איך אתה יודע שאתה(או היית) מכור להאח

בוףברכה

New member
../images/Emo30.gifכשאתה..רואה...רק הודעה 1..בראש.., רצה..

בLOOP... . ...זכותיייי לאאא לאהוב את..נופרחההההה הזגזגניתתתתתת נופרועעעעעע הנצלניתתתת היא תמידדד מלכלכת על פרידהההההה אם עמיררר הרכלןןןן נופרחהההההההההה הרכלניתתתתתתהזגזגניתתתת הכיייייי גדולההה שהייתהההה ואני יכתובב במההשבא ליייייי על נופרועעעעע מי אני.?

רגע רק רגע

Active member
חחחחחחח

זה ממש...אבל ממש ממש קשה
קח ת'פסיכומטרי של סיון...תחסיר ממנו 40 ותוסיף 10...

בוףברכה

New member
תישתש..(תשישות)....אותי הרגע הזה...

U..איזה..מדענות זה..
....פסיכוטכני..כמה זה יוצא בסוף?...
פסיכו מטרי אהה
(חושב+גירוד ראש. ..אה ..אז אם אני לוקח את..העם ומחבר אם ה...עם של....ה..אם..זה יוצא..?..
כמה אמרת..??.. ..האם ..זה..40..,..ו..ה..אם..זה..להוריייד..ממנו..?..אה כמה אמרת..שהפסיכוטמפרי..יוצא..??..אהה.פסיכומטי.. שזה..אהה
(חושבומחשב)..
..יו..כמה מדענות..זה..רגע..אני..יחשב..של סילVי..זה.. כמה יוצא..אחרי הפיחות..אה..שבע ארבע אפס...וזה..פחות..להחסיר..4ת הארבע...ואת ה..אפס ואני..
יוסיף..1..ואפס...כי יש בי..עומק..

רגע רק רגע

Active member
טוב טוב טוב... הבנתי ת'רמז...

משנה ת'תשובה שלי ל...אני בעד ליאם המלכההההההה...לא לא לא בעצם יגאל. כן, זהו. יגאל המלךךךךךךךךך!!! אתמול אהבתי את דנה והיום אני אם עמיררררררר בעצם לא... אני בעד פרידה היא הכי אמיתיתתתתתתתתת וליהיא הכי מתוקההההההה נכון החלפתי אני הולכת אם הלב שלייייייייייי. רק לו נופרחחחחהההה איזה רעעעעעעעההההההההה

בוףברכה

New member
כי.ליהיאאאא אני הכייייייי בעדההההההה

מאזזזזז..שפרידה שהכיייי אומרת לכוללללללםםםםם בפניםםםםםםםםםםםםם מה שהיא חושבתתתתתתת ולא כמו נופרחהההה שמלכלכת.ע ל כולםםםםם מאחוריי הגבבב ומאז שפרידה הודחהההה אני אם להיא שאניייייי תמידד הייתיייי בבעדדדדדדהההה זאתתת זכותיייי ואניייי גםםםם רואההה ערוץץץ20 וראיתייייי אתתתנוופפרחחההההה מלכלכתתתתתתהיא אפשרררר כבר לשמוע אותההההההה

juspan

New member
חח, באמת איפה נוי? יש סיכוי שלא ראיתי אותה

עוד מאז הגמר (כולל)?

ExsoTic Cop

New member
שאתה מצלצל בפעמון של הדלת בבית ומתפלא למה

הדלת לא נפתחת לך לבד.

קוליקו1

New member
שאתה יושב לך על הספסל בגינה השכונתית ומחפש

מעליך איזה שהוא תנור או שאתה סתם יושב ובוהה לך לאיזה נקודה מסויימת ושולח מסרים למשפחה...לחברים

../images/Emo238.gifכשאתה רב עם הילדים על סוג הפתיתים

שאני מכינה (אני אוהבת עם בצל והם בלי, הבעל ניטרלי)

cheelly33

New member
יש לי !! יש לי!! ../images/Emo3.gif

כשגם אחרי שנגמרה העונה אתה עדיין אוכל קוואקר!
כשאחד הדברים הראשונים שאתה שם לב הוא שהצילום בכתבה על אלירז צולמה ע"י בייגל
(מצ"ב תמונה להוכחה. לא נגענו...)

למעלה