החוליה החלשה: המשחק ממשיך

התשעייה שלי

דווין בוקר
אריק בלדסו
הריסון בארנס
סיג'יי מקולום
מייק קונלי
מיילס טרנר
סטיבן אדאמס
בראדלי ביל
ג'יי קראודר

שלי

בוקר
גלינארי
ברוק לופז
ג'יימס ג'ונסון(רם נתן ורם לקח, סורי בראדר)
פורטר
אדמס
היל
קראודר
בלדסו

rapgamer4ever

New member
מזמין אנשים נוספים להצביע

כמה שיותר מצביעים יותר טוב! אז אל תהססו.
מחכה גם לקולות של מצביעים מהסיבוב הקודם שטרם הגיבו, יש לנו שוויון לשבור כאן...

rkoron

New member
מצביע

ג'יי קראודר
קריס מידלטון
אריק בלדסו
ניקולה באטום
סרג' איבאקה
ג'יימס ג'ונסון
ברוק לופז
אוטו פורטר
ג'ורג' היל

fatnoam

Active member
מצביע

נשארים מהסיבוב הקודם:
סרג' איבאקה - התדרדרות רבתי. אני חושב שהוא עדיין שומר אישי חלש. נחלש אתלטית, ולכן מסיים פחות ואפקטיבי פחות בהגנה על הטבעת ממה שהיה. לא סומך עליו מהשלשות עדיין.
קריס מידלטון - התלבטתי, כי הוא שחקן 2way טוב, אני פשוט מעדיף כנראה את האחרים שנשארו. אישית הרגשתי שמילווקי נהיו קבוצה פחות טובה מאז שהוא חזר וג׳בארי נפצע.
דנילו גלינארי - מעבר לשיא בעיניי. מאוד פציע. בעייתי בהגנה.
&nbsp
ברוק לופז - מאט את המשחק, לא שומר, ריבאונדר פחות טוב ממה שהסייז שלו מאפשר לו. מרגיש לי גם לא קשוח ולא תחרותי מספיק, אבל זה אולי כי הוא שיחק בברוקלין.
&nbsp
אוטו פורטר - מאמין שהוא ישתפר עוד בשנים הקרובות, אחרי שהוא היה נראה ממש באסט בעיניי לבחירה שלישית בדראפט. מצד שני הוא עוד לא טופ 50 בעיניי.
סטיבן אדאמס - שחקן משלים. חושב שיש לו סינרגיה טובה עם ראס, אז הוא נראה טוב יותר ממה שהוא באמת.
ג'יי קראודר - אוהב אותו אבל הוא ממש שחקן משלים. משחק בסיטואציה שמוציאה ממנו את המקסימום, וזה לא כזה הרבה.
אייברי בראדלי - אוהב אותו אבל הוא ממש שחקן משלים. משחק בסיטואציה שמוציאה ממנו את המקסימום, וזה לא כזה הרבה. הולך להיעלם עכשיו בפיסטונס.
אריק גורדון - מוזר לי איך אנשים מעיפים את איגי לפניו. בכל אופן הוא לא כזה טוב בהגנה, מעיף אבנים לפעמים מהשלוש, והגודל שלו די קטן לווינגמן. שחקן משלים שזורק המון ולא שומר זה בדיוק איך שאני משחק כדורסל, ומצטער אריק, הפורום הזה לא מספיק גדול לשנינו.

למעלה