שרשור רשמים מהתכנית הראשונה

אבל זה בדיוק הקונספט של התוכנית!

לקחת את הסטיגמות "החנון המוזר והלא חברת"י ו"היפה הסתומהשמשיגה הכל רק באמצעות החיצוניות" ולהראות שהם יותר מזה שהם לא סטיגמות אלא יותר. תמיד בזוג המנצח המנחה אומר: אתם עכשיו יותר מאשר סתם חנון או סתם יפה.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifכן, אני יודעת...

בגלל זה אמרתי שלקחו את אלה שהסטיגמה היכ חזקה אצלם
עצבן אותי בעיקר מה שהבנות אמרו... אבל זכותן P:

חחחח כן זה היה קורע

הידע הכללי של הבנות היה מביך , ולראות את הבנין מנשקים את הבובה , רחמתי עליה

XDDDDDDD

אני ממש לא הבנתי איך יששראליות לא יודעות לפחות איפה טבריה!!!!!!!!!!!!!!!!! דאמטף מישהי שמה לי שם את טבריה בדרום ליד אילת!!!!!!! מה נסגר איתך?! אבל הייתה שם אחת ממש חכמה יחסית לאחרות .. ואני מודה, אני גם לא ידעתי מה זה אוטוריטה ואולי עוד איזה מילה או 2 ... יואו! ליסה היא כזה: אוטו זה אוטו וריטה זאת הזמרת.. היגיון .. =// אני גם ואיך זה עם השיער הארוך (הטרול, כמו שאחת מהן קרה לוXDD) כולו נמרח עליה, ומה שנקרא, ממצה את העניין=]] סיפור פשוט מביך, שיש כאלה אנשים בארץ. . בעולם, ביקום.. למרות שיש יותר טיפשים וטיפשות...

אווווווXDD

הולך להיות מ-צ-ח-י-ק! יצחקו עליהם בדיוק כמו שצחקו על קריסטין מהדוגמניות 2 ... אם לא יותר!

Yggdrasil19

New member
לברי המזל שיודעים אנגלית, יש חשיבה משלהם

אני חשבתי ככה: "אוקיי, אוטוריטה, די ברור שזו מילה לועזית, מה זה מזכיר לך? authority, די דומה, לא? ומה זה authority, סמכות! אוקיי, אז אוטוריטה זו מילה שקשורה בסמכות." ופה נעצרתי, כי אפילו אני לא הצלחתי להגיע לנקודה המרכזית. מילה קשה, ואני בטוח שלמדתי אותה לפסיכו', כך שאני כועס על עצמי! יש לי דליפה בתאים האפורים או משהו?

../images/Emo26.gif שרשור רשמים מהתכנית הראשונה ../images/Emo36.gif

אנא שרשרו לכאן דעות, חוויות ורשמים מהתכנית הראשונה, במקום לפתוח הודעות חדשות מיותרות. תודה!

lolo59

New member
אהבתי לאללה!!!

הקטע עם ההיא ואיציק הרג אותי.."אני לא יודעת מה אני אעשה, אם פתאום הוא יהיה הבן זוג שלי" ופתאום הוא הבן זוג שלה.ברור לי שזה לא "במקרה" אלא התערבות של ההפקה, ככה זה היה נראה לפחות, אבל זה היה מצחיק
אבל היא ממש הגזימה. נכון, הוא קצת מוזר, אבל היא התנהגה ממש מגעיל וזה לא יפה.אבל אין ספק שהם אחת הסיבות העיקריות שאני אשתדל לצפות בתוכנית בקביעות. השאר גם חמודות, לא סנוביות לאללה כמו שחשבתי. יש את ההיא, הסינית הזאת, פשוט שחצנית. שיעיפו אותה. בואנה, את מפת ארץ ישראל הן לא יודעות?! ב-ו-ש-ה-ה-ה-ה-ה ו-ח-ר-פ-ה!! פשוט ככה!!

Dominiqe

New member
אוי וואי...איזה מטומטמות

הי מטומטמת מכולן זו רעות עם התרגיל של האחוזים עם הX...חחחח הרגה אותי... "העיקר הדרך" אלק.....זה לא מבחן במתמטיקה שנותנים חצי מהניקוד על זה שעשית את הדרך. אהבלה. איזה ערסית קטנה מהסוג שאני מתעבת (אני גרה בעיר מלאה בכאלה לצערי). כמה ברור היה שיאגדו את כל הפרחות והשחורדיניות. ממש מביך אני מתביישת עבורן. (גם אם זה מבוים....אני עדיין מתביישת)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.......

צודקת! אבל גם זאתי שנשארה אחרונה כשנבחרו הזוגות לחדר,שהיא אמרה שבית המקדש השני נחרב בשנת 1967.... חחחחחחחחחח...........יש לה סריטה עמוקה!!.....

ועוד רעות...

אומרת שהיא חושבת שהיא הצליחה ויש לה הסכלה מאוד גבוהה.... חחחחחחחח....................וואי איזה סתומות! זה משהו. והבן זוג של זאת שאמרה עם ה-''אוטוריטה''.... זאת שאמרה שריטה זאת הזמרת ואוטו?... אז זאת ,בן הזוג שלה אמר שאפשר למדוד את ה-אי קיו שלה במספר חד ספרתי....חחחחחחחחחח... פשוט סתומה!

o r e l i

New member
חח ורעוות אמרה..

זה לא מחוסר ידע חס וחלילה.. זה מחוסר עניין..חח

Yggdrasil19

New member
סנובית וערסית

בהתחלה אהבתי אותה, עכשיו אני יותר ויותר רואה אותה כערסית שאין לה בעייה להיות חכמה, היא פשוט רוצה להישאר סתומה לנצח. לצערי, אם לתוכנית הולך להיות אדג'יק כמו להישרדות האמריקאית, רעות ואיציק בגמר.

למעלה