לרכבת ישראל דרוש עוזר סמנכ"ל:

מצב
הנושא נעול.
אוהוהו!!! הנוף הזה דווקא השתנה, אפילו מאוד!
הגשר הזה הוחלף מאז ושודרג, אפילו פעמיים. והמסילה הוכפלה, כמובן... תודה רבה על התמונה, אביתר!
אשמח אם יש לך עוד תמונות ישנות מחדרה שתוכל לפרסמן! תמיד התעניינתי בהיסטוריה של העיר, ואיך היא נראתה לפני שהגעתי אליה ואל העולם הזה.
קבל בינתיים משהו על החשבון אריק יקירי:
חיפה מזרח - 1975. אני ארביץ לך מכות אם לא תגיע לירושלים בחודשיים הקרובים ! !
תבוא ותסרוק את כל התמונות ותעלה אותן לכאן. אתה יודע: אני ע-צ-ל-ן !!! חוצמיזה: הפוסטר שלך מוסר לך ד"ש ! תכין מסגרת בגודל A3 בשבילו. אביה העצלן !

easylivin

New member
קבל בינתיים משהו על החשבון אריק יקירי:
חיפה מזרח - 1975. אני ארביץ לך מכות אם לא תגיע לירושלים בחודשיים הקרובים ! !
תבוא ותסרוק את כל התמונות ותעלה אותן לכאן. אתה יודע: אני ע-צ-ל-ן !!! חוצמיזה: הפוסטר שלך מוסר לך ד"ש ! תכין מסגרת בגודל A3 בשבילו. אביה העצלן !
אני לא רוצה לקבל מכות, לכן אין לי ברירה!
איאלץ להגיע בקרוב
תודה רבה על התמונות שוב!

איאלץ להגיע בקרוב
תודה רבה על התמונות שוב!
בשמחה תתקבל במעוני התנועתי !
עכשיו אני מרכיב רכבת חשמלית על הרצפות לתאומות.... אני מתבל אותה עם כמה עשרות אוטובוסים ממתכת.... את בובות הפרווה החבאתי להן !!! אתה מוזמן בחפץ-לב יקירי ! קפה והרבה סיגריות משובחות עלי !!! לילה טוב.

איאלץ להגיע בקרוב
תודה רבה על התמונות שוב!
שכר הבסיס למשרה הוא 12,000 ₪ - כרגע אני מקבל
עידכון מגורם בכיר מאוד ברכבת ! ולמי יתנו את השכר הזה???????? למי?????? ובלה המסכנה המהנדסת צריכה לקבל 3900 ש"ח בשופר-סל בו בזמן שהיא יכולה להראות לכל נושא תפקיד ברכבת איך עובדת רכבת אמיתית !!! ותודה לגורם הבכיר הדואג לעדכן אותנו הערב ! חבר טוב לתמיד !

easylivin

New member
שכר הבסיס למשרה הוא 12,000 ₪ - כרגע אני מקבל
עידכון מגורם בכיר מאוד ברכבת ! ולמי יתנו את השכר הזה???????? למי?????? ובלה המסכנה המהנדסת צריכה לקבל 3900 ש"ח בשופר-סל בו בזמן שהיא יכולה להראות לכל נושא תפקיד ברכבת איך עובדת רכבת אמיתית !!! ותודה לגורם הבכיר הדואג לעדכן אותנו הערב ! חבר טוב לתמיד !
נשמע כמו שערורייה! בהחלט דרושה כאן הבהרה...
נקווה שהיא לא תאחר לבוא. כבר נמאס שהרכבת "מככבת" שוב ושוב בדו"חות מבקר המדינה! תפקידה להסיע אנשים מנקודה א' לנקודה ב' במהירות, בנוחות, בבטיחות וביעילות מקסימלית, ולא להיות "חממה" נחמדה ואוהבת עבור עובדים בלתי-מקצועיים.

נקווה שהיא לא תאחר לבוא. כבר נמאס שהרכבת "מככבת" שוב ושוב בדו"חות מבקר המדינה! תפקידה להסיע אנשים מנקודה א' לנקודה ב' במהירות, בנוחות, בבטיחות וביעילות מקסימלית, ולא להיות "חממה" נחמדה ואוהבת עבור עובדים בלתי-מקצועיים.
אני קטונתי. אך בהחלט המכרז הזה בעייתי.
הוא דוגמה מובהקת לחוסר הגינות כלפי משלמי המיסים. מהכסף שלנו שאנחנו משלמים מס הכנסה, יקבל אותו עובד רכבת משרה ומשכורת מנופחת. אני אדאג לדעת את שמו בבוא העת ואחקור לעומק מהי השכלתו הפורמלית. את הנתונים הללו אשים אחד ליד אחד לעומת נתוניה של בלה ואז תראה את גודל הפאדיחה !!! אל דאגה: אני אשלח לך במסר את שמו של זה שייבחר לתפקיד ונחקור בדיוק את נסיונו הרכבתי המקצועי, את השכלתו המוכחת ונבדוק בעל-פה אם הוא משתווה לבוגרי הטכניון הרוסי ללימודי רכבתאות במוסקווה.

בוא תשמע מה עשו המהנדסים בתחנת נתב"ג:
מישהו העלה את השאלה אתמול. אני מקבל דיווח מאיזה בכיר אחר בענין זה, ממש ברגעים אלה של לילה: "חבורת המהנדסים בנתב"ג בדקה את הגשרים שמעל התחנה. באחד הגשרים נראה בבירור שהם מצביעים על נקודה מסוימת בה קיים ליקוי ככל הנראה". שאלה: האם הקו לנתב"ג עוד פתוח הלילה????????? לילה טוב.

איאלץ להגיע בקרוב
תודה רבה על התמונות שוב!
ומשהו חמור המגיע כרגע מתנור הבכיר:

נאמר על-ידו במפורש: "...כך נראה מכרז תפור. את 'המועמד' המקורב כבר יש. רק צריך להתאים הדרישות"... חומר קשה למחשבה קשה ! כנראה שזה הולך על-פי כישוריו ועל-פי רמת השכלתו של המועמד שכבר נבחר. על-כך בדיוק אתריע בפני מבקר המדינה השבוע.

חריש

New member
ומשהו חמור המגיע כרגע מתנור הבכיר:

נאמר על-ידו במפורש: "...כך נראה מכרז תפור. את 'המועמד' המקורב כבר יש. רק צריך להתאים הדרישות"... חומר קשה למחשבה קשה ! כנראה שזה הולך על-פי כישוריו ועל-פי רמת השכלתו של המועמד שכבר נבחר. על-כך בדיוק אתריע בפני מבקר המדינה השבוע.
זה לא מפתיע כלל
גם בחברה הממשלתית בה אני עובד, קיים הנוהג האווילי הזה. רוצים לקדם מישהו, אבל מה? הקידום כבר מחייב קיום מכרז. אז מפרסמים מכרז, ודואגים שהדרישות תהיינה, בתמצות, "אם לא קוראים לך X, אתה לא מתאים", ומסיימים את הסיפור. כמובן שכולם מעמידים פנים כאילו התנהל פה הליך תחרותי למהדרין, ובאותו זמן, כולם יודעים את האמת המצערת...

זה לא מפתיע כלל
גם בחברה הממשלתית בה אני עובד, קיים הנוהג האווילי הזה. רוצים לקדם מישהו, אבל מה? הקידום כבר מחייב קיום מכרז. אז מפרסמים מכרז, ודואגים שהדרישות תהיינה, בתמצות, "אם לא קוראים לך X, אתה לא מתאים", ומסיימים את הסיפור. כמובן שכולם מעמידים פנים כאילו התנהל פה הליך תחרותי למהדרין, ובאותו זמן, כולם יודעים את האמת המצערת...

skooozy

New member
תמונה שניה: מוקדשת לקובי ולאריק:
צילום: ג'יי דאיימונד, 1973.
פשוט שובר את הלב!! שוב-
שובר את הלב לראות קרונועים מובלים ע"י קטר.... כל כך אידיוטי מה שעשו איתם!!! מה שעשו איתם בזמנו ממש לא לעניין, במקום להזמין עוד קרונועים הוסיפו להם קרונות ביניים והעמיסו עליהם יתר עלה המידה, זה מה שקרה נכון אביתר?

יהוושע

New member
תמונה שניה: מוקדשת לקובי ולאריק:
צילום: ג'יי דאיימונד, 1973.
האסלינגנים אהוביי. בכל קיץ נסעתי בהם לחופשה
מחיפה אצל סבי וסבתי בהרצליה ובסיומה - בחזרה לחיפה. הם תמיד שימשו בקווים המאספים. כל כך אהבתי אותם וחיכיתי לנסיעה הזאת כל השנה - עד החופש הגדול.

כמה תמונות לערב קריר ויבש זה:
כל התמונות צולמו בשנים 73 עד 75. בזמנו הבטחתי לכם תמונות כאלה והבטחות חובה לקיים ! אז הנה תהנו. צילומים: עו"ד ג'יי דאיימונד יבדל"א - חבר יקר, והנס קוהוט ז"ל. התמונה הראשונה דווקא צולמה ע"י י. רוזבלום ז"ל ובה רואים את 118 רוכב על 105 בתאונה הקשה בבית-יהושע ביום 26.12.1963. בקרוב אסרוק תמונות איכותיות מאוד מהתאונה. יש לנו 89 תמונות מהתאונה, אז יש למה לצפות וזה רק הסיפתח !
תמונה שלישית: הפתעה !!!
עדיין על סובבון קטרי הקיטור בחיפה ! ג'יי - 1973.

gen1

New member
תמונה שלישית: הפתעה !!!
עדיין על סובבון קטרי הקיטור בחיפה ! ג'יי - 1973.
הסובבן הזה מזכיר לי משהו
שלום! הסובבן הזה מזכיר לי משהו מארה"ב דצמבר 1984 ,בין העיר וושינגטון בירת ארה"ב ו מונטריאול בקויבק קנדה הפעילה חברת אמטראק (ואולי גם היום ) קו רכבת שנקרא הפרוזדור הצפון מזרחי אני עליתי לרכבת הזאת בניו יורק בתחנה שנקראת פן ברחוב 34 כדי להגיע לוושינגטון ,כרטיס בכוון אחד 37 דולר, הלוך ושוב 56 דולר , לא אכנס למערכת החימום של הרכבת שהיא מיוחדת לכשלעצמה ,אולם כשניכנסתי שמתי לב שיושבים רק בכוון הנסיעה , לכשהגעתי לוושינגטון מהלך שלוש שעות בערך (לתחנה שנקראת יוניון ) אני רואה את הסובבן איתו הופכים את הקרונות ומסדרים את הרכבת מחדש לנסיעה בכוון הפוך , אני חושב שכבר סיפרתי את הסיפור בעבר אבל לא נורא מי שלא קרא אז יהיה לו אותו שנית .

כמה תמונות לערב קריר ויבש זה:
כל התמונות צולמו בשנים 73 עד 75. בזמנו הבטחתי לכם תמונות כאלה והבטחות חובה לקיים ! אז הנה תהנו. צילומים: עו"ד ג'יי דאיימונד יבדל"א - חבר יקר, והנס קוהוט ז"ל. התמונה הראשונה דווקא צולמה ע"י י. רוזבלום ז"ל ובה רואים את 118 רוכב על 105 בתאונה הקשה בבית-יהושע ביום 26.12.1963. בקרוב אסרוק תמונות איכותיות מאוד מהתאונה. יש לנו 89 תמונות מהתאונה, אז יש למה לצפות וזה רק הסיפתח !
תמונה רביעית: בכניסה למרכז - 1973:
ג'יי. אל דאגה: ברשות המגה ארכיון למעלה מ- 550 צילומים כאלה - כולם צבעוניים ורובם יראו כאן אור בעתיד !

שימו לב לדרישות כדי להיות עוזר סמנכ"ל - טכנאי תעשיה וניהול. האם זו כל הרמה הנדרשת ? האם אתם מכירים חברה פרטית או ציבורית שזו הרמה הנדרשת ? כל גולשי הפורום מוזמנים להגיש מועמדות.... הדרישות ממש לא גבוהות. בטוחני שיש כאן 75 גולשים לפחות העונים על הדרישות.... תהנו...
סוף-סוף המכרז למארלבורו-כאמל ושו"ת

הודעה מצויינת למעשנים ! רכבת-ישראל נכנעת לנו !!! טוב שהמכרז חיצוני.....
פורסם היום. מקור ביבליוגראפי מופיע כרגיל למטה. משום מה המכרז הסיגריתולוגי המשובח הזה לא מופיע עדיין באתר האינטרנט של רכבת-ישראל כקובץ PDF. מישהו שכח אותו "במקרה"? זה כמובן פגם במכרז לכתוב שהוא מופיע באינטרנט והוא לא מופיע ! כמובן שבמקרה כזה, יכול מי שמפסיד במכרז לערער על תוצאתו שהרי מדובר בגורם לא תקין ובפרסום מוטעה ! לתשומת לב הניגשים למכרז משובח זה !!! ערב טוב מירושלים רוויית המאפרות המלאות !

סוף-סוף המכרז למארלבורו-כאמל ושו"ת

הודעה מצויינת למעשנים ! רכבת-ישראל נכנעת לנו !!! טוב שהמכרז חיצוני.....
פורסם היום. מקור ביבליוגראפי מופיע כרגיל למטה. משום מה המכרז הסיגריתולוגי המשובח הזה לא מופיע עדיין באתר האינטרנט של רכבת-ישראל כקובץ PDF. מישהו שכח אותו "במקרה"? זה כמובן פגם במכרז לכתוב שהוא מופיע באינטרנט והוא לא מופיע ! כמובן שבמקרה כזה, יכול מי שמפסיד במכרז לערער על תוצאתו שהרי מדובר בגורם לא תקין ובפרסום מוטעה ! לתשומת לב הניגשים למכרז משובח זה !!! ערב טוב מירושלים רוויית המאפרות המלאות !
ובעצם....עכשיו הוא כבר באינטרנט למעשה
:-
בזכותי.... עשיתי לרכבת את העבודה שהם שכחו לעשות....... זו פעם 24 מאז יום 01.01.2009 שהמכרז בעיתונות לא מסונכרן עם המכרז ברשת. לא תקין !!! למעונינים: כל מכרזי הרכבת מאז 1974 מתועדים פיקס-פוקס במגה ארכיון. אנחנו מבצעים מעקב מדוקדק אחר כל מכרז ואחר כל שינוי בתנאיו ומתעדים כל פיפס. בהזדמנות כמה גימיקים מכמה שנים.... ערב טוב.

elyagon

New member
שימו לב לדרישות כדי להיות עוזר סמנכ"ל - טכנאי תעשיה וניהול. האם זו כל הרמה הנדרשת ? האם אתם מכירים חברה פרטית או ציבורית שזו הרמה הנדרשת ? כל גולשי הפורום מוזמנים להגיש מועמדות.... הדרישות ממש לא גבוהות. בטוחני שיש כאן 75 גולשים לפחות העונים על הדרישות.... תהנו...
סליחה אבל זה בכלל תפקיד בכיר?
לפני שאנסה לעניין מישהו בעיתונות הארצית בבדיחה הזו, אני רוצה להיות בטוח שעוזר סמנכל זה לא שם יפה למזכיר/ת הסמנכ"ל או רל"ש/ית, אלא תפקיד ביצועי וניהולי מהשורה הראשונה. מישהו יכול להגיד כמה המשכורת המוצעת לפי דירוג 12-17? כמה עובדים יהיו תחתיו<?

סליחה אבל זה בכלל תפקיד בכיר?
לפני שאנסה לעניין מישהו בעיתונות הארצית בבדיחה הזו, אני רוצה להיות בטוח שעוזר סמנכל זה לא שם יפה למזכיר/ת הסמנכ"ל או רל"ש/ית, אלא תפקיד ביצועי וניהולי מהשורה הראשונה. מישהו יכול להגיד כמה המשכורת המוצעת לפי דירוג 12-17? כמה עובדים יהיו תחתיו<?
12 אלף ש"ח בסיס + כל התוספות. כבר כתבתי.
אתה מוזמן להעביר את המכרז לעיתונות הארצית. אני העברתי אותו אחר כבוד אל מבקר המדינה. שבת-שלום והצדק הוא כמובן בדברייך !

מצב
הנושא נעול.
למעלה