GrandPrix2006

New member
שיר #11 - EurO

פורוםםםםםםםםםם
נכון, שנים רבות שלא נפגשנו
ושנים רבות שלא ראיתם ממני סימן חיים
אבל התגעגעתי אז באתי
בקשו ממני להציג את "בחלום" של ענת עצמון
שזה שיר ענקקקקקקקק
אבל חוץ מזה זאת גם ההזדמנות שלי להגיד לכם ש"בחלום"... בחלום שלכם אני אחזור לפורום
איך קראתם לזה פעם
אה כן, מושששבבבב לצצצייייםםםםםם
ועוד משהו
כל כך רציתם שה"דיימנדז" יזכו בקדם השנה
וזה כנראה בגלל ששכחתם דבר אחד: באירוויזיון יהלום יש רק אחד

GrandPrix2006

New member
שיר #12 - שפנדוזה מרדימון

הקדם אירוויזיון היה קרוי פעם פסטיבל הזמר אז ב-1991 זכה בפסטיבל: כאן בפסטיבל קאן זכה בכלל הירקן הירקן ירק על השיר כאן. הוא קרא לו "מהפך" אל הפחת ואח"כ קרע לו את הצורה. לכן אל תסתכל בקנקן, אלא רק ב"מראה" עם דצה.

GrandPrix2006

New member
שיר #13 - Falkon TLV

כמו שירון חדד לא הצליח להגיע לאירוויזיון 92 בשבדיה , ככה אלף אפרוחים צהובים עם ראש כחול לא הצליחו להרוג אותי . כמה שאני אוהב את שבדיה , למען האמת השתבדתי עם אורן 456 פעמים בלילה אחד שבין לבין לקחתי כמה הפסקות בשביל לזמר שלאגרים עם שמי 18 ס"מ של אהבה
... לשבדיה כמובן
שבדיה
הו כן , כמה שאני אוהב את שבדיה

GrandPrix2006

New member
שיר #14 - mkarin & bhnadav

bh: נו תעזבי אותי, אני לא רוצה לחזור למקום הזה. m: למה? אנחנו רק מגישים שיר והולכים bh: אני לא כותב בפורום הזה יותר. נקודה. m: אבל למה? bh: אני לא יכול לכתוב במקום שאני לא נהנה בו ושכולם מגעילים אחד אחד m: מגעילים? אני בת 10 וכולם אמרו לי שאני נראית בת 18! זה מגעילים? bh: אני לא מרוצה מהדרך שהמנהלים מנהלים את הפורום הזה. הם מייחסים חשיבות לתפל ולא לעיקר. m: נדבי, זה רק פורום. bh: אני לא נהנה פה. m: אז למה בכל זאת חזרת? bh: תראי למה את גורמת לי. יכולתי לדבר איתך בסולסיק או במסרים אבל אני מדבר איתך דווקא כאן בפורום אירוויזיון בתפוז, שאותו עזבתי. אבל זה אומר משהו לא? זה אומר שלדבר איתך כאן, קארין.. m: קרין!
bh: סליחה, קרין, זה דבר שבשבילי עולה וחוצה גם דברים שלא קל לי לעשותם. מהרגע שראיתי את הניק mkarin הרגשתי משהו מיוחד, שזורם גם דרך המקלדת הוירטואלית הארורה. תמיד כשהייתי צריך עזרה - היית לעזרי. בכל בעייה. צרה. ואפילו גם סתם ככה, כשנחמד ונעים! פעמים אחדות, כשעוד לא למדתי להכירך טיפ-טופ, תהיתי לי וחשבתי ... היא באמת בת 10? איך זה יכול להיות?! ואיך אין עם זה בעיות?! התשובות - הגיעו במהרה. גם בלי שתעני לי עליהן במכוון. m: מה אתה בעצם אומר נדב? bh: קרין... התנשאי לי? m: חשבתי שלעולם לא תבקש... *נשיקה* FIN

GrandPrix2006

New member
שיר #15 - אחלושייי

שלוםםםם לכםםםםםםםםם ברוכים הבאים לקאמבק של פעם בחייםםםםםםםםםםםםםםםםם או כמו שקראו לי פעם אחלושייייייייייצ'יקוששששששששששששש חחח התגעגעתייייי לאינסצ'קההההה אז באתייייייייייייייייי........: ()) אינסצ'קה שליייייייייייייייי שולטתתתתתתתתתתתתתתתתת חחחחחחחח וגם דנהצ'יקקקקק שולטטתתתתת ולילה טוב אירופההההההה זה שיר מהמםםםםם מגיעעעעע להההההההה היא עשתההה ניתוחחחח אחחחח זה כוההההבב חחחחח קיצר היה לפעם בחיים כיף לשתף אתכם בקאמבק שלווו נתראה בפעם הבאהההה ובנתיים שיהיה לכם אחלה יוםםםםםםםםםםםםם
חחחחחחחחחחחחחחחח

GrandPrix2006

New member
שיר #16 - הדרדס על גראס

הגעתי למסקנה שזה השרשור הדפוק ביותר שקראתי מה הולך פה??????? חחחחחחח זה אמור להצחיק מישהו.......? אההההה???????? יצא מגוכח אז יאללה חלאס נגמר.... טוב זזתי אז תגיבו לי... חזרתי.... למה אף אחד לא הגיב לי?????

GrandPrix2006

New member
שיר #17 - lb155

התגעגעתי!!!!!!! מה קורה??????????????? יש עדיין מישהו פה מהתקופה שלי? מישהו שעוד זוכר אותי? אור? מיכל? חני? ערן? רון?איציק? תומר?שי? מישהו??? איפה אורי???? ודניאל? מי אתם??? אני לא מזהה פה אף אחד....חחח מה שלום אילנית? היא פה??? מה הניק שלה עכשיו? ומיכוש??? אולי אתם לא יודעים אבל באתי בגלל אופרסיון ונשארתי בגלל מיכוש... ואז עזבתי בגלל Asaf S
. ועכשיו שוב באתי, בגלל הקדם האלבני (לדינה ללושי משתתפת השנה????) ואני נשאר בגלל סקוטי טופי.

Eurogirl

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מדוייק בהחלט!!!

GrandPrix2006

New member
שיר #18 - אהוד_

ועכשיו, כמו שרק אני יודע להגיד: סוווווווווווווווריייייייית חווווווווווווווודייייייייאאאד
. את השיר כתבו צבווווווווואאאאקההה פאאא-הוווווווווקקק ויווווווווווההאאב גינוווווווואאאאאאאאייי. גם הלחן הזה גנוב משיר של לארס ברגהאגן אבל זה עדיין שיר יפה

Ehudi81

New member
מההההההההההההההההההההההההה

אני מד-הההההה-בבבבבבבבבבבבבבבר ככההההההההההה? מממממממ מ-אאאאאאאתתי?=) דא"ש חאם =)

Eurogirl

New member
אבל...אבל...

איך יכולת להשמיט את סימן ההיכר הבולט ביותר של אהוד!!!!! זה - =)

GrandPrix2006

New member
שיר #19 - Raami

הסגנון של "מילים לאהבה" מבורך באירוויזיון! ליאור נרקיס הוא זמר מזרחי מעולה שהצליח לשווק פולקלור ישראלי בצורה הטובה ביותר ובדרך לא קלושה ומזוייפת עם שיר ים תיכוני בעל ניחוח לטיני בולט. שירים כאלה, בעיקר אם מדובר בשעטנז חיובי, שכוללים שיר המושר בשני שפות ומעלה (עם העדפה לאנגלית למען הגויים), מילים המדברות על תקווה לשלום, אחווה ועתיד טוב יותר, וכאלה שניתן להכתירם כ"שלאגר חתונות" הם עדיפים לייצוג ישראל באירוויזיון. גם אם לא כל כך הולך לנו, זה לא משנה כל עוד אנחנו מייצגים את עצמינו בכבוד. ישראל תוכל להמשיך להתקיים באירוויזיון אך ורק עם שיר ייצוגי בשני שפות, עמידה בחצי גורן, הנפת ידיים לאוויר וצעקות "היי! היי!".

GrandPrix2006

New member
שיר #20 - Yaniv-DC

קבלו אותנו במחיאות כפיים!ו מזל טוב לנו, מעריצי, חובבי ואוהבי האירוויזיון, מעתה גם לנו יש פורום! אז קדימה. תתחילו לכתוב. וכמובן, אם יש לכם מאמר שתרצו לפרסם, תשלחו לי לאי-מייל, ואם יש לכם קישורים שכדאי להוסיף תשרשרו כאן. וכל רעיון למה לעשות פה - יתקבל בברכות וחיבוקים. יניב לו הייתי פרנק נף...

GrandPrix2006

New member
שיר #21 - אלי ניסמן 1

הרוב רצה את שירי, אני עם הרוב... רוב אנשי המיקצוע והציבור הרחב רוצים לראות את שירי מימון שוב באירוויזיון וסבורים שהיא תצליח להביא השגים... אז אני לא יכול להתעלם. חוץ מזה שדעתי המיקצועית ואהבתי האומנותית בהחלט תומכת בעניין... כאיש שיווק אני מתכוון לערוך לקראת האירוויזיון הבא סקר מדגמי מייצג ולבחון את דעת הציבור בעניין ייצוג שירי מימון באירוויזיון וסקר נפרד יעשה בקרב אנשי מיקצוע שונים ומגוונים ואז נחליט..... רק שירי תביא הישגים!

GrandPrix2006

New member
שיר #22 - GrandPrix2004

להלן רשימת השירים המלאה
2006 - צביקה פיק – לפני שנפרדים
2005 - שירי מימון – השקט שנשאר
2004 - דוד ד´אור – בואו מלאכים
2003 - ליאור נרקיס – מילים לאהבה
2002 - שרית חדד – מיסטר די.ג'יי. סופרמן
2001 - מיכל אמדורסקי – לונה
1996 - אוף שימחעס - אוי אוי אוי
1995 - דנה אינטרנשיונל
1993 - דורון מזר – ריח וצבע
1992 - ירון חדד – זודיאק
1991 - אורנה ומשה דץ – כאן
1989 - ענת עצמון – בחלום
1988 - ירדנה ארזי – בן אדם
1987 - מיקי קם – קזינו עולמי
1986 - ריטה - שביל הבריחה
1985 - להקת כמו צועני – כמו צועני
1983 - עופרה חזה – חי
1982 - איזולירבנד – מלודי
1981 – הכל עובר חביבי – הלילה
1979 - חדווה עמרני – שנינו יחדיו
1978 - חדווה עמרני – בלב אחד
1976 - שוקולד מנטה מסטיק – אמור שלום הצביעו כאן עפ"י שיטת האירוויזיון (1-8,10,12) לשירים האהובים עליכם. תודה לאל שהסיוט הזה נגמר
יאללה ביי.

למעלה