שרשור הכוונה ומודיעין 14/9

מצב
הנושא נעול.

edersarit

New member
אוקי.אני יכול להגיע ברכבת.רק תאמרו לי איזו
תחנת רכבת הכי קרובה לשדרות שאול המלך מספר 27 ? ואיזה קו לקחת מתחנת הרכבת ?
ארלוזורוב או השלום, שתיהן מרחק הליכה 10-15 דק
אפשר לנסוע מארלוזורוב תחנה אחת בקו 70. יש עוד כמה אופציות אבל אני לא זוכרת כרגע. אם לא קשה לך אז תלך 10 דקות ברגל מרכבת מרכז על דרך נמיר לשד' שאול המלך.

cwen

New member
ארלוזורוב או השלום, שתיהן מרחק הליכה 10-15 דק
אפשר לנסוע מארלוזורוב תחנה אחת בקו 70. יש עוד כמה אופציות אבל אני לא זוכרת כרגע. אם לא קשה לך אז תלך 10 דקות ברגל מרכבת מרכז על דרך נמיר לשד' שאול המלך.
שתי תחנות בקו 70
מספר 27 זה ליד המוזיאון.

olli3

New member
מנהל
רכבת מרכז
קווים 38/70/82 של דן מדרך בגין הסמוכה או קו 97א (תדירות נמוכה) של אגד ממסוף האוטובוסים הצמוד לרכבת מרכז מרכבת השלום קו 59 של קווים בתדירות של כל חצי שעה, התחנה שלו נמצאת ממש ביציאה מתחנת הרכבת. שתי תחנות הרכבת האלו נמצאות בכמעט אותו מרחק ממקום היעד שלך. אני ממליץ על רכבת מרכז עקב תדירות הקווים 38/70/82.

mister K

New member
רכבת מרכז
קווים 38/70/82 של דן מדרך בגין הסמוכה או קו 97א (תדירות נמוכה) של אגד ממסוף האוטובוסים הצמוד לרכבת מרכז מרכבת השלום קו 59 של קווים בתדירות של כל חצי שעה, התחנה שלו נמצאת ממש ביציאה מתחנת הרכבת. שתי תחנות הרכבת האלו נמצאות בכמעט אותו מרחק ממקום היעד שלך. אני ממליץ על רכבת מרכז עקב תדירות הקווים 38/70/82.
קו 59 לא עובר ברכבת השלום.
הוא נוסע על רחוב יגאל אלון הסמוך אך ממש לא מומלץ ללכת לשם ולחכות לו במיוחד אם צריכים להגיע לשאול המלך. אם רוצים אוטובוס יש לרדת אך ורק ברכבת מרכז.

mister K

New member
קו 59 לא עובר ברכבת השלום.
הוא נוסע על רחוב יגאל אלון הסמוך אך ממש לא מומלץ ללכת לשם ולחכות לו במיוחד אם צריכים להגיע לשאול המלך. אם רוצים אוטובוס יש לרדת אך ורק ברכבת מרכז.
ואם התכוונת לקו 56, אז גם הוא לא מומלץ.
תדירות של פעם בחצי שעה ולא מגיע בדיוק למקום המבוקש בשאול המלך.

mister K

New member
אפשר ללכת ברגל, כרבע שעה מרכבת מרכז.
או נסיעה של שתי תחנות בקווים 38/70/82 מהתחנות בדרך בגין או נסיעה של שלוש תחנות בקו 18 מהמסוף עד ביה"ח איכילוב הסמוך.

אוהד11

New member
איזה קו מגיע מהתחנה המרכזית בתל-אביב לרחוב
שדרות שאול המלך בתל-אביב
למה דווקא מהתחנה המרכזית, אולי תספר לנו מהיכן
אתה מגיע, כי המקום קרוב דווקא לארלוזרוב. בכל מקרה, מהתחנה המרכזית מגיעים לשם 28 בתדירות נמוכה או 70 בתדירות גבוהה

אוהד11

New member
שלום, איך אני מגיע מקניון עזריאלי בת"א
לרחוב הארבעה בת"א? איזה קו לקחת? תודה ושבוע טוב!
מעזריאלי אפשר ללכת ברגל עד עשר דקות למספרים
הגבוהים של הרחוב. למספרים הנמוכים אפשר לקחת 63 בדרך בגין מול עזריאלי עד הסינמטק

mister K

New member
רכבת מרכז (ארלוזרוב) לאחד העם בתל אביב
שלום רב אני אפשר להגיע מרכבת מרכז בתל אביב לרחוב אחד העם? תודה לעונים
אחד העם זה רחוב ארוך. תגיד לאיפה אתה צריך...
בכל אופן, סביר להניח שקו 18 עד קינג ג'ורג', אלנבי או מונטיפיורי. תלוי לאיזה מספר באחד העם אתה צריך.

mister K

New member
אחד העם זה רחוב ארוך. תגיד לאיפה אתה צריך...
בכל אופן, סביר להניח שקו 18 עד קינג ג'ורג', אלנבי או מונטיפיורי. תלוי לאיזה מספר באחד העם אתה צריך.
וגם קווים 38/82 עד אותם מקומות.

קו 389, צריך להזמין כרטיס מראש לים המלח

קו 389 מת"א לעין בוקק (מלונות ים המלח). צריך להזמין כרטיס מראש כמו לאילת? יש מקום באוטובוס? (יוצא פעם ביום). תודה!
אין צורך
בדרך-כלל אין יותר מ-30 נוסעים באוטובוס, ויכול להיות שתהיה היחיד שממשיך איתו לים-המלח. "שאול המשורר" זה על-שם הדמות מהקומדי סטור?

מצב
הנושא נעול.
למעלה