שרשור הכוונה ומודיעין 9/12

מצב
הנושא נעול.

maverick88

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 9/12
איך להגיע לתחנה המרכזית בירושלים מרכבת
אהלן אני צריך מחר לתפוס את קו 8 הבנתי כדי להגיע לרחוב העסקן 9 בסופו של דבר מהתחנה המרכזית בירושלים. אני מגיע מהצפון, באיזה מהתחנות רכבת עדיף לי לרדת? תודה.

olli3

New member
מנהל
אהלן אני צריך מחר לתפוס את קו 8 הבנתי כדי להגיע לרחוב העסקן 9 בסופו של דבר מהתחנה המרכזית בירושלים. אני מגיע מהצפון, באיזה מהתחנות רכבת עדיף לי לרדת? תודה.
אני הייתי יורד בת"א
הייתי יורד ברכבת מרכז בת"א (סבידור) ומשם מהמסוף הסמוך של אגד (ליד זה של דן) קו 480 ישיר לירושלים, הוא יעשה את זה הרבה יותר מהר מהזמן שלוקח לרכבת מת"א לירושלים. ממרכזית ירושלים קווים 3/8/28/39/67. אני לא זוכר מי הכי מהיר אך נראה לי ש8 ו28 המהירים ביותר. יש לשים לב לכיוון הנסיעה, בצאתך ממרכזית ירושלים לרחוב יפו יש תחנות בשני הצדדים, שים לב שאתה לוקח את הקו שלך מהצד הנכון. יש גם קווים ישירים מחיפה קווים 940 ו960 כמדומני של אגד, הם נוסעים דרך כביש 6 והנסיעה בהם נראית לי אופציה ראויה, אינני בקיא באיזור הזה, המתן להכוונה יותר מדוייקת מאנשי הצפון.

olli3

New member
מנהל
אני הייתי יורד בת"א
הייתי יורד ברכבת מרכז בת"א (סבידור) ומשם מהמסוף הסמוך של אגד (ליד זה של דן) קו 480 ישיר לירושלים, הוא יעשה את זה הרבה יותר מהר מהזמן שלוקח לרכבת מת"א לירושלים. ממרכזית ירושלים קווים 3/8/28/39/67. אני לא זוכר מי הכי מהיר אך נראה לי ש8 ו28 המהירים ביותר. יש לשים לב לכיוון הנסיעה, בצאתך ממרכזית ירושלים לרחוב יפו יש תחנות בשני הצדדים, שים לב שאתה לוקח את הקו שלך מהצד הנכון. יש גם קווים ישירים מחיפה קווים 940 ו960 כמדומני של אגד, הם נוסעים דרך כביש 6 והנסיעה בהם נראית לי אופציה ראויה, אינני בקיא באיזור הזה, המתן להכוונה יותר מדוייקת מאנשי הצפון.
*כמדומני על מספרי הקווים, אגד בוודאות המפעילה

olli3

New member
מנהל
כמו כן קווים 8/28 אוספים מהבימה
דקה הליכה מהמרכזית, תשאל כל אחד שתראה וכל אחד יגיד לך איפה זה הבימה והיכן התחנות שם.

maverick88

New member
כמו כן קווים 8/28 אוספים מהבימה
דקה הליכה מהמרכזית, תשאל כל אחד שתראה וכל אחד יגיד לך איפה זה הבימה והיכן התחנות שם.
קודם כל תודה ענקית על העזרה
לגבי הבימה - למה זה עדיף מאשר המרכזית?

olli3

New member
מנהל
זה מאד פשוט
כמעט כל קווי ירושלים והאיזור עוברים או ברחוב יפו או ברחוב שז"ר ששם ממוקמת הבימה, המרחק בין שתי הרחובות הוא 100 מטר (הם רחובות מקבילים לפחות בקטע הזה), כך שבגלל המסה האדירה של האוטובוסים שיש באיזור המרכזית, חלקם עוברים על שדרות שז"ר ועוצרים בפתח הבימה משני הצדדים (על מהת לעבור לצד השני עוברים במנהרה התת קרקעית לצד השני).

Image of me

New member
1. זה לא הבימה, זה בנייני האומה.
הבימה זה בתל אביב... 2. אם אתה יוצא מחיפה וצפונה, עדיף לקחת את קו 960 ממרכזית המפרץ לירושלים (או 940 ממרכזית חוף הכרמל), זה ייצא לך יותר מהר מאשר לנסוע דרך תל אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה