הגיינה טובה לנרתיק!

B l a c k tears

New member
יו. אני לא מאמינה.

אני מתעלמת? צצ. לכי לכי. היום בלילה תיהיי מחוברת,עם מצלמת אינטרנט ובגדים מינימליים.

regit knup

New member
../images/Emo91.gifמפריע לי שאין כזה דבר לגבר..

הגיינה טובה לגבר: אל תחרבנו על עצמכם!!! זהו, חוץ מזה לא צריך כלום! איזה מוזר זה, בנות צריכות כל מיני מוצרי הגיינה וטיפולים ועוד כל מיני כאלה, ובנים, אל תביאו מעל 20 פעם ביום ביד (ומה שכתבתי למעלה) והכל יהיה בסדר.

MC SammY

New member
וואי

איך אפשר לא לשטוף שם עם סבון הגייני?
ובכלל, חצי מהדברים פה...

חמוד. :)

אבל למישהי באמת יש כח לקום ולשטוף את הנרתיק אחרי סקס? לי אין כח לזוז מהמיטה..

B l a c k tears

New member
לודעת מה איתך אבל אני עושה כל שניה

בערך פיפי. לא נראה לי שיהיה לי כוח ללכת למקלחת כל חמש דקות..

EROTOMANIA

New member
לי יש כח

אני שוטפת אחרי כל פעם שאני משתינה אחרי כל סקס אחרי כל פעילות מינית אני אובססיבית :\ אני ממש נקיה שם

Shusho

New member
איך את שוטפת אחרי כל פיפי?O_O

רק אם יש את השפריצר המיוחד הזה בשירותים זה אפשרי. מה, ללכת להתקלח אחרי כל פיפי?

EROTOMANIA

New member
מה להתקלח.. יש לי את השיטות שלי;]

אני משתינה בעיקר בבית. רק אם אני ממש חייבת אני משתינה מחוץ לבית.. אני קצת מפגרת בקטע הזה :]

טולָה

New member
הו,

איזה חמודה. אבל, זה יצא כאילו לא להשתמש בסבון 'שם'. אז לא הבנתי למה, והרי חובה בשביל ההגיינה וה... ריח. לא? פסח שמח!

Devilish Angel

New member
../images/Emo210.gif לדעתי...

חוץ מהסבון המיוחד לשטיפה אינטימית, "פמינה" לא כדאי להשתמש שם באף סבון אחר. מים יספיקו בדרך כלל מכיוון שהגוף מנקה את עצמו בדרך ששומרת על החיידקים הטובים. הרופא אמר לי גם היום ש"לא צריך להתעסק שם יותר מידי, הגוף שומר על עצמו לבד. נשים חושבות שצריך לשטוף את זה כל הזמן, אבל לא צריך יותר מידי."

B l a c k tears

New member
מה שאמרת זה כמו להגיד

"חייבים להשתמש בקונדום,"דורקס",לא כדאי להשתמש באף קונדום אחר." את יודעת כמה סבונים לשטיפה אינטימית יש? לא קראתי בשום מקום שכולם גרועים חוץ מ"פמינה".

Devilish Angel

New member
../images/Emo210.gif צודקת..

פה יש לי טעות, אני פשוט לא מכירה סבון אחר, לא התכוונתי למתג דווקא את "פמינה". הכוונה הייתה להגיד שחוץ מהסבונים המיוחדים האלה, לא כדאי להשתמש בסבונים אחרים..

למעלה