סקר המסגרות הארצי - 2012

• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

kikush4

New member
ויש גם גן ממש חמוד שהוא יחסית קרוב לאיכילוב

"פרפר נחמד"

malamlad

New member
זקוקה להמלצה או דיס המלצה

לגן/משפחתון לילדה בת שנה וחצי במרכז תל אביב מעוניינת במקום לא המוני מדי

נ ו נ י 10

New member
צריכה שתי המלצות בבקשה, גם לתינוקת וגם לילדון

אשמח מאוד באיזור העיריה עד איכילוב עדיף מהיכרות אישית אם יש אבל גם מידע אינפורמטיבי יבש מאוד יעזור למי שלא רוצה לכתוב כאן, אשמח לקבל גם במסר

kikush4

New member
פרפר נחמד על יד איכילוב

התרשמתי לטובה. יכולה להגיד לך שרואה חשבון שלי שלך לשם גם את הבנות שלו וגם את הנכדים שלו :)

נ ו נ י 10

New member
וואו, תראי מה מצאתי

אני מחפשת קישור לאתר של הגן (יש להם אתר?) והדבר היחיד שמצאתי זה משהו לא כל כך טוב אני מניחה שזה לא מעיד על כלום (לא יודעת אם מותר לצרף סוג כזה של כתבה, אבל משהו על 21 ילדים שהיו חולים בו זמנית משלשולים תראי כבר בגוגל. אני בטוחה שזה לא מעיד בהכרח על הגן היום או שזו בכלל אותה גננת. את ראית את הגן בעצמך? אשמח ליותר פרטים אם אפשר וגם לא הבנתי לאיזה גיל. תודה רבה (כמובן אפשר במסר)

kikush4

New member
התרשמתי לטובה

באמת שלא יודעת מה להגיד לך. תנאי קבלה לגן זה תינוק שהולך עצמאית. אני חושבת שיש שם 2 כיתות. הכי טוב שתלכי לראות את המקום. זה ברחוב בארי 17

noya27

New member
משפחתון בנחלת יצחק- יש חיה כזו?

כרגע במסגרת. מרוצה ולא מרוצה.... מחפשת מסגרת קטנה יותר. אם למישי יש המלצה, אשמח לשמוע!!!

קרמבו341

New member
אם לא מפריע, אשמח לדעת על המסגרת הנוכחית

חברה שלי מחפשת מסגרת לספטמבר בנחלת יצחק, אז אם אפשר אשמח מאד לדעת פרטים על גנים בסביבה. אפשר כמובן גם במסר.

אנחנו בויצ"ו ברחוב טירת צבי!!

מעולה, מעולה, מעולה!! יש גם את גן דגן בברוריה שמספר חברות שלי רשומות אליו, וגם מרוצות. יש את גן ילדי הטבע שלא אהבתי...

ילילו

New member
מעוניינת גם בהמלצה על בנחלת יצחק

ביקרנו בגן דגן בעקבות המלצה קשה לי לנסח את מה שראיתי. פשוט מאוד מוזנח. יכול להיות אבל שהיחס של הצוות מחפה על כל השאר... מויצ"ו מאוד מאוד התלהבנו אבל השאלה אם יהיה מקום. אני מבינה שההרשמה עדיין לא התחילה. יש לך מושג מה הסיכויים להתקבל?

היי,

הסיכויים להתקבל לויצ"ו - אין לי מושג, אין להם שום קריטריון ברור מלבד היות אם עובדת.... אנחנו בחיים לא האמנו שנתקבל לויצו, אך מילאנו טפסים, ושריינו לעצמנו מקום גם בגן דגן, להפתעתנו הרבה התקבלנו לויצו, ואנחנו מאוד מאוד מרוצים.... ככה שתמיד שווה לנסות .. החיסרון היחיד בויצו הוא שאין שם בשר, ולכן אני "משלימה" לה 4-5 פעמים בשבוע בערב, מה שמצריך אותי לבשל בבית.. בהצלחה!

Fun Fair

New member
זקוקה להמלצה למשפחתון/פעוטון במרכז ת"א

לגילאי 4 חודשים ו/או- 6 חודשים (יכול להיות שיהיה סידור לחודשיים
)

הגן מבחינת תנאים פיזיים עשה עלי רושם מצוין

גם גודל הקבוצה הרלוונטית ומספר המטפלות נשמע טוב. איך הגן מבחינת לתת לילד חום ואהבה? איך ההענות לבקשות אישיות וההתחשבות בעובדה שכל ילד הוא טיפה שונה? תודה מראש על תשובתך

mayul2

New member
גן מירב

הי הצוות מקסים, חם ואוהב מאוד כלפי הילדים זה אולי הדבר שהכי בולט בגן והכי חשוב לדעתי. הצוות מכיר את הילדים בצורה טובה ולעומק לדעתי. אני בסהכ מאוד מרוצה מהגן והפרמטרים שציינת בולטים בו לטובה. הצוות מאוד מסור ואחראי מרמת מנהלת הגן ולצוות של שתי הקבוצות אם תרצו עוד פרטים תשאלי

למעלה