שאלות, חדשות, בקשות

• פותח הנושא elall
  • פורסם בתאריך

elall

Member
מנהל
והוא ישחק את הבן של קלאודיה אברז

למרות שבמקור זה היה לא פחות הזוי, את אותו התפקיד שיחק טוניו מאורי וויטקטוריה רופו , שמבוגרת ממנו בשנתיים שחקה את מריה, האימא שלו.

הזוי לחלוטין

זה כמו עם רבקה ג'ונס ואנה ברטה אספין שמגלמות אם ובת בשיסלח לך האל כשהפער ביניהן מצומצם.

elall

Member
מנהל
שלוש זוגות שנפרדו לאחרונה

הורסיו פנצ'רי וגרטל ואלדז שהיו מאורסים, נפרדו. הם היו אמורים להתחתן ממש בזמן הקרוב, אך לפני כשבועיים נכתב שגרטל דחתה את החתונה, כנראה בגלל לו"ז צפוף של הורסיו בגלל צילומי הטלנובלה "הדרך לגורל".
השבוע התברר שהם נפרדו ומחקו את התמונות המשותפות מהאינטגרם.
http://espectaculos.televisa.com/fa...-valdez-horacio-pancheri-terminaron-noviazgo/
גם מארק טאצ'ר וססיליה גליאנו נפרדו, אחרי שכבר רבו והשלימו מלא פעמים, הפעם זה כנראה סופי, סוף סוף הם הבינו שהם לא סובלים זה את זה

http://www.caracoltv.com/programas/...k-tacher-y-su-pareja-terminan-definitivamente

גם חימנה דוקה וקרלוס פונסה נפרדו אחרי 6 שנים של זוגיות, בגלל שהוא לא רצה להתחתן. לחימנה בתור נוצריה היה חשוב עניין הנישואין .
http://www.peopleenespanol.com/article/ximena-duque-y-carlos-ponce-terminan-su-relacion

elall

Member
מנהל
"Liberdade, Liberdade" תקופתית חדשה של גלובו

כמה תקופתיות הם עושים שיהיו בריאים
. הטלנובלה היא של שעה 11 בלילה.
בתפקיד הראשי תשחק אנדראה אורטה (מריה קלרה מאימפריה) דמות בשם ז'ואקינה ותשחק בת של טיאגו לסרדה. למעשה טיאגו ישחק רק בהתחלה וימות כאשר דמותה של אנדראה תהיה עדיין ילדה, אותה תשחק מל מאיה.
עוד ישחקו לילה קבראל, קאיו בלאט (פדרו מאימפריה), דלטון ויג, לטיסיה סבטלה תשחק את אימא של מל מאיה ובהמשך זזה פולסה (האימא ההזויה של איזיס באימפריה) תשחק את תפקידה בשלב המתקדם יותר, וגם מטאוס סולאנו, נטליה דיל וריקרדו פריירה

faery18

New member
כל הכבוד לגלובו על כזו כמות של תקופתיות

ועכשיו זה כבר זולג לשיבוץ של אחד עשרה בלילה..! להבדיל מהאחרות שמשובצות שם רק בשש.

פשש ואיזה קאסט
רק חבל שהראשית היא קלרה מאימפריה לא מתה עלייה, בלי קשר לתפנית בדמותה בסדרה

elall

Member
מנהל
דווקא שעה 11 אצלהם מאוד פופלארית בקטע של תקופתיות

היה את גבריאלה, Ligações Perigosas ששודרה לא מזמן (היא הייתה קצרה), amorteamo שהיא גם קצרה ומיסטית על רוחות רפאים.

faery18

New member
הבנתי שגבריאלה שודרה מאוחר בגלל קטעי העירום

והסדרה הזו על הרוחות די קריפית אופייני שתשודר מאוחר. אבל לפחות בתקופה האחרונה תקופתיות רגילות שודרו בשש לפי הפרסומים שאת שמה פה בגלל זה אני קוראת לה הרצועה התקופתית חח

&nbsp
השאלה היא האם הטלנובלה הספציפית הזו הולכת לכלול קטעים שלא ראויים להיות משודרים מוקדם? ואיזה סוג תקופתית הייתה Ligações Perigosas שגם שודרה מאוחר?
&nbsp
כי אם היא והנוכחית הן תקופתיות שאין איתן בעיית שידור מוקדמת, השיבוץ שלהן באחד עשרה בלילה בהחלט חדש לי ואולי זה דווקא טוב כי אולי משם ויוה כן יביאו.

elall

Member
מנהל
כמובן כל הסדרות בשעה הזאת הן לא טלנובלות רגילות

אלא סדרות בעיקר, יותר קצרות ויותר כבדות, פחות רומנטיות.
Ligações Perigosas, בעברית קשרים מסוכנים, נראה לי מדברת על פיתוי ולא כזאת טלנובלה, אלא יותר למבוגרים.
גם Liberdade, Liberdade לדעתי הולכת להיות פחות טלנובלית, ותתעסק יותר בהיסטוריה\מלחמה\מאבקים פוליטיים, לכן היא מתאימה יותר לשעה 11.

Don Nirtin

New member
תתחילי ממתאוס סולנו. כמעט פספסתי אותו

אבל עדיף לי אותו בסדרה רגילה.

elall

Member
מנהל
אני לא עושה פרוטקציות

אני מתחילה מהכוכבים הראשיים, אחרת הייתי שמה את ריקרדו פריירה
ראשון

אין לי מזל בזמן האחרון עם וידאו צ'אט של שחקנים

היה לפני כמה דקות פריסקופ עם אנג'ליקה בוייאר ובגלל שהיה עמוס לא יכולתי לכתוב לה כלום, איזה מבאס. מה שכן היא הייתה בצילומים בחוף לטלנובלה שלה.

מאייטה העלתה תמונה מבית לחם ותייגה פלסטינה

כנראה זה בגלל מעריצים פרו פלסטינים שהציפו אותה בהודעות פרו פלסטיניות, מי שיכול שיגיב לה.

faery18

New member
האמת היא שבית לחם היא כיום לצערינו תחת הרשות הפלסטינית

בעקבות הסכמי אוסלו המיותרים. הבעייתיות היא במילה "פלסטינה" אבל אני מאמינה שהיא לא ממש יודעת מה זה רשות פלסטינית, העיקר שהיא לא קראה לשטחים שבריבונותינו פלסטינה, למשל בתמונה שהיא העלתה מנהר הירדן היא ציינה שזה בישראל. היא מאוד מכבדת ואוהבת את הדת היהודית ואת ישראל וממש כיף לדעת את זה, ראית את התמונה הזו שהיא העלתה? "מדליקה נרות שבת לצד משפחת כהן"
מקסימה.

למעלה