שאלות כלליות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

scooby5

Member
איך המטרונית אמורה לעבור בצומת קריית אתא?
כשהפרידו את הנתיבים של גשר מוטה גור כנראה לא חשבו לעומק.. אין שם מקום לשני מסלולים של מטרונית... מה הולך להיות שם? אגב, לפי השלטים העבודות אמורת להסתיים בספטמבר וזה ממש לא נראה כך
העבודות אכן לקראת סיום
נתיבי המטרונית יצאו ממרכז הכביש וייפרדו זה מזה בכל אחד מצידי הצומת. אין כל כוונה לפרק את החלק המרכזי של הגשרים. המסלולים "יחבקו" את החלק המרכזי של הגשר משני צידיו. | | \ / | | / \ | | משהו כזה...

adf666

New member
העבודות אכן לקראת סיום
נתיבי המטרונית יצאו ממרכז הכביש וייפרדו זה מזה בכל אחד מצידי הצומת. אין כל כוונה לפרק את החלק המרכזי של הגשרים. המסלולים "יחבקו" את החלק המרכזי של הגשר משני צידיו. | | \ / | | / \ | | משהו כזה...
אבל אין מספיק מקום בין הגשרים ל 2 נתיבים

scooby5

Member
אבל אין מספיק מקום בין הגשרים ל 2 נתיבים
זה מה שאני אומר
הנתיבים עוברים בין 2 הגשרים בערך עד ל-2/3 מהגשר בכל צד. לקראת החלק המרכזי של הגשר הם מתרחקים זה מזה ונצמדים לנתיבים הרגילים ולאחר מכן חוזרים חזרה לאמצע.

ArsaWhat

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
ת"א לירושלים - האם טכנית אפשר לנסוע חינם?
היי, 2 שאלות - 1. האם מותר לי לעלות על הקו שיוצא משפירים ועוצר בכמה תחנות בת"א - באחת התחנות שלו? כי משום מה בכל פעם שאני עומד בתחנת עזריאלי (שגם מסומן בין כל שאר הקווים שגם הקו הסיבובי עובר בו) אני שם לב שהנהג עוצר על הגשר בצד המזרחי שלו, וישר ממשיך לנסוע מבלי בכלל לטרוח לעבור בתחנה ולראות אם מישהו צריך. הוא פשוט עובר נתיב וטס לדרכו (אגב טיסה, המהירות שהנהגים שלהם נוסעים היא גבוהה - פעם הצלחתי לעלות לאחת הנסיעות, וכמובן שאני צופה מבחוץ...). האם ככה זה צריך להיות? כי ניסיתי לנופף לכמה מהאוטובוסים האלה ולאחר התעלמות גורפת ויתרתי. 2. בהנחה שעל 1. התשובה היא כן, לא אמורה להיות בעיה שאחכה באחת התחנות של הקו בתל אביב, אעלה, וכשיגיע לשפירים פשוט אתפוס את קו 100 לירושלים, נכון? וככה הנסיעה כולה תהיה ללא תשלום...

amit1270

New member
ת"א לירושלים - האם טכנית אפשר לנסוע חינם?
היי, 2 שאלות - 1. האם מותר לי לעלות על הקו שיוצא משפירים ועוצר בכמה תחנות בת"א - באחת התחנות שלו? כי משום מה בכל פעם שאני עומד בתחנת עזריאלי (שגם מסומן בין כל שאר הקווים שגם הקו הסיבובי עובר בו) אני שם לב שהנהג עוצר על הגשר בצד המזרחי שלו, וישר ממשיך לנסוע מבלי בכלל לטרוח לעבור בתחנה ולראות אם מישהו צריך. הוא פשוט עובר נתיב וטס לדרכו (אגב טיסה, המהירות שהנהגים שלהם נוסעים היא גבוהה - פעם הצלחתי לעלות לאחת הנסיעות, וכמובן שאני צופה מבחוץ...). האם ככה זה צריך להיות? כי ניסיתי לנופף לכמה מהאוטובוסים האלה ולאחר התעלמות גורפת ויתרתי. 2. בהנחה שעל 1. התשובה היא כן, לא אמורה להיות בעיה שאחכה באחת התחנות של הקו בתל אביב, אעלה, וכשיגיע לשפירים פשוט אתפוס את קו 100 לירושלים, נכון? וככה הנסיעה כולה תהיה ללא תשלום...
בעיה קטנה: קו 100 הוא בתשלום

שאלות כלליות (לא הכוונה)
רב קו כפול?
אגד פרסמו שיתחילו להרוג את כרטיסי הנייר תוך חודשיים בחיפה. הבנתי כי הרב קו הוא אישי ואי אפשר להנפיק יותר מכרטיס אחד לילד - אז מה עושים אם רוצים שלכל אחד מההורים תהיה אפשרות לשלם על הילד עם "כרטיסית נוער", בלי לזכור להעביר את הכרטיס בין ההורים פעמיים ביום? לפי הבנתי, על כרטיס אנונימי אפשר להטעין רק כרטיסית מבוגר

בטטהמן

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
א-ו-פ-נ-י-י-ם
לא, אני לא קובי מימיון שמחכה את אלי אילדיס :) האם ניתן לשכור אופניים בת"א באופן חד פעמי (ליום אחד)? אם כן, איך עושים זאת? אם לא, האם אפשר לסחוב אופניים ברכבת / אוטובוס / מונית שירות? האם זה ריאלי לסחוב שני זוגות אופניים (לבד) באוטובוס לת"א?

עלה13

New member
א-ו-פ-נ-י-י-ם
לא, אני לא קובי מימיון שמחכה את אלי אילדיס :) האם ניתן לשכור אופניים בת"א באופן חד פעמי (ליום אחד)? אם כן, איך עושים זאת? אם לא, האם אפשר לסחוב אופניים ברכבת / אוטובוס / מונית שירות? האם זה ריאלי לסחוב שני זוגות אופניים (לבד) באוטובוס לת"א?
עדיין אי אפשר...
אפשר לשכור לפי שעה או יום בסביבות 25 ש"ח לשעה או 55 ש"ח ליום בממוצע, (גגל אופניים להשכרה בתל אביב), יש בבתי קפה בשבזי בנווה צדק ובדיזנגוף סנטר בבית קפה מול שטרניחובסקי, אם יש אופניים מתקפלים אפשר באוטובוס ורכבת.

amirnissim

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
מכשיר ניווט (GPS) עם מידע על נת"צים ?
שלום. האם מישהו מכיר מכשיר ניווט/תוכנת ניווט שכוללת מידע על נתיבי תחבורה ציבורית בארץ? כלומר, נניח ואני נוסע במונית אני יכול לחשב מסלול שעובר בנת"צים בעוד שכשאני נוסע ברכב פרטי לחשב מסלול ללא נת"צים. תודה

אורי404

New member
מכשיר ניווט (GPS) עם מידע על נת"צים ?
שלום. האם מישהו מכיר מכשיר ניווט/תוכנת ניווט שכוללת מידע על נתיבי תחבורה ציבורית בארץ? כלומר, נניח ואני נוסע במונית אני יכול לחשב מסלול שעובר בנת"צים בעוד שכשאני נוסע ברכב פרטי לחשב מסלול ללא נת"צים. תודה
אני מהמר, שיש אפשרות כזו. אבל לא בטוח לגמרי
כנראה לחברות האוטובוסים השונות ולנהגי המוניות יש את האפשרות הזו במכשיר הניווט. אבל אינני בטוח לגמרי וזוהי השערה בלבד.

oschlick

New member
לא, אבל הנסיעה ברק"ל חינם
וכרטיס נסיעה באוטובוס טוב ל-80 דקות ומספר בלתי מוגבל של החלפות.
באתר של אגד כתוב
"כרטיס המשך לנסיעה חופשית במשך 75 דקות בירושלים רוכשים מהנהג כרטיס אחד ונוסעים חופשי בכל קווי השירות של "אגד" בירושלים ואליה במשך 75 דקות*. הכרטיס ניתן לשימוש גם בנסיעות מירושלים ליישובי הסביבה וביניהם (עד קוד 3 כולל)." זאת אומרת שאני יכול לעלות לירושלים בקו 402 למשל ולהמשיך 75 בתוך העיר ללא תוספת תשלום?

846

Active member
באתר של אגד כתוב
"כרטיס המשך לנסיעה חופשית במשך 75 דקות בירושלים רוכשים מהנהג כרטיס אחד ונוסעים חופשי בכל קווי השירות של "אגד" בירושלים ואליה במשך 75 דקות*. הכרטיס ניתן לשימוש גם בנסיעות מירושלים ליישובי הסביבה וביניהם (עד קוד 3 כולל)." זאת אומרת שאני יכול לעלות לירושלים בקו 402 למשל ולהמשיך 75 בתוך העיר ללא תוספת תשלום?
רק בישובים מסביב עד קוד 3

שטאלים מקרית מוצקין
השאטלים מתחנת הרכבת בקרית מוצקין פועלים בסדר לתחנות עכו ונהריה? מחר אני צריך להגיע לצפון ורציתי לדעת תודה!
שאטלים
האוטובוסים פועלים במהלך רוב שעות היום בשיטת מלא וסע, בשני הכיוונים. קח בחשבון שייתיכן ותצטרך להמתין יחסית הרבה בתחנה..

מצב
הנושא נעול.
למעלה