שרשור הכוונה ומודיעין 25.4.2010

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
מגבעת שמואל לרח' יפת ביפו
שלום לכם, אשמח לדעת מה הדרך השפוטה והמהירה ביותר להגיע מגבעת שמואל לרחוב יפת ביפו (באיזור השעון, אבולעפיה, שוק הפשפשים...). חן חן! ערב טוב ושקט שיהיה לנו!
69/169 עד הבורסה ולהחליף ל40/42

ArsaWhat

New member
מרח' אלנבי בת"א לרח' המחשב 1 בא.ת נתניה
שלום לכולם, אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא את הדרך הכי טובה להגיע בה בתחבורה ציבורית מרח' אלנבי בת"א (מאזור בלפור-מזא"ה) לרח' המחשב 1, א.ת החדש בנתניה. תודה רבה!

mister K

New member
מרח' אלנבי בת"א לרח' המחשב 1 בא.ת נתניה
שלום לכולם, אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא את הדרך הכי טובה להגיע בה בתחבורה ציבורית מרח' אלנבי בת"א (מאזור בלפור-מזא"ה) לרח' המחשב 1, א.ת החדש בנתניה. תודה רבה!
קו 606 של נתיב אקספרס מגיע סמוך לרחוב המחשב.
יש להיות מתואמים עם הלו"ז שלו באתר נתיב אקספרס. אפשר לעלות עליו ברכבת מרכז (קווים 38/61/62/82 מאלנבי), או בעזריאלי (מיניבוס 23) או בתחנה המרכזית (קווים 4/16/30/31/32).

ArsaWhat

New member
קו 606 של נתיב אקספרס מגיע סמוך לרחוב המחשב.
יש להיות מתואמים עם הלו"ז שלו באתר נתיב אקספרס. אפשר לעלות עליו ברכבת מרכז (קווים 38/61/62/82 מאלנבי), או בעזריאלי (מיניבוס 23) או בתחנה המרכזית (קווים 4/16/30/31/32).
אממ... נראה ש-606 הוא הקו ההפוך
ו-605 הוא זה שנוסע מת"א לנתניה. יש לך מושג באיזו תחנה צריך לרדת בשביל להגיע לרח' המחשב? אני לא מכיר את נתניה בכלל. תודה!

mister K

New member
ו-605 הוא זה שנוסע מת"א לנתניה. יש לך מושג באיזו תחנה צריך לרדת בשביל להגיע לרח' המחשב? אני לא מכיר את נתניה בכלל. תודה!
הקו הוא 606. קו 605 נוסע למרכז נתניה.

mister K

New member
ויש לרדת בתחנה שאחרי גשר השלום.

ArsaWhat

New member
ויש לרדת בתחנה שאחרי גשר השלום.
מצאתי. תודה. ועכשיו, ברשותך...
כנראה שמשם אמשיך לחיפה (עדיף למרכזית חוף הכרמל). איך הכי טוב להגיע מרח' המחשב 1 לשם? (אוטובוס/רכבת...) תודה על הפירוט בהודעות הקודמות!

alantan

New member
מנאות אפקה ללוינסקי (קרית חינוך)
מהי הדרך המהירה ביותר מאזור נאות אפקה-תל ברוך צפון (צומת בני אפרים-קק"ל-שלונסקי) ללוינסקי?
קו 40 מהצומת הנ"ל לכיכר המושבות
משם כ-5 ד' הליכה ללוינסקי (בצד המערבי שלו). אחרת קו 521 (3 פעמים ביום) מאותו מקום או 524, 525, 531 מרחוב פנחס רוזן לתחנה המרכזית החדשה.

דיןדין99

New member
קו 40 מהצומת הנ"ל לכיכר המושבות
משם כ-5 ד' הליכה ללוינסקי (בצד המערבי שלו). אחרת קו 521 (3 פעמים ביום) מאותו מקום או 524, 525, 531 מרחוב פנחס רוזן לתחנה המרכזית החדשה.
הכוונהה היתה למכללת לוינסקי. סליחה על הבלבול.

מנאות אפקה ללוינסקי (קרית חינוך)
מהי הדרך המהירה ביותר מאזור נאות אפקה-תל ברוך צפון (צומת בני אפרים-קק"ל-שלונסקי) ללוינסקי?
בבוקר יש חלופה של קו 6 ו-49 לקרית חינוך
בשאר שעות היום מעט מסובך. על אף הקירבה הגיאוגרפית, שילוב האוטובוסים לכיוון קרית חינוך לוקה בחסר ואני חושב שהאופציה המהירה ביותר היא 21/47/48/247 עד התחנה הראשונה באבן גבירול, לחצות את הכביש ולקחת 26. אם בכל זאת לא רוצים להרחיק, אפשק לקחת את 24 או 113, לרדת בצומת קק"ל/לבנון ולקחת את קו 13 עד התחנה הסופית ומשם ברגל.

דיןדין99

New member
בבוקר יש חלופה של קו 6 ו-49 לקרית חינוך
בשאר שעות היום מעט מסובך. על אף הקירבה הגיאוגרפית, שילוב האוטובוסים לכיוון קרית חינוך לוקה בחסר ואני חושב שהאופציה המהירה ביותר היא 21/47/48/247 עד התחנה הראשונה באבן גבירול, לחצות את הכביש ולקחת 26. אם בכל זאת לא רוצים להרחיק, אפשק לקחת את 24 או 113, לרדת בצומת קק"ל/לבנון ולקחת את קו 13 עד התחנה הסופית ומשם ברגל.

דרכי הגעה למרפא דרום
היי אני צריכה להיות מחר ב10:00 בבוקר במרפא דרום (חר''פ באר שבע) רציתי לדעת מה הדרך הכי טובה להגיע לשם?? אני מעפולה. ולמישהו יש מושג כמה זמן נסיעה זה מעפולה לרכבת בנימינה (קו 156 של קווים) עד לפני 10 חודשים שנסעתי בקו הזה.. לקח לו איזה 50 דק' להגיע, ופתאום באתר "אוטובוסים" זה מראה שלוקח לו קצת יותר משעה להגיע, משהו פה לא הגיוני המשך שבוע טוב, ואשמח לעזרה תודה.

down under

New member
דרכי הגעה למרפא דרום
היי אני צריכה להיות מחר ב10:00 בבוקר במרפא דרום (חר''פ באר שבע) רציתי לדעת מה הדרך הכי טובה להגיע לשם?? אני מעפולה. ולמישהו יש מושג כמה זמן נסיעה זה מעפולה לרכבת בנימינה (קו 156 של קווים) עד לפני 10 חודשים שנסעתי בקו הזה.. לקח לו איזה 50 דק' להגיע, ופתאום באתר "אוטובוסים" זה מראה שלוקח לו קצת יותר משעה להגיע, משהו פה לא הגיוני המשך שבוע טוב, ואשמח לעזרה תודה.
הקו הזה שכתבת, משם רכבת לת"א (לא לב"ש!)
שכן הרכבת לבאר שבע עדיין איטית יותר מהאוטובוס (חוץ מימי א' בבוקר). קו 380 מרכבת מרכז לב"ש או 370 מתחנה מרכזית ת"א (לרדת בת"א ההגנה מהרכבת ולללכת 5 דקות ברגל לתמח"ת). מתחנה מרכזית ב"ש יש קו לשם, לא זוכר. נא לחפש באתר של מטרודן.

mister K

New member
הקו הזה שכתבת, משם רכבת לת"א (לא לב"ש!)
שכן הרכבת לבאר שבע עדיין איטית יותר מהאוטובוס (חוץ מימי א' בבוקר). קו 380 מרכבת מרכז לב"ש או 370 מתחנה מרכזית ת"א (לרדת בת"א ההגנה מהרכבת ולללכת 5 דקות ברגל לתמח"ת). מתחנה מרכזית ב"ש יש קו לשם, לא זוכר. נא לחפש באתר של מטרודן.
הרכבת לבאר שבע איטית במיוחד ביום א' בבוקר.
אם יש זמן בו אסור באיסור חמור לעלות בתל אביב על רכבת לבאר שבע, זה ביום ראשון בבוקר. זאת משום שאז הרכבות גם מאחרות באופן קבוע בנוסף להיותן פחות מהירות מקווי האוטובוס הישירים, וגם משום שבתל אביב הן לרוב כבר מפוצצות בדחיסה עד אפס מקום.

mister K

New member
דרכי הגעה למרפא דרום
הצעתי היא לנסוע באוטובוס ת"א ומשם לבאר שבע.
קווים 825/830/835/842 מעפולה לת"א ומשם קו 370 לבאר שבע. כמובן שקיים גם קו 870 הישיר מעפולה לבאר שבע, אך הוא יוצא מעפולה רק בשעה 9:00 ומגיע לבאר שבע בסביבות 11:15. מהתחנה המרכזית בבאר שבע את לוקחת קו 32 עד החר"פ (יוצא מהתחנות שנמצאות מחוץ למבנה התחנה, בין התחנה המרכזית לתחנת הרכבת).

olli3

New member
מנהל
הצעתי היא לנסוע באוטובוס ת"א ומשם לבאר שבע.
קווים 825/830/835/842 מעפולה לת"א ומשם קו 370 לבאר שבע. כמובן שקיים גם קו 870 הישיר מעפולה לבאר שבע, אך הוא יוצא מעפולה רק בשעה 9:00 ומגיע לבאר שבע בסביבות 11:15. מהתחנה המרכזית בבאר שבע את לוקחת קו 32 עד החר"פ (יוצא מהתחנות שנמצאות מחוץ למבנה התחנה, בין התחנה המרכזית לתחנת הרכבת).
יש לשים לב שקו 32 יוצא בשעות האלו
9:20 10:00 בתדירות של כל 40 דקות. לרוב התורים בחר"פ מתעכבים (לא היה תור אחד שלא התעכבתי אליו שם). באם את לא מספיקה את קו 32 של שעה 9:20 אני ממליץ לך על הקו המהיר יותר של מטרופולין, קו 46 (אין לו תדירות משהו אבל יש לו נסיעה ב10:00). הוא יוצא מרציף מספר 1 בתחנה המרכזית עצמה ליד דוכן המיצים הסחוטים, ודוכן מפעל הפיס). זה יותר מהיר ב3-4 דקות לא יותר אבל כדי לא לאחר תור זה מומלץ.

רמת גן
קריית עתידים
אני גרה באיזור הרואה, שדרות ירושלים (מרום נווה), האם יש אוטובוס קרוב שיכולה לקחת (אולי מהרואה או משדרות ירושלים) כדי להגיע לקריית עתידים,לאיזור מרכז האנרגיה (בניין חמש באיזור)
תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה