פורום "מיכאלה" היקר

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifפורום "מיכאלה" היקר../images/Emo24.gif

טוב, הפורום הזה פועל כבר יותר מ-4 שנים לדעתי... היו לנו תקופות ממש טובות, הצלחנו להפעיל אותו גם אחרי ש"מיכאלה" כבר הייתה היסטוריה
בטח כולכם שמתם לב שבזמן האחרון הפורום כבר לא פועל והרבה אנשים נטשו אותו... החלטתי שהגיע הזמן לפרק את החבילה. בכל זאת, הפורום לא יכול להתקיים מהודעות של "תפוז אנשים מודיע"
לא חשבתי שהרגע הזה יגיע...אבל כן, זה קורה.... בעקבות המצב הקיים הוחלט לסגור את הפורום. אני מקווה לשמור על קשר עם האנשים פה. אתם יודעים איך להשיג אותי
מיכל

סגירת הפורום

עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות בו, הוא ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לLaviDavi על הניהול המושקע, האיכותי והאיכפתי של הפורום לאורך השנים ומאחלים לה בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז ובכלל.
אנו מקווים לראותכם בשאר הפורומים של
אנשים.

לאאאא../images/Emo7.gif פורומיכאלהשליטה לנצח../images/Emo16.gif ../images/Emo10.gif

אני גדלתי פה! =( אז אני רוצה להגיד תודה לכולם..שעזרתם לי בתקופות קשות :) כל גיל ההתבגרות והכל. אני פה 4 שנים
אני גדלתי ביחד איתכם ולמדתי ממכם המון! אז תודה תודה תודה! תשמרו על קשר. אל תעלמו ..אה בעצם..כבר נעלמתם!! ;[ ותודע למיכי !
ולמומחים רז ודנע ואפרת כהן מיכאלה חחח ולכולם :) פורום מיכאלה 2004-2008
ביט
מוטי
צאצי
צופי

Black Stain

New member
../images/Emo7.gif

באמת שהיה הכי כיף בעולם
פורום מיכאלה
אל תעלמו לי אנשים!

תיפי1

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo83.gif

היה ממש כיף כאן, בתקופות של מיכאלה וגם בתקופות שאחרי
אני אתגעגע
אוהבת את כולכם

0

08558285אלדר

Guest
האתר של "מיכאלה ייסגר גם בסגירת הפורום.

היה ממש כיף בפורום חבל שהוא נסגר! ) - : אבל לא נורא מה לעשות... האתר של מיכאלה : http://www.mchaela.bon.co.il ייסגר גם כי בקושי נכנסים עליו גם. המשל חיים טובים לכולםם! אלדר.

0

08558285אלדר

Guest
אם תרצו נשאיר למזכרת:

בבבקשה תחליטו

GILADOS

New member
מה עם המשך לפורום מיכאלה?../images/Emo10.gif איך פורום מושלמון כזה עומד להיסגר? די נו, אין לי חיים בלי אפרת כהן, אני כל כך מעריץ אותה... סתם, אני מעריץ את פרופסור ישעיהו ליבוביצושלמת ../images/Emo99.gif

לא... בבקשה לא...

אני מבטיחה להגיב יותר ולנסות להביא עוד ילדים... ביחד נחזיר אותו למה שהיה פעם...

0

08558285אלדר

Guest
אם תרצו אני יוכל לפתוח את הפורום באתר של

מיכאלה ... בבקשה תגיבו אם תרצו תודיעו =]]

למעלה