רחוב יפו נטול גדרות

מצב
הנושא נעול.
יכול בהחלט להיות. אבל למי יש סבלנות להמתין
עוד עשורים? דבר אחד בכל זאת לא ישתפר - המזון במרכז העיר. הטעם של פעם לא ישוב לצערי. וכמובן: חנויות התקליטים הצבעוניות של פעם לא תשובנה כי יש אתרי אינטנט להורדת קבצים גדולים כמו מגהאפלואוד ורפידשור ששינו את המפה. אני מודה שאני משתמש בהם מדי יום. בכל יום אני מוריד עשרות בוטלגים למחשב ויש בזה יתרון. לגבי השאר: כאשר אני אראה אותך אני ארביץ לך (בחיוך) מכות על כוס קפה.
איכות המזון ירדה בלי קשר לרכבת
וזה בכל הארץ. אתמול ישבתי אצל טסלר, ליד מחנה 80, מסעדת דרכים כמו פעם של עולם הולך ונעלם. ואגב, ההתחדשות לדעתי תתחיל לשאת פירות תוך שנתיים.

איכות המזון ירדה בלי קשר לרכבת
וזה בכל הארץ. אתמול ישבתי אצל טסלר, ליד מחנה 80, מסעדת דרכים כמו פעם של עולם הולך ונעלם. ואגב, ההתחדשות לדעתי תתחיל לשאת פירות תוך שנתיים.
בעיר העתיקה בירושלים היא לא ירדה !
אצל חברינו הערבים היא רק עלתה ! אני נפעם בכל פעם מחדש לנוכח המזון האיכותי ביותר שאני קונה בשייח'-ג'ראח. שם לא שמעו על ירידה באיכות. ישבתי פעם אצל טסלר - אין מה לומר - הוא ענק !!!

בעיר העתיקה בירושלים היא לא ירדה !
אצל חברינו הערבים היא רק עלתה ! אני נפעם בכל פעם מחדש לנוכח המזון האיכותי ביותר שאני קונה בשייח'-ג'ראח. שם לא שמעו על ירידה באיכות. ישבתי פעם אצל טסלר - אין מה לומר - הוא ענק !!!
אבל תסכים איתי שאין כמו בראטוורסט
נוטף שמן עם המון חרדל בדוכן בוינה

אל תשוויץ לי כאן פיתאום, גמני אוכל הכל
(חוץ מלחם אבל זה קשור בזכרון אישי מאד).
לחם? אני מעדיף תמיד בגט טרי על פני הכל !
אבל יש דבר אחד שאני נגעל ממנו ולא מסוגל לשבת אפילו ליד מישהו שאוכל אותו. ואני מתכוון לדבר הנורא שנקרא....אורז ! הריח של אורז מבושל מזכיר לי פלסטיק שרוף... 47 שנים לא נגעתי באורז ! ולא משנה איך הכינו אותו... אבל אצלי הכל בנוי על: בשר, פסטות ופיטריות. אלה "שלושת" אבני המזון שלי...

לחם? אני מעדיף תמיד בגט טרי על פני הכל !
אבל יש דבר אחד שאני נגעל ממנו ולא מסוגל לשבת אפילו ליד מישהו שאוכל אותו. ואני מתכוון לדבר הנורא שנקרא....אורז ! הריח של אורז מבושל מזכיר לי פלסטיק שרוף... 47 שנים לא נגעתי באורז ! ולא משנה איך הכינו אותו... אבל אצלי הכל בנוי על: בשר, פסטות ופיטריות. אלה "שלושת" אבני המזון שלי...
אני מת על אורז עם חלב וסוכר
זכרון ילדות מתוק מימי הצנע. יצא לאחרונה מעדן של "גד" שנקרא "ירח מתוק" שמזכיר לי את זה מאד מאד.

עדירמר

New member
זכרון ילדות מתוק מימי הצנע. יצא לאחרונה מעדן של "גד" שנקרא "ירח מתוק" שמזכיר לי את זה מאד מאד.
גמני מת על זה
יש מעדן שנקרא מילשרייס אפשר למצוא אותו בעיקר בשוויץ זהו פודינג אורז עם רוטב אפרסק או תות או פירות יער או וניל בתחתית וכדי להנות ממנו כמו שצריך מערבבים טוב טוב לפני האכילה! וגם ברטוורסט אני אוהב וגם קופסאות עם "חברים מהים" של נורדסי. רק בשביל זה כדאי לנסוע לשוויץ!!

zvir1

New member
לאחרונה ?? זה כבר הרבה שנים ונקרא REISMILCH
יקה מזויף שכמוך. האוסטרים לא באמת יקים(-:.

לאחרונה ?? זה כבר הרבה שנים ונקרא REISMILCH
יקה מזויף שכמוך. האוסטרים לא באמת יקים(-:.
אבו איל, הבנת הנקרא!
לאחרונה נכנס לשוק, לסופר היהודי בארץ ישרואל, לשופרא דשופרא סל והשוועסטרן שלהם, תופין ומגדנא חדשה בשם "ירח מתוק" ועליו אמר ר' אביי "מי שהציל נפש אחת עם מעדן ה"ירח מתוק" כאילו הציל פזורת יהודיי ווינע ועולם מלא!" ןאמרתי שזה מזכיר לי מעדן ילדות.

easylivin

New member
רחוב יפו נטול גדרות
אתמול הסתובבתי קצת ברחוב יפו שהגדרות לאורך המסילה הוסרו בו לפני כשבוע. למרות החששות (המוגזמים לדעתי) נראה שהירושלמים והמבקרים בעיר די התרגלו למצב החדש ולא ראיתי בעיות מיוחדות. נסיעות המבחון התנהלו בלי הפרעות מיוחדות וגם לא נתקלתי במצבים מסוכנים להולכי הרגל (שאגב מספרם גדל מאוד מאז נסגר הרחוב לתנועה). נצחיל בתמונה שצולמה דווקא בקטע הלא-מדרחובי של הרחוב, ממערב לשוק, באתר הבנייה של "בתי סיידוף", ששם דווקא השאירו את הגדרות (מסיבה די מובנת).
תאריך היעד החדש להפעלת הרק"ל: ט"ו באב
"חג אהבה שמח? בעקבות מאבק החרדים, מסתמן כי תאריך ההפעלה המסחרי של הרכבת הקלה יידחה שוב - מערב תשעה באב לט"ו באב, חג האהבה" - http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/232/567.html

amit1270

New member
"חג אהבה שמח? בעקבות מאבק החרדים, מסתמן כי תאריך ההפעלה המסחרי של הרכבת הקלה יידחה שוב - מערב תשעה באב לט"ו באב, חג האהבה" - http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/232/567.html
למה "מאבק החרדים"?
ט' באב לא שייך רק לחרדים, ואפילו לא לדתיים בלבד. בעיניי זה יום חשוב לא פחות מיום השואה, ואני ממש לא אדם דתי (אני גם לא צם בד"כ). קביעת תאריך היעד לערב ט' באב, ועוד בירושלים (שוב, בלי קשר לחרדים!) מבטאת חוסר רגישות וחוסר הבנה. לא היה מזיק לבורר להציץ בלוח השנה לפני שפרסם את התאריך הזה. היה יכול להימנע מאי-נעימות מיותרת.

easylivin

New member
למה "מאבק החרדים"?
ט' באב לא שייך רק לחרדים, ואפילו לא לדתיים בלבד. בעיניי זה יום חשוב לא פחות מיום השואה, ואני ממש לא אדם דתי (אני גם לא צם בד"כ). קביעת תאריך היעד לערב ט' באב, ועוד בירושלים (שוב, בלי קשר לחרדים!) מבטאת חוסר רגישות וחוסר הבנה. לא היה מזיק לבורר להציץ בלוח השנה לפני שפרסם את התאריך הזה. היה יכול להימנע מאי-נעימות מיותרת.
תמיד כדאי לציין שהשאלה לא מופנית כלפיי,
אלא כלפי מחבר המאמר. כדי שלא תהיינה פה אי-הבנות.

Johnson6620

New member
למה "מאבק החרדים"?
מה עניין הפעלת רכבת קלה לתשעה באב?
האם חייבים לארגן באותו יום חגיגות המוניות עם להקות נוער בבגדי חמאסטן על גשר המיתרים? אפשר סתם להתחיל בהפעלה של הרכבת וכמו כל פרוייקטי התשתית בארץ לחנוך לפני/אחרי..

amit1270

New member
מה עניין הפעלת רכבת קלה לתשעה באב?
האם חייבים לארגן באותו יום חגיגות המוניות עם להקות נוער בבגדי חמאסטן על גשר המיתרים? אפשר סתם להתחיל בהפעלה של הרכבת וכמו כל פרוייקטי התשתית בארץ לחנוך לפני/אחרי..
הנוהג הוא לא להתחיל דברים בתשעת הימים
יש לא מעט יהודים, גם לא דתיים, שלא חותמים עסקאות בתקופה הזאת. בכל מקרה וגם בלי רקדניות (שכבר הורידו את כיסויי הראש בנובמבר 2008) מדובר באירוע חגיגי, וזה חוסר רגישות משווע לקיים אותו בזמן כזה. דחייה של שבוע לא משנה הרבה ואני, כחילוני שלא ממש אוהב כפייה דתית או חרדית, מוכן לקבל את זה.

טו באב תשצ"ט ? (2039).....
רק שלא ייגמר להם הזיכיון לפני שיתחילו להפעיל......והכי חשוב: שיתחילו לענות לענין בקשר לבעיות הבטחוניות הקשות מאוד שלהם !!! איש מהם לא עונה מה ייעשה בשועפאט ! לצערי רק אחרי שמנופי אבי ירימו את שרידי מערך הקרונות שפוצץ ע"י האוייב מהמסילה, נקבל תשובות..... ככה זה תמיד..........

giba70

New member
טו באב תשצ"ט ? (2039).....
רק שלא ייגמר להם הזיכיון לפני שיתחילו להפעיל......והכי חשוב: שיתחילו לענות לענין בקשר לבעיות הבטחוניות הקשות מאוד שלהם !!! איש מהם לא עונה מה ייעשה בשועפאט ! לצערי רק אחרי שמנופי אבי ירימו את שרידי מערך הקרונות שפוצץ ע"י האוייב מהמסילה, נקבל תשובות..... ככה זה תמיד..........
התגובות שלך משתפרות מיום ליום, המשך כך

מצב
הנושא נעול.
למעלה