שבוע טוב - מי יהיה המנהל הבא של הפורום?

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifשבוע טוב - מי יהיה המנהל הבא של הפורום?

שבוע טוב חברונס
מי לדעתכם יהיה מנהל הבא של הפורום? יש כאן משהו שנרשם לניהול? למי שלא נרשם בבקשה תעשו את זה מיד .....מומלץ !!! אני בטוחה שהולך להיות למנהל החדש שנה מעניינת ומאתגרת אלבום חדש - כוכב חדש ומה לא שיהיה שבו טוב עם חדשות מעניינות
עלי - סבלימינל מארח את דנה אינטרנשיונל - להיט? Subliminal Feat Dana International

EMANUELA XD

New member
הלו מי כאן - טוק טוק - למה כולם כאן רדומים

הלו דני שני ועוד שני להתעוררררררררררררר קדימה זה לא אומר אם מושיקו לא מנהל את הפורום אז יש לכם את זכות הנטישה ההפך להתעורר ומיד בבקשה להחיות הפורום להעלות שירים תמונות כתבות והכול רגע לפני צאת הסינגל החדש החדש של דנה אינטרנשיונל שהולך להפתיע ובגדול שיר פצצתי שלא היה ולא נשמע כמוהו בכול תולדות מדינת היהודים........ קדימה חברונס להתחיל להרים ולא אני מרימה לכם פה בדו רה מי פה סו לה סי דו להתעורר יש לי הפתעה חמודה ומקפיצה שתעשה לכם את זה תנו סימן חיים ואני מעלה לכאן ביוששששש עמנואלה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo23.gifשירים שמבטאים אהבה בשירים של דנה

חג אהבה שמח
אלו שירים שמבטאים אהבה בשירים של דנה אינטרנשיונל
אבקש לשרשר בשרשור זה חג אהבה שמח ממני ודש חם חם חם מדנה אינטרנשיונל לכול הפורום

חחחחחחח הורסת ! ../images/Emo6.gif

מה נשמע מותקקקקקק ? תכלס את מרימה את הפורום חח... האמת שגם לי זו תקופה ממש עמוסה... מדי פעם נכנסת לראות מה חדש =] אולי תמלאי את הטופס לניהול הפורום ? מתאים לך מותק :) באמת :) הרבה ישמחו פה
.......

EMANUELA XD

New member
מושיקו אני לא הורסת אני בונהההה../images/Emo9.gif

שני היי מושיקו מה עניינים
מוזר מאוד מאוד מאוד מאוד - שאתה בכינוי מאדים - אני עדיין צריכה לעכל את המחזה הזה
שני מתוקה תודה על המחמאה והפירגון
אבל אני מנהלת פורום יהודי כורדיסטאן אנא כורדי - מוזמנים להציץ
אולי את תגישי מועמדות - למה לא זאת הזדמנות מדהימה בשבילך...

שני23889

New member
אולי אורן יגיש מועמדות?! יש לי הרגשה

שהוא יכול לעשות אחלה עבודה

למעלה