אירועים ומסיבות בעבודה

גיבוש

האם יש לכן ימי גיבוש בעבודה?
אצלנו ימי הגיבוש משלבים ארוחה טובה עם סיורים מקצועיים.....

איך אצלכן?
מה היה יום הגיבוש השווה ביותר שהייתן?
מי אחראי על קידום ימי גיבוש (הנהלה או ועד העובדים)?

לצערי, נאדה גורנישט...

לדעתי, זה מאוד נחמד והייתי שמחה אם היו מארגנים נגיד פעם ב... השתלמות כלשהי משותפת לכל הצוות, אבל בספק אם זה יקרה במיוחד שהגן עומד להיסגר.

debby12

New member
מנהל
יש

פעם בשנתיים-שלוש יש אירוע של 3-4 ימים במלון של גיבוש שכזה. תמיד יש כל מיני מסיבות ואירועים שכוללים את התרבות המקומית (נגיד - האחרון היה בטקסס אז היו מוטיבים של קאובוייים, ריקודי עם טקסניים בשורות, רודיאו וכאלה)

חוץ מזה יש אחד של יום מלא פעם-פעמיים בשנה

במשך היום מדובר בהרצאות ומצגות מקצועיות לחלוטין על נושאי עבודה, והאמת שהם די מועילים.

ואז בערב יש ארוחת ערב במסעדה עם אלכוהול למכביר למעוניינים (לא אני....).

באירועים של ה-3-4 ימים תמיד יש יותר דברים - מסיבת תחפושות עם נושא או סיור מאורגן לאנשהו.

המנהלים המקצועיים אחראים עליהם אבל הם תמיד ממנים פקודים שלהם לארגן.

לדעתי אין ועד עובדים או אם יש - אין לי מושג לגביו.

בעבודה הקודמת היה תקציב קטן יותר אז הגיבושים היו דברים כמו: ללכת להחליק על הקרח כל המשרד שעתיים או ללכת לשחק באולינג כל המשרד לאיזה שעתיים - הכל על חשבון העובדים כי כאמור לא היה תקציב. גיבושים מקצועיים במלון וכאלה היו שם רק להנהלה הבכירה. אה בעצם חוץ מדבר אחד - שכחתי

פעם בשנה נערכה שם השתלמות לעובדים חדשים (כל אלה שהצטרפו בשנה האחרונה) במלון צנוע במשך איזה 3 ימים, 2 לילות. אבל האמת שזו זכורה לי כתכנית מעולה - במשך הזמן הזה היו מצגות מאנשים כל המשרדים השונים בארגון כולל הזדמנות ללמוד המון על המקום החדש ולשאול שאלות וכו' וכו'. היתה אנרגיה מעולה וזה היה גיבוש טוב. עד היום אני זוכרת מי היו חברי לגיבוש - אנשי אותו "בציר" בעבודה וגם הם ככה.

כרמיון 1

New member
יש לנו מדי פעם, וזה די נחמד

בדר"כ יושבים בהם במסעדה ויש איזו תכנית 'אמנותית' (לא משהו גרנדיוזי, וטוב שכך). ההנהלה מארגנת. אני שמחה להשתתף.

לצערי לא

כל הזמן דיברנו על זה ולא התארגנו לזה (בעיקר בגלל חילוקי דעות בהנהלה לגבי מה נעשה...)
מה שכן, היו הרמות כוסית מושקעות לאורך השנה

michal@gal

Active member
מנהל
יש, לא מעט

בדרך כלל 3 פעמים בשנה.
&nbsp
יום אחד מקצועי - כמה הרצאות בענייני עבודה ובסוף ארוחה ועוד הרצאה חיצונית משעשעת.
יום גיבוש כייפי, בדרך כלל טיול.
יום גיבוש נוסף של המחלקה המצומצמת.
&nbsp
כולם על חשבון ההנהלה ומאורגנים על ידם, חוץ מהיום המחלקתי שאנחנו יותר מעורבים בארגון.

הסנדלרר

New member
הטבות לפורום נשים לאחר לידה

אהלן ליידיז
פורטל ההטבות מספר 1 בישראל גאה להציג מגוון הטבות מכל הסוגים והמינים, כולל הצבעות ספיישל לנשים לאחר לידה :)
נסו אותנו ותודו לי אחרי זה
http://atavot.com
&nbsp

למעלה