שאלות, חדשות, בקשות

Don Nirtin

New member
בת כמה הייתה במותה?

די מנותחת ודי מעצבנת במשחק שלה.
&nbsp
יהי זכרונה ברוך.

evglev1

Well-known member
מנהל
פילאר משיכה מאהבה הייתה גם סבתא פידאד מהמתחזה?

Don Nirtin

New member
מה פתאום

ליברטד למרקה ז"ל גילמה את סבתא פידאד ונפטרה בשנת 2000.

faery18

New member
אחלה פוסט
היה מעניין לקרוא, בחרת נושא מקורי

לא ברור למה ויוה לא שמו את זה בראשי של האתר, לא שמתי לב שהתפרסם כבר בחמישי לפי התאריך. רק בפייסבוק הם משקיעים בעדכונים אפילו שהבלוג נמצא באתר שלהם

&nbsp
אגב אני בהלם ממה שהגיבו לך שם בתגובות של הפייסבוק בבלוג באמת שלאנשים אין בושה במיוחד אלירן הזה שגם הגבתי לו שם.

בינתיים ראיתי רק על סמדר יאיר ואלירן

גם לסמדר הגבתי. היא באה אליי בתלונות כאילו אני חייבת לה משהו. למה שהיא לא תעשה פוסט לטורקיות? שירן זכרייב לדוגמה עשתה פוסט על הברזילאיות כי היא אוהבת את זה. אני לא מבינה מאיפה באה להם החוצפה לבוא בדרישות ולהעליב מישהו ואז אני קולטת את האנשים שיורדים ומעליבים אנשים אחרים בדרך כלל על כתבה או פוסט מבלי לחשוב שאולי הם קוראים את התגובות האלה. לדוגמה שירדו על דוגמן אחד שאני הכרתי אישית בזמן התיכון.

faery18

New member
כן התכוונתי לשתי התגובות האילה

ממש חוצפה כאילו את עובדת אצליהם. לא אהבתם אל תקראו אבל למה להעליב למה ללכלך? לא טוב להם שיכתבו בעצמם. בן אדם משקיע מהזמן שלו עושה טובה ומשתף את הידע שלו באתר וזה מה שיש לאנשים להגיד? זו ממש כפיות טובה.

אבל אל תתרגשי רנתוש באמת שלא שווה להתייחס יותר מידי לאנשים כאלה.

טוב לפחות אלירן התנצל

לגבי סמדר יאיר אני לא מבינה כאילו אני חייבת לה משהו מה היא רוצה, שתכתוב בעצמה על שחקנים טורקיים העיקר לבוא ולהתלונן מה אני עובדת אצלה? ויוה נותן לכל גולשיו לכתוב פוסט מה שבא לו, אני את מה שאני בקיאה ויודעת אז אני משתפת ובינתיים לא ראיתי אף תגובה שם ממי שלא מכיר אותי שאהב את הפוסט או אמר תודה וככה זה אצל המגיבים בפוסטים של ויוה בפייסבוק, רק באים בטענות ובבקשות כאילו חייבים להם משהו ושום תודה מהם.

faery18

New member
כן ראיתי ששניהם די התנצלו שזה כבר טוב

ואל דאגה אני בטוחה שיש עוד הרבה שקוראים ואוהבים גם אם לא מגיבים:]

elall

Member
מנהל
תמיד יש אנשים שאין להם משהו טוב להגיד, אבל חייבים להדחף

תתעלמי מהם, יצא לך פוסט מעולה כמו תמיד
ואני בטוחה שיש הרבה אנשים שנהנים לקרוא את הפוסטים שלך ובכללי פוסטים שמתפרסמים שם.
מה גם שזה כנראה המקור היחיד למידע בעברית מאז שסגרו את העיתון, אז שיגידו תודה שמישהו בכלל כותב משהו.

אגב כבר שלחתי להם פוסט חדש

על חדשות וידיעות כמו ההריונות של כמה שחקניות שנהיה אצל כמה וכמה מעולם הטלנובלות כמו כן הידיעה שברברה מורי עומדת להיות סבתא והתאונה של סבסטיאן רולי. שכחתי לציין על המחלה של רוחליו גרה ופוסט שאחריו אני מתכננת לכתוב פוסט על הטלנובלות של טלויסה מחצית שנייה של 2016

elall

Member
מנהל
יפה לך
אני כבר שנה מתכננת לכתוב משהו וכל פעם דוחה

faery18

New member
ילד מדהים
הוא שיחק גם בלב פראי

את האחיין של הדמות של דניאל אראנס, כל פרק נמסתי ממנו חח

למעלה