו תחנת רכבת לרדת ומשם איזה אוטובוס? תודה

scooby5

Member
האם כדאי ברכבת או ב-921? אם זה ברכבת בכל מקרה אני אסע עד הבורסה ומשם אקח רכבת. אין לי ממש איך להגיע לתחנות הרכב שנחשבות לכאורה בפתח תקווה אז מה יותר מהר- 921 או 51 ורכבת? ובאיזו תחנת רכבת לרדת ומשם איזה אוטובוס? תודה
לדעתי - להתרחק מ-921
אפשר ברכבת עד חוף הכרמל ומשם קווים 46/146 לאוניברסיטה (כעשרים דקות נסיעה) או בקו 947 לחוף הכרמל. הבחירה בין אוטובוס לרכבת תלויה במיקומך בפתח תקווה והמרחק ממך לתחנה של כל אחד מהם (לא מכיר מספיק את פתח תקווה).

elitrou

New member
תשובה
אני מניח שהכוונה שלך היא לצאת מפ"ת ב-7:00, לא להגיע לאונוברסיטת חיפה בשעה זו. לדעתי אין הבדל מהותי בין האפשרויות. 921 אמנם מאסף, אך נוסע בניגוד לכיוון הפקק, הערכה של אגד של נסיעה של כשעתיים ועשרים נראית די אמינה. הדרך לת"א בשעה הזאת כבר די פקוקה והאוטובוס די עמוס. להערכתי יקח לך לפחות 40 דקות לרכבת מרכז + הליכה + המתנה לרכבת (נעריך בכ-20 דקות) + נסיעה של כשעה לחיפה - תקבל כשעתיים לפחות. הכל שאלה של כמה אתה מוכן להשקיעה בשביל חיסכון מינורי יחסית. בכל מקרה בחיפה כדאי לקחת קו 46 / 146 לאוניברסיטה ממרכזית חוף הכרמל (אגב, גם 921 מגיע לאותו מקום בדיוק).

תשובה
אני מניח שהכוונה שלך היא לצאת מפ"ת ב-7:00, לא להגיע לאונוברסיטת חיפה בשעה זו. לדעתי אין הבדל מהותי בין האפשרויות. 921 אמנם מאסף, אך נוסע בניגוד לכיוון הפקק, הערכה של אגד של נסיעה של כשעתיים ועשרים נראית די אמינה. הדרך לת"א בשעה הזאת כבר די פקוקה והאוטובוס די עמוס. להערכתי יקח לך לפחות 40 דקות לרכבת מרכז + הליכה + המתנה לרכבת (נעריך בכ-20 דקות) + נסיעה של כשעה לחיפה - תקבל כשעתיים לפחות. הכל שאלה של כמה אתה מוכן להשקיעה בשביל חיסכון מינורי יחסית. בכל מקרה בחיפה כדאי לקחת קו 46 / 146 לאוניברסיטה ממרכזית חוף הכרמל (אגב, גם 921 מגיע לאותו מקום בדיוק).
תודה לך, ועוד שאלה בעקבות דבריך
מבחינת מחיר מה כדאי אוטובוס של אגד או רכבת? הנסיעה על ת"א לא תעלה לי כסף יש לי חודשי חופשי בדן. יש לציין שאני גם חוזר באותו יום אז אני כנראה אקנה גם הלוך-חזור. אז מה יותר זול? רכבת או אוטובוס? ושניתי את שעת היציאה אני צריך להיות באוני' חיפה בשעה 8.30, ככה שבטח אני אצא בשעה 6 בבוקר. האם זה משנה את תשובתך? תודה

elitrou

New member
תודה לך, ועוד שאלה בעקבות דבריך
מבחינת מחיר מה כדאי אוטובוס של אגד או רכבת? הנסיעה על ת"א לא תעלה לי כסף יש לי חודשי חופשי בדן. יש לציין שאני גם חוזר באותו יום אז אני כנראה אקנה גם הלוך-חזור. אז מה יותר זול? רכבת או אוטובוס? ושניתי את שעת היציאה אני צריך להיות באוני' חיפה בשעה 8.30, ככה שבטח אני אצא בשעה 6 בבוקר. האם זה משנה את תשובתך? תודה
תשובת המשך
נסיעה באגד זולה יותר, מכיוון שיש אפשרות לקנות כרטיס המשך בשני הכיוונים וכך לקבל נסיעה חינם בחיפה .אם תיסע ברכבת תצטרך לשלם עוד כ-12 ש"ח. תוכל לבדוק באגד האם אפשר לקנות הלוך ושוב ביחד עם כרטיס המשך. אם תצא ב-6, כנראה תגיע לאוניברסיטה באזור 9 בבוקר, לא 8:30.

תשובת המשך
נסיעה באגד זולה יותר, מכיוון שיש אפשרות לקנות כרטיס המשך בשני הכיוונים וכך לקבל נסיעה חינם בחיפה .אם תיסע ברכבת תצטרך לשלם עוד כ-12 ש"ח. תוכל לבדוק באגד האם אפשר לקנות הלוך ושוב ביחד עם כרטיס המשך. אם תצא ב-6, כנראה תגיע לאוניברסיטה באזור 9 בבוקר, לא 8:30.
כן עם כרטיס המשך אני נוסע כאילו בחינם בתוך
חיפהץ באתר לא כתוב אם אפשר לקנות הלוך חזור וכרטיס המשך ביחד. אתה יודע אולי? תודה

Image of me

New member
בית גוברין

שלום לכולם, אשמח להכוונה איך להגיע מהצפון (מרכזית חיפה, צומת פרדיס, או רכבת בנימינה) לבית גוברין, בנתניה, לכנס קצונה. תודה מראש
את לא מתבלבלת עם בית גולדמינץ בנתניה?
לא מצאתי בגוגל תוצאות רלוונטיות לבית גוברין... ובית גוברין זה בכלל באיזור בית שמש. לבית גולדמינץ אפשר להגיע בקו 7 של אגד תעבורה מהתחנה המרכזית נתניה. לתחנה המרכזית נתניה אפשר להגיע בקו 947 ממרכזית חוף הכרמל, או באוטובוס של אגד תעבורה מרכבת נתניה. יכול להיות שיש גם מוניות שירות של שי-לי מרכבת בית יהושע לבית גולדמינץ.

Mark902

New member
את לא מתבלבלת עם בית גולדמינץ בנתניה?
לא מצאתי בגוגל תוצאות רלוונטיות לבית גוברין... ובית גוברין זה בכלל באיזור בית שמש. לבית גולדמינץ אפשר להגיע בקו 7 של אגד תעבורה מהתחנה המרכזית נתניה. לתחנה המרכזית נתניה אפשר להגיע בקו 947 ממרכזית חוף הכרמל, או באוטובוס של אגד תעבורה מרכבת נתניה. יכול להיות שיש גם מוניות שירות של שי-לי מרכבת בית יהושע לבית גולדמינץ.
אני חייב לציין שהאפשרות של האוטובוסים,
קו 5 וקו 7 מנתניה מרכז, עדיפה על מוניות שי-לי מבית יהושע...

מצב
הנושא נעול.
למעלה