אשת השבוע

תמיד מילדות. כל תמונות הילדות עם ..

תפוח ביד.אני מושבניקית בעברי הורי גידלו ירקות, פירות, פרחים, צאן, עופות וכו... הייתי לוקחת חלק בכל העבודות- קטיף מיון אריזה... בקטיף ובמיון תמיד הייתי בוחרת לעצמי את הענקיים ביותר שמה בצד ונכנסת איתם לארוחת הצהריים. בסופה של הארוחה.היה האוכל נשאר ואני גמרתי קערת אפרסקים, תפוחים וקצת פחות ענבים.
חשבתם פעם על לשם בסל את היפה והטרי ביותר? להינות מהמיץ הניגר ולנגב עם החולצה או הכובע? כך גדלתי אז מה הפלא שיש לי הפרעות אכילה? (לאחים שלי אין) כשאני מגיעה לארועים וכולם בוחנים את אגף המתוקים אני מחפשת את פינת הפירות ולפעמים מתפללת שלא תהייה כזו כדי שלא אגזים...

liatal

New member
ידעת שיש משהו מעורר בתפוחים???

שמעתי שאפשר להחליף קפה בתפוח. אני רצה לבדוק את זה... את כנראה מכורה בובהלה...

אין לי ספק שאני מכורה! וזה לא קל

אבל לא מוותרת על 3
כוסות קפה ביום!
אחת מהן ביד ימין כרגע....

יחסית לשוקולד אבל בפני עצמו זה לא

תמיד קל... כי הצורך לתפוחים לא אחד הוא מגוחך.... (בעיני.

מאהב לאי בודד ???../images/Emo6.gif רעיון לא רע

בכלל....ולשאלותי : 1. איזו דמות מצויירת ( או לא ) הכי אהבת בילדותך ? 2.באיזה גיל היתה הנשיקה הראשונה ? 3. איפה שירתת בצבא ? 4. מתי ביקרת בחו"ל בפעם הראשונה ואיפה ? 5. איזה טסט עברת ? ( על אוטו ) 6. איזה שחקן קולנוע הכי חתיך בעינייך ? 7. בת כמה היית כשנולד לך הילד הראשון ? 8. האם את אוהבת את המקצוע בו את עוסקת ? 9. איזה בעל חיים היית רוצה להיות ( אם היה אפשרי ) ? 10. המאהב שהיית לוקחת איתך לאי בודד....תתארי לנו איך הוא נראה....

שאלות נפלאות../images/Emo160.gif../images/Emo222.gif

אהבתי מאוד את דמותו של פופאי המלח. מכירה?
נשי'קה ראשונה בגיל מאוחר - 15-14 זוכרת ממש מעורפל...
שרתתי בחיל המודיען ב"אום חשיבה" (סיני) תחנת ההתראה של המדינה עד הסכם השלום עם מצרים. שרות מדהים. שבועיים בבסיס, שבוע בבית. האזנתי לחיל האויר המצרי....
בקרתי בחו"ל לראשונה בגיל 24ץ. נסעתי עם החבר היום בעלי ללונדון.
עברתי טסט ראשון. 15 שיעורים, תאוריה וטסט בשנת 76 לא היה מספר ממינימום של שעורים. חוץ מזה אני
נוהגת על טרקטור במושב מגיל 8 עוד לפני שהרגל הגיע למצמד...
ריצ'רד גיר הוא אחד היפים והשרמנטים לטעמי.
בגיל 26.5 ילדתי את בתי הבכורה חצי שעה לידה בקרייה בתל-אביב.
אני מאוד אוהבת את ההוראה. זה מקצוע קשה, שוחק אבל מעניין.
הייתי רוצה להיות לביאה. אני
מזל אריה.
המאהב אמור להיות שחום, נאה, גברי, נעים הליכות, רומנטי,
בן שיחה מעניין ומאהב רגיש. (גלשתי בין מראה לאייכות...) תודה ששאלת

שואלת גם../images/Emo15.gif

מה תמיד יש לך בארנק? מה הדבר שאת רוצה לעשות ולא מעיזה? מה העיצה שלך לחיים טובים?

שאלות קשות../images/Emo140.gif

יש לי הרבה מזומן בארנק ואני משתמשת באשראי....
לא מעיזה נסות כמה דברים חדשים שאני חולמת עליהם בהקיץ...
לחיים טובים צריך לזרום... ולדעת לוותר- אני לא תמיד טובה בזה... תודה ששאלת "על הבקר"
בקר טוב שבת שלום

liatal

New member
תפו, שיהיה בהצלחה../images/Emo127.gif

אני אקרא ואם יהיו לי שאלות, אשרשר...

פעם שלישית גלידה ../images/Emo135.gif

3 פעמים אני שולחת לך שאלות ותפוז מוחק לי
עוד נסיון. טרם יצא לי לקרא את הראיון אקרא במהלך היום
מהיכן את בארץ?
מהיא תכונת האופי הבולטת שלך?
איזו דמות השפיעה עלייך בחיים?
מה משמח אותך?
איזה מאכל שלך הילדים אוהבים?
עוד 20 שנה תהיי ,,,,,,,,?
מה הכי חשוב לך בחיים?
איזה תלמיד הכי מעצבן אותך?
איזה תלמיד ממיס אותך בחוכמתו או כל דבר אחר?
ספרי לנו משהו שאנחנו לא יודעים. ועוד משהו קטן לומר לך , את מקסימה ,חמה אוהבת ומפרגנת
<נדיר אצל הנשים>

אני קצרה בזמן הבקר - ורוצה לענות

כמו שאופייני לי
לעומק לכן שאלותיך הכייפיות והשאלות הנוספות
לגבי מה אשנה במידה ואהייה שרת החינוך
יחכה עם
כל ההתרגשות לאחר הצהריים אחרי ביקור
וועדת פרס חינוך בבית הספר ובשיעור שלי....
בקר טוב!!!!!

תשובותי - לכלה לדניאלה../images/Emo219.gif../images/Emo168.gif

אני מרמת השרון
תכונה בולטת - עקשנית, פרפקציונסטית
הורי השפיעו עלי מאוד - השורשיות, אהבת הארץ, אהבת האדמה.
שני ילדי מסבים לי אושר רב ותחושת סיפוק.
ילדי אוהבים עוף ממולא באורז מבושל בסיר חרס-בישול איטי מאוד עם הרבה רוטב והשחמה יפה לפני ההגשה... עם חלה עגולה שבוצעים ביד.
מקווה שאהייה כאן עוש 20 שנה... מקווה שתהייה לי קריירה נוספת, שאהייה בריאה עם בעלי וילדי, שיהיו לי נכדים...
הכי חשוב יושר, נאמנות, הדדיות בנתינה
תלמיד שמרים ידיים בטרם מיצה את יכולת ההתמודדות מול משימה קלה כקשה - הוא שמעצבן אותי!!!!
אני לא נמסה מחוכמת תלמידים, אני מאושרת לראות אותם מתקדמים באופן יחסי לעצמם!!!!!!!!
אתם לא יודעים שאני נשואה לבחור מקסים שמבוגר ממני ב13 שנה.... הוא בעל נהדר ואבא מיוחד לילדנו.
תודה על שפע המחמאות והחום הרב שאני מקבלת כאן אני מאוד רוצה שנקיים פעם מפגש... נקבע לכולן מקום - קפה או אחר. יום ושעה. סימן הכר על דש הבגד ונבלה כמה שעות יפות....

liatal

New member
עכשיו אני שואלת...

ולפני כן אני חייבת לומר שאת אישה מיוחדת במינה, חמה
, אוהבת
, מפרגנת
ואני מקנאה בילדייך ובאישך... בטוחה שהוא יודע מה יש לו ביד... 1. איזה חלום יש לך שאת מתכוונת להגשים? 2. מהו החלום שאת יודעת שכבר לא תגשימי? 3. האם יש משהו בעברך שהיית משנה? 4. את אוהבת בעלי חיים? מגדלת? 5. איזו תכונה את מעריכה אצל אחרים? 6. איזו תכונה את ממש לא? 7. איזו תכונה שלך את אוהבת? 8. איזו תכונה שלך היית משנה? ויש עוד המון אבל ניתן לך קצת לנשום... פרטי, נמקי והביאי דוגמאות, המורה... (אגב, גם אני...)

../images/Emo39.gif../images/Emo82.gif../images/Emo51.gif ותשובות לליאה

1. מעוניינת להגשים קריירה שניה ועדיין לא מעיזה....
2. רציתי מאוד להיות רקדנית. רקדתי שנים והלכתי ללמוד הוראה...
3. הייתי חוזרת לחיות במושב ולא משתקעת בעיר אליה הגעתי לאחר השחרור לצורך לימודים אקדמאים.
4. אוהבת מאוד מאוד מאוד כלבים!
5. הדדיות היא תכונה נפלאה. שאנשים מעריכים נתינה ואוהבים להעניק לאחר 6. לא אוהבת אגואיזים, חוסר יושר ונצלנות.
7. אני יסודית מאוד, פרפציוניסטית במקצוע ובאמהות.
8. הייתי רוצה להיות וותרנית יותר, עקשנית פחות, משקיענית יותר בזוגיות זורמת ברגעי קושי וכאב. לא לוקחת ללב...
תודה על שאלותייך המקסימות
בכלל כולן כאן שאלו כל-כך בכייף וכל כך לעומק אני כל כך
מאושרת כאן. הייתי רוצה להכיר חלק מהנשים גם מחוץ לפורם. לכוס קפה
ולרגעי מנוחה
ממרוץ החיים
תודה

למעלה