אישלג בצורת ברבור?

מבוקש!!

סוטה בשם עומר (שם המשפחה שמור במערכת, חשאיות, אתם יודעים...), הוא בעונת הייחום ומסוכן לציבור!! לאחרונה נראה מנשנש פריכיות בשדה של גיא ר. (מנשנש פריכיות ידוע ומורה לאזרחות בהתהוות..). כל היודע על מקום הימצאו אנא צור קשר עם המערכת. בתודה, ל. סתם עומר, קפרע אליח,
סלחו לי על ההתפרצות

היום בתפוז אנשים../images/Emo39.gif

יש לכם רעיון כיצד יראה יום שגרתי בחיי רננה הרכילאית? פורום היכל התרבות מציע אלבום של "מה קשור" כפרס לרעיון היצירתי ביותר. אתם מוזמנים
עמותת "ספיישל אולימפיקס" - העמותה למשחקים אולימפיים מיוחדים העוסקת בארגון ספורט תחרותי לאנשים עם לקות שכלית מזמינה אתכם לכנס מקצועי בכפר המכביה המיועד למאמנים / מדריכים בענפי הספורט השונים ולמורים לספורט. כל הפרטים בפורום ספיישל אולימפיקס. חג שמח

אוקי כמה דברים:

1.איזה תמונה יפה של טראוויס! 2.איזה מספר יפה!!1010!! 3.מה נסגר אתכם?תמצאו כול תירוץ כדי לאחל משהו? 4.תודה רבה וגם לכם!!!

MarishA M

New member
וואי באמת מספר יפה..

זה מספר המזל שלי..חהחה והתאריך לידה שלי..ועוד כמה תאריכים חשובים..

0mroosh

New member
אני מכיר אותך מאיפשהו?

את רודפת אותי. אותך לדוד-שיערות חזה,שרשרת חי-קוריאל. לא לשאת את שמו של ג. רגב לשווא, ובכלל הוא סקסי אימים. חצילים הם סגולים, פריכיות הן אפורות-לבנבנות, וללי יש פטריות בפ**.
אוהב.

מי מרמה בדמקה?!

מי רודף אחריך תגיד לי?! אני מתחת לשולחן..
דוד, הוא חולה עליי.. אחרי הציור הפוסט מודרניסטי שלי/ דיוקן פרוע, הוא מת עליי.. ואתה מקנא! כן הכרס של ג. רגב פשוט דורשת ליטוף (יאק, הצלחתי להגעיל את עצמי!), ההיפופוטם מחמד הזה.. ראיתי עכשיו את איה וניני מ"השמיניה" רודקים לצלילי hello goodbye של הביטלס.. זה שואב אותך, כמו חור שחור.. אמלה! פשוט טראומת נעורים זה עשה לי.

ברררר

New member
אתה לא תדבר רע על השמיניה

שותף של אח שלי הוא אחד מהילדודס שמה
. מה שמו דורי שמה.

שני דברים...

1) for the love of god! אני בת, קפיש?! 2) דורי הוא אפס! אין במה להתגאות... יחי ניני! חוצמזה לדורי יש בדיחות קרש עם רמת אינטיליגנמציה של חתול שהשתילו לו את המוח הפוך.. ההודעה הזו תשמיד את עצמה תוך 30 שניות.. (עומר, באמאש'ך, תעיף את השרשור הזה לקיבינימט, הוא מעפאן.. בתודה, ל. ציידת המנשנשים מהצד..)

ברררר

New member
תרגעי ומיד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

את לא תקראי לו אפס, נותנים לא טקסטים מה את רוצה שהוא יעשה?!!?!? וקוראים לו בכלל דני
. והוא חמוד שקסי
.

למעלה