פינת הנומרולוגיה עם קרן ברמן

חכי ותראי עד כמה היא מדייקת...

יש דברים שהיא אמרה לי בעבר שהם מפחידים עד כמה שהם בול. חכי ותראי.... אני מכירה אותה מאז שהיא בת 14 ועוד כשהיתה ילדה היא ידעה. פשוט מדהימה.

גילור

New member
שלום קרן../images/Emo140.gif

שמי אורית. תאריך הלידה שלי הוא 14/3/75. תאריך הלידה של בעלי 22/9/72. השאלה שלי נוגעת במישרין ובעקיפין למצב כלכלי. אנחנו בתהליך של העמדת הדירה שלנו למכירה + קושי כלכלי (קל) מסויים. האם לדעתך הדירה תימכר במחיר המבוקש (הגבוה ממש במעט ממחיר השוק) או שנצטרך להתפשר? והאם השנה יש צפי להטבה כלכלית כלשהי שתאפשר לנו לסיים את תהליך רכישת הקניה של הדירה החדשה ללא קשיים מיוחדים?

תשובה לגילור ,

מכירת הדירה צפויה החל מפברואר ועד יולי החלץ הכלכלי עתיד להשתפר במהלך השנה הבאה בשנה הקרובה יש לשים דגש על הוצאות וצפויים צבים רגישים הקשורים בהוצאות על רכב או הוצאות בהפתעה . אני לא רואה צורך להתפשר על מחיר הדירה . בברכה,קרן

../images/Emo65.gif איזה יופי, תודה לאריאלה וברכות לקרן

אני רוצה לשאול על בתי: ילידת 27.11.81, נשואה אני מבקשת לדעת בקשר לקריירה שלה ואמהות.

תשובה לבתיה דורון

אינני מאבחנת כאן מפה מלאה כך שאין לי אפשרות לדעת במה עוסקת ביתך על פניו יש פוטנציאל להיות עצמאית בעיסוק , היא מאוד יצירתית ומאוד רגישה עם יכולות טיפול וניהול מצד אחד היא פרקטית ומצד שני יצירתית . היו מחשבות על שינוי בעבודה במהלך השנה האחרונה וזה התבטא בעומס בעבודה . יש פוטנציאל להריון השנה החל מאוקטובר . בברכה,קרן

תודה לקרן ברמן ותודה לארי היוזמת ../images/Emo24.gif

קרן שלום
שמי ריקי ילידת 2.8.58 עוברת להשלים מידע במסר ברשותך (לאיזו תיבת מסרים? ) תודה.

תשובה לריקי ,

לצערי אינני רואה שיפור בשנה הקרובה ללא טיפול מאסיבי . הרבה מזה תלוי בלחץ הנפשי שלך ,ובמחשבות שאת מנהלת מול עצמך בעזרת טיפול כן תוכלי למצוא איזון אך אינני רואה את הבעיה נעלמת ללא שינוי מחשבתי . לדעתי ישנו אף סוג של טיפול שאותו את חושבת לעבור וא לנסות ואני חושבת שכדאי לנסות כל דבר . בברכה,קרן

rubber duck

New member
שאלת קריירה

תאריך הלידה שלי הוא 17.9.1973 מה צפוי לי מבחינת קריירה בשנה הקרובה שרון

תשובה לשרון ,

במילים הכי פשוטות אומר לך שבגיל 37 ישנם מצבים רגישים ,התלבטויות ותחושת תקיעות שתגרום לך לחשוב על שינוי בעבודה ואף בתחום העיסוק ולתת ביטוי אישי למה שאתה באמת רוצה לעשות . החל ממרץ הקרוב יש מחשבות על שינוי תחום , רצון עז לשנות מסגרת ולחפש הזדמנויות שתרגיש שאתה נותן יותר ביטוי אישי ונהנה ממה שאתה עושה . בברכה,קרן

ניריתי 1

New member
הניק שלה הוא קרן ברמן

כשאת פותחת מסר, איפה שכתוב "אל", כתבי את הניק שלה, שהוא שמה - קרן ברמן. זה הכל.

kriz

New member
שלום קרן וברוכה הבאה

יש לי שאלה על בעלי. תאריך הלידה שלו 14.01.1982. הוא מתחיל השנה סטאג' בוטרינריה ואני אשמח לדעת מה צופן לו העתיד מבחינת קריירה. ואם אפשר שאלה גם בנוגע להתאקלמות ומציאת בית עבורינו, כרגע אנחנו גרים בשכירות. (תאריך הלידה שלי 13/09/1981 בשעה 9:00 בבוקר). חג שמח, אורית

תשובה לקריז ,

1. בעלך יצליח בתחום העיסוק שלו ואין לך מה לדאוג בנוגע לקריירה שלו החל מאוגוסט הבא ישנה עובדה אשר ממתינה לו ואני רואה עצמאות בעיסוק עם שותפים . 2. יש פוטנציאל למצוא בית החל ממרץ הקרוב . עוד לא מצאתם את מה שאתם מחפשים . 3. במידה ולא ילדית בשנה האחרונה אז יש פוטנציאל להריון השנה . בברכה,קרן

למעלה