סקר
(לא ארוך)

DAN1EL

New member
../images/Emo118.gifסקר../images/Emo32.gif(לא ארוך)

אוקיי זה סקר שלא כל כך קשור ל"משחק החיים"...אז הנה: 1. סדרת הטלויזיה האהובה עליך? (אפשר שתיים) 2. הסרט האהוב עליך? 3. השחקן האהוב עליך? 4. השחקנית האהובה עליך? 5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך? 6. הספר האהוב עליך?

DAN1EL

New member
../images/Emo118.gifתשובות שלי:

1. סדרת הטלויזיה האהובה עליך?) "חברים" , "שנות השבעים"...(אוף יש עוד המון אבל אמרתי רק שתיים
) 2. הסרט האהוב עליך? "ילדי התירס" (סרט אימה מדהים) 3. השחקן האהוב עליך? ריצ'ארד האריס ז"ל (דמבלדור מהארי פוטר) 4. השחקנית האהובה עליך? רוז מקגאוון המדהימה!!!! 5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך? שיר הפתיחה של הסדרה "אני צועני", וגם שיר הפתיחה של "חברים". 6. הספר האהוב עליך? "הארי פוטר וחדר הסודות".

yaelbsb

New member
mineeeee

. סדרת הטלויזיה האהובה עליך? FRIENDS 2. הסרט האהוב עליך? אפולו 13 ופורסט גאמפ 3. השחקן האהוב עליך? איך לא- טום הנקס וגם גרי סינזי 4. השחקנית האהובה עליך? אמממ אין (?) 5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך? אני מתארת לעצמי ש friends- ill be there for u 6. הספר האהוב עליך? קיצור תולדות הזמן- סטיבן הוקינג

aieeoh

New member
סקח חמוד!!

1. FRIENDS ו-24 2. "ביג" 3. מת'יו פרי 4. קורטני קוקס ארקט 5. i'll be there 4 you 6. באדולינה

Boran

New member
אני אענה על חלק...

אני לא יכול לענות על הכל. 1. יש הרבה... לא יכול להצביע על 2 שיותר מכולן 2. הסנדק 3. וגם "מוכר החלומות". 3. דנזל וושינגטון, סטיב בושמי ואדוארד נורטון 4. באמת שאין לי מושג
5. כמו 1 6. הסיפור שאינו נגמר. ספר מדהים, הרבה אבל הרבה יותר טוב מהסרט, ממליץ לכולם

love amor

New member
../images/Emo175.gifתשובות...

1. סדרת הטלויזיה האהובה עליך? אממ..כרגע חברים ומשחק החיים 2. הסרט האהוב עליך? החתונה של החבר שלי..וכל סרט של ג'וליה רוברטס 3. השחקן האהוב עליך? מאט לה בלנק 4. השחקנית האהובה עליך? ג'וליה רוברטס 5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך? יש הרבה...חברים 6. הספר האהוב עליך? משתנה כל הזמן..דולר אדום(כרגע)

תשובותתת

1. סדרת הטלויזיה האהובה עליך? כול הסדרות בערוץ ויוה, משחק החיים וחברים 2. הסרט האהוב עליך? טיטניק 3. השחקן האהוב עליך? טום קרוז 4. השחקנית האהובה עליך? מג ריאן 5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך? אמממ לא יודעת 6. הספר האהוב עליך? לא קוראת ספרים בזמן האחרון, פעם האחרונה שקראתי ספר הייתי בכיתה ו' ניראה לי

גמני עונה../images/Emo6.gif

אז ככה: 1)סדרת הטלויזיה האהובה עלי: זינה הנסיכה הלוחמת(למרות שנגמר
) ומשחק החיים כמובן! 2)הסרט האהוב עלי...בהחלט בת הים הקטנה!(אני יודעת את כל הסרט בעל פה) 3)השחקן האהוב עלי...יש איזה שחקן בזינה,ששיחק את בוריאס...לא יודעת אם אתם מכירים..בקיצור הוא מדהים. 4)השחקנית הכי אהובה עלי-יעל שרוני,איך לא.. 5)שיר הפתיחה האהוב עלי-של אסתי המכוערת...הוא נורא יפה..
"אבא תאמין לי...דבר לא יעזור..."
6)הספר הכי אהוב עלי הוא השיבה מהודו..עשו עליו גם סרט אבל שמעתי שהוא מגעיל. טוב זהו! אחלה סקר!!

LuZ dE EsTrElLa

New member
התשובות שלי...

1. סדרת הטלויזיה האהובה עלייך? משחק החיים וזינה הנסיכה הלוחמת (והמורדים) 2.הסרט? ברוס הגדול מכולם, טיטאניק, ארמגדון 3.השחקן האהוב עלייך? ג'ים קרי, קוין סמית', ניר לוי רון שחר פליפה קולומבו וברוס ויליס 4. השחקנית האהובה עליי? סנדרה בולוק, לוסי לולס, יעל שרוני 5. שיר הפתיחה של צער גידול בנות, אבא חורג אמא חורגת, היפים והאמיצים, משחק החיים וכל השירי ילדים מפעם..
6. לא קוראת ספרים...רק כשמכריחים אותי

shiran™

New member
תשובות שלי... ../images/Emo121.gif

1. מופע שנות ה70
, משחק החיים 2. ברוס הגדול מכולם, ארמגדון 3. וויל סמית' 4. יעל שרוני 5. חברים 6. לא זוכרת..

m G m

New member
סקר חביב ../images/Emo8.gif../images/Emo26.gif

1. סדרת הטלויזיה האהובה עליך? (אפשר שתיים) משחק החיים
, לא נפסיק לשיר
(זה סדרה?
) 2. הסרט האהוב עליך? נוטינג היל
3. השחקן האהוב עליך? יו גרנט
4. השחקנית האהובה עליך? סנדרה בולוק
5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך? השיר של חברים
6. הספר האהוב עליך? אני כריסטינה פ.

shiran™

New member
לא נפסיק לשיר - תוכנית ../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif../images/Emo121.gif

MrJacKasS

New member
תשובותיי ../images/Emo104.gif

1. "חברים", "מופע שנות השבעים" 2. אמריקן פאי (1+2) 3. מאט לה בלאנק (ג'ואי, "חברים") 4. אין 5. "חברים" (Rembrandts - I'll be there for you) 6. לא קורא

Maiush25

New member
תשובות../images/Emo70.gif

1. משחק החיים והמורדים 2. יש המוון...קשה להחליט 3. יש הרבה אבל הכי הכי: גיא אריאלי ובנחמין רוחאס 4. יש הרבה אבל הכי הכי: קמילה בורדונבה 5. אמממ... של המורדים 6. הארי פוטר

Maiush25

New member
התשובות שיילי../images/Emo9.gif../images/Emo34.gif../images/Emo47.gif

היי אנשים
כאן ירדן- y a r d e n a אני ישנה אצל מאיי
אני כותבת מהשם משתמש שלה רק את ההודעה הזאת אז הנה תשובותיי
: 1. סדרת הטלויזיה האהובה עליך? (אפשר שתיים) משחק החיים והמורדיםםם
2. הסרט האהוב עליך? יש טונה סרטים
אבל אני חולה על- ארמגדון, טיטאניק, הצלצול, מת לצעוק1 וזייהווו
3. השחקן האהוב עליך? אמממממפ- יש טונות כאלההה!!
- בנחמין רוחאס, רון שחר, ניר ((נירו
)) לוי, דן תורן דרטאניאן
וכו' וכוו"-]
4.השחקנית האהובה עליך? קמילה בורדנבה, יעל שרוני, אפרת בוימוולד, ג'ניפר אניסטון, מרים גבריאלי המלכהה
וזייהוו
5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך? אממממממפ
- המורדים
6. הספר האהוב עליך? אין לייי

אני../images/Emo70.gifכולם לקרוא../images/Emo70.gif

צ'ובות: 1.אהמ..."נני" "משחק החיים" "קופיקו" "צער גידול בנות" ועוד ועוד... 2."נוטינג היל" עם יו גרנט וג'וליה רוברטס 3.ג'אן קלוד ואן דאם,ג'ים קארי,רובין וויליאמס... 4.סנדרה בולוק,ג'וליה רוברטס,ואיך לא?קמילה בורדונוווובה 5.אהמ..די קשה...אבל אני הכי אוהבת את השיר פתיחה של הסדרה: מוכנים
אז ככה
צער גידול בנות... 6."גן ורדים" וכל הסדרה של "ג'ינג'י" וכמובן של:"טולי תעלולי"

HaDaRoSh

New member
שלי

1. סדרת הטלויזיה האהובה עליך?משחק החיים
,אסתי המכוערת,ואלי נגד העולם 2. הסרט האהוב עליך?כלבי השלג(ראיתי אותו לאחרונה בהום סינמה) 3. השחקן האהוב עליך?אין 4. השחקנית האהובה עליך?יעל שרוני 5. שיר הפתיחה של סידרה האהוב עליך?לא יודעת 6. הספר האהוב עליך?אני שונאת ספרים

bonita14

New member
תשובות ../images/Emo70.gif

1. חברים,משחק החיים והמורדים. 2. יש הרבה!! חלק מהם טיטאניק, לא רק בלונדינית, ברוס הגדול מכולם... 3. בנחמין רוחאס ובראד פיט 4. ניקול קידמן וגניפר אניסטון 5. שיר הפתיחה של חברים ושל המורדים 6. אני בקושי קוראת ספרים אבל הספר האחרון שהכי אהבתי (וזה היה מזמן!!) זה- זה לא סוף העולם.

למעלה