שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

2אננה

New member
שלום...

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
שלום...
מישהו יודע איזה קו אוטובוס מגיע מבת ים (בלפור) לצריפין! תודה רבה לכל העונים!

תל אביב- הרצליה

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
תל אביב- הרצליה
אני צריכה היום בלילה (בערך ב22) להגיע מת"א (רצוי מתחנה מרכזית) להרצליה (המשכית). איזה קו אני צריכה לקחת? ניסיתי לחפש באתר של דן ואגד והסתבכתי
תודה מראש

orendx

New member
דחוף אם מישהו יכול לעזור לי

שאלות הכוונה ומודיעין

שלום לכולם , אני צריך לדעת אם יש היום , לפני שיוצאת השבת דרך להגיע בתחבורה ציבורית (מוניות שירות) מתל אביב לחיפה ? ואם כן מאיפה , אני אשמח לקבל תשובה מהירה ככל האפשר , תודה רבה.

Breaking Wave

New member
פורום תחבורה ציבורית

שאלות הכוונה ומודיעין

פורום תחבורה ציבורית
איפה אפשר לברר לגבי אוטובוסים שיוצאים לאילת מאשקלון או מהאזור? וכמה זה יעלה לי בערך? האם אגד מוציא אוטובוסים? יש חברות פרטיות? איך אפשר להשיג אותן?

THC MaN

New member
צריך להגיע לבית השריון בת"א

שאלות הכוונה ומודיעין

שלום, ביום שלישי אני צריך להגיע לבית השריון בת"א לצורך מיונים לחייל מודיעין. קיבלתי כרטיס רכבת לת"א וכתוב שצריך לתפוס קו 30\31\32 מהתחנה המרכזית בת"א. בדקתי קצת בעזרת מפות באינטרנט והגעתי למסקנה שאני צריך לרדת בתחנת "ההגנה" בת"א, ומשם ללכת ברגל לתחנה המרכזית החדשה ומשם לתפוס אחד מהקווים האמורים. יש לי 2 שאלות - האם אני צודק בתכנון הדרך? איך אני אדע בתחנה המרכזית אם למשל קו 30 מגיע אל בית השריון או שהוא מגיע מבית השריון (כלומר מה הכיוון של האוטובוס הנ"ל)? איך אני אדע באיזה תחנה בדיוק לרדת, הנהג יאמר לי? אני מהצפון ואני לא בקיא בכל הנושא של התחבורה הציבורית, בייחוד לא בת"א ובחברת דן. לכן אני צריך כמה שיותר עזרה כדי להגיע לשם ב 8:30! תודה רבה לכם!

משב

New member
מה הדרך הכי מהירה להגיע לתל השומר?

שאלות הכוונה ומודיעין

היי אני אודה לכם אם תוכלו לעזור לי בנוגע לאיזה אוטובוסים כדאי לקחת מבסיס גלילות לבית החולים תל השומר ביום ראשון בבוקר.. (וחזרה...) עדיף לנסוע לרכבת מרכז ומשם לקחת אוטובוס או לתחנה מרכזית בת"א ומשם? ולאיזה מהאוטובוסים שמגיעים לבית החולים יש את המסלול הכי קצר? תודה

846

Active member
501 עד למחלף הסירה ומשם 5-10

תל אביב- הרצליה
אני צריכה היום בלילה (בערך ב22) להגיע מת"א (רצוי מתחנה מרכזית) להרצליה (המשכית). איזה קו אני צריכה לקחת? ניסיתי לחפש באתר של דן ואגד והסתבכתי
תודה מראש
501 עד למחלף הסירה ומשם 5-10
דקות ברגל תלוי בקצב או 601 לצומת אכדיה (הרצליה) ואז 5 דקות ברגל תלוי איזה מס' משכית.

urilei

New member
יש

שלום לכולם , אני צריך לדעת אם יש היום , לפני שיוצאת השבת דרך להגיע בתחבורה ציבורית (מוניות שירות) מתל אביב לחיפה ? ואם כן מאיפה , אני אשמח לקבל תשובה מהירה ככל האפשר , תודה רבה.
יש
נדמה לי מדרך נמיר אל תשאל מה הלו"ז כי אין לו"ז סע לשלום

urilei

New member
הצעה שלי

פורום תחבורה ציבורית
איפה אפשר לברר לגבי אוטובוסים שיוצאים לאילת מאשקלון או מהאזור? וכמה זה יעלה לי בערך? האם אגד מוציא אוטובוסים? יש חברות פרטיות? איך אפשר להשיג אותן?
הצעה שלי
למיטב ידיעתי יש קו מאשדוד לאילת, אבל אני לא מוצא אותו באתר אגד ולא רוצה להטעות אותך, אז ההצעה שלי היא: 364 לבאר שבע, ומשם 397 / 394 לאילת

THC MaN

New member
שכחתי לציין-אני עולה לרכבת ממוצקין.

שלום, ביום שלישי אני צריך להגיע לבית השריון בת"א לצורך מיונים לחייל מודיעין. קיבלתי כרטיס רכבת לת"א וכתוב שצריך לתפוס קו 30\31\32 מהתחנה המרכזית בת"א. בדקתי קצת בעזרת מפות באינטרנט והגעתי למסקנה שאני צריך לרדת בתחנת "ההגנה" בת"א, ומשם ללכת ברגל לתחנה המרכזית החדשה ומשם לתפוס אחד מהקווים האמורים. יש לי 2 שאלות - האם אני צודק בתכנון הדרך? איך אני אדע בתחנה המרכזית אם למשל קו 30 מגיע אל בית השריון או שהוא מגיע מבית השריון (כלומר מה הכיוון של האוטובוס הנ"ל)? איך אני אדע באיזה תחנה בדיוק לרדת, הנהג יאמר לי? אני מהצפון ואני לא בקיא בכל הנושא של התחבורה הציבורית, בייחוד לא בת"א ובחברת דן. לכן אני צריך כמה שיותר עזרה כדי להגיע לשם ב 8:30! תודה רבה לכם!

אהלן משב

היי אני אודה לכם אם תוכלו לעזור לי בנוגע לאיזה אוטובוסים כדאי לקחת מבסיס גלילות לבית החולים תל השומר ביום ראשון בבוקר.. (וחזרה...) עדיף לנסוע לרכבת מרכז ומשם לקחת אוטובוס או לתחנה מרכזית בת"א ומשם? ולאיזה מהאוטובוסים שמגיעים לבית החולים יש את המסלול הכי קצר? תודה
אהלן משב
מגלילות תעלי על קו 149 של דן לכיוון ת"א ותרדי ברכבת מרכז. משם את יכולה לעלות על כל אחד מהקווים 64 או 70 של דן, שניהם נוסעים במסלול זהה עד תה"ש. תוכלי לנוסע גם אחרת, ולחסוך את הכניסה לת"א, אבל לא בטוח שהדרך מהירה יותר מכיוון שתהיי תלויה בקו לא מאוד תדיר: קחי את 149 עד צומת הכפר הירוק. תחליפי שם לקו 49 של דן (הלא תדיר) ובצומת גהה תחליפי לאחד מקווי דן 64, 70 או 87 עד תה"ש.

משב

New member
תודה

אהלן משב
מגלילות תעלי על קו 149 של דן לכיוון ת"א ותרדי ברכבת מרכז. משם את יכולה לעלות על כל אחד מהקווים 64 או 70 של דן, שניהם נוסעים במסלול זהה עד תה"ש. תוכלי לנוסע גם אחרת, ולחסוך את הכניסה לת"א, אבל לא בטוח שהדרך מהירה יותר מכיוון שתהיי תלויה בקו לא מאוד תדיר: קחי את 149 עד צומת הכפר הירוק. תחליפי שם לקו 49 של דן (הלא תדיר) ובצומת גהה תחליפי לאחד מקווי דן 64, 70 או 87 עד תה"ש.
תודה
פשוט פעם שעברה לקחי 45 מהרכבת ויש לו מסלול ממש ארוך ומתיש... :)

ManInBlack86

New member
יש כמה אפשרויות

יש כמה אפשרויות
אפשר לרדת בת"א מרכז ומשם לקחת קו 7 (בשביל להגיע לתחנה שלו אתה יוצא מהתחנה הולך ישר ישר עד שאתה מגיע לכביש הראשי, חוצה אותו ופונה שמאלה). תשאל את הנהג והוא יגיד לך בדיוק איפה לרדת. אפשר גם לרדת בת"א השלום וללכת ברגל (עשיתי את זה כמה פעמים זה לא כ"כ נורא 20 דקות הליכה בערך אפילו פחות). או לרדת בת"א ההגנה ולנסוע באחד הקווים הנ"ל. הם יוצאים מהרחוב שמחוץ לתחנה מרכזית אם אני לא טועה (כשאתה יוצא מתחנת הרכבת אתה פונה שמאלה ומתחיל ללכת ותראה את התחנה של אחד הקווים הנ"ל באותו הצד של הכביש).

eyalmel

New member
תרד בעזריאלי

תרד בעזריאלי
תלך לרחוב יגאל אלון (הרחוב שמקביל לנתיבי איילון מהצד המזרחי) ותתפוס אוטובוס דרומה. בית השיריון נמצא ברחוב מקביל ליגאל אלון, פשוט תשאל את הנהג היכן לרדת. ככה אני עשיתי כשאני הייתי צריך להגיע לשם (גם כן למיונים וגם ממוצקין...).

THC MaN

New member
תודה רבה לכם!

תרד בעזריאלי
תלך לרחוב יגאל אלון (הרחוב שמקביל לנתיבי איילון מהצד המזרחי) ותתפוס אוטובוס דרומה. בית השיריון נמצא ברחוב מקביל ליגאל אלון, פשוט תשאל את הנהג היכן לרדת. ככה אני עשיתי כשאני הייתי צריך להגיע לשם (גם כן למיונים וגם ממוצקין...).
תודה רבה לכם!
כנראה שאני אעשה את הדרך שלך. רק אפשר לדעת איזה קווים לא לקחת דרומה? בטוח יש אחד או 2 שאם אני אעלה עליהם הם לא ימשיכו ביגאל אלון עד מתי שאני צריך ויפנו קודם.

ManInBlack86

New member
קו 7 עושה את כל הדרך

תודה רבה לכם!
כנראה שאני אעשה את הדרך שלך. רק אפשר לדעת איזה קווים לא לקחת דרומה? בטוח יש אחד או 2 שאם אני אעלה עליהם הם לא ימשיכו ביגאל אלון עד מתי שאני צריך ויפנו קודם.
קו 7 עושה את כל הדרך
ואפשר לעלות עליו גם מאזור ת"א השלום.

9108701

New member
לקחת קו7 לרדת ליד היכל הספורט

לקחת קו7 לרדת ליד היכל הספורט
מול ישנה שדרת יד לבנים ללכת לאורך השדרה עד לבית השריון

urilei

New member
הנה מצאתי

הצעה שלי
למיטב ידיעתי יש קו מאשדוד לאילת, אבל אני לא מוצא אותו באתר אגד ולא רוצה להטעות אותך, אז ההצעה שלי היא: 364 לבאר שבע, ומשם 397 / 394 לאילת
הנה מצאתי
מאשדוד לאילת יש 391 בימים ד' ה' ומוצ"ש ב-23:30 דרך צלחה בכל מקרה שתבחר, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש

matany

New member
וההצעה שלי

פורום תחבורה ציבורית
וההצעה שלי
קו 301/310 לצומת קרית מלאכי (קסטינה) ומשם יש הרבה אוטובוסים לאילת (390, 393, 394, 396, 398, 399, 991, 992, 993) לו"ז מדוייק לכל הקווים באתר אגד www.egged.co.il

מצב
הנושא נעול.
למעלה