חידה

Wrath Within

New member
../images/Emo26.gifחידה../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif../images/Emo11.gif

שתי התמונות מייצגות שתי שורות משיר של HIM!

Rose131

New member
יאאא ענבלי../images/Emo7.gif אני מרגישה נורא!../images/Emo7.gif

ונו, הייתי (או שעדיין?) שיכורה, וכזה, נו, בלהט הצילום אפילו לא שמתי לב למה שאני מצלמת!
אנחנו חייבות להיפגש בנורמלי איזה פעם

Wrath Within

New member
היי! בלי לערב הורים!../images/Emo11.gif

צריך לעשות לפורום הזה המתת חסד...

5ifi

New member
אני מודה ומתוודה שלא

הקדשתי מחשבה מעמיקה לעניין אבל... אפשר רמז בכל זאת???????????? (אם את עוד פעילה כאן בכלל...)

Tender Thunder

New member
אגב אם יהיה צורך לחידה

יש לי רעיון לאחת, אבל היא דבילית אז תעלו על זה מהר חח.. ולא, אין לי באמת תשובה לכאן..

Wrath Within

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifרמז בםנים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo11.gif

רמז לעוד שורה!
חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו חסר לכם שלא תדעו עכשיו

5ifi

New member
התייאשתי.

משעמם לי אז עברתי כמעט על כל השירים שלהם ולא מצאתי לי תשובה. מה זה, פור גאד סייק?! אה הכותרת של ההודעה הקודמת שלי נחתכה- זה ממשיך your door*

Rose131

New member
אההההההההה! our diabolikal rapture!

כי נו, oh how i wait for the day your heart burns in this heavenly flames וגם death keeps knocing at our door וגם!!1 so we open the door! נכוןנכון?

למעלה