(חצוצרה, נו)

../images/Emo124.gif(חצוצרה, נו) ../images/Emo57.gif

מכיוון שאני מתדכאת לראות שאין פאנפיקים חדשים בפורום למרות שאני מתה קלרוא משהו (בנות גילמור, הארי פוטר, אניט´ינג!) למה שלא נעשה שירשור שבו כל אחד ישים את הפיק הכי טוב שלו לדעתו....? הנה שלי: אל תתגרה בדרקון ישן מעדיף שיקראו לו אלתגב"י שיש לבטא כמו אל תגע בי. דירוג: PG-13 תקציר: תקראו ותדעו. פלוס פרק 11, שהוא חדש (שבוע, קצת פחות)... בכל אופן, מה איתכם?

Co¥oTe

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo181.gif

זה רק עד פרק 7.. אני אפרסם אח"כ את המושך בחוטים,כי יש ממזמן פרק חדש אבל הבטאית שלי עדיין לא קראה אותו. ואני גם כותבת עכשיו עוד פיק,אבל לא נראה לי שהוא יפורסם בקרוב.

Co¥oTe

New member
וואו.. ממש יפה!../images/Emo181.gif

אני במתח.. רוצה המשך! עכשיו הלכתי לקרוא את פרק 6 וכל מה שבא אחריו באימוג´ן..

Gloria_Nathan

New member
אני חושבת שהפיק הכי טוב...

שכתבתי עד עכשיו הוא New- York Minute כי הוא היחיד שסיימתי ואני אוהבת... כל השאר נתקעו באמצע. ובקרוב (בשניה שהוא יחזור מהבטא) אני אשים פרולוג לפיק בנות גילמור... אני גם מצרפת את ניו-יורק מינט (שהוא גם כן
) למי שלא מכיר, ואם יש פה מישהו שטוב באנגלית וחושב שהוא יוכל ל´בטא´ 5 עמודים בפחות מיומיים- צרו איתי קשר. תודה :)

אין לי כמעט פיקים. רק סיפורים.

בעצם היה לי אחד עם ה"פ, או שניים, לא זוכרת. רגע...*מחפשת* זה הכי טוב שלי.... אני חושבת שפירסמתי אותו פעם. הוא ישן ישן... ודרך הגב, כשאתם מגיעים לכתובת, תדמיינו שהיא הפוכה טוב? כי זה יוצא נכון בטעות המחשב הזה. בקודם זה היה הפוך... תיהנו...

visbond

New member
אני קארתי וזה סיפור ממש טוב ../images/Emo107.gif

אבל הוא לא נגמר איפו העמשך שלו

או...תודה.../images/Emo9.gif../images/Emo122.gif

נכון שנסקל פשוט חמוד???(האייקון) מאגניב, מישו קרא את זה.

כבר קראתי.זה ענק. תקראו.

ודרך הגב - הפורום הזה תקוע על אותו הדף כבר חודש! דמטטט! שמישו יכתוב פה קצת משהו!!!!

שתי תגובות ביומיים..בסדר!

אבל בשבוע וחצייייייי????????????!!!!!!!! איזה פורום מתתת! שוממםםםםםם! נטווווווווושששששששש! הלו! מישו קורא בכלל פיקים פה??????

למעלה