מבייצות ביחד לסוף שבוע

Kasey

New member
תודה, אני ממשיכה לבדוק

וגם מקמפרים יום כן יום לא ליתר ביטחון. אני מניחה שזה יגיע בימים הקרובים.

שירןג7

New member
אוף!

מה נסגר איתם. נראה לי נתנו לכולם דיל לעכשיו...
זה מסתדר דווקא כי אם הבדיקה חיובית הביוץ יכול להיות רק אחרי יומיים ואז בעצם החום עולה רק אחרי 3 ימים. ובכלל, הבנתי שחום השחר יכול לקפוץ באיחור ולאו דווקא ישר אחרי. תנסי למצות את מה שאפשר מהחודש. וחודש הבא לראות מה עושים. מתי את אמורה לטבול?

lililiel

New member
אבל זה נשמע רחוק מדי

כי בדיקה חיובית בשלישי, נניח שזה אומר ביוץ ברביעי או בחמישי, ואז בשישי חום השחר עולה, אמור להיות... פעם ממש סמכתי על השיטה הזו ועכשיו היא עושה לי בעיות.
טבלתי אתמול. והיום שוב בדיקה חיובית , אני לא מבינה כבר מה קורה, השתגעתי סופית.

שירןג7

New member

אין לך כרגע גם איך לוודא את זה. רק בדיקת דם ואולטראסאונד יכולה לפענח מה הלך שם.
אל תשתגעי בינתיים, תעבדי :)

חשטפית

New member
הפס הכי חזק שיצא לי אי פעם בבדיקת ביוץ...

והוא ממש עלוב

כמה פרטים: אני יומ 13. מחזור סדיר בד"כ מתקתק כמו שעון 26-28 יום. ככל הידוע לי גם מבייצת בד"כ. נקלטתי בעבר פעמיים בלי בעיה אחרי קימפור סביב היומ ה14.

חודש אחרון קימפרנו ללנו תוצאות

כמו שסיפרתי מעולם לא הצלחתי לזהות ביוץ במקלונים. הפעם אני בודקת כבר משלישי וכל יום המקלון צח כשלג (חוץ מפס הביקורת).
עכשיו בדקתי ומופיע פס חלללללששש ועלוב אבל אולי זה המרב שאוכל לגרד מהמקלון הזה?

בכל מקרה ברור שאנחנו מקמפרים... בעלי מתלונן שזה הכל רובוטי ומרגיש ש"חייבים". קשה לו שזה ככה ואני מתחננת אליו שיזרום ויבין שאין מה לעשות - ככה מביאים ילדים.
אנחנו הכי משתדלים ומנסים להיכנס לעניין אבל זה ממש קשה כשיודעים שיש מטרה וזה הופך לקצת טכני.
אוףףףףףף שונאת את האי ידיעה הזו.

Kasey

New member
זה שלילי לפחות מבחינת הבדיקה

אבל אומרים שלא כולן מצליחות לזהות ביוץ.
אין ספק שזה קשה שזה בלו״ז... אנחנו מצאנו את עצמנו נאלצים לקמפר שבעלי היה חולה וכשאני הייתי אחרי צילום הרחם וזה גרר דימום... לא קל... אבל שנינו מאוד רוצים שזה יקרה כבר.

lililiel

New member
זה שלילי...רוב הסיכויים

אולי אם זה לא הולך תעזבי את זה ותתמקדי בשיטה אחרת? חום השחר? הפרשות? אולי תוספת של סימנים כדי לחזק את המקלון הזה?
לגבי בעלך - מבינה אותו ואותך כמובן. כאילו אני גם הרבה פעמים מרגישה שזה חובה ונטל ובכלל כשיש ילד/ה ולא באמת אפשר עכשיו לעשות דייט רומנטי או משחק מקדים כי כל הזמן יש לנקות לסדר להכין ובעיקר מתים מעייפות. אבל כמו שאמרת , אין ברירה, אולי תנסו להשקיע קצת במערכת יחסים? למשל בעלי אתמול הציע שאלבש את הבגד שהוא אוהב (מהליל כלולות) חחח
אולי תעשי לו הפתעות שכאלו וזה יזרים אותו? פחות מילולי ויותר מעשי זה עושה להם את זה... רעיונות נוספים בפרטי אם תרצי
לא נעים פה בפומבי חחח

stimp228

New member
אולי כדאי שתחליפי מקלונים.....

יכול להיות שהסוג הספציפי הזה לא טוב לך.... ותשתדלי לבדוק לא בשעות הבוקר אלא הצהריים ולא חשתות הרבה לפני הבדיקה....

בסוף הביוץ יגיע :)
בהצלחה.....

חשטפית

New member
זה כבר סוג שני שאני מנסה...

והביוץ מגיע זה בדיוק העניין. הוא מגיע והמקלונים לא מזהים אותו.
מעצבן!
אווףףףףףףףף

8דישה8

New member
אין ספק שאצלי הלחץ מאוד השפיע החודש

הביוץ התרחש רק אתמול ביום 24 למחזור כאשר בדרך כלל קורה ב19 ויש מחזורים של 30 יום.
מזל לפחות שבחודש נתחיל מתיחת פרוגסטרון מיום שני יואב 4

8דישה8

New member
ובנוגע לחום שחר

אצלי ירד לפני 4 ימים וכולם פעם עלה טיפה וגם במעקב זקיקים ראינו שהזריק עדין גדל ואתמול שראו בחוץ בדם עדין הביוץ לא המתרחש וכשהיתי כבר מיואש היום הטמפרטורה סוף סוף קפצה.
בקיצור על יאוש ואין על חום שחר

lililiel

New member
וואלה? כי אני מתחילה להתייאש מחום השחר

אז מתי תצפי למכשפה (שלא תבוא אמן ! ) ?

8דישה8

New member
בסבב הקודם השלב הלוטלי היה

של 8 ימים. במעקבים בסבב זה בנתיבים התארך ל10-11 אז החודש או שהיתקצר חזרה או שהמחזור ידחה.
בכול נקראה אני אקח פרוגסטרון כדי שהמחזור לא יגיע ביום 14 בטא ונקווה לטוב

8דישה8

New member
תודה

אני בטוחה שרק בזכות זה ניכנסתי להריון בסבב הקודם מעצבן שהפעם שוב היתי צריכה לחכות עד שנתנו

lililiel

New member
והנה המקלון מעכשיו, לא, זה הזוי פשוט !!

מה אתן אומרות? חיובי בבירור לא???
תגידו, אולי פספתי משהו עם הזמנים? כמה זמן לחכות עד שבוחנים את התוצאות?

Kasey

New member
אכן חיובי

ואם בתוצאות התכוונת למקלון, חמש-עשר דקות ולא יותר. אצלי לפעמים לוקח לזה כמה דקות להופיע.
אולי זה כבר כמה ימין חיובי? לא יודעת מה לומר על זה שהיה לך חייב לסירוגין... בכל מקרה תקמפרו ומקווה שיתפוס!

למעלה