המשחק המוזר הזה...

• פותח הנושא blaor
  • פורסם בתאריך

blaor

New member
../images/Emo18.gifהמשחק המוזר הזה...

טוב אז זה הולך ככה ואשמח אם מישהו יסביר לי כי אני כבר הרמתי ידיים פגשתם חבר הכול סבבה עובר שבוע ושניכם מנסים לגשש מה קורה פה אתה מראה סימני חיבה איכפתיות או כל רגש אחר של אהבה ואז... הוא נסוג נעלם מתקפל. אתה חוזר לקונכיה שלך וכבר פחות מגלה אהבה ואז.... יוצא השבלול מהבית שלו ומתחיל לחזר אחריך חוזר להתקשר לSMS
ועוד... ואתה חוזר לנסות שוב... ואז שוב - הוא בורח ולפעמים זה גם ההפך-מישהו מחזר -ואתה נלחץ ואתה מוצא את עצמך בדיוק באותו משחק אבל ההפך -התפקידים מתחלפים למה הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו משחקים את המשחק של הרודף והנרדף?? אותי אישית זה כבל מתסכל ואני שואל הלו גברים מה קורה איתכם??
(תסלחו לי נשים לפעמים נראה לי שאצלכן הכול יותר פשוט?) גם בעולם הסטרייטי אישה שמתחילה עם גבר זה לא סקסי והגבר מתקפל ונעלם האשה צריכה לשחק אותה קשה להשגה גם אם ממש בא לה. אולי חוסר ההבנה שלי נובע מכך שלא היית במשחק/בשוק כלכך הרבה שנים?
בקיצור לא מבין ?
אנא עצות

תמיד יש את המשחקים האלה

אני אחד האנשים שהכי גרוע בהם! לא מסתדר! לא יודע מה לעשות ואיך להתנהג! אבל כנראה שהם בדרך כלל נחוצים, זה סוג של דרך לגשש ולבחון את הצד השני, וליישר קו מבחינת הציפיות, לא להתאכזב, ואנחנו עדיין לא יכולים לעשות את זה אוטומטית כי אנחנו לא ממש מכירים את הבן אדם שמולנו (בני זוג שמכירים כבר כמה חודשים או שנים עושים פחות משחקים זה מול זה כי הם כבר יודעים יותר למה לצפות ומה אוהבים או לא אוהבים)...

למעלה